Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pia 01. Jan 2016 14:40:15

Kedze som sa uz aj ja dostal do civilizacie a tiez do reality tak aj ja vam prajem vsetko dobre v novom roku aby bol lepsi ako minuly. :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Ned 03. Jan 2016 1:19:28

elviska píše:Ja sa tak bavím, toto je lepšie jak silvestrovský program v telke. :lol: Šťastný Nový rok 2016 prajem všetkým. https://www.youtube.com/watch?v=UYUZIW0 ... e=youtu.be

Na pobavenie je to super. Len škoda, že si Katka za reklamu neplatí ako väčšina poctivých podnikateľov. Trebárs aj tu na C-I.

A samozrejme, aby som nezabudol. Všetkým čitateľom, prispievateľom, fanúšikom, redakcii želám úspešný rok 2016 ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Ned 03. Jan 2016 9:58:31

@Dexterko / s tou reklamou - dobrý postreh. Ale tiež pre redakciu , aby sa s ňou, resp. s Petrom skontaktovala. Však tá reklama na výrobky predmetnej firmy možno osloví aj čitateľov ktorí sa zvyknú zdravo stravovať. ;)
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 03. Jan 2016 11:46:15

dexterko píše:
elviska píše:Ja sa tak bavím, toto je lepšie jak silvestrovský program v telke. :lol: Šťastný Nový rok 2016 prajem všetkým. https://www.youtube.com/watch?v=UYUZIW0 ... e=youtu.be

Na pobavenie je to super. Len škoda, že si Katka za reklamu neplatí ako väčšina poctivých podnikateľov. Trebárs aj tu na C-I.

A samozrejme, aby som nezabudol. Všetkým čitateľom, prispievateľom, fanúšikom, redakcii želám úspešný rok 2016 ;)

No sunroot podporuje Detsku Tour Petra Sagana od minulého roku a asi aj Peťa. http://detskatour.sk/ Kuknite si partnerov.......... Inak ja už som tie výrobky ochutnala a sú fajné, aj zdravé. Len sirup je drahý tak s ním šetrím a je dobrý aj pre cukrovkárov. Ale najradšej mám džem, topinamburové medajlóniky a topinamburky v čokoláde, pre deti to odporúčam, je to lepšie jak kinder vajíčko.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Sob 09. Jan 2016 16:52:17

Dnes naše biatlonistky predviedli veľmi solídne výsledky v stíhačke! Gratulácia najmä Fialkovej, snáď na tieto výsledky nadviaže a pomôže aj biatlon-infu. ;)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Uto 12. Jan 2016 22:57:51

Tento rok je take super sledovat slalomarky :). Zo 6 slalomov Slovenky vyhrali 2 a na stupnoch boli 5 zo 6 pripadov. Uz len ceresnicka chyba aby raz skoncili na podiu spolu. Su super baby 8-)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Str 13. Jan 2016 23:12:24

Keram píše:Tento rok je take super sledovat slalomarky :). Zo 6 slalomov Slovenky vyhrali 2 a na stupnoch boli 5 zo 6 pripadov. Uz len ceresnicka chyba aby raz skoncili na podiu spolu. Su super baby 8-)


Pravdu máš.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 21. Jan 2016 22:46:29

Asi toto video patrí sem. Nibali si vystrelil zo Sagana, daroval mu jednorazové holítko. :lol: :lol: https://www.youtube.com/watch?v=U-33G13Fp3w
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 21. Jan 2016 23:09:27

A inak ked uz sme pri tom tak co hovorite na tie Saganove chlpate nohy? :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Zutu » Pia 22. Jan 2016 0:57:25

Pohodicka, Sagan vzdy musi byt vynimocny. Som zvedavy ci mu vydrzia celu sezonu :)
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 25. Jan 2016 15:39:31

Toto video ste už videli? https://www.facebook.com/giancarlo.brav ... nref=story Asi je to nakrútené počas 6.etapy Tour de San Luis. Fajne na tom kopci fúkalo, Peter pomáha súperovi do kopca. :)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Štv 28. Jan 2016 12:22:58

Ľudia, mám prosbu. Nenašiel by sa niekto, kto by mal chuť napísať nejaký krátky blog? Chceli by sme spustiť vynovenú verziu webu už s nejakým blogom, aby ostatní videli, ako to vyzerá a aby to nebola na začiatku prázdna sekcia. Téma i rozsah je plne na autorovi. Nebudeme robiť žiadnu cenzúru. O hocičom napríklad čo aj tu diskutujete. Ozvite sa, prosím, na redakcia@cycling-info.sk
Teraz by ste to poslali ešte vo worde, potom vysvetlíme postup ako si to budete môcť robiť sami.
Ďakujem!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pia 29. Jan 2016 13:58:01

no ja by som strasne rad len jednak neviem o com a priznam sa ze v podstat ani neviem ako by taky blog mal vlastne vyzerat...cize najprv urcite potrebujem nejaku inspiraciu a vzor...takze pani a damy ktory mate co povedat tak podme poteste nas
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Pia 29. Jan 2016 14:16:42

Potešilo by ma , keby sa toho zhostila niektorá z prítomných dám . 8-)
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Pia 29. Jan 2016 15:14:41

OK, jeden blog už mám, takže pre začiatok je to v poriadku. Na blog neexistuje model. Napíšete čokoľvek - čo máte na duši a je to na viac ako päť riadkov.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Pia 29. Jan 2016 22:32:08

Pet píše:Potešilo by ma , keby sa toho zhostila niektorá z prítomných dám . 8-)


myslim si, ze takuto poctu by si zasluzil asi berloq, ten je, ked sa nemylim, asi od vzniku CI u toho… ja som bola dlhy cas len ako „tichy pozorovatel“
osobne mam tiez jednu vec „na dusi“ ale nie ten potrebny cas na pisanie,
ale momentalne su ine veci prioritne, balenie kartonov atd, kedze sa stahujeme……
no jeden blog napisem raz urcite………………………………. ;)
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Sob 30. Jan 2016 8:18:43

paula@sile - myslím, že okrem Berloqa sú tu aj iní ktorí rozumejú cyklistike, milujú ju a vedia zmysluplne písať. :) . Napr. Vy milé dámy alebo tiež Ifčopifčo a aj ďalší.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Sob 30. Jan 2016 10:21:57

Len by som doplnil svoj predchádzajúci príspevok. Samozrejme, že proti Berloq - ovi nič nemám . Z jeho príspevkov srší znalosť cyklistiky . Blogov napíše určite mnoho a určite nielen on.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Sob 30. Jan 2016 17:09:15

Pet píše:Len by som doplnil svoj predchádzajúci príspevok. Samozrejme, že proti Berloq - ovi nič nemám . Z jeho príspevkov srší znalosť cyklistiky . Blogov napíše určite mnoho a určite nielen on.


samozrejme, ze je tu vela znalcov cyklistiky, nechcem nikoho urazit, uz sa tesim na vase blogy, ale lukas chcel len jeden blog, a to, zeby ho mal napisat berloq, bol moj osobny nazor…
dufam, ze to nikto osobne brat nebude!
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod berloq » Sob 30. Jan 2016 17:42:49

@Paula

Teší ma, že čítavaš moje príspevky a diki za podporu. Ten blog je pre mňa takou možno motiváciou a zrejme cestou. Pretože už na tomto fóre dosť ľuďom ležím asi v žalúdku, keďže veľa krát (obzvlášť teraz) nemám čas, prídem sem niekomu na niečo odpíšem a pri tom do toho príspevku zakomponujem toľko tém, ktoré mám na jazyku.

Do toho blogu, ak to bude umožnené pôjdem. Toto fórum tým pádom bude zbavené o moje, niekedy príliš dlhé, častokrát domotané príspevky. Jednoznačnú zásadu, ktorú by som si určil, pri tvorbe niečoho takého by bolo, zodpovednosť. Tým myslím, nejaké opakovanie viac, alebo menej pravidelné. Ďalšou by boli témy... určite by som nepísal nejaké články, ktoré vydá CI + ďalších 378904 cyklistických portálov. A keď už niečo aktuálne, tak totálne subjektívny pohľad... Ale ako som povedal, momentálne je minimum času, Lukáš chcel blog, ktorý som nemal šancu stihnúť napísať.

PS: Sú tu určite starší členovia. Z aktívnych určite West, myslím, že aj menovatel a MichalJ, ďalší adalbert, bub, Pellew, Stela a ďalší...

@Lukas
A jak to je s pravidlami pri blogu? Hlavne mňa zaujímajú autorské práva obrázkov? Nie som profi fotograf pelotónu, takže vlastné foto si môžem spraviť akurát tak z domácich pretekov. Lenže v blogu by možno fotky mali byť...
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

cron