GP Izola 2016 (1.2), nedeľa 28. februára
ne | 28.2. | Izola > Izola | 156 km | Golcer |
V Slovinsku sa v nedeľu z víťazstva radoval únik štyroch cyklistov a najmä domáci celok Adria Mobil. Radoslav Rogina rozbehol špurt Jure Golcerovi a ten zdolal skúseného Markusa Eibeggera, s ktorým kedysi jazdil ešte Ján Valach. Slovák Marek Čanecký preteky nedokončil. Na poslednú chvíľu nominoval Cycling Academy Team do pretekov aj Ľuboša Malovca, ten finišoval v druhej väčšej skupine so stratou 8:33.
Výsledky | ||||||||
1. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 3:45:48 | 40 | ||||
2. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | 30 | ||||
3. | FREIBERGER Markus | Tirol Cycling Team | 00:02 | 25 | ||||
4. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:02 | 20 | ||||
5. | SISR Frantisek | Klein Constantia | 00:35 | 15 | ||||
6. | GARCIA CORTINA Ivan | Klein Constantia | 00:35 | 10 | ||||
7. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 00:35 | 5 | ||||
8. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:35 | 3 | ||||
9. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:35 | 3 | ||||
10. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 00:35 | 3 |
83. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 08:33 | ||
DNF | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | odstúpil |
11. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:35 | ||
12. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:35 | ||
13. | BALYKIN Ivan | GM Europa Ovini | 00:35 | ||
14. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:35 | ||
15. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 00:35 | ||
16. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
17. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 00:35 | ||
18. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:35 | ||
19. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 00:35 | ||
20. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 00:35 | ||
21. | SCHORN Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:35 | ||
22. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
23. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:35 | ||
24. | NIKOLAEV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
25. | BOIVIN Guillaume | Cycling Academy Team | 00:35 | ||
26. | SCHöNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:35 | ||
27. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 00:35 | ||
28. | GROSELJ Ziga | 00:35 | |||
29. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:35 | ||
30. | FAJT Kristjan | Adria Mobil | 00:35 | ||
31. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 00:35 | ||
32. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:35 | ||
33. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:35 | ||
34. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:35 | ||
35. | BIEDERMANN Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:35 | ||
36. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:35 | ||
37. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:35 | ||
38. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 00:35 | ||
39. | RAIM Mihkel | Cycling Academy Team | 00:35 | ||
40. | PER David | Adria Mobil | 00:41 | ||
41. | BUTS Vitaliy | Kolss BDC Team | 00:43 | ||
42. | TUREK Daniel | Cycling Academy Team | 00:43 | ||
43. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:43 | ||
44. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:43 | ||
45. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:43 | ||
46. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 00:43 | ||
47. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 00:43 | ||
48. | SCHLEGEL Michal | Klein Constantia | 00:43 | ||
49. | BORISAVLJEVIC Miloš | 00:43 | |||
50. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 00:43 | ||
51. | BRKIC Benjamin | Tirol Cycling Team | 00:43 | ||
52. | WARCHOł Bartosz | Whirlpool Author | 00:43 | ||
53. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:43 | ||
54. | BAJC Andi | Amplatz - BMC | 00:43 | ||
55. | FABBRO Mateo | 00:43 | |||
56. | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | 00:43 | ||
57. | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | 04:12 | ||
58. | KASPERKIEWICZ Przemysław | Klein Constantia | 05:23 | ||
59. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 05:23 | ||
60. | TAFERNER Michael | WSA-Greenlife | 06:14 | ||
61. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 06:14 | ||
62. | KVASINA Matija | Synergy Baku Cycling Project | 06:14 | ||
63. | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | 06:14 | ||
64. | PIASKOWY Emanuel | Cycling Academy Team | 06:14 | ||
65. | SVAB Jernej | 07:57 | |||
66. | ZAHáLKA Matej | SKC Tufo Prostējov | 07:57 | ||
67. | PAVLIC Marko | Cycling Academy Team | 04:12 | ||
68. | COTAR Luka | 08:33 | |||
69. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 08:33 | ||
70. | KHRIPTA Andriy | Kolss BDC Team | 08:33 | ||
71. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 08:33 | ||
72. | THERKILDSEN Marius | Team Giant Scatto U23 | 08:33 | ||
73. | RIKUNOV Petr | 08:33 | |||
74. | JäGER Patrick | Team Vorarlberg | 08:33 | ||
75. | MIGDAł Wojciech | Cycling Academy Team | 08:33 | ||
76. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 08:33 | ||
77. | GAAL Simon | Team Giant Scatto U23 | 08:33 | ||
78. | PEDERSEN Nicklas Overgaard | 08:33 | |||
79. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 08:33 | ||
80. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 08:33 | ||
81. | BUCHáCEK Tomás | Whirlpool Author | 08:33 | ||
82. | JERKIC Zan | Radenska Ljubljana | 08:33 | ||
83. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 08:33 | ||
84. | MALECKI Kamil | CCC Sprandi Polkowice | 08:33 | ||
85. | CAMRDA Pavel | Whirlpool Author | 08:33 | ||
86. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 08:33 | ||
87. | KOBERNYAK Evgeny | 08:33 | |||
88. | STASH Mamyr | Gazprom-RusVelo | 08:33 | ||
89. | HUNAL Martin | Whirlpool Author | 08:33 | ||
90. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 08:33 | ||
91. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 08:33 | ||
92. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 08:33 | ||
93. | ZELLER Lukas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 08:33 | ||
94. | REDTENBACHER Paul | 08:33 | |||
95. | MISKULIN Jure | Radenska Ljubljana | 08:33 | ||
96. | RUčIGAJ iga | 08:33 | |||
97. | BROżYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 08:33 | ||
98. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 08:33 | ||
99. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 08:33 | ||
100. | NOVAK Simon | 08:33 | |||
101. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 08:33 | ||
102. | VASYLYUK Andriy | Kolss BDC Team | 08:33 | ||
103. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 08:33 | ||
104. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 08:33 | ||
105. | LOGAR Tadej | 08:33 | |||
106. | GROŠELJ Matic | 08:33 | |||
107. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 08:33 | ||
108. | PIASHKUN Andrei | Minsk Cycling Club | 08:33 | ||
109. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 08:33 | ||
110. | KONONENKO Mykhaylo | Kolss BDC Team | 08:33 | ||
111. | LAGKUTI Sergiy | Kolss BDC Team | 08:33 | ||
112. | BAIS Mattia | 08:33 | |||
113. | SIPOS Marek | SKC Tufo Prostējov | 08:33 | ||
114. | PESSOT Alessandro | 08:33 | |||
DNS | KRANJC Martin | neštart. | |||
DNS | BRAZDA Michal | Whirlpool Author | neštart. | ||
DNS | CHERKASOV Nicolay | neštart. | |||
DNF | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | BARAC Antonijo | odstúpil | |||
DNF | BARAT Jure | odstúpil | |||
DNF | BAUMANN Lukas | odstúpil | |||
DNF | BOKELOH Jonas | Klein Constantia | odstúpil | ||
DNF | BOžIč Jon | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | BUKDAL Joakim | Team Giant Scatto U23 | odstúpil | ||
DNF | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | CATOVIC Elvedin | Start - Vaxes Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | CERKEZ Josip | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | CHYTIL Daniel | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | CIBEJ Simon | odstúpil | |||
DNF | CRNCEVIC Aleksa | odstúpil | |||
DNF | DANILOVIC Marko | odstúpil | |||
DNF | DE MARCHI Mattia | odstúpil | |||
DNF | DI RENZO Andrea | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | DRAGOJEVIC Milan | odstúpil | |||
DNF | EICHINGER Daniel | odstúpil | |||
DNF | FAVARO Daniel | odstúpil | |||
DNF | GABAY Guy | Cycling Academy Team | odstúpil | ||
DNF | GAUGL Florian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | GIACOBAZZI Roberto | odstúpil | |||
DNF | GILIAZOV Ruslan | odstúpil | |||
DNF | HAMMERSCHMID Raphael | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KNAPP Daniel | odstúpil | |||
DNF | KOMEL Patrik | odstúpil | |||
DNF | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | KOUDELA Tomas | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | KOVAR Jan | Whirlpool Author | odstúpil | ||
DNF | KOZOMARA Nikola | odstúpil | |||
DNF | KUKRLE Michael | Whirlpool Author | odstúpil | ||
DNF | KURTOVIC Mujo | odstúpil | |||
DNF | KUSTADINCHEV Roman | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | LEHKY Roman | Klein Constantia | odstúpil | ||
DNF | LIHA Muhamed | odstúpil | |||
DNF | MAHMIC Nedtad | odstúpil | |||
DNF | MARIC Dejan | odstúpil | |||
DNF | MATULA Lukas | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | MEDEK Tomáš | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | MEIER Alexander | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | MELLONI Matia | odstúpil | |||
DNF | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | PAJEK Luka | odstúpil | |||
DNF | PELIKÁN János | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | PER Gorazd | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | PIASHKUN Alexei | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | POLJANEC Miha | odstúpil | |||
DNF | PÖSSL Lukas | odstúpil | |||
DNF | RAJOVIC Dušan | odstúpil | |||
DNF | RAMSAK Borut | odstúpil | |||
DNF | SAZANOV Andrey | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | SCHOIBL Mario | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | SCHREIBER Manuel | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | SMID Jakob | odstúpil | |||
DNF | SORM Jiri | Whirlpool Author | odstúpil | ||
DNF | SPUDIL Martin | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | STEFANOVIC Stefan | odstúpil | |||
DNF | STEVIC Ivan | Start - Vaxes Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | STIBINGR Matej | SKC Tufo Prostējov | odstúpil | ||
DNF | STOCK Mario | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | TREJIĆ Dulaga | odstúpil | |||
DNF | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | odstúpil | ||
DNF | UMHALLER Thomas | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | VEBER Matic | odstúpil | |||
DNF | VINJEBO Emil | Team Giant Scatto U23 | odstúpil | ||
DNF | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | odstúpil | ||
DNF | WINDISCHBAUER Johannes | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | ZANOTTO Thomas | odstúpil |
profil pretekov (© kolesarska-zveza.si) |