Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod dexterko » Pia 15. Sep 2017 20:35:58

TTT: 1. QSF, 2. BMC, 3. LOTTO NL - JUMBO
ITT: 1. DENNIS, 2. KIRYIENKA, 3. DUMOULIN
RR: 1. SAGAN, 2. VAN AVERMAET, 3. BOASSON - HAGEN

Za Sl. Svet, v pohode, nemám na to copyright. I keď keby sme mali, mohli sme od redakciu pýtať peneži :lol:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Phobos » Pia 15. Sep 2017 21:35:08

TTT: 1. Sky, 2. BMC, 3. holandské Lotto
ITT: 1. Dumoulin, 2. Dennis, 3. Roglic
RR: 1. Boasson Hagen, 2. Kwiatkowski, 3. GVA
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod majo » Pia 15. Sep 2017 22:25:56

To vazne az tolky neverite Saganovy?...priznajte sa ze to len neverite vo vlastne tiperske schopnosti a dufate ze tento raz nevyhrate ci? :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Pia 15. Sep 2017 22:39:02

TTT: 1. BMC, 2. QS Floors, 3. FDJ
ITT: 1. Dumoulin, 2. Dennis, 3. Froome
RR: 1. Sagan, 2. Kristoff, 3. Matthews
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Ak1n0m » Sob 16. Sep 2017 8:37:34

TTT: Quick-Step, BMC, Sunweb
ITT: Dumoulin, Froome, Roglič
RR: Sagan, Hagen, Alaphilippe
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Alex » Sob 16. Sep 2017 10:20:22

TTT: 1.SKY 2.BMC 3.Sunweb
ITT: 1. Dumoulin 2. Froome 3. Roglič
RR: 1. Sagan 2. Hagen 3. Kwiatkowski
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod pmts » Sob 16. Sep 2017 12:53:19

Majo, si ich privolal :'-D ja úprimne neverím saganovi. Môj tip je že to nedokáže roztrhat na tom kopci a potom mu nikto nebude striedať a vyhrá to Hagen v štýle Booma na enecu. Nejaké 3km pred cieľom, úplne rovnako na Británii alebo majstrovstvách Európy. Sagan potom vyhrá špurt o striebro...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ostrihaneofce » Sob 16. Sep 2017 17:27:46

No dobre, keď už sa toľkí zapojili :D

TTT: 1.SKY 2.BMC 3.Movistar
ITT: 1. Dumoulin 2. Froome 3. Moscon
RR: 1. Trentin 2. Sagan 3. Swift

Na tímovú časovku má Sky riadne nadupanú zostavu. BMC zasa najviac skúseností, stabilní jazdci. Čudoval som sa, že najskôr nemal ísť Garderen, nakoniec nahradil Quinziata (tiež by si asi zaslúžil krajšiu rozlúčku s kariérou). Myslím, že to bude o sekundách, ako to bývavalo medzi Oricou a Quickstepom v prvých rokoch. Nepodceňoval by som ani Movistar. Na víťazstvo to asi nebude, ale medialu by mohli uchmatnúť. Castroviejo, Dowsett, Amador, Oliveira, Sutterlin, Izaguirre...to sú borci, ktorí dokážu stabilne dávať top10 na etapákoch. Otázka je či bude chuť sa pobiť o výsledok po katastrofálnej druhej polovici sezóny. Sunweb podľa mňa na medailu ešte nedorástol. To isté LottoNL. Quickstep je pre mňa záhadou. Orica už ustúpila z popredných pozícií.
Prvý krát sa výraznejšie teším na tímovú časovku. Myslím, že tento rok to je papierovo najvyrovnanejšie zo všetkých ročníkov.

Ohľadom trasy ITT majú organizátori za mňa palec hore. Ten záverečný kopec by bol v hromadnom preteku záležitosťou čistých vrchárov. Pekne to okorenili, určite je to divácky atraktívnejšie, ako úplná rovina. Som zvedavý, či náhodou nebudú meniť bicykle pod kopcom, skôr nie (a či vôbec môžu).
Myslím, že si to rozdajú o zlato Dumoulin a Froome. Momentálne asi nikto ďalší nemá takú formu, aby im mohol konkurovať. Dumoulin sa dlhodobo pripravuje práve na túto časovku, naviac jemu presne aj takéto kopce sedia, vie ich jazdiť, čiže ani tu nestratí na Frooma výrazne, na rovine by mal byť silnejší...ak sa nič nestane, konečne vyjazdí to vysnívané zlato z časovky a môže sa sústrediť na iné méty. Bronz podľa mňa uchmatne niekto z takej tej druhej vlny časovkárov. Mohlo by to sadnúť Castroviejovi alebo Kiryienkovi, ale u nich asi forma nie je taká dobrá. Preto mám za takého čierneho koňa na bronz Moscona.
Pre Tonyho Martina to podľa mňa nebude. Vlastne celú sezónu je nevýrazný. Nezachytili ste nejaký dôvod horšej výkonnosti??? Či to nebude opäť kvôli technike. Myslím, že aj dve sezóny dozadu mu Specialized upravilo posed kvôli lepšej aerodynamike a celú sezónu sa trápil. Potom minulý rok sa vrátil k pôvodnému a zrazu to bol starý dobrý Tony. Na pohľad sa mi zdajú tie dva špeciály dosť odlišné, ale neviem, neporovnával som vzájomne geometriu rámov.

V hromadnom závode to je normálne na nervy tipnúť trojku. Neskutočne veľa jazdcom môže vyhrať. Neodpisoval by som úplne ani šprintérov, možno len ozaj takých najrýdzejších ako Cavendish, Kittel, Greipel, Ewan. Pre nich to nebude. Mám pocit, že po rokoch výrazne zamiešajú kartami Taliani. Silná bude aj Británia, aj keď oni majú vo zvyku to vypúštať. Belgičania sú záhadou aj sami pre seba. Pre Sagana to bude ťažké. Ten tlak musí byť obrovský, skoro ho cítim aj ja :D
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Val » Sob 16. Sep 2017 18:48:26

TTT : 1. QS Floor, 2. BMC 3. SKY
ITT : 1. Froome 2. Bodnar 3. Dumoulin
RR : 1. Sagan 2. Kwiatkowski 3. Alaphilippe
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod 1p2 » Sob 16. Sep 2017 19:55:57

TTT: 1.Sky 2. Movistar 3.Bmc
ITT: 1.Dumoulin 2. Froome 3. Castroviejo
RR: 1.SAGAN 2. Matthews 3. Viviani
1p2
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned 11. Sep 2016 15:51:00

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod majo » Sob 16. Sep 2017 20:59:25

ok tak dam aj jan nieco

TTT: SKY, BMC, QSF
ITT: Dumolin, Froome, Dennis
RR: Sagan, Gaviria, Kwiato
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Ak1n0m » Sob 16. Sep 2017 23:05:58

Val píše:TTT : 1. QS Floor, 2. BMC 3. SKY
ITT : 1. Froome 2. Bodnar 3. Dumoulin
RR : 1. Sagan 2. Kwiatkowski 3. Alaphilippe



Ahoj, už som myslela že si sa presťahovala :lol:
Tentokrát idem na víťazstvo, doteraz jednoznačne posledná :roll: :roll:
Škoda, že Elviska nedrží nežné pohlavie, vidno že sa vyzná... ;)
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod kifezoj » Ned 17. Sep 2017 11:54:44

Tak keď mi to pri mojom prvom príspevku na fóre vynieslo víťazstvo v tipovačke musím sa zapojiť aj tentokrát :D

TTT: 1. SKY, 2. BMC, 3. Sunweb
ITT: 1. Froome, 2. Dumoulin, 3. Dennis
RR: 1. Sagan, 2. Avermaet, 3. Kwiatkowski
kifezoj
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Sob 19. Aug 2017 10:25:45

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 17. Sep 2017 12:24:34

Až takúto účasť som nepredpokladal :D Nezmestíte sa mi do tabuľky, takže budú dve pod sebou... Aby Vás to nepoplietlo.
Prosím Vás skontrolujte si to, či som Vám neukrivdil a niečo omylom nezmenil. Reklamácie prijímam do 15:00 :D
Očakávam veľmi vyrovnanú tipovačku ;) Veľa šťastia všetkým...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 17. Sep 2017 12:26:12

Nech sa páči... Tabuľka! :D
Prílohy
MS - Tipovačka - gif.gif
MS - Tipovačka - gif.gif (84.9 KiB) Zobrazené 14737 krát
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Val » Ned 17. Sep 2017 12:40:51

Ahoj, Ak1n0m. Víťazstvo Ti želám z celého srdca!! Naozaj. Ale....rátaj s tým, že mojím vysoko odborným a starostlivo premysleným tipom Ti budem šľapať na päty. :lol: :lol: No... Elviska by určite riadne zamiešala karty, ale ako vidno,ju tipovanie neláka. Škoda.
P.S. A dúfam, že po MS sa zasa rozprúdi krásna diskusia, ako bola nedávno. ( tam tých 230 rekordných príspevkov. ) To bola nádhera!!!!
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Ned 17. Sep 2017 19:42:45

Nabuduce by som si mohol pozriet startovu listinu nez dam nejake tipy :D Nevadi uz sa neda s tym nic robit.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod majo » Ned 17. Sep 2017 20:07:48

Keram píše:Nabuduce by som si mohol pozriet startovu listinu nez dam nejake tipy :D Nevadi uz sa neda s tym nic robit.


ja som pozrel len teamy ktore idu na zostavy som vobec nepozeral...aj tak je to vysmech tejto discipline...len polovica WT teamov na starte a dokonca jeden jediny proconti...hanba...som ale rad ze z 2.ligy to boli prave oranzovy topankary z polska :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

TTT

Poslaťod sportovec » Pon 18. Sep 2017 9:43:44

majo píše:
Keram píše:Nabuduce by som si mohol pozriet startovu listinu nez dam nejake tipy :D

ja som pozrel len teamy ktore idu na zostavy som vobec nepozeral...aj tak je to vysmech tejto discipline...len polovica WT teamov na starte a dokonca jeden jediny proconti...hanba...

Určite by pomohli vyššie finančné odmeny pre tímy z nižšej ligy. Čo by im aspoň zaplatili všetky náklady na túto akciu.

UCI body sú tam nejaké - ale zjavne sa nerátajú do individuálneho rebríčka UCI (1/6). To by možno bola tiež drobná motivácia na účasť - trebárs pre Grega, prípadne iných.

A možno by pomohlo, keby bol väčší odych medzi TTT a ITT. (Sob + Štv), lebo každý dobrý časovkár má určite chuť skúsiť aj TTT, ale môže mať obavu či si oddýchne za tie 2 dni.

Nič ďalšie ma nenapadá, ale to už bude tak, že tá účasť tam bývať bude nízka - počet účastníkov od 2012 pomaličky klesá.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pon 18. Sep 2017 10:57:10

majo píše:
Keram píše:Nabuduce by som si mohol pozriet startovu listinu nez dam nejake tipy :D Nevadi uz sa neda s tym nic robit.


ja som pozrel len teamy ktore idu na zostavy som vobec nepozeral...aj tak je to vysmech tejto discipline...len polovica WT teamov na starte a dokonca jeden jediny proconti...hanba...som ale rad ze z 2.ligy to boli prave oranzovy topankary z polska :D


Nechápem, prečo by to bol výsmech či hanba, všetci najväčší favoriti tam boli, je len dobré, že sa tam povinne nezúčastňujú tímy ktoré nechcú, aby tam išli len z povinnosti nemá zmysel. Kto z tých, ktorí mali reálnu šancu na medailu chýbal? Aspoň to rýchlejšie odsýpalo.
Vyššie finančné odmeny by nepomohli, ťažko môžu tímy z prokonti či dokonca konti scény očakávať, že uspejú v súboji s najlepšími a dočkajú sa nejakých odmien.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia