Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Sob 04. Mar 2017 18:49:04

Takto by mala cyklistika vyzerat. Jarne jednorazovky ( neodvazim sa SB nazvat klasikou) zatial nastavili latku vysoko. Kto vymyslel tuto jednorazovku s touto tratou bol genius. 50km do ciela to bola tahanica kto z koho medzi najsilnejsimi.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Sob 04. Mar 2017 18:58:53

motyliLET píše:strade biance opat nesklamala tato klasika je predurcena byt atraktivnou, skoda peta ale je mudrejsie sa posetrit ako nie uplne fit silit taku tazku sichtu, kwiato super ukazal ze je rodenym sampionom uz neraz takto vyhral, cely cas poslednych 30-40 km som mal pocit ze nik na cele nema nato to rozbalit a naozaj ist takze kwiatko to vycitil a vzal im roha :) takto vitazia ozajstny sampioni nie cakat setrit a spekuľovat ale ist totalna cyklistika krasa, snad to petovi vyjde o rok

Zdravím Ťa "motyliLET".Veľmi dobre si to vystihol .Samozrejme , že je škoda Petra, ale v tom hromadnom páde bol asi tiež a dúfam ,že sa nejak nedoudieral , aby mohol v stredu byť fit a podať čo najlepší výkon.Dneska bol ten Kwiatko ozaj skvelý a nedal zvyšku žiadnu šancu na úspech. GVA musel dneska ťahať za svoje , lebo nemal v závere žiadneho pomocníka.Tomu Zdenkovi Štybarovi som prial aspoň miesto na bedni, bohužiaľ dneska mu to nevyšlo a zostala mu tá zemiaková medaila. Ondřej Cink skončil v prvej dvadsiatke a bolo ho zo začiatku aj vidieť, ale postupne sa prepadol trochu nižšie. Kwiatko a Peťo Sagan majú podobnú techniku pretekania a je vidno , že majú spoločnú históriu v pretekaní a ich výbušnosť a dravosť im pomáha k dosiahnutiu vytýčených cieľov.Po tom páde postupne odstúpilo veľké množstvo cyklistov a bolo ich určite dobre cez 40. Škoda, že prenos začal tak neskoro , lebo tieto dôležité pasáže pretekov sme nevideli. Tie reklamy na Eurosporte idú samozrejme každému na nervy a preteky sa pre reklamy nezastavia, tak situácie pri opätovnom vstupe do prenosu bývajú úplne iné. Teraz môžme len konštatovať zlaté RTVS prenosy. Pekný večer priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36


Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 04. Mar 2017 20:02:56

@Milanj55

maximalny suhlas s tebou ze zlate RTVS prenosy...eurosport ma zabija tymi reklamami

k preteku...krasa nadhera uzas...jednorazovka ako ma byt...co ma tesi este viac je ze ma kwiatek absolutne nesklamal...ako som tu pisal nedavno ked kwiatek potvrdil svoju ucast na strade ze sa mozeme tesit na krasnu utocnu cyklistiku z jeho strany...tentoraz sa dufam zhodneme vsetci na tom ze toto vytazstvo bolo totalne zasluzene a ze vyhral ten kto tomu preteku dal najviac...samozrejme skoda preskoda petovho odstupenia ale prenho su priority jasne a rozhodnutie bolo urcite spravne...som si na milion % isty ze ak by bol v poriadku tak by urcite bol s kwiatkom az do finale...kto by vyhral sa uz nikdy nedozvieme ale co uz...trosku ma prekvapili obrovske straty takych ako nibali ci hagena ktoreho bolo dlho vidiet ale nakoniec uplne vztvrdol
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 04. Mar 2017 21:02:47

Strade bolo pekne, ale zajtra zacina paris-nice so spurterskou smotankou. Arnaud,Dege,Kittel,Bouhanni,Greipel,Groenewegen,Saša,Coquard atd. Urcite sa mame na co tesit. Spurterskych etap bude chvala bohu viac nez dost. Treba uz len dufat ze si timy postrazia uniky a uvidime paradne dojazdy.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 04. Mar 2017 21:03:49

Focus-Shimano píše:Strade bolo pekne, ale zajtra zacina paris-nice so spurterskou smotankou. Arnaud,Dege,Kittel,Bouhanni,Greipel,Groenewegen,Saša,Coquard atd. Urcite sa mame na co tesit. Spurterskych etap bude chvala bohu viac nez dost. Treba uz len dufat ze si timy postrazia uniky a uvidime paradne dojazdy.



nuuuuuudaaaaaaa :D :D :D
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 04. Mar 2017 21:07:23

Nudne bolo strade :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod milos64 » Ned 05. Mar 2017 0:58:32

Strade sú super preteky. Hoci nie sú staré, svojim profilom a výberom trasy silne pripomínajú preteky z dôb, keď pretekal Gino Bartali a jemu podobní taliansky jazdci. Nie, nie som pamätníkom z tých dôb ale sem-tam si pozriem nejaký ten filmík. Krajina, Toskánsko, je úžasná a určite sa tam v najbližšej dobe vyberiem na dovolenku. Aj o tom je priamy prenos...
Kwiatek dnes zaslúžene. Odmakal si perfektne ten únik, hoci som čakal, že GVA zapne a niečo s tým urobí. No bolo vidieť ani nie tak nezáujem ale jednoducho to nešlo. Ktovie či by sa dokázal vyhecovať, ak by bol v úniku Peter. Verím, že sa Peter skoro uzdraví a bude v pohode pokračovať v seriály ďalších pretekov. Inak sa mi tisne zas taká konšpirácia.... V roku 2013 ak si dobre pamätám Peter prenechal víťazstvo svojmu kolegovi z tímu Cannondale Morenovi Moserovi. Vtedy sa išlo na Peťa ale ten sa rozhodol víťazstvo darovať. Nebolo na tom určite nič zlé a Petrov záujem bolo aj vtedy uspieť v ďalších dôležitejších pretekoch v sezóne. Pointou v tejto súvislosti je tzv. urazená šťastena, ktorá mu to potom dala viackrát vyžrať, hoci bol k víťazstvu veľmi blízko. Ale to len tak na rozptýlenie... :cry: :geek: :roll:
milos64
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Chorvátsky Grob - Čierna Voda

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod berloq » Ned 05. Mar 2017 1:00:21

Strade Bianche sa opäť vydarilo. Pretekalo sa zase vo veľkom, čo je určite najväčšie plus. Trošku som sa bál čo s pretekmi spraví ten shift do najvyššej úrovne či to preteky nepoznačí a neprejaví sa to vo väčšej taktickej zviazanosti. No zdá sa, že na týchto cestách, podobne ako vo Flámsku, sa nejaká taktika na mieru šiť nedá, ale je potreba byť silný a byť vždy tam, kde je potrebné byť. Možno na margo tej dĺžky preteku. Predsa len, tých 200km by priebeh nijako nepoznačilo, ale na papieri by to vyzeralo trošku serióznejšie. Lebo 175km to je taká štandardná etapa na týždňovom etapáku. Ale to len tak pomimo, preteku tlieskam :) .

Je Kwiatkowski späť? No, ešte sa uvidí... Tých mien, ktoré prišli do Sky s talentom a aj ambíciami už vyhorelo dosť. A tak po minulej sezóne som si myslel, že udusili aj neho. Ako sám vo vyhláseniach hovorí, cíti sa opäť dobre a verí v návrat k najvyššej spoločnosti. V roku 2014 prežil doterajší vrchol, nielenže sa stal majstrom sveta, ale hral prím na klasikách a aj na ostatných veľkých pretekoch. No, naslujúce dve sezóny boli veľkým sklamaním. Vyhral tam síce Amstel v dúhovom a Prijs Vlaanderen, no inak boli tie sezóny vyložene slabé. Dúfam, že ukáže svoj talent v priebehu, najmä teda asi na ardenských klasikách, ale teda aj inde, nakoľko je to veľký univerzál.

V posledných rokoch sa sem-tam v českých ale aj zahraničných médiach objavil článok, ako Quck-Step nefunguje, ako až príliš spolieha na vyhasnutého Boonena a tým marí svoje vlastné šance. Nedávno som na roadcyclingu čítal článok, kde bolo uvedené, že Lefevere skrátka Štybarovi a Terpstrovi neverí. Dnešok, napriek tomu, že sa nejednalo o severskú klasiku, bol vlastne dôkazom toho prečo je to tak. Minimálne v prípade Štybara. Bolo tam viac situácií, keď sa Zdeněk ocitol vpredu (sám alebo s niekým menej silným) s väčším odstupom. No, skôr ako by sa toho snažil nejako využiť, ohliadal sa či sa niekto pridá, ako zareagujú ostatní lídri atď... To bol dnes rozdiel medzi ním a Kwiatkom. Fyzicky na tom neboli nijako diametrálne odlišne. No, na Poliakovi bolo vidieť, že ide do toho, chce využiť každú šancu, zatiaľ čo Štybar vsadil na rovnaký záver ako v roku 2015. Ale ako sme videli ani ten by nevyšiel... Štybar je v tomto presným opakom Boonena. Boonen sa útoku na klasike nebojí, naopak, útočí kedykoľvek, a to aj 100km pred cieľom. To Štybar nedokáže, bojí sa nastúpiť ďalej pred cieľom, no na šprint sa spoliehať taktiež nemôže, čo je pri severskej klasike celkom problém. Celkovo od Boonenovho kráľovského roku 2012, je QS celkom márny. Terpstra vybojoval jedno Roubaix, čo sa počíta, no opäť to bolo vďaka Boonenovi, ktorý v tej skupine tak isto bol a keby nastupoval on, nikto by ho nikam nepustil. Terpstra ako jeden z troch pustený bol. Keď pominieme, to, že ten tím má vlastne veľmi neistú budúcnosť, som zvedavý akým spôsobom sa im podaria klasiky o rok bez Boonena. V roku 2015 si to skúsili, obaja záložní lídri vybojovali na monumentoch druhé miesta, no predsa boli strašne ďaleko od víťazstva, nakoľko jazda so špičkovými šprintérmi k cieľovej čiare je odsúdená k neúspechu popredu. Ja to skôr teda vidím, že bez Boonena bude na tom tím oveľa horšie, lebo Štybar, skrátka zatiaľ neukázal, že je schopný prevziať roku lídra kolosu, akým je Quick-Step.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Ned 05. Mar 2017 9:17:44

Pre Quick-Step je možno škoda že tam neostal práve Kwiatek. Podľa mňa by on bol tým pravým hviezdnym klasikárom. Bohužial sa "rozhodol" byť GC jazdcom alebo čo to vlastne skúša. Keby sa zameral na severské klasiky má potenciál byť top. Hlavne spôsob pretekania ma skoro totožný so Saganom.
Na rozdiel od belgičanov Van.... ktorí útočia častokrát "bezhlavo".

Na druhej strane máme šťastie že sa Michal "nevie stále rozhodnúť" v čom chce v cyklistike vynikať pretože by mal Sagan ťažkého konkurenta.
K SB: dopadlo to najlepšie ako mohlo. To pretekanie nemalo chybu aj keď hlavne s pohladu Štybara a VanAvermeta som mal niekedy pocit že nevedia čo chcú. Bez Sagana preteky nemajú tú správnu ( pre mňa ) fanúšikovskú atmosféru iný pretek by som asi vypol ale toto sa NEDALO. ( aj napriek nejedlému, ktorý bol väčšia katastrofa ako Genda )
Dnes budem zvedavý na trojicu na Paris-Nice. Som prekvapený že v takej zostave Bora nastupuje a verím že naši mladíci ukážu že majú potenciál. Aj ke´d jednotka na záver bude asi BEnnet.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Ned 05. Mar 2017 10:30:42

Mino píše:Pre Quick-Step je možno škoda že tam neostal práve Kwiatek. Podľa mňa by on bol tým pravým hviezdnym klasikárom. Bohužial sa "rozhodol" byť GC jazdcom alebo čo to vlastne skúša. Keby sa zameral na severské klasiky má potenciál byť top. Hlavne spôsob pretekania ma skoro totožný so Saganom.
Na rozdiel od belgičanov Van.... ktorí útočia častokrát "bezhlavo".

Na druhej strane máme šťastie že sa Michal "nevie stále rozhodnúť" v čom chce v cyklistike vynikať pretože by mal Sagan ťažkého konkurenta.
K SB: dopadlo to najlepšie ako mohlo. To pretekanie nemalo chybu aj keď hlavne s pohladu Štybara a VanAvermeta som mal niekedy pocit že nevedia čo chcú. Bez Sagana preteky nemajú tú správnu ( pre mňa ) fanúšikovskú atmosféru iný pretek by som asi vypol ale toto sa NEDALO. ( aj napriek nejedlému, ktorý bol väčšia katastrofa ako Genda )
Dnes budem zvedavý na trojicu na Paris-Nice. Som prekvapený že v takej zostave Bora nastupuje a verím že naši mladíci ukážu že majú potenciál. Aj ke´d jednotka na záver bude asi BEnnet.


Kwiatek a flámske klasiky. Jemu pavé nesedí a okrem E3, kde zdrhol až po kockách a na kockách viditeľne strácal tam nikdy nič nedokázal. Roubaix ani nejazdí a asi vie prečo. Najlepší výsledok na monumentoch má na L-B-L a to sú preteky pre neho, Ardény mu sedia oveľa viac ako Flámsko. Teraz neviem, či si to zle pamätám, ale Kwiatek odchádzal z Etixxu preto, že chcel jazdiť GT na GC a nevyhovovalo mu, že v Etixxe z neho robia klasikára.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Ned 05. Mar 2017 11:36:52

berloq píše:Strade Bianche sa opäť vydarilo. Pretekalo sa zase vo veľkom, čo je určite najväčšie plus. Trošku som sa bál čo s pretekmi spraví ten shift do najvyššej úrovne či to preteky nepoznačí a neprejaví sa to vo väčšej taktickej zviazanosti. No zdá sa, že na týchto cestách, podobne ako vo Flámsku, sa nejaká taktika na mieru šiť nedá, ale je potreba byť silný a byť vždy tam, kde je potrebné byť. Možno na margo tej dĺžky preteku. Predsa len, tých 200km by priebeh nijako nepoznačilo, ale na papieri by to vyzeralo trošku serióznejšie. Lebo 175km to je taká štandardná etapa na týždňovom etapáku. Ale to len tak pomimo, preteku tlieskam :) .

Je Kwiatkowski späť? No, ešte sa uvidí... Tých mien, ktoré prišli do Sky s talentom a aj ambíciami už vyhorelo dosť. A tak po minulej sezóne som si myslel, že udusili aj neho. Ako sám vo vyhláseniach hovorí, cíti

V posledných rokoch sa sem-tam v českých ale aj zahraničných médiach objavil článok, ako Quck-Step nefunguje, ako až príliš spolieha na vyhasnutého Boonena a tým marí svoje vlastné šance. Nedávno som na roadcyclingu čítal článok, kde bolo uvedené, že Lefevere skrátka Štybarovi a Terpstrovi neverí. Dnešok, napriek tomu, že sa nejednalo o severskú klasiku, bol vlastne dôkazom toho prečo je to tak. Minimálne v prípade Štybara. Bolo tam viac situácií, keď sa Zdeněk ocitol vpredu (sám alebo s niekým menej silným) s väčším odstupom. No, skôr ako by sa toho snažil nejako využiť, ohliadal sa či sa niekto pridá, ako zareagujú ostatní lídri atď... To bol dnes rozdiel medzi ním a Kwiatkom. Fyzicky na tom neboli nijako diametrálne odlišne. No, na Poliakovi bolo vidieť, že ide do toho, chce využiť každú šancu, zatiaľ čo Štybar vsadil na rovnaký záver ako v roku 2015. Ale ako sme videli ani ten by nevyšiel... Štybar je v tomto presným opakom Boonena. Boonen sa útoku na klasike nebojí, naopak, útočí kedykoľvek, a to aj 100km pred cieľom. To Štybar nedokáže, bojí sa nastúpiť ďalej pred cieľom, no na šprint sa spoliehať taktiež nemôže, čo je pri severskej klasike celkom problém. Celkovo od Boonenovho kráľovského roku 2012, je QS celkom márny. Terpstra vybojoval jedno Roubaix, čo sa počíta, no opäť to bolo vďaka Boonenovi, ktorý v tej skupine tak isto bol a keby nastupoval on, nikto by ho nikam nepustil. Terpstra ako jeden z troch pustený bol. Keď pominieme, to, že ten tím má vlastne veľmi neistú budúcnosť, som zvedavý akým spôsobom sa im podaria klasiky o rok bez Boonena. V roku 2015 si to skúsili, obaja záložní lídri vybojovali na monumentoch druhé miesta, no predsa boli strašne ďaleko od víťazstva, nakoľko jazda so špičkovými šprintérmi k cieľovej čiare je odsúdená k neúspechu popredu. Ja to skôr teda vidím, že bez Boonena bude na tom tím oveľa horšie, lebo Štybar, skrátka zatiaľ neukázal, že je schopný prevziať roku lídra kolosu, akým je Quick-Step.


suhlasim s berloqom a len by som dodal ze je malo cistokrvnych klasikarov ako odchadzajuci bonnen ci cancelara a v sucastnosti sagan, kwiatek je presne ten typ jazdca aj ked na koncach toho moc ukazat koli svojej vahe nemoze o aky to velky rozdiel medzi stybarom awermetom a ostatnymi sily maju dost ale ta odvaha kopnut do toho a ist im chyba stale sa len spoliehat ze to domazu nejakou temovou taktikou usetreni. energie na zaverecny spurt takto sa ale velke klasiky a monumenty hlavne jarne velmi vyhravat nedaju nie je preto vobec prekvapive ze greg ma tych naozajstnych vitaztiev z klasik strasne malo ( v podstate doteraz len montreal z kategorie wt az toho roku cerstvo pridany oomlop) ked som videl ako isla ta predna skupina predstavil som si akoby to vyzeralo ak by tam bol sagan a som presvedceny ze take to odskakovanie a doskakovanie ked niekto sa utrhol dobehli ho a dokolecka tak to by nehrozilo peto ak uz je v predu taha a ide ide za vitazstvom hoci niekedy nato doplati v zavere, kazdopadne strade je jedna velka parada a tesim sa na buduci rok
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Ned 05. Mar 2017 12:06:05

ja uz len k SB by som xcel dodat ze mne by sa ten pretek este viac pacil v nejakom neskorsom(jarnejsom? letnom?) termine...rozkvitnute alebo zelene silne zelene toskansko zaliate talianskym slnkom by bolo takym magnetom pre fanusikom ako nic ine
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Roman » Ned 05. Mar 2017 12:07:46

Pre mna je Strade druha najoblubenejsia klasika po Flamsku.
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Ned 05. Mar 2017 12:38:47

@motylilet - ja to s Gregom vidím práve naopak, až keď začal jazdiť "rozumnejšie" tak sa ukázali výsledky. On bol pre mňa vždy synonymom bojovníka ktorý až príliš mrhal silami, často nastupoval, často lepil každý nástup, taktiku zmenil od začiatku minulej sezóny a prišli výsledky.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Ned 05. Mar 2017 14:35:58

Bol to krásny pretek. Aj mňa prekvapilo, že tá trojica nebola schopná Kwiateka dohnať. A boli to pritom všetko silní jazdci. Neviem či už na to nemali, alebo neboli ochotní do toho vložiť potrebné úsilie (tak ako to je ochotný robiť Peťo Sagan), aby sa príliš neoslabili oproti partnerom v úniku. Ak by bol Peťo zdravý, tak je pravdepodobné že by to skončilo podobne ako v 2014 súbojom týchto dvoch skvelých klasikárov jeden na jedného v poslednom stúpaní. Možno napokon táto ich rivalita, vzhľadom na podobný vek a štýl pretekania v budúcnosti predčí tú ktorú má s GVA.

milos64 píše:V roku 2013 ak si dobre pamätám Peter prenechal víťazstvo svojmu kolegovi z tímu Cannondale Morenovi Moserovi. Vtedy sa išlo na Peťa ale ten sa rozhodol víťazstvo darovať. Nebolo na tom určite nič zlé a Petrov záujem bolo aj vtedy uspieť v ďalších dôležitejších pretekoch v sezóne. Pointou v tejto súvislosti je tzv. urazená šťastena, ktorá mu to potom dala viackrát vyžrať, hoci bol k víťazstvu veľmi blízko. Ale to len tak na rozptýlenie... :cry: :geek: :roll:


Presne to isté napadlo aj mňa. Ako keby mu nebolo súdené tento pretek vyhrať. Bolo by smutné, keď už tu má Spartakus svoju šotolinu a v budúcnosti ju asi bude mať aj Kwiatek, aby to práve najlepšieho súčasného závodníka na jednodňové závody minulo.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Ned 05. Mar 2017 15:49:10

ifčopifčo píše:@motylilet - ja to s Gregom vidím práve naopak, až keď začal jazdiť "rozumnejšie" tak sa ukázali výsledky. On bol pre mňa vždy synonymom bojovníka ktorý až príliš mrhal silami, často nastupoval, často lepil každý nástup, taktiku zmenil od začiatku minulej sezóny a prišli výsledky.


aby si ma spravne pochopil nemal som na mysli ze ini neutocia ale vravim o utokoch na velkych klasikach ktore aj dotiahnes dokonca nie utoky uniky ktore su dostihnute, ano greg ma vysledky ale tych velkych vysledkov aj tak nema vela oh, oomlop , montreal .... v podstate nic viac ma nenapada nebavim sa o etapach a podobne a ked sa pozries tak ani jeden z tych pretekov nevyhral samostatnym unikom ale taktickym posetrenim sil a takych cyklistov je vela no vyhravat stylom fabiana tomekeho peta sagana to nie je take bezne to su proste zjavy a su schopny vitazit aj opakovane kdezto typy takticke a setriace vyhraju ked vsetko do seba zapadne teda faktor nahody je vyssi aj ked aj oni musia mat nato aby tam vydrzali
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 05. Mar 2017 17:49:55

Nech sa paci pochybovaci o Demarovi. Pivco,majo atd. Yes krasa!
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Ned 05. Mar 2017 18:29:24

vcera som koli pracovnym povinnostiam SB sledovat nemohla, skoda…ale tie posledne km som dnes pozrela a velmi ma tesi kwiatkove vitazstvo
dufam, ze sa peto vazne nezranil a bude do stredy zasa fit, ta foto na cyclingu… tolko srotu na jednej kope, az srdce zaboli

dnes som drzala palce…… @focus- shimano, ten si to zasluzi, pretoze je az skoro dojimave ako verne drzi palce svojmu favoritovi ;)
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Ned 05. Mar 2017 18:36:02

Focus-Shimano píše:Nech sa paci pochybovaci o Demarovi. Pivco,majo atd. Yes krasa!

Veľký výkon a nebolo to až také prekvapenie, vzhľadom na jeho posledné výkony na klasikách. Dnes som mu na dojazd viac veril ako Kristoffovi, ale že sa takto dokáže zdvihnúť a zavrieť medzeru za Alaphilipom a odísť na 9 sekúnd finišujúcej skupine, tak to bolo niečo. Momentálne je viac klasikárom ako kedykolvek predtým a silný kandidát na Sanremo.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 277 hostia