Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Rossoneri » Ned 13. Aug 2017 10:24:21

Milanj55 píše:Zdravím Vás priatelia. Aj keď týmto porušujem zásadu , že príspevok je mimo tému, bude to reakcia na mojich oponentov. V prvom rade Rossoneri, nikdy som sa nepasoval za odborníka v cyklistike, iba za fanúšika , ktorý sa snaží baviť týmto športom. Ty , na rozdiel od mojej maličkosti sa tu prezentuješ ako najväčší znalec v tejto problematike a veľmi rád nás každého usmerňuješ svojimi výplodmi , ktoré bohužiaľ nemajú ani hlavu , ani pätu. Neviem, kde berieš presvedčenie, že sa "já" neustále ľutujem? V prvom rade sa zamysli sám nad sebou a prehodnoť si svoje myšlienkové pochody a až potom reaguj na jednotlivých oponentov v diskusii. Tvoje správanie voči nežnejšiemu pohlaviu/teda ženám/, ktoré sem prispievajú v stále väčšom počte je mierne povedané neadekvátne. Ako som tu už pred časom písal, tak sa držím životných zásad,že:strach a peniaze som nikdy nemal a moč a myšlienku viem ešte stále udržať. Tak to by bolo k Tebe Rossoneri, nebudem ďalej strácať s Tebou čas a hoci som Ťa priamo vo svojom príspevku nemenoval, tak si sa veľmi rýchlo spoznal. No a čo sa týka osočovania oponentov, tak sa pozri na svoje príspevky staršieho data a bude Ti to jasné. Tvoje príspevky získavajú na intenzite hlavne vtedy , keď sa Petrovi až tak nedarí a v tom sa vyžívaš.
No a k Tebe Dexterko , ako som už viackrát písal , tak Ty si človek , ktorý si vie obhájiť svoj názor a to sa mi páči. Možno som viac precitlivelý ako iný , ale ako som už spomenul , snažím sa svoje príspevky formulovať nie len hlavou , ale aj srdcom.Píšem tak , ako to cítim a už nič s tým nenarobím, lebo som už raz taký. Dexterko, celý život som pracoval s ľuďmi a každý rok sme absolvovali tzv. tréningy(práca s ľuďmi), za tie roky som nadobudol určité schopnosti a myslím si , že viem s kým mám kedy do činenia. Držím Ti palce , aby si sa nesklamal pri svojich rozhodnutiach. Ospravedlňujem sa za tento vstup a ubezpečujem Vás , že táto moja reakcia bola posledná voči Rossonerimu. Pekný deň Vám prajem priatelia.


:-) Citaj sa,uz ta tu nabadali viaceri na tvoju paranoju,neustale sa vracias k prispevkom,namiesto toho aby si prispel k teme,to je tvoj usmrkany problem.Tvoj moc,strach ci peniaze...Co to je?Ci som tebou posvateny,odbornik atd je mi skutocne u zadku,pretoze moj zivot lezi inde a diskusia je len drobunka cast relaxu.Taras a taras,mne Sagan imponuje,urcite som navstivil mnohe preteky s nim,najma koli nemu,hlava to neberie tvoje nezmysli a zial,nevies ani prd o intezite prispevkov,respektive si Sagana zamienas za niektorych tu prispievatelov.Maj rozum uz v hrsti,vzdy ked budem moct a uvidim ze tu trubis nezmysli na prispievatelov v zmysle nezmyslov,dam ti to najavo.Ukazujes prstom na ludi a rozhodujes o ich poslani,kde beries tu drzost,urazenost?To ze sa s tebou bavia ludia rozne a inak ako si predstavujes zalezi i na tebe a tam stracas zmysel pre realitu.Az dodrzis slovo o poslednej reakcii bude pre teba len vyhra,lebo ja ta setrit a lutovat nikdy nebudem,nemam pochopenie pre tvoju urazlivost,zasadnutost a taranie,staranie sa do druhych.Pekny den nepriatel.
Rossoneri
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 30. Jún 2017 9:07:03

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 13. Aug 2017 10:30:28

Milan sa asi zamilvoal do dexterka ze ho tak ospevuje v kazdom prispevku...
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod pmts » Ned 13. Aug 2017 11:28:12

Ja som si vždy myslel že ten Milan je iba nejaký troll ktorý sa pokúša tým štýlom príspevkov (veeeelmi slušným, zdlhavym, opisovanie úplne zjavnej veci a komentovanie kvality iných prispevkov) iba naštvať ostatných diskutérov. Ak si ale seriozny prispievateľ... no povedzme že nemusíš komentovať toľko druhých a hlavne skrátiť príspevky a dať tam aj nejakú myšlienku nie len opis toho čo všetci vedia ;D iba taká malá rada, neber osobne ;D a nepohorsuj sa nad každým haterskym príspevkom, k internetovým diskusiám to patrí a vždy patrilo ;D
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 13. Aug 2017 12:03:16

@pmts
A prečo by bol Milan troll, píše slušnejšie. To skôr ty s Rosonerim ste trollovia. Mňa ešte Milan nenastval, možno dakedy s ním nesúhlasím, ale má slušne príspevky. A dexterko ešte začína teraz kecat s Rosonerim aj tu na fóre, asi si našiel parťáka. Toto fórum už stratilo svoju úroveň. Zvyčajne už menej sem prispievam, aj do diskusie, pod článkami. A pmts, mňa skôr diskusia pod článkami, vie naštvať. . Tak ako ti vadia moje linky ( ktoré sem už nedávam)) tak mi vadia tvoje príspevky. A Rosoneri len poucuje každého. Chýba v diskusiách Ifco. A tu na fóre ešte si rada prečítam príspevky od Maja, Kerama, simka, West, motyliLet, Milanj55.....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Rossoneri » Ned 13. Aug 2017 12:14:58

Som troll a milujem Elvisku. :-) Aka je definicia Trolla,Elza? Prispievat,oponovat,mat vlastny nazor,branit sa,rozdavat,vstupovat,vraciat,polemizovat...?Si zena,ale daleko od damy,preco byt k tebe neuprimny,ked ty si taka,,uprimna,, - znamena to to iste ako rozumna? Budem teda troll,skutocne sa za to hanbim,beriem to ako ukazovatel mojho zivota.S tebou svet bavi. :-)
Rossoneri
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 30. Jún 2017 9:07:03

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Val » Ned 13. Aug 2017 12:18:07

Elviska, preboha, čo sa do toho miešaš!! Uau!! Dexterko si dovolil diskutovať s "trollom" na tomto fóre!! Aká to drzosť!!! Máš dva šuplíky na diskutujúcich. Moji obľúbenci ( čo ma obhajujú ) a trollovia. Prosím, daj si ma ku trollom, ak tam už nie som. Budem na to hrdá.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Rossoneri » Ned 13. Aug 2017 12:27:01

Dodatok - forum nikdy nestraca uroven,lebo je to forum a ak by sa ti to tak zdalo,bude to preto ze generalne napriklad aj ty vstupujes svojou osobnostou(lebo kazdy nejaku mame)do prispevkou tebe priznacnou.Prepac ale pochybujem ze v tomto prispevku najdes zmysel alebo samu seba.Lenze ja aspon viem ze takto to vo svete ludi chodi a vyrovnam sa s ulohou ci postrehom.pozdravujem cele pestré osadenstvo. :-)
Rossoneri
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 30. Jún 2017 9:07:03

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 13. Aug 2017 12:38:45

Val píše:Elviska, preboha, čo sa do toho miešaš!! Uau!! Dexterko si dovolil diskutovať s "trollom" na tomto fóre!! Aká to drzosť!!! Máš dva šuplíky na diskutujúcich. Moji obľúbenci ( čo ma obhajujú ) a trollovia. Prosím, daj si ma ku trollom, ak tam už nie som. Budem na to hrdá.

Aj vieš že troška k tým trollom aj patríš, nezabúdam na daktoré komentáre ako si na mna reagovala. A nemám dve šuplíky na diskutujucich, len rozumnejšie reagujú a neurážajú , neútočia. A ked už tak s názorom dexterka, čo napísal predvčerom, pod článok, aj celkom súhlasím, len momentálne pritiahol Rossoneriho aj na forum, takisto pmts. Preto som aj napísala, že tu chýba ifčo dakedy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 13. Aug 2017 12:48:34

Rossoneri píše:Som troll a milujem Elvisku. :-) Aka je definicia Trolla,Elza? Prispievat,oponovat,mat vlastny nazor,branit sa,rozdavat,vstupovat,vraciat,polemizovat...?Si zena,ale daleko od damy,preco byt k tebe neuprimny,ked ty si taka,,uprimna,, - znamena to to iste ako rozumna? Budem teda troll,skutocne sa za to hanbim,beriem to ako ukazovatel mojho zivota.S tebou svet bavi. :-)

NO si, ja ta nebudem mat rád nikdy. A píš si čo chceš. Všetko si videl, každého poznáš. A prestan urážat ženy, a nielen mna. Zamysli sa čo si napísal, predvčerom jednej dáme v diskusii, a nebola som to ja.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod dexterko » Ned 13. Aug 2017 12:49:00

Bóžinku, zasa tu chceme riešiť nesmrtelnosť včely? Veď ja som dnes ostal doma len kvôli dnešnej etape, kde čakám totálnu demoláciu pelotónu nášho borca, ešte som bol za to dogabaný od ženy, keďže ma tlačí termín a my tu musíme riešiť zase svoje ega a to ktorý má väčšiu slovnú zásobu a vie svoje myšlienky viac básnicky napísať?? Serte na to pls, a keď fakt je taká silná potreba, tak pls preondite to do diskusie bez bajkov. Radšej mi povedzte, čo čakáte od dnešnej etapy. Ja už som sa vyjadril, totálnu dominanciu kráľa kráľov ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Ned 13. Aug 2017 12:54:44

stop offtopic vratte sa k veci svoje pojmy dojmy pocity infantilne predstavy trolovanie hejtovanie si nechajte na ine platformy dik
a presne od dnesnej etapy ocakavam totalny utok od sagana ako urobi z peletonu statistov
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Val » Ned 13. Aug 2017 13:00:47

Dnes to bude jedno z najkrajších víťazstiev Sagana. A sté. Večer otváram fernet.:-)))
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Rossoneri » Ned 13. Aug 2017 13:05:38

elviska píše:
Rossoneri píše:Som troll a milujem Elvisku. :-) Aka je definicia Trolla,Elza? Prispievat,oponovat,mat vlastny nazor,branit sa,rozdavat,vstupovat,vraciat,polemizovat...?Si zena,ale daleko od damy,preco byt k tebe neuprimny,ked ty si taka,,uprimna,, - znamena to to iste ako rozumna? Budem teda troll,skutocne sa za to hanbim,beriem to ako ukazovatel mojho zivota.S tebou svet bavi. :-)

NO si, ja ta nebudem mat rád nikdy. A píš si čo chceš. Všetko si videl, každého poznáš. A prestan urážat ženy, a nielen mna. Zamysli sa čo si napísal, predvčerom jednej dáme v diskusii, a nebola som to ja.


:-) vobec mi to nevadi,zamyslam sa...Bol som zdvorili,vtipny,napriek tomu ze dama si prebrala prispevok na seba,aj ked nebol,ten patril Akm1 ci ako sa chuda oznacuje :-) a bol to k nej kompliment,pretoze dodava diskusii zensku mudrost,nadhlad a lasku.:-) Aj zeny sa rozlisuju Elviska.Rovnako nepriehladnutelna Val.Sú tu ako 2 mudre,vasnive sestry,cest im.:-) prepac ale ty na mna naopak posobis ako jezibaba strapata.Aky kontrast.Stale sa len jezis a hundres.Myslis ze to je urazka teraz?Nie je,zasluzis si tiez uprimnost.
Rossoneri
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 30. Jún 2017 9:07:03

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 13. Aug 2017 13:12:54

@dexterko @motyliLet
Viem že sme offtopic . Ja som začala svoj príspevok aj v inej téme, ale kedže ste sa podaktorí rozpísali v tejto téme, tak som sa pridala aj ja.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Ned 13. Aug 2017 13:16:08

elviska píše:
Val píše:Elviska, preboha, čo sa do toho miešaš!! Uau!! Dexterko si dovolil diskutovať s "trollom" na tomto fóre!! Aká to drzosť!!! Máš dva šuplíky na diskutujúcich. Moji obľúbenci ( čo ma obhajujú ) a trollovia. Prosím, daj si ma ku trollom, ak tam už nie som. Budem na to hrdá.

Aj vieš že troška k tým trollom aj patríš, nezabúdam na daktoré komentáre ako si na mna reagovala. A nemám dve šuplíky na diskutujucich, len rozumnejšie reagujú a neurážajú , neútočia. A ked už tak s názorom dexterka, čo napísal predvčerom, pod článok, aj celkom súhlasím, len momentálne pritiahol Rossoneriho aj na forum, takisto pmts. Preto som aj napísala, že tu chýba ifčo dakedy.

Zdravím Ťa "elviska".Veľmi si vážim Tvojho názoru , ktorý si tu prezentovala voči mojej maličkosti. Focus-Shimano, Tvoje názory beriem takisto ako elviskine, hlavne od vtedy , čo si prekukol Demareho. Do Dexterka som sa nezamiloval, len som reagoval na jeho príspevky, samozrejme že by som reagoval aj na Tvoje pokiaľ by boli častejšie. Si pohodový chalan ako Majo a nemám voči Vám žiadne výhrady. K "pmts" len toľko, nemali sme spolu nejaké výmeny názorov a tiež voči Tebe nemám žiadne výhrady. Každý má právo na svoj názor a ja ho nikomu ani neberiem a pokiaľ má niekto iný názor ako já tak je to jeho slobodné rozhodnutie. "Val", ak sa neurazíš , tak sa vyjadrím aj k Tebe : musím uznať že cyklistike sa rozumieš lepšie ako daktorý mužský experti. Veľmi rád čítam príspevky od Vás , teda nežnejšieho pohlavia, lebo tiež zapájate do príspevkov okrem hlavy aj srdiečko. Čakal by som len trochu lepšie vzťahy pri komunikácii medzi sebou/teda elviskou/. K tomu poslednému , čo reagoval na moju osobu, tak ten sa tu predviedol v celej kráse a jeho názory ma viacej nezaujímajú. Priatelia, ak je slušná komunikácia medzi nami prekážkou tak potom ma môžte považovať za "Trolla". Nehnevám sa na nikoho z Vás a keď budete viacerý tohoto názoru, tak v tichosti môžem odísť z tohoto fóra ako ifčopifčo a môžete sa tu realizovať svojimi názormi bez toho , že Vám bude niekto oponovať. V živote to už tak chodí , že niektorý ľudia sú nám sympatickejší ako druhý , ale to je normálna ľudská vlastnosť. Hlavné je to , aby sme vedeli všetci spolu komunikovať bez urážok a osobnej zášti. Pekný deň Vám prajem"všetkým" priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Pet » Ned 13. Aug 2017 13:29:00

pmts píše:Ja som si vždy myslel že ten Milan je iba nejaký troll ktorý sa pokúša tým štýlom príspevkov (veeeelmi slušným, zdlhavym, opisovanie úplne zjavnej veci a komentovanie kvality iných prispevkov) iba naštvať ostatných diskutérov. Ak si ale seriozny prispievateľ... no povedzme že nemusíš komentovať toľko druhých a hlavne skrátiť príspevky a dať tam aj nejakú myšlienku nie len opis toho čo všetci vedia ;D iba taká malá rada, neber osobne ;D a nepohorsuj sa nad každým haterskym príspevkom, k internetovým diskusiám to patrí a vždy patrilo ;D

Máme rôzne spôsoby písomného prejavu. Keď ešte neexistovalo tunajšie Fórum tak som spoznal písomný prejav Milanj55 z diskusií pod pretekmi. Tiež ma zaujal jeho zhrnujuci, sucharsky prejav s typickým pozdravom na konci. Aj som mu napísal , že je " suchár " . Jeho prejav však asi nikdy nebude písaný ostrým perom. Už som si za tie roky naň zvykol. Je v pohode. Je seriózny prispievateľ. Ale zhrnul si to výstižne .
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 13. Aug 2017 13:59:44

dexterko píše:Bóžinku, zasa tu chceme riešiť nesmrtelnosť včely? Veď ja som dnes ostal doma len kvôli dnešnej etape, kde čakám totálnu demoláciu pelotónu nášho borca, ešte som bol za to dogabaný od ženy, keďže ma tlačí termín a my tu musíme riešiť zase svoje ega a to ktorý má väčšiu slovnú zásobu a vie svoje myšlienky viac básnicky napísať?? Serte na to pls, a keď fakt je taká silná potreba, tak pls preondite to do diskusie bez bajkov. Radšej mi povedzte, čo čakáte od dnešnej etapy. Ja už som sa vyjadril, totálnu dominanciu kráľa kráľov ;)


Ja od dnešnej záverečnej etapy očakávam masívnu cyklistiku, totálny rozklad pelotónu a neúnavnú aktivitu Sagana. Verím, že útoky prídu hneď počas prvého prejazdu Muuru (51 km do cieľa). Páčilo by sa mi, keby sa počas druhého prejazdu Muuru (25 km do cieľa) odtrhla silná skupina; napríklad: Sagan, Gilbert, Dumoulin, Stuyven, Keukeleire... To by bolo paráda! ;)
Prajem vám všetkým (odborníkom, slušákom, hejterom, trollom, naivkám i modlivkám) aby ste si záver BinkBank Tour poriadne vychutnali! Sagan nevyhrá GC, pravdepodobne nevyhrá ani dnešnú etapu, ale určite do toho pôjde naplno a bude to stáť za to... ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Ned 13. Aug 2017 14:47:08

Za Slušný Svet píše:
dexterko píše:Bóžinku, zasa tu chceme riešiť nesmrtelnosť včely? Veď ja som dnes ostal doma len kvôli dnešnej etape, kde čakám totálnu demoláciu pelotónu nášho borca, ešte som bol za to dogabaný od ženy, keďže ma tlačí termín a my tu musíme riešiť zase svoje ega a to ktorý má väčšiu slovnú zásobu a vie svoje myšlienky viac básnicky napísať?? Serte na to pls, a keď fakt je taká silná potreba, tak pls preondite to do diskusie bez bajkov. Radšej mi povedzte, čo čakáte od dnešnej etapy. Ja už som sa vyjadril, totálnu dominanciu kráľa kráľov ;)


Ja od dnešnej záverečnej etapy očakávam masívnu cyklistiku, totálny rozklad pelotónu a neúnavnú aktivitu Sagana. Verím, že útoky prídu hneď počas prvého prejazdu Muuru (51 km do cieľa). Páčilo by sa mi, keby sa počas druhého prejazdu Muuru (25 km do cieľa) odtrhla silná skupina; napríklad: Sagan, Gilbert, Dumoulin, Stuyven, Keukeleire... To by bolo paráda! ;)
Prajem vám všetkým (odborníkom, slušákom, hejterom, trollom, naivkám i modlivkám) aby ste si záver BinkBank Tour poriadne vychutnali! Sagan nevyhrá GC, pravdepodobne nevyhrá ani dnešnú etapu, ale určite do toho pôjde naplno a bude to stáť za to... ;)


Ja mam taku predstavu ze na tom poslednom prejazde Muuru a Bosbergu nebude mat na Petra nikto sancu a pojde solo :lol: Na kockovych bergoch zvycajne aj tak nikto nanho nema jedine Greg ale ten nema teraz bohvieaku formu. Vcera bol Sagan v kopcoch mimoriadne silny a dnes je to pritom este "jeho teritorium" . Nech to dopadne ako chce idem si to vychutnat lebo dost mozne ze toto su posledne preteky tuto sezonu so Saganom ktore pozeram "live". Kanadske klasiky vynecham urcite lebo to som na dovolenke a MS este neviem. Takze ak to uz davaju idem si to zapnut :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Ned 13. Aug 2017 15:14:07

Pet píše:
pmts píše:Ja som si vždy myslel že ten Milan je iba nejaký troll ktorý sa pokúša tým štýlom príspevkov (veeeelmi slušným, zdlhavym, opisovanie úplne zjavnej veci a komentovanie kvality iných prispevkov) iba naštvať ostatných diskutérov. Ak si ale seriozny prispievateľ... no povedzme že nemusíš komentovať toľko druhých a hlavne skrátiť príspevky a dať tam aj nejakú myšlienku nie len opis toho čo všetci vedia ;D iba taká malá rada, neber osobne ;D a nepohorsuj sa nad každým haterskym príspevkom, k internetovým diskusiám to patrí a vždy patrilo ;D

Máme rôzne spôsoby písomného prejavu. Keď ešte neexistovalo tunajšie Fórum tak som spoznal písomný prejav Milanj55 z diskusií pod pretekmi. Tiež ma zaujal jeho zhrnujuci, sucharsky prejav s typickým pozdravom na konci. Aj som mu napísal , že je " suchár " . Jeho prejav však asi nikdy nebude písaný ostrým perom. Už som si za tie roky naň zvykol. Je v pohode. Je seriózny prispievateľ. Ale zhrnul si to výstižne .

Zdravím Ťa"Pet".Tvoj príspevok je výstižný, priamy a slušný, ďakujem za vyjadrenie.Veď každý človek sme iný a máme rôzne uhly pohľadu na danú problematiku. Ale k tej dnešnej etape , ako som už včera písal, tak verím že Peter po tej včerajšej smole sa riadne naštve a všetko podriadi k tomu najlepšiemu výkonu a ukončí etapu so vztýčenou hlavou. Je veľmi silný a dúfam , že dneska aj jeho tímový kolegovia mu viac pomôžu v jeho snažení a doprial by som mu to jubilejné 100-é víťazstvo. Ako už zvyčajne, pekný deň všetkým priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Ned 13. Aug 2017 16:14:58

Co sa tu da napisat?jedno slovo: DEFEKT!!!
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 91 hostia

cron