Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Giro d'Italia

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Milanj55 » Pon 08. Máj 2017 13:21:41

Zdravím Vás priatelia. Ešte raz by som sa pridal do diskusie, lebo Majo a Tibi majú prakticky rovnaký názor, len sa každý na výsledok etapy pozerá z iného uhla pohľadu. Tí chlapci z QSF boli ozaj skvelý a vystihli daný okamžik na únik. Bob Jungels samozrejme že potiahol najviac z tej šestice , lebo Gavíria išiel na víťazstvo v etape a tí zvyšný štyria išli prakticky koľko v danom momente vládali.Bol silný protivietor a stíhacia skupina sa rázne približovala, tak Jungels to vzal na seba, lebo sa ešte na to cítil a síl mal najviac. Priatelia, ale pri tom vyhlasovaní, keď som videl Greipelovu tvár, tak ma to úplne vzalo, chudák, tak ako prežíva víťazstvo v etape, tak isto prežíva aj neúspech a jeho tvár bola plná emócií. Škoda , že sa nedostali do záverečného špurtu aj Greipel a Ewan Caleb, myslím si že títo dvaja by obsadili prvé priečky, ale to sa už teraz nedozvieme, možno inokedy.
Posledné slová by som chcel nasmerovať na priateľa"ifčapifča":tak , ako som sa už v nedávnej minulosti venoval príspevkom na úvodnej strane,keď som to označil, že sa stáva stokou vďakou zamorenia príchodu provokatérov , ktorý si sem prišli liečiť svoje "ego".Tak títo len čakajú za bučkom na každý príspevok z našej strany, aby sa mohli vrhnúť prispievateľa a nevyberaným spôsobom ho zdehonestovať a pourážať. Já to vidím tak, ako tu už písal "Andrej", že zneužívajú diery v systéme prihlasovania a používajú pre svoje ataky viacero nickov. No, ale k Tebe priateľ môj , viem že si priamy človek, ktorý si považuje za povinnosť reagovať na každý podnet k Tvojej osobe a preto reaguješ aj na tých provokatérov, ale zbytočne si ničíš zdravie a míňaš energiu na ľudí, ktorí si to vôbec nezaslúžia a iba sa zbytočne zviditeľňujú. K Igorovi Matovičovi modrá knižkaa Rosonerimu, pribudli tu ďalšie nicky,Andy,Metlok,Ital...Títo ľudia sú obyčajný provokatéri, s ktorými nič neprediskutuješ, oni tu pôsobia iba z dôvodu , aby zamorili tento portál a rozoštvali prispievateľov proti sebe.Máme veľké šťastie, že sa nám zatiaľ neinfiltrovali do fóra a sem prispievajú sami slušný ľudia.Tiež by som bol za to, aby sa s tým niečo začalo robiť, lebo tá úvodná stránka stratila svoje poslanie pre ktoré bola vytvorená. Dúfam , že pokiaľ tam nebude nikto z nás posielať príspevky , tak sa časom stratia, alebo sa medzi sebou posekajú.Prajem Vám pekný deň priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod dexterko » Pon 08. Máj 2017 16:17:06

@milan

Načo to sem stále ťaháš. Tu nič nevyriešiš. Stránka vôbec nestratila svoje poslanie. Provokatéri budú stále, ide len o to či sa s nimi bude niekto baviť. Tak už prosím uzavrime túto tému.

Včera som Vás prosil, aby sme sa trošku snažili zaraďovať príspevky do správnych tém. Ak máš dve myšlienky, dajú sa rozdeliť do dvoch príspevkov ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Milanj55 » Pon 08. Máj 2017 16:52:07

Zdravím Vás priatelia. V pohode"Dexterko", veď som písal k téme , ale to čo sa deje na úvodnej stránke ma primälo k tomu , že som sa chcel s Vami podeliť o svoje dojmy. Ifčopifčo je pre mňa človekom, ktorého si nesmierne vážim a pokiaľ sa mu deje bezprávie, tak cítim potrebu sa k tomu vyjadriť. Ak som nejak narušil Tvoje myšlienkové pochody súvisiace s danou témou , tak sa Ti ospravedlňujem. Na ľuďoch podobného charakteru , ktorý sa tu už prezentujeme nejaký ten piatok mi veľmi záleží. Určite by som reagoval aj na ataky voči Tvojej osobe , keby boli podobného charakteru. Priatelia ešte raz sa ospravedlňujem , že som porušil danú tému. Pekný deň všetkým.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pon 08. Máj 2017 22:54:33

bennet o svojich zdravotnych problemoch...samozrejme v polstine :D :D :D

http://naszosie.pl/2017/05/08/bennett-s ... m-ze-umre/
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Bob Jungels

Poslaťod sportovec » Uto 09. Máj 2017 18:06:46

sportovec píše:... ja to s ním nevidím ružovo na GC v tomto tíme a pri tomto prístupe a keby náhodou aj ...

Tak už ho majú pekne v ružovom (po náročnej etape), som zvedavý či sa dokážu o neho starať (obetovať) ako sa Sky, Astana, Movistar starajú o svojich GC lídrov ...
Gaviria by mal zostať sám na seba ako Sagan, keď bol pri ňom v teame Nibali či Contador, alebo sa môže aj pekne zapojiť do nejakej slušnej rozbíjačky pre Boba :P
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Giro d'Italia

Poslaťod berloq » Str 10. Máj 2017 1:15:18

Škoda tá dnešná etapa si zaslúžila viac. Ale niet sa čomu diviť. V štvrtej etape záverečné stúpanie s charakterom Mt. Ventoux a pred nimi ďalších x superťažkých etáp... to asi inak dopadnúť nemohlo a presne takýto priebeh som očakával. Jednoducho odpáliť to všetko v 4. etape nemá príliš zmysel, všetko pred nimi. Nosiť ružový dres takto skoro žiadna výhoda nie je, skôr by to bránenie celý tím úplne zlikvidovalo. V takto ťažkom preteku by s tým mal problém aj Movistar. A ono ťažko odhadovať... ale podľa mňa ešte ani favoriti nemajú nejakú extra kondíciu. Nibaliho nástup bol dnes skôr takým testom ako na tom je (a teda asi aj zistil, že zatiaľ nič moc). Ani Quintana sa nezdal, že by sa mu nejako poľahky išlo... A je to zrejme správne, šetriť si to najlepšie do druhej polovice preteku. Tam v treťom týždni budú lietať také straty, že na dnešné sekundy si nikto ani nespomenie.

Ale verím, že na Blockhouse už do toho niekto pôjde naplno. Keď nie topfavoriti Quintana alebo Nibali (alebo Thomas sa zdá zatiaľ v pohode), niekto sa ukáže, taký tohtoročný čierny kôň Gira. Zatiaľ to zostáva úplne otvorené. Celkom som rád, že Landa to dnes zvládol zalepiť, Thomasovi neverím (taký tip: po dvoch týždňoch sa bude zdať, že ide na víťazstvo, v treťom to nezvládne). A teda nie, že by som fandil Sky, to ani náhodou. Ja len chcem vidieť Landu lietať v kopcoch. Ten jeho štýl jazdy do kopca... taký pohodový až ležérny.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Etna

Poslaťod Phobos » Str 10. Máj 2017 9:53:44

Suhlas, vcera to bolo v sulade s ocakavaniami konzervativne jazdenie (jednoduchsie povedane - nuda). Prekvapil ma aj nezaujem dostat sa do uniku, predpokladal som vacsi zaujem o etapu/vrcharske tricko. Tak bola najzaujimavejsou castou Gaviriova snaha o neexistujuce body (aspon ukazal zamer prist do Milana) a jeho neubrzdenie pod Etnou. Dufam, ze sa dockame etapy v ktorej sa Zakarin neocitne na zemi alebo s pokazenym bikom - Katusha celkovo ma dost smolu. A skoda Dennisa.

+Polanc, Petilli
-hlavni hraci, CCC, Cannondale, Konrad, Gazprom, Rosa, Moreno (ono casto je to tak, ze sa netresta akcia ale reakcia, no urcite to prehnal,
Nibali sa mu podakuje)
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Giro d'Italia

Poslaťod dexterko » Ned 14. Máj 2017 20:18:32

Jaaaaaaaj jaky som nas.anyyyyyyyy :x :x :x
Toto hádam už ani neni pravda, celý čas sa teším jak to Thomas dá, čo je v ňom, či už vyzrel na GC a po... motorka :x :x :x
Ako taká náplasť bol Doumoulin, od ktorého tiež očakávam ešte velké veci, a nielen na Gire17
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Phobos » Ned 14. Máj 2017 22:49:50

Konecne etapy hodne jubilejnej edicie! Krasne pretekanie, bez taktizovania, iba cisty vykon.Vynikajuci Dumoulin. Stratit 24s na najtazsom tohtorocnom kopci na Quintanu? Klobuk dole. No vidno ze nie je cistokrvny vrchar, on by dnes nemohol utocit ani reagovat na akceleracie, musi si ist svoje tempo. V tretom tyzdni to bude mat tazke, Movistar ho pravdepodobne znici, tak ako Astana na Vuelte. To, ze prisiel o najschopnejsieho domestika mu tiez nepomoze a tie predpokladane 2,5-3 minuty ktore ma na NQ ziskat v utorkovej casovke mi pridu dost prehnane.
Velmi silny je aj Pinot. Skoda Yatesa, Landu (prekliatie Sky na Gire pokracuje), ale Thomas to vysliapal dost dobre. Ktovie ako sa bude citit neskor, ked telu dojde co sa stalo. Ostatni isli na co mali...alebo nemali.
Quintana ukazal ze toto je jeho Giro. Celkovo to double nacal celkom dobre, v porovnani s Contadorom to ma aj jednoduchsie, nie je tu ziadny extremne silny tim, ktory by mu robil z pretekov peklo. Vlastne ano, je tu jeden silny tim - ten jeho. A ma aj dalsiu vyhodu - nepada tak casto ako Pistolero :-)
Tesim sa na dalsie etapy!
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Milanj55 » Pon 15. Máj 2017 0:49:50

Zdravím Vás priatelia.Tak dneska Gire Quintana prakticky nedal šancu nikomu vyniknúť a jedine Pinot a Dumoulin sa držali až do konca v 30 sekundách. Nibali stratil myslím že 1 minútu .SKY ten sa dostal do kontaktu s motorkou a v páde zostali tuším piati cyklisti a samozrejme aj Thomas. Ten bojoval až do konca , aby príliš nestratil na Quintanu a počínal si v danej situácii veľmi zdatne.Sklamal hlavne TVG, ktorý podal slabý výkon a nabral stratu. Uvidíme , ako sa situácia vyvinie po časovke. Domoulin sa mi dnes nesmierne páčil a dúfam , že v časovke nesklame. Pekný večer priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Kalifornia

Poslaťod Milanj55 » Pon 15. Máj 2017 1:28:23

Zdravím Vás priatelia. Pred malou chvíľou skončila prvá etapa v Kalifornii a Peter skončil za Kittelom druhý . Bol to veľmi hektický záver, kde sa na čele pelotónu striedalo viacero tímov , hlavne SKY a Kaťuša , ktoré v závere tak trochu stratili dych a presypali ich chlapci z Quixtepu . Pre svojho lídra Marcela Kittela tak vytvorili skvelú pozíciu pre záverečný špurt. Peter , ten bol najskôr najskôr za vláčikom Kaťuše , ale keď postrehol drvivé zrýchlenie Quixtepu , tak sa zaradil za Kittela, čo spravil veľmi múdro a v závere si svoje pozície uhájili s miernym náskokom. Neviem , z akého dôvodu v závere zaostal Kristoff , keď skončil až na 13 mieste. Ale , všetko je ešte pred nami a prichádzajú náročnejšie etapy , ktoré môžu poradie pre celkové umiestnenie významne zmeniť.Pekný večer všetkým.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pon 15. Máj 2017 8:23:22

noooo tak to bola slusna nakladacka ten finish vcera...nairo ukazal ostatnym kde je a kde su momentalne oni...velmi sa mi pacilo ako si isiel za vitazstvom...jedno zrychlenie za druhym a vzdy vyzeral ze je na tom dost v poho...ocividne xcel prist na pasku sam a podarilo sa mu to...nibali mna nesklamal lebo drzal sa kym mohol a ked uz nemohol tak si siel svoje...predsalen ako sam povedal tych 10kg v takom kopci musi spravit svoje...pinot pre mna super drzim mu palce aby mu to slo aj nadalej aspon takto...dumolin....waaaau ale povedzme si rovno takymto stylom nema sancu GT vyhrat...nechat si ujst vrcharov a driapat to potom vlastnym aj ked naozaj silnym tempom to nieje recept na vyhru...takto sa proste nedaju kontrolovat preteky...ale aj tak klobuk dole ved pobil na celej ciare ovela lepsich vrcharov aj tych udajne cistokrvnych...sky a yates...ojojooooj...obrovska smola a aj ich niefanusici si myslim ze nemozu byt s tymto spokojny...a ci bol movistar zakerny a mal ich cakat?...nemyslim...tempo sli aj predtym a sli by ho aj potom...sklamany som trochu z kruisvijka velmi z zakarina o TVG asi skoda hovorit...myslim ze ak ho nepodrzi nejaky silny americky sponzor tak ho caka do buducna domestikovanie...samozrejme nesmiem este zabudnut na mollemu ktoremu uspech na GT po minulom roku velmi prajem a pozzoviva ktory tam zas raz bol aj ked zas raz nebol najlepsi ale bol silnejsi ako mnohy iny od ktorych sa to cakalo viac...jasne ze este je skoro robit zavery lebo etap a tazkych kopcov je este mnoho a treti tyzden je vzdy nevyspytalelny...myslim tym teraz formu nie trasu... a tak este je podla mna vsetko otvorene ale porazit naira mi pride tento rok takmer nemozne...a ja len dufam ze takehoto ho potom uvidime aj na TdF aby sme len marne necakali kedy vylezie froomymu spoza zadku...ale to je este veeeeeeeeeeelmi daleko :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod emor » Pon 15. Máj 2017 10:31:27

trochu by som s tým Nairom bol opatrný. Najprv bude musieť ukázať v časovke či nie je horší ako jeho konkurenti v kopcoch. to že vyšľape prvý na kopec nie je všetko. na GT ho vidno 2-3krát na cieľovom kopci. zvyšok potrebuje starostlivosť ako Kittel :) Nechcem ho znevažovať ale trasa tohotoročnej TdF je presne tá na ktorej on nevyhrá aj keby sa rozbili v pádoch a nedokončili Froomie,Contador,Aru a dalších 5-6jazdcov. TdF2017 bude podĺa mňa zase niekde inde... a SKY to tento rok asi nezvládne. ;-)

Forza Vincenzo !!!! išiel ako pán a verím že aj keď dnes boli silnejší borci - 100-té Giro bude žralokove ;-)
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:09:25

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pon 15. Máj 2017 11:28:05

emor píše:trochu by som s tým Nairom bol opatrný. Najprv bude musieť ukázať v časovke či nie je horší ako jeho konkurenti v kopcoch. to že vyšľape prvý na kopec nie je všetko. na GT ho vidno 2-3krát na cieľovom kopci. zvyšok potrebuje starostlivosť ako Kittel :) Nechcem ho znevažovať ale trasa tohotoročnej TdF je presne tá na ktorej on nevyhrá aj keby sa rozbili v pádoch a nedokončili Froomie,Contador,Aru a dalších 5-6jazdcov. TdF2017 bude podĺa mňa zase niekde inde... a SKY to tento rok asi nezvládne. ;-)

Forza Vincenzo !!!! išiel ako pán a verím že aj keď dnes boli silnejší borci - 100-té Giro bude žralokove ;-)


samozrejme mas pravdu tie casovky hraju proti nemu ale vsetky tie cielove dojazdy zase hraju s nim...ale ako som napisal predtym do milana je to este pridaleko a hlavne v tom tretom tyzdni sa moze stat cokolvek...ja som momentalne budem asi najviac fandit pinotovy a dufat ze kruisvik este nieco vyskriabe a takisto zakarin...no a veeelmi som zvedavy na treti tyzden nibaliho ale pre mna nebol ani pred startom a nieje ani teraz favoritom...ved uvidime...kazdopadne sa tesim co nam giro este ukaze :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Zutu » Pon 15. Máj 2017 11:34:59

majo píše:dumolin....waaaau ale povedzme si rovno takymto stylom nema sancu GT vyhrat...nechat si ujst vrcharov a driapat to potom vlastnym aj ked naozaj silnym tempom to nieje recept na vyhru...takto sa proste nedaju kontrolovat preteky...

...a ci bol movistar zakerny a mal ich cakat?...nemyslim...tempo sli aj predtym a sli by ho aj potom...


Mne toto velmi pripomina styl akym preteka prave Froome, takze netvrdil by som, ze sa takto nedaju vyhravat GT. Pravda, ale je ze Tom je na to sam, preto je obrovska skoda, ze stratil vcera Wilca.

Ze isli tempo pred tym je pravda, a aj to ze by ho isli aj ak by sa nic nestalo, ale neverim tomu, ze by bolo take sialene od zaciatku. Pozri si akekolvek preteky ako sa jazdia kopce, do polky velka skupina kazdy ma este dvoch troch domestikov. Tu Movistar ked sa dozvedeli co sa stalo isli take bomby, ze hned od zaciatku vybuch a lietali favoriti. Samozrejme lietali smerom dozadu :) Ale nie je to ich chyba jazdi sa tak vzdy ked ma niekto z favoritov problemy, ak by bol vzadu Nairo ostatni by sa to tiez snazili vyuzit.

Zajtra je casovka, Nairo zakonite musi stratit niekolko minut, som velmi zvedavy koko kopcov bude potrebovat aby ich vykryl, dufam ze Tom to zdramatizuje, velka skoda, ze na dostrel neostal nikto z lepsich casovkarov.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ostrihaneofce » Pon 15. Máj 2017 14:04:10

Zutu, uplne by som netvrdil, že vpredu neostal okrem Dumoulina nikto z lepších časovkárov. Celkovo druhý Pinot, štvrtý Mollema urobili za posledný rok a pol obrovský progres v časovke. Momentálne by som ich zaradil medzi top časovkárov z GT jazdcov (Samozrejme Froome je samostatná kategória). Trufnem si povedať, že dve minúty dajú zajtra Quintanovi obaja na 40 km.
Zakarin na ôsmom mieste je tiež jazdec, ktorý má vynikajúcu časovku a za normálnych okolností by Quintanu zajtra časovo dotiahol. No na Blockhause sa moc nepredviedol, tak uvidíme.
Siedmy Kangert, ak si dobre spomínam, časovku tiež vie. Naviac, ako ho poznáme, ten zabojuje. Po nešťastí Scarponiho som tušil, že práve on dostane šancu ísť na celkové, zatiaľ to tak je (konečne... mám pocit, že si to od Astany zaslúži za všetku odvedenú prácu). Musím ale povedať, že včera neskutočne prekvapil. Nečakal som ho až tak vysoko, nie na kopci ako Blockhause. Verím v top 10 v Miláne.
Posúvať sa bude po časovke určite aj Jungels, ale ten zatiaľ podľa mňa nedozrel na top vrchárov. Bol by som prekvapený, ak by to celkovo dotiahol do top 10 pri tohtoročnej konkurenci.

Som zvedavý na Dumoulina v časovke. Či sa tým jeho prerodom niečo zmenilo. Na 40 km trase, zvlášť takejto zvlnenej, ktorá mu vyhovuje asi najviac, by mohol Quintanovi nadeliť nadeliť 3+ min. Keď beriem do úvahy aj druhú časovku, tak odhadujem, že Nairo potrebuje v etapách medzi oboma časovkami nahnať na Toma aspoň 5 minút. Čo nemusí byť úplne jednoduché. Samozrejme neodpisujme ostatných, to iba porovnanie papierovo najlepšieho vrchára a časovkára.

Dufajme, že sa nám to pekne zamotá, aby sa bolo na čo pozerať až do konca Gira.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Phobos » Pon 15. Máj 2017 16:04:46

ostrihaneofce píše:Som zvedavý na Dumoulina v časovke. Či sa tým jeho prerodom niečo zmenilo. Na 40 km trase, zvlášť takejto zvlnenej, ktorá mu vyhovuje asi najviac, by mohol Quintanovi nadeliť nadeliť 3+ min. Keď beriem do úvahy aj druhú časovku, tak odhadujem, že Nairo potrebuje v etapách medzi oboma časovkami nahnať na Toma aspoň 5 minút. Čo nemusí byť úplne jednoduché. Samozrejme neodpisujme ostatných, to iba porovnanie papierovo najlepšieho vrchára a časovkára.

Quintanova casovka je podcenovana. Podla mna ten rozdiel bude okolo 1:30, 2 minuty max. No nechajme sa prekvapit.

Zutu píše:Mne toto velmi pripomina styl akym preteka prave Froome, takze netvrdil by som, ze sa takto nedaju vyhravat GT. Pravda, ale je ze Tom je na to sam, preto je obrovska skoda, ze stratil vcera Wilca.

Ale Froome je schopny spustit atak ala Mount Ventoux, Ax-3 Domaines alebo La Pierre-Saint-Martin a rozhodnut preteky. No mas pravdu ze ma ovela, OVELA silnejsi tim.
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Zutu » Pon 15. Máj 2017 18:59:45

Phobos píše:Ale Froome je schopny spustit atak ala Mount Ventoux, Ax-3 Domaines alebo La Pierre-Saint-Martin a rozhodnut preteky. No mas pravdu ze ma ovela, OVELA silnejsi tim.


Zrychlenie je dobre aby si dostal superov pod tlak, ale na vitazstvo na GT vobec nie je nevyhnutne. Ked mas casovku ako Tom ze kazdemu nadelis, tak v horach nemusis nahanat minuty, staci ti ist kazdy kopec perfektne tempo :)
Aspon na tej timovej podpore sa zhodneme. Ak Dumolin nevyhra nebude to preto, ze mu chyba zrychlenie ale preto, ze nema dostatocnu timovu podporu :)

@ostrihaneofce: Pinota mozno v casovke podcenujem, ale neverim ze je v nej schopny ziskavat cas k dobru. Viem, ze ju zlepsil, ale bude to stacit akurat na to aby nestratil vela. Keby boli na jeho pozicii (do pol minuty) este mena ako Thomas, ci Zakarin, to by bolo zaujimavejsie.
Dufam ze Zakarin mal iba zly den a bude sa uz iba zlepsovat, bolo by to velmi dobre pre toto Giro :)
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pon 15. Máj 2017 21:06:48

no ja by som frooma a dumolina az tak neporovnaval...ano chris dokaze nasadit stabilne a silne tempo ktorym nasledne dokaze spravit slusny vysledok ale to robieva az ked ho nahodou odtrhnu a tymto sposobom potom sa potom zachranuje...ale ked sa citi dobre tak nema problem utocit zrychlovat a trhat superov co tom zatial neukazal a neviem ci tak skoro ukaze...bodajby ja by som bol velmi stastny lebo mu fandim ale zatial asi nejake ataky a zrychlenia v bitke naj vrcharov od neho asi naozaj nemozeme cakat
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod berloq » Pon 15. Máj 2017 22:02:41

Phobos píše:Quintanova casovka je podcenovana. Podla mna ten rozdiel bude okolo 1:30, 2 minuty max. No nechajme sa prekvapit.


To či je podceňovaná neviem. Každopádne je vhodné sa o jeho jazde proti chronometru vyjadriť skôr ako o jeho mínusoch. Jasne, od doby kedy Quintana prvýkrát zasvietil na TdF sa strašne veľa vecí zmenilo, určite sa v časovkách dosť zlepšil, a vlastne keď zoberieme ten jeho somatotyp, tak on jazdí časovky skvele. Hlavne v minulej sezóne, kedy sa stala časovka skôr jeho zbraňou na etapových pretekoch. Avšak je potrebné podotknúť, že na pretekoch Grant Tours to nikdy nepotvrdil. Ak porovnáme jeho časovky z minulej sezóny z kratších etapákov a potom z GT, je to dosť rozdiel. Napr. na poslednej Vuelte stratil na Froomeho kvantum času, ale stratil aj napr. aj na Contadora, ktorý sa vlastne celé 3 týždne trápil.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 95 hostia