Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Cyklistika v televízii

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Sob 24. Jún 2017 21:07:21

ifco a dalsi
teraz ma vieaceri asi znenavidite ale za svojim nazorom si stojim...a to ze suhlasim s dexterkom(nemyslim to s berloqom ani konkretne s tym co napisal o tebe ci keramovy) ze kazda reakcia je len voda na mlyn trolovy...cize kaslite nanho...ked sa to trosku ukludni s pretekmi tak si tu redakcia urcite spravi poriadok...dovtedy proste precitajte zanadavajte si a ignorujte
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Sob 24. Jún 2017 21:23:45

Nechapem preco na mna dotycny uzivatel takto prehnane reaguje ani nemam potrebu a uz vobec nie povinnost vysvetlovat co som napisal a ako som to myslel cize k tomu len tolko. On zacal utocit prvy ja som ho len slusne odignoroval. Moj prvy prispevok bol v tom duchu ze ocenujem pracu CI a vysoko si ju vazim. Podla mna sa im nevracia to co do toho vlozia a tym nemyslim len financie ale napriklad aj volny cas a podobne. Ked to tak uzavriem ja vobec nechapem o com tu tocime a necakal som ze moj prispevok tu vyvola take vasne. Tymto k tejto teme koncim.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod dexterko » Sob 24. Jún 2017 21:24:03

ifčopifčo píše:
dexterko píše:Ifčo, Keram, kľudne pokračujte ďalej, a pomaly ale isto zabijete toto fórum. Zopár ich už prestalo prispievať (sere ma teda hlavne prestávka berloqových ,,múdrostí,,). A to bolo rečí ako chceme pomáhať tomuto portálu :|


Upokoj sa prosím ťa. Ja sa tu s nikým nebavím, len som mu dal odkaz na pravidlá fóra ktoré si dotyčný pravdepodobne neprečítal, Keram takisto nič zlé nespravil. Neviem prečo sem berloq neprispieva, pochybujem, že som na vine ja alebo keram, Ak chce dotyčný rozosrať tento portál, tak naopak, ty nezmyselnými útokmi na ná nás mu v tom zdarne pomáhaš.


A najhoršie je, že si to ani neuvedomuješ. Prenášaš si tento zlozvyk s diskusií aj sem do fóra. Síce môže to byť horšie, a to tým že si to uvedomuješ.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 21:27:19

majo píše:ifco a dalsi
teraz ma vieaceri asi znenavidite ale za svojim nazorom si stojim...a to ze suhlasim s dexterkom(nemyslim to s berloqom ani konkretne s tym co napisal o tebe ci keramovy) ze kazda reakcia je len voda na mlyn trolovy...cize kaslite nanho...ked sa to trosku ukludni s pretekmi tak si tu redakcia urcite spravi poriadok...dovtedy proste precitajte zanadavajte si a ignorujte


Aj ty sa upokoj, Keram mu len napísal, že sa s ním nebude baviť a ja som dal link na pravidlá tohto fóra a tiež sa s ním nebudem baviť. Stačí? Ešte by som mohli prísť ďalší aby začali nás začali poučovať čo máme robiť a už to tu potom bude naozaj rošambo a dotyčný sa bude kráľovsky baviť :lol:
Naozaj ťa nemám prečo nenávidieť, nenávisť je veľmi silná emócia a od tej som veľmi ďaleko, nebolo veľa ľudí v živote ku ktorým som cítil skutočnú nenávisť a určite to neboli žiadne virtuálne postavy ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 21:29:00

dexterko píše:
ifčopifčo píše:
dexterko píše:Ifčo, Keram, kľudne pokračujte ďalej, a pomaly ale isto zabijete toto fórum. Zopár ich už prestalo prispievať (sere ma teda hlavne prestávka berloqových ,,múdrostí,,). A to bolo rečí ako chceme pomáhať tomuto portálu :|


Upokoj sa prosím ťa. Ja sa tu s nikým nebavím, len som mu dal odkaz na pravidlá fóra ktoré si dotyčný pravdepodobne neprečítal, Keram takisto nič zlé nespravil. Neviem prečo sem berloq neprispieva, pochybujem, že som na vine ja alebo keram, Ak chce dotyčný rozosrať tento portál, tak naopak, ty nezmyselnými útokmi na ná nás mu v tom zdarne pomáhaš.


A najhoršie je, že si to ani neuvedomuješ. Prenášaš si tento zlozvyk s diskusií aj sem do fóra. Síce môže to byť horšie, a to tým že si to uvedomuješ.


Stačilo, nemyslíš? Daj mi láskavo pokoj.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Sob 24. Jún 2017 21:46:20

@keram
tvoj povodny prispevok bol absolutne v poriadku a podla mna aj vecny...osobne sa mi velmi pacil...smola bola len to ze nas trollik dostal v tom case chut si rypnut a tak sa zameral uplne bezdovodne a nezmyselne na tvoj prispevok...dexterko reagoval na to ze ty si reagoval nasledne na trola plus ifco tu dal uplne vecny link ale aj to moze byt len voda na mlyn...cize kamosko klide ty si uplne ok len nabuce radsej nereaguj na take blbosti a vsecho bude fajn

@ifco
ja som uplne kludny ...velmi dobre viem aky si dal link lebo som si nanho klikol a podla mna to bola maximalne spravna a inteligentna reakcia len zbytocna lebo ns urodnu podu u urcitych ludoch nepadne...tvoje nezhody s dexterkom neriesim a nekomentuje to je vasa vec
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 21:59:55

Mimochodom všetci by sme si mali tie pravidlá na ktoré som dal link prečítať, pretože toto čo sem píšeme nesúvisí s témou ktorou je cyklistika v televízii. Takže by mali byť vymazané spolu s príspevkami trola.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 22:24:23

Keďže ja som ten, kto ničí diskusie na cycling-info a aj tu, tak končím, nechcem to tu kaziť. Či definitívne, alebo sa sem vrátim uvidím, budem len zdiaľky sledovať ako to tu bude prekvitať, majte sa.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Milanj55 » Ned 25. Jún 2017 1:52:23

Zdravím Vás priatelia. Tak už je to tu zasa. Nakoniec trollovia budú sláviť úspech, lebo sa im podarilo to , o čo sa tu celý čas usilujú " a to rozoštvať nás navzájom". Nechápem Tvoje reakcie "dexterko" na Ifčapifča a Kerama , ktorý sa ničím neprevinili a Ty ako vždy sa tu prezentuješ ako by si mal patent na rozum a nás neposlušných žiačikov máš potrebu stále usmerňovať a riadiť , ako by toto fórum patrilo iba Tebe! No a nebol by to Majo, aby sa Ťa v tomto nezastal, lebo on nie je zlý chalan , ale nevie zniesť tlak na svoju osobu a keď niekto na neho pritlačí, ako napr.Andy, tak sa hneď nasadí ústup , však já nič , já muzikant. Majko, trochu viac sebaistoty do komunikácie a neboj sa odprezentovať svoj názor, keď si myslíš , že máš pravdu. Práve pre tieto vlastnosti si vážim "elvisku,Ifčapifča , Tibiho,Kerama,já(CZ) a mnoho, mnoho ďalších, čo mali tú odvahu povedať si svoj názor, aj keď vedeli , aká ich čaká reakcia. Ifčopifčo priateľ môj, Ty sa nemusíš nikomu zodpovedať za svoje výroky , nikomu spravodlivému si tu neublížil, máš nesmierne znalosti v tejto problematike a bola by to veľká škoda , aby si Ty prestal prispievať do tohoto fóra. Nedaj sa nikým znechutiť a pokiaľ si presvedčený o svojej pravde , tak si ju bráň a neustupuj z bojiska, robíš to skvele a ľudia , ako napr. moja maličkosť ti v tomto fandia.Ako som už v predošlých príspevkoch písal , tak ani "dexterko" nie je zlý človek, len má niekedy potrebu sem tam nás usmerniť, bohužiaľ koľko ľudí, toľko pováh a myslím si , že každý z nás občas prestrelí , veď sme len ľudia so svojimi kladmi a zápormi. Preto ešte raz Ifčopifčo , nehádž flintu do žita a poriadne si ju vyčisti, lebo prichádza vrchol sezóny TdF a tam chcem vidieť Tvoje príspevky.Dúfam priatelia, že som svojim príspevkom nikoho vedome neurazil, ale nastal čas naliať si čistého vína.Pekný zvyšok víkendu Vám prajem priatelia.Vidím Lukasov príspevok a veľmi trefne to popísal, aj na neho smeroval útok toho trolla , čo sa nám sem nasáčkoval a veľmi výstižne si Lukas obhájil svoj postoj o príjme(teda , ak sa to dá ešte príjmom nazvať), tak verím tomu , že nikto z nás by to nerobil za takéto peniaze. Ani sa nečudujem Lukas Tvojim emóciám, lebo tento človek tak nevyberaným spôsobom útočil už aj do Tvojho súkromia.Budem Ti držať palce , nech podnikneš čokoľvek, lebo sa už nejaký ten piatok poznáme a ja viem , že sa rozhodneš správne.Pekný neskorý večer všetkým priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod _Andy_ » Ned 25. Jún 2017 9:19:46

Nevies o com pises Milanko. Ty by si mal ucit v jasliach s tvojim zivtonym postojom. Ja som jasne spochybnil cloveka, ktory si mysli, ze vie, ako funguje web, pozna pozadie, vie toky. Pritom to nie je pravda. Nevie o tom nic. Mne je jedno, ako zije p. Timko, to je jeho osobna vec. Na jeho sukromie som neutocil, tak netrep blaboli. Moj prispevok bol uplne o niecom inom.

Pan Timko narazal aj na novu volbu, dobrie vie, ake su teraz vztahy zvazu aj smerom k MD napriklad. O tom sa nehovori, lebo je to vraj ich spor a ich osobna vec. To je pritom blbost, pretoze je to stale zvaz a ma napojenia a vztahy k mladezi, sponzorom, etc. Toto mu vycitam, pretoze to moze mat dopad na cyklistiku a kazdy (vratane p. Timka) okolo chodi a jemne naslapuje. A iba sa caka, co sa stane. Takto sa novinar spravat nema.

V mnohych diskusiach na hlavnej stranke som napisal svoj nazor, niekedy aj pouzil tvrdsie slova. No v mnohych tychto duskusiach som uz nikdy nepokracoval, napriek tomu, ze ludia ako ifco, Andrej, elviska, etc. mali vzdy potrebu zautocit a povedat posledne slovo. Cize toto je prejav trolla Milanko, o ktorom pises. Samozrejme, robil som to s tymto vedomim, aby som ukazal, ze ludia, ktori pisu o inych, ze su trollovia, su prave tymito trollmi sami. Je to iba ich obraz, nie moj. Staci, aby si pozrel diskusie na Sme.sk a uvidis tam isteho ifca, ktory uraza, nadava a ponizuje ucastnikov diskusie sposobom, ktory ty, najvacsi moralista tohto virtualneho sveta odsudzujes. Cize nepoznas ludi chlape a pises o ich hodnotach. To je vsak pri anonymnom fore bezne a ja ti to ani preto nemozem vycitat.

Ja si svoj nazor vyjadrim kedy sam uznam za vhodne a nitko, s tym nic neurobi. Zial, mozno pre teba, (ja sa z tohto tesim) zijeme v dobe, kedy je to moja osobna vec a teba do nej nic nie je. Na margo, tu na fore su rozni ludia, ktori pisu pod viacerymi nickmi a aj Andy sa tam objavuje, no ja autorom nie som. No nezaoberam sa tym, preto som sa vsak zaregistroval. Aby som mohol svoj nazor dat odlisne, od inych, ked to budem povazovat za nutne a je mi u jelenej prdele, co si o tom myslis.
_Andy_
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 12. Jún 2017 16:13:02

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Ned 25. Jún 2017 9:50:05

Vidno že cycling info, aj forum stratilo svoju uroven, určite podaktorí mi napíšete, že nech nereagujem na všetko. Teraz posledný týžden som moc nereagovala, len čítala. Ale ked sa nasrdím viacej, tak píšem.
Dexterko, z teba mám dakedy taký pocit že si šéf tejto stránky.
@lukas
Píšete že sa množia ataky, Vy ste teraz tiež troška atakovali na Saganovcov, že neodovzdali ceny juniorom z vlastnej akademie. Treba troška aj na to mysliet, že asi mali aj povinnosti. Mali tam ludí z Bory, tak asi sa museli aj im venovat, alebo aj rodine. A ked došiel do ciela Stoček, tak Saganovci stáli popri trati. Tiež by som bola rada keby odovzdali ceny Sagnovci, ale možno im dačo do toho vošlo. Netreba z nich urobit hned namyslených ludí. Neodmietli ešte nikdy majstrovstvá Slovenska a to si vážim. A Lukáš píšete že ste boli na preteku juniorov a na tlačovke ste neboli, mohli ste aspon jedného človeka zohnat. To je tiež pekný príklad. Aj ked máte málo peniazí. Prepáčte, ale musela som sa vyjadrit, aj ked viem že viacerí so mnou nebudete súhlasit.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Ned 25. Jún 2017 10:00:53

Milanj55 píše:Zdravím Vás priatelia. Tak už je to tu zasa. Nakoniec trollovia budú sláviť úspech, lebo sa im podarilo to , o čo sa tu celý čas usilujú " a to rozoštvať nás navzájom". Nechápem Tvoje reakcie "dexterko" na Ifčapifča a Kerama , ktorý sa ničím neprevinili a Ty ako vždy sa tu prezentuješ ako by si mal patent na rozum a nás neposlušných žiačikov máš potrebu stále usmerňovať a riadiť , ako by toto fórum patrilo iba Tebe! No a nebol by to Majo, aby sa Ťa v tomto nezastal, lebo on nie je zlý chalan , ale nevie zniesť tlak na svoju osobu a keď niekto na neho pritlačí, ako napr.Andy, tak sa hneď nasadí ústup , však já nič , já muzikant. Majko, trochu viac sebaistoty do komunikácie a neboj sa odprezentovať svoj názor, keď si myslíš , že máš pravdu. Práve pre tieto vlastnosti si vážim "elvisku,Ifčapifča , Tibiho,Kerama,já(CZ) a mnoho, mnoho ďalších, čo mali tú odvahu povedať si svoj názor, aj keď vedeli , aká ich čaká reakcia. Ifčopifčo priateľ môj, Ty sa nemusíš nikomu zodpovedať za svoje výroky , nikomu spravodlivému si tu neublížil, máš nesmierne znalosti v tejto problematike a bola by to veľká škoda , aby si Ty prestal prispievať do tohoto fóra. Nedaj sa nikým znechutiť a pokiaľ si presvedčený o svojej pravde , tak si ju bráň a neustupuj z bojiska, robíš to skvele a ľudia , ako napr. moja maličkosť ti v tomto fandia.Ako som už v predošlých príspevkoch písal , tak ani "dexterko" nie je zlý človek, len má niekedy potrebu sem tam nás usmerniť, bohužiaľ koľko ľudí, toľko pováh a myslím si , že každý z nás občas prestrelí , veď sme len ľudia so svojimi kladmi a zápormi. Preto ešte raz Ifčopifčo , nehádž flintu do žita a poriadne si ju vyčisti, lebo prichádza vrchol sezóny TdF a tam chcem vidieť Tvoje príspevky.Dúfam priatelia, že som svojim príspevkom nikoho vedome neurazil, ale nastal čas naliať si čistého vína.Pekný zvyšok víkendu Vám prajem priatelia.Vidím Lukasov príspevok a veľmi trefne to popísal, aj na neho smeroval útok toho trolla , čo sa nám sem nasáčkoval a veľmi výstižne si Lukas obhájil svoj postoj o príjme(teda , ak sa to dá ešte príjmom nazvať), tak verím tomu , že nikto z nás by to nerobil za takéto peniaze. Ani sa nečudujem Lukas Tvojim emóciám, lebo tento človek tak nevyberaným spôsobom útočil už aj do Tvojho súkromia.Budem Ti držať palce , nech podnikneš čokoľvek, lebo sa už nejaký ten piatok poznáme a ja viem , že sa rozhodneš správne.Pekný neskorý večer všetkým priatelia.


milan neboj sa mna nedokazu urazit hovada a nieto slusny clovek...cize za mna pohodicka...mam len pocit ze si sa v opise mojej osoby trosku stratil...ja som sa tu nikdy nebal napisat moj nazor aj ked bol pre vacsinu zly...a ked som nahodou spatne zistil ze som nevedomky niekoho urazil tak som sa ospravedlnil alebo ked som spravil nejaku chybu napr. offtopic prispevky tak som sa ospravedlnil(tak ako aj toto tu je offtopic ako spravne poznamenal ifco) ale ze by som po nejakom tlaku na mna stiahol chvost a usiel to si fakt nepamatam...a urcite nie v tomto prtpade ved na mna ten andy ani neutocil ani nereagoval ani nic cize nemozem s tebou v tomto suhlasit...a k tomu ze som sa zas raz zastal dexterka...ano zastal a v tomto pripade sa ho zastanem vzdy pretoze uplne zdielam jeho nazor ze len ignoracia dokaze trolla odradit nic viac...ziadne rozumne argumenty ci vysvetlenia nemaju sancu len uplna ignoracia...bohuzial vy tu viaceri mate nanho tazke srdce za minulost ale to ja neriesim...teraz sa bavime o tejto teme a v tej s nim suhlasim preto to aj napisem a nebojim sa odprezentovat svoj nazor a stojim si za nim :D ale ak v inej teme s nim suhlasit nebudem tak to tiez dam jasne najavo a urcite sa ho nezastanem len preto ze by som to nebol ja ak by som to nespravil :P heh mino ale ta chytam za slovicka co? :D a poviem ti rovno ze sa mi nepacia viacere jeho reakcie na ifca ale to uz zacina byt vec vztahu osoby k osobe a to nieje cielom tohto fora preto sa do toho snazim nemiesat...ale ak by sa bavili a mali rozdielne nazory na nieco spojene s cyklistikou tak sa kludne pridam do debaty lebo o tom to tu je cele vsak? hej a IFCOPIFCO ak to citas tak aj ja by som ta xcel poprosit aby si tu neprestaval chodit a prispieval tak ako doteraz lebo patris na toto forum ci sa uz niekomu tvoje prispevky pacia alebo nie...s dexterkom si napiste sukromnu spravu a vyjasnite si to tam alebo sa proste ignorujte navzajom ale preco xces prestat pisat tu ked mas ako prvy sancu dosiahnut metu 1000 prispevkov....robim co mozem ale teba proste nedobehnem :D

teraz este trosku k teme...do r..i aj s pocasim...normalne som dufal ze bude dnes prsat u nas(v ziari nie :D ) a ja si budem moct pozriet prenos na dvojke...ale takto beriem svoju rodinku von a budem sa venovat im :D :D :D co je samozrejme este krajsie ako cyklistika ale MSR som si fakt xcel pozriet uz len u dovodu ze to RTVS vobec vyraba a kedze nikto netusime kolko cyklistiky nam nove vedenie prinesie v buducnosti tak som xcel tuto moznost vyuzit...nevadi...hlavne ze moj malicky bude stastny :D a aj manzelka :D :D :D

a este jeden odkaz...LUDIA PEACE :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Milanj55 » Ned 25. Jún 2017 10:25:57

Ahoj "majo", v žiadnom prípade som Ťa nechcel uraziť , však vždy píšem , že Ty si pohodový človek, ale tu nešlo o to, že aby sme nereagovali na tie arogantné príspevky, ale u "dexterka" som mal na mysli spôsob akým to zvykne odprezentovať voči svojim kolegom v diskusii. Viem , že sa snažíš spájať názory ľudí v tomto fóre a tak to aj má byť , ako vieš tak já som sa dexterkovi ospravedlnil , ale to nie je slabosť , lebo to dokážu len silné osobnosti. Vážiť si aj človeka s iným názorom , pokiaľ sa v diskusii prezentuje slušným spôsobom a jasnými argumentami, tak to by mala byť priorita nás všetkých.Som rád za Tvoju promptnú reakciu a vážim si to a len vzájomnou komunikáciou sa môžu názory zbližovať. Tak sa maj priateľu a prajem Ti pekný deň.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Ned 25. Jún 2017 10:32:59

Milanj55 píše:Ahoj "majo", v žiadnom prípade som Ťa nechcel uraziť , však vždy píšem , že Ty si pohodový človek, ale tu nešlo o to, že aby sme nereagovali na tie arogantné príspevky, ale u "dexterka" som mal na mysli spôsob akým to zvykne odprezentovať voči svojim kolegom v diskusii. Viem , že sa snažíš spájať názory ľudí v tomto fóre a tak to aj má byť , ako vieš tak já som sa dexterkovi ospravedlnil , ale to nie je slabosť , lebo to dokážu len silné osobnosti. Vážiť si aj človeka s iným názorom , pokiaľ sa v diskusii prezentuje slušným spôsobom a jasnými argumentami, tak to by mala byť priorita nás všetkých.Som rád za Tvoju promptnú reakciu a vážim si to a len vzájomnou komunikáciou sa môžu názory zbližovať. Tak sa maj priateľu a prajem Ti pekný deň.


mino davam palec hore :D aj tebe pekny den...ten moj uz zacina byt naozaj pekny lebo kocik uz mam nastartovany zapinam endomondo a hura do ulic s mojim syncekom krasnym :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Milanj55 » Ned 25. Jún 2017 10:34:31

Ešte taký malý dodatok, majo, v žiadnom prípade reakcie na dexterka nemajú nič spoločné s tým jeho blogom. Máš o tom mylné presvedčenie a stále nám to tu vyčítaš, ale to je už dávno za nami a všetko sme si v priamej diskusii vyjasnili. Ako som už pred chvíľou napísal , tak išlo o to ako to bolo podané, akým štýlom, veď každá myšlienka sa dá sformulovať viacerými spôsobmi. To len pre vysvetlenie, ak sme sa predtým správne nepochopili. Pekný deň všetkým.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Ned 25. Jún 2017 12:04:36

Milanj55 píše:Ešte taký malý dodatok, majo, v žiadnom prípade reakcie na dexterka nemajú nič spoločné s tým jeho blogom. Máš o tom mylné presvedčenie a stále nám to tu vyčítaš, ale to je už dávno za nami a všetko sme si v priamej diskusii vyjasnili. Ako som už pred chvíľou napísal , tak išlo o to ako to bolo podané, akým štýlom, veď každá myšlienka sa dá sformulovať viacerými spôsobmi. To len pre vysvetlenie, ak sme sa predtým správne nepochopili. Pekný deň všetkým.


beriem na vedomie ;) ;)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod _Andy_ » Ned 25. Jún 2017 13:31:36

V pripde, ze uz neprispeje ifcopifco, urobim to iste. Dobry deal, vsak? Je to iba na jeho rozhodnuti. cha. Ja svoje svolo dodrzim.

A na ludi ako mialnko a majo, podvrataci, ktori inym vycitaju a pritom na nich utocia zakerne a vulgarne vo svojich prispevkoch, ani netreba reagovat. Ved to je ako s tym jezisom, kto ste bez... Toto ma najviac serie, ze sa tvarite ako mili ujovia, pritom ste hajzlici so svojimi nizkymi pudmi.
_Andy_
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 12. Jún 2017 16:13:02

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Ned 25. Jún 2017 19:14:39

Dnes velmi dobry prenos zo strany RTVS hlavne co sa tyka rezie. Stihali vsetko podstatne a aj zabery z motoriek boli super musim ich pochvalit. Neviete cim bol filmovany ten kostol v jednej z tych dedin? Vyzeralo to na zaber z vrtulnika ale to zrejme nie :lol:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Ned 25. Jún 2017 23:36:14

Keram píše:Dnes velmi dobry prenos zo strany RTVS hlavne co sa tyka rezie. Stihali vsetko podstatne a aj zabery z motoriek boli super musim ich pochvalit. Neviete cim bol filmovany ten kostol v jednej z tych dedin? Vyzeralo to na zaber z vrtulnika ale to zrejme nie :lol:


tipujem to na dron...to je dnes najdostupnejsia vecicka na taketo zabery
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod dexterko » Ned 25. Jún 2017 23:36:32

Keram píše:Dnes velmi dobry prenos zo strany RTVS hlavne co sa tyka rezie. Stihali vsetko podstatne a aj zabery z motoriek boli super musim ich pochvalit. Neviete cim bol filmovany ten kostol v jednej z tych dedin? Vyzeralo to na zaber z vrtulnika ale to zrejme nie :lol:

Vrtulník :lol: To nie, možno jeho žena helikoptéra :lol: Ale vážne, ten záber som síce nevidel, ale zrejme to bol výdobytok doby dron. ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia