Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Pon 10. Apr 2017 18:36:05

motyliLET píše:musim potvrdit je to cim dalej horsie s tym odhlasovanim prihlasim sa a kym pridem v teme kde chcem pisat na koniec uz som odhlaseny

Zdravím Vás priatelia.Tak , ako Vy , tak aj já som sa musel 4-5 krát prihlasovať , zakaždým keď som chcel na niekoho z Vás reagovať, alebo pridať príspevok , tak ma to odhlásilo a vypísalo mi , že keď chcem pridať príspevok , tak sa musím prihlásiť. Je to teraz bohužiaľ horšie s tým prihlasovaním , ako pred úpravou a admin by mal všetko ešte raz preveriť, lebo tento stav nie je momentálne dobrý. Lukáš , prosím Ťa skús to dať ešte všetko preveriť a určite sa to dá odstrániť a my nebudeme mať problémy na fóre s prihlasovaním a následnými reakciami na príspevky.Vopred ďakujem a prajem Vám všetkým pekný deň.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 10. Apr 2017 19:54:05

Lukáš prečo sa pri preteku tro bro leon udava ze sa ide cez kocky ked sa jazdi len cez sotolinove useky?
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 10. Apr 2017 22:10:18

Áno, programátor vie o odhlasovaní, zaradili sme to do zoznamu problémov. Museli sme riešiť kopec iných, nezobrazovali sa nám reklamy, prichádzali sme o peniaze, teraz sa dostávajú na rad ďalšie veci. Každý technologický progres sa potrebuje vyladiť.

@Focus-Shimano
Tro-Bro Léon je opravený.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Pon 17. Apr 2017 19:37:05

Mám otázočku čo sa deje medzi SZC a Milanom Dvorščíkom? Všimla som výmenu názorov na FB.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 18. Apr 2017 19:40:47

@elviska
V slovenskej cyklistike sa pohybujem síce ešte iba sedem rokov, ale denne a dovolím si povedať, že viem, ako to v nej funguje, kto je kto a kde je pravda. Žiadne spory sme na webe neprepierali a snažím sa zachovávať neutralitu.
Aktuálna situácia ma v prvom rade mimoriadne zarmucuje. V druhom rade chcem povedať, že Milana Dvorščíka považujem za človeka na správnom mieste, ale rozprával som sa s mnohými ľuďmi, ktorí sú šokovaní z jeho správania. Ak zverejňuje dokumenty a komunikáciu protistrany, mal by zverejniť aj svoju komunikáciu s niektorými inštitúciami, ktorá všetkému predchádzala. To je môj názor.
Rovnako je smutné, že vznikla facebookovská vlna odporu ľudí, ktorí už desaťročia pre cyklistiku nič neurobili, holdujú alkoholu, nemajú žiadne alebo hlboko nedostačujúce informácie skombinované s chorými účelovými názormi.
Je veľmi reálne, že dôsledky chovania týchto ľudí práve v tomto období hrubo poznačia budúce cyklistické generácie. Nechcem to v tejto chvíli konkretizovať. Ľudia v cyklistike vedia o čo ide. Radi o tom budeme informovať v pravý čas.
Ešte raz chcem zdôrazniť, že som z toho celého absolútne rozčarovaný a nahnevaný, ako môžu niektorí ľudia z obývačky s pivom v ruke likvidovať každodennú drinu desiatok ľudí teraz zaangažovaných v cyklistike, ktorí jej obetujú všetko, čo je v ich silách.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Sob 22. Apr 2017 20:32:03

Drahá redakcia, viem, že máme demokraciu a slobodu vyjadrovania, ale skutočne nie je vo vašich silách blokovať prispievateľov, resp. mazať príspevky? Pretože užívateľ ,,igor matovič modra knizka" nechutne ,,zasiera" diskusiu pod článkami; dovolím si tvrdiť, že niektorých čitateľov aj odrádza od návštevy vašej stránky. A isto by sa našlo viac prispievateľov, ktorí znechuťujú ľuďom diskusiu. Ak by ste im stále mazali príspevky, prestane ich to baviť a už sem viac neprídu - bude od nich pokoj. Ďakujem.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 22. Apr 2017 22:22:43

Presne tak okrem Matovica aj ten schyzofrenik jezis neustale osocuje cyklistov a ostatnych diskutujucich.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Ned 23. Apr 2017 12:17:32

Zdravím Vás priatelia.Mám rovnaký názor ako "zakliata panna,Focus Shimano a veľa ďalších slušných prispievateľov ",ktorý sa pravidelne zúčastňujú diskusií na tejto webovej stránke. Priatelia, my nemusíme kopať do otvorených dverí, veď si stačí prečítať pravidlá fóra a tam je to všetko jasne napísané , čierne na bielom .Legislatívne je všetko ošetrené tak, ako to má byť a stačí sa len riadiť týmito pravidlami a potom by "igor matovič modrá knižka " a zopár ďalších prestali dehonestovať túto webovú stránku. Priznám sa, že aj já som radšej prešiel prispievať do fóra, ako keby som mal zakaždým míňať svoju energiu na úvodnej stránke, kde čakajú niektorý "tiež fanúškovia" na to , aby svojich oponentov v diskusii mohli hrubo osočovať a vyvŕšiť sa na cyklistoch nevyberaným spôsobom. Veď im to nerobí problém, nakoľko sa cyklisti nemôžu brániť a oponenti na nich nemôžu , lebo sú krytý nickom a ten im zabezpečuje pôsobiť tu inkognito.Já som ich nazval "poza bučkový", lebo tak sa väčšinou správajú a zneužívajú to vo svoj prospech a reagujú na každého a to nevyberaným spôsobom. Každého by len usmerňovali, poučovali a pri reakcii oponenta sa začnú hneď správať arogantne, lebo im chýbajú argumenty a nahradzujú to vulgarizmami a tak si tu liečia svoje "ego". Domnievajú sa , že sú tí najlepší odborníci v tejto oblasti a my ostatní musíme zdielať ich názor a slepo im prikyvovať v ich často chorých názorových pochodoch. Nebudem sa tu už ďalej venovať tomuto problému, je to len v rukách redakcie, ako sa postaví k tomuto problému , ktorý ťaží viacerých prispievateľov na túto skvelú webovú stránku. A preto Vás prosím , Lukáš a spol nedovolte týmto tiež fanúšikom , aby nám tu zamorili svojimi psychicky narušenými príspevkami, toto skvelé diskusné fórum a premenili ho na stoku!Verím, že sa náprava dostaví v krátkom čase a držím Vám pri tom palce. Prepáčte , že som bol tak dlhý, ale musel som reagovať na ten príspevok igora matoviča modrá knižka, ktorí ani v tak ťažkej situácii, ako je smrť športovca , nemá ani trochu rešpektu a ešte útočí na neho spôsobom jemu vlastným.Pekný zvyšok víkendu priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Moj nazor

Poslaťod Phobos » Ned 23. Apr 2017 18:56:14

Privelmi to riesite. Ta diskusia nie je ziadna zumpa, staci si preletiet diskusie na inych weboch. Minimum nadavok, ziadne skutocne osobne utoky, ziadny extremizmus. Myslim ze Lukas (a tim) maju ine problemy ako prechadzat prispevok za prispevkom a kontrolovat ci sa niekto niekoho nedotkol. Ano, modra knizka ma hlupe nazory, precitam si to, poklepem po cele a idem dalej. Netreba nanho reagovat ani sa ho snazit vychovat. Postupne sa to strati.
Naopak, ban na Jezisa? (nemyslim jeho nepodarenych imitatorov) To by bola skoda, ma svojske, casto vtipne prispevky, ale chapem ze pre niekoho to moze byt na hrane. Ja osobne sa vascinou pobavim - vid jeho koment pod L-B-L :)
Vdaka ze tento web a aj za diskusie. Nepochybne narocna a nedocenena praca.
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Ned 23. Apr 2017 20:38:51

Zdravím Vás priatelia. Opäť som sa musel opakovane prihlasovať, čiže tento problém ešte pretrváva. Budem reagovať na príspevok "Phobosa",ktorý má odlišný názor, samozrejme nikto mu ho neberie, každý má právo slobodne sa vyjadriť.Vo svojom predošlom príspevku som potvrdil súhlas so svojimi predrečníkmi a zdôraznil som hyenizmus , akým sa tu prezentuje, hlavne "igor matovič modrá knižka".Čo sa týka skutočného "Ježiša", tak ten mi vôbec neprekáža a aspoň neuráža svojich oponentov, takým spôsobom , ako to robia jeho imitátori. K tomu Tvojmu výroku , že si myslíš, že Lukáš a jeho tím majú iné problémy ako kontrolovať ,či sa niekto , niekoho nedotkol. To , že majú aj iné problémy , tak to je pravda , lebo viesť takúto webovú stránku nie je žiadna slasť, lebo musia za pochodu riešiť hromadu problémov a získavať kopu informácií v tak krátkom čase. Za toto všetko im patrí aj moja vďaka a uznanie, ale priateľu ,existujú tu aj písané pravidlá fóra, ktoré si si pravdepodobne nenaštudoval a preto som písal v predošlom príspevku, že nemusíme kopať do otvorených dverí, lebo všetko je tu legislatívne ošetrené a stačí sa týmito pravidlami riadiť. Plne súhlasím zo znením týchto pravidiel a budem apelovať , aby sa aj dodržiavali. Na diskusie na iných weboch nebudem reagovať, ani porovnávať ich kvalitu príspevkov, lebo pôsobím na tomto fóre a sem prispievam a keď Ty osobne nevidíš pod úvodným príspevkom redaktora reakcie niektorých tiež fanúšikov cyklistiky, tak je to Tvoj problém. Viacerí diskutéri prešli do vnútra fóra, kde sa dá diskutovať bez prehnaných emócií a urážok svojho oponenta. Já osobne som sem začal posielať príspevky z dôvodu nadmerného výdaja energie pri odvracaní útokov zo strany oponentov na úvodnej strane, podobného charakteru, ako už spomínaného igora matoviča modrá knižka. Priateľu, stavať sa k tomu v pozícii "čo ma nepáli nehasím", tak to nie je môj prípad. Pokiaľ niekto reaguje na môj príspevok , tak sa snažím vždy a hlavne slušne odpovedať na jeho podnet. Prajem Vám všetkým pekný zvyšok víkendu priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Moj nazor

Poslaťod ifčopifčo » Pon 24. Apr 2017 13:55:25

Phobos píše:Privelmi to riesite. Ta diskusia nie je ziadna zumpa, staci si preletiet diskusie na inych weboch. Minimum nadavok, ziadne skutocne osobne utoky, ziadny extremizmus. Myslim ze Lukas (a tim) maju ine problemy ako prechadzat prispevok za prispevkom a kontrolovat ci sa niekto niekoho nedotkol. Ano, modra knizka ma hlupe nazory, precitam si to, poklepem po cele a idem dalej. Netreba nanho reagovat ani sa ho snazit vychovat. Postupne sa to strati.
Naopak, ban na Jezisa? (nemyslim jeho nepodarenych imitatorov) To by bola skoda, ma svojske, casto vtipne prispevky, ale chapem ze pre niekoho to moze byt na hrane. Ja osobne sa vascinou pobavim - vid jeho koment pod L-B-L :)
Vdaka ze tento web a aj za diskusie. Nepochybne narocna a nedocenena praca.


Ten tupý príspevok, v ktorom dotyčný uráža všetkých diskutujúcich ktorí si tam dovolili napísať svoj názor, napísala práve imitácia ježiša, pravý ježiš je žltučký. Je vidieť, že niektorí ste odchovaní "humorom" našich masmédií, ale proti gustu žiadny dišputát. Neviem aké žumpu máš za meradlo, celkom pravidelne čítam diskusie na viacerých cykloweboch a aj väčších spravodajských portáloch a takú tuposť tam nevidím. Jedine, ak by si to porovnával zo sport.sk, to je skutočne väčšia žumpa.
Je zlé ak nechápeš, že práve ježiš, jeho imitácie a podobní hlupáci urážajúci diskutérov a cyklistov zrážajú tento web a znehodnocujú tu " náročnú a nedocenenú prácu".
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Phobos » Pon 24. Apr 2017 16:28:08

@Milanj55
Pokial viem, diskusia pod clankami ziadne pisane pravidla nema, ma ich len forum. Jasne, som tiez za to, aby platili vseobecne. Ale - napr. - diskusia pod clankom o Scarpovej smrti (OVP), modra knizka samozrejme necitlivy komentar. Mozes mi prosim uviest ktore konkretne pravidlo porusil? Ako velmi sa nam to nepaci, zmazane by to byt nemohlo.
Diskusiu nespamuje len troll, diskusiu spamuje troll a ludia ktori sa zapajaju do jeho hry. Ako som napisal, prezijem jeden hlupy prispevok, ale cele vlakno s odpovedami typu: daj sa liecit, hovado, psychicky narusena osoba, hyena a pod., tam uz je tych poklepani na celo dost. Naco je to dobre?

@ifcopifco
Mas pravdu, nevsimol som si ze to pisal nezaregistrovany Jezis. V tom pripade schvalujem aj tohto konkretneho imitatora :) Vidim tam zvelicenie, ironiu, nadsazku, ty tupost. To je v poriadku, ako vravis - proti gustu ziadny disputat. No fakt neviem, co si mam predstavit pod pojmom "humor nasich masmedii", citit z neho ale negativnu konotaciu, cize predsa tam asi len nejaky disputat z tvojej strany bude.
Co sa tyka uraziek cyklistov, tak ano, na adresu van Avermaeta alebo Kwiatkowskeho sme sa tu docitali vselico. Ale staci si prejst napr. CN forum (kontrolovane a relativne slusne forum) a aj tam najdes podobne veci - nehovoriac o tom, ako si vedia podat takeho Gerransa, Matthewsa alebo aj Kirbyho. Nijako to neznizuje pracu redakcie.

Snad sa personalny a financny kapital vyuzije na zmysluplnejsie veci ako kontrolu (zatial) neskodnej diskusie. Som za regulaciu, ale v tejto chvili na nu nevidim dovod. Zmysel by to mozno malo len s overenym, nestrannym clovekom a na baze dobrovolnictva. To je moj nazor, chapem ze niektori to vidia inak.

A asi by sme mali tuto diskusiu presunut inam, lebo budeme zablokovani aj my :)
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Pon 24. Apr 2017 18:39:16

****************************
Nazdar hovnaci a hovnacky. Pozeram, ze majstri remesla opat uradovali. Spanielsky Vali ukazal, kde su jeho hranice, ziadne nema :))) Vsetkych vytrestal a poslal na detsky nocnik.

No a mrdulanti, co snivaju o lepsich Saganovych zajtrajskoch. Ten sa vozi okolo monackeho jazierka a o kopcoch LBL moze iba snivat. Dostal by facku, ak by sa tam ukazal. To nie su rovinky. Sagan nech sa vrati na zem a na rovinky, kam patri. A vy vsetci experti, co na hajzli kukate do tabletov, odchod von. Kyslik vam pomoze zajtra plnit pracovne povinnosti. A prestane snivat, bude vas realita menej boliet, vy hnupi :)))
***************************
Phobos, prosím ťa usmerni ma, v čom spočíva vtipnosť tohto príspevku a jeho zábavnosť, ja sa rád smejem a bavím tak mi to prosím vysvetli.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Pon 24. Apr 2017 19:40:50

@Phobos
Je pravda, že ja dakedy na nich reagujem a jedine čo som napísala že nech sa ide liečit modrá knižka. A že podaktorí sú trollovia ako modrá knižka, ital, ježiš atd.. Včera som napr mala náladu im povedat svoj názor, aj ked mám odlišný.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Pon 24. Apr 2017 23:05:00

Zdravím Vás priatelia. Pred chvíľou som mal napísaný príspevok , ako reakciu pre "Phobosa", ale keď som ho chcel odoslať, tak ma opäť vyzvalo na prihlásenie a príspevok sa už druhý krát stratil do nenávratna. Phobos , tak len v krátkosti, ak nemáš vedomosť o tom , že pravidlá fóra platia aj pre úvodnú stránku, tak Ťa usmerním:Cycling.Info .sk je slovenský portál, za ktorý sú zodpovedný redaktori tohoto portálu a zodpovedajú za všetko , čo sa tu prezentuje. Ak nemáš vedomosť, tak Ťa informujem, že zopár podobných diskutérov ako Igor Matovič modrá knižka, tu už od redakcie dostali "ban".Tá veta , že diskusiu nespamuje len troll , ale aj tí čo s ním hrajú tie hry. Neviem ,koho si tým mal na mysli, ale nebudem rozoberať Tvoj hodnotový rebríček, ktorý si v tomto prípade použil.Podľa mňa poklepať sa po čele , nie je riešenie, iba spôsob ako vyjadriť:čo Ťa nepáli nehas. Pripadá mi to také alibistické konanie a nie vždy správne, niekedy je treba konať. A odpoveď na otázku:na čo je to dobré? No nato , aby si dotyčný nemyslel , že tu môže niekoho neustále beztrestne urážať s vedomím svojho inkognita. Tu vo fóre prispievajú väčšinou skvelý odborníci, ktorým som veľmi vďačný za každú novú informáciu, lebo ja sám sa neradím k veľmi zdatným v tomto smere, veď človek je tvor , ktorý sa učí po celý život. Nebudem sa už k tejto téme viac vracať, je to skrátka môj názor a nikomu ho nevnucujem. Priatelia nenechajme tento skvelý portál klesnúť na úroveň treto triedneho plátku, veď patril a patrí k špičke ľadovca v tejto oblasti. Pekný večer všetkým fanúšikom cyklistiky.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Phobos » Uto 25. Apr 2017 11:29:11

@ifcopifco
V prvom rade ozrejmim, ze sa nejedna o prispevok z ktoreho by som sa valal po zemi, a ktory by mal byt nominovany na najvtipnejsi akt roka, poukazal som nan len ako na priklad. Ako som pisal vyssie, vidim tam zvelicenie, nadsazku, ironiu, istu bizarnost a absurdnost. V mysli som si vybavil neurotika vstupujuceho do miestnosti vykopnutim dveri, ktory si povie svoje a ide dalej, a nad touto asociaciou som sa pousmial (nehovoriac o vyrazoch ktore uz zludoveli aj u ostatnych diskutujucich ako rovinka, facka a pod.). Nijako ma to neurazilo, ani sa ma to nedotklo, navyse si nemyslim ze to bolo myslene vazne. Ale asi je celkom zbytocne to tu takto vysvetlovat, ide o princip, a sice ci mazat taketo prispevky. Ja vravim nie, ale ty a mozno aj redakcia bude mat iny nazor.

Ved v pohode elviska, ja si len myslim, ze je to hadzanie hrachu na stenu.

@Milanj55
Svojim usmernenim si ma nepresvedcil. Uz len v nazve temy je explicitne uvedene ze ide o pravidla fora, takisto dalej v texte sa rozobera iba forum. Mozem sa samozrejme mylit, ale aby si ma vyviedol z omylu, uved prosim nejaky link kde vidis spisane pravidla pre diskusiu pod clankami. No toto cele je len nepodstatny detail.
Chces zakazovat vsetky hlupe komentare alebo komentare ktore sa ti nepacia? To nie je podla mna cesta, uplne cistu internetovu diskusiu nenajdes nikde a to uz zo samej podstaty roznorodosti ludi. Ale trollovia su specificka kategoria, potrebuju pozornost a vacsinou sa mozu spolahnut ze ju aj dostanu. Proste si to uzivaju. Ak by ju nedostali, nemaju dalej motivaciu prispievat. Cize donekonecna reagovat je podla mna v tomto pripade kontraproduktivne, je to len voda na mlyn. Tych par prispevkov sa medzi ostatnymi normalnymi strati, tak ako sa postupne stratia aj dotycni jedinci. Samozrejme, ak budu komentare obsahovat osobne utoky, vulgarnosti alebo extremisticke nazory, v tom pripade to treba mazat. Toto som si tu zatial ale nevsimol.
Respektujem tvoj nazor, mam na to len iny pohlad a takisto ho nechcem nikomu vnucovat.

Milanj55 píše:Tá veta , že diskusiu nespamuje len troll , ale aj tí čo s ním hrajú tie hry. Neviem ,koho si tým mal na mysli, ale nebudem rozoberať Tvoj hodnotový rebríček, ktorý si v tomto prípade použil.

Vseobecne, nemam na mysli nikoho konkretneho a tej poznamke s hodnotovym rebrickom nerozumiem.
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Uto 25. Apr 2017 13:14:14

Zdravím Vás priatelia.Už som nemal v úmysle reagovať na "Phobosa", ale opäť ma vyzval na reakciu, tak sa musím vyjadriť.To , či som Ťa presvedčil o tom , že pravidlá fóra sú platné aj pre celý tento portál potvrdzujú udelené "bany" od vedenia redakcie, ktorá tak reagovala na nevyberané invektívy voči iným oponentom, prípadne cyklistom a konala tak určite podľa svojich platných interných predpisov. Pôsobíš tu už dlhší čas a bol som presvedčený, že tom vieš, ale nie je mojou povinnosťou Ťa o tom presviedčať, od toho sú tu iný a myslím, že Lukáš to môže len potvrdiť. Píšeš,"chceš zakazovať všetky hlúpe komentáre, alebo komentáre ktoré sa Ti nepáčia", nie ja nechcem nikomu nič zakazovať, nikdy som sa tak nevyjadril, iba apelujem na to, aby sa tu dodržovali pravidlá slušného správania a v prípade ich porušení , by sa malo prikročiť k ich aplikácii.No a j tej vete"že diskusiu nespamuje len troll, ale aj tí čo s ním hrajú tie hry."K tomu som Ti odpísal, že nebudem rozoberať Tvoj hodnotový rebríček, ktorý si v tomto prípade použil. Tak celkom jednoducho, Ty dávaš do jedného súvisu človeka ktorý tu trolluje s jeho oponentami v diskusii a nevidíš tam žiadny rozdiel.Tak toto som mal na mysli, lebo to smerovalo na "elvisku a spol."Porovnal si neporovnateľné a už spomínaný človek nedosahuje úrovne elvisky ani zďaleka. Ako si už napísal, tak trollovia sa vyžívajú v neustálich reakciách voči svojim oponentom, tak týmto končím aj já svoje reakcie na túto tému, aby som sa nestal jedným z nich. Prajem Ti veľa tvorivých úspechov , nech sa Ti darí v ďalšom Tvojom pôsobení na tomto športovom portáli. Prajem Vám pekný deň priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Uto 25. Apr 2017 14:02:27

@Phobos
Ja tam vidím iba snahu uraziť oponentov a snahu zosmiešniť Sagana, nič viac, nič menej. Nie je tam nič, čo by nebolo stokrát od originál ježiša napísané, veď aj ten originál je len ako generátor, ktorý zo zopár slovných spojení generuje hlúposti a je úplne jedno či zľudoveli alebo nie. Nie je tam nič rozumné, žiadny podnet na diskusiu, len zúfalá snaha zaujať, ktorá sa ako vidím na tebe nemíňa účinkom a provokovať. Je pritom úplne jedno ako je to myslené. Je to len niekto, kto využíva anonymitu, pretože v realite by to v tej miestnosti opakovane nemohol hovoriť, jednoducho by ho odtiaľ vykopli. Uvedom si, že takýto provokatívny príspevok nabáda k podobnej komunikácii aj ostatných a potom sa z toho stáva stoka a tá stoka znehodnocuje prácu ľudí ktorí napĺňajú tento portál.
Potom tam nazrie niekto, kto by možno aj chcel nejakým spôsobom tieto stránky využiť na marketing, ale povie si, ja toto podporovať nebudem, nebudem podporovať stránky kde sa odbavujú podobné indivíduá, urážajú cyklistov či iných ľudí, nechcem aby moja firma bola spájaná s takýmito jedincami.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Uto 25. Apr 2017 18:25:05

Prosím Vás, viete mi, resp. redakcii dať nejaký návod ako zabrániť/blokovať prispievateľov pod článkami?? Veď sa to tu riešilo pred nedávnom a sám Lukáš to tu vysvetlil, že to jednoducho nejde. Vždy sa našiel spôsob ako obísť blokovanie, tak tu nevyplakávajte o nejakom blokovaní a neviem čo. Radšej začnite od seba a prestaňte reagovať na ľudí, ktorých príspevky sa Vám nepáčia, pretože to je jediný dôvod prečo ich je toľko. To je ten najlepší spôsob ako to aspoň trochu zmierniť. Už tým, že tie komenty čítate sa sami zasluhujete o to, že tu stále budú. Najlepší a najľahší spôsob: NEČÍTAŤ-NEREAGOVAŤ

@phobos, play-off vám moc nevyšlo, kde sa stala chyba? :D
@Milanj55, než niečo odošleš, si to skopíruj. Ak ťa odhlási, vieš si to znovu prilepiť. Nemusíš pak písať odznova ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Uto 25. Apr 2017 19:15:40

Zdravím Ťa "dexterko".Asi nevieš stále stráviť naše reakcie na Tvoj "blog". Já Ti vôbec neberiem Tvoj názor, ale rady typu "NEČÍTAŤ-NEREAGOVAŤ"skús v prvom rade na sebe.Dexterko, ak si si nevšimol, tak"Phobos" reagoval prvý na môj príspevok a já považujem za slušné , keď som vyzvaný reagovať spätne.Všetko je len o komunikácii, tá zbližuje oponentov a každý tak trochu ustúpi zo svojho pôvodného názoru.Ďalšia Tvoja veta zvýraznená v texte znie:Radšej začnite od seba a prestaňte reagovať na ľudí, ktorých príspevky sa Vám nepáčia...Prečo si to nespravil sám, keď sa Ti nepáčia naše príspevky. Ale aj tak ďakujem Ti za radu , aby som si skopíroval príspevok ešte pred odoslaním.
Dexterko, ako som už písal vo svojich predošlých príspevkoch , tak som Ťa vždy obdivoval ,že píšeš s takým nadhľadom a ľahkosťou. Neznamená to , že tomu nemôže byť tak aj naďalej, len sa prosím Ťa prenes nad to všetko čo sa udialo a snaž sa brať aj odlišné názory. Tvoje reakcie na nás mi pripadajú ozaj, ako keby profesor usmerňoval svojich študentov. Nikto z nás nemá patent na rozum a preto sa nesnaž nejakými zvýraznenými , alebo veľkým písmom písanými slovami nás tu umravňovať. Vôbec sa necítim byť urazený, iba zaskočený Tvojou reakciou, ktorú by som od Teba nikdy nečakal.Nevadí , aj tak Ti prajem všetko dobré a neber to všetko až tak smrteľne vážne, škodí to zdraviu. Pekný večer všetkým.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia