Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Uto 09. Máj 2017 15:19:25

:D tu clovek nemoze fandit slabsim pretekarom a verit im lebo cloveka hned vysmeju :D to som teda dopadol :D Ale ved Demare vam to na Tour ukaze ked vyhra 2 etapy :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Uto 09. Máj 2017 22:42:09

Focus-Shimano píše::D tu clovek nemoze fandit slabsim pretekarom a verit im lebo cloveka hned vysmeju :D to som teda dopadol :D Ale ved Demare vam to na Tour ukaze ked vyhra 2 etapy :D


ale ved ty fandis najlepsiemu a nie slabsiemu :D :D :D my ta nevysmievame ved my ta mame v podstate celkom radi :D :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 12. Jún 2017 10:00:11

Napíšem svoj komentár radšej sem. MilanJ55 a Pet. Ja keď keď si kuknem pretek tak si zvyknem prečítať aj články cycling info a keď to už zrolujem troška viacej dole, tak už vidím diskusiu a tie komentáre komentáre :roll: Viem že ste mi už viackrát spomínali že tam nemám prispievať , ale to sa dakedy nedá. Najmä keď vidím komentáre modrej knižky, Andyho, atď. Včera som napr nechápala ani komentáre ja(cz). Skôr súhlasím s názorom Andreja, čo sa bol včera bicyklovať. Alebo sa nájdu ešte aj iné komentáre s ktorými súhlasím. A rado, ten keď Sagan vyhraje tak je boh a keď nevyhráva, tak začne vyťahovať rôzne veci aj spolu s ferimom. Dexterko môže byť dobrý človek, ale zmenila som troška naňho názor po tom blogu a stále to pokračuje, možno že sa dakedy to zmení. Skôr mi pripadá že je na strane negatívnych. A keď už spomínaš plagáty Milan, tak podpisovu kartu s venovaním mám aj ja. Ale nemám ju vycapenu v izbe, mám ju odloženú medzi vecami v skrinke. A mám šiltovku z TDF, čo sponzoruje žltý dres. Už nie som v tom veku, žeby som mala mať vycapenych spevákov, športovcov. Športovcom jednoducho fandím, či sa darí, alebo nedarí. Keď som bola tínedžerka tak som ficala na Supestar 1, mala som aj plagáty vtedy. Tak asi viete koľko mám teraz rokov, teda odhadom. A mám rada pozitívnych ľudí, že z nich niečo aj vyžaruje charizma, hravosť. Aj ja Vám prajem pekný slnečný deň, teda dúfam.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Pon 12. Jún 2017 11:15:34

elviska píše:Napíšem svoj komentár radšej sem. MilanJ55 a Pet. Ja keď keď si kuknem pretek tak si zvyknem prečítať aj články cycling info a keď to už zrolujem troška viacej dole, tak už vidím diskusiu a tie komentáre komentáre :roll: Viem že ste mi už viackrát spomínali že tam nemám prispievať , ale to sa dakedy nedá. Najmä keď vidím komentáre modrej knižky, Andyho, atď. Včera som napr nechápala ani komentáre ja(cz). Skôr súhlasím s názorom Andreja, čo sa bol včera bicyklovať. Alebo sa nájdu ešte aj iné komentáre s ktorými súhlasím. A rado, ten keď Sagan vyhraje tak je boh a keď nevyhráva, tak začne vyťahovať rôzne veci aj spolu s ferimom. Dexterko môže byť dobrý človek, ale zmenila som troška naňho názor po tom blogu a stále to pokračuje, možno že sa dakedy to zmení. Skôr mi pripadá že je na strane negatívnych. A keď už spomínaš plagáty Milan, tak podpisovu kartu s venovaním mám aj ja. Ale nemám ju vycapenu v izbe, mám ju odloženú medzi vecami v skrinke. A mám šiltovku z TDF, čo sponzoruje žltý dres. Už nie som v tom veku, žeby som mala mať vycapenych spevákov, športovcov. Športovcom jednoducho fandím, či sa darí, alebo nedarí. Keď som bola tínedžerka tak som ficala na Supestar 1, mala som aj plagáty vtedy. Tak asi viete koľko mám teraz rokov, teda odhadom. A mám rada pozitívnych ľudí, že z nich niečo aj vyžaruje charizma, hravosť. Aj ja Vám prajem pekný slnečný deň, teda dúfam.

Zdravím Ťa "elviska", to čo si napísala , tak zo všetkým sa dá súhlasiť, až na tie príspevky "ja(CZ), ktorý býval prihlasovaný v žltom a teraz píše pod čiernym nickom. Tak mám dojem, že niektorí prispievajúci používajú viacero nickov, je tam veľká podobnosť v komunikácii s oponentom. Škoda , že je to možné a tým pádom sa dá zneužívať toto fórum pre masírovanie svojho"ega" a tým vytvárať nátlak na svojich oponentov, že s ich príspevkami nesúhlasí viacero ľudí. Veľmi sa ponáhľam, tak mám trochu rozhodené myšlienkové pochody a preto ešte raz "elviska" máš viac odvahy , ako my muži , ale bojovať s veternými mlynmi , tak to býva márna snaha a ničíš si zdravie. Prajem Vám pekný deň priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Uto 20. Jún 2017 17:54:15

Vyzerá to tak, že Peter bude tatino. :P Gratulujem Petrovi a Katke, hlavne nech je bábo zdravé.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Str 28. Jún 2017 17:52:04

Vymazal som tunajšiu diskusiu z MSR a ČR. Každý má čistý štít a môže písať čo chce k akýmkoľvek iným témam.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod sportovec » Str 28. Jún 2017 19:33:46

lukas píše:Vymazal som tunajšiu diskusiu z MSR a ČR. Každý má čistý štít a môže písať čo chce k akýmkoľvek iným témam.

Ako ste mi mazali príspevky pod článkami, tak som tam prestal písať a už je to aj tu.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Str 28. Jún 2017 20:00:15

Ľudia už sa prestaňte konečne hádať na somarinách lebo toto fórum skončí ako to na hokej.sk... Tak dobre tu bolo ešte minulý rok..
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Štv 29. Jún 2017 7:44:53

Focus-Shimano píše:Ľudia už sa prestaňte konečne hádať na somarinách lebo toto fórum skončí ako to na hokej.sk... Tak dobre tu bolo ešte minulý rok..


palec hore kamarat
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Štv 29. Jún 2017 14:45:25

Len ešte poznámka pre elvisku. S Petrom ani nikým žiadny problém nemám a veľmi držím každému v Bore palce. Jeho teória je, že dáva rozhovory slovenským médiám, ktoré za ním cestujú na preteky, čo je prípad pána Lučaniča aj RTVS atď. Ja peniaze na zahraničné výjazdy nemám. To je celé. Poučil som sa, že už nebudem dávať nikomu žiadne námety na konšpirácie.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Štv 29. Jún 2017 15:00:20

Pán Timko, som len bežná Saganomanka, ktorá o cyklistike vie len toľko, čo som sa naučila z Vašej stránky. Som celej redakcii za to veľmi vďačná a obdivujem vašu prácu.
Ale píšem najmä pre toto : nemyslím si, že ste povinný tu vo fóre niekomu niečo vysvetľovať, či dokonca obhajovať sa. Ale to je len môj názor, možno nesprávny.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 29. Jún 2017 17:22:02

lukas píše:Len ešte poznámka pre elvisku. S Petrom ani nikým žiadny problém nemám a veľmi držím každému v Bore palce. Jeho teória je, že dáva rozhovory slovenským médiám, ktoré za ním cestujú na preteky, čo je prípad pána Lučaniča aj RTVS atď. Ja peniaze na zahraničné výjazdy nemám. To je celé. Poučil som sa, že už nebudem dávať nikomu žiadne námety na konšpirácie.

Lukás, ja som nenapísala že nedržíte chalanom palce. Mne sa len nepáči ohovaranie za chrbtom a ešte k tomu verejne. Prečíta si to hocikto. Aj ked je pravda že v diskusiach a na fórach je to bežné. Dávnejšie si napísal veci aj na Valacha. Vtedy som mala tiež svoj názor, ale radšej som bola ticho. To že, teraz reagujem častejšie, je aj kvôli daktorým diskuterom pod článkami a troška aj kvôli dexterkovi. A ked už spomíname pána Lučaniča, tak zvykne robit rozhovory s našimi cyklistami aj s Petrom mimo pretekov, aj mimo sezóny. A mám taký pocit, že najbližšie z naších novinárov, má práve k Lučaničovi.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Štv 29. Jún 2017 17:24:56

elviska, elvisa !!!!!!!! :-))))) Nezačínaj zasa !!
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 29. Jún 2017 17:37:51

Val píše:elviska, elvisa !!!!!!!! :-))))) Nezačínaj zasa !!

Začínam, lebo ste ma spomenuli
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Štv 06. Júl 2017 20:56:41

Amaury už blokuje dôkazové videá :lol: :lol: :lol: Boha ešte ako sa chcú priznať, že sú si ešte rovnejší ako rovní :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Štv 06. Júl 2017 21:57:13

dexterko píše:Amaury už blokuje dôkazové videá :lol: :lol: :lol: Boha ešte ako sa chcú priznať, že sú si ešte rovnejší ako rovní :twisted: :twisted: :twisted:

Zdravím Vás priatelia.Tak teraz sa konečne potvrdilo to , že komisári spravili komplot na Sagana a týmto počinom sa priznali , že všetko mali už nalinajkované , ako sa zbaviť lídra pre zisk zeleného dresu. Používajú pri svojich rozhodnutiach viacero metrov, na jednotlivých cyklistov a takého Démara si vôbec nevšímajú a ten si môže kľudne jazdiť ako sa mu zachce, krížiť trajektóriu všetkým cyklistom a ohrozovať ich zdravie viď posledné dva rovinaté dojazdy do cieľa. Dúfam že BOH z nich vysúdi aspoň tie finančné prostriedky, ktoré mali sľúbené od skorumpovaného vedenia DD. Pre zelený dres , budem fandiť Kittelovi a Matthewsovi , len aby to ten veľkohubý žabožrút nezískal. Dexterko, čím ďalej tým viac sa mi páči Tvoj postoj ku vzniknutej situácii a nie je Ti ľahostajná neprávosť ktorá sa udiala na Petrovi. Viem , že takisto by sme obaja reagovali , keby sa to týkalo hoci ktorého iného cyklistu , ktorý by bol neprávom potrestaný. Nemôžem si pomôcť , ale aj mne sa to vyjadrenie Milana Dvorščíka zdalo úplne alibistické , veď sa mohol vyjadriť ako radový fanúšik cyklistiky a nie ako rozhodca.Vrana vrane oko nevyklove a preto sa od neho nedalo čakať iné vyjadrenie. Som nesmierne rozhorčený nie len za to rozhodnutie vylúčiť Petra z TdF , ale aj za tie kroky , ako začali tú špinu za sebou zametať. Ešte raz "hanba Vám skorumpovaný páni komisári"!Pekný večer všetkým priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pia 07. Júl 2017 7:53:21

Milanj55 píše:
dexterko píše:Amaury už blokuje dôkazové videá :lol: :lol: :lol: Boha ešte ako sa chcú priznať, že sú si ešte rovnejší ako rovní :twisted: :twisted: :twisted:

Zdravím Vás priatelia.Tak teraz sa konečne potvrdilo to , že komisári spravili komplot na Sagana a týmto počinom sa priznali , že všetko mali už nalinajkované , ako sa zbaviť lídra pre zisk zeleného dresu. Používajú pri svojich rozhodnutiach viacero metrov, na jednotlivých cyklistov a takého Démara si vôbec nevšímajú a ten si môže kľudne jazdiť ako sa mu zachce, krížiť trajektóriu všetkým cyklistom a ohrozovať ich zdravie viď posledné dva rovinaté dojazdy do cieľa. Dúfam že BOH z nich vysúdi aspoň tie finančné prostriedky, ktoré mali sľúbené od skorumpovaného vedenia DD. Pre zelený dres , budem fandiť Kittelovi a Matthewsovi , len aby to ten veľkohubý žabožrút nezískal. Dexterko, čím ďalej tým viac sa mi páči Tvoj postoj ku vzniknutej situácii a nie je Ti ľahostajná neprávosť ktorá sa udiala na Petrovi. Viem , že takisto by sme obaja reagovali , keby sa to týkalo hoci ktorého iného cyklistu , ktorý by bol neprávom potrestaný. Nemôžem si pomôcť , ale aj mne sa to vyjadrenie Milana Dvorščíka zdalo úplne alibistické , veď sa mohol vyjadriť ako radový fanúšik cyklistiky a nie ako rozhodca.Vrana vrane oko nevyklove a preto sa od neho nedalo čakať iné vyjadrenie. Som nesmierne rozhorčený nie len za to rozhodnutie vylúčiť Petra z TdF , ale aj za tie kroky , ako začali tú špinu za sebou zametať. Ešte raz "hanba Vám skorumpovaný páni komisári"!Pekný večer všetkým priatelia.


ci pana Mino tak ty si sa riadne rozohnil :D palec hore starec :P chlapci si to riadne pos.ali...sice neoblecu petovy v parizi 6. zelene ale spravili ho este slavnejsim este oblubenejsim este vplyvnejsim a co je dolezite este dolezitejsim cyklistom a bodaj by cim skor nastala situacia ze ho budu oni potrebovat :D inac poliaci na nete uz verejne Peta pozyvaju na TdP ze tam sa o jeho duhovy dres inac postaraju :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pia 07. Júl 2017 9:52:57

Majo a s profilminje to ako? Bola by sanca na zlty? Podla mna by bolo celkom vhodne aby Peter siel Polsko Eneco (alebo akokolvek sa to teraz vola) a Vueltu. Aj ked teraz neviem ako to spravi s formou. Asi by si mal dat nejaku dovolenku a potom ju zacat budovat nanovo aby mal peak cez MS :mrgreen:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod simko » Pia 07. Júl 2017 10:34:01

Keram píše:Majo a s profilminje to ako? Bola by sanca na zlty? Podla mna by bolo celkom vhodne aby Peter siel Polsko Eneco (alebo akokolvek sa to teraz vola) a Vueltu. Aj ked teraz neviem ako to spravi s formou. Asi by si mal dat nejaku dovolenku a potom ju zacat budovat nanovo aby mal peak cez MS :mrgreen:

podla mna Polsko, Eneco a Vuelta by uz bolo trochu moc nie?:) jedine ak Vueltu s odstupenim. lenze potom az do MS by bol bez pretekov. ktovie aky bude mat tento rok profil Lombardia, pri vhodnom profile by stala za zvazenie.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pia 07. Júl 2017 14:01:33

Tak potom co? Lebo ja mam nazor ze aspon jednu GT by mal cez rok dokoncit. Tak potom formu by mal budovat pomaly. Ale rozbili sa mu plany urcite.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia