Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod West » Sob 07. Okt 2017 12:26:52

Takže tu máme posledný monument sezóny a tak skúsim pár viet o favoritoch. Je to trochu zvláštne, že ľudia ktorých by som favorizoval najviac pravdepodobne momentálne nemajú nejakú veľkú formu (Kwiatek, D Martin) Všeobecne najviac favorizovaný je Nibali, čo dáva zmysel, lebo je to víťaz na rovnakej trase z 2015 a má aj dobrú formu. A jemu aj budem fandiť najviac, ale dnes to IMO bude mať oveľa ťažšie. Tentoraz už nemá pri sebe supersilnú Astanu, ktorá zdecimovala pole na Muro Di Sormano a Rosu, ktorý odviedol fantstickú prácu na Civigliu. Neviem či bude môcť urobiť ten istý trik ako vtedy. Skôr to vidím na účasť v nejakej výberovej skupinke a to už nie je veľmi dobrá situácia pre neho. Určite to bude odtiaľ skúšať na sólo ale takých tam bude viac. Silní by mali byť aj Uran, Pinot, Aru a podlahárska dvojička D. Martin a Alaphilippe. Úplne nečitateľná je pre mňa SKY. Na pohľad veľmi silná zostava, ktorá by v čelnej vyselektovanej skupine mala mať početnú prevahu, z ktorej vyplývajú zaujímavé taktické možnosti. Ale kto z nich je momentálne v TOP forme? Asi Rosa áno, on už dokázal, že sa vie na posledný monument pripraviť ale pri ostatných je to otázne. Možno ešte Moscon. Je to Talian a doma sa bude chcieť ukázať. Ak prežije Sormano, tak môže byť nebezpečný.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod West » Sob 07. Okt 2017 18:02:54

Vincenzo fantastické víťazstvo, urobil mi deň krajším. Tretie miesto na Gire, druhú na Vuelte a teraz víťazstvo na Lombardii. Nie zlá sezóna, to naozaj nie. Alaphilippe ďalšie pódium na monumente. Po 2 mieste na LBL a tohtoročnom treťom na MSR, teraz druhé na Lombardii. Fantastická univerzálnosť. Len víťazstvá chýbajú, ale to príde. A takisto Moscon. 5 miesto na Roubaix, na najrovinatejšej klasike a najťažších dlažobných kockách a teraz tretie na čo sa týka profilu najťažšej najkopcovitejšej klasike vôbec a to v jednom roku. Musel by som ísť hlboko do minulosti, kým by som našiel niekoho komu sa toto tiež podarilo. A to má len 23 rokov. Krásny pretek na konci sezóny. Lombardia opäť nesklamala.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Sob 07. Okt 2017 20:24:32

tak nakoniec to dopadlo tak ze som kvoli pracovnym povinnostiam som nevidel ani minutu ale z toho co tu citam tak lombardia opat raz nesklamala a zralok napriek niezlej sezone si ju definitivne zachranil...moji favoriti trosku sklamali a Leo nakoniec ani nestartoval...nevadi...moscon opat skvele ale opat tam udajne bola nejaka kontroverzia...este otazocka neviete ako je na tom de Plus?...ten pad vyzeral strasne...dufam ze je ok a ze to na nom nezanecha nejake psychicke problemy a uz sa v zjazdoch nerozbehne
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Sob 07. Okt 2017 23:03:14

Ja sa priznam ze som si myslel ze Lombardia je zajtra. Ale ako som tak prepinal TV v nudne sobotne popoludnie tak som narazil na poslednych 18 km takze som to este zachranil :lol: Videl som rozhodujuci utok Nibaliho aj to ako usiel Pinotovi v zjazde co som vlastne aj ocakaval vzhladom na kvality spominanych cyklistov v zjazdovani. Inak Nibali velmi suverenny dnes a myslim ze je to najvacsi favorit na vyzlecenie Petra z duhy. Drzal som palce aj Alaphilippovi uz len za tie odvazne MS lebo je to vyborny pretekar a nakoniec nesklamal. No zralok bol az prilis silny.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Sob 07. Okt 2017 23:12:29

majo píše:.este otazocka neviete ako je na tom de Plus?...ten pad vyzeral strasne...dufam ze je ok a ze to na nom nezanecha nejake psychicke problemy a uz sa v zjazdoch nerozbehne


Co viem De Plus by mal byt na tom relativne v pohode ale Bakelants dopadol velmi zle. Toto pisu na cyclingnews
Seven rib fractures, though without any impact on the lungs. A compression-fracture of the first lumbar vertebra and the third lumbar vertebra, the latter of which will require additional examination.
:( Snad bude co najskor v poriadku.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Ned 08. Okt 2017 7:38:14

skore uzdravenie vsetkym :cry:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Ned 08. Okt 2017 15:21:53

podla naszosie.pl na tom mieste kde de Plus boli dalsie 3 pady...spadli tam Jan Bakelants (AG2R), Simone Petilli (UAE Team Emirates) a Daniel Martinez (Wilier Trestina). bakelants ma zlomenych 7 rebier, a na dvoch miestach chrbticu, napriek tomu je v stabilizovanom stave pluca poskodene nema dycha a aj hybe sa sam a vsetko si pamata a uvedomuje...Petili ma otras mozgu trzne rany na cele a v okoli praveho oka, ma zlomeniny ramena lopatky a neviem presne coho na chrbticy,...martinez je v poriadku a bude startovat v turecku

skore uzdravenie vsetkym este raz
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Trochu inak pred monumentami , alebo o očakávaniach.

Poslaťod Svätopluk » Pon 26. Feb 2018 17:19:31

Mňa hreje, že Peter Sagan má vo vrecku (okrem iného) 3x Majster Sveta a to v poradí za sebou. Keď v Bergene po prerušení diania z trate dodatočne ukázali posledných cca. 5km, tak mi sánka ovisla tak ako nikdy... to nie je iba majstrovstvo Petra, to je neuveriteľný hlad po víťazstve a tomu prispôsobený inštinkt Petrovho mozgu a tela, nevídaná kombinácia drobných schopností, ktorá ho predurčuje byť v nevyspytateľnej cyklistike NAJLEPŠÍM. On je krásny príklad tzv. vybrúseného diamantu, kombinácia od Boha daného talentu a vytrvalej práce na sebe a to všetko v zdravej pokore. Prosím vás neporovnávajte ho, on si to od nás nezaslúži. Peter Sagan je len jeden, taktiež ako Fabian, Edy a i....

Rozumiem vám všetkým ako sa tešíte z cyklistiky a jej živelnosti ktorú prináša, ale uvedomte si prosím vás, PETER SAGAN už nemusí nikomu nič dokazovať, naviac začal žiť úplne inú životnú kapitolu a to kapitolu otca.
Nemajme v jeho prípade veľké očakávania, on už dokázal to, čo nikto pred ním a asi dlho nikto po ňom, veď už táto samotná skutočnosť nás musí robiť pokojnými, už ani my nemusíme riešiť monumenty a zelený dres...na čo by sme? Všetko čo Peter Sagan ešte pridá k svojej už aj tak kráľovskej cyklistickej kariére, nijako nezvýši ani nezníži jeho už dosiahnuté "cyklistické nebo".

Prajem si, aby sme boli viacerí pokojní (aj vďaka tretiemu víťazstvu za sebou), my vieme kto je PS, odkiaľ je, čo dokázal, čoho je schopný a už nemáme od neho očakávania. Dosiahol viac, ako ktokoľvek iný na svete, konštatujem, že bude ho ťažké prekonať. Teším sa na každý jeden štart jarných klasík kde ho čo len na chvíľu zazriem a vždy si pomyslím s pokojom na srdci "chlapče, ty už dnes nemusíš nikomu nič dokazovať" a pošlem mu na diaľku pomyselné poďakovanie za už dosiahnuté výsledky, príkladnú reprezentáciu a čo si cením najviac že v mladosti poslúchol ľudí okolo seba a trénoval hoci ho tá cyklistika v určitom období aj nenapĺňala.

Dobre si uvedomujem aj všakovaké Petrove nedostatky a neznižujem sa na totálnu glorifikáciu jeho osoby :).

P.S.:
Dávam za pravdu GvA, že pretekať v pelotóne bez Petra Sagana je veľmi veľmi ťažké... :)

V pelotóne dnes všetci dobre vedia, že najcennejšie zadné koleso má Juro Jánošík zo Žilinskej župy.
Svätopluk
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon 26. Feb 2018 16:43:39

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Smis » Uto 27. Feb 2018 0:19:04

Máme za sebou prvý klasikársky víkend a tak mi nedá nepozrieť sa na tieto preteky očami fanúšika, ktorý očakáva veľký súboj o kráľa jarných klasík 2018. (Nemyslím ardenské klasiky)
Od začiatku kalendárneho roka som sa nastavoval tak, že to bude súboj medzi GVA a Saganom. GVA som zaradil automaticky bez uvažovania - veď bol kráľ klasík minulého roku 2017. Sagan je zas o rok skúsenejší a prichádza do ideálneho cyklistického veku, takže nie je o čom. Tento víkend ma však zaujal Sep Vanmarcke. Jeho útočná cyklistika klasikárskou jarou môže narobiť obidvom spomínaným ešte problémy. Prajem si, aby do súboja o najklasikára jarnej mačacej kampane výrazne prehovoril aj Štybar. Pokiaľ nebude stále pokukovať po kolegoch z Quickstepu a bude jazdiť na seba, tak by mohol byť úspešný. Rád by som zaradil do zoznamu nájdených klasikárskych kráľov pre tento rok aj Degenkolba, Gilberta príp. Kristofa, ale nejako im neverím. Takže favoritov na kráľa tohtoročných jarných klasík radím nasledovne:
Top favorit: GVA, Sagan
Favorit: Vanmarcke, Štybar
Patria do okruhu možných favoritov: Gilbert, Terpstra, O. Naesen, Kristof, Degenkolb, Kwiatkowski
Môžu iba prekvapiť: Démare, Valgren, Groenewegen, Keukeleire, Gaviria, Stuyven, Van Aert, Benoot, Matthews

Bude zaujímavý najmä súboj top favoritov.
Po sezóne 2017 si dovolím dať ku Saganovi práve Grega. Niektorí cyklonadšenci porovnávajú rivalitu GVA so Saganom so súbojmi Cancellaru s Boonenom. No, to sa podľa mňa nedá porovnávať, lebo Boonen aj Cancel boli obidvaja výnimočný klasikársky level a na to, aby vyhrávali nepotrebovali jeden druhého. (Viz vyhlásenie GVA ohľadom Petra).

Rozhodol som sa bodovať umiestnenie na klasikách týmto spôsobom:
Za výhru na monumente - 5 bodov, za výhru na klasike WT/HC - 3 body, za umiestnenie v top 3 - 2 body, za umiestenie v top 5 - 1 bod.
Takže po tomto víkende robím prvý bodový zápis spomínaných cyklistov nasledovne:
Valgren 3 B
Groenewegen 3 B
Vanmarcke 2 B
Démare 2 B
Stuyven 1 B
Gilbert 1 B

Poznámka:
Ide mi o určenie kráľa jarnej klasikárskej sezóny 2018, takže bodovať umiestnenie od 6 miesta nemá zmysel.
Nebudem bodovať každého cyklistu, ktorý sa umiestni na klasike v top5, lebo niektorí cyklisti vyskočia iba náhodne a potom už nebudeme o nich počuť, napr. KBK - JULES Justin.
Smis
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 15:41:28

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Uto 27. Feb 2018 8:27:46

@Smis

pekna zabavka s tou bodovackou sam som zvedavy ako to dopadne...s tvojou volbou kandidatou na krala urcite suhlasim len este jedna poznamka k Stybymu...napriek tomu co napisem v dalsich riadkoch upozornujem za som Stybyho fanda a drzim mu palce aby vyhraval(ak tym nebude porazat nasich :D )...ale vcera som si znovu pozrel Omloop a predvcerom Strade Bianche 2016 a utvrdilo ma to v tom co si o nom myslim uz dlhsie...ze on je proste posera ze sa boji vyuzit svoje dobre nohy ze sa boji prevziat na seba zodpovednost ze sa boji zariskovat...on v sobote po Kwaremonte nieze dobehol Sepa on zanho doletel a pre mna nepochopitelne siel na brzdy...keby vtedy nezavahal tak neviem ci by Sep sa ho dokazal chytit a to bol aj on v tahu...nasledne reagoval na niekolko atakov ale to bolo vsetko...v momente ked sa dostal na koleso tak zvesil nohy a otacal sa...na Omloope bol doslova ako by povedal Focus obycajnym wheelsuckerom...mrzi ma to nechapem to ale bolo to tak da sa to lahko pozriet si znova

@Svätopluk

pekny prispevok priam fararovsky :D niesi kazatel? ak nie tak nad tym porozmyslaj vlohy na to mas :P nic v zlom oki?
teraz k tomu co si pisal...totalny suhlas z mojej strany o tom co Peto dokazal a ze aj keby uz nikdy nic nevyhral tak no a co atd...v podstate rozmyslas podobne ako ja az na jednu vec s ktorou s tebou nemozem a nebudem suhlasit...nechaôpem preco by sme od neho uznemali xciet a ocakavat dalsie vitazstva?...ved sam Peto ich xce a ocakava...uz Xkrat povedal ze bude jazdit len kym ho bude cyklistika bavit a kedze este jazdi tak ho este bavi a co ho na cyklistike bavi najviac? vyhravat...s tym sa nikdy netajil...je to jeho podstatou je to jho vnimanie cyklistiky...vzdy ide do preteku naplno aj ked ho berie len ako pripravu aj ked uz pred pretekom vyhlasi ze dnes ide pomahat kolegovy...aj tak ide naplno a narobi v pelotone taky bordel ze ostatny len kukaju...v sporte je zname heslo ze najlepsi trening je pretek(sutaz zapas...podla toho o aky sport ide) a preto aj ked ide niekde len budovat formu tak ide za vitazstvom lebo to je to co xce...xce vyhravat a tak to trenuje tak to skusa vzdy kde sa da...taky on proste je...a tak nevidim dovodom preco by som od neho nemal ocakavat vitazstva ked ich od seba ockava on sam...samozrejme nevidim ani dovod preco by som ho mal hanit ked to nevyjde ked je zas LEN druhy...v tychto veciach suhlasim....ale kym bude peto na starte budem od neho tie vitazstva ocakavat lebo viem ze sa na ten start postavil prave kvoli nim...asi tak
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Uto 27. Feb 2018 9:40:47

Smis píše:Ide mi o určenie kráľa jarnej klasikárskej sezóny 2018, takže bodovať umiestnenie od 6 miesta nemá zmysel.
Nebudem bodovať každého cyklistu, ktorý sa umiestni na klasike v top5, lebo niektorí cyklisti vyskočia iba náhodne a potom už nebudeme o nich počuť, napr. KBK - JULES Justin.

ako statistikovy fanatik sa ozvem. Je to tvoja tabulka a samozrejme si urcis pravidla ake chces. Ale predpokladat na zaciatku ze o niekom uz nebudes pravdepodobne pocut je scestne. Uz pri prvej tabulke ti chyba Lukas Wisniewski ( omloop 2. KBK 8. ) kde je napísane že mu sky neda sancu? Neber to prosím v zlom.


Mam taky citak ze tento rok bude tých prekvapení neurekom...
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Svätopluk » Uto 27. Feb 2018 11:11:12

Ďakujem Majo za Tvoj pohľad, mne išlo najmä o to, aby sme sa viacerí nastavili tak, že keď príde Petrov neúspech,
tak aby sme to brali s úsmevom, pretože vieme ako veľmi chce, pretože vieme čo dosiahol,
pretože už môžme byť nad vecou. Je to aj taká moja vlastná cesta naučiť sa byť fanúšikom aj keď sa nedarí, pretože mnohí sa necháme strhnúť iba úspechmi a tak veľmi chceme aby vyhral, až zabúdame alebo si odvykáme byť fanúšikom a podporovateľom práve v ťažkých chvíľach.
Samozrejme že aj ja sa neviem už dočkať, kedy ho uvidím šantiť a taktiež túžim aby vyhrával čo najviac a stále, kým ho to napĺňa. Živelnosť a emócie ktoré Peter vytvára okolo seba sú niečo neuveriteľné, preto som s nadšením sledoval keď spolu bojovali Fabián, Peter, Tom, Philip ....toľko kráľov po hromade... . Parjem pekný zážitok do nasledujúci týždňov.
Svätopluk
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon 26. Feb 2018 16:43:39

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Smis » Ned 04. Mar 2018 10:07:48

Smis píše:
Rozhodol som sa bodovať umiestnenie na klasikách týmto spôsobom:
Za výhru na monumente - 5 bodov, za výhru na klasike WT/HC - 3 body, za umiestnenie v top 3 - 2 body, za umiestenie v top 5 - 1 bod.

Poznámka:
Ide mi o určenie kráľa jarnej klasikárskej sezóny 2018, takže bodovať umiestnenie od 6 miesta nemá zmysel.
Nebudem bodovať každého cyklistu, ktorý sa umiestni na klasike v top5, lebo niektorí cyklisti vyskočia iba náhodne a potom už nebudeme o nich počuť, napr. KBK - JULES Justin.


Aktualizujem poradie po Strade Bianche
Valgren 3 B
Benoot 3 B
Groenewegen 3 B
Bardet 2 B
Van Aert 2 B
Vanmarcke 2 B
Wisniowski 2 B
Démare 2 B
Colbrelli 2 B
Stuyven 1 B
Gilbert 1 B
Valverde 1 B
Visconti 1 B
Smis
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 15:41:28

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Ned 04. Mar 2018 10:41:41

Toto bude dlha tabulka. Vyvija sa to tak že každý pretek bude o niekom inom. Dnes je napr HC klasika na ktorej štartuje len Van Aert.
Odporučam: nepočítať HC klasiky. Napr. Hadzame, Nokere kerse, Ronde van drehte su "spurterske" a tam moze vyhrat ozaj ktokolvek

Zatial ( podľa mňa ) jasným " králom" Van Aert
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Uto 13. Mar 2018 23:41:43

http://www.cyclingweekly.com/news/racin ... ppy-372803
http://www.cyclingweekly.com/news/racin ... est-372820

no a uz to graduje:) akoze nie som z toho nadseny uz to mali nechat tak a Kwiatkowski uz stihol oznacit Petra za top favorita. a nakoniec neurobi výsledok ani jeden z nich ale niekto kto je uplne nepovsimnuty cele tieto dni. ale organizátori si urcite medlia ruky z takejto medializacie. pritom stacilo aby Peto to dal minuly rok na kratsi sprint:(
vôbec neviem co ocakavat od soboty. a zvlast po minulom roku.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod dexterko » Uto 13. Mar 2018 23:51:54

Naopak ja mám na sobotu úplne jasnú predstavu. Kwiatek má formu jak hrom, a teda očakávam jeho nastup, po tom čo Sky brutálne odtiahne celé Poggio. Samozrejme ak polka mančaftu nepopadá ešte pred tým. Saganovu iniciatívu neočakávam. Myslím, že sa tento rok pre zmenu opäť bude sústrediť na špurt. Samozrejme v prípade nástupu Kwiatka či iného favorita, bude tieňovať. Ale dám svoj denný plat na to, že Kwiato bude ten, čo urobí akciu.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Str 14. Mar 2018 0:08:22

ano urcite ja vacsia pravdepodobnost ze Kwiatkowski urobi akciu ale to len preto ze on sa na spurt spoliehat nemoze. bud zautoci a bude mat sancu alebo nezautoci a bude mat nejake 10-15 miesto. formu ma dobru ale to ma aj Peter. ten jeho vykon v siestej etape vyzdvihol aj samotny Kwiatkowski.
ale viem si aj predstavit akusi Petovu tvrdohlavost ze zautocit druhy rok po sebe ale tentokrat este o nieco drvivejsie resp. aspon neurobit uz rovnaku chybu v zavere.
a mozno to Sky zahra tak ze zautoci Moscon. moznosti je vela uvidime ake budu veterne predpovede pre Poggio. inak zaujimave je ze v roku 2016 sa Kwiato vydal na takmer uspesnu solojazdu ale v 2017 to nemal v umysle a uz uz sa zmieroval s hromadnym spurtom. co je podla mna zvlastne lebo prave minuly rok boli dobre podmienky pre atak a zjavne aj formu mal dobru.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Str 14. Mar 2018 9:49:13

MSR je každý rok iné. Špekulovať nad tým kto pojde a kto nie nemá asi význam.
Kto nemá na šprint (musí) mal by to skúsiť. GVA, Sep, Kwiato, Benoot, Nibali. Bez Cavendisha aj Hagen .... Naesen a napadá ma ešte kopec ďalších. Sagana sa nikto nezbaví ale je poraziteľný. Greg s Michalom to vedia. Peter si musí dávať pozor na svoju "hlavu". Už dvakrát bol druhý a oba razy pokazil šprint. Vyhovárať sa na to že Kwiatek vyhral nezaslúžené je detinské. Možno Peťo hrá na city súperom. Minulý rok urobil chybu a on to dobre vie. Načo to vešať ostatným na nos.

Počasie má byť na prd. Kamikadze v pelotóne: Cavendisch s Gaviriou a boxerom sú mimo.. Dojazd bude bezpečnejší. Sagan si kludne môže veriť na špurt ( viď Bergen )

Jedno je isté. Ak sa nestane zázrak bude to nuda až po Cipressu.
Samozrejme najradsej by som aby vyhral "môj kôň" Ale doprajem aj Andrému G. Tento rok sú výsledkovky plné prekvapení tak prečo nie?
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Str 14. Mar 2018 10:56:43

Sagan este stale nestravil vlanajsie MSR. Taketo vyjadrenia by si mohol odpustit. Vieme ze Kwiatek a aj Greg parkrat profitovali z jeho kolesa aj pritomnosti na pretekoch aj on to vie ale takto verejne na plnu hubu by to nemal rozpravat. Akurat tak nastve ludi v peltone aj niektorych fans.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Str 14. Mar 2018 11:25:58

Keram píše: Akurat tak nastve ludi v peltone aj niektorych fans.


o čom potom budu písať novinári? Každý má nárok na názor a rovnako by mohlo mnoho ľudí a fanúšikov naštvať vyjadrenia Kwiatka, Grega ani nehovorím. Nikiho Terpstru. Súhlasím že reči o "spolupráci" od PS unavujú aj mňa, ale... Na Omloope a Kuurne Sagan nebol a všetci do jedného hovorili o "nespolupracovaní"

OK vyjadrenie: If I win Milan-San Remo like Kwiatkowski, I’m not happy’ ešte neznamená že Greg, Michal alebo ktokoľvek iný nemôže byť s takým víťaztvom spokojný. Nevidím v tom nič čo by malo naštvať niekoho v pelotóne ( fanúšikov možno ). Sagan si určite spomenie na svoje prvé víťaztvo na TdF...

Bral by som to z rezervou. Napísané nemusí vyznieť rovnako ako povedané. Dvajnásobne to platí pri Saganovi
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 67 hostia