Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Cyklistika v televízii

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 11. Apr 2016 21:15:50

Chcem vyjadriť spokojnosť s prenosom na rtvs.Kvalitný komentár,zaujímavé informácie lepšie ako eurosport za mňa určite palec hore.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Uto 19. Apr 2016 0:07:59

Chcem dať do pozornosti, že Valónsky šíp bude na Dvojke RTVS s Vladom Gendom komentovať Milan Dvorščík, ktorý sa v tejto sezóne dostal do najužšej špičky technických komisárov UCI, teda tých, ktorí kontrolujú technický doping. Oboch som prosil, aby sa veľkej téme týchto dní podrobne venovali. Milan je jedným z najpovolanejších ľudí v tejto sfére! Sám kontroloval bicykle na Tirreno-Adriatico.

Na Liége-Bastogne-Liége práva majú, ale nebudú to vysielať, pretože prednosť logicky dostal zápas našej hokejovej reprezentácie.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod MichalJ » Uto 19. Apr 2016 12:07:16

Sakra, a ja som to mal v pláne prepásnuť, lebo mám písať diplomovku. Nič no, asi to pustím aspoň do pozadia a budem počúvať ...
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod berloq » Uto 19. Apr 2016 15:09:48

MichalJ píše:Sakra, a ja som to mal v pláne prepásnuť, lebo mám písať diplomovku. Nič no, asi to pustím aspoň do pozadia a budem počúvať ...

Som na tom veľmi podobne! 8-) ;)
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Sob 23. Apr 2016 20:28:39

Neni nahodou ziadna sanca ze by sa tie preteky z Grazu dali najst na nejakom streame? Strasne rad by som chcel vidiet Sagana na horskom :D Obetoval by som aj Liege ak sa to bude prekryvat.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Sob 23. Apr 2016 22:56:17

Keram píše:Neni nahodou ziadna sanca ze by sa tie preteky z Grazu dali najst na nejakom streame? Strasne rad by som chcel vidiet Sagana na horskom :D Obetoval by som aj Liege ak sa to bude prekryvat.

Podľa mňa živý prenos v telke na internete asi nebude, ale našla som jednu stránku, tak tam asi budú dajaké fotky a informácie. http://www.bike09.at/home-pid498 A tu je upútavka. https://www.youtube.com/watch?v=NpAIqbgXNug
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Ned 24. Apr 2016 12:18:44

elviska píše:
Keram píše:Neni nahodou ziadna sanca ze by sa tie preteky z Grazu dali najst na nejakom streame? Strasne rad by som chcel vidiet Sagana na horskom :D Obetoval by som aj Liege ak sa to bude prekryvat.

Podľa mňa živý prenos v telke na internete asi nebude, ale našla som jednu stránku, tak tam asi budú dajaké fotky a informácie. http://www.bike09.at/home-pid498 A tu je upútavka. https://www.youtube.com/watch?v=NpAIqbgXNug


Tak si budem musiet vystacit s livetimingom. Aj tak dik. Snad sa nejake zabery potom po pretekoch dostanu aj na internet.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Str 18. Máj 2016 18:23:06

Dobrá správa: Dvojka RTVS odvysiela v priamom prenose prológ Okolo Slovenska z Banskej Bystrice.
Zlá správa: RTVS kvôli futbalu asi neodvysiela Tour de Suisse. Musia vysielať všetky zápasy EURA a k nim sú štúdiá, ktoré by do toho zasahovali.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Str 18. Máj 2016 18:48:13

lukas píše:Dobrá správa: Dvojka RTVS odvysiela v priamom prenose prológ Okolo Slovenska z Banskej Bystrice.
Zlá správa: RTVS kvôli futbalu asi neodvysiela Tour de Suisse. Musia vysielať všetky zápasy EURA a k nim sú štúdiá, ktoré by do toho zasahovali.

Joj, ten futbal . :( Prológ z Banskej Bystrice si rada pozriem.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Str 18. Máj 2016 19:10:58

lukas píše:Dobrá správa: Dvojka RTVS odvysiela v priamom prenose prológ Okolo Slovenska z Banskej Bystrice.
Zlá správa: RTVS kvôli futbalu asi neodvysiela Tour de Suisse. Musia vysielať všetky zápasy EURA a k nim sú štúdiá, ktoré by do toho zasahovali.


To si nemohli vybaviť, že by to dali aspoň na stream na web ?
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Str 18. Máj 2016 22:25:54

@bloy
Fúha, neviem ako s webom. Skôr nie ako áno, ale opýtam sa.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Štv 19. Máj 2016 16:19:23

K prológu už majú článok na webe zväzu:
http://www.cyklistikaszc.sk/sk/cestna-c ... se-na-rtvs
My zatiaľ nebudeme publikovať nič, chceme to spojiť s informáciami o MČR a SR v Kyjove a aj Tour de Suisse. Nechcem zatiaľ vzbudzovať vášne, že Suisse nebudú vysielať. Po skončení MS v hokeji si overím všetky informácie.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Pon 06. Jún 2016 16:49:30

Môžeme sa všetci poďakovať bloyovi, prvému hybateľovi vo veci stream z Tour de Suisse.
Na rtvs.sk odvysielajú všetkých deväť etáp live od 15:50 do 17:35 v 100 % vysielacom čase.
Budeme o tom publikovať aj článok a keďže som na to tlačil, dohodol som sa s Merčiakom aj na propagácii toho streamu na webe, aby sa o tom čo najviac ľudí dozvedelo. Takže prosím aj Vás, aby ste dali vedieť po svojich kanáloch čo najväčšiemu množstvu ľudí, aby z toho nebola blamáž, ale aby to ľudia sledovali. Kvôli tomu sa robí réžia, zvuk, grafika, Vlado Genda na poslednú chvíľu zrušil dovolenku. Aby malo vedenie televízie čo najvyššie čísla.
Vďaka!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 06. Jún 2016 18:10:37

Haleluja stal sa zázrak vďaka Bloy a Lukáš sláva vám :) Bude mať Genda aj nejakých hostí alebo bude všetky etapy komentovať sám?
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Alex » Pon 06. Jún 2016 18:18:08

Bože paráda !!!!
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod MichalJ » Pon 06. Jún 2016 19:46:53

Super správa. Budem mať pustené všetky etapy, aj keby som náhodou nemal čas pozerať, len nech tam je ďalšia osoba. A budem zdielať na facebooku. Snáď tam bude sledovanosť.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Pon 06. Jún 2016 20:48:57

Vďaka Bloy a Lukáš. :)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Pon 06. Jún 2016 22:11:16

Niekde to začať muselo, ale, samozrejme, reálne o tom museli rozhodnúť ľudia v TV. Vďaka patrí aj prezidentovi SZC. Alternatíva odkúpenia práv Digi Sportu sa tiež riešila, RTVS to ale odmietla.
Tiež už je jasné, že sa bude vyrábať aj prenos z MČR a SR v Kyjove, ČT to RTVS dlho poskytnúť nechcela, hoci vlaňajšok dostali Česi úplne zadarmo, musel do toho rázne zasiahnuť prezident ČSC pán Štetina a bude to teda aj na Dvojke.

Zajtra ešte čakajte jednu veľmi zaujímavú správu z iného súdka. Určite sledujte náš web dopoludnia alebo okolo obeda!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Uto 07. Jún 2016 16:55:27

lukas píše:Môžeme sa všetci poďakovať bloyovi, prvému hybateľovi vo veci stream z Tour de Suisse.
Na rtvs.sk odvysielajú všetkých deväť etáp live od 15:50 do 17:35 v 100 % vysielacom čase.
Budeme o tom publikovať aj článok a keďže som na to tlačil, dohodol som sa s Merčiakom aj na propagácii toho streamu na webe, aby sa o tom čo najviac ľudí dozvedelo. Takže prosím aj Vás, aby ste dali vedieť po svojich kanáloch čo najväčšiemu množstvu ľudí, aby z toho nebola blamáž, ale aby to ľudia sledovali. Kvôli tomu sa robí réžia, zvuk, grafika, Vlado Genda na poslednú chvíľu zrušil dovolenku. Aby malo vedenie televízie čo najvyššie čísla.
Vďaka!


Nemas Lukas aj nejaky kontakt na ludi co robia Saganovi facebook? Tam keby to frcol tak tych 700k fandov uz nejake tie cisla spravi :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Uto 07. Jún 2016 19:33:19

Vďaka Lukášovi! samozrejme nielen za Švajčiarsko, kto vie, čo všetko by sme nemohli sledovať v slovenských TV.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 113 hostia