Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 24. Feb 2017 16:26:20

Jasne ze to boli kotuce.Dufam ze ich znova zakazu. Nic nevyzera horsie ako kotucove brzdy na cestaku...
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 24. Feb 2017 17:20:12

Focus-Shimano píše:Jasne ze to boli kotuce.Dufam ze ich znova zakazu. Nic nevyzera horsie ako kotucove brzdy na cestaku...


tak ja by som netvrdil ze urcite to boli kotuce ale maximalne suhlasim s tebou ze k cestaku to vobec nepasuje...klasicke brzdy jednoducho patria k baranom
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 24. Feb 2017 17:46:47

trosku sa zahram na elvisku :D

slovenska vlajka v cieli 2. etapa v abu dhabi https://www.instagram.com/p/BQ3nj4pAoHz/?taken-by=pro_tour_cycling

no a toto je fakt sila...aktualne zabery s Eikenbergu...pre mna neuveritelne v Belgicku ale predsa: https://www.instagram.com/p/BQ5coe-BkMS/?taken-by=globalcyclingnetwork
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Alex » Pia 24. Feb 2017 22:11:26

No ľudia ako to vidíte zajtra ? Bude mať Sagan dostatočnú formu alebo sa do nej bude len pomaličky dostávať a ešte to zajtra nebude úplne ono ? Ja to zajtra vidím na súboj Lotto-Soudal s QuickStepom a možno sa pridá aj BMC s Trekom. Neverím Vanmarckovi, ktorý podľa mňa šperkuje formu až na P-R. Naopak taký Lars Boom by mohol zasiahnuť do súboja o pódium. Som zvedavý, ako sa Vandenbergh popasuje s rolou lídra po dlhom domestikovaní v Ettixe. A vlastne aj na Demára, uvidíme, či bude konkurencieschopný.
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 24. Feb 2017 22:16:45

Moj tip 1.Demare 2.Kristoff 3.Sagan
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod menovatel » Sob 25. Feb 2017 2:35:29

Focus-Shimano píše:Moj tip 1.Demare 2.Kristoff 3.Sagan

Ja tipujem Sagana raz na pódiu a raz top 10, ešte bez víťazstva. Max formu načasuje na marec-apríl.
To tvoje poradie by bolo možné na K-B-K, aj keď si voči Arnaudovi prehnane optimistický.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 25. Feb 2017 8:35:12

podla mna peto pojde omloop na plno a pokusi sa o vitazstvo ale hlavne preto ze sam sa potrebuje otestovat na com je a vozenim sa v baliku na to nepride a takisto si mozno skusi otukat superov ako budu reagovat na jeho pokusy...ci to vyhra alebo nie to si netrufam tipnut uvidime
no a KBK si myslim ze uz pojde len treningovo a pojde sa skor na niekoho ineho a on mu pomoze...osobne tipujem benneta ale aj v tomto preteku ocakavam od peta v bergoch a na pave nejake zrychlenia lebo neverim by sa xcel len tak vozit ani ak by nesiel na vitazstvo

@focus
demare mozno na KBK ale na omloope asi nie ale vyhra tak uz do teba nebudem nikdy rypat slubujem ;)
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 25. Feb 2017 8:51:50

Ak Démare dnes vyhrá, a on vyhrá tak ma budete volať pane :D . Dúfam že to Sagan alebo gva dnes neroztrhá a uvidíme špurt cca 15-20 člennej skupiny.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 25. Feb 2017 10:09:20

Dnes to vyzerá na pekné počasie. Škoda. Peťovi by pomohla nejaká vlhkosť navyše. Je ťažké tu niečo predpovedať, lebo nikto nevie ako na tom jazdci sú. Quick-Stepáci mali nejaké reči ohľadne zmeny taktiky, lebo sa im nepáčilo že im pred rokom nikto nepomáhal sťahovať úniky. To by mohlo znamenať hnusnú taktiku kde sa budú snažiť do každého úniku dostať svojho jazdca, ale ten nebude striedať, „lebo vzadu je Boonen“. Som zvedavý ako sa prejaví prestup preteku do vyššej kategórie, či to bude znamenať defenzívnejšie pretekanie, alebo uvidíme selektívnu cyklistiku, ako sme posledné roky boli zvyknutý.
Čo sa týka KBK, tak už v noci má pršať a aj zajtra, takže to napokon nemusí byť až taká nudná špurtérska klasika ako všetci očakávajú. Stačí si spomenúť na G-W 2015.....
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 25. Feb 2017 10:46:31

majo píše:podla mna peto pojde omloop na plno a pokusi sa o vitazstvo ale hlavne preto ze sam sa potrebuje otestovat na com je a vozenim sa v baliku na to nepride a takisto si mozno skusi otukat superov ako budu reagovat na jeho pokusy...ci to vyhra alebo nie to si netrufam tipnut uvidime
no a KBK si myslim ze uz pojde len treningovo a pojde sa skor na niekoho ineho a on mu pomoze...osobne tipujem benneta ale aj v tomto preteku ocakavam od peta v bergoch a na pave nejake zrychlenia lebo neverim by sa xcel len tak vozit ani ak by nesiel na vitazstvo

@focus
demare mozno na KBK ale na omloope asi nie ale vyhra tak uz do teba nebudem nikdy rypat slubujem ;)


Ako keby si mi to ukradol z klávesnice, aspoň nemusím nič písať ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 25. Feb 2017 10:48:41

moja zena si uz zo mna p..u robi ze cochvila pozeram na hodinku a cakam na ten pretek ako pubertak na prvy sex :D
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Zutu » Sob 25. Feb 2017 13:40:49

majo píše:moja zena si uz zo mna p..u robi ze cochvila pozeram na hodinku a cakam na ten pretek ako pubertak na prvy sex :D


:D viem si predstavit. Si mal vidiet moje sklamanie, ked som o stvrt na jednu zapol stv a zistil, ze prenos zacina az o dve a pol hodiny :/
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 25. Feb 2017 14:40:02

tu mate kvalitny link potom ale vseti povinne zapnut rtvs https://www.youtube.com/watch?v=i-uAO3oy-N4
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 25. Feb 2017 18:21:39

Horšie to skončiť nemohlo...
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 25. Feb 2017 18:34:01

Focus-Shimano píše:Horšie to skončiť nemohlo...


Nevieš náhodou či Arnaud už došiel, alebo je ešte na ceste? ;) Dopadlo to podľa mňa výborne, Peter ukázal že je už v relatívne dobrej forme a Greg si víťazstvom privolal na seba prekliatie, keďže víťaz Omloopu nevyhral Ronde tuším od roku 2000 :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 25. Feb 2017 18:35:39

Pre mňa je dnes bombou výkon Fabia, prakticky prvý krát na pave a hneď 4. miesto.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 25. Feb 2017 18:37:49

Jasne ze je v cieli. Noa dnes to Arnaudovi nevyslo,ale zajtra to bude jeho den. Arnaud!
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod dexterko » Sob 25. Feb 2017 18:59:47

@focus
ohľadne tvojich názorov pod článkom na výkon GvA v dnešných pretekoch: si pozeral nejaký iný pretek, alebo si jednoducho nejako zakomplexovaný ku GvA. Pretože to čo tam vypisuješ za bludy ťa radí do skupiny tích čo, jemne povedané, radi provokujú a trolujú. Ak to myslíš vážne, tak neviem čo ťa k tomu vedie, ak len provokuješ tak si ma sklamal, nakoľko registrovaný na tomto fóre sú, myslím, všetci s triezvym pohľadom na vec.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Sob 25. Feb 2017 19:03:04

Zdravím Vás priatelia.Veľmi napínavý priebeh pretekov, spojený s pádmi a únikmi. Nechápem niektoré vyjadrenia , v ktorých je prejavený pesimizmus a sklamanie.Po tých pádoch bola jedinečná príležitosť pelotón roztrhať a dobehnúť únik, ktorý nebol až v tak silnom zložení. Najväčšou mierou sa o to postaral práve Peter Sagan, ktorý prakticky potrhal zvyšky pelotónu a dobehol šesticu utečencov. V tom čase mu prakticky nechcel nik striedať a všetko to úsilie ponechali na Petra. Musím ale uznať , že keď zostali v hviezdnej trojke , tak sa ujali striedania v tempe všetci traja. V tom závere bolo už vidieť , že najviac našetrených síl zostalo GVA, lebo Peťo bol už zjavne uťahaný a často vytriasal nohy.Je to prakticky začiatok sezóny a výkony Petra sú tomu adekvátne a je dobre , že forma ešte nekulminuje , ale postupne sa bude zlepšovať. Niektorý tiež fanúškovia hodnotia jeho výkony za sklamanie a vraj už mi , čo sa snažíme opísať priebeh pretekov bez emócií a s patričným nadhľadom, tak už nevieme ako obhajovať jeho neúspech. Bol by som zvedavý na ich nároky , ktoré uplatňujú voči svojej osobe, či aj tu majú tak vysoké ambície. Pred pretekmi tu niektorý napísali svoje typy na poradie na bedni, já sa priznám , že som nemal ambície a ani odvahu tipovať, ale veril som , že Peter sa na bednu dostane. Vo víťazstvo v tejto klasike som tiež neveril, ale pre svoj výkon a bojovnosť ma Peter určite nesklamal.Zajtra pokračuje zápolenie ďalšou klasikou KBK, dúfam že som to správne napísal a Peter, ako málokto z pelotónu má obrovské regeneračné schopnosti organizmu a teda mohol by zamiešať poradím aj v zajtrajších pretekoch. Pekný deň prajem všetkým a veľa zážitkov pri sledovaní KBK.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 25. Feb 2017 19:11:37

ifčopifčo píše:Pre mňa je dnes bombou výkon Fabia, prakticky prvý krát na pave a hneď 4. miesto.

No je to taký všeumel a takých jazdcov ja mám rád. A ak bude ešte viac jazdiť Flámske klasiky, tak ho budem mať ešte radšej.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: pmts a 65 hostia