Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Sob 16. Dec 2017 19:37:15

elviska píše:Ako človek, fanúšik, to viem pochopit. Rodina je dôležitejšia ako anketa. A nedávno sa im narodil synček, tak sa to dá pochopit. Ale ked mám pravdu povedat, tak ja by som na športovca roka nešla, a keby som išla, tak by som povedala svoj názor na podaktorých novinárov. Najma Pluskárom.
https://www.facebook.com/PeterSagan/pho ... tif_t=like
https://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/ ... a-nepride/

Zdravím Ťa "elviska", tak toto je určite vďačnejšia téma ako tá s Froomom. Na toho sa tu už navalilo toľko negatívneho, že to nemá význam ďalej rozoberať. Počkajme si na argumenty z jeho strany a na rozhodnutie komisie.No a k vyhlasovaniu športovca roka, tak tento rok sa nečudujem Petrovi , že sa nezúčastní veď má k tomu ten najkrajší dôvod aký môže človek mať. Narodenie potomka je to najlepšie , čo v živote môže človeka postretnúť. Myslím si , že na to vlaňajšie vyhlasovanie Peter už zabudol a nebude sa k tomu vracať vo svojich vyjadreniach. Čo sa týka "Diváckej ceny", tak tam to vyzerá jasne pre Petra a tam by ho nemal predstihnúť asi žiaden športovec.Hlasovanie novinárov bude možno trochu prezieravejšie ako vlani , aj keď sa určite nájde nejaká tá čierna ovca , ktorá bude opakovať spôsob hlasovania z vlaňajška. Ešte mi nedá nevyjadriť sa k víťazovi vlaňajšej ankety M Tóthovi, tohoto človeka som si veľmi vážil, ale musím sa priznať, tá jeho reklama čo prebieha denne nespočetne krát na TV obrazovkách , tak ma už ubíja . Nech to už dopadne akokoľvek (konečný rezultát by mal byť 18.12.2017), tak táto reklama, ktorá lezie na nervy nielen mne mu viac ublíži ako prospeje. Možno sa na mňa za tieto slová naštve zopár ľudí , ale já to takto cítim. Priatelia, nezabudnite zaslať SMS-ku , pokiaľ chcete Petrovi dopomôcť k tej diváckej cene. Prajem Vám pekný zvyšok víkendu.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 16. Dec 2017 21:07:21

Milanj55
Čo sa týka Frooma, ja ho zatial moc nekritizujem, skor si ešte počkám, že čo bude dalej. Ale mám taký pocit, že Angličanom sa všetko prepečie. Myslela som ešte aj na Wigginsa a Cava.
A tiež si myslím, že Peter na minuloročné vyhlasovanie ankety nemyslí, to skôr mi fanušikovia na to myslíme.
A čo sa týka Mateja Tótha, tak tiež sa mi tá reklama slovenskej sporitelne nepáči, teda skôr moja mama a brat hundrú na tú reklamu. A tiež si myslím, že skôr mu to ublíži ako prospeje. Mne napriklad športovci v reklamách, až tak nevadia. Tóth už tiež bol v reklame pre O2 a Dôveru. Peter je tiež v reklamách, viem že sa to podaktorým tiež nepáči, ale ja mám taký pocit, že do tých reklám viacej pasuje, pre svoju povahu. Je svojský a hravý, Toth je viac diplomatický pre mna. A reklama nemusí byt stále negatívna, ale môže byt aj zábavná a môže aj pomôct. Napriklad Peter práve so sponzormi, podporuje detskú Tour aj akademiu v Žiline. Prajem pekný večer ešte.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Štv 21. Dec 2017 15:13:44

A hlavne sú za to pekné lóve. ;) A keď lezie na nervy, tak ju nepozerám. Ja som ju nevidel ešte ani raz a snáď sa mi to ani nepodarí.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Štv 21. Dec 2017 16:05:06

dexterko píše:A hlavne sú za to pekné lóve. ;) A keď lezie na nervy, tak ju nepozerám. Ja som ju nevidel ešte ani raz a snáď sa mi to ani nepodarí.

Zdravím Ťa"dexterko".Už si sa dlhší čas neozval , musím priznať, už si mi tu chýbal. Mal som dobrého tušenie, že na ten môj príspevok zaberieš ako rybka na návnadu.Neverím tomu , že by si ešte tú reklamu s Matejom Tóthom nevidel, iba ak by si skoro vôbec nesledoval televíziu.Samozrejme aj já sa ju snažím ignorovať, ale vieš ako to dneska chodí v tých TV, každá sa snaží dostať tam čo najviac reklamy, ale nie je reklama ako reklama. Páči sa mi tá reklama s tým bačom a valachom, tak tá je na úrovni a človek sa pri nej zabaví. Bohužiaľ tá s Matejom má úplne opačný zmysel, to mi berie energiu a vytvára negatívne myslenie u diváka voči špičkovému športovcovi. Dexterko , nie si zlý človek, len niekedy výroky u Teba predbehnú logické myslenie. Prajem Ti viac pozitívneho myslenia pri komunikácii so svojimi spolu diskutérmi. Ale každý sme iný a každý z nás má nejaké tie muchy , ani já nie som svätý a preto je potrebná komunikácia medzi nami a všetky ostrejšie hrany sa časom obrúsia. Veľa šťastia priatelia.
P.S. Majo, kde si sa stratil?
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Štv 21. Dec 2017 16:40:44

Ale kde sa stratil diskutér " Za slušný svet". Nebol tu od TDF?? Dúfam, že sa mu nestalo niečo zlé...
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 21. Dec 2017 19:28:41

@Milanj55
Ja telku kukám, ale dexterko asi nie. Mne reklamy až tak nevadia, aj ked tá od slovenskej sporitelne sa nepáči ani mne, ale dá sa to prežit. Dexterko, asi nemá moc rád reklamy, riešil to už dávnejšie aj v komentoch. Daktoré sú aj zábavné. Telekom má celkom dobré reklamy tiež, najma tento rok, aj ked nie sú až tak vianočné.
Dexterko,áno za reklamy sú aj lóve, ale dakedy sa tie peniaze dávajú aj na dobré veci.
Majo, už určite varí kapustnicu, aj pre nás. ;)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Štv 21. Dec 2017 20:37:53

caute caute
majo kapustnicu nevari majo je len trochu smutny z toho co sa momentalne deje a tak caka na oficialne vysledky a vyňadri 8-) sa až potom...urcite ste pochopili ze hovorim o kauze astmatik

co sa tyka tej reklamy Mata Totha tak ja zasa trosku nechapem co sa vam na nej nepaci ale maximalne akceptujem vas nazor a neberiem vam ho...mne napak vobec nevadi ba kludne poviem ze sa mi aj celkom paci...je pravda ze ten koniec ked sa tam nakoniec objavi SPSL to zabija ale pre mna je kopa inych reklam ktore mi viac lezu na nervy...a napr. tie minulorocne saganovske akoze z buducnosti boli pre mna totalne trapne ale tie tohtorocne s tym kurierom su fajn...a to ani nevravim ako maj maly leti cez cely byt vzdy ked zacuje ze ide sagan v telke :D

milan a elviska viem ze vy dvaja uz zo zasady s dexterkom nemozete suhlasit ale aj vy musite uznat ze ta jeho prva veta je viac ako cista pravda
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 21. Dec 2017 21:11:38

majo píše:caute caute
majo kapustnicu nevari majo je len trochu smutny z toho co sa momentalne deje a tak caka na oficialne vysledky a vyňadri 8-) sa až potom...urcite ste pochopili ze hovorim o kauze astmatik

co sa tyka tej reklamy Mata Totha tak ja zasa trosku nechapem co sa vam na nej nepaci ale maximalne akceptujem vas nazor a neberiem vam ho...mne napak vobec nevadi ba kludne poviem ze sa mi aj celkom paci...je pravda ze ten koniec ked sa tam nakoniec objavi SPSL to zabija ale pre mna je kopa inych reklam ktore mi viac lezu na nervy...a napr. tie minulorocne saganovske akoze z buducnosti boli pre mna totalne trapne ale tie tohtorocne s tym kurierom su fajn...a to ani nevravim ako maj maly leti cez cely byt vzdy ked zacuje ze ide sagan v telke :D

milan a elviska viem ze vy dvaja uz zo zasady s dexterkom nemozete suhlasit ale aj vy musite uznat ze ta jeho prva veta je viac ako cista pravda

Možno len ja mám taký názor, ale ospravedlnovanie, dakovanie , že mu veríme, nepatrí do reklamy. Radšej to mohli zavesiť len na sociálne siete. Alebo natočiť s ním vianočnú reklamu........no tie minuloročné reklamy telekomu neboli práve najlepšie, ale neboli ani zlé. ......... No ja málokedy súhlasím s dexterkom to máš pravdu, ale neviem či tá prvá veta je úplne pravdivá. Áno dostanú za to lóve, ale tie peniaze z reklamy môžu aj pomôcť. Keď dobre viem tak napríklad sponzori Sagana, podporujú detskú Tour aj akadémiu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Štv 21. Dec 2017 21:20:59

Ahojte priatelia.Teším sa na každý Váš príspevok a dneska ich bolo dosť. Ďakujem za Vaše reakcie "elviska a majo", lebo keď sa na chvíľu niekto z Vás odmlčí , tak mi začnete chýbať , ale samozrejme aj ostatní, čiže aj dexterko,ifčopifčo,MichalJ,Miki,Zutu,motyliLET.......Asi začínam byť na starosť senilný, ale je to tak. , Majo , tá posledná veta , že my dvaja s elviskou už zo zásady nemôžme súhlasiť s "dexterkom", tak len dúfam, že si to nemyslel vážne, lebo vo veľa veciach som s ním nie len já , ale aj "elviska" mohli súhlasiť.Práve preto som tu bol predtým písal , že v živote nie je len čierne a biele , ale existujú aj iné farby. Z tohoto sa dá vydedukovať , že určité problémy sa nemusia posudzovať len čiernobielo , ale môžu mať viacero pohľadov na ne. Tiež som postrehol , že tu viacero prispievateľov v poslednom čase zostalo v útlme tak ako pod nickom"Za slušný svet", ktorý ak sa nemýlim bol aktívny na tomto fóre niekedy koncom septembra. Býval pravidelným prispievateľom na tomto fóre a zrazu , ako keby uťal. Každý kto sa tu prezentoval so svojimi príspevkami a zrazu sa odmlčí, tak nám tu bude veľmi chýbať a my budeme ochudobnený o jeho postrehy a myšlienky.
Ale už som zasa pridlhý a nezostáva mi iné , ako Vám popriať krásne sviatky , prežité v kruhu svojich najbližších.Pekný večer priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Štv 21. Dec 2017 22:59:06

ano milan trosku som to prepiskol ze uz zo zasady ale vo vacsine pripadov je to tak...ja posudzujem kazdeho prispevok osobitne...teda aspon sa o to snazim...ale mas pravdu v tom ze aj mne tu proste chybaju niektore ludia...berloqove siahodlhe recenzie s ktorymi som sice obcas nesuhlasil ale zato vzdy ma udivovali historickymi faktami a vedomostami...strasne chyba moje niekdajsie dotahovanie sa s focusom...bratmmm kosicky ta ty dze ši? :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 21. Dec 2017 23:06:34

@majo
Focus je z Košíc? Mne sa nezdá, ja som si zapamatala , že Pet je z Košíc. A ja z okolia. :lol:
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 24. Dec 2017 10:40:07

Prajem všetkým štastné a veselé Vianoce, aj ked máme dakedy odlišné názory, dakedy sa aj pohádame.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Ned 24. Dec 2017 12:20:24

Zdravím Vás priatelia, pripájam sa k "elviske" a prajem všetkým"šťastné a veselé sviatky".Všetko dobré priatelia aj do Nového roku.http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ ... ele-559555
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Ned 24. Dec 2017 12:47:21

samozrejme aj ja prajem vsetkym stastne a vesele a uspesny novy rock 2018
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod berloq » Ned 24. Dec 2017 13:21:10

Prajem aj ja pekné vianočné sviatky celej komunite! Taktiež všetko dobré v novom roku, najmä veľa kilometrov na cestách a ďalších chvíľ strávených s cyklistikou!
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod sportovec » Ned 24. Dec 2017 15:15:25

Ak1n0m píše:Ale kde sa stratil diskutér " Za slušný svet". Nebol tu od TDF?? Dúfam, že sa mu nestalo niečo zlé...

Záhadne sa objavil, keď ifcopifco vyhlásil, že už nebude diskutovať v tomto fóre + mal aj rovnaké pohľady na vec .... no a potom ho to už prestalo baviť prihlasovať sa pod týmto loginom ... :D
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Ned 24. Dec 2017 15:27:31

Prajem všetkým príjemné prežitie sviatkov (pozor na kostičky!!! :D ) a všetko dobré roku 2018 !!!
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 24. Dec 2017 17:46:35

sportovec píše:
Ak1n0m píše:Ale kde sa stratil diskutér " Za slušný svet". Nebol tu od TDF?? Dúfam, že sa mu nestalo niečo zlé...

Záhadne sa objavil, keď ifcopifco vyhlásil, že už nebude diskutovať v tomto fóre + mal aj rovnaké pohľady na vec .... no a potom ho to už prestalo baviť prihlasovať sa pod týmto loginom ... :D


Netáraj, nikdy som tu nevystupoval pod iným nickom ako ifčopifčo, už sa s tým zmier, že niekto môže mať rovnaké názory ako ja a iné ako ty. Netuším, kto sa skrýva za nickom Za slušný svet. Najskôr berloq rvrdil, že som menovateľ, teraz som podľa teba Za slušný svet, nie, nie som adolescent aby som musel podporovať svoje názory inou identitou.
Prajem všetkým ktorí sem píšu alebo to tu len čítajú pokojné Vianoce.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Pon 25. Dec 2017 8:35:02

sportovec píše:
Ak1n0m píše:Ale kde sa stratil diskutér " Za slušný svet". Nebol tu od TDF?? Dúfam, že sa mu nestalo niečo zlé...

Záhadne sa objavil, keď ifcopifco vyhlásil, že už nebude diskutovať v tomto fóre + mal aj rovnaké pohľady na vec .... no a potom ho to už prestalo baviť prihlasovať sa pod týmto loginom ... :D



Nezdá sa mi...

"Za slušný svet" počas MS vyrobil tabuľku na tipovanie výsledkov, potom dal priebežné výsledky a koniec, celkové vyhodnotenie už neurobil. Preto mi to bolo čudné, že kde je :?:

Samozrejme pokojné Vianoce všetkým.
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Pon 25. Dec 2017 10:33:17

Zdravím Vás priatelia. Už som myslel , že sviatky prebehnú bez nejakých osočovaní a podozrievaní medzi nami, ale bohužiaľ , nie je tomu tak. Nechápem , ako môže niekto vysloviť také podozrenie , že "ifčopifčo" používal nick"Za slušný svet" a to bez toho , žeby mal k tomu nejaký dôkaz. Prosím Ťa "sportovec", takéto podozrenia(obvinenia) sú veľmi nebezpečný krok a môže sa to človeku vrátiť ako bumerang. Keď Ti stačí dôvod , že sa jednalo o rovnaké pohľady na vec, tak to si mohol vymenovať viacero prispievateľov , kde by som patril aj já. S väčšinou jeho príspevkov súhlasím , lebo sú podložené faktami a logickým myslením čo sa nedá vždy povedať o jeho oponentoch. Preto by sme si mali dobre premyslieť, keď takéto niečo prezentujeme na tomto fóre.Je to môj názor a nikomu ho nevnucujem ,ale mali by sme sa navzájom viac vážiť a svet by bol hneď krajší.Pokojné sviatky priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia