Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Santini » Pon 07. Aug 2017 7:43:14

Zdravím. Mám otázku na p. Timka. Včera som sledoval ME v cyklistike a všimol som si na oblečení našich cyklistov jeden malý nedostatok. Na šortkách kde je uvedená tímová príslušnosť pretekára bola uvedená u Erika, Miša a Juraja iba BORA. Na Hansgrohe sa akosi zabudlo. Neviem či na to pozabudli na zväze, alebo v Santini ! Na Portugalskom a Nemeckom oblečení (José Mendes a Pascal Ackermann) to bolo v poriadku ! Neviem či je to opodstatnený dotaz a či zrovna na Vás, ale mohlo by sa s tým niečo urobiť smerom k MS v Bergene ? Ďakujem !
Santini
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 07. Aug 2017 7:36:29

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 08. Aug 2017 19:28:19

@Santini
Toto som si nevšimol, teda ani nijako neriešil. Netuším, kto urobil chybu a či ju vôbec urobil. Grafiku robili určite v Santini na základe nejakých pokynov.
Toto je dobrovoľné a nikde nie je napísané, ako majú kraťasy vyzerať. Reprezentácie to majú rôzne.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod simko » Str 09. Aug 2017 6:46:58

@Lukas
ahoj, mam otazku na kalendar. Petovi sa zmenil program? este pred par dnami tam pri Cyclassics Hamburg a Bretagne Classic bolo Peter Sagan a teraz je to zmenene na Juraj Sagan. je to spravne? ak ano, tak nevies preco prislo k tejto zmene? Dakujem
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 09. Aug 2017 11:13:02

Peter si dal pred Kanadu sústredenie v USA. Tam mal cestovať hneď po Tour a vrátiť sa tesne pred Enecom, ale vieme ako to bolo, takže teraz pretekal a sústredenie zaradil pred kanadské jednorazovky. Tieto klasiky preto vypadli.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 09. Aug 2017 11:32:21

@simko
Vyzerá to tak, že si mal dobrého tušáka minule, ked si spomínal vysokohorské sústredenie. :)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod simko » Str 09. Aug 2017 12:31:11

@elviska
ano hladal som tam nejake okno kam by sa to dalo vsunut, kedze vieme ze Peto ma rad vysokohorske sustredenia v USA:) ale necakal som ze to takto dopadne. Hamburg mi nevadi ale tesil som sa na Bretagne Classic s Petovou ucastou. teraz mi len vrta v hlave, ci sa tam nedoplnia nejake preteky na rozjazdenie. napríklad Tour of Alberta 30.8-4.9. alebo potom su este rozne jednorazovky nizsej kategorie v Belgicku a Taliansku ale to by bolo uz tesne pred TTT na MS. ak by to takto ostalo tak v tejto sezone by sme Peta po skonceni Binckbank Tour videli uz iba 3 krat (Quebec, Montreal a Bergen) ak teda neratam timovu casovku na MS. alebo mozno aj 7.10 ?:) neviem trochu mi to pride tak ze po sustredeni by bolo dobre viac sa rozjazdit pred WCRR ktore sa konaju 24.9
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Str 09. Aug 2017 16:51:23

@ simko
Čo sa týka účasti Petra na kanadskom etapáku a menších európskych klasík, tak to nevidím ružovo. :) BOH nie je vôbec medzi účastníkmi etapáku Tour of Alberta, takže určite nepôjde ani Peter. Klasiky v Quebecu a Montreale sú 8. a 10. septembra, hlavné preteky MS až 24. 9. - tie dva týždne nech radšej ešte využije na tréning v Amerike. BOH nemá v pláne preteky medzi kanadskými klasikami a MS. Čiže Petra skutočne uvidíme v septembri len 3-krát. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Str 09. Aug 2017 21:25:15

mne by to vobec nevadilo ak by som ho videl le 3x ak v bergene zdvihne ruky...alebo idealne 3 septemborove starty=3x ruky hore :D :D
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Ned 10. Sep 2017 11:38:29

Mám otázočku, kedy bude zverejnená nominácia Slovákov na MS? Viem, že ste spomínali v jednom článku, že konkrétny menoslov nominovaných zverejní SZC v najbližších dnoch. Vo štvrtok o tom RTVS informoval v športových správach, ale ostatné média ešte nie. Teda elitakov spomínali na RTVS: Bratia Saganovci, Kolár, Baška, Čanecky, Tybor.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Ned 10. Sep 2017 16:09:22

@elviska
Kedysi to bolo iba tak, že som zistil postupne všetky kategórie a napísal článok o nominácii, ale teraz už zväz funguje profesionálnejšie a nechce aby Cycling-Info.sk malo ako prvé všetky informácie. Zostavujú tlačové správy pre všetky médiá, ktoré to dostanú naraz, takže čakáme na to, kedy sa nám v emailovej schránke objaví správa s nomináciou.
Nominácia "podľa mňa" už dlhšie svieti v sekcii MS: https://www.cycling-info.sk/aktualna-sezona/majstrovstva-sveta
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Pon 11. Sep 2017 11:00:30

lukas píše:@elviska
Kedysi to bolo iba tak, že som zistil postupne všetky kategórie a napísal článok o nominácii, ale teraz už zväz funguje profesionálnejšie a nechce aby Cycling-Info.sk malo ako prvé všetky informácie. Zostavujú tlačové správy pre všetky médiá, ktoré to dostanú naraz, takže čakáme na to, kedy sa nám v emailovej schránke objaví správa s nomináciou.
Nominácia "podľa mňa" už dlhšie svieti v sekcii MS: https://www.cycling-info.sk/aktualna-sezona/majstrovstva-sveta

Lukáš, vdaka za odpoved. Ja som sa aj preto pýtala, lebo Česi, zverejnili celú nomináciu minulý týžden vo štvrtok alebo piatok. Hej som videla nominaciu v sekcii MS, ale oficiálne ešte to nie je potvrdené, ale počkám.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod pepe » Pon 25. Sep 2017 11:55:41

Tip na rozhovor.
Kto je ten bradaty chlapik, co je vzdy ako prvy pri Petrovi v bunde UCI po pretekoch (ochrankar?) Bolo by fajn s nim urobit rozhovor, urcite ma co povedat.
Bol pri vsetkych tituloch Petra ako prvy, hned za Petrom samozrejme.
pepe
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Štv 28. Sep 2017 10:51:24

Lukáš,
keď už sa začalo zjesenievať, tak ma napadlo, že či sa chystáte pokračovať aj s biatlonom ďalšiu sezónu.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 29. Sep 2017 16:24:28

Prepáčte, nestíham.

@pepe
Chcelo by to fotku alebo nejaký screen, lebo neviem či nemyslíš jeho mediálneho manažéra Gabriele Uboldiho, ktorý u nás nie je až taký známy a vyskytuje sa pri Petrovi často po dojazde veľkých pretekov. Ale možno naozaj myslíš ochrankára. UCI nemá na to ľudí, načo by im boli na pár akcií. Prenajímajú si firmu, ktorá robí aj timing Okolo Slovenska VotreCourse, možno to je chlap odtiaľ. Ale pošli foto. Možno sa k nemu dopátrame.

@ostrihaneofce
Áno, s biatlonom budeme pokračovať, je tam veľmi prajná atmosféra od čitateľov cez pretekárov po funkcionárov. Dobre sa to robí. Až na to, že si vždy príliš veľa navaríme na naše ľudské kapacity.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 10. Okt 2017 11:28:51

Ľudia, dnes a zajtra zostavujeme mimosezónny plán na ktorý nabehneme 25.10. a opäť budeme publikovať zhruba 65 článkov. Ak máte nejaké nápady, o čom by ste sa chceli dočítať a v minulosti sme v zime nerobili, teda je tam predpoklad, že neurobíme ani teraz, napíšte tu a možno to zaradíme.
Vďaka!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod eres » Pia 13. Okt 2017 14:41:42

lukas píše:Ľudia, dnes a zajtra zostavujeme mimosezónny plán na ktorý nabehneme 25.10. a opäť budeme publikovať zhruba 65 článkov. Ak máte nejaké nápady, o čom by ste sa chceli dočítať a v minulosti sme v zime nerobili, teda je tam predpoklad, že neurobíme ani teraz, napíšte tu a možno to zaradíme.
Vďaka!


Tak asi nikomu nič nenapadlo, ani mne nie ;) Ťažko niečo nové vymyslieť, skoro všetko tu je, robíte to kvalitne.
Všimol som si len, ak bude čas, že by sa šiklo spraviť revíziu profilov cyklistov - napr. Landa a Štyby majú posledné info zo sezóny 2015. Ale to je len postreh.
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Alex » Pia 13. Okt 2017 17:40:43

Neviem, tiež ma nič nenapadá. Ale možno také celosezónne zhodnotenie tímov, podobne ako keď Lukáš hodnotíš GT tímy.
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Sob 14. Okt 2017 16:25:22

Vďaka chlapi. Áno, Kolega Pivarči bude v novembri aktualizovať všetky profily, Šandor zasa bude písať to hodnotenie tímov aj s viacerými grafmi. Pozerám, že je to deviaty článok mimosezónneho plánu, teda to bude prvá polovica novembra.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Sob 14. Okt 2017 19:02:51

ahoj lukas

mna by celkom zaujimal rozhovor s nejakym(i) trenerom(mi) centier talentovanej mladeze...ako to tam vyzera a funguje, akym sposobom sa robia treningy, na co sa zameriavaju v akom veku, kolkokrat a po kolko deti trenuju, ako im vstepuju chut do treningov, zmysel pre zodpovednost atd atd nie vsade maju rodicia moznost dat deti do akehokolvek centra ci klubu cim mozno prichadzame o kopu talentov a ak ma rodic zaujem a cas pracovat a trenovat so svojim dietatom sam tak by nebolo odveci mat k dispozicii nejake postupy ci navody ako na trening...dalsia vec co by zaujimala ak by ste taky rozhovor robili je casovka...preco je u nas v podstate prtva preco sa netrenuje preco niesu deti od mala vedene k tejto discipline...ano viem casovka boli a najlepsi casovkari sveta hovoria ze zaklad uspechu je v hlave a nie v nohach ale to je podla mna vec ktoru sa treba ucit od mala a povedzme si rovno ze dnes bez aspon solidnych temparskych schopnosti je takmer nemozne...dakujem a zelam vela sil do tejto uhorkovej fazy :D :D
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 16. Okt 2017 9:37:50

@Majo
S trénermi CTM je to komplikované, sú to veľkí rivali, ťažko vybrať niekoho, aby sa ostatní neurazili. Debata s nimi je dosť ťažká. Možno niečo skúsime, uvidíme.
Časovke sme sa rôzne útržkovito venovali v rôznych rozhovoroch, tiež som si to zapísal, porozmýšľame.
Vďaka.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia