Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Pon 01. Jan 2018 0:04:06

El,skusam,ci sa da pridat prispevok. A ked som uz tu....tak vela zdravia a pohody v roku 2018 všetkým ludom dobrej vôle! ( no,takuto oslavu Silvestra sme este nemali. Mame 8 mesacne šteňa a tak slavime v pivnici. Čo clovek neurobi pre najlesieho priatela cloveka! :D :D
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pon 01. Jan 2018 1:52:04

Val píše:El,skusam,ci sa da pridat prispevok. A ked som uz tu....tak vela zdravia a pohody v roku 2018 všetkým ludom dobrej vôle! ( no,takuto oslavu Silvestra sme este nemali. Mame 8 mesacne šteňa a tak slavime v pivnici. Čo clovek neurobi pre najlesieho priatela cloveka! :D :D

Už to funguje dobre, len popoludní nešlo odoslať. Ja oslavujem nový rok s detským šampanským. Prajem všetkým všetko dobré do nového roku 2018.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Uto 02. Jan 2018 5:48:55

Happy New Year, prajeme vam vsetkym!
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Uto 02. Jan 2018 17:52:30

Tiež Vám chcem všetkým popriať v novom roku hlavne zdravie, ostatné už ako si zariadite :D A redakcii veľa úspešných článkov a ešte viac návštevníkov ;) Šťastný nový rok.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 06. Jan 2018 20:09:13

Fakt blbo si čítajú príspevky na FB, teda nezhody. Dvorscik, Fiamova, Zoller vs SZC. Zakladajú si skupinky na FB. To sa tento mesiac volí prezident SZC? Riešiť takto veci na FB, nikomu nepomôže. Ja tiež som napríklad chcela napísať na konci roka príspevok o Saganovej sezóne 2017, ale boli by tam spomenutý aj ľudia aj z tohto fóra, ale nechala som to tak, ze nechcem rozhadat ľudí na fóre alebo v diskusii.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Ned 07. Jan 2018 8:52:46

netusim sice o co ide ale viem preco to robia prave takto...uz aj najsilnejsi svetovy politici(putin, trump...atd) pochopili silu socialnych sieti a preto tam kazdy den nieco vesaju...cize niet sa co cudovat ak niekto nieco riesi na FB ak potrebuje verejne mienku ci podporu...ja som tiez proti takymto sposobom ale chapem ich a kedze nic s tym nemozem spravit tak to ani neriesim...a daj ten clanok aspon tu na forum nech nam to tu ozije...alebo na CI ako blog ci?
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 07. Jan 2018 11:50:21

majo píše:netusim sice o co ide ale viem preco to robia prave takto...uz aj najsilnejsi svetovy politici(putin, trump...atd) pochopili silu socialnych sieti a preto tam kazdy den nieco vesaju...cize niet sa co cudovat ak niekto nieco riesi na FB ak potrebuje verejne mienku ci podporu...ja som tiez proti takymto sposobom ale chapem ich a kedze nic s tym nemozem spravit tak to ani neriesim...a daj ten clanok aspon tu na forum nech nam to tu ozije...alebo na CI ako blog ci?

Je tiež neviem, čo sa medzi nimi deje, alebo prečo sa tak rozhadali. To že Dvorscik sa vadí zo SZC viem od minulého roku. A Zoller robí tuším pre českú reprezentáciu. Aj keď v roku 2015 robil ešte aj pre slovenskú reprezentáciu. Vieš obe skupinky si urobili takú skupinku alebo fanúšikovskú stránku na FB a pridali aj mňa do tych skupín, čo vytvorili. Ja tam nepíšem, ale dakedy zvyknem prečítať čo popisu. Len sa osocuju obe strany, a dosť. ..... No ja som len chcela napísať príspevok o sezóne 2017, blog by to asi nebol, ale boli by tam spomenutý napríklad Dexterko , Val s možno troška aj Lukáš, a iný diskutéri pod článkami. Ale nechala som to radšej tak a nezverejnim, ale keď ma nahnevate tak možno zverejním. :D
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Ned 07. Jan 2018 15:09:26

El, už včera som mala chuť vyzvať ťa k tomu príspevku, len som mala obavy, že by si to brala ako provokáciu.
Mohlo by to byť celkom zaujímavé. Názor fanúšika a pravidelného prispievateľa na to, čo sa tu vlani dialo z jeho pohľadu. No a po dnešku si vo mne, prirodzene, prebudila klasickú babskú zvedavosť :-)))
Aaaaale, ako ťa poznám, nič nenapíšeš. Ty sa väčšinou len „vyhrážaš“. Tak čo? Naštvala som ťa „troška“? :-)))
A mám jednu súkromnú otázku, na ktorú mi tiež neodpovieš. Niekde som videla, že máš za menom číslo 27. Tvoje šťastné číslo? Lebo aj moje! :-)))
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 07. Jan 2018 16:39:32

Val píše:El, už včera som mala chuť vyzvať ťa k tomu príspevku, len som mala obavy, že by si to brala ako provokáciu.
Mohlo by to byť celkom zaujímavé. Názor fanúšika a pravidelného prispievateľa na to, čo sa tu vlani dialo z jeho pohľadu. No a po dnešku si vo mne, prirodzene, prebudila klasickú babskú zvedavosť :-)))
Aaaaale, ako ťa poznám, nič nenapíšeš. Ty sa väčšinou len „vyhrážaš“. Tak čo? Naštvala som ťa „troška“? :-)))
A mám jednu súkromnú otázku, na ktorú mi tiež neodpovieš. Niekde som videla, že máš za menom číslo 27. Tvoje šťastné číslo? Lebo aj moje! :-)))

Ja sa vyhrážam, to máš odkial? A zatial si ma nenaštvala. A číslo 27, nie je moje oblubené číslo. Príspevok zverejním, ked budem chciet, aby som sa ta až tak nedotkla.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Ned 07. Jan 2018 16:53:54

Ale nevyhrážaš! To si zle pochopila. Myslela som tým, že len sľubuješ.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 07. Jan 2018 16:58:30

Val píše:Ale nevyhrážaš! To si zle pochopila. Myslela som tým, že len sľubuješ.

No ty si tak napísala. Keby si napísala, že sľubujem, tak by som nič nepovedala, teda nenapísala.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Ned 07. Jan 2018 17:04:05

OK. nabudúce si dám väčší pozor na slovíčka v úvodzovkách, či bez. Ináč, pripomenula si mi knihu Hlava XXII, kde zapisovali akúsi výpoveď. :-))))
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Ned 07. Jan 2018 18:01:11

Val
Myslím, že si u Elvisky v nemilosti :lol: ale možno ti dá ešte šancu keď sa "polepšíš" :lol:

Ja sa už teším na novú sezónu, zatiaľ si krátim chvíle s biatlonom, lyžovaním a NFL ;)
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Ned 07. Jan 2018 18:42:42

Ak1n0m :
Oj, aj ja sa už neviem dočkať !!! Cyklistiku a najmä Petra mám najradšej. A ešte, keď sa tu a pod článkami rozvinie zasa akčná a často " plodná " diskusia ! Nakúkam sem na CI častejšie, ako by si kto myslel :-)))).
Tiež s nadšením sledujem alpské disciplíny, biatlon - ešte že nám robia radosť. Za chvíľu zimné OH. No, budem musieť naučiť rodinu na polotovary. Aj včera - cesnačka a kupované parené buchty. Nešomrali :-)))
A El ? Pouvažujem. :-)))
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Ned 07. Jan 2018 19:06:28

@Val

Ja mám pre istotu Tv aj v kuchyni, varím, žehlím... a sledujem. Super vec, vyskúšaj. Chlapi sýty, aj koza celá :lol:
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Jan 2018 21:56:58

Ak1n0m píše:[b]
Ja sa už teším na novú sezónu, zatiaľ si krátim chvíle s biatlonom, lyžovaním a NFL ;)


Ty sleduješ NFL??? Isto si žena? :lol: Prepáč, ale v tom prípade si prvá, ktorú ,,poznám,, čo sleduje tento šport. Veľký palec up.
Budem hádať, tvoj tím sú patriots na čele s fešákom Bradym?
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Pon 08. Jan 2018 22:23:43

dexterko píše:
Ak1n0m píše:[b]
Ja sa už teším na novú sezónu, zatiaľ si krátim chvíle s biatlonom, lyžovaním a NFL ;)


Ty sleduješ NFL??? Isto si žena? :lol: Prepáč, ale v tom prípade si prvá, ktorú ,,poznám,, čo sleduje tento šport. Veľký palec up.
Budem hádať, tvoj tím sú patriots na čele s fešákom Bradym?


Ja som taký športový "fanatik" :lol:
A veľmi som chcela pochopiť pravidla NFL, tak som si minulého roku nahrala super bowl a pozerala som to asi 6-krát, kým som to nejak pochopila, stále som tak možno na 70%-tách, ale je to pecka, keď tomu rozumieš. A keďže vyhrali patriots, tak sa stali moji obľúbený, a nie je to len fešákom Bradym :D . Ťažko sa mi vyberá nejaký favorit, neviem veľa o týmoch a na internete v svk alebo cz jazyku veľa o NFL nie je. Angličtina nie je moja silná stránka, v škole povinne ruština :roll: Nemám sa s kým o tom ani rozprávať aby som získala nejaké poznatky, doma mi to prepnú, lebo je to veľmi zdĺhavé :roll: Ale tí dvaja komentátori sú super, oni mi dosť vysvetlia.
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Pon 08. Jan 2018 22:47:26

Ak1n0m:
Táto stránka nie je to, čo hľadáš, ale poznáš ? A vidím, že je tam niečo aj o am. futbale. Aspoň výsledky a kto kedy hrá.
Zvykla som si teraz na ňu, vidím, aká disciplína v ten deň ide, o koľkej. Aj rozpis na týždeň vopred, atď.... Nič dôležité nepremeškám, neprespím :-)))

https://www.flashscore.sk/zimne-sporty/
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Jan 2018 23:00:52

@ak1n0m

no jasné patriots, to boli aj moji favoriti keď som začínal :lol: bkeď som to začal pozerávať, tak sa mi veľmi páčila ich hra, teda to aj doteraz, ale keď som to po pár zápasoch ako tak pochopil, tak sa mojimi obľúbencami stali 49ers. Neviem prečo :D No jo pravidlá, ja to po tých rokoch tiež ovládam asi na 90%, ale na 100% to neovládajú ani samotní hráči, takže som v kľude. Dnes už komentátori vysvetľujú skôr také detaily, v časoch keď to začínala dávať, tak dookola omielali aj základy, teraz už len veľmi zriedkavo, ale veľa sa dá aj z hry vyčítať. Tí českí komentátori fakt jedničky, presné komenty, srandičky, emócie ako Záruba v Nagane aj keď ide o amíkov. Tak to som rád, že tu je niekto, s kým sa dá o tom kecnúť, bo v mojom okolí ich je tiež pramálo, čo to sledujú. Keby si chcela dačo vysvetliť, kľudne sa pýtaj ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 08. Jan 2018 23:09:56

Val píše:Ak1n0m:
Táto stránka nie je to, čo hľadáš, ale poznáš ? A vidím, že je tam niečo aj o am. futbale. Aspoň výsledky a kto kedy hrá.
Zvykla som si teraz na ňu, vidím, aká disciplína v ten deň ide, o koľkej. Aj rozpis na týždeň vopred, atď.... Nič dôležité nepremeškám, neprespím :-)))

https://www.flashscore.sk/zimne-sporty/


@Val
táto stránka je jeden veľký šmejd, prepáč. Jediné presné info sú tam hádam len výsledky. Nejaké súpisky a komenty len z kade tade kopírujú. Ja tam už veľmi dlho nechodím, dakedy som tam chodil kvôli výsledkom, Čítal som jeden príspevok, že npr. teraz počas MS U20 v hokeji tam bol napr. písaný Filip Krivošík, že hrá v treťom útoku za svoj klub z Fínska na Spengler cupe, a on bol pri tom na rozkorčuľovaní pred zápasom s Kanadou v Buffale :lol: :lol: :lol: Takže asi takáto dôveryhodná stránka to je.

@ak1n0m
dobrá stránka je nfl.cz moderujú ju samotní dvaja českí komentátori, teraz ale neviem ktorí z nich to sú. Nie je to nič extra, ale lepšie asi v CZ SK nenájdeš.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 92 hostia