Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Str 18. Okt 2017 12:33:19

Zdravím Ťa Lukáš.Nazriem do kalendára a čie meno tam dnes svieti? No samozrejme Tvoje, tak Ti touto cestou Lukáš prajem ,v súkromnom a samozrejme aj pracovnom živote veľa šťastia , zdravia , lásky životnej pohody. Prajem Ti , aby tento portál fungoval aj naďalej v takejto skvelej kvalite a aby nám športovým priaznivcom zaoberajúcimi sa cestnou cyklistikou, prinášal aj naďalej nádherné zážitky podávané Tebou a Tvojimi redaktormi. Ešte raz všetko najlepšie a veľa zdaru vo Vašej práci.Pekný deň prajem všetkým priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Str 18. Okt 2017 15:53:49

Milanj55 píše:Zdravím Ťa Lukáš.Nazriem do kalendára a čie meno tam dnes svieti? No samozrejme Tvoje, tak Ti touto cestou Lukáš prajem ,v súkromnom a samozrejme aj pracovnom živote veľa šťastia , zdravia , lásky životnej pohody. Prajem Ti , aby tento portál fungoval aj naďalej v takejto skvelej kvalite a aby nám športovým priaznivcom zaoberajúcimi sa cestnou cyklistikou, prinášal aj naďalej nádherné zážitky podávané Tebou a Tvojimi redaktormi. Ešte raz všetko najlepšie a veľa zdaru vo Vašej práci.Pekný deň prajem všetkým priatelia.


aj ja sa pridavam...vsetko naj sefko
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 19. Okt 2017 9:06:01

Ďakujem chlapi, to som teda nečakal :)
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Štv 19. Okt 2017 11:26:18

Mám troška čudnú otázočku, ale tento rok už bolo UCI Gala?
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Sob 21. Okt 2017 19:27:46

lukas este jedna prosbicka...dal by sa spravit nejaky vacsi rozhovor s Terezkou Medvedovou?...ako jedina momentalne brusi zenske profi cesty...ako hodnoti svoje doterajsie posobenie...ako to snou vyzera dalej atd...dakujem
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Ned 22. Okt 2017 16:31:23

@elviska
UCI gala nebolo, lebo ešte sa preteká na WT úrovni, malo by byť v utorok večer v Číne.

@majo
S Terezou nový rozhovor zatiaľ neplánujeme, v jej pozadí sú elementy, ktoré nedodržiavajú zmluvy, teda ich nebudeme ani nepriamo podporovať. Proti nej pochopiteľne nič nemáme a držíme jej palce.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Ned 22. Okt 2017 16:34:43

@lukas
ojoooj tak taketo veci citam nerad...sice nemam sajnu o co ide ale dufam ze ona ako cyklistka bude len a len napredovat
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod pussyfer » Štv 26. Okt 2017 19:09:21

skoda, ze pod clankom o konci sezony nie je diskusia...takze aspon tu: dakujem za clanky pocas sezony, velmi profi a bez gramatickych chyb :-) za tuto moznost, citat vas, samozrejme mam na tomto portali vypnuty adblock a velmi rad....
pussyfer
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 18:57:52

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Smis » Ned 26. Nov 2017 21:39:06

Zdravím,
ja len, žeby som privítal články o trénovaní mimo hlavnej sezóny a niekoľko rád ohľadom stravy pre cyklistov počas tréningov a počas preteku.
Mohli by sa k tomu vyjadriť nejaký odborníci z rád závodníkov, či trénerov. Prípadne navrhujem uskutočniť nejaký live seminár.
Zároveň dúfam, že uverejníte rozhovor s Petrom Saganom. Nepochybne ste s ním v Bergene komunikovali. 8-)
Vďaka.
Smis
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 15:41:28

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 28. Nov 2017 17:39:07

@Smis
Ďakujeme za príspevok. Premýšľame nad mnohými záležitosťami. Všetko musíme klásť na misky váh.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Štv 30. Nov 2017 19:37:56

Neviem, či sa to zdá len mne, ale tá úvodná čiernobiela fotka Privaru v článku Okolo Slovenska mi príde ako smútočné oznámenie. Prvý moment, kým som si uvedomil, že mal byť článok k predstaveniu pretekov ma hneď napadlo, že sa zasa nejaké nešťastie stalo.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Štv 30. Nov 2017 21:58:53

@Lukáš Timko
Po skončení tohtoročného Okolo Slovenska si napísal výborný článok o plusoch i niektorých malých nedostatkoch. Zaujala ma najmä potreba zmeny dresu pre lídra bodovačky (na celosvetovo tradičnú zelenú). Rozprával si o tom s organizátormi? ;) Osobne by sa mi páčila aj zmena grafiky etáp, hlavne označovanie kopcov dĺžkou a priemerom v percentách - toto tiež chýba. Napríklad Cronoescalada robí perfektné profily máp - jednoduché, prehľadné s možnosťou označovania stúpaní aj s údajmi. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 01. Dec 2017 0:02:54

@ostrihaneofce
Ak sa už pýtaš, tak budem aj na pochmúrnu fotografiu odpovedať :) Fotograf vravel, že svetlo bolo príšerné, preto zvolil niektorým fotografiám takúto úpravu.

@zakliata.panna
Toto som popravde neriešil. Problém je ten, že farba všetkých dresov je viac-menej neutrálna, teda sa hodí takmer každému sponzorovi. Pri zelenom drese by mohol nastať problém, že by sa nenašiel sponzor, ktorý by chcel s takýmto dresom spojiť svoju značku. Môžem sa príležitostne opýtať. Aj na tie profily. Neviem či je to také jednoduché, že by systém vedel našim kopcom udávať všetky parametre, neviem ako to funguje. Asi áno.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pia 01. Dec 2017 8:58:55

@lukas

tak zeleny dres by janom-u sedel ako uliaty ci? ved kto iny sa hodi viac ku zelenej ako pan miskovsky so svojimi firmami?
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Pia 01. Dec 2017 9:37:48

@lukas
To bol len taký výkrik do vetra s tou fotkou :D Ani som nečakal odpoveď :lol:
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 01. Dec 2017 12:43:27

@majo
No ja neviem, ich logo je skôr modré ako zelené aj keď rozumiem tvojej asociácii so zelenou energiou. Ale neviem či ma význam sa o tom baviť, lebo janom nikdy nebol medzi hlavnými partnermi Okolo Slovenska, ktorí majú rozdelené dresy. Bol alebo je rádovým sponzorom pretekov ako veľa iných firiem. Či sa to má nejako zmeniť netuším.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pia 01. Dec 2017 12:48:34

lukas píše:@majo
No ja neviem, ich logo je skôr modré ako zelené aj keď rozumiem tvojej asociácii so zelenou energiou. Ale neviem či ma význam sa o tom baviť, lebo janom nikdy nebol medzi hlavnými partnermi Okolo Slovenska, ktorí majú rozdelené dresy. Bol alebo je rádovým sponzorom pretekov ako veľa iných firiem. Či sa to má nejako zmeniť netuším.


jasne chapem ale ta tvoja myslienka ohladom farby dresov je absolutne na mieste a ja som uplne za...ohladom janom-u som to napisal preto ze ked bol na tej tlacovke tak je viac zainteresovany nielen ako obycajny sponzor ci "hovorca podlaharov"...a som si isty ze akakolvek firma by sa dokazala vhodne prisposobyt zelenej ved to nejde len o dres ale o kopu dalsich reklamnych miest spojenych z bodovackov...som si isty ze by to kludne zvladli aj ruzovy oranzovy ci modry operatori alebo ktokolvek iny...len treba xciet
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 01. Dec 2017 18:09:37

Veď to, že treba chcieť. Všetci sponzori sa pri cyklistike hneď pýtajú, či sa dostanú k Saganovi, resp. aký súvis s ním má daná akcia, takže organizátori pretekov to majú veľmi ťažké, keď im musia vysvetľovať, že so Saganom to veľa spoločného nemá. Ja si myslím, že už tých súčasných cez 30 sponzorov a partnerov je zázrak. Príchodom Bory a Quick-Stepu by sa to mohlo znova zlepšiť. Lenže to tých najväčších hráčov ako operátori alebo banky nezaujíma. Tí do niečoho menšieho mimo Sagana nepôjdu nikdy. Ale dobré je, že je to stále prirodzená evolúcia. Ako som písal v sumári pretekov - je tam veľa čo zlepšovať. Niektoré záležitosti už majú preteky na 100 %, iné iba na 40 %. Takto sa posúvajú a budú raz pripravené aj na Petra.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk-Informácie články

Poslaťod Miki » Str 13. Dec 2017 16:27:09

Pán Timko.Je 13:12.15.OO hod.Na všetkych hlavných cudzojazyčných cykloportáloch od rána už visí,ako hlavná správa pozitívny dopngový test Frooma.Následne to prevzali naše hlavné športové portály/šport.sk,sme atd./To isté sa stalo aj v prípade dohody Sagan versus UCI.Nemyslíte si ,že prichádzate o čitateľov,keď nedostatočne rýchlo informujete.Pod článkom na sme .sk je už 160 diskusných príspevkov.Mnohí ,ktorí dánejšie prispievali na tomto portály už diskutujú na sme.sk.Ako príklad uvediem Ifčapifča.Myslím,si že by nemal byť problém uverejniť expresne krátky článok s malým komentom.Matejkovci na road.cycling.cz už vyprodukovali k tejto téme 2 články.Dakujem za odpoveď.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 14. Dec 2017 11:11:34

@Miki
Väčšina redakcií v mimosezónnom období funguje systémom hula-hop. Niekto má daný deň službu a niečo vymyslí. Ráno má alebo ani nemá predstavu, čo bude robiť. Ako ste si mohli všimnúť, my fungujeme na základe v októbri stanoveného publikačného plánu, ktorý je jasný. Kedy a ktorý zo 70 článkov budeme publikovať. Redaktor má množstvo času venovať sa danej téme kvalitne a bez stresu. Má to za následok veľmi efektívnu deľbu práce pri dobrej koncepcii a ušetrených financiách. V zime sa totiž zvyčajne nedeje nič zásadné a aj včerajšok bol v návštevnosti z celkového pohľadu iba štatistickou odchýlkou pri dávno uzavretých reklamných zmluvách na rok 2017.
Áno, bohužiaľ, nie sme tak flexibilní ako iné obrovské redakcie, alebo také, ktoré nemajú nápady, teda čakajú čo im zahraničné portály prinesú. A tiež ste si určite všimli, že takéto závažné témy nikdy nereportujeme troma vetami, ktoré čitateľ nájde hocikde, ale základnou podmienkou každého nášho článku je pridaná hodnota.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia