Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod menovatel » Pon 11. Apr 2016 9:53:21

Technická: Nechcú sa mi načítať komentáre pod článkami, mám tam len zamrznutú hlášku "Načítavanie komentárov..."

Či sa nám to chce uznat alebo nie, podpora Tinkoffu opäť žalostná. Juraj robil čo vládal, aspoň že dokončil. Viem, Gatto spadol a už dlhšie predtým sa zranili Bennati aj Bodnar. No aj tak, Cancellara tam mal aspoň Stuyvena a spredu sa mu vrátil Popovyč. Proti T. Martinovi primálo, ten keby sa naplno nezasilil tak si to docvaknú. Možno mali aj PS a Spartakus striedať ihneď, ale chápem že 120 km pred cieľom sa im nechcelo plytvať silami. Po boji generál.

Škoda, že PS nechce ísť Amstel, formu má životnú. Ale oddych si zaslúži, o tom žiadna.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Tinkoff team

Poslaťod sportovec » Pon 11. Apr 2016 10:14:35

dexterko píše:Pekné, že prišiel na 51. mieste, ale ako som predpokladal, toto nie je pretek pre neho ...

S týmto sa dá v podstate súhlasiť, že domestici by mali ísť v jednorazových pretekoch úplne na prázdnu nádrž a odstúpiť hoci aj 100 km pred cieľom po totálnej obetavosti v prospech tímu. Či už niekto príde 51 alebo DNF - to je asi úplne že jedno. Ale možno to súvisí s tým že končí Tinkoff a že sa musia trošku popredvádzať ... alebo šanca na nejaké drobné body ... alebo majú pokyny, že byť v háku a točiť až do cieľa - čo ak by sa vpredu začalo padať alebo nejako veľmi špekulovať a spomalilo by sa tam tempo ... fakt neviem. Nech sem ešte napíšu nejaký znalejší diskutéri.

dexterko píše:Viem, ako to bolo, ale čo to má spoločné s pomocou pre PS. V tomto prípade sú na vine Hoffman a spol., že nakázali domestikom aby išli pomáhať padnutému Gattovi? Aby sa on dokázal po páde vrátiť k PS a ešte mu aj pomáhal? A čo zobralo Jurovi a Blytheovi veľa síl? Že pomáhali Gattovi, či čo? Nechápem trošku. Oni mali byť len a len pri Saganovi, aj keby padali tragače tak stále mali byť nalepený na Saganovom kolese, resp. pred ním, či už ten alebo onen. A to nedokázal ani jeden z nich, ani jeden.

Pešiakov použili inak a nevyšlo to ... ale išlo sa vražedné tempo a stále sa padalo - bláznivý pretek ... veď koľko cyklistov odštartovalo a koľko bolo 100 km do cieľa so stratou aspoň do 5 minút na čelo? Fakt neveľa.
Ale tak toto je Tinkoff - dá obrovský balík peňazí Saganovi a Contadorovi a potom chýba na zopár kvalitných domestikov. To už sa tu preberalo veľakrát.

ifčopifčo píše:Po boji je každý generál, Hoffman chcel zrejme zachrániť Gatta ako top pomocníka pre Petra a obetoval jedného pešiaka.

Toto je tá cyklistická ruleta. Dnes by sa hodilo zopár slabých domestikov 100 km pred cieľom - ako Gatto v posledných kilometroch.

Mino píše:Ešte jedna vec mi nie je úplne jasná a nejak som to nepochopil, Panzerwagen.. Načo ťahal štyroch Lotto- Jumboistov? Vzadu mal dvoch lídrov ( Terpstra, Štybar ) ale v tom momente hral etix len na jednu kartu : Tommeke. Nakoniec im to skoro vyšlo. Ale podľa mňa sa Tony mal viac šetriť a nechať makať Jumbistov.

Vsadili na Tommekeho, ale mohli SKY alebo Jumbo trochu nechať vetrať a tlačiť na nich - aj aby sa Tony Martin zregeneroval - fakt to preháňal. Neviem prečo. Tony Martin je taký obetavec, keď mu povedia, že má ťahať, tak vypne mozog a ťahá ako mulica kým nepadne od totálneho vyčerpania ... ale jemu nepotiahne nikto, keď ide na GC.


Ale keby som bol Peter Sagan - tak by som na takéto preteky nechodil. Toľko pádov a zranení. Pri jeho výkonoch sláve a zábavnosti - ešte môže do 35 rokov zarábať obrovské peniaze na +/- pohodových pretekoch ako ToC alebo TdF ale tu keď 1x spadne tak môže skončiť za sekundu okamžite navždy.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod motyliLET » Pon 11. Apr 2016 15:55:01

Otazka preco tony tolko tahal je vcelku jednoducha etix mal vpredu okrem tonyho tomekeho a akonahle by neboli tahali co loto a sky moc nechceli lebo sa setrili docvakli by ich sagan a cancelara a potom by uz bolo jedno kolko by mali vpredu ludi s tymi dvomi na poslednych pathviezdickovych usekoch by mali preoblem vydrzat takto musel driet kazdy ako tony tak aj ti za nim ano je pravda ze mali stastie ti v predu ze tam bol tony pretoze odtiahol neskutocny kus preteku povedzme si na rovinu v jeho skupine by kazdy vydrzal v pohode lebo ist iba v haku sa da staci len trochu zvladat kocky z toho profitovali ako hagen haymen tak dalsia skupinka okrem tonyho a myslim jedneho ci dvoch jumbov tam este potiahli trochu aj ti dvaja s IAM a to sa im stalo osudnym ved hagen potiahol spicu az uplne v zavere ked sa nastupovalo a aj to bolo na neho privela v spurte uz nevladal PR je stale aj trochu loteria ale krasna tam musis proste makat makat makat
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Pon 11. Apr 2016 18:17:43

Pravdupovediac mna este stale nepreslo sklamanie ze Sagan bol vypojeny z hry 120km pred cielom. S touto formou mohol vyhrat aj dva monumenty. Chvalabohu aspon za jeden. Tato jar bola jeho najlepsia v kariere. A mohla byt este lepsia nebyt smoly. Ale ako aj sam povedal. Na PR treba aj stastie a ja som ho dnes nemal. Rozmyslam tak o com budu klasiky ked skoncia Cance a Tom. Sep Vanmarcke sa mi nezda az tak vyherny tip. Na kockach je skvely ale nejako nevie vyhrat. Este nema ani jednu vyhru z kockovych klasik. Ak neratam Omloop. GVA este moze mat aj o rok zivotnu formu to je pravda. Ktovie ako by to dopadlo tent rok keby sa nevybural. Miesat karty bude asi aj Styby ale skor na Roubaix. Ostatne kocky mu az tak nesedia. Potom je tu dvojica podobnych klasikarov ako Peto a to Degenkolb a Kristoff. No ak si Sagan udrzi formu v buducich rokoch a podarilo by sa mu prestupit do lepsieho timu (Trek by bol ideal po odchode Spartaka) tak nas damy a pani caka Saganova era. Po odchode Spartaka a Tomekeho nevidim lepsieho klasikara ako je nas Peter. P.S. Neskutocne si cenim ze este stihol porazit Kancelara v boji muz proti muzovi na monumente.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

O Roubaix po Roubaix

Poslaťod berloq » Pon 11. Apr 2016 21:27:39

Wow. Po tom ako to vo Flámsku vyzeralo som sa bál, takého minuloročného scenáru Roubaix. Teda totálnej defenzívy. No našťastie nie... Roubaix... to nejde opísať. Proste totálna bomba! Celá tá severská kampaň, počnúc Omloopom, na prelome februára a marca vyvrcholila niečím neskutočným. Roubaix bolo krásne, krásnejšie ako všetky doterajšie klasiky.

Zrovnanie s minulou sezónou.
No, stačí zabrúsiť v tejto sekcii pár stránok dozadu a uvidíme značný rozdiel. Trúfnem si povedať, že som to bol ja, kto odštartoval ideu "málo selektívnych" klasík minulého roka a dostalo sa to aj na hlavnú stránku. Tento rok? To bol opačný pól! Úplne niečo iné... Pretekanie na všetkých klasikách, len Sanrémo je už klasicky čierna ovca, resp. nudná ovca. Pretože:
OHN: víťaz z dlhočizného úniku
Kuurne: klasika, ktorá je skrátka priaznivá pre šprintérov, tento rok sme mali osamelého jazdca v cieli.
E3: víťaz z dlhého úniku.
G-W: opäť klasika, ktorá častejšie končí šprintom (častokrát veľkej) skupiny. Tento rok bojovali o víťazstvo štyria ľudia.
Ronde: Krása, totálna cyklistika!
Roubaix: Renesancia cyklistiky! Cyklistika ako z dôb titánov tohto odvetvia.

Tohtoročné Roubaix s tým minuloročným ani zrovnať nejde. To bolo nebe a dudy. A dá sa povedať, že aj edícia z roku 2014 bola pomerne defenzívna. Stálo by za hlbší rozbor čím to bolo. Zhoda okolností? No to si až tak nemyslím... skôr praví ľudia v pravej forme!

Tornado Tom!
Priznám sa, za dobu čo sledujem cyklistiku, som nemal v obľube zase toľko ľudí, ktorým by som bez výhrady fandil. Ale traja cyklisti majú u mňa špeciálne postavenie: Sammy Sanchez, Alberto Contador a Tom Boonen. A Boonen opäť a raz potvrdil, že on je skutočným a jediným lídrom tímu Quick-Step! A keď ho chcel Lefevere poslať do dôchodku, môže potom vypisovať sračky na druhých, keď sa ich lídrom nedarí, pretože neviem, kto tam bude vyhrávať. Áno ja viem, nevyhral ani Boonen. Lenže po ich absolútne smiešnych vystúpeniach vo Flámsku, kde pomáhal Terpstrovi a Štybarovi, tento jeho výsledok je to najlepšie čo vybojovali. Ale čo viac... ten rozdiel jeho pojatia preteku, to je to markantné, to je Boonen... Ani Terpstra ani Štybar. Niekto tomu hovorí šťastný únik... niekto vhodný moment pre únik! Ale dopadlo to teda pre neho pomerne nešťastne... Jasne, Haymanovi prajem veľký úspech, lenže keď už aj on sám povedal, byť druhý za Boonenovým piatym titulom by bola česť, to hovorí za všetko... Tom Boonen je najlepší jazdec, ktorý kedy žehlil kocky Roubaix a ak bola toto jeho posledná edícia, bude ho to mrzieť o to viac, pretože druhé miesto, to je síce druhé miesto na Roubaix, ale pre štvornásobného víťaza to veľa neznamená. Ja dúfam, že ho to druhé miesto skôr utvrdí v tom ešte jednu výpravu na klasiky absolvovať. Ešte raz sa pripraviť a tentokrát poriadne, vyhnúť sa problémom, pretože trúfam si povedať, že napriek tomu divadlu, ktoré predviedol, v až takom laufe nebol... to bolo srdce!

Titan č. 2
Istý je koniec Fabiana Cancellaru... Po tom všetkom, čo už Fabulous Cancellara predviedol na týchto cestách, nikomu nič nedlží, ani divákom, tímu a ani sebe. Lenže predsa len, ten odchod si asi vysníval trošku inak. Vyzeralo to pre neho rozprávkovo vyhrané Strade Bianche, ešte na Tirrene rozdrtil všetkých v časovke ako za starých čias, zdanlivo fyzicky neohrozený. Lenže v Belgicku ho šťastie opustilo... V Ronde narazil na silnejšieho súpera a Roubaix sa nevyvíjalo dobre už desiatky kilometrov pred cieľom. Cancellara má pred sebou ešte dlhú sezónu s veľkými cieľmi, lenže trúfnem si povedať, že to na neho teraz dorazí, tie emócie, tie myšlienky, ako to mohlo byť, keby... tomu sa nevyhne, napriek tomu, že to je Kancl.

Vanmarcke aj Hagen budú asi z týchto klasík sklamaní, áno už to nie sú žiadni zelenáči, ide im o výhry. Napriek tomu, aspoň malé pozitívum pre nich je, že aj ďalšie roky môžu pokojne bojovať o úspech. Podobne aj GVA napriek katastrofe, ktorá ho stretla, ešte nemá po všetkom aj keď to musí byť na depku, to čo sa mu stalo...
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod berloq » Pon 11. Apr 2016 21:38:31

Keram píše:Pravdupovediac mna este stale nepreslo sklamanie ze Sagan bol vypojeny z hry 120km pred cielom. S touto formou mohol vyhrat aj dva monumenty. Chvalabohu aspon za jeden. Tato jar bola jeho najlepsia v kariere. A mohla byt este lepsia nebyt smoly. Ale ako aj sam povedal. Na PR treba aj stastie a ja som ho dnes nemal. Rozmyslam tak o com budu klasiky ked skoncia Cance a Tom. Sep Vanmarcke sa mi nezda az tak vyherny tip. Na kockach je skvely ale nejako nevie vyhrat. Este nema ani jednu vyhru z kockovych klasik. Ak neratam Omloop. GVA este moze mat aj o rok zivotnu formu to je pravda. Ktovie ako by to dopadlo tent rok keby sa nevybural. Miesat karty bude asi aj Styby ale skor na Roubaix. Ostatne kocky mu az tak nesedia. Potom je tu dvojica podobnych klasikarov ako Peto a to Degenkolb a Kristoff. No ak si Sagan udrzi formu v buducich rokoch a podarilo by sa mu prestupit do lepsieho timu (Trek by bol ideal po odchode Spartaka) tak nas damy a pani caka Saganova era. Po odchode Spartaka a Tomekeho nevidim lepsieho klasikara ako je nas Peter. P.S. Neskutocne si cenim ze este stihol porazit Kancelara v boji muz proti muzovi na monumente.

Sagan skrátka ukázal, že je pripravený prebrať trón! A dá sa povedať, že si ho aj berie. Roubaix nedopadlo... ale to nič nemení. Sagan prežil fantastickú jar, vyhral v dúhovom drese veľké Ronde, to sa veľa ľuďom nepodarilo a nepodarí. Vo Flámsku dominoval!

Jeho tím slabinou určite je... Roubaix to potvrdilo. On nemá tím, ktorí pôjde zoradení pred ním a bude trhať pelotón, to nie... to ale čakali iba naivní borci, keď prestupoval do Tinkoffu. Lenže moment, aký sa stal na Roubaix či už so smolou alebo bez, dokázal, že ten tím sa skrátka hodí... Môže absolvovať 9/10 pretekov v ktorých môžeme napísať, že je jedno aký mal tím. Ale v tom jednom sa mu bude hodiť... No ale to je už téma celého Tinkoffu, pretože vrchárska partia je na tom podobne...

Bude zaujímavé sledovať Saganov budúcoročný príchod na klasiky, pravdepodobne v novom tíme... Tentokrát, už bude obhajca, na sebe ponesie ten najvyšší tlak zo všetkých, už sa neschová za Cancellaru ani Boonena. Avšak, keď bude pripravený ako túto sezónu, poraziť ho pôjde iba ťažko... Sagan prevzal trón!
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

P-R 2016

Poslaťod rrYan* » Pon 11. Apr 2016 22:58:23

rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Dominik » Uto 12. Apr 2016 9:37:26

Krasne video,
clovek si uvedomi co vsetko za tym stoji a ze to nie je a nemoze byt vzdy len o 2-3-4 velkych favoritoch, pretoze to by potom nikoho nebavilo.
Preto je ta cyklistika taka krasna.
Dominik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod dexterko » Sob 23. Apr 2016 14:05:25

V Tinkoffe sa ide opäť na Kreuza, nech sa darí.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod ifčopifčo » Sob 23. Apr 2016 16:38:31

dexterko píše:V Tinkoffe sa ide opäť na Kreuza, nech sa darí.


Prial by som mu stupne víťazov. Minulý rok išiel výborne, skúsil únik a napriek tomu že ich dobehli (veľkú "zásluhu" mal na tom Štyby) bojoval až do konca a 5. miesto bolo výborné.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod emor » Ned 24. Apr 2016 17:20:38

LBL
Pán Brailsdorf sa má konečne dôvod radovať, team SKY získal monument :) Veľmi ťažké preteky a napínavé až do konca. Víťaz zaslúžený. Škoda Romana že sa mu nepodarilo udržať sa prvej štvorky na dlažbe, nuž ale také sú konce dlhých pretekov. Valverde dnes nič neskúsil. Po tom ako Movistar drel celý deň, sa o niečo pokúsiť mohol. Alebo nemohol koli tomu že na to nemal ? ktovie. V každom prípade koment na ČT že sa L-B-L je najťažšia jarná klasika.... hmm. ? že v najhoršom počasí - možno ! ale Flandry a Roubaix - je iná pesnnička. :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:09:25

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 24. Apr 2016 17:36:14

Škoda, Roman podľa mňa pri vjazde na kocky vsadil na Pitiho čo sa ukázalo ako chyba. Z tých 4 som to prial Sanchezovi, vôbec som nechápal Kwiatkov voecklerovský nástup, výborne išiel Konrad z Bory a aj 20 ročný Oomen.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Ned 24. Apr 2016 20:48:03

Co ja viem. Tazko sa mi k tomu vyjadrovat lebo som kukal hokej (tiez nic moc) a videl som len poslednych 15 km ale prislo mi to ako nejaka tazka stredne horska etapa na Tour (samozrejme ked si odmyslim to snezenie :D) Cim to je ze rok co rok na Liege sa dostane do ciela stale pocetnejsia skupina? Ok. Nie v pravom slova zmysle lebo veduca skupina mala 4 clenov ale za nimi bolo v tesnej blizkosti cez 20 ludi. Myslim ze dnes by mal sancu aj Peto Sagan. Uplne vazne. Na Cote Saint Nicolas sa mi zdalo ze favoriti vyckavaju a na tom dlazdenom kopci by ich roztrhal. To bol Paterberg krat dva ale s jemnejsimi kockami.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod paula@sile » Ned 24. Apr 2016 20:53:28

@ emor
ja si tiez myslim, ze L-B-L je najtazsia jarna klasika, je profilovo velmi narocna aj ked sa tie tri preteky nedaju vobec porovnat…

movistar sa dnes utahali a nic z toho, gasparotto zajazdil opät skvele, pekne, ze rui costa stal po dlhsej dobe na bedni, k vitazovi nemam co dodat…kedze sky…
inak respekt vsetkym pretekarom, to pocasie bolo dnes naozaj hnus, chalanov sme uprimne lutovali, ked nam trieskali krupy a sneh do okien...
:?
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Pet » Ned 24. Apr 2016 21:54:10

Keram píše:Co ja viem. Tazko sa mi k tomu vyjadrovat lebo som kukal hokej (tiez nic moc) a videl som len poslednych 15 km ale prislo mi to ako nejaka tazka stredne horska etapa na Tour (samozrejme ked si odmyslim to snezenie :D) Cim to je ze rok co rok na Liege sa dostane do ciela stale pocetnejsia skupina? Ok. Nie v pravom slova zmysle lebo veduca skupina mala 4 clenov ale za nimi bolo v tesnej blizkosti cez 20 ludi. Myslim ze dnes by mal sancu aj Peto Sagan. Uplne vazne. Na Cote Saint Nicolas sa mi zdalo ze favoriti vyckavaju a na tom dlazdenom kopci by ich roztrhal. To bol Paterberg krat dva ale s jemnejsimi kockami.

Côte de la Rue Naniot (600 m; 10,5 %
Prílohy
Paterberg_profile.jpg
Paterberg_profile.jpg (66.32 KiB) Zobrazené 17119 krát
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 24. Apr 2016 21:56:28

Až na tú odbornú zimu a sneh celkom dobre nesúhlasím že každý rok chodí do cieľa väčšia a väčšia skupina oproti minulému roku bola viac vyselektovana neviem co čakáte od arden že prídu jazdci do cieľa po jednom ako na Flámsku? Je to iný pretek a hlavne jazdí sa po klasickom asfalte + niektoré tímy znemožňujú zaujímavé preteky keďže nikoho poriadne nepustia tak ako dnes movistar s vyckavajucim Valverdem
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Str 07. Sep 2016 15:33:31

tak tohotorocna Lombardia bude riadne tazka http://www.cyclingnews.com/news/il-lomb ... new-route/
ja osobne som ocakaval tento rok lahsi profil nez minuly rok.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Ned 12. Mar 2017 19:50:35

Po dnešku neviem čo si o Saganovi myslieť. Začínam veriť že keď nebude mať "smolu" ako minulý rok ( pád Gaviriu na MSR a "zlá" pozičná jazda v nevhodnej chvíli celého Tinkofu na P-R) môže vyhrať všetky 3 monumenty.
MSR bude potrebovať šťastie, Saganovi robiť vlak je úplne zbytočné a po 300 km na MSR som vlak ešte nevidel možno tak loko + 1 vagonik. Myslím však že Primaveru môže vyhrať najviac cyklistov z pelotonu. Favoritov je cca 20.

RVV neviem ako chcu momentalneho Sagana poraziť? To sa budu musiet spolčiť na neho 3-4 cyklisti ktorí dovezu Kristoffa do cielovej rovinky a potom tam šanca je ale ak sa nič mimoriadne nestane tak Sagan je tutovka.

Paris-Roubaix vidím na rozhodnutie na velodrome medzi Tommekem a Petrom, ktorý sa utrhnú 30 km pred cielom :D :D

Tie druhé dva monumenty sú až za mesiac a dovtedy sa môže udiať čokoľvek. Zatiaľ všetci (okrem PS) hrajú mrtveho chrobaka. Sanremo je už o 6 dní a to som zvedavý čo vymyslia na "najnudnejší" monument.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod dexterko » Ned 12. Mar 2017 21:28:53

Mino píše:Tie druhé dva monumenty sú až za mesiac a dovtedy sa môže udiať čokoľvek. Zatiaľ všetci (okrem PS) hrajú mrtveho chrobaka. Sanremo je už o 6 dní a to som zvedavý čo vymyslia na "najnudnejší" monument.

Nemyslím, že hrajú mŕtveho chrobáka. Jednoducho a prosto sú momentálne tvrdo na hlavu porážaný od fenoména. A ak bude forma ešte stúpať, tak budú rozdrvený všade. Pretože toto čo sa deje sa vymyká všetkým teóriam.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Pon 13. Mar 2017 19:32:35

dexterko píše:
Mino píše:Tie druhé dva monumenty sú až za mesiac a dovtedy sa môže udiať čokoľvek. Zatiaľ všetci (okrem PS) hrajú mrtveho chrobaka. Sanremo je už o 6 dní a to som zvedavý čo vymyslia na "najnudnejší" monument.

Nemyslím, že hrajú mŕtveho chrobáka. Jednoducho a prosto sú momentálne tvrdo na hlavu porážaný od fenoména. A ak bude forma ešte stúpať, tak budú rozdrvený všade. Pretože toto čo sa deje sa vymyká všetkým teóriam.


strucne vystizne mudre....mozem len suhlasit
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 73 hostia