Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 07. Máj 2017 10:24:05

majo píše:
dexterko píše:Sledoval niekto to dnešné trápenie našich?
Sa bojím aj pozerať ďalšie mače. :cry:


spravny fanusik stoji za svojim teamom ci sportovcom vzdy...v dobrom aj v zlom...a u mna to plati tak ako v cyklistike tak aj v hokeji a tak aj v kazdom inom sporte...a ty sa k tomu postav podla svojho svedomia a vedomia :P

Ja som tiež pozerala, no bolo to trápenie, ale fandím naďalej. Som fanúšik čo fandí aj keď sa nedarí. Na konci to pokazili najmä Nemci, keď zahrali slovinsku hymnu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Máj 2017 18:52:53

@milan

Práveže ifčo, elviska a ďalší, ktorí sa s nimi bavia prispievajú veľmi výrazne k tomu ako to tam vyzerá. Miesto 2-3 od veci príspevkov tam je 20-30. Chápeš to? Je jedno, že sa niekoho zastávaš, niečo obhajuješ, bojuješ za pravdu, za lepší život, za svetový mier. Každá reakcia vyvolá ďalšiu a ďalšiu a ďalšiu. Sa čudujem práve ifčovi, ktorý je evidentne skorší ročník narodenia sa v tomto smere správa ako tínedžer.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 08. Máj 2017 19:13:29

dexterko píše:@milan

Práveže ifčo, elviska a ďalší, ktorí sa s nimi bavia prispievajú veľmi výrazne k tomu ako to tam vyzerá. Miesto 2-3 od veci príspevkov tam je 20-30. Chápeš to? Je jedno, že sa niekoho zastávaš, niečo obhajuješ, bojuješ za pravdu, za lepší život, za svetový mier. Každá reakcia vyvolá ďalšiu a ďalšiu a ďalšiu. Sa čudujem práve ifčovi, ktorý je evidentne skorší ročník narodenia sa v tomto smere správa ako tínedžer.

Myslím že je to naša vec, moja aj ifca. Ja som napísala, že s tým, prestanem, ale nie hneď. A viem že tam spamujem, ale keď sa tebe páči čo tam píšu, tak dobre, nech ponizuju dalej. Prispievali už na začiatku roka, ale viacero trollov sa vykľulo po tvojom blogu, dexterko. A Rosoneri hundre už od minulého roka. Ja tiež píšem len svoj názor. Aj keď nemusíte s tým súhlasiť.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Zutu » Pon 08. Máj 2017 19:19:23

elviska píše: Prispievali už na začiatku roka, ale viacero trollov sa vykľulo po tvojom blogu, dexterko. A Rosoneri hundre už od minulého roka.


To ze sa tam ukazalo tolko trolov vobec nesuvisi s Dextrekovim blogom, ale s tym ze sa Petrovi nedari. bolo to tak aj v 2014 a je to aj teraz. Je to tak ako pise Dexterko tym ze na nich reagzujete nic nedosiahnete. Ide im presne o to, kazdy normalny colovek vie ze pisu hluposti a chcu iba provokovat.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 08. Máj 2017 19:37:50

Zutu píše:
elviska píše: Prispievali už na začiatku roka, ale viacero trollov sa vykľulo po tvojom blogu, dexterko. A Rosoneri hundre už od minulého roka.


To ze sa tam ukazalo tolko trolov vobec nesuvisi s Dextrekovim blogom, ale s tym ze sa Petrovi nedari. bolo to tak aj v 2014 a je to aj teraz. Je to tak ako pise Dexterko tym ze na nich reagzujete nic nedosiahnete. Ide im presne o to, kazdy normalny colovek vie ze pisu hluposti a chcu iba provokovat.

Áno, veľa trollov je aj kvôli tomu že Petrovi sa nedarí teraz ako to bolo v roku 2014- 2015, ale myslím si že troška tým trollom dopomohol aj ten blog.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pon 08. Máj 2017 20:05:55

elviska píše:
Zutu píše:
elviska píše: Prispievali už na začiatku roka, ale viacero trollov sa vykľulo po tvojom blogu, dexterko. A Rosoneri hundre už od minulého roka.


To ze sa tam ukazalo tolko trolov vobec nesuvisi s Dextrekovim blogom, ale s tym ze sa Petrovi nedari. bolo to tak aj v 2014 a je to aj teraz. Je to tak ako pise Dexterko tym ze na nich reagzujete nic nedosiahnete. Ide im presne o to, kazdy normalny colovek vie ze pisu hluposti a chcu iba provokovat.

Áno, veľa trollov je aj kvôli tomu že Petrovi sa nedarí teraz ako to bolo v roku 2014- 2015, ale myslím si že troška tým trollom dopomohol aj ten blog.


elviska ja si tiez myslim ze s tym dexterkov blog nema nic spolocne...moj nazor poznas...ja tam uz min. 2 roky nechodim a moj cyklo-fanusikovsky zivot je omnoho krajsi :D je to presne len o tom ze sa petovy nevysla jar tak ako by sme si my a hlavne on zelali...ak by mal jar ala GVA tak si myslim ze by tam bol relativne klud lebo trollkovia by si nemali do coho kopnut...vy ktory xcete tak reagujte a bojujte s nimy a ja len dufam ze sa neprenesu aj sem...prajem vela zdaru v tomto vopred prehranom boji...sorry
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 08. Máj 2017 20:50:11

@majo
Dobre tak potom nemá dexterkov blog s tým nič spoločné, ale ja si troška myslím že aj hej. Hned súhlasíli s dexterkom a ešte k tomu pár vecí doplnili po svojom. Aj ked určite viacej preto kritizujú - trollujú, že Petrovi nevyšli jarné klasiky. Ale napr odkial vedia že Sagan bude mat zlú sezónu. Ańo, jarné klasiky mu nevyšli, ale sezóna pokračuje. Ja napr viem pochopit, že nie každá sezóna je rovnaká, ale trollovia to nepochopia. V roku 2014 nevyšla Petrovi celá sezóna, v roku 2015 mu nevyšli jarné klasiky, potom od Kalifornie začal vyhrávat, na TDF bol večne druhý ale bol dost aktívny, a na konci roka získal titul majstra sveta. Ja tam chodím stále, prečítam si články od autorov cycling info, a potom si prečítam aj diskusie pod článkami. A ked chcem, tak zareagujem, teda ak ma dajaký príspevok nabudí, teda skor nahnevá. Možno aj ja dakedy tie príspevky pod článkami nebudem čítat a nebudem na nich reagovat, ale zatial tam prispievat budem.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 08. Máj 2017 20:58:35

Ludia uvedte ma do obrazu o com je ten vas "konflikt"? Niekomu sa nepacia zeny v diskusii? :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Máj 2017 21:18:50

@elviska
Prepáč, ale ty si tak zaslepená Saganom, že ti unikajú niekedy pointy. Tak ako si nepochopila môj blog, tak nechápeš o čom je trolling a podobné sra.ky týkajúce sa diskusnej anonymity. Tu vôbec nejde o to akú mal Sagan jar, leto, zimu, rok 2014, 15, aký bude o mesiac o rok dva. Ty si môžeš argumentovať ako silno a pravdivo len chceš, nič ale absolútne NIČ tým nezískaš a nikdy túto vojnu nevyhráš. Akokoľvek môžeš mať dobré srdce a len rie najlepšie úmysly, to provokatérov nezaujíma. Jediná živná pôda pre nich sú len s len reakcie na nich (nech sú akékoľvek). Nikto ti nezakazuje ich čítať, veď aj ja čítam diskusie, len treba prekúsnuť svoje ego, či čo ťa láka k odpovedi a proste to len preskočiť. Držím palce ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Máj 2017 21:19:59

Focus-Shimano píše:Ludia uvedte ma do obrazu o com je ten vas "konflikt"? Niekomu sa nepacia zeny v diskusii? :D

Kto hovorí, žena? :lol:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 08. Máj 2017 21:29:20

Chlap :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Pon 08. Máj 2017 21:37:52

Chlapi, tak neviem ako sa takto môžu muži správať k žene , podľa mňa ste to prestrelili a ten Váš humor je nejapný, to sa na mňa nehnevajte. Elviska si to ani od jedného z Vás nezaslúžila. Viete , ako máte postupovať!
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 08. Máj 2017 21:49:47

dexterko píše:@elviska
Prepáč, ale ty si tak zaslepená Saganom, že ti unikajú niekedy pointy. Tak ako si nepochopila môj blog, tak nechápeš o čom je trolling a podobné sra.ky týkajúce sa diskusnej anonymity. Tu vôbec nejde o to akú mal Sagan jar, leto, zimu, rok 2014, 15, aký bude o mesiac o rok dva. Ty si môžeš argumentovať ako silno a pravdivo len chceš, nič ale absolútne NIČ tým nezískaš a nikdy túto vojnu nevyhráš. Akokoľvek môžeš mať dobré srdce a len rie najlepšie úmysly, to provokatérov nezaujíma. Jediná živná pôda pre nich sú len s len reakcie na nich (nech sú akékoľvek). Nikto ti nezakazuje ich čítať, veď aj ja čítam diskusie, len treba prekúsnuť svoje ego, či čo ťa láka k odpovedi a proste to len preskočiť. Držím palce ;)

Nie som zaslepená Saganom. Fandím aj iným cyklistom, ale určite o troška viacej fandím našim. Ale mám svojich favoritov aj medzi zahraničnými cyklistami. A neunikajú mi ani pointy ( možno len dakedy) chyby robíme každý. Možno že som nepochopila až tak dobre tvoj blog, ale trollinnng viem čo je. A tiež viem že túto vojnu nikdy nevyhrám, ale svoj názor môžem napísat ako aj ty. Aj dneska som chcela niečo zavesit na forum, ale radšej sem nedám nič, možno neskor, lebo viem že by si zahundral hned. Aj minule som niečo zavesila tak si šomral. Teraz sa tu už aj bojím dakedy niečo dat, dajaké linky s fotkami, videami . Daktorí sa viem že aj potešia, ale ty nie.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pon 08. Máj 2017 22:43:17

@elviska

kludne tu vesaj cokolvek co uznas za vhodne...ja som zatial vzdy klikol na kazdy odkaz co si tu dala a kliknem aj na tie co este len das...patris na toto forum tak ako tu patri aj dexterko aj ked su medzi vami nezhody...a aj ked tu niektori povazujeme tvoj boj s trollami za zbytocny to este neznamena ze si o tebe myslime nieco zle...a som si isty ze toto hovorim nielen za seba ale za vsetkych ktory sa ta snazime nahovorit aby si sa na tych magorov pod clankami vykaslala...vsetko to myslime naozaj v dobrom...ale ja ti to uz viac pisat nebudem lebo som pochopil ze si jdnoducho taka ze neznasas krivdu a preto reagujes na tie somariny co tam pisu ci?

@Milanj55
neviem ci si myslel aj mna ale pre istotu som si este raz precital svoju poslednu reakciu a nenasiel som tam nic za co by som sa mal elviske alebo ktorejkolvek inej dame ospravedlnovat....a ak ano tak sa ospravedlnujem
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Máj 2017 22:45:42

@elviska

Sakra práce, ja ti nič nezakazujem, veď si píš koľko chceš, ale potom nech tu nikto nevyplakáva, že je zasr.ná celá diskusia. :x

Ohľadom tvojich linkov. Zrejme si všetko berieš veľmi osobne. Kľudne sem dávaj aj sto linkov denne, mne je to fuk. Zaujímavé si rád pozriem aj ja, neboj. Za tú jednu reakciu, čo som mal pred nedávnom na teba a si z nej trochu mimo, sa ti ospravedlňujem, asi som trochu prestrelil, ale vtedy som to tak cítil. Ale hlavne to nebolo písané v zmysle ,,už prestaň,,. Bolo to v zmysle, že ak sa Sagan niekde vytoto, nemusí sa hneď dávať foto toho produktu.
Ak ťa to ukludní beriem späť ten príspevok.

Apropo, nechcela si dať ten ako sa PS sprchuje s mega funkčnou sprchou? :lol: Ten je dobrý, hlavne pre ženské pohlavie :lol:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Máj 2017 22:51:41

@milan

neni si tak trochu precitlivelý? Ja som len kontroval na Focusov pokus o odľahčenie témy (ktorý nemohol ani v tom najhoršom ponímaní nikoho uraziť), nakoľko vidím, že Focus ako jeden z mála tu má v poslednej dobe zmysel pre humor ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pon 08. Máj 2017 22:59:57

dexterko píše:@milan

neni si tak trochu precitlivelý? Ja som len kontroval na Focusov pokus o odľahčenie témy (ktorý nemohol ani v tom najhoršom ponímaní nikoho uraziť), nakoľko vidím, že Focus ako jeden z mála tu má v poslednej dobe zmysel pre humor ;)


focus tu je jednoznacne najvacsi ftipalek :D :P este stastie ze Demare tie jeho ftipky nepremiena v realitu :P :P :P
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Milanj55 » Pon 08. Máj 2017 23:13:29

Ahoj Majo..Jasne že som nemyslel Teba. Ty sa nemusíš za nič ospravedlňovať , ale vidím že máš charakter a vážim si takých ľudí, čo sa vedia za svoje prešlapy aj ospravedlniť. To hovorí o vnútornej sile človeka a to nedokážu všetci, lebo ono je ľahšie z niekoho si utiahnuť , ale ťažšie sa za to ospravedlniť. Ľudia je to tu zatiaľ v pohode a nehľadajme na sebe chybičky, ktoré by nám tu narušili medziľudské vzťahy a začneme sa medzi sebou hádať a urážať. Majo , já som sa po Tvojom príspevku ospravednil Dexterkovi a prehodnotil som svoje výroky voči jeho osobe a teraz som čakal, že on povie smerom k elviske "tak prepáč , trochu sme to prepískli".V tom momente by stúpol veľa ľuďom v očiach, ako charakter a človek ktorý zbližuje názorové rozdiely. Ale nechcem tu ďalej moralizovať, sme všetci dospelý ľudia a mali by sme sa sami rozhodovať vo svojom konaní. Pekný večer priatelia.Možno som trochu precitlivelý, ale ako to mala poňať elviska, vieš také vtipy niekedy môžu mať dvojzmyselný dopad. Ale už som sa vyjadril aj rozlúčil, tak si to mohol posunúť smerom k elviske, určite by to bolo férovejšie. Tak sa majte priatelia a hlavne komunikujme , to nás bude stále viac zbližovať.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 08. Máj 2017 23:27:28

dexterko píše:@elviska

Sakra práce, ja ti nič nezakazujem, veď si píš koľko chceš, ale potom nech tu nikto nevyplakáva, že je zasr.ná celá diskusia. :x

Ohľadom tvojich linkov. Zrejme si všetko berieš veľmi osobne. Kľudne sem dávaj aj sto linkov denne, mne je to fuk. Zaujímavé si rád pozriem aj ja, neboj. Za tú jednu reakciu, čo som mal pred nedávnom na teba a si z nej trochu mimo, sa ti ospravedlňujem, asi som trochu prestrelil, ale vtedy som to tak cítil. Ale hlavne to nebolo písané v zmysle ,,už prestaň,,. Bolo to v zmysle, že ak sa Sagan niekde vytoto, nemusí sa hneď dávať foto toho produktu.
Ak ťa to ukludní beriem späť ten príspevok.

Apropo, nechcela si dať ten ako sa PS sprchuje s mega funkčnou sprchou? :lol: Ten je dobrý, hlavne pre ženské pohlavie :lol:

Však ja tu nevyplakavam že je zaplnená celá diskusia. A keď dakomu to vadí, tak nech to administrátor vymaže. Áno beriem to viacej k srdcu, lebo som žena a nie chlap. Asi si ešte nepočul, že ženy sú emotivnejsie. A naposledy som dala príspevok zo stránky Bory, že Sagan ide Frankfurt a ty si hneď zasomral. Bola to moja chyba že som nekukla kalendár Slovákov na cycling info (aj som si to priznala) a ešte aj dávnejšie niečo som zavesila, ale neviem presne čo to bolo, ale aj vtedy si zasomral. Ale určite to nebolo ze Sagan niekde vytoto a foto toho produktu......... A nechcela som dneska dať reklamu Hansgrohe na mega funkčnú sprchu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Uto 09. Máj 2017 8:59:50

@majo
Ja viem, že to myslíte v dobrom. Možno sa na nich vykašlem, ale nie hned. A áno, nemám rada ked je vela negativizmu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia