La Méditerranéen 2016 (2.1), 11. - 14. februára (535 km) - 43. ročník
1. | 11.2. | tím. čas. | Girona > Girona | 5 km | FDJ | ||
2. | 12.2. | rovinatá | Banylus > Béziers | 220 km | Démare | ||
3. | 13.2. | zvlnená | Cadolive > Pegomas | 180 km | Grivko | ||
4. | 14.2. | rovinatá | Bordighera > Seborga | 130 km | Bakelants |
Štartová listina |
1. | 11.2. | tím. čas. | Girona > Girona | 5 km | FDJ |
Úvodnú etapu podujatia La Méditerranéen vyhral jeden z troch tímov World Tour FDJ, ktorý o pol sekundy zdolal Astanu a osem sekúnd Direct Energie. V žltom drese sa v druhej etape predstaví Matthieu Ladagnous.
1. FDJ 6:00
2. ASTANA PRO TEAM 6:00
3. DIRECT ENERGIE 6:08
4. COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 6:11
5. ROUBAIX-LILLE METROPOLE 6:11
6. FORTUNEO-VITAL CONCEPT 6:16
7. AG2R LA MONDIALE 6:18
8. RALLY CYCLING 6:18
9. ANDRONI GIOCATTOLI-SIDERMEC 6:21
10. BARDIANI-CSF 6:24
11. TEAM VORARLBERG 6:26
12. HP BTP-AUBER 93 6:26
13. DELKO MARSEILLE-PROVENCE KTM 6:30
14. EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS 6:32
15. ARMEE DE TERRE 6:35
16. VERANCLASSIC-AGO 6:57
2. ASTANA PRO TEAM 6:00
3. DIRECT ENERGIE 6:08
4. COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 6:11
5. ROUBAIX-LILLE METROPOLE 6:11
6. FORTUNEO-VITAL CONCEPT 6:16
7. AG2R LA MONDIALE 6:18
8. RALLY CYCLING 6:18
9. ANDRONI GIOCATTOLI-SIDERMEC 6:21
10. BARDIANI-CSF 6:24
11. TEAM VORARLBERG 6:26
12. HP BTP-AUBER 93 6:26
13. DELKO MARSEILLE-PROVENCE KTM 6:30
14. EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS 6:32
15. ARMEE DE TERRE 6:35
16. VERANCLASSIC-AGO 6:57
2. | 12.2. | rovinatá | Banylus > Béziers | 220 km | Démare |
Etapa mala jasnú šprintérsku koncovku, ktorú ovládol najlepší šprintér na podujatí Arnaud Démare. Francúzsky jazdec sa dostal na vedúcu priečku v GC, keďže FDJ bol úspešný aj vo včerajšej časovke. Dominanciu jazdcov tohto tímu v druhej etape narušil len Jan Bakelants, ktorý finišoval na treťom mieste.
Výsledky | ||||||||
1. | DÉMARE Arnaud | FDJ | 4:19:29 | 14 | ||||
2. | DELAGE Mickaël | FDJ | 00:00 | 5 | ||||
3. | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | 00:00 | 3 | ||||
4. | LADAGNOUS Matthieu | FDJ | 00:00 | |||||
5. | KOZHATAYEV Bakhtiyar | Astana Pro Team | 00:00 | |||||
6. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:00 | |||||
7. | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | |||||
8. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:00 | |||||
9. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | |||||
10. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:00 |
11. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
12. | FEILLU Romain | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
13. | JULES Justin | Veranclassic - AGO | 00:00 | ||
14. | GRIVKO Andrej | Astana Pro Team | 00:00 | ||
15. | SENECHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
16. | POULHIES Stéphane | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
17. | JEANNESSON Arnold | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
18. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
19. | FOMINYKH Daniil | Astana Pro Team | 00:00 | ||
20. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
21. | CALMEJANE Lilian | Direct Energie | 00:00 | ||
22. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
23. | KONOVALOVAS Ignatas | FDJ | 00:00 | ||
24. | VACHON Florian | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
25. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
26. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
27. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
28. | VUILLERMOZ Alexis | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
29. | CAPECCHI Eros | Astana Pro Team | 00:00 | ||
30. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
31. | CORNU Jeremy | Direct Energie | 00:00 | ||
32. | NAULEAU Bryan | Direct Energie | 00:00 | ||
33. | BIHEL César | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
34. | GOUAULT Pierre | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
35. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
36. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
37. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
38. | NAUD Pierrick | Rally Cycling | 00:00 | ||
39. | CHEREL Mikael | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
40. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
41. | CARDIS Romain | Direct Energie | 00:00 | ||
42. | DUCHESNE Antoine | Direct Energie | 00:00 | ||
43. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
44. | MYNGHEER Daan | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
45. | BARBAS Yoann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
46. | ZEITS Andrey | Astana Pro Team | 00:00 | ||
47. | THEVENOT Guillaume | Direct Energie | 00:00 | ||
48. | SARREAU Marc | FDJ | 00:00 | ||
49. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 00:00 | ||
50. | MAINARD Jerome | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:00 | ||
51. | PATE Danny | Rally Cycling | 00:00 | ||
52. | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
53. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
54. | BONGIORNO Francesco Manuel | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
55. | PEYSKENS Dimitri | Veranclassic - AGO | 00:00 | ||
56. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
57. | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
58. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
59. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
60. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
61. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
62. | YOUNG Eric | Rally Cycling | 00:00 | ||
63. | HUFFMAN Evan | Rally Cycling | 00:00 | ||
64. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
65. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
66. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
67. | BRITTON Rob | Rally Cycling | 01:27 | ||
68. | POUILLY Félix | Roubaix Lille Métropole | 01:33 | ||
69. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:33 | ||
70. | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | 01:34 | ||
71. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 01:47 | ||
72. | DE VOS Adam | Rally Cycling | 01:54 | ||
73. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
74. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 02:10 | ||
75. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 02:10 | ||
76. | BOUVRY Kenny | Veranclassic - AGO | 02:11 | ||
77. | MAYER Yannick | Veranclassic - AGO | 02:11 | ||
78. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 02:15 | ||
79. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 02:15 | ||
80. | BOUVRY Dieter | Roubaix Lille Métropole | 00:00 | ||
81. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 02:39 | ||
82. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
83. | PENVEN Clément | Equipe Cycliste Armée de Terre | 02:39 | ||
84. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 02:39 | ||
85. | GENIEZ Alexandre | FDJ | 00:00 | ||
86. | BAGOT Yoann | Cofidis, Solutions Crédits | 02:39 | ||
87. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:01 | ||
88. | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | 03:10 | ||
89. | LIZARRALDE Eneko | Euskadi Basque Country - Murias | 03:10 | ||
90. | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 03:10 | ||
91. | RIBLON Christophe | AG2R La Mondiale | 03:10 | ||
92. | ZIRBEL Tom | Rally Cycling | 03:48 | ||
93. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 03:52 | ||
94. | BRUN Frederic | Fortuneo - Vital Concept | 04:00 | ||
95. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 04:01 | ||
96. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 04:12 | ||
97. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 04:12 | ||
98. | VIMPERE Theo | HP BTP - Auber93 | 00:00 | ||
99. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 04:12 | ||
100. | RENAULT Maxime | HP BTP - Auber93 | 04:15 | ||
101. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:21 | ||
102. | EIKING Odd Christian | FDJ | 04:46 | ||
103. | OLABERRIA Pello | Euskadi Basque Country - Murias | 05:01 | ||
104. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:01 | ||
105. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 05:03 | ||
106. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 06:14 | ||
107. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 06:16 | ||
108. | PORZNER Manuel | Team Vorarlberg | 06:16 | ||
109. | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | 06:22 | ||
110. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 07:02 | ||
111. | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | 07:54 | ||
112. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 07:54 | ||
113. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 07:54 | ||
114. | LENNERTZ Sam | Veranclassic - AGO | 07:54 | ||
115. | DECHESNE Julien | Veranclassic - AGO | 08:19 | ||
116. | RAIBAUD Jimmy | Equipe Cycliste Armée de Terre | 08:19 | ||
117. | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | 08:19 | ||
118. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
119. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 08:19 | ||
120. | VANDERAERDEN Massimo | Veranclassic - AGO | 08:29 | ||
121. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
DNF | VERHELST Louis | Roubaix Lille Métropole | odstúpil | ||
DNF | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | odstúpil |
3. | 13.2. | zvlnená | Cadolive > Pegomas | 180 km | Grivko |
Výsledky | ||||||||
1. | GRIVKO Andrej | Astana Pro Team | 4:18:12 | 14 | ||||
2. | LADAGNOUS Matthieu | FDJ | 00:18 | 5 | ||||
3. | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | 00:22 | 3 | ||||
4. | CHEREL Mikael | AG2R La Mondiale | 00:24 | |||||
5. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:37 | |||||
6. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 00:47 | |||||
7. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:47 | |||||
8. | BARBAS Yoann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 00:47 | |||||
9. | VACHON Florian | Fortuneo - Vital Concept | 00:47 | |||||
10. | BAGOT Yoann | Cofidis, Solutions Crédits | 00:47 |
11. | CALMEJANE Lilian | Direct Energie | 00:54 | ||
12. | KONOVALOVAS Ignatas | FDJ | 00:54 | ||
13. | EIKING Odd Christian | FDJ | 01:20 | ||
14. | GENIEZ Alexandre | FDJ | 01:27 | ||
15. | VUILLERMOZ Alexis | AG2R La Mondiale | 01:27 | ||
16. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 01:31 | ||
17. | CAPECCHI Eros | Astana Pro Team | 01:31 | ||
18. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 02:11 | ||
19. | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | 02:29 | ||
20. | FOMINYKH Daniil | Astana Pro Team | 02:29 | ||
21. | JEANNESSON Arnold | Cofidis, Solutions Crédits | 02:29 | ||
22. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 02:29 | ||
23. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 02:29 | ||
24. | DUCHESNE Antoine | Direct Energie | 02:52 | ||
25. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 02:52 | ||
26. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 03:02 | ||
27. | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence KTM | 03:02 | ||
28. | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | 03:02 | ||
29. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:02 | ||
30. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 03:26 | ||
31. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 03:51 | ||
32. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 05:45 | ||
33. | RENAULT Maxime | HP BTP - Auber93 | 05:45 | ||
34. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 05:45 | ||
35. | HUREL Tony | Direct Energie | 05:45 | ||
36. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 05:45 | ||
37. | ZEITS Andrey | Astana Pro Team | 05:45 | ||
38. | SENECHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 06:46 | nbsp; | |
39. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 06:46 | ||
40. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:40 | ||
41. | NAULEAU Bryan | Direct Energie | 09:19 | ||
42. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 09:19 | ||
43. | FEILLU Romain | HP BTP - Auber93 | 09:19 | ||
44. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 09:19 | ||
45. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 10:30 | ||
46. | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | 12:06 | ||
47. | RIBLON Christophe | AG2R La Mondiale | 12:06 | ||
48. | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 12:19 | ||
49. | PEYSKENS Dimitri | Veranclassic - AGO | 12:19 | ||
50. | POULHIES Stéphane | Equipe Cycliste Armée de Terre | 12:19 | ||
51. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 12:19 | ||
52. | BIHEL César | HP BTP - Auber93 | 12:19 | ||
53. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 12:19 | ||
54. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 12:19 | ||
55. | POUILLY Félix | Roubaix Lille Métropole | 12:19 | ||
56. | DELAGE Mickaël | FDJ | 12:19 | ||
57. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 12:19 | ||
58. | GOUAULT Pierre | HP BTP - Auber93 | 12:19 | ||
59. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 12:19 | ||
60. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 12:19 | ||
61. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 12:19 | ||
62. | DÉMARE Arnaud | FDJ | 12:19 | ||
63. | NAUD Pierrick | Rally Cycling | 12:19 | ||
64. | BOUVRY Dieter | Roubaix Lille Métropole | 12:19 | ||
65. | MYNGHEER Daan | Roubaix Lille Métropole | 12:19 | ||
66. | CARDIS Romain | Direct Energie | 12:19 | ||
67. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 12:19 | ||
68. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:19 | ||
69. | VIMPERE Theo | HP BTP - Auber93 | 12:19 | &nnbsp; | |
70. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:19 | ||
71. | RAIBAUD Jimmy | Equipe Cycliste Armée de Terre | 12:19 | ||
72. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:19 | ||
73. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:19 | ||
74. | CORNU Jeremy | Direct Energie | 12:19 | ||
75. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 12:19 | ||
76. | SARREAU Marc | FDJ | 12:19 | ||
77. | PENVEN Clément | Equipe Cycliste Armée de Terre | 12:19 | ||
78. | THEVENOT Guillaume | Direct Energie | 12:19 | ||
79. | KOZHATAYEV Bakhtiyar | Astana Pro Team | 12:54 | ||
80. | DE VOS Adam | Rally Cycling | 15:05 | ||
81. | BOUVRY Kenny | Veranclassic - AGO | 21:11 | ||
82. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 21:11 | ||
83. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 24:23 | ||
DNS | LEVEAU Jeremy | Roubaix Lille Métropole | neštart. | ||
DNS | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | neštart. | ||
OTL. | PATE Danny | Rally Cycling | - | ||
OTL. | BRITTON Rob | Rally Cycling | - | ||
OTL. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | - | ||
OTL. | MAINARD Jerome | Equipe Cycliste Armée de Terre | - | ||
OTL. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | - | ||
OTL. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | - | ||
OTL. | GUYOT Yann | Equipe Cycliste Armée de Terre | - | ||
OTL. | BONGIORNO Francesco Manuel | Bardiani - CSF | - | ||
OTL. | MAYER Yannick | Veranclassic - AGO | - | ||
DNF | BRUN Frederic | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | odstúpil | ||
DNF | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | DECHESNE Julien | Veranclassic - AGO | odstúpil | ||
DNF | DER Zsolt | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | odstúpil | ||
DNF | HUFFMAN Evan | Rally Cycling | odstúpil | ||
DNF | JULES Justin | Veranclassic - AGO | odstúpil | ||
DNF | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | odstúpil | ||
DNF | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | LENNERTZ Sam | Veranclassic - AGO | odstúpil | ||
DNF | LIZARRALDE Eneko | Euskadi Basque Country - Murias | odstúpil | ||
DNF | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | odstúpil | ||
DNF | OLABERRIA Pello | Euskadi Basque Country - Murias | odstúpil | ||
DNF | ORONTE Emerson | Rally Cycling | odstúpil | ||
DNF | PORZNER Manuel | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | ROSTOLLAN Thomas | Equipe Cycliste Armée de Terre | odstúpil | ||
DNF | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | odstúpil | ||
DNF | VANDERAERDEN Massimo | Veranclassic - AGO | odstúpil | ||
DNF | YOUNG Eric | Rally Cycling | odstúpil | ||
DNF | ZIRBEL Tom | Rally Cycling | odstúpil | ||
DNF | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | odstúpil |
Priebežné poradie po etape | ||||||||
1. | GRIVKO Andrej | Astana Pro Team | 8:43:41 | |||||
2. | LADAGNOUS Matthieu | FDJ | 00:18 | |||||
3. | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | 00:40 | |||||
4. | CHEREL Mikael | AG2R La Mondiale | 00:42 | |||||
5. | BAGOT Yoann | Cofidis, Solutions Crédits | 00:58 | |||||
6. | CALMEJANE Lilian | Direct Energie | 01:02 | |||||
7. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 01:03 | |||||
8. | VACHON Florian | Fortuneo - Vital Concept | 01:03 | |||||
9. | KONOVALOVAS Ignatas | FDJ | 01:03 | |||||
10. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 01:11 |
11. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 01:17 | |
12. | BARBAS Yoann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 01:22 | |
13. | GENIEZ Alexandre | FDJ | 01:27 | |
14. | CAPECCHI Eros | Astana Pro Team | 01:31 | |
15. | VUILLERMOZ Alexis | AG2R La Mondiale | 01:45 | |
16. | FOMINYKH Daniil | Astana Pro Team | 02:29 | |
17. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 02:29 | |
18. | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | 02:40 | |
19. | JEANNESSON Arnold | Cofidis, Solutions Crédits | 02:40 | |
20. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 02:52 | |
21. | DUCHESNE Antoine | Direct Energie | 03:00 | |
22. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 03:03 | |
23. | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence KTM | 03:32 | |
24. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 03:50 | |
25. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 04:17 | |
26. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 04:26 | |
27. | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | 04:52 | |
28. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:09 | |
29. | ZEITS Andrey | Astana Pro Team | 05:45 | |
30. | HUREL Tony | Direct Energie | 05:53 | |
31. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 06:01 | |
32. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 06:01 | |
33. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 06:11 | |
34. | RENAULT Maxime | HP BTP - Auber93 | 06:11 | |
35. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 06:16 | |
36. | EIKING Odd Christian | FDJ | 06:25 | |
37. | SENECHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 06:57 | |
38. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 07:11 | |
39. | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | 08:49 | |
40. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 09:01 | |
41. | NAULEAU Bryan | Direct Energie | 09:27 | |
42. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 09:30 | |
43. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 09:30 | |
44. | FEILLU Romain | HP BTP - Auber93 | 09:45 | |
45. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 11:08 | |
46. | DELAGE Mickaël | FDJ | 12:19 | |
47. | DÉMARE Arnaud | FDJ | 12:19 | |
48. | SARREAU Marc | FDJ | 12:19 | |
49. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 12:27 | |
50. | CORNU Jeremy | Direct Energie | 12:27 | |
51. | THEVENOT Guillaume | Direct Energie | 12:27 | |
52. | MYNGHEER Daan | Roubaix Lille Métropole | 12:30 | |
53. | BOUVRY Dieter | Roubaix Lille Métropole | 12:30 | |
54. | NAUD Pierrick | Rally Cycling | 12:37 | |
55. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 12:38 | |
56. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:40 | |
57. | CARDIS Romain | Direct Energie | 12:41 | |
58. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 12:43 | |
59. | BIHEL César | HP BTP - Auber93 | 12:45 | |
60. | GOUAULT Pierre | HP BTP - Auber93 | 12:45 | |
61. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 12:51 | |
62. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 12:51 | |
63. | POULHIES Stéphane | Equipe Cycliste Armée de Terre | 12:54 | |
64. | KOZHATAYEV Bakhtiyar | Astana Pro Team | 12:54 | |
65. | PEYSKENS Dimitri | Veranclassic - AGO | 13:16 | |
66. | POUILLY Félix | Roubaix Lille Métropole | 14:44 | |
67. | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | 14:45 | |
68. | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | 14:55 | |
69. | PENVEN Clément | Equipe Cycliste Armée de Terre | 15:33 | |
70. | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | 15:34 | |
71. | RIBLON Christophe | AG2R La Mondiale | 15:34 | |
72. | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 15:47 | |
73. | VIMPERE Theo | HP BTP - Auber93 | 16:57 | |
74. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:01 | |
75. | DE VOS Adam | Rally Cycling | 17:17 | |
76. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 17:54 | |
77. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:58 | |
78. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 20:51 | |
79. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 21:10 | |
80. | RAIBAUD Jimmy | Equipe Cycliste Armée de Terre | 21:13 | |
81. | BOUVRY Kenny | Veranclassic - AGO | 24:19 | |
82. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 24:20 | |
83. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 29:05 |
4. | 14.2. | rovinatá | Bordighera > Seborga | 130 km | Bakelants |
Výsledky | ||||||||
1. | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | 2:37:38 | 14 | ||||
2. | JEANNESSON Arnold | Cofidis, Solutions Crédits | 00:02 | 5 | ||||
3. | GENIEZ Alexandre | FDJ | 00:02 | 3 | ||||
4. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 00:08 | |||||
5. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:08 | |||||
6. | CHEREL Mikael | AG2R La Mondiale | 00:08 | |||||
7. | VACHON Florian | Fortuneo - Vital Concept | 00:08 | |||||
8. | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence KTM | 00:08 | |||||
9. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:08 | |||||
10. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:08 |
11. | GRIVKO Andrej | Astana Pro Team | 00:08 | ||
12. | BAGOT Yoann | Cofidis, Solutions Crédits | 00:08 | ||
13. | LADAGNOUS Matthieu | FDJ | 00:08 | ||
14. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 00:20 | ||
15. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:31 | ||
16. | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | 00:32 | ||
17. | CAPECCHI Eros | Astana Pro Team | 00:32 | ||
18. | CALMEJANE Lilian | Direct Energie | 00:32 | ||
19. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 00:37 | ||
20. | RIBLON Christophe | AG2R La Mondiale | 00:39 | ||
21. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 00:55 | ||
22. | ZEITS Andrey | Astana Pro Team | 01:19 | ||
23. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 01:30 | ||
24. | CORNU Jeremy | Direct Energie | 01:31 | ||
25. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:32 | ||
26. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 01:32 | ||
27. | NAULEAU Bryan | Direct Energie | 02:00 | ||
28. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 02:00 | ||
29. | HUREL Tony | Direct Energie | 02:00 | ||
30. | EIKING Odd Christian | FDJ | 02:15 | ||
31. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 02:21 | ||
32. | BARBAS Yoann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 02:21 | ||
33. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 02:21 | ||
34. | DUCHESNE Antoine | Direct Energie | 02:45 | ||
35. | SENECHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 02:47 | ||
36. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 02:47 | ||
37. | POUILLY Félix | Roubaix Lille Métropole | 02:47 | ||
38. | FEILLU Romain | HP BTP - Auber93 | 02:47 | ||
39. | VIMPERE Theo | HP BTP - Auber93 | 02:58 | ||
40. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 02:58 | ||
41. | BIHEL César | HP BTP - Auber93 | 03:11 | ||
42. | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | 03:19 | ||
43. | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 03:19 | ||
44. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:19 | ||
45. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 03:19 | ||
46. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 04:03 | ||
47. | DÉMARE Arnaud | FDJ | 04:18 | ||
48. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 04:18 | ||
49. | KONOVALOVAS Ignatas | FDJ | 04:20 | ||
50. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 04:23 | ||
51. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 04:23 | ||
52. | KOZHATAYEV Bakhtiyar | Astana Pro Team | 04:45 | ||
53. | RENAULT Maxime | HP BTP - Auber93 | 04:45 | ||
54. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 05:40 | ||
55. | RAIBAUD Jimmy | Equipe Cycliste Armée de Terre | 05:40 | ||
56. | CARDIS Romain | Direct Energie | 05:40 | ||
57. | FOMINYKH Daniil | Astana Pro Team | 05:42 | ||
DNF | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | BARBIER Rudy | Roubaix Lille Métropole | odstúpil | ||
DNF | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | BOUDAT Thomas | Direct Energie | odstúpil | ||
DNF | BOUVRY Dieter | Roubaix Lille Métropole | odstúpil | ||
DNF | BOUVRY Kenny | Veranclassic - AGO | odstúpil | ||
DNF | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | DE VOS Adam | Rally Cycling | odstúpil | ||
DNF | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | DELAGE Mickaël | FDJ | odstúpil | ||
DNF | GOUAULT Pierre | HP BTP - Auber93 | odstúpil | ||
DNF | JAKIN Alo | HP BTP - Auber93 | odstúpil | ||
DNF | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | MYNGHEER Daan | Roubaix Lille Métropole | odstúpil | ||
DNF | NAUD Pierrick | Rally Cycling | odstúpil | ||
DNF | PENVEN Clément | Equipe Cycliste Armée de Terre | odstúpil | ||
DNF | PEREIRA Florent | Roubaix Lille Métropole | odstúpil | ||
DNF | PEYSKENS Dimitri | Veranclassic - AGO | odstúpil | ||
DNF | POULHIES Stéphane | Equipe Cycliste Armée de Terre | odstúpil | ||
DNF | SARREAU Marc | FDJ | odstúpil | ||
DNF | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | THEVENOT Guillaume | Direct Energie | odstúpil | ||
DNF | VUILLERMOZ Alexis | AG2R La Mondiale | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | GRIVKO Andrej | Astana Pro Team | 11:21:27 | |||||
2. | LADAGNOUS Matthieu | FDJ | 00:18 | |||||
3. | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | 00:32 | |||||
4. | CHEREL Mikael | AG2R La Mondiale | 00:42 | |||||
5. | BAGOT Yoann | Cofidis, Solutions Crédits | 00:58 | |||||
6. | VACHON Florian | Fortuneo - Vital Concept | 01:03 | |||||
7. | GENIEZ Alexandre | FDJ | 01:21 | |||||
8. | CALMEJANE Lilian | Direct Energie | 01:26 | |||||
9. | LEVARLET Guillaume | HP BTP - Auber93 | 01:32 | |||||
10. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 01:40 |
11. | CAPECCHI Eros | Astana Pro Team | 01:55 | |
12. | JEANNESSON Arnold | Cofidis, Solutions Crédits | 02:34 | |
13. | COMBAUD Romain | Delko Marseille Provence KTM | 03:32 | |
14. | BARBAS Yoann | Equipe Cycliste Armée de Terre | 03:35 | |
15. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 03:50 | |
16. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 04:17 | |
17. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 04:21 | |
18. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:09 | |
19. | KONOVALOVAS Ignatas | FDJ | 05:15 | |
20. | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | 05:16 | |
21. | DUCHESNE Antoine | Direct Energie | 05:37 | |
22. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 05:48 | |
23. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 06:14 | |
24. | DELAPLACE Anthony | Fortuneo - Vital Concept | 06:48 | |
25. | ZEITS Andrey | Astana Pro Team | 06:56 | |
26. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 07:11 | |
27. | HUREL Tony | Direct Energie | 07:45 | |
28. | FOMINYKH Daniil | Astana Pro Team | 08:03 | |
29. | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | 08:14 | |
30. | LEBRETON Kévin | Equipe Cycliste Armée de Terre | 08:29 | |
31. | EIKING Odd Christian | FDJ | 08:32 | |
32. | GUAY Julien | HP BTP - Auber93 | 09:01 | |
33. | SENECHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 09:36 | |
34. | ANTOMARCHI Julien | Roubaix Lille Métropole | 09:42 | |
35. | RENAULT Maxime | HP BTP - Auber93 | 10:48 | |
36. | NAULEAU Bryan | Direct Energie | 11:19 | |
37. | FEILLU Romain | HP BTP - Auber93 | 12:24 | |
38. | CORNU Jeremy | Direct Energie | 13:50 | |
39. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 15:02 | |
40. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 15:30 | |
41. | BIHEL César | HP BTP - Auber93 | 15:48 | |
42. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:51 | |
43. | RIBLON Christophe | AG2R La Mondiale | 16:05 | |
44. | DÉMARE Arnaud | FDJ | 16:29 | |
45. | HOELGAARD Daniel | FDJ | 16:48 | |
46. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 17:06 | |
47. | POUILLY Félix | Roubaix Lille Métropole | 17:23 | |
48. | KOZHATAYEV Bakhtiyar | Astana Pro Team | 17:31 | |
49. | CARDIS Romain | Direct Energie | 18:13 | |
50. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 18:25 | |
51. | DOMONT Axel | AG2R La Mondiale | 18:45 | |
52. | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 18:58 | |
53. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 19:18 | |
54. | VIMPERE Theo | HP BTP - Auber93 | 19:47 | |
55. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 25:25 | |
56. | RAIBAUD Jimmy | Equipe Cycliste Armée de Terre | 26:45 | |
57. | BOUHANNI Rayane | Cofidis, Solutions Crédits | 28:15 |
Upútavka na tento ročník pretekov |