Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Giro d'Italia

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Milanj55 » Pia 05. Máj 2017 18:20:24

Prepáčte priatelia , ale tým tretím z BOH bol Bárta, tak sa musím opraviť. Pekný deň.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Pia 05. Máj 2017 19:00:26

No Lukas poriadne prekvapil šprintérov a troška aj mňa. Aj keď už na Haralbeke bolo vidno že je dobry pretekár a vie urobiť skvelý výsledok pre Boru. Len takúto početnú skupinu Bory v predu som ešte tento rok nevidela. A troška sa aj toho bojím, že podaktorí diskutéri budú teraz posielať Sagana do teplých krajín a tak. V GC fandím Nibalimu, Thomasovi dajak neverím že bude víťaz Gira.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Pia 05. Máj 2017 19:03:22

elviska píše:No Lukas poriadne prekvapil šprintérov a troška aj mňa. Aj keď už na Haralbeke bolo vidno že je dobry pretekár a vie urobiť skvelý výsledok pre Boru. Len takúto početnú skupinu Bory v predu som ešte tento rok nevidela. A troška sa aj toho bojím, že podaktorí diskutéri budú teraz posielať Sagana do teplých krajín a tak. V GC fandím Nibalimu, Thomasovi dajak neverím že bude víťaz Gira.

Lukasovi a Bore gratulujem.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Pia 05. Máj 2017 19:21:08

Paráda Lucas, vždy sa poteším keď niekto takýmto spôsobom vybabre so šprintérmi, ktorí sa spoliehajú, že ich niekto dovezie 200 metrov pred cieľ. Počas etapy bol výborný aj Benedetti, dnes to bol deň Bory :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Pia 05. Máj 2017 19:28:10

elviska píše:No Lukas poriadne prekvapil šprintérov a troška aj mňa. Aj keď už na Haralbeke bolo vidno že je dobry pretekár a vie urobiť skvelý výsledok pre Boru. Len takúto početnú skupinu Bory v predu som ešte tento rok nevidela. A troška sa aj toho bojím, že podaktorí diskutéri budú teraz posielať Sagana do teplých krajín a tak. V GC fandím Nibalimu, Thomasovi dajak neverím že bude víťaz Gira.


Na tých somárov sa vykašli, naopak, je krásne vidieť to, čo hovorili viacerí cyklisti Bory, príchod Petra ich motivuje, príchod Petra im výrazne zlepšil podmienky, Bora minulý rok a Bora v tejto sezóne sú takmer neporovnateľné tímy. Je len veľká škoda že Leo laboruje s tým kolenom, Giro by mu podľa mňa sedelo.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pia 05. Máj 2017 21:35:10

no Lucas to riadne vypalil sprinterom...btw focus-kamarat nejako si ticho asi to este rozdychavas ze ti nejaky rakusanik ukradol radost zo spurtu ci? :D :D :D ja ale byt sportovym riaditelom tak ho nasledne trosku zdzubem lebo nezmyselne sa na konci pripravil o nejaku tu sekundu-2 a to moze rozhodnut ze ako dlho ten ruzovy dre bude vlastne mat...mozno len jednu etapu ale keby drel az do ciela tak mozno by ho mal az po etnu...ale treba naozaj uznat ze to bola pekna etapa od BORY a velka chyba od domestika oricy ktory mu dovolil takto odskocit
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Pia 05. Máj 2017 21:52:03

ifčopifčo píše:
elviska píše:No Lukas poriadne prekvapil šprintérov a troška aj mňa. Aj keď už na Haralbeke bolo vidno že je dobry pretekár a vie urobiť skvelý výsledok pre Boru. Len takúto početnú skupinu Bory v predu som ešte tento rok nevidela. A troška sa aj toho bojím, že podaktorí diskutéri budú teraz posielať Sagana do teplých krajín a tak. V GC fandím Nibalimu, Thomasovi dajak neverím že bude víťaz Gira.


Na tých somárov sa vykašli, naopak, je krásne vidieť to, čo hovorili viacerí cyklisti Bory, príchod Petra ich motivuje, príchod Petra im výrazne zlepšil podmienky, Bora minulý rok a Bora v tejto sezóne sú takmer neporovnateľné tímy. Je len veľká škoda že Leo laboruje s tým kolenom, Giro by mu podľa mňa sedelo.

Nedá sa na nich úplne vykašlat, kukni koment Matoviča(modrá knižka) , už to začína a plus sa ešte pridajú podaktorí trollovia. Možno že dakedy to prehánam aj ja pod diskusiou, že na nich reaugujem, ale jednoducho mi idú na nervy. A poviem si svoj názor, aj ked nemusí nikto so mnou súhlasit. Okrem pretekov ešte riešia rôzne veci okolo, ako povaha, charakter, správanie, reklama, Monako, fotky. Dávnejšie riešili priatelku (teraz už maželku). atd. Komenty pod diskusiou mi pripomínajú rok 2014 a 2015.Jednoducho, každý sme iný, robíme aj chyby aj Sagan, ale nepáči sa mi ponižovanie športovca. Som žena a beriem život aj veci okolo emotívnejšie ako muži. A myslím si že aj zábavných športovcov treba, aby bol troška život zábavnejší, úsmevnejší.................Peter zablahoželal na twitteri Lukasovi aj Beneditovi, to si už kritici (trollovia) nevšimnú.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Gaučový profesionál » Pia 05. Máj 2017 22:38:14

Nedá sa na nich úplne vykašlat, kukni koment Matoviča(modrá knižka) , už to začína a plus sa ešte pridajú podaktorí trollovia. Možno že dakedy to prehánam aj ja pod diskusiou, že na nich reaugujem, ale jednoducho mi idú na nervy. A poviem si svoj názor, aj ked nemusí nikto so mnou súhlasit. Okrem pretekov ešte riešia rôzne veci okolo, ako povaha, charakter, správanie, reklama, Monako, fotky. Dávnejšie riešili priatelku (teraz už maželku). atd. Komenty pod diskusiou mi pripomínajú rok 2014 a 2015.Jednoducho, každý sme iný, robíme aj chyby aj Sagan, ale nepáči sa mi ponižovanie športovca. Som žena a beriem život aj veci okolo emotívnejšie ako muži. A myslím si že aj zábavných športovcov treba, aby bol troška život zábavnejší, úsmevnejší.................Peter zablahoželal na twitteri Lukasovi aj Beneditovi, to si už kritici (trollovia) nevšimnú.[/quote]

Ale dá, ty fakt reaguješ na takmer každého trolla. Až sa mi nad tým zastavuje rozum. Trollovi ide len o pozornosť, toho neumlčíš žiadnymi argumentmi. Jednoducho ich ignoruj, tvoj život bude krajší.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Pia 05. Máj 2017 23:39:30

@Gaucovy profesionál. - ďakujem za úprimne slová, ale ja som už raz taká. Nemám rada keď je veľa negativizmu. Kritika sa dá napísať aj inak a nie ponižovať ako to robia podaktorí.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod dexterko » Sob 06. Máj 2017 8:24:00

..a Eritrejčan si ide zase svoje, nenecháva nič na náhodu, ten bude v úniku asi každý druhý deň. :D
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Lukas

Poslaťod sportovec » Sob 06. Máj 2017 9:16:28

majo píše:... ja ale byt sportovym riaditelom tak ho nasledne trosku zdzubem lebo nezmyselne sa na konci pripravil o nejaku tu sekundu-2 a to moze rozhodnut ze ako dlho ten ruzovy dre bude vlastne mat...mozno len jednu etapu ale keby drel az do ciela tak mozno by ho mal az po ...

Pravda, chlapec to trochu prehnal. Na konci som sa mierne obával aby nedopadol ako Caleb Ewan v Abu Dhabi. Na jeho mieste by som sa tešil radšej až za cieľom.
Každá sekunda je dobrá pre udržanie ružového dresu. Takto ho pravdepodobne stratí už v dnešnej etape.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Lukas

Poslaťod elviska » Sob 06. Máj 2017 10:34:18

sportovec píše:
majo píše:... ja ale byt sportovym riaditelom tak ho nasledne trosku zdzubem lebo nezmyselne sa na konci pripravil o nejaku tu sekundu-2 a to moze rozhodnut ze ako dlho ten ruzovy dre bude vlastne mat...mozno len jednu etapu ale keby drel az do ciela tak mozno by ho mal az po ...

Pravda, chlapec to trochu prehnal. Na konci som sa mierne obával aby nedopadol ako Caleb Ewan v Abu Dhabi. Na jeho mieste by som sa tešil radšej až za cieľom.
Každá sekunda je dobrá pre udržanie ružového dresu. Takto ho pravdepodobne stratí už v dnešnej etape.

Podľa mňa Lukas dneska aj zajtra ešte má šancu udržať ružový dres, teda ak bude v predu a nebude mať žiadne problémy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod slovakpro » Sob 06. Máj 2017 12:50:27

landa a tvg v uniku ? čo sa deje
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Lukas

Poslaťod sportovec » Sob 06. Máj 2017 13:30:39

elviska píše:
sportovec píše:Každá sekunda je dobrá pre udržanie ružového dresu. Takto ho pravdepodobne stratí už v dnešnej etape.

Podľa mňa Lukas dneska aj zajtra ešte má šancu udržať ružový dres, teda ak bude vpredu a nebude mať žiadne problémy.

Veľmi málo pravdepodobné ... bonusové sekundy na prémiách nezíska a v cieli asi tiež nie. Ak príde balík do cieľa, tak ružové tričko je Calebove. Ak sa podarí niekomu roztrhať pelotón na tom poslednom kopci, tak sa po včerajšom heroickom výkone bude musieť extra snažiť a dúfať, že pri rovnakom čase bude mať lepšie umiestnanie v dnešnej etape ako mal včera víťaz dnešnej etapy ... Ak by mal aspoň tú jednu sekundu navyše, ktorú si včera prehajdákal, mohol jazdiť aj zajtra v ružovom s oveľa vyššou pravdepodobnosťou ...
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Sob 06. Máj 2017 14:09:08

@sportovec
No uvidíme, ale nie je náhodou dneska kopcovitejšia trat?
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod sportovec » Sob 06. Máj 2017 14:28:39

elviska píše:@sportovec
No uvidíme, ale nie je náhodou dneska kopcovitejšia trat?

Moja zlatá, na toto neviem čo ti mám odpovedať :D :D :D tu nie sme v diskusii na portáli Nového Času alebo inde ... tu predpokladám, že všetci majú prehľad o bonusových sekundách a v záložkách základné weby týkajúce sa Gira http://www.giroditalia.it/it/live/ a http://www.procyclingstats.com/race/Gir ... Stage_1_GC, prípadne aj http://www.cyclingnews.com/
Keby si sa pýtala na nejakú Tour okolo Maroka sa nesmejem, ale GT?

Jasné že je ku koncu kopcovitá (KOM 2), otázka je či dostatočne kopcovitá a či sa nájdu nejaké teamy čo sa budú snažiť odpárať šprintérov, a aby si to ešte nestiahli v tom dlhom zjazde a zvyšok som napísal v komentáre predtým ...
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Sob 06. Máj 2017 14:43:50

sportovec píše:
elviska píše:@sportovec
No uvidíme, ale nie je náhodou dneska kopcovitejšia trat?

Moja zlatá, na toto neviem čo ti mám odpovedať :D :D :D tu nie sme v diskusii na portáli Nového Času alebo inde ... tu predpokladám, že všetci majú prehľad o bonusových sekundách a v záložkách základné weby týkajúce sa Gira http://www.giroditalia.it/it/live/ a http://www.procyclingstats.com/race/Gir ... Stage_1_GC, prípadne aj http://www.cyclingnews.com/
Keby si sa pýtala na nejakú Tour okolo Maroka sa nesmejem, ale GT?

Jasné že je ku koncu kopcovitá (KOM 2), otázka je či dostatočne kopcovitá a či sa nájdu nejaké teamy čo sa budú snažiť odpárať šprintérov, a aby si to ešte nestiahli v tom dlhom zjazde a zvyšok som napísal v komentáre predtým ...

Ja som sa slušne opýtala a viem že nie sme v diskusii na portáli Nový čas a viem aj o bonusových sekundách. Len som kukla že dneska nie je rovinatá etapa, ale troška kopcovitá.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Sob 06. Máj 2017 18:09:52

@sportovec - celý ten prvý odsek si si mohol odpustiť a nechať na diskusie na stránkach Nového Času.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod dexterko » Sob 06. Máj 2017 18:42:40

ifčopifčo píše:@sportovec - celý ten prvý odsek si si mohol odpustiť a nechať na diskusie na stránkach Nového Času.

Ja tiež mám v záložke len jednu cyklo stránku, a nie je zahraničná :D
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Giro d'Italia

Poslaťod dexterko » Sob 06. Máj 2017 18:44:26

Tekle dnes zase nesklamal :D
Tie predné pozície GT lídrov pri špurtoch smrdia problémom.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 264 hostia