Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod berloq » Sob 24. Dec 2016 20:24:52

Prajem celej tejto komunite krásne Vianoce! Nech sa Vám darí! Je to už ďalší rok, čo sme strávili spolu pri TV cyklistike. Tímu C-I prajem veľa úspechov na pracovnej scéne a samozrejme aj v súkromí.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod kvahon » Sob 24. Dec 2016 20:43:51

pripájam sa so želaním krásnych sviatkov pre redakciu a všetkých čitateľov
kvahon
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Pon 26. Dec 2016 12:58:36

Aj my prajeme redakcii a vsetkym diskutujucim stastne a vesele , aj ked trocha oneskorene, vsetko dobre v novom roku a dufame, ze nam prinesie tolko radosti a adrenalinovych zazitkov ako ten predosly... ( my uz mame prve km aj ked pri ne prijemnych 34 st) ;)
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Tibi » Uto 03. Jan 2017 19:26:31

Gratulujem Veronike a Petre k prvým dvom miestam v Záhrebe.Je to skutočne obrovský úspech Slovenského športu.
Neodpustím si ale jednu hlášku komentátora prenosu na STV2. Keď zahlásil,že keby sa pretek konal pred 91 rokom :D ,tak by všetky stupne pre víťazov obsadili pretekárky jednej krajiny.
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod andreee » Str 04. Jan 2017 10:36:39

Pripájam sa ku gratulácii. Btw. ani som nevedel, že to vysiela aj STV. Nabudúce si to možno pozriem so slovenským komentárom.
andreee
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Str 11. Jan 2017 20:08:33

Neviem či ste videli tento zoznam, kto ako hlasoval v ankete Športovca roka, mne dnes vyvolávajú ľudia, ale je to mimoriadne zaujímavé. Cez zuby som povolil zverejnenie toho blogu, ktorý bol u nás, že načo sa v tom vŕtať, ale teraz je zjavné, že vo viacerých veciach mal bloger pravdu a jedna redakcia sa rozhodla odstrániť Sagana z prvého miesta. Som rád, že reakcia šéfa športu v denníku SME na blog u nás už v tomto svetle vyznieva úplne smiešne. A tiež mal zrejme ten blog veľkú váhu v pretlačení zverejnenia podrobného hlasovania. Ak viem správne, tak nikdy nebolo hlasovanie zverejnené.
Blog nášho čitateľa: http://www.cycling-info.sk/92-blog/4403-pachut-ankety-sportovca-roka-alebo-oblecme-si-dresy
Komentár SME: http://komentare.sme.sk/c/20429053/najnovsia-konspiracia-utoci-aj-na-suboj-sagan-toth.html?ref=njctse
Podrobné hlasovanie: http://www.sportovecroka.eu/files/documents/hlasovanie%20v%20ankete%20ksr%202016.pdf
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod menovatel » Str 11. Jan 2017 21:18:09

lukas píše:Neviem či ste videli tento zoznam, kto ako hlasoval v ankete Športovca roka, mne dnes vyvolávajú ľudia, ale je to mimoriadne zaujímavé. Cez zuby som povolil zverejnenie toho blogu, ktorý bol u nás, že načo sa v tom vŕtať, ale teraz je zjavné, že vo viacerých veciach mal bloger pravdu a jedna redakcia sa rozhodla odstrániť Sagana z prvého miesta. Som rád, že reakcia šéfa športu v denníku SME na blog u nás už v tomto svetle vyznieva úplne smiešne. A tiež mal zrejme ten blog veľkú váhu v pretlačení zverejnenia podrobného hlasovania. Ak viem správne, tak nikdy nebolo hlasovanie zverejnené.
Blog nášho čitateľa: http://www.cycling-info.sk/92-blog/4403-pachut-ankety-sportovca-roka-alebo-oblecme-si-dresy
Komentár SME: http://komentare.sme.sk/c/20429053/najnovsia-konspiracia-utoci-aj-na-suboj-sagan-toth.html?ref=njctse
Podrobné hlasovanie: http://www.sportovecroka.eu/files/documents/hlasovanie%20v%20ankete%20ksr%202016.pdf

Neviem čo majú v Plus 1 proti Petrovi. A aby som rozvíril konšpirácie, možno to dostali rozkazom od zamestnávateľa, lebo na 9-te miesto ho normálny šporťák jednoducho dať nemôže, to smrdí na sto honov. Táto redakcia by mala byť komplet vylúčená z hlasovania aspoň najbližších 5 rokov. A to isté by som žiadal, ak by niekto dal na deviate Tótha.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Str 11. Jan 2017 21:59:59

Plus 1 ma Petra v zuboch uz dlhsie ved si spomenme ked v Riu nevybal v dedine s ostatnymi sportovcami tak hned ho dali ma titulku s nazvom "Hviezdne maniere Sagana? V Riu na nasich kasle." A zda sa mi ze sa Peter sa na ich adresu v minulosti nevyjadril velmi pekne.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Str 11. Jan 2017 22:04:46

pre mna ludia ktory robia v platkoch ako plus 1 den ci novy cas niesu ani novinary...ja byt novinarom tak racom budem na urade prace ako pisat pre taketo antinoviny...ja som bol tiez rozculeny po tom finale ale uz ma preslo...ludia vybrali jasne aj Lequip vybral jasne tak nieje o com...btw nexcelo sa mi prechadzat koplet cely ten zoznam hlasovania ale jeden tiez dal sagana na 9te miesto ale pred neho dal vsetko olympionikov ci paraolympionik cize beriem ze prenho je olympiada top az potom ostatny a medzi ostatnymi vybral ako prveho sagana...to by bolo este ok ale niektory fakt nechapem podla coho vyberali
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod eres » Štv 12. Jan 2017 9:31:59

To, že Športovca roka vyhral olympijský víťaz nemôže žiadnemu normálne zmýšľajúcemu cyklofanúšikovi vadiť, obzvlášť keď je to taký skromný sympaťák ako Tóth...

ALE je tu práve to jedno veľké ALE.
Nemám rád paušalizovanie typu: všetci novinári alebo tí, čo majú modré oči, sú takí a takí, alebo že to nejakej redakcii niekto nariadil (šef, majiteľ, tajná lobby a pod.)
Toto celé však poukazuje na mentálny svet určitých ľudí, prevažne z jednej redakcie. Je to však ich svet, ich svedomie, oni sa pozerajú sami sebe do očí, keď si ráno umývajú zuby... Ak ich to teší, že "zabezpečili", že Sagan nebol športovec roka, tak je to ich ľudská malosť a je mi ich úprimne ľúto.

No predsa by som sa veľmi rád dožil vysvetlenia, prečo pred Sagana dali ľudí ako Beňuš, Hamšík, Tužinský či Dukátová. Čo títo, bez urážky, dokázali v roku 2016 viac ako P. Sagan???
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.) - Športovec r

Poslaťod menovatel » Štv 12. Jan 2017 13:07:45

Ak sú tie údaje správne, je jasné že v Plus 1 Sagana neznášajú a snažili sa ho potopiť. Preto by organizátori ankety mali prijať niekoľko jednoduchých opatrení:
1. Limitovať počet hlasujúcich z jednej redakcie - z pluska ich bolo nápadne veľa. Nechce sa mi preverovať, ale možno pripísali aj "upratovačky".
2. Pri celkovom hodnotení vynechať niekoľko najlepších a najhorších hodnotení. Bežne sa to robí pri štatistických metódach, aby "náhodný úlet" neposunul priemer. V šachu sa obdobne ráta pomocné hodnotenie zvané vylepšený Buchholz.
3. Vyhodnocovať hodnotiteľov. Ak Sagan skončil druhý a on ho strkal na deviate miesto, dať mu povedzme rok - dva dištanc. Niečo podobné mávajú vedecké časopisy. Ak zvyšní dvaja referree-ovia rozhodli opakovane inak, dotyčný je asi príliš mäkký alebo pritvrdý.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod rrYan* » Štv 12. Jan 2017 17:12:09

A takto to je narychlo graficky + - znazornene (mozno nie 100% spravne, kedze v tom dokumente 1 hlasujuci chybal)...
Prílohy
graf.jpg
graf.jpg (126.42 KiB) Zobrazené 19024 krát
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36


Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Sob 06. Máj 2017 18:47:33

Sledoval niekto to dnešné trápenie našich?
Sa bojím aj pozerať ďalšie mače. :cry:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Sob 06. Máj 2017 21:09:05

dexterko píše:Sledoval niekto to dnešné trápenie našich?
Sa bojím aj pozerať ďalšie mače. :cry:


spravny fanusik stoji za svojim teamom ci sportovcom vzdy...v dobrom aj v zlom...a u mna to plati tak ako v cyklistike tak aj v hokeji a tak aj v kazdom inom sporte...a ty sa k tomu postav podla svojho svedomia a vedomia :P
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Sob 06. Máj 2017 21:19:53

@paula

veru, súhlasím s tebou, ženy to majú ťažšie v živote. Ale ak ťa (alebo hocikoho) niekto nazve mojou zlatou, treba sa vedieť trochu aj ohnať, a nie plakať do vankúša. Jednoducho inteligentne dotyčnému vysvetliť. ;)

veru, súhlasím s tebou, až na tú podporu. Ja nie som zástanca podpori portálu formou zbierky. Už tým, že tento portál využívam, tak ho podporujem. A čím viac ho využívam, tým viac ho podporujem.

Hodím to aj do témy bez bicyklov, aby sme tu nezasierali zbytočne Giro.

Do budúcna, prosím, skúsme dávať príspevky do tém kam naozaj patria. Nikto určite nechce čítať v téme Giro o meraní si tých oných ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Sob 06. Máj 2017 21:34:13

@majo

no veď hej, ja fandím našim a vždy budem. Vždy som mal svoje mančafty a jednotlivcov, ktorím som fandil v dobrom aj zlom. Tak ako v detstve Svoradovi, keď som bol vždy sklamaný, že sa v kopcoch neudržal vpredu (a nechápal som prečo), ale fandil som a dúfal :lol: . Tak ako Virenquemu, keď vyhrával etapy a bol som nasraný, že stále nie je prvý (a nechápal som prečo) :lol: Tak ako Hillovi (keď som ešte pozerával F1) keď bol stále porážaný Schumim. A veľa ďalších. Ale jedna vec je fandiť, a druhá pozrieť sa na vec bez ružových. Za mňa to bola dnes veľká tragédia, a bojím sa čo bude keď nastúpime proti RUS/SWE. Ale tak je to obraz nášho dlhoročného vedenia a ich pohlavárov, ktorí roky ničili náš hokej, náš šport, na ktorý bol pred pár rokmi hrdý každý jeden občan.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod paula@sile » Sob 06. Máj 2017 22:05:22

@dexterko
reakcia bola na giro -koment, takze tema zaradena dobre.... ked ma niekto vyhrady k zle zaradenej teme, tak dufam, ze to raz vynimocne predycha....ospravedlnujem sa ;)
a nikto neplace, mne to vadilo a myslim, ze som to (sportovca) dost inteligentne ( neviem aku uroven povazujes za inteligentnu ty) oslovila

@sportovec,

nehovorim, ze si musis specialne vazit zeny, ale je rozdiel, ci sem niekto novy zavita a pokusa sa urobit rozruch, tak mozes byt odmerany, elviska k novym diskuterom urcite nepatri... zena alebo muz, zdvorile oslovenia patria jednoducho k etikete …...........peace

ale inak mas pravdu s tym pohlavim, ja uz sama neviem co som, ten alebo ta, kedze mne a elviske
boli pred nedavnom od milan55 pripisane „gule“
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 06. Máj 2017 22:05:34

Dám svoj príspevok sem, a nie do témy Giro d'Italia
@sportovec
Som naozaj žena a nemusíš si to overit. Ano, sú aj taký čo sú muži so ženskou prezývkou, ale ja nie som chlap, ale žena naozaj. A mám základné znalosti cyklistiky a viem aká etapa dneska išla, ale dakedy sa môžem aj pomýlit. Aj to opravím ked treba.

A to že teraz to prehanam v diskuiach pod článkami, je moja vec. Viem že to prehánam aj si to priznám, ale nebojte sa prestanem s tým, ale nie hned. V osobnom živote som tiež zažila zlé veci, a preto aj tak reagujem aj na iné témy, ako šport. Je vela negativizmu vo svete a nielen v športe.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Ned 07. Máj 2017 8:58:41

dexterko píše:@majo

no veď hej, ja fandím našim a vždy budem. Vždy som mal svoje mančafty a jednotlivcov, ktorím som fandil v dobrom aj zlom. Tak ako v detstve Svoradovi, keď som bol vždy sklamaný, že sa v kopcoch neudržal vpredu (a nechápal som prečo), ale fandil som a dúfal :lol: . Tak ako Virenquemu, keď vyhrával etapy a bol som nasraný, že stále nie je prvý (a nechápal som prečo) :lol: Tak ako Hillovi (keď som ešte pozerával F1) keď bol stále porážaný Schumim. A veľa ďalších. Ale jedna vec je fandiť, a druhá pozrieť sa na vec bez ružových. Za mňa to bola dnes veľká tragédia, a bojím sa čo bude keď nastúpime proti RUS/SWE. Ale tak je to obraz nášho dlhoročného vedenia a ich pohlavárov, ktorí roky ničili náš hokej, náš šport, na ktorý bol pred pár rokmi hrdý každý jeden občan.


Tak s tym sa neda nesuhlasit. Realita je taka ze hokej hraju prevazne deti rodicov ktori si to mozu dovolit a obrovske mnozstvo naozajstnych talentov musi s hokejom predcasne skoncit lebo ich rodicia to jednoducho nedokazu financne utiahnut...a treba naozaj ferovo uznat ze bohuzial slovensky hokej je odsudeny k padu velmi hlboko za par rokov...nebojim sa povedat ze minjmalne do B-cka...ak sa njeco nezmeni ale o tom pochybujem...co je este podla mna smutnejsie je ze coraz viac ludi ma ten nazor ze sport nieje pre ludstvo dolezity a ze preco by nanho mal stat vydavat peniaze...v tomto pripade musim skonstatovat ze zlaty komunisti...v tych casoch bol sport pevnou sucastou statu a spolocnosti a ja som jednoznacne za to ze by to tak malo byt aj nadalej...za mojich cias sme sa na telesnu tesili v skole ako na nic ine a dnes? Je to pre mnohe deti najhorsia hodina a rodicia namiesto toho aby s nimi spravili poriadok tak im este ochotne napisu ospravedlnenie ze preco ich synacik ci dcerenka nemoze sa 45min trosicku pohybat...hrozne
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia