Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Gaučový profesionál » Uto 11. Apr 2017 12:05:18

nat píše:No ja dufam, ze Bora na buduci rok naberie niekoho specialne prave pre klasiky. Ako som min. rok dufam but v Martina, Ossa ci Hausslera (co by teraz moc nepomohol ale zas to sa stava), tak snad ulovia nieco tento rok.

Dokial Zdenek neskoncil 2hy , tak som dufal v jeho. Ale teraz asi bude chciet ist niekam kde bude robit hlavneho lidra.
Nemyslel som tym aby mu robil domestika ale aby mohli viacej robit strategicke cachry , ci si vypomoct v chytani unikov.

Dúfam, že Tony Martin bude mať sezónu-prepadák a vykašle sa na Kaťušu a podpíše s Borou. To je domestik typu Oss, ktorý by Petrovi sakra pomohol. A navyše, Nemci ako Nemci, nie?
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Uto 11. Apr 2017 12:19:12

Tony sa vyjadril už dávnejšie, že chce ísť na seba belgické klasiky. V tomto roku dosť veľké sklamanie.

iba jednu vec k Avermatovi. Myslel som že je to len môj dojem. Na velonews som si prečítal komentár na jeho adresu s ktorým úplne súhlasím. Nie je Boonen, Cancellara jednoducho sa to na neho lepí...
Musel mať strašnú smolu dlhé roky. Greg bol môj oblubený cyklistista, pretože útočil, útočil a robil preteky. No niečo sa v ňom pohlo a "dostal rozum". Od Tdf vyhral kopec jednorazoviek ale ani raz ( okrem Kemmelbergu, tam síce zaútočil ale za kopcom už visel na Saganovi ) nestál na zrode úniku... Vždy sa na niekoho zavesil, potom si odrobil svoje. Niekedy síce ťahal za dvoch, ale aj napr. z Gilbertom na E3 sa "šetril".
Najviac na celej tejto sku... jari ma serie že ani raz (okrem Omloop-u ) sa neodohral priamy súboj medzi PS a GVA.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Uto 11. Apr 2017 12:37:06

Mino píše:Tony sa vyjadril už dávnejšie, že chce ísť na seba belgické klasiky. V tomto roku dosť veľké sklamanie.

iba jednu vec k Avermatovi. Myslel som že je to len môj dojem. Na velonews som si prečítal komentár na jeho adresu s ktorým úplne súhlasím. Nie je Boonen, Cancellara jednoducho sa to na neho lepí...
Musel mať strašnú smolu dlhé roky. Greg bol môj oblubený cyklistista, pretože útočil, útočil a robil preteky. No niečo sa v ňom pohlo a "dostal rozum". Od Tdf vyhral kopec jednorazoviek ale ani raz ( okrem Kemmelbergu, tam síce zaútočil ale za kopcom už visel na Saganovi ) nestál na zrode úniku... Vždy sa na niekoho zavesil, potom si odrobil svoje. Niekedy síce ťahal za dvoch, ale aj napr. z Gilbertom na E3 sa "šetril".
Najviac na celej tejto sku... jari ma serie že ani raz (okrem Omloop-u ) sa neodohral priamy súboj medzi PS a GVA.


presne toto som tu raz spominal. Greg uplne zmenil styl. samozrejme nestal sa z neho Gerrans alebo Matthews ci Degenkolb, ale toto uz nie je ten Greg ktory kedysi atakoval aj niekolkokrat za sebou. stal sa z neho taktickejsi aj trochu nudnejsi cyklista ale ma vysledky. v podstate on uz si len kontroluje spolufavoritov a drzi sa ich. to co urobil Kwiatek na SB nato by sa Greg uz nepodujal.

mna tiez stve to, ze sme nevideli ziadny priamy suboj favoritov (ci uz RvV alebo P-R). ja som si isty ze na Paterbergu by GVA nestihal Petrovi. to je idealny kopec pre Petove nohy ale nie pre Grega. najlepsie porovnanie sme zatial mohli vidiet v Richmonde. Greg sa snazil zautocit a bol to taky solidny utok. ale Petov nastup bol drvivy a takisto boli drvive od Petra prve metre po skonceni toho stupania a nasledny zjazd. nato Greg nemal a uz ani mat nebude. ale ak ho tato jeho vytrvalost tak skoro neopusti tak nas bude matat este pomerne dlho:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod milos64 » Uto 11. Apr 2017 16:09:15

Ešte by som pridal, že po odchode Philipa G z BMC už nemá v tíme konkurenciu a nemusí sa s nikým deliť o klasiky. Na tento druh pretekov je nasadzovaný ako jednotka a tím naňho maká. PR, jednoznačne, to bolo Ossove víťazstvo. Oss vlastne uťahal všetkých GvA súperov a dovoľujem si tvrdiť, že aj PS s jeho smolou. Takáto podpora Petrovi v tíme chýba.
milos64
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Chorvátsky Grob - Čierna Voda

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Tibi » Uto 11. Apr 2017 17:08:33

K P-R-nuž čo povedať.Môj názor je,že Peter opäť raz ukázal aktívnu a skvelú cyklistiku.S názorom,že zbytočne plytval energiou sa dá súhlasiť,ale aspoň sa o niečo snažil a skúšal to utrhnúť pre seba.Podľa mňa plánovaný útok spolu s Bodnarom,približne 75km pred cieľom bol v poriadku a nebiť defektu,tak si dovolím tvrdiť,že by na 60% vyšiel.Ak by bol Peter 100% zdravý,tak by som dal aj 95% na úspech.Veľmi rýchlo mali 30 sekúnd k dobru a v skupine za nimi,to zatiaľ nevyzeralo na nejaké veľké sťahovanie úniku.Aj keď si myslím,že Os by tomu moc nedal a Stuyven by ťahal sporadicky. Bodnar by to bol,ale ešte 30km potiahol a Peter by sa ich musel striasť na kockách a potom dlhé sólo.
Tohtoroční dvaja víťazi flámskych monumentov sú podľa mňa absolútne zaslúžení.Všetky JK, na ktoré nastúpili sa snažili vyhrať a keď sa im to aj nepodarilo,tak ich bolo vidieť.Výnimkou bolo možno akurát M-SR.Tým pádom sa dostali do obrovskej pohody a formy.Minulý rok mal GVA,možno ešte väčšiu smolu ako tento Peter.Veď pád na RVV,ho úplne vyradil z oboch monumentov a tento rok ukázal Petrovi,ako zabojovať proti osudu a prikloniť si šťastenu na svoju stranu.Pevne verím,že Peter bude na budúci rok aktívny na každej JK na ktorú nastúpi,že bude v každej min.na bedni a tým pádom sa dostane do psychickej pohody pred Flámskymi monumentami.Do takej pohody aká z neho vyžarovala na MS v USA.Tam z neho doslova vyžaroval pokoj a sebadôvera.Inak môj názor je,že práve M-SR a jeho druhé miesto,bolo príčinou,že to s ním išlo voľajako z kopca.Aj keď bol aktívny a evidentne mal formu.Veď aj na RVV,bol práve on kto zavelil do stíhania Gilberta a bol v tom zjavne najaktívnejší.No a GVA si to v kľude lepil a šetril,aj keď treba uznať,že ťahal aj on.Musím sa,ale priznať,že keď GVA na RVV v závere,prešprintoval Terpstru,ktorý sa za ním vyvážal,tak mi spadla sánka riadne dolu.
Nehovoriac o tom,aký musel byť po páde dobitý.Tak to bola ukážka brutálnej sily a výkonnosti.Normálne začínam mať obavu,aby sa nám náhodou Greg nerozhodol zapájať aj do špurtov po rovine.To by bol riadny súper pre Petra v boji o zelený dres na TDF. Určite väčší ako top šprintéri,ktorí dostávajú od Sagana,každý rok riadne na frak.
BORA-čakal som od nich o ničo horšie výkony,ako predviedli.Čakal som trocha viac od Slovákov a od Saramontiša.Naopak uspokojil Burghart a príjemne prekvapil Bodnar.Nič to,ale nemení na mojej predstave,že potrebujú ešte jedného klasikára,ktorý je schopný vyhrávať aj sám JK. Práve P-R ukázalo,ako je dôležité hrať určité taktické šachy,ako je dôležité mať dajme tomu v prvej 15-nástke dvoch cyklistov.Podľa mňa by to malo byť hlavne v záujme BORY.Možno nie až tak v záujme Slovenského diváka,ale tím by mal mať vždy aj alternatívu dva.Hlavne v prípade,keď sa líder zraní a už nemôže pretekať.Už tu padali nejaké mená,ale podľa mňa sú v tomto slovenský fanušikovia dosť skromní.
Dosť nechápem,to vyplakávanie,že nie je koho,že Os je v už v BMS a pod.Samozrejme,že je koho,len ho musí Bora zaplatiť.Aj na prianie Ifča dám znova tých čo by mohli.
Van Baarle,Langeveld,EBH,Keukeleire,Lampert,Keisse,Vermote,Stannard,Moscon,Rowe,Roelandts,Stuyven,Os,Elmiger,Tony Martin,Štybar atď.Zväčša ide o cyklistov,ktorí sú podľa mňa na trhu lacnejší(alebo na podobnej úrovni)ako je napr. Konig s Majkom,takže osobne neviem prečo by si ich Bora nemohla dovoliť.Budem sa tu možno znova opakovať,ale keď majú Froom,Quintana,Porte pre seba doslova svorku vlčákov,tak nevidím dôvod prečo by Peter nemohol mať jedného.Pokiaľ ide o ich osobné záujmy,tak samozrejme že nejaké by boli a možno by mu bolo dopriate aj niečo vyhrať.
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Uto 11. Apr 2017 17:29:43

Tibi nebud smiesny.Avermaet sprintovat na tdf a bojovat o zeleny dres? Ved klasicky spurteri mu nedaju sancu sfuknu ho ako sviecku je rozdiel spurtovat na klasike a v klasickom hromadaku kde maju spurteri k dispozicii vlaciky a su ovela menej unaveny.Avermaet spurtuje dobre po tazkych klasikach po viac ako 200km inac je nic moc spurter.Ved Peter by ho v rovinatych spurtoch drtil tak isto ako dalsich cca 10 spurterov. Netreba robit z Grega nejakeho poloboha po jednej uspesnej jari
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Tibi » Uto 11. Apr 2017 18:24:13

Focus úplne s tebou súhlasím.Bolo to myslené obrazne.Osobne GVA vôbec nemusím,poloboha s neho vôbec nerobím,ale mňa určite presvedčil je skvelý klasikár a kráľ tohtoročnej jari. Dokonca som ostal prekvapený sám do seba,že som mu s tej trojice v závere P-R prial najviac.Hlavne preto,že Štybara mám určite radšej.V závere si to,ale odtiahol a právom zaslúžil.Neboj s tým špurtom to bola skôr pochvala za tohto ročné dojazdy na JK a mám taký tušák,že ani s nikým neprehral.Pravda je,ale taká,že ma tento týpek rok od roku viac a viac prekvapuje a ja neviem,čím ma ešte prekvapí.Ešte,že bude mať 32 rokov.
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15


Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod zakliata.panna » Uto 11. Apr 2017 19:27:51

Tibi, spomínal si jazdcov ako Van Baarle, Langeveld, EBH, Keukeleire, Lampert, Keisse, Vermote, Stannard, Moscon, Rowe, Roelandts, Stuyven, Oss, Elmiger, Tony Martin, Štybar atď. Boasson Hagen je lídrom DD na klasikách, neoplatí sa mu prejsť k Saganovi do Bory. Podobne aj Stannard je lídrom v Sky. Stuyven má v Treku takmer rovnakú pozíciu ako Degenkolb, tak ťažko bude robiť topdomestika Petrovi. Ossa BMC nepustí, boli by hlúpi. Tony Martin má ešte zmluvu budúci rok. Čo sa týka Belgičanov, tak radšej pôjdu do domáceho prokontinentálneho tímu a tam budú lídrami a spolulídrami. Ale bolo by to super, ak by Bora niektorého z nich angažovala. Zdeněk je samostatná kapitola, ak by ho chcela Bora a Sagan, dačo by to stálo - nemyslím finančne, ale pretekovo. Tipujem, že na Strade Bianche by chcel byť lídrom + minimálne jednu belgickú, ak nie dve. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Gaučový profesionál » Uto 11. Apr 2017 19:51:44

zakliata.panna píše: Zdeněk je samostatná kapitola, ak by ho chcela Bora a Sagan, dačo by to stálo - nemyslím finančne, ale pretekovo. Tipujem, že na Strade Bianche by chcel byť lídrom + minimálne jednu belgickú, ak nie dve. :)

Ja by som nemal problém vidieť Štybara s Petrom v tíme ak by sa na neho mali jazdiť niektoré jarné WT preteky pokiaľ by vypustil pre Petra dušu na RVV a P-R :D A dovolím si tvrdiť, že by som rád videl Petra ako superdomestika na niektorej z WT klasík :) Duo Štybar a Sagan by bola pekná podívaná na S-B.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Uto 11. Apr 2017 20:41:30

Hagen domestikom? Ved ten je schopný potopiť vlastného krajana na MS... Štybarova pomoc pre tým spočíva v doskakovaní únikov súperov a čakanie na šprintéra v piatej skupine ( pokiaľ nejde na seba ).
Predsezonne dvojičky Katusa Kristoff-Tony 0 bodov, Stuyven-Degenkol neviem, ale nemám dojem že by si extremne pomáhali
Je pravda že Sagan má "slabú" podporu. Salbšiu ako BMC, QSF je iný level. Ale čo ho majú za ručiču doviesť do ciela. Na MSR boli kde mali byť, E3 5m, G-W si peter prehral sám a po páde ho dovliekli pod Kemmelberg v pravý čas ( skoro ) RVV toe nebola tímová chyba... Macej bol v 14 člennej skupine po Muure, takže to muselo spadnuť v čele... P-R Bodnar bol sním ked nastupoval, podľa mňa sa mal vykašlať na PS a ísť ďalej a Petra mal dotiahnuť Marcus.
Saramontis ma s p-r 8.13.18 miesto a kde bol teraz? Rovnako by dopadlo 95% menovaných v predchádzajúcom príspevku. Makať pre niekoho je iná káva ako ísť na seba. Naopak ako by skončil Oss keby bol líder...
Suhlasím s tým že Bora nemá hviezdny tím ale... Ak by PS nepokazil sprint na MSR, ak by nespadol na RVV, a ak by nemal 2 defekty na P-R tak jeho tím urobil maximum a nikoho ani nenapadne povedať že bol slabý.
Vynímajúc výkon Daniela Ossa na P-R, tak teda neviem.... samozrejme sú lepší ako Bora, pretože Greg to potrebuje. Greg vyhral celú jar, stále mám však pocit že svojov vychcanou taktikou: Omloop - Sagan, E3- Gilbert, G-W - Keueleire, P-R Oss a dva defekty..... ( olympiada pády )
OK historia na to pozerat nebude Greg je král, BMC je super tím .....
Hladanie domestikov pre Petra nie je určite uloha pre prispievateľov na tomto fóre. Snívanie o tom ako by mu pomohol Tony je absurdné. Tony sa pred P-R vyjadril jasne že chce ísť na svoje triko ( Radsportnews ) a pomoc Petra niekomu na klasikách je asi utopia ako bola utopia že by Greg pomahal Philovi.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Uto 11. Apr 2017 20:57:43

Neviem ci Degeho prestup do Treku bola dobra volba. Ja osobne to vidim na prestup do ineho timu po konci zmluvy. Stuyven mi nepripada ako timovy hrac a na Roubaix sa este ukazal aj Theuns a Dege bude mat problem byt velkym lidrom pre klasiky.Podla mna mal ostat v terajsom sunwebe kde by bol jasny lider v treku sa bude trapit. A dvojica Martin,Kristoff je na zaplakanie ved celu jar nic neukazali. Martin bol skoro stale na zemi a Kristoff na to prosto nemal. Ako tu bolo spomenute neviem ako mohol Kristoff vyhrat flandry v 2015 musel mat zivotnu formu.Tento rok na kazdom bergu odpadaval a roubaix mu uz tradicne nesedi. A Hagena nebolo vobec vidiet ten sa uz proste nepreberie z tej jeho letargie.
Naposledy upravil Focus-Shimano dňa Uto 11. Apr 2017 21:00:09, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod hujhe » Uto 11. Apr 2017 20:58:48

Túto jar bola podpora parádna. Lepšiu mali len lídri BMC, QS a Trek. Hlavne Bora mi príde že buduje svoj tím postupne. Žiadne veľké skupovanie hviezd. Petra nerátam. S ním tiež rátajú na roky dopredu, a keby sa dalo, tak ho podľa mňa podpíšu rovno na 5 rokov. Za 3 roky bude podľa mňa Bora na klasikách na nerozoznanie. Majú jasnú víziu, úplný antipól Olega.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Uto 11. Apr 2017 21:05:11

pekne tu konbinujete ohladom tych pomocnikov pre peta ale ja dam este inu myslienku...padla tu kopa mien a kazdy z nich by urcite rad bol lidrom ale lojalneho domestika treba hladat vo veku 33+ sorry nexcem nikoho urazat ale ak nedokaze dat velke vykony a vysledky tak ho nahradi nejaky mladsi vybusnejsi drzejsi smelsi perspektivnejsi...a zrazu mozu mat ti starsi problem najst si vhodneho fleka na dalsie 2 roky...take jednoduche priklady aj ked nejde vacsinou prave o klasikarov...renshaw pre cava, bennati pre sagana, basso pre alberta,devoder pre spartakusa, kriziak pre alberta, dokonca valverde pre nairo aj ked to je o dost ina situacia, paoliny pre kristofa atd...teraz sa viacery chytite asi na vek lebo ja vacsinou neviem presne kolko ti menovany maju rokov :D hadam pochopite co som tym vsetkym myslel...pretekarov je plno ale teamov moze byt coraz menej kvoli peniazom a tak par nadejnych sa bude musiet preorientovat alebo padnut do nizsej ligy...hodim este 2 mena ktore to podla mna coskoro caka aj ked dufam ze sa mylim a to vanmarcke a boom...boli x-krat ako lidry ale v podstate nikdy nic velke nedokazali...osobne som presvedceny ze ich naozaj coskoro caka superdomestikovanie a v ramci toho sanca na mensich klasikach ist na seba ale hlboky pad dole...a takych je naozaj dost...no nechajme sa prekvapit ako to nakoniec bude v bore buduci rok vyzerat ale ja naozaj verim v aspon 2 zaujimave mena pre peta

no a hagen?...ten ak nezaboduje na MS tento rok tak ostane domestikom uz navzdy alebo skonci
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Uto 11. Apr 2017 21:15:13

Presne tak majo s Vanmarckom a Boomom mas pravdu. Vanmarcka nahradili Van Barle a Langeveld a to myslim ze viac ako dobre. A Boom neviditelny pretekar.Okrem tej etapy cez kocky na tdf 2014 na klasikach nic neukazal tak ako Hagen a bude to mat tazke aby mu Lotto nl nadalej davalo plnu podporu. Kupia nejakeho klasikara ale vytvaruju Groenewegena a Boom si moze piskat.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod hujhe » Uto 11. Apr 2017 21:17:55

bože chráň aby Vanmarcke bol raz domestikom. Nie žeby to bola veľká hanba ale zo srdca mu prajem poriadne víťazstvo. A na to musí byť líder. Už horší cyklisti ako on vyhrali monument. Ale máš pravdu, najlepší domestici sú dosluhujúci cyklisti :D
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod zakliata.panna » Uto 11. Apr 2017 22:05:41

Chalani, pekné myšlienky. Treba dať Bore čas, kvalita bude pretekmi rásť. Juro išiel skvelo RvV, Bodnar a Burghardt vysoká výkonnosť najmä na P-R, Postlberger sa ukazuje ako kľúčový jazdec na flámske klasiky (má len 25 rokov, jeho čas ešte príde). Mišo azda vekom zosilnie a bude počas pretekov Petrovi dlhšie poruke.

Čo sa týka ,,starcov", tak veľká škoda Bennatiho. Zmluvu s Movistarom má až do 2018, to už bude mať 38 rokov, takže asi posledná sezóna. Z Nemcov je to Knees zo Sky, tradične veľmi kvalitný domestik, zmluvu má do konca roka. Tak možno by sa chcel vrátiť ,,domov", ale zase v Sky je 7 rokov, tak ktovie...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod nat » Str 12. Apr 2017 3:35:04

Superdomestik(tici) by bolo super pre Peta. Este takych ktory by dokazali pre Peta podat aj supervykon (oooh Oss, oooh Martin)

ale Petovi by uplne stacil co-leader. Niekto kto by nemusel robit na Peta (ale nemohol ist proti nemu). Ale vydrzal by s nim velmi dlho. Uplne by stacilo mat na konci niekoho s kym sa budu striedat v zachytavanim unikov. Kto ked sa ocitne grupa vzadu stebou sa bude striedat aby dohnali zvysok.

Ako odmena mozu byt, take situacie ako mal Stybar teraz. Zrazu vpredu a .."ja nemusim tahat, ja mam vzadu Sagana"

Podla mna to by uplne stacilo.
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Str 12. Apr 2017 6:13:36

A zabudol som. Démare na hrad za to skvelé 6.miesto pred sectorom marca madiota to skúšal aj nástupom no nevydalo ale aj tak išiel akp veľký kráľ. Momentálne majú s Petrom rovnaké najlepšie umiestnenie na P-R a to 6.miesto :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod MichalJ » Str 12. Apr 2017 8:13:15

Keď to tak spomínaš ... ak nerátame prvé dva roky, tak Peter dosiahol svoje najlepšie umiestnenie na P-R, keď mal najhoršiu formu. Ten rok sa viditeľne trápil a aj tak skončil 6. Roky potom, keď vždy vyzeral lepšie, mal problémy. Prehadzovačka, zlá pozícia v momente pádu a teraz defekty.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia

cron