Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Cyklistika v televízii

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Pia 29. Jan 2016 12:52:20

Máme prvé lastovičky.
RTVS sa s A.S.O. dohodla na predĺžení zmluvy s klasikami. Mala by po novom vysielať všetky tri, teda Paríž - Roubaix, Valónský šíp a Liége-Bastogne-Liége.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Pia 29. Jan 2016 12:55:41

Tak to je výborná správa.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Pia 29. Jan 2016 13:23:12

Ešte som zabudol, že zmluva o vysielaní klasík aj spolu s Tour de France platí až do roku 2019 vrátane.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod moskalenko » Uto 15. Mar 2016 10:00:25

Peter Sagan, Tom Boonen, Lizzie Armitstead a Alberto Contador to sú borci z ktorými bude počas celého roku 2016
Specialized natáčať niečo ako dokument. Tu máte odkaz na trailer.
https://www.youtube.com/watch?v=tg5SomxyMZE
Obrázok užívateľa
moskalenko
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:38

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Sob 26. Mar 2016 18:29:50

Neviete ci Gent wevelgem dava nejaka dostupna stanica na slovenskom trhu? Pokial viem ES by to davat nemal.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Sob 26. Mar 2016 19:16:17

Eurošport dáva pokiaľ viem len Katalánsko a Criterium International. Inak mám pocit, že ešte nahustili tie reklamy čo tam dokola vysielajú.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 27. Mar 2016 19:48:43

Žiadny klobúk dole si nezaslúžia slovenské televízie, ktoré mali túto klasiku za dobrý peniaz voľne k dispozícii bez konkurencie Eurosportu, ale odignorovali ju. Šéfredaktor sa ich snažil presviedčať márne. Mohli byť pri veľkom triumfe majstra sveta.

Táto veta sa mi z článku páčila asi najviac pekne sa ukázalo ako sa Slovenské televízie sami pripravujú o divákov.Som veľmi zvedavý aký bude záujem o flámske klasiky na ďalšiu sezónu ale myslím si že sa slovenské televízie nepoučia žiaľ...
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Pon 28. Mar 2016 23:12:44

Focus-Shimano píše:Som veľmi zvedavý aký bude záujem o flámske klasiky na ďalšiu sezónu, ale myslím si že sa slovenské televízie nepoučia žiaľ...

Treba to rozlišovať. Práva na Omloop + Gent + Scheldeprijs + Brabant stoja spolu asi 2x menej ako jediné Okolo Flámska.
Nemajú sa ako poučiť. Jednoducho okrem mojej osoby neexistuje žiadny iný tlak, cyklistike nikto nerozumie. Oni čakajú, že sa ozve Telekom, Citroen, Škoda a neviem kto, že či niečo nebudú vysielať (ako túto zimu Uniqua, Northfinder pri slalomoch, ale to sa nestane, pretože už majú Tour de France) a oni sa až potom o to začnú zaujímať. Sami ale kolotoč nerozbehnú. Nie je vôľa. To neustále opakujem. Musel by niekto vplyvný ako Sagan prísť priamo za Mikom a potom by sa všetko bleskurýchlo pohlo, ale Peter má také niečo vieme kde.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod sportovec » Uto 29. Mar 2016 8:58:53

lukas píše:Musel by niekto vplyvný ako Sagan prísť priamo za Mikom a potom by sa všetko bleskurýchlo pohlo, ale Peter má také niečo vieme kde.

Tak, tak ... jeden z najslávnejších cyklistov na svete asi takéto drobnosti ako smiešny maličký slovenský trh nebude riešiť, keď ho žerie aj celé USA.

... ale mohol by trošku zaťať zuby a obetovať sa :mrgreen: Jeho popularita na slovensku by sa zdvihla asi až do nebeských výšin - čo by sa mu možno hodilo aj na časy po skončení kariéry, kedy by sa ľahko mohol nechať zvoliť trebárs za nejakého (lokálneho) poslanca :ugeek:
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Uto 29. Mar 2016 9:13:02

no bohuzial kvoli nemoznosti sledovat preteky na svk v televizii tak jednoducho musime vyuzivat streaming...G-W je naozaj skoda kedze to nevysielal dokonca ani eurosport...osobne som presvedceny ze im asi bude teraz trosku luto ze uprednostili criterium international pred duhovym vitazstvom
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Uto 29. Mar 2016 11:14:48

majo píše:no bohuzial kvoli nemoznosti sledovat preteky na svk v televizii tak jednoducho musime vyuzivat streaming...G-W je naozaj skoda kedze to nevysielal dokonca ani eurosport...osobne som presvedceny ze im asi bude teraz trosku luto ze uprednostili criterium international pred duhovym vitazstvom

Určite má Eurosport v zmluve s A.S.O., že nebudú vysielať Gent, lebo inak by bolo Critérium International úplne zatienené. To platí už dlhé roky. Vzhľadom na to, že má Eurosport s A.S.O. zmluvu na vysielanie všetkých ich pretekov sa takéto podmienky dajú ľahko diktovať.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Uto 29. Mar 2016 11:27:38

lukas píše:
majo píše:no bohuzial kvoli nemoznosti sledovat preteky na svk v televizii tak jednoducho musime vyuzivat streaming...G-W je naozaj skoda kedze to nevysielal dokonca ani eurosport...osobne som presvedceny ze im asi bude teraz trosku luto ze uprednostili criterium international pred duhovym vitazstvom

Určite má Eurosport v zmluve s A.S.O., že nebudú vysielať Gent, lebo inak by bolo Critérium International úplne zatienené. To platí už dlhé roky. Vzhľadom na to, že má Eurosport s A.S.O. zmluvu na vysielanie všetkých ich pretekov sa takéto podmienky dajú ľahko diktovať.


ahaaa...tak to je uz ina rec...urcite to tak bude
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Pia 01. Apr 2016 8:56:14

Keď máme dnes ten 1. apríl, tak si Vás dovoľujem upozorniť na túto "novinku" v tíme Dimension Data z dielne GCN http://africasteam.com/2015/12/31/dan-lloyd/
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 02. Apr 2016 9:14:17

@Lukáš dúfam že o týždeň budeš spolukomentovať Paris-Roubaix neviem si predstaviť lepšieho spolukomentátora ako teba.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Sob 02. Apr 2016 15:39:19

@Focus-Shimano
Ale tak nepreháňajme to, sám sa rozhodne za dobrého nepovažujem a trištvrte roka som nič nekomentoval. Človek sa nevie do toho dostať. Je veľký rozdiel, keď to robíte každý deň. Chcel by som do tohto procesu zapojiť kolegu Tomáša Šandora, ktorého vedomosti sa neustále zlepšujú, ale tento rok ho nie je kde vyskúšať, lebo nikde sa nič nevysiela. Plán je zatiaľ taký, že pôjdem spolu s Petrom Zánickým. Odkedy sa vysiela Roubaix chodil iba Privara, takže som chcel tentoraz zmenu aZánický sa ako jeden z mála ľudí pred pár dňami stretol s Petrom Saganom, takže vravel, že má nejaké zaujímavosti. Jano Žgravčák by mal ísť priamo na preteky ako štáb.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Štv 07. Apr 2016 19:45:01

Ludia ide Vam dobre stranka cycling-info.sk? Okolo obeda mi neotvorilo stranku a ani forum mi vtedy neslo.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod MichalJ » Štv 07. Apr 2016 22:27:58

Neviem prečo to je v tejto téme, ale ani mne to nešlo, tak predpokladám že to bol nejaký väčší problém. ;)
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Štv 07. Apr 2016 22:34:15

MichalJ píše:Neviem prečo to je v tejto téme, ale ani mne to nešlo, tak predpokladám že to bol nejaký väčší problém. ;)

Ups, prepáčte, ale ja som to chcela dať do témy Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Štv 07. Apr 2016 23:25:12

Fakt to nie je v dobrej téme.
Od 10:00 web nešiel a od 14:00 funguje, ale zle. Rieši sa optimalizácia servera, nevieme dokedy to bude takto blbnúť. V administrácii máme všetko v poriadku, iba navonok to vyhadzuje rôzny serverový čas, tzn. momentálne vo štvrtok 23:24 sa zobrazuje web zo štvrtka 15:14. Ale len na Chrome. Na Mozille sa zobrazuje web z 19:50. To človek nevymyslí.
Včera sa nám podarilo zrýchliť načítavanie portálu, ale boli sme asi priveľmi nadšení, tak sa to dnes celé pokazilo. Programátori sa to snažia vymyslieť tak, aby server za málo peňazí pracoval čo najlepšie, bohužiaľ, tak to potom dopadne. Budeme nútení spustiť aj tento rok krátku zbierku na server.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Sob 09. Apr 2016 10:41:03

Ľudia, ak by sa chcel niekto z vás niečo zaujímavé opýtať Petra Zánického k Petrovi Saganovi počas zajtrajšieho prenosu v RTVS, tak sa pýtajte tu, sprostredkujem mu to počas prenosu. Ak vás niečo zaujíma, čo by mohol vedieť / odpovedať.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron