Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Pia 08. Sep 2017 22:19:01

velky sampion !!!! 100 !!!!!! forma pred ms ako ma byt !!!!! tesme sa cakaju nas velke veci !!!!
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Pia 08. Sep 2017 22:36:34

Zdravím Vás priatelia. Tak po dlhšej prestávke sme opäť mali možnosť fandiť nášmu Peťovi. Quebec , ako už tradične veľmi vyhovuje Petrovi a nenechal nikoho na pochybách o tom , kto bude dnešným víťazom. Bora to mala celý čas pod kontrolou a úniku nedala väčší odstup ako niečo cez 8 minút. Na čele pelotónu sa striedali aj cyklisti z BMC, ktorý pracovali pre svojho lídra GVA. Peter, ale veľmi skúsene v závere počkal na svoju príležitosť a v posledných cca 100 metroch to rozbalil a na jeho drvivý finiš nenašiel nikto odpoveď. Dnešný výkon dáva Petrovi veľkú šancu aj na nedeľu keď bude GVA obhajovať víťazstvo z Montrealu. Dúfam , že mu to Peter tak lacno nepustí a zvíťazí aj v tomto prestížnom závode. Formu má skvelú a dúfam , že mu vydrží aj na nadchádzajúce MS, ktoré sú už predo dvermi. Prajem Vám pekný večer priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Pia 08. Sep 2017 22:42:42

motyliLET píše:velky sampion !!!! 100 !!!!!! forma pred ms ako ma byt !!!!! tesme sa cakaju nas velke veci !!!!

takze do tretice............... ;)
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 09. Sep 2017 13:12:53

len tak mimochodom cannondalaci 6, 8 a 15 a to este Rigoberto zvesil nakoniec nohy...chlapci bojuju ako draci fakt

Peto super...velmi sa tesim...uz len 2 vitazstva a sezona je uzavreta...montreal a bergen :D :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Pet » Sob 09. Sep 2017 14:30:04

majo píše:len tak mimochodom cannondalaci 6, 8 a 15 a to este Rigoberto zvesil nakoniec nohy...chlapci bojuju ako draci fakt

Peto super...velmi sa tesim...uz len 2 vitazstva a sezona je uzavreta...montreal a bergen :D :D

Myslím, že by mohli byť aj 3 . Monument toho roku ešte nemá.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 09. Sep 2017 19:36:01

Pet píše:
majo píše:len tak mimochodom cannondalaci 6, 8 a 15 a to este Rigoberto zvesil nakoniec nohy...chlapci bojuju ako draci fakt

Peto super...velmi sa tesim...uz len 2 vitazstva a sezona je uzavreta...montreal a bergen :D :D

Myslím, že by mohli byť aj 3 . Monument toho roku ešte nemá.


no to hej ale to uz je scifi aj na sagana :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Sob 09. Sep 2017 19:56:11

Zdravím Vás priatelia. Tak krajšiu rozlúčku s aktívnou cyklistikou si Pistolero ani nemohol priať. V dnešnej etape svoju aktivitu premenil na nádherné víťazstvo a poskočil na štvrtú priečku hodnotenia pre celkové poradie. Pistolero , budeš nám tu chýbať , spolu s Tvojimi častými výpadmi si nám spríjemňoval chvíle pri obrazovkách . Spolu s Tebou odíde aj neopísateľné čaro v neustálom nasadení a bojovnosti v etapách. Držal si nás mnohokrát v napätí až do samého záveru pretekov. Prajem Ti veľa šťastia a životnej pohody do nastávajúcich rokov v zaslúženom odpočinku.
No a teraz ešte k Froomovi, veľa fanúšikov cyklistiky ho pravidelne zatracuje , raz pre jeho strojový prejav pri pretekoch, inokedy kritizujú jeho tím....
Priatelia, či už sa to niekomu páči, alebo nie, tu ide hlavne o to, že to Froomovi prináša zaslúžené ovocie/čiže víťazstvá. Veď sme tu hlavne preto, aby sme rozoberali dosiahnuté výsledky v pretekoch, formu jednotlivých aktérov, ich šance...Nezáleží mi na tom , ako vyzerá, ale ako preteká, aké dosahuje výsledky, veď postavenie lídra v tíme má akceptované všetkými svojimi pomocníkmi, ktorý sa vedia na každý pretek pripraviť veľmi zodpovedne. Na rozdiel od SKY , sú tímy v ktorých to líderstvo niekedy nebýva akceptované a vtedy sa tímová taktika naruší a dochádza k nezhodám a prípadným stiahnutiam cyklistu z pretekov. Froome už dokázal, že si vie v prípade straty domestikov poradiť aj sám a aj v dnešnej etape spolu s Poelsom ukázali skvelú formu a zaslúžené líderstvo v celkovom poradí. No a v časovkách jednotlivcov (ITT) na svojich súperov ešte získava ďalšie sekundy a minúty a tým si ešte upevňuje svoju dominanciu. Ako som už nedávno spomenul vo svojom príspevku , tak Tinkoff sa vyjadril, že sa do cyklistiky ešte vráti, ale až potom keď Froome skončí aktívnu činnosť. Smeroval k tomu , že pokiaľ je Froome na scéne , tak nemá šancu postaviť voči nemu silnejšieho pretekára ktorý by bol schopný podávať lepšie výkony a zosadiť ho z trónu. To je môj názor, ale možno sa mýlim, však čas všetko ukáže. Prajem Vám pekný zvyšok víkendu priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod cyklofan » Sob 09. Sep 2017 20:22:00

Ako to je s tými cyklistami, ktorí dosiahli 100 víťazstiev? V športe na RTVS hovorili, že ich majú aj Valverde a Sean Kelly, no podľa Procyclingstats to nie je pravda, miesto nich by to mali byť Cippolini a Petacchi. Okrem nich ešte Cavendish, Greipel, Merckx, Boonen a to by malo byť všetko, pokiaľ som dobre pozeral.
cyklofan
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Sob 09. Sep 2017 22:01:52

cyklofan píše:Ako to je s tými cyklistami, ktorí dosiahli 100 víťazstiev? V športe na RTVS hovorili, že ich majú aj Valverde a Sean Kelly, no podľa Procyclingstats to nie je pravda, miesto nich by to mali byť Cippolini a Petacchi. Okrem nich ešte Cavendish, Greipel, Merckx, Boonen a to by malo byť všetko, pokiaľ som dobre pozeral.

Zdravím Ťa "cyklofan". Neviem , či je táto informácia 100%, ale podľa Cyclingnews(V.Británia) je ten zoznam cyklistov nasledujúci: Eddy Merckx,Sean Kelly,Tom Boonen a zo súčasných sú to:Mark Cavendish,André Greipel a Alejandro Valverde.
Dúfam, že v Montreale Sagan navýši tento počet víťazstiev a načne novú 100-ku. Pekný večer všetkým.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod cyklofan » Ned 10. Sep 2017 8:18:04

Milanj55 píše:
cyklofan píše:Ako to je s tými cyklistami, ktorí dosiahli 100 víťazstiev? V športe na RTVS hovorili, že ich majú aj Valverde a Sean Kelly, no podľa Procyclingstats to nie je pravda, miesto nich by to mali byť Cippolini a Petacchi. Okrem nich ešte Cavendish, Greipel, Merckx, Boonen a to by malo byť všetko, pokiaľ som dobre pozeral.

Zdravím Ťa "cyklofan". Neviem , či je táto informácia 100%, ale podľa Cyclingnews(V.Británia) je ten zoznam cyklistov nasledujúci: Eddy Merckx,Sean Kelly,Tom Boonen a zo súčasných sú to:Mark Cavendish,André Greipel a Alejandro Valverde.
Dúfam, že v Montreale Sagan navýši tento počet víťazstiev a načne novú 100-ku. Pekný večer všetkým.

Takže RTVS čerpala info práve zo Cyclingnews, no určite majú cez 100 aj Cipollini a Petacchi a na niektorých fórach sa spomína aj Zabel a mnohí ďalší, takže neviem, ako to vlastne je, aké víťazstva tam kto počíta, či len PRO alebo všetky. Žiadny oficiálny zoznam som nenašiel.
cyklofan
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod MichalJ » Pon 11. Sep 2017 7:36:41

Tých cyklistov bude ešte viac. Na Eurosporte (mal som cez player pustený anglický komentár) spomínali aj ďalších čo mali 100 víťazstiev. Len z rokov dávno dozadu nie sú nikde výsledkové listiny pekne na kope, tak sa to zle zisťuje. Procyclingstats tam má kompletné výsledky len pár rokov dozadu.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Pon 11. Sep 2017 21:39:20

No je to problém, lebo PCS eviduje výsledky pretekov UCI Pro Tour, ale to je len niekedy od 2005. Staršie výsledky väčšinou chýbajú a ako tak kompletné sú hlavne z GT a monumentov. Takže napríklad jazdec ako De Bruyne má oficiálne 14 víťazstiev ale z toho sú to 6 monumentov, 2x celkovo P-N a 6 etáp na Tour. Je jasné že takýto jazdec by normálne mal okolo stovky víťazstiev, podobne ako Valverde. Starší jazdci jazdili veľa pretekov, ktoré už dnes ani neexistujú a nie sú z nich dostupné oficiálne výsledky. Niektorí majú síce osobné štatistiky víťazstiev a sú tam aj borci s dvomi stovkami víťazstiev, ale to sa už nedá skontrolovať. Erik Zabel si sám pripisuje niečo cez 200 profesionálnych víťazstiev.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 12. Sep 2017 14:10:46

je skoda ze Montreal sa vyvinul takto, nakolko nevieme v akom stave je Petov spurt po tazkych pretekoch. ale mozno je to aj dobre ze karty nie su odhalene a Matthews s GVA skoncili v spurte pelotonu pred nim. kazdopadne forma sa zda byt vyborna a snad este pojde hore do zaciatku cestnych pretekov. bude potrebovat neuveritelne nohy v ten den. inak Avermaeta som takto ustrachane uz davno nevidel pretekat. akoby sa triasol o kazdy WT bod. pritom keby sa striedaju Peto, GVA, Dumoulin, Wellens tak urcite tu skupinu v pohode dobehnu. ano pravdepodobne by tym padom vyhral Matthews pre ktorého tam vyborne pracoval Dumoulin, ale GVA mohol byt kludne druhy-treti takze neviem co tym siedmym miestom dokazal. Matthews sa mi zdal na Polytechnique poslabsi, preto je skoda ze sa Peto neutrhol prave s Dumoulinom.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Uto 12. Sep 2017 18:32:21

simko píše:je skoda ze Montreal sa vyvinul takto, nakolko nevieme v akom stave je Petov spurt po tazkych pretekoch. ale mozno je to aj dobre ze karty nie su odhalene a Matthews s GVA skoncili v spurte pelotonu pred nim. kazdopadne forma sa zda byt vyborna a snad este pojde hore do zaciatku cestnych pretekov. bude potrebovat neuveritelne nohy v ten den. inak Avermaeta som takto ustrachane uz davno nevidel pretekat. akoby sa triasol o kazdy WT bod. pritom keby sa striedaju Peto, GVA, Dumoulin, Wellens tak urcite tu skupinu v pohode dobehnu. ano pravdepodobne by tym padom vyhral Matthews pre ktorého tam vyborne pracoval Dumoulin, ale GVA mohol byt kludne druhy-treti takze neviem co tym siedmym miestom dokazal. Matthews sa mi zdal na Polytechnique poslabsi, preto je skoda ze sa Peto neutrhol prave s Dumoulinom.

Zdravím Ťa "simko". Áno je to večná škoda , že Montreal dopadol , ako dopadol. Tam si to prehral sám obhajca prvenstva GVA, Peter aj mal snahu ten náskok uniknutej skupiny stiahnuť, ale zo strany GVA a MM nebola ochota. Jediný kto sa snažil s tým niečo spraviť bol Dumoulin, ktorý jazdí podobným spôsobom ako Sagan a snaží sa prakticky vždy spolupracovať. Petrova reakcia v cieli bola adekvátna na to čo sa počas etapy udialo. GVA skrátka utrel nos a ešte tie jeho vyjadrenia , že nemal s kým sťahovať únik. Ako vždy treba tie jeho vyjadrenia brať s rezervou. No a o Petra nemám veľké obavy čo sa týka MS, lebo Quebec najlepšie ukázal, akou silou disponuje v závere pretekov. Neviem, či je to len môj dojem, ale ten GVA sa mi zdá tak trochu už mimo formy a to trápenie počas Montrealu ma v tom len utvrdzuje.
Prajem Vám pekný deň priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Uto 12. Sep 2017 19:38:42

Milanj55 píše:
simko píše:je skoda ze Montreal sa vyvinul takto, nakolko nevieme v akom stave je Petov spurt po tazkych pretekoch. ale mozno je to aj dobre ze karty nie su odhalene a Matthews s GVA skoncili v spurte pelotonu pred nim. kazdopadne forma sa zda byt vyborna a snad este pojde hore do zaciatku cestnych pretekov. bude potrebovat neuveritelne nohy v ten den. inak Avermaeta som takto ustrachane uz davno nevidel pretekat. akoby sa triasol o kazdy WT bod. pritom keby sa striedaju Peto, GVA, Dumoulin, Wellens tak urcite tu skupinu v pohode dobehnu. ano pravdepodobne by tym padom vyhral Matthews pre ktorého tam vyborne pracoval Dumoulin, ale GVA mohol byt kludne druhy-treti takze neviem co tym siedmym miestom dokazal. Matthews sa mi zdal na Polytechnique poslabsi, preto je skoda ze sa Peto neutrhol prave s Dumoulinom.

Zdravím Ťa "simko". Áno je to večná škoda , že Montreal dopadol , ako dopadol. Tam si to prehral sám obhajca prvenstva GVA, Peter aj mal snahu ten náskok uniknutej skupiny stiahnuť, ale zo strany GVA a MM nebola ochota. Jediný kto sa snažil s tým niečo spraviť bol Dumoulin, ktorý jazdí podobným spôsobom ako Sagan a snaží sa prakticky vždy spolupracovať. Petrova reakcia v cieli bola adekvátna na to čo sa počas etapy udialo. GVA skrátka utrel nos a ešte tie jeho vyjadrenia , že nemal s kým sťahovať únik. Ako vždy treba tie jeho vyjadrenia brať s rezervou. No a o Petra nemám veľké obavy čo sa týka MS, lebo Quebec najlepšie ukázal, akou silou disponuje v závere pretekov. Neviem, či je to len môj dojem, ale ten GVA sa mi zdá tak trochu už mimo formy a to trápenie počas Montrealu ma v tom len utvrdzuje.
Prajem Vám pekný deň priatelia.

No belgičania už to tlieskanie riešia, najmä media a podaktorí belgický pretekári, ale GvA sa celkom v poho vyjadril. Podaktorí belgičania Sagana nemajú v láske, však aj na TDF ho vyhodil belgický rozhodca. Mne na tom geste, nie je nič hlúpe. Poukázal na to , že nespolupracovali v tej skupine. A súhlasím s MilanomJ, že z tej skupiny sa snažil najmä Sagan a Dumoulin, ostatní nič. Pre mňa je táto cyklistika, už moc pretaktizovana, čo vidím v poslednom čase. Viem, že, nerobia nič zlé, ale nedobre sa na to pozerá. Sagan zaútočí, zavesia sa zaňho a nestriedaju. Aj za to by som dávala ja pokuty.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 12. Sep 2017 20:31:07

@Milanj55
ano tie vyjadrenia treba brat s rezervou:) su to take psychologicke hry do medii. GVA vyhlasil ze tento rok mal v Montreale lepsie nohy ako minuly. vraj najlepsie vôbec za vsetky rocniky. tomu nemoze verit nikto. tiez si myslim ze ta honba za WT bodmi mu mohla uskodit a pomaly mu pre tuto sezonu dochadza dych. sice je to lisiak ale verim ze v Bergene uz ta unava mu nedovoli prehovorit do zaverecnych kilometrov.
inak Peto sice v Quebecu ukazal zdrvujuci finis, ale to tempo pocas pretekov bolo velmi slabe. to sa neda porovnat s tym ake bude v Bergene. ale nevadi dobre je tak ako je. nemusia jeho protivnici vediet ako je natom co sa spurtu po tazkych pretekoch tyka.

@elviska
boli vyjadrenia belgických pretekarov k tomu? som nepostrehol. a GVA sa ako vyjadril? :) s niektorými belgickými pretekármi a mediami sa Peto asi nemusi. a ja ho chapem. podla mna len nevedia predychat ze nejake Slovensko ma takého cyklistu ako je Sagan. aj z hladiska popularity aj z hladiska vysledkov. inak viem ze s Gilbertom ma Peto dobre vztahy a s Boonenom detto. ved Peto bol aj na jeho rozlucke. na rozdiel od GVA napríklad. podla mna Peto je v pelotone dost oblubeny na rozdiel prave od niektorých belgicanov. inak vôbec mi nesedi Naesen nemozem si pomoct. si pamatam ze aj po tej Petovej laktovacke na G-W mal potrebu sa k tomu vyjadrit ako on by mu to vratil, ako by mu dal do rebier... necudoval by som sa keby to bol prave on co sa vyjadril k tomu Petovmu ironickému potlesku v Montreale. inak Naesen velmi vzhliada k Avermaetovi ktory si ho zobral pod patronat.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Uto 12. Sep 2017 21:19:35

@simko
No ja som tie belgické články cítala dneska ráno, teda preložila som si cez Google translate. Píše sa tam, že Peter by nemal byť podráždený. Že keď prehraje, tak sa chová ako malé dieťa . Ze počas MS bude nervózny, atd. A ze, nevychadza dobre s kolegami, len neviem ako to mysleli, že či kolegovia z Bory alebo mysleli na kolegov z pelotónu to neviem. Lebo z Borakmi sa Peter bavil na izbe. Teda daroval kolegom darček, za sté víťazstvo. Bodnar dal fotku na FB. Jay McCarthy napr pred TDF bol spolu s Petrom na vysokohorskom sústredení v Utahu. Belgicke médiá nazvali to tlieskanie cynickym. Ale GvA to neberie až tak zle, skôr ostatní belgičania, krajania cyklisti, mená tam nie sú napísané, ale tiež ma napadol Naesen. Ten kritizuje Petra, tuším už od jarných klasík. Peter zo Gilbertom vychádza dobre, od neho som ešte nič nepočula. Ale od Boonena, už troška hej. .....Ja poznám jedného fanusika belgičana z FB, je na vozíku, ale ide skoro na každý pretek, za Petrom. Aj teraz do Bergenu pôjde. Chodí najma na preteky, čo sú v Európe. . A zvyknú si vymeniť darčeky. Na Binck Banck Tour daroval Petrovi, detské dupačky aj s pekným venovaním. Čo som si všimla, tak Peter, mu zvykne darovať cyklisticke veci, dúhový dres, čiapku, fľašu, rukavice atď. A vždy patrí k tomu aj objatie.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 12. Sep 2017 21:56:51

@elviska
je pravda ze tuto sezonu sa takýchto veci okolo Peta trochu nakopilo. ci uz s Terpstrom a Vantommem na G-W potom Cavendish na TdF do toho sa po kazdych pretekoch spomina nespolupracovanie...uz Petra vnimaju ako chronického vyplakavaca po pretekoch. viem ze aj Boonen sa vyjadroval rozne aj kriticky ale to bolo zato ze Terpstra bol jeho kolega. to ze nevychadza dobre s kolegami je totalny blud a medialna hra. len tak teraz z brucha viem o cyklistoch s ktorými ma Peto vyborny kamaratsky vztah o com svedcia aj ich vyjadrenia. napríklad Purito, Viviani (aj ked sa pre Peta nikdy nesiel roztrhat), Gatto, Contador (pocas Tinkoffu si vymienali superlativy na seba), Oss, Nibali, ceska enklava samozrejme - Kreuziger, Styby, Konig, podla mna aj Cavendish stale patri medzi Petovych kamaratov. no a o kolegoch z timu to ani nema zmysel pochybovat. Bodnar podla mna patri k jeho blizkym priatelom. ci uz to bol Cannondale, Tinkoff alebo teraz Bora tak tie vyjadrenia a fotky vzdy hovorili o tom ze tam boli viac ako dobre vztahy.

snazia sa Petra rozhodit, verme ze im Peto odpovie najlepsim moznym spôsobom:) aj ked nato aby vyhral podla mna bude potrebovat tolko stastia ako mal tento rok smoly. cize brutalne vela:) ja si myslim ze Peto by mal zvolit pasivnu taktiku - mal by si strazit Avermaeta, Kwiatkowskeho a Matthewsa (aj ked ten je z nich najslabsi). ak ujde niekto iny tak nech. ale ak nevyhra Peto tak nech nevyhraju ani tito je najvacsi rivali:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Uto 12. Sep 2017 22:45:42

@šimko
No po každých pretekoch nespomína Peter nespolupracovanie. Aj ked prehraje. Možno dakedy si to všíma, kto ako spolupracuje. A vtedy to spomenie. Ale teraz cez víkend, bolo dost pijavíc (prepáčte za ten výraz, ale musela som). No tento rok mal viac smoly ako štastia, ale verím že sa to zmení. Simko dám sem po dlhšej dobe 2 linky, teda fotky (ostatní nemusíte na to kliknut, kedže, už párkrát som bola zato s fúknutá).
https://www.instagram.com/p/BY1xzHLAcEv ... aymccarthy
https://www.facebook.com/maciejbodnarof ... =3&theater
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Štv 21. Sep 2017 13:21:26

k Flanders Classics pribudne v 2018 novy pretek, bude zaradeny kategorii 1.1. , mal by sa ist 24.8.
a pravdepodobne sa pojde cez kemmelberg

http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20170921_03085347
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 96 hostia