Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 01. Jún 2017 20:28:55

lukas fungujemeeeeeeeee :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 01. Jún 2017 21:59:08

@Focus-Shimano
Nie, možnosť pridať príspevok neregistrovanému bola jedna z chýb. Nevieme odstrániť túto možnosť, tak sme tomu zamedzili podivným programátorským riešením, že sa príspevok odošle iba po opísaní overovacieho kódu, ktorý sa ale nezobrazuje :)

Rovnako by mala fungovať už aj registrácia tu na fóre, ak toto číta niekto, kto by mal záujem pridať sa.

Ale tým použitím iného prehliadača sme chceli iba ukázať na to, že problém ostal iba vo vyrovnávacej pamäti a cookies, teda ak to premažete, používajte normálne svoj štandardný prehliadač. Resp. po pár dňoch by to malo začať fungovať samo, ale nevieme, kedy presne.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Štv 01. Jún 2017 22:21:58

Paráda, vďaka páni, už to funguje :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Pia 02. Jún 2017 11:37:40

No už asi aj mne dobre funguje fórum.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Ned 11. Jún 2017 7:06:19

@lukas

co presne znamena citujem:"... kde bola zákruta na hranici pravidiel UCI."? dakujem
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Pon 19. Jún 2017 20:25:46

Trošku neviem na stránke, ani Českej, nájsť štartovku Českých borcov. Ešte nevieme? Vďaka.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 19. Jún 2017 22:51:06

@dexterko
Je to pracná záležitosť, tak sme robili iba Slovákov. Čechov je na štartovke ešte viac.
tu sú spolu Česi aj Slováci vo všetkých kategóriách
časovka:
https://www.cyklistika2017.sk/form.php? ... e&FormID=3
preteky:
https://www.cyklistika2017.sk/form.php? ... e&FormID=4
- ak mieriš na českých profíkov, tak by mali prísť všetci, len König je ešte otázny.

Stredajšie preview vyjde na .cz verzii úplne iné ako slovenskej, takže pre vás ako ľudí sledujúcich dianie aj v ČR to môže byť fajn článok.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Uto 20. Jún 2017 13:39:56

Myslím, že aj Ondrej Cink sa vyjadril, že pred TdF bude radšej oddychovať a nepríde do Žiaru.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 20. Jún 2017 15:26:17

@ostrihaneofce
Prihlásili sa úplne všetci profíci z oboch krajín okrem Martina Velitsa, ale to ešte neznamená, že prídu. Všetky vyjadrenia Čechov nesledujem, tak viete viac. To je fajn. Tiež sa ma napr. ľudia pýtali na Sáblikovú. To tiež neviem, lebo ma popravde nezaujíma.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Sob 24. Jún 2017 9:39:38

@lukas

xcem sa len opytat na jednu vec...v clanku s MSR mate napisane citujem: " Dvadsaťročný borec tak získal na svoju stranu zaujímavé skalpy a prvý výsledok medzi zdravými športovcami. " to znamena ze Adrián Babič nieje zdravý? čo mu je?

dakujem
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 9:47:11

majo píše:@lukas

xcem sa len opytat na jednu vec...v clanku s MSR mate napisane citujem: " Dvadsaťročný borec tak získal na svoju stranu zaujímavé skalpy a prvý výsledok medzi zdravými športovcami. " to znamena ze Adrián Babič nieje zdravý? čo mu je?

dakujem


Nie som si úplne istý majo, ale niekde som zachytil, že je sluchovo postihnutý.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Sob 24. Jún 2017 9:59:38

ifčopifčo píše:
majo píše:@lukas

xcem sa len opytat na jednu vec...v clanku s MSR mate napisane citujem: " Dvadsaťročný borec tak získal na svoju stranu zaujímavé skalpy a prvý výsledok medzi zdravými športovcami. " to znamena ze Adrián Babič nieje zdravý? čo mu je?

dakujem


Nie som si úplne istý majo, ale niekde som zachytil, že je sluchovo postihnutý.

oooo tak to sice z fyzickeho hladiska bz nic neznamenalo ale v preteku to moze byt slusny hendikep...kaydopadne vyzera to tak ze chlapec si vie poradit s tym fakt dobre...budem u drzat palce do buducnosti

ifco dakujem za info
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Sob 24. Jún 2017 12:27:09

ifčopifčo píše:
majo píše:@lukas

xcem sa len opytat na jednu vec...v clanku s MSR mate napisane citujem: " Dvadsaťročný borec tak získal na svoju stranu zaujímavé skalpy a prvý výsledok medzi zdravými športovcami. " to znamena ze Adrián Babič nieje zdravý? čo mu je?

dakujem


Nie som si úplne istý majo, ale niekde som zachytil, že je sluchovo postihnutý.

Ja tiež som dakde dávnejšie čítala že je sluchovo postihnutý
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 18:54:07

Lukáš, v diskusii pod článkom o pretekoch junioriek a žien sa trochu rozčuľuje, predpokladám, že Barbora Švrčková, nad vašou vetou "Potom sa ocitla na zemi v priekope Barbora Švrčková, a to bol koniec."
Vraj nespadla a len pretekárky ktoré spadli jej "utrhli prehadzovačku". Tak ak budete mať príležitosť, tak to v tom zmysle opravte.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Sob 24. Jún 2017 20:18:45

ifčopifčo píše:Lukáš, v diskusii pod článkom o pretekoch junioriek a žien sa trochu rozčuľuje, predpokladám, že Barbora Švrčková, nad vašou vetou "Potom sa ocitla na zemi v priekope Barbora Švrčková, a to bol koniec."
Vraj nespadla a len pretekárky ktoré spadli jej "utrhli prehadzovačku". Tak ak budete mať príležitosť, tak to v tom zmysle opravte.

To myslíš toto vážne??? Povedz, že nie.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Jún 2017 20:56:16

dexterko píše:
ifčopifčo píše:Lukáš, v diskusii pod článkom o pretekoch junioriek a žien sa trochu rozčuľuje, predpokladám, že Barbora Švrčková, nad vašou vetou "Potom sa ocitla na zemi v priekope Barbora Švrčková, a to bol koniec."
Vraj nespadla a len pretekárky ktoré spadli jej "utrhli prehadzovačku". Tak ak budete mať príležitosť, tak to v tom zmysle opravte.

To myslíš toto vážne??? Povedz, že nie.


Áno a už to aj dali preč. Je s tým nejaký problém? Ja som ich už mailom viackrát upozornil keď mali v článku nejakú chybičku či nezrovnalosť a poďakovali mi.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Ned 25. Jún 2017 2:08:06

@ifčopifčo
Ďakujeme za upozornenie! Keď som videl pretekárku sedieť na krajnici s rozbitým bicyklom a v Radio Tour hlásili pád, čo sme mali napísať? To je neuveriteľná zhoda okolností, že slovo "pád" pri nej nesedelo. Čudujeme sa dotyčnej, že to potrebovala takto vehementne riešiť a písať na viacero miest. Vymazali sme informáciu o nej z článku aj odstránili časť videa, hoci sme prišli o veľmi lukratívny záber pádu z GoPro kamery, ktorú si tam jedna z pretekárok kvôli nám montovala. Nemáme čas to robiť nanovo.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Ned 25. Jún 2017 23:52:30

lukas píše:@ifčopifčo
Ďakujeme za upozornenie! Keď som videl pretekárku sedieť na krajnici s rozbitým bicyklom a v Radio Tour hlásili pád, čo sme mali napísať? To je neuveriteľná zhoda okolností, že slovo "pád" pri nej nesedelo. Čudujeme sa dotyčnej, že to potrebovala takto vehementne riešiť a písať na viacero miest. Vymazali sme informáciu o nej z článku aj odstránili časť videa, hoci sme prišli o veľmi lukratívny záber pádu z GoPro kamery, ktorú si tam jedna z pretekárok kvôli nám montovala. Nemáme čas to robiť nanovo.



Lukáš a je to overená informácia, že to bolo presne tak? Bo mi príde trochu divné, že na základe komentu pod článkom meníte článok, video a pod. ako píšeš. Vďaka.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Ned 25. Jún 2017 23:54:35

ifčopifčo píše:
dexterko píše:
ifčopifčo píše:Lukáš, v diskusii pod článkom o pretekoch junioriek a žien sa trochu rozčuľuje, predpokladám, že Barbora Švrčková, nad vašou vetou "Potom sa ocitla na zemi v priekope Barbora Švrčková, a to bol koniec."
Vraj nespadla a len pretekárky ktoré spadli jej "utrhli prehadzovačku". Tak ak budete mať príležitosť, tak to v tom zmysle opravte.

To myslíš toto vážne??? Povedz, že nie.


Áno a už to aj dali preč. Je s tým nejaký problém? Ja som ich už mailom viackrát upozornil keď mali v článku nejakú chybičku či nezrovnalosť a poďakovali mi.


@žiadny problém, len mi je divné, že na základe nejakého komentu kohosi pod článkom odporúčaš redakcii meniť článok. Mal si vtedy nejako overené, že to bola dotyčná Švrčková?
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 26. Jún 2017 0:28:58

@dexterko
Áno, bola to tá pretekárka, veď som písal, že nám to oznamovala viacerými spôsobmi.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia