Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)Rozvoj biatlonu

Poslaťod Miki » Sob 19. Dec 2015 13:24:45

@lukas
No ja som skôr skeptický čo sa týka rozvoja biatlonu.Naša špička bola vždy veľmi úzka,Bolo tak aj za čias dávno minulých a to sa vtedy biatlon propagoval cez brannú politiku štátu a išlo naň neskutočne veľa peňazí.Ale aj v tedy sa ťažilo hlavne z úzkej spolupráce medzi klasickým bežeckým lyžovaním a Zväzarmom.Robilo sa to tak,že ČZTV nám akože požičal neperspektívnych pretekárov.
Tým sme dodali malokalibrovky a podme na biatlon.Myslím,že aj Martina Jašicová je toho príkladom.Tá tiež začínala takto.Ako sa to robí dnes,neviem. S oficiálnych stránok som sa dočítal,že biatlon má 50 klubov a takmer 1000 členov,čo by bolo veľmi slušné.Ja osobne o tom pochybujem.Tie kluby sú možno na papieri,ale spia to jest nefungujú.Naše dievčatá,resp muži ktorí nás v súčastnosti reprezentujú môžu mať potenciál,ale zaťial to tak nevyzerá.Takže s tou vašou stránkou to nevyzerá v blízkej dobe dobre.Ak nebudú výsledky a to pravideľne,nielen občasne ,tak ani návštevnosť sa vám nezdvihne.Prepáč,že to vidím takto.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Sob 19. Dec 2015 13:55:19

@ Miki

Mam pocit ze momentalne takmer vsetkych prespektivnych mladych vychovava akurat tak Osrblie inde je to zakapane. Vychadza mi to z toho ze z okolia Brezna su Fialkove, Poliakova, Hasilla, Kubaliak, Sima. Mam taky pocit ze slovenska biatlonova zakladna bude uzka.

@ Lukas

Drzim palce. Robite super robotu. Snazil som sa propagovat stranku ked ste ju spustili. Potrebovali by ste nejakeho biatlonoveho Sagana :D Alebo aspon aby sa vratila Kuzminova.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Sob 19. Dec 2015 20:03:22

Ja som nemal prehnané očakávania ani ciele, mne je jasné, že ďalšie Cycling-Info.sk to nebude a robím stratový projekt, ale chcel som hlavne povedať, že sa v návštevnosti neposúvame, pretože o nás vie málo ľudí, nevieme sa dostať k takým, ktorí nepoužívajú sociálne siete a zjavne mnohí od televízie ani netúžia ísť na internet a dozvedieť sa viac.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Ned 20. Dec 2015 0:14:22

@lukas

pre mna ako dlhorocneho(cca 20r) fanusika biatlonu je vas portal priam vykupenim a skusim pomoct s propagaciou aspon v ramci svojich moznosti...odomna este jedna poznamka...na pravej strane mate okienku citujem:"Aktuálne štartové listiny a výsledky" dajte si pozor na to aby ste mali jednotlice preteky zoradene podla priebehu...minule sa mi stalo ze som vedel ze budem mat cas pozriet si v telke biatlon tak som klikol na B-I.sk a na prvy odkaz v poradi ktorym bol pretek muzov pozrel som si cas startu a viac som neriesil...podla okienka najprv muzi potom zeny...bolo mi to trosku divne nielen kvoli poradiu ale aj kvoli tomu ze muzi startovali dost neskoro ale povedal som si ze ide asi o nejaky tah organizatora aby prislo co najviac ludi...ale pocas prenosu som sa dozvedel ze pretek zien bol doobeda a bol som dost nastvany ze som ho zmenskal tak som znova klikol na vas portal a veeeelmi ma udivilo ked som sa presvedcil ze nemate zoradene pretekeky podla casu...mozno ma niektory vysmejete ale osobne som presvedceny ze by to malo byt zoradene jednoznacne po prve podla datumu a po druhe podla casu...inac vsetko super co ma tera vobec neprekvapuju kedze uz par rokov denodenne klikam na C-I.sk...zelam len to dobre do buducna a hlavne uspesny novy rok...caute
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Ned 20. Dec 2015 21:27:36

@majo
Vpravo zoraďujeme preteky podľa času, kvázi najnovšie sú najvyššie. Dole je teraz štvrtok, hore nedeľa. Čiže je to chronologické, posledné preteky úplne na vrchu. Že taký problém nastane som nepredpokladal, opýtam sa Tomáša Šandora, čo preferuje on.
Ale chcem povedať, že mimo odkazu priamo do článku pretekov máme časy štartov na troch ďalších miestach 1x bez kliku, 2x po jednom kliku, a to na titulke dole vyťahujeme z kalendára aktuálny týždeň, potom v samotnom kalendári z horizontálneho menu a ešte aj vľavo svieti aktuálne kolo SP, kde je program. Čiže považujeme za trocha absurdné, aby mal náš čitateľ problém s termínmi a časmi.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Uto 22. Dec 2015 0:58:47

Dnes bola vyhodnotená anketa ŠR v ČR.
Víťazkou Zuazana Hejnová, 400m cez prekážky. Sábliková druhá.

Najlepší cyklista Štyby na 9. mieste, Konig 15., Vakoč 39.

Z biatlonu Moravec 3., Soukalová 6.
Zmiešaná štafeta druhá v kolektívoch. Ženská štafeta piata.

Pozerali ste niekto prenos? Pre ma to bolo utrpenie, priišlo mi to ako oceňovanie z donútenia. Ten moderátor hrúza, a ženská to moc nezachránila. Oproti nášmu galavečeru to bolo dosť amatérske.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Uto 22. Dec 2015 11:51:28

Neviem, kde mám dať tento (bulvárny článok) tak to dám sem. Odkedy je Matej Vyšňa v Saganovom tíme? Tuším zvykne písať články na cycling - info.sk a páčia sa mi aj jeho články.............Má niekto skrutkovač? :lol: http://www.pluska.sk/sport/ostatne/pete ... ign=vb2014
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Uto 22. Dec 2015 19:35:53

Keram, niečo pre teba, teda aj pre ostatných.. Lyžovanie po saganovsky https://www.youtube.com/watch?v=rXpIVTjxppo
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Uto 22. Dec 2015 23:10:59

@ elviska

Tam by som si vedel zasantit :D Akurat som dostal chut na lyzovacku. Ale toto pocasie :roll: Skoro nikde netahaju...
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 24. Dec 2015 10:52:36

Prajem všetkým krásne, šťastné a veselé Vianoce, najma v pokoji.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Štv 24. Dec 2015 11:54:04

elviska píše:Prajem všetkým krásne, šťastné a veselé Vianoce, najma v pokoji.

Pripájam sa k vianočnému prianiu ešte veľa, veľa darčekov pod stromček. :P
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Vianočné sviatky

Poslaťod berloq » Štv 24. Dec 2015 12:16:21

Prajem aj ja všetkým krásne sviatky!
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Štv 24. Dec 2015 13:19:00

stastne a vesele vsetkym...a kopu cyklistiky v novom roku :D ci uz profi alebo vlastnej alebo akejkolvek...Lukas a cela redakciu drzte sa nech sa vam dari
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Štv 24. Dec 2015 13:41:50

aj my prajeme stastne a vesele..dnes mi doslo, aky je peto sagan popularny...v zastrcenom kute sveta,(laos) v cyklo obchode, vycapene na celej stene, jeho foto :D :mrgreen:
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Štv 24. Dec 2015 13:55:21

Podobne aj ja vam prajem stastne a vesele Vianoce mila komunita CI. Redaktorom prajem vela skvelych clankov v dalsej sezone a nam aby sme tu tak korektne diskutovali ako doteraz.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Štv 24. Dec 2015 14:08:38

Vsetkym pekne sviatky a pokojne prezitie sviatkov .)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Štv 24. Dec 2015 14:23:15

Ďakujem v mene všetkých, ktorí sa webu venujeme. Bez čitateľov by sme neboli ničím, takže Vám patrí veľká vďaka! Teší ma tiež to, že aj v takýto sviatočný deň si zapnete fórum a poprajete nám všetkým pekné sviatky.
Všetko dobré! Bodaj by sme v budúcom roku zažili veľa radosti.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Štv 24. Dec 2015 17:04:37

Tiež sa pridávam a prajem všetkým požehnané vianočné sviatky a všetko len to najlepšie do nového roka 2016 - obzvlášť potom cycling-info a našim cyklistom, nech sa im v nadchádzajúcej sezóne darí ešte viac ako v tej tohtoročnej.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pia 01. Jan 2016 0:43:42

Ja sa tak bavím, toto je lepšie jak silvestrovský program v telke. :lol: Šťastný Nový rok 2016 prajem všetkým. https://www.youtube.com/watch?v=UYUZIW0 ... e=youtu.be
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pia 01. Jan 2016 10:54:56

vsetko dobre v novom roku vsetkyyyym....silvestra som prezil tak dnes uz len popravit a od zajtra trening trening trening...krasny cyklisticky rok 2016 zelam
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia