Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 12. Aug 2017 8:05:30

@Milanj55
tak mas to co si si zelal :D http://naszosie.pl/2017/08/11/tysiac-fr ... rsa-booma/

mna osobne to gesto az tak nerozculilo skor by ma zaujimalo pre koho bolo...som si isty ze to nebolo smerovane na superov ale skor predpokladam ze na hejterov...sami dobre vieme a vidime ako lahko je ludom na nete kritizovat dokonca nadavat ci ponizovat len preto ze niekto skonci "az" druhy a to nehovorim co asi museli na Booma vypisovat jeho holandsky "tiez" fanusikovia...som si isty ze to bolo smerovane im...ak je to tak tak im mal este ukazat aj holu rit :D :D :D
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné-8 na jedneho

Poslaťod Miki » Sob 12. Aug 2017 8:58:06

Sagan opäť poráža celu Belgicku reperezentáciu.Tak to vidím ja.Nepomôhli ataky,nepomôhlo taktizovanie/chytračenie/.Zas dostali na frak a to je už čo povedať, ved ich bolo 8,čiže celá Belgická reprezentácia.Už začínajú byť pomaly na smiech.Nepomáha ani spájanie sa naprieč týmami /čo iné to je,ked,všetci proti Saganovi/.A Sagan sa im zas vysmial do očí :pretože vyhral zhodou okolností Holandaň.Žeby náhodou pustil Booma .Neviem možno ozaj už nebolo sil,ale predovšetkým si myslím,že Sagan sa už začal šetriť na záverečný špurt a boj o bonifikáciu.Však mu ide o celkové poradie a dôležité etapy prídu dnes a zajtra.Celá Bora trocha sklamala,ale možná sa už aj trocha podvedome šetrili,pretože to dôležité ešte len príde.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 12. Aug 2017 9:19:51

majo píše:
nooo riadne dejavu y jari...peto najaktivnejsi ocividne aj najsilnejsi a vsetci ostatny posraty tahat?...ja to fakt nechapem?...ok boja sa snim prist do finale v skupine 15 ludi ze s nim nevyhraju ale ak ich dobehne dalsia skupina a bude ich tam 30-40 to akoze vtedy maju vacsiu sancu vyhrat?...mne to hlava fakt neberie...este nikdy som tu to slovo nepouzil ale toto fak je pijavicizmus alebo pijavicihnus?


Je to o sebadôvere. Peťo tu 2x porazil v špurte takmer kompletnú špurtérsku elitu, takže nikto si veľmi netrúfal na špurt proti nemu. Jedine Wellens sa to (okrem jedného nástupu) snažil držať pokope s výhľadom na GC v ďalšej etape, ktorá mu vyhovuje viac. Van Poppel si možno na Peťa aj veril a preto stiahol jeho jeden nástup (čo bol pech), ale to ho stálo priveľa síl a v závere bol mŕtvy. Ak by tu nešlo o GC, tak by to možno bolo inak, ale nechceli Peťovi dopriať ďalšie bonifikačné sekundy navrch a tak vyhral ten, ktorému sa v ťažších etapách až tak neverí. Len aby ho nepodcenili, lebo tu má formu ako dávno nie a na kockách je doma.....
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Sob 12. Aug 2017 10:47:18

zaverecna etapa je najdolezitejsia ako sme videli aj minuly rok. tam sa daju stratit a ziskat desiatky sekund. samozrejme daju sa aj v tej dnesnej kedze mozno etapu ovplyvni aj vietor a dazd ale tie najtazsie kopceky su trochu daleko od ciela aby Peto mohol zautocit tak, ze by prisiel sam do ciela. dnes by mal podla mna Peto zvolit taktiku Van Avermaeta. cize strazit si svojich najvacsich superov a posetrit sily na zajtrajsok. dnes podla mna bude utocit Wellens a Gilbert, treba sa ich drzat. GVA si podla mna vsetko nechava na Muur.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 12. Aug 2017 12:13:50

simko píše:zaverecna etapa je najdolezitejsia ako sme videli aj minuly rok. tam sa daju stratit a ziskat desiatky sekund. samozrejme daju sa aj v tej dnesnej kedze mozno etapu ovplyvni aj vietor a dazd ale tie najtazsie kopceky su trochu daleko od ciela aby Peto mohol zautocit tak, ze by prisiel sam do ciela. dnes by mal podla mna Peto zvolit taktiku Van Avermaeta. cize strazit si svojich najvacsich superov a posetrit sily na zajtrajsok. dnes podla mna bude utocit Wellens a Gilbert, treba sa ich drzat. GVA si podla mna vsetko nechava na Muur.

Wellens určite, Gilbert normálne áno, ale v tomto preteku aj keď včera prišiel s najlepšími, sa mi nezdá byť úplne vo forme. Ale obavy mám hlavne z Dumoulina. Má tu veľkú formu a keďže Peťo je favorit tej poslednej etapy, tak možno bude útočiť dnes. On vlastne výborne išiel pred rokom aj v tej poslednej "Flámskej" etape. Jasne že vtedy nemusel toľko pracovať ako Peťo, ale utrhnúť ho na poslednom dláždenom stúpaní chce poriadnu výkonnosť a na tom záverečnom Muure bol z tej druhej skupiny najrýchlejší a porazil tam o.i. aj GVA. V tej forme akú má tento rok je tu asi Peťov najvážnejší súper.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Sob 12. Aug 2017 13:07:35

Zdravím Vás priatelia. Majo, veď já som nepísal , že ma to Boomovo gesto rozčúlilo, ale víťaz etapy pred zrakmi celého športového sveta by sa mal správať trochu iným spôsobom. Já viem, že Ty si to myslel dobre , ale to bol môj skromný názor a vieš , že čo mám na srdci to aj na jazyku. Inak ma teší , že si reagoval aj na môj príspevok a všetky príspevky od Mikiho,simka,Westa sú veľmi zaujímavé a poučné. Pod úvodným článkom sa nám zapojilo do diskusií veľké množstvo nežnejšieho pohlavia/teda dámy/, ktoré ma niekedy prekvapujú svojimi znalosťami o cyklistike. Väčšinou bohužiaľ reagujú na príspevky tzv. expertov na cyklistiku a s takými je škoda strácať čas a energiu. Škoda, že sa do tej diskusie zapojil aj Dexterko, ktorého si stále viac a viac vážim za jeho postoje a celkovú znalosť o cyklistike. Dexterko, priateľ môj , s človekom s ktorým si rozbehol diskusiu nikdy nepochodíš, lebo ak máš dobrú pamäť , tak já som spravil tú istú chybu , že som mu oponoval v diskusii a dokonca som ho dvakrát vyzval na osobné stretnutie. Samozrejme to zakaždým odmietol a zahral to do autu. Tam kde nie sú argumenty , tam prichádza na rad osočovanie a zosmiešňovanie partnera v diskusii. Zopár prispievateľov mu to už dalo najavo a najhoršie je , že on je presvedčený o tom , že len on má patent na rozum a my ostatní ho len brzdíme v rozlete. Prepáčte odbočil som od témy, ale súhlasím s Westom, že veľmi silný môže byť dneska Dumoulin a nikto tie svoje ataky či už GVA,Wellens,alebo Gilbert nebude nechávať na poslednú etapu. Alebo o všetkom rozhodne až Muur? Prajem Vám pekný deň priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 12. Aug 2017 14:58:27

Nooo padlo tu jiekolko nazorov a teorii akoto moze vyzerat a kto moze byt nebezpecny a kto asii bude xciet utocit...trrba povedat ze asi vsetky tieto uvahy mozu but spravne...osobne sa tiez priklanam k nazoru ze ak xce niekto naozaj porazit peta v GC tak by to mal skusat dnes lebo zajtra tonvidim na petov revans za jar a hlavne za ronde...apropo ronde...mam taky blby tusak ci si gilbert nevyskusa opat svoj uspesny utok z jari...ak sa dnes bude setrit tak to bude veeelmi pravdepodobne ale ak by bol aktivnybuz dnes tak zajtra by asi do takeho utoku nesiel ci?
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 12. Aug 2017 16:25:01

Tak a vsetko je uplne inak...tie defekty su mu tento rok v belgicku fakt osudne
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 12. Aug 2017 16:33:45

Podvedome som snáď aj čakal že sa niečo stane. Lebo tento rok sa vždy niečo stane, keď má šancu niečo vyhrať. Už sa začínam báť čo sa stane na MS. :roll:
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod jak » Sob 12. Aug 2017 16:53:17

takže priatelia, opäť ďalšia smola, to už ani nie je možné tento rok. A najhoršie na tom je, že to bolo z úplného čela a určite by prišiel do cieľa s Vellensom a Dumoulinom.
Myslíte, že Peter ešte mohol chvíľu ťahať (síl mal viditeľne dosť), keď sa priblížil na cca 25s na skupinu s GVA? Samozrejme zničil by si tým asi šance na zajtrajšiu etapu...
jak
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 07. Aug 2017 23:11:13

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Sob 12. Aug 2017 17:25:16

Prilis vela nahodnych udalosti na trati nici Petrovi sezonu. Ronde Roubaix, TDF a teraz toto. Tyzdnova robota v riti. Pokazilo mi to den poviem uprimne. Peter musi byt strasne frustrovany po tomto
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 12. Aug 2017 17:53:35

jak píše:takže priatelia, opäť ďalšia smola, to už ani nie je možné tento rok. A najhoršie na tom je, že to bolo z úplného čela a určite by prišiel do cieľa s Vellensom a Dumoulinom.
Myslíte, že Peter ešte mohol chvíľu ťahať (síl mal viditeľne dosť), keď sa priblížil na cca 25s na skupinu s GVA? Samozrejme zničil by si tým asi šance na zajtrajšiu etapu...

Vopred prehratý boj. Vpredu bolo veľa kvalitných jazdcov, ktorí všetci striedali. Jednotlivec proti tomu nemôže bojovať príliš dlho. Predpokladám, že dostal pokyn do slúchadiel, aby odložil sily na zajtra. Keď má teraz väčšiu stratu, tak nebude tak na očiach. Ideálne nastúpiť na predposlednom Muure a ísť si sólo. Lídri sa budú navzájom strážiť a nebudú veľmi spolupracovať. Pravda ak nedostane ďalšie 2-3 defekty......
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Sob 12. Aug 2017 18:19:03

je toto vobec mozne? do placu myslim ze sa peto dobre vyspi a zajtra da solovku ala cancelara- sagan mozno to nebude na celkove ale tu stovku na flamskej kockovej etape da to uz by v tom bol cert aby cyklisticky boh sa nato len tak pozeral
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Sob 12. Aug 2017 19:02:29

Sagan je taký silný, že zajtra môže skúsiť oba varianty - aj sólový útok, aj záverečný ,,šprint" na Muur v skupine favoritov. Ak sa nič nestane a neunikne mu dajaky rýchlokvasený a jednoetapový šťastlivec ,,Boom", tak zajtra je stovka istá. Keď som videl, ako bez problémov chytil Wellensa a útočil, tak som si vravel, že dnes by ho nedali ani traja ,,Avermaetovia" s jarnou formou. Zajtra bude Peter zdravo naštvaný a verím, že si užijeme show, ktorú chcel prezentovať aj jarných klasikách. V kútiku duše som aj rád, že nedeľnú etapu môžem pozerať bez stresu, či mu to v GC vyjde. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Sob 12. Aug 2017 19:52:36

Zdravím Vás priatelia. Tak to čo sa dialo v dnešnej etape, tak to bola hotová súhra nešťastných okolností. Ani by sme to nevedeli takto vymyslieť. Veď Peter bol dneska tak silný, že pri svojom nástupe striasol za seba všetky prítomné esá v pelotóne a zrazu "bác" a už bolo po úniku , ktorý by asi okrem Wellensa a Dumoulina s Petrom nikto nestíhal. A ešte k tomu žiadne neutrálne vozidlo na blízku , čo by mu poskytlo náhradné koleso. Peter čakal na výmenu vyše 1 minúty a tým pádom stratil veškerú šancu dotiahnuť únik , ktorý príkladne spolupracoval a postupne sa vzďaľoval. Nie je v silách jednotlivca stiahnuť únik , keď je na všetko sám a nikto mu neprestrieda. Peter spravil dobre , že ten záver vypustil , veď to nemalo cenu a zajtra by bol vyšťavený a v poslednej etape by nemal veľké šance. Takto mu zostáva ešte nádej zajtra niečo predviesť zo svojich kvalít a doprial by som mu víťazstvo v etape. Tie tabuľky s celkovým umiestnením sa podarilo usporiadateľom už druhý krát za sebou úplne poprehadzovať a výsledky museli dodatočne upravovať. Neviem, pred etapou som písal , že mám obavy z výkonov Dumoulina a aj tak bolo, ale zároveň verím, že Peter bez toho defektu by bol túto etapu dal!.Nevadí, Peter to prežije a zajtra bude zdravo naštartovaný a dúfam, že mu to vyjde aspoň do prvej trojky. Prajem Vám pekný večer priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Rossoneri » Sob 12. Aug 2017 22:06:31

Milanj55 píše:Zdravím Vás priatelia. Majo, veď já som nepísal , že ma to Boomovo gesto rozčúlilo, ale víťaz etapy pred zrakmi celého športového sveta by sa mal správať trochu iným spôsobom. Já viem, že Ty si to myslel dobre , ale to bol môj skromný názor a vieš , že čo mám na srdci to aj na jazyku. Inak ma teší , že si reagoval aj na môj príspevok a všetky príspevky od Mikiho,simka,Westa sú veľmi zaujímavé a poučné. Pod úvodným článkom sa nám zapojilo do diskusií veľké množstvo nežnejšieho pohlavia/teda dámy/, ktoré ma niekedy prekvapujú svojimi znalosťami o cyklistike. Väčšinou bohužiaľ reagujú na príspevky tzv. expertov na cyklistiku a s takými je škoda strácať čas a energiu. Škoda, že sa do tej diskusie zapojil aj Dexterko, ktorého si stále viac a viac vážim za jeho postoje a celkovú znalosť o cyklistike. Dexterko, priateľ môj , s človekom s ktorým si rozbehol diskusiu nikdy nepochodíš, lebo ak máš dobrú pamäť , tak já som spravil tú istú chybu , že som mu oponoval v diskusii a dokonca som ho dvakrát vyzval na osobné stretnutie. Samozrejme to zakaždým odmietol a zahral to do autu. Tam kde nie sú argumenty , tam prichádza na rad osočovanie a zosmiešňovanie partnera v diskusii. Zopár prispievateľov mu to už dalo najavo a najhoršie je , že on je presvedčený o tom , že len on má patent na rozum a my ostatní ho len brzdíme v rozlete. Prepáčte odbočil som od témy, ale súhlasím s Westom, že veľmi silný môže byť dneska Dumoulin a nikto tie svoje ataky či už GVA,Wellens,alebo Gilbert nebude nechávať na poslednú etapu. Alebo o všetkom rozhodne až Muur? Prajem Vám pekný deň priatelia.

Milanko,v kratkosti:

1. Vidim ze sa pernamentne lutujes a prebytocne stazujes,vracias k minulosti
2. Ja som s Dexterom nazoroval,nie je tam ziadne osocenie,myslim ze som ho v niektorych blogoch aj zastal,je mi jedno aky je aspon aktivny k veci,nie osobny
3. Oponovat je absolutne ludske,dovolene,cize bludis ako vzdy
4. Ze si ma vyzval a ja zahral vyzvu do autu je nezmysel,skutocne si myslis ze mam obavy sa stretnut so starym panom a bez okolkov zopakovat mu co tu??Alebo si prepocul ze zijem v zahranici a domov chodim sporadicky po rokoch?Snad nebudem podstupovat nezmyselnu cestu domov koli takejto malichernosti,tvojmu vrtochu preto,aby som ti to opat vykrical a po minutke sa vracal,nebud blby.
5.Zmuz sa,co ti je nesympaticke by malo byt ignoracne,u teba to nechce fungovat
6. Mne je jedno kto ti tu je oblubeny a kto nie,na to sa vo svete nehra
7. Netaraj a nevsimaj si verejne diskusie,ktore su vzdy slobodne,priamocare,hlupe,detinske,vyborne,fundovane,sproste i vesele.Nemas to pod kontrolou a ani v to nedufaj,je to kazdeho vec a kazdy sa zodpoveda sam,sme dospeli
8. Rozvesel sa trosku a netapaj na blbostiach
Rossoneri
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 30. Jún 2017 9:07:03

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod dexterko » Sob 12. Aug 2017 23:00:38

@rosoneri

no vitaj láče tiger. Že som si to nezapol skôr, mohol som ti dať odpoveď sem, takto ju máš pod včerajším článkom. Na Milana musíš opatrne, on je veľmi citlivá a spravodlivá duša, takže aj keď napíše niečo zlé, stále to myslí v dobrom ;) A tak ako aj on, ani ty si nesmieš brať veci príliš k srdcu. Ja som aj celkom rád, že si tu. Možno niektorí (viacerí?) asi nie, ale ja som s tebou žiaden problém nemal, ani som si nevšimol, že by si používal nejaké injektívy. Síce si niekedy trochu Freudovský, ale to sa dá prehltnúť :D Práve naopak, budem rád, ak budeš častejšie rozumne mudrovať, aspoň sa tu budeme mať o čom baviť (nie že by do teraz nebolo o čom) ;) Vopred ti ďakujem, že to budú všetko inteligentné názory.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod dexterko » Sob 12. Aug 2017 23:14:24

Ešte dobre, že som dnes nemal čas pozerať tú ďalšiu katastrofu, po včerajšku... Asi si ani nepozriem záznam, bo sa nechcem rozčuľovať :lol: Toto je strašná smola, chlapec chce všetkým ukázať kto je tu pán, že s ním nebude nikto vydrbkávať a on dostane šlusdefekt. Nechcem si ani predstaviť tie myšlienkové pochody Sagana :D Snáď do Bergenu vymyslia nejaké nepriestrelné plášte, bo toto by nemalo rozhodovať v športe, kde hlavne tá sila jednotlivca dokáže rozhodnúť o tom najlepšom.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Sob 12. Aug 2017 23:41:24

Binckbank (Eneco) su sice pekne klasikarske preteky, ale nemaju az taku historicku hodnotu cize zmarene GC som niesol lahsie v porovnani s MSR, P-R alebo 1-sekundovou prehrou na T-A. ale frustracia samozrejme bola velka, neveril som vlastnym ociam ze sa v rozhodujucej chvili opat nieco taketo Petovi deje. a potom to cakanie na vymenu kolesa to bol dalsi kliniec. co vsak opat Petovi vyslo dokonale, bola demonstracia neuveritelnej sily. pre mna je najsilnejsim jazdcom sucasneho pelotonu. vsimnite si tvare ostatnych pri 8-10 % stupaniach dlzky cca. 1 km ake boli v poslednych 30 km. a vsimnite si Peta, aku ma velku rezervu. keby zautocil naplno tak Wellens nema sancu. toto bol utok s rezervou, kedze do ciela bolo este nejakych 24 km. ak by sa Peto v priprave zameral na FW a LBL tak by sa Valverdeho dominancia rychlo skoncila. nikto ma nepresvedci o opaku:)
tato smola sa musi raz otocit ale neviem kedy, zacinam byt skepticky aj ohladom MS:( hlavne nech sa Petovi vyhybaju pady to je dolezite. nepochybujem ze Peto je do zajtrajsej etapy riadne nabudeny a pri potrebnom stasti a suhre priaznivych okolnosti by sa mohol v GC posunut aj na nejake 4 miesto.
GVA uz toho ma podla mna dost, aj ked je to lisiak a mozno ma nasetrene na zajtrajsok. kazdopadne ho Dumoulin celkom utrhol na nie velmi prudkom stupani. neviem aky ma dalsi program ale ak bude nahanat body aj na Bretagne Classic a kanadskych klasikach tak na MS uz bude mat formu akurat tak na domestikovanie pre niekoho cerstvejsieho z belgickeho timu.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Ned 13. Aug 2017 8:21:11

Zdravím Vás priatelia. Aj keď týmto porušujem zásadu , že príspevok je mimo tému, bude to reakcia na mojich oponentov. V prvom rade Rossoneri, nikdy som sa nepasoval za odborníka v cyklistike, iba za fanúšika , ktorý sa snaží baviť týmto športom. Ty , na rozdiel od mojej maličkosti sa tu prezentuješ ako najväčší znalec v tejto problematike a veľmi rád nás každého usmerňuješ svojimi výplodmi , ktoré bohužiaľ nemajú ani hlavu , ani pätu. Neviem, kde berieš presvedčenie, že sa "já" neustále ľutujem? V prvom rade sa zamysli sám nad sebou a prehodnoť si svoje myšlienkové pochody a až potom reaguj na jednotlivých oponentov v diskusii. Tvoje správanie voči nežnejšiemu pohlaviu/teda ženám/, ktoré sem prispievajú v stále väčšom počte je mierne povedané neadekvátne. Ako som tu už pred časom písal, tak sa držím životných zásad,že:strach a peniaze som nikdy nemal a moč a myšlienku viem ešte stále udržať. Tak to by bolo k Tebe Rossoneri, nebudem ďalej strácať s Tebou čas a hoci som Ťa priamo vo svojom príspevku nemenoval, tak si sa veľmi rýchlo spoznal. No a čo sa týka osočovania oponentov, tak sa pozri na svoje príspevky staršieho data a bude Ti to jasné. Tvoje príspevky získavajú na intenzite hlavne vtedy , keď sa Petrovi až tak nedarí a v tom sa vyžívaš.
No a k Tebe Dexterko , ako som už viackrát písal , tak Ty si človek , ktorý si vie obhájiť svoj názor a to sa mi páči. Možno som viac precitlivelý ako iný , ale ako som už spomenul , snažím sa svoje príspevky formulovať nie len hlavou , ale aj srdcom.Píšem tak , ako to cítim a už nič s tým nenarobím, lebo som už raz taký. Dexterko, celý život som pracoval s ľuďmi a každý rok sme absolvovali tzv. tréningy(práca s ľuďmi), za tie roky som nadobudol určité schopnosti a myslím si , že viem s kým mám kedy do činenia. Držím Ti palce , aby si sa nesklamal pri svojich rozhodnutiach. Ospravedlňujem sa za tento vstup a ubezpečujem Vás , že táto moja reakcia bola posledná voči Rossonerimu. Pekný deň Vám prajem priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia