Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Sob 30. Jan 2016 20:52:09

@berloq

Myslím, že aj táto diskusia potvrdzuje, že viacerí majú tvoje príspevky radi; skôr než by si im ležal v žalúdku.
Ja si myslím, že aj takí, čo s Tebou nesúhlasia ich veľmi oceňujú.

Osobne sa tiež teším ;)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Sob 30. Jan 2016 21:23:19

bloy píše:@berloq

Myslím, že aj táto diskusia potvrdzuje, že viacerí majú tvoje príspevky radi; skôr než by si im ležal v žalúdku.
Ja si myslím, že aj takí, čo s Tebou nesúhlasia ich veľmi oceňujú.

Osobne sa tiež teším ;)

Som rád, že si to taK pekne napísal. Pripájam sa na 100%.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 30. Jan 2016 21:37:14

Pet píše:
bloy píše:@berloq

Myslím, že aj táto diskusia potvrdzuje, že viacerí majú tvoje príspevky radi; skôr než by si im ležal v žalúdku.
Ja si myslím, že aj takí, čo s Tebou nesúhlasia ich veľmi oceňujú.

Osobne sa tiež teším ;)

Som rád, že si to taK pekne napísal. Pripájam sa na 100%.

Možno že dakedy s tebou nesúhlasíme Berloq, ale inak máš skvelé príspevky. Súhlasím s bloyom.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod MichalJ » Sob 30. Jan 2016 22:05:59

A nemala by byť diskusia práve o tom? Vymieňať a hovoriť svoje názory, aj keď s nimi niekto nesúhlasí? ;)

S fotkami to bude pri blogu ťažké, keďže bude súčasťou stránky predpokladám že stále budú za prípadné porušenie práv zodpovední Lukáš a spol, tak bude treba hľadať fotky ktoré sú bez ochrany. Myslím že napríklad fotky na fb či twitteri od fanúšikov sú v pohode, čo sa týka oficiálnych fotiek a galérií na strankách tam to je individuálne, tam asi bude lepšie vedieť povedať Lukáš. Ja som to osobne zatiaľ veľmi neskúmal, či sa niektoré dajú použiť. Plus cycling-info má už nejaké dohody, možno sa k nejakým fotkám bude dať dostať.
Každopádne ak nebudeš vyslovene vedieť že tú fotku použiť môžeš, tak by som ju radšej nedával. Jeden môj prednášajúci na výške (predmet o webdesigne) s tým robil vždy veľké problémy ľuďom, čo si na to pri projektoch a blogových príspevkoch (boli v rámci predmetu) nedali pozor.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Ned 31. Jan 2016 0:34:53

Ľudia, s fotkami je naozaj problém a zodpovední sme my. Boli by sme radi, ak by bola väčšina blogov bez obrázku, resp. musí byť jeden tzv. perexový. Ten ale môžeme pridať my iba cez rýchly scan, o čom je blog, resp. nám môžete na úvod blogu napísať, aký obrázok tam máme dať (bude veľký iba 170x130px). Napr. "obrázok Froome" a pod.
Budete tam mať možnosť nahrať obrázok do článku, ale boli by sme radi, ak by ste to využívali v ojedinelých prípadoch, resp. ak sa jedná o nejakú štúdiu, graf alebo niečo podobné, čo buď vytvoríte vy + akákoľvek vaša fotka, ak niečo odniekiaľ preberiete, pod to, samozrejme, treba napísať zdroj, samozrejme, ideálne to môže to byť zo soc. sietí.
Ale radím to zbytočne nepumpovať obrázkami, lebo keď sa nám niečo nebude zdať, radšej to vymažeme.
Detailný opis toho celého budete mať k dispozícii. Ešte sme to nestihli spísať.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Ned 31. Jan 2016 21:09:28

@berloq
kazda diskusia potrebuje urcitu ostrost a ty, ju povedzme, patricne opepris…. ;) 8-)
ako aj bloy pisal, ked aj clovek nesuhlasi, neznamena to, ze nerad cita tvoje prispevky
ano, adalbert, aj ked nie na fore aktivny? skoda, aj kika, alex na tych si pamätam ,atd… ti su tu uz dlho…
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod berloq » Pon 01. Feb 2016 12:47:22

paula@sile píše:@berloq
kazda diskusia potrebuje urcitu ostrost a ty, ju povedzme, patricne opepris…. ;) 8-)
ako aj bloy pisal, ked aj clovek nesuhlasi, neznamena to, ze nerad cita tvoje prispevky
ano, adalbert, aj ked nie na fore aktivny? skoda, aj kika, alex na tych si pamätam ,atd… ti su tu uz dlho…

Jasne ja tu vôbec nechcem tvrdiť, že sa mi nepáči, keď so mnou niekto nesúhlasí. Tak ako @MichalJ píše o tom by to malo byť. Ale keď mi niekto napíše, že niečomu nechápem pri tom sám vie, že trepe a píše mi to len z dôvodu, že už ani nevie čo by napísal, tak s takým diskutovať nebudem.
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Pon 01. Feb 2016 13:22:48

@ Berloq - Ja sa priznám, nie som dvakrát šťastný keď so mnou niekto nesúhlasí. Ale dá sa to prežiť. Hlavne keď použije dotyčný patričné argumenty + keď ho ešte podporia aj ostatní. Neberiem to osobne.
Nazlostený som len keď sa používajú pseudoargumenty typu - to je sprostosť, blbosť bez patričného vysvetlenia. Vtedy už fakt nie je o čom diskutovať. A nemám rád osobné invektívy.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Pia 05. Feb 2016 15:42:10

Smutná správa pre tých, ktorí ste ho poznali a mali ho radi. Zomrel slovenský čarodejník Gandalf z Pána prsteňov - Leopold Haverl.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod berloq » Uto 08. Mar 2016 15:31:57

Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Uto 08. Mar 2016 16:12:12

berloq píše:http://www.letour.fr/le-tour/2016/us/pre-race/news/ahc/ground-breaking-agreement-between-the-bdr-and-aso-including-the-revival-of-the-deutschland-tour.html

Svitá na lepšie časy?


si ma predbehol.... :)
dufajme, ze to bude uz len lepsie...


a v nemcine
http://www.radsport-news.com/sport/sportnews_97456.htm
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Pon 11. Apr 2016 14:03:04

Mám tu jednu prosbu od Mateja Vyšňu, ktorý píše diplomovku o histórii našej cyklistiky.
"V rámci diplomovej prace sa snažím vytvoriť aj prehľad o historických zbierkach týkajúcich sa cyklistiky. Ak má niekto informácie o historických záznamoch, kronikách a samozrejme rôznych predmetoch, tak uvítam spoluprácu. Kontaktujte ma, prosím, mailom na matej.vysna@gmail.com
Vopred všetkým ďakujem!"
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

TRI V JEDNOM

Poslaťod dexterko » Sob 11. Jún 2016 22:45:01

O dva týždne bude v BA opäť po roku v poradí už tretí ročník City Downhill World Tour na hradnom kopci, ktorý pre širokú verejnosť organizuje majster remesla Filip Polc.

Okrem tejto sa v tom istom čase (podľa magistrátu ,,len v tom istom dni,,) a na tom istom mieste (podľa magistrátu ,,len v tom istom meste,,) uskutočnia ešte ďalšie dve veľké akcie. No, veľké ako veľké. Jedna veľká určite, svojím pripomenutím na históriu a uctenie si zvyklostí, ide o korunovačné slávnosti. Budú sa konať len pár desiatok metrov od závodnej trate Downhillu v dóme Svätého Martina.

Tá druhá sa bude konať možno ,,až,, pár stoviek metrov od trate a bude tiež poriadne veľká, avšak len svojimi nenávystnými prejavmi voči EÚ a neviem ešte čomu a komu, ktorá budú s najväčšou pravdepodobnosťou sprevádzaná minimálne veľkým krikom, rozbíjaním verejných priestranstiev, obmedzovaním a ohrozovaním všetkých, ktorí sa im ,,omylom,, zapletú do ich schváleného zhromaždenia.

Áno, dobre čítate, SCHVÁLENÉHO verejného zhromaždenia neonacistov a bohvie akej zgerby ešte. Schváleného Bratislavským magistrátom, ktorý presne takto pred rokom schválil presne túto istú akciu, ktorá ako všetci dobre vieme, dopadla. Alibisticky odôvodnenú tým, že organizátor tohto svinstva splnil všetky zákonom stanovené požiadavky a podmienky. Oni s tým vraj nemohli nič robiť. Nemohli, to je pravda, veď zákon predsa musí dodržiavať každý, aj magistrát hlavného mesta. Doplnené perlou, že ono sa tie akcie budú konať na rozdielnych miestach a v iných časoch. Ak by bola Bratislava 10x väčšia a deň mal 96 hodín, možno by som tomu začal trochu veriť.

Avšak ani po skúsenostiach nielen z tohto verejného zhromaždenia z pred roka sa so spomínaným zákonom o verejnom zhromažďovaní nič nestalo. Teda nič zásadné čo by mohlo zabrániť nadávkam, bitkám, rozbíjaniu, demolovaniu. Veď páni poslanci aj páni z magistrátu sa im určite vyhnú veľmi veľkým oblúkom. Ostatní, starajte sa. Alebo radšej buďte doma a nevystrkujte nosy.

Veľká vďaka.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Sob 18. Jún 2016 15:56:54

Len taká otázočka pomimo: Čo dnes sledujete ? Le Mans ? Švajčiarsko ? Route de Sud ? Euro ? alebo robíte niečo celkom iné ? :D
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 18. Jún 2016 16:11:46

bloy píše:Len taká otázočka pomimo: Čo dnes sledujete ? Le Mans ? Švajčiarsko ? Route de Sud ? Euro ? alebo robíte niečo celkom iné ? :D

Môj brat pozerá F1. :D Ja momentálne vysávam.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Sob 18. Jún 2016 16:42:38

elviska píše:Môj brat pozerá F1. :D Ja momentálne vysávam.


Snáď to niekto ocení. ;)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Sob 18. Jún 2016 17:28:50

bloy píše:Len taká otázočka pomimo: Čo dnes sledujete ? Le Mans ? Švajčiarsko ? Route de Sud ? Euro ? alebo robíte niečo celkom iné ? :D

Route De Sud na TV, na monitore Švajčiarsko, Euro ma začne zaujímať až pri vyraďovačkách a autíčka nepozerám už asi 15-20 rokov keď ma začali uspávať ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Sob 18. Jún 2016 17:31:17

elviska píše:
bloy píše:Len taká otázočka pomimo: Čo dnes sledujete ? Le Mans ? Švajčiarsko ? Route de Sud ? Euro ? alebo robíte niečo celkom iné ? :D

Môj brat pozerá F1. :D Ja momentálne vysávam.


Ja som si všetko porobil doobeda aby som mal pekné športové popoludnie. Vôbec, ja sa mám perfektne, povysávam si kedy chcem, mám dobrú manželku :lol:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Ned 19. Jún 2016 8:18:45

co to je to VYSAVANIE?...to sa pije? :roll: :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 19. Jún 2016 10:23:30

majo píše:co to je to VYSAVANIE?...to sa pije? :roll: :lol:


Nie, to je nasávanie :P
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia