Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pon 27. Mar 2017 20:47:40

ludia tuto debatu ohladom GW z mojej strany ukoncim clankom ktory mi dnes vecer spravil taku dobru naladu ze hned som si strelil stamperlicek 52jky na pocest autora toho clanku...viem ze vas tu uz urcite otravujem tymi polskymi clankami ale tento je naozaj TOP a vrelo ho kazdemu doporucujem...ak mate niekto naozaj problem s porozumenim tak staci ze ma poprosite a tento bomba clanok som ochotny odslovadoslova prelozit a zverejnit...ano a pisali ho ty isty poliaci ktori este pred par dnami velebili kwiatkowo vitazstvo nad saganom...citajte a bavte sa rovnako ako ja :D :D :D

http://naszosie.pl/2017/03/27/sagan-uwolni-krakena/
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Uto 28. Mar 2017 12:51:26

majo píše:ludia tuto debatu ohladom GW z mojej strany ukoncim clankom ktory mi dnes vecer spravil taku dobru naladu ze hned som si strelil stamperlicek 52jky na pocest autora toho clanku...viem ze vas tu uz urcite otravujem tymi polskymi clankami ale tento je naozaj TOP a vrelo ho kazdemu doporucujem...ak mate niekto naozaj problem s porozumenim tak staci ze ma poprosite a tento bomba clanok som ochotny odslovadoslova prelozit a zverejnit...ano a pisali ho ty isty poliaci ktori este pred par dnami velebili kwiatkowo vitazstvo nad saganom...citajte a bavte sa rovnako ako ja :D :D :D

http://naszosie.pl/2017/03/27/sagan-uwolni-krakena/

haha majo toto by ozaj stalo prelozit a napisat ako blog s poznamkou ze je od ineho autora :) super
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 28. Mar 2017 20:24:36

@motyliLET

ty to vobec nieje zly napad mozno by C-I aj zverejnilo...skusim...zajtra idem do roboty tak aspon zabijem nudu :D
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 29. Mar 2017 9:03:35

Názor Tomáša Konečného. Tomáš Konečný: Sagan soupeřům zavařil, je nečitelný. http://supercycling.cz/novinky/ostatni/ ... NtaKNLyiAZ
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod eres » Str 29. Mar 2017 10:00:36

@elviska

vďaka za link. Mne sa ten názor logicky, keďže takmer stopercentne súhlasí s mojim videním situácie, páči. Ale obávam sa, že väčšinu kritikov v diskusii tu alebo pod blogom to ťažko presvedčí.
Asi sú to väčší odborníci a dosiahli toho viac ako T. Konečný, už len keby vystúpili z anonymity :mrgreen:
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 29. Mar 2017 10:32:47

eres píše:@elviska

vďaka za link. Mne sa ten názor logicky, keďže takmer stopercentne súhlasí s mojim videním situácie, páči. Ale obávam sa, že väčšinu kritikov v diskusii tu alebo pod blogom to ťažko presvedčí.
Asi sú to väčší odborníci a dosiahli toho viac ako T. Konečný, už len keby vystúpili z anonymity :mrgreen:

No ja tiez diskutujem dakedy pod článkami a teraz aj pod blogom, daktori by ma teraz aj zaškrtili. Ja tiež súhlasím s názorom T. Konečneho.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Str 29. Mar 2017 11:24:43

elviska píše:
eres píše:@elviska

vďaka za link. Mne sa ten názor logicky, keďže takmer stopercentne súhlasí s mojim videním situácie, páči. Ale obávam sa, že väčšinu kritikov v diskusii tu alebo pod blogom to ťažko presvedčí.
Asi sú to väčší odborníci a dosiahli toho viac ako T. Konečný, už len keby vystúpili z anonymity :mrgreen:

No ja tiez diskutujem dakedy pod článkami a teraz aj pod blogom, daktori by ma teraz aj zaškrtili. Ja tiež súhlasím s názorom T. Konečneho.

Zdravím Ťa "elviska".Veľmi poučný link, ďakujem Ti za jeho zverejnenie. Myslím si, že by si ho mali tiež prečítať aj niektorý naši tzv.fanúšikovia Sagana, určite by ich to primälo aspoň k zamysleniu sa.Já som svoj názor odprezentoval už na úvodnej stránke a plne sa stotožňujem s názorom T.Konečného a ten vie určite lepšie čo hovorí , ako my laici a nadšenci cyklistiky.Už keď som v reakcii na Teba, tak musím len konštatovať, že čo sa týka prehľadu a znalostí o cyklistike, tak Vy dámy mnohokrát prevyšujete naše chabé znalosti,teraz hovorím aj o sebe a mne podobných , ktorý sa nepočítame medzi nejakých znalcov a niekedy sa riadime viac srdiečkom ako hlavou. Prajem Ti krásne chvíle strávené pri sledovaní tohoto nádherného športu.Pekný deň všetkým priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 29. Mar 2017 15:40:45

vcera v prvej etape na 3 dni De Panne pretekari opat pouzivali rozne postranne chodniky popri dlazdenych kopcoch. 15 cyklistov vratane Gilberta dostali smiesnu pokutu nejakých 200 eur. takto to nadalej nikto nebude respektovat. bud nech je tam diskvalifikacia, alebo casova penalizacia, alebo nech tam daju zabrany to je uplne najjednoduchsie.
skutocne kocky potom jazdci pocitia az na RvV, kde uz su dane zabrany no a mnohi ktori boli povazovani za favoritov na zaklade povedzme E3 potom na RvV pohoria (Kwiatek, Thomas...)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Str 29. Mar 2017 15:51:51

Simko Thomas vie jazdit aj na kockach.V tom roku 2015 ked vyhral E3 tak zautocil na kwaremonte na kockach narozdiel od Kwiata ktory utocil na asfaltovom karnemelkbeekstraat. Ale inac suhlas nech tam daju zatarasy alebo divakov aby sa jazdci nevyvazovali po chodnikoch ako vcera napr.Haller
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 30. Mar 2017 7:59:04

elviska píše:Názor Tomáša Konečného. Tomáš Konečný: Sagan soupeřům zavařil, je nečitelný. http://supercycling.cz/novinky/ostatni/ ... NtaKNLyiAZ


dobry clanok elviska...pan konecny ma na to v podstate presne ten isty nazor ako ja...tak teraz neviem som ja taky odbornik ci ako?...hmmmm asi by ma mal nejaky worldtour team zamestnat aby som im daval rozumy :D :D :D

focus-kamarat a tebe by som vybavil flek bol by som mojim osobnym asistentom aby tam bola trosku aj sranda...a keby demare niekde nevladal tak ho trosku nenapadne potiahneme :D :D :D
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Štv 30. Mar 2017 10:43:50

zaujimavy rozhovor s BOH sportovym riaditelom enricom poitschkem o ronde, taktike, favoritoch a slabom time…

https://www.radsport-news.com/sport/spo ... 103027.htm
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod lukas1 » Štv 30. Mar 2017 13:48:26

majo píše:ludia tuto debatu ohladom GW z mojej strany ukoncim clankom ktory mi dnes vecer spravil taku dobru naladu ze hned som si strelil stamperlicek 52jky na pocest autora toho clanku...viem ze vas tu uz urcite otravujem tymi polskymi clankami ale tento je naozaj TOP a vrelo ho kazdemu doporucujem...ak mate niekto naozaj problem s porozumenim tak staci ze ma poprosite a tento bomba clanok som ochotny odslovadoslova prelozit a zverejnit...ano a pisali ho ty isty poliaci ktori este pred par dnami velebili kwiatkowo vitazstvo nad saganom...citajte a bavte sa rovnako ako ja :D :D :D

http://naszosie.pl/2017/03/27/sagan-uwolni-krakena/

Ahoj MAjo, prekladal si ten článok z poľského portálu? Ak áno rád by som si ho prečítal.
Ďakujem.
lukas1
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto 02. Feb 2016 8:58:13

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 30. Mar 2017 15:34:05

lukas1 píše:
majo píše:ludia tuto debatu ohladom GW z mojej strany ukoncim clankom ktory mi dnes vecer spravil taku dobru naladu ze hned som si strelil stamperlicek 52jky na pocest autora toho clanku...viem ze vas tu uz urcite otravujem tymi polskymi clankami ale tento je naozaj TOP a vrelo ho kazdemu doporucujem...ak mate niekto naozaj problem s porozumenim tak staci ze ma poprosite a tento bomba clanok som ochotny odslovadoslova prelozit a zverejnit...ano a pisali ho ty isty poliaci ktori este pred par dnami velebili kwiatkowo vitazstvo nad saganom...citajte a bavte sa rovnako ako ja :D :D :D

http://naszosie.pl/2017/03/27/sagan-uwolni-krakena/

Ahoj MAjo, prekladal si ten článok z poľského portálu? Ak áno rád by som si ho prečítal.
Ďakujem.


pracujem na tom...dnes to bude hotove
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Zutu » Štv 30. Mar 2017 17:25:39

majo píše:

Ahoj MAjo, prekladal si ten článok z poľského portálu? Ak áno rád by som si ho prečítal.
Ďakujem.


pracujem na tom...dnes to bude hotove[/quote]

Parada, tesim sa :)
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 30. Mar 2017 21:26:17

Poslal som to redakcii tak snad to zverejnia a ak nie tak vam to mozem rozposlat osobne
len ma potom prosim setrite kritikov lebo sa rozplacem a uz sa s vami nebudem hrat :D
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod rado » Pia 31. Mar 2017 8:54:51

nechapem,uz to tu malo byt uverejnene,ale nie je,pricom bolo vyzyvane-piste blogy.
rado
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod lukas1 » Pia 31. Mar 2017 9:29:33

rado píše:nechapem,uz to tu malo byt uverejnene,ale nie je,pricom bolo vyzyvane-piste blogy.

Tak oni neviem či môžu len tak zverejniť nejaký preklad článku z inej stránky. Ale Majo to mohol sem hodiť do diskusii preložené, nebol to až taký dlhý článok. ;) Ale inak ste super, že tu dávate tieto odkazy aspoň sa človek dozvie čo sa deje nové a patrí Vám za to vďaka ;)
lukas1
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto 02. Feb 2016 8:58:13

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 31. Mar 2017 11:47:34

no ved prave ze neviem ako sa redakcia k tomu postavi preto cakam na ich odpoved...ak si to vyslovene nebudu zelat tak ani sem to nezavesim lebo to budem respektovat ale zaujemcom to potom mozem poslat sukromnou spravou
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod dexterko » Pia 31. Mar 2017 12:30:14

Nechápem, čo tu riešite. Každý tretí príspevok je nejaký link. A každý link obsahuje nejaký článok. To daj sem a hotovo. Na titulku asi ťažko to redakcia dá. ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod eres » Pia 31. Mar 2017 12:57:03

@dexterko,

to vieš, je to ťažké. Nie všetci diskutéri majú to "pravé" diskutérske rozmýšľanie. Oni proste sem nedávajú, oni linkujú...

IRONY OFF, takže PEACE :)
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 278 hostia