Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid 2016 (2.1), 7. - 8. mája (298 km) - 29. r.
1. | 7.5. | Las Rozas > Las Rozas | 200 km | Lobato | ||
2. | 8.5. | Madrid > Madrid | 98 km | Molano |
Štartová listina |
1. | 7.5. | Las Rozas > Las Rozas | 200 km | Lobato |
Prvá z dvojice etáp okolo hlavného mesta Španielska mala náročný charakter so stúpaním na hranici 1800 m.n.m., no šprintér Movistaru Juan José Lobato si povedal, že predsa v tejto konkurencii môže mať na to, aby takýto deň zvládol a podarilo sa mu prehrýzť všetky stúpania v prvej 24-člennej skupine. V nej prakticky nemal súpera a pripísal si tretie víťazstvo sezóny.
Výsledky | ||||||||
1. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 4:18:11 | 14 | ||||
2. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 00:00 | 5 | ||||
3. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 3 | ||||
4. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
5. | FERRARI Fabricio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | |||||
6. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 |
7. | PARDILLA Sergio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
8. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
9. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 00:00 | ||
10. | CARTHY Hugh | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
11. | GARCIA Vicente | Louletano - Hospital de Loulé | 00:00 | ||
12. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
13. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
14. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
15. | ANTUNES Amaro Manuel | LA Aluminios - Antarte | 00:07 | ||
16. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:07 | ||
17. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 00:09 | ||
18. | CHAPARRO Yeison Andres | Boyacá Raza de Campeones | 00:09 | ||
19. | JIMENEZ Carlos | Rádio Popular Boavista | 00:14 | ||
20. | PARRA Heiner Rodrigo | Boyacá Raza de Campeones | 00:20 | ||
21. | IZAGIRRE Gorka | Movistar Team | 00:20 | ||
22. | PAREDES Wilmar | Team Manzana Postobon | 00:21 | ||
23. | ANGULO Antonio | reprezentácia Španielska | 01:15 | ||
24. | RODRIGUES David Miguel Costa | Rádio Popular Boavista | 00:00 | ||
25. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 03:40 | ||
26. | PAULINHO Pedro | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
27. | MARQUE Alejandro | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
28. | OCHOA Diego | Boyacá Raza de Campeones | 03:40 | ||
29. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 03:40 | ||
30. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 03:40 | ||
31. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 03:40 | ||
32. | ISIDORO Micael | Louletano - Hospital de Loulé | 03:40 | ||
33. | DE SEGOVIA Jose Antonio | Louletano - Hospital de Loulé | 03:40 | ||
34. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:40 | ||
35. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 03:40 | ||
36. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 03:40 | ||
37. | FERNÁNDEZ Egoitz | reprezentácia Španielska | 03:40 | ||
38. | ETXABE Jokin | reprezentácia Španielska | 03:40 | ||
39. | GUERRERO Pablo | Rádio Popular Boavista | 03:40 | ||
40. | AFONSO Luis | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
41. | HIGUITA Sergio Andres | Team Manzana Postobon | 03:40 | ||
42. | BROCO Hernani | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
43. | MAS Enric | reprezentácia Španielska | 03:40 | ||
44. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 03:40 | ||
45. | REYES Aldemar | Team Manzana Postobon | 03:40 | ||
46. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:40 | ||
47. | CARRETERO Héctor | reprezentácia Španielska | 03:40 | ||
48. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 03:40 | ||
49. | SANCHO Hugo | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
50. | RUBIO Diego | Caja Rural - Seguros RGA | 03:40 | ||
51. | GRIJALBA Fernando | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 03:40 | ||
52. | SILVA Bruno | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
53. | SARABIA Ignacio | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 03:40 | ||
54. | DIAGAMA Roller Camilo | Boyacá Raza de Campeones | 03:40 | ||
55. | MERINO Igor | Burgos-BH | 03:40 | ||
56. | AGUIRRE Hernan | Team Manzana Postobon | 03:40 | ||
57. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:40 | ||
58. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 03:40 | ||
59. | GARCIA Nestor Javier | Boyacá Raza de Campeones | 03:40 | ||
60. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:40 | ||
61. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 03:40 | ||
62. | RODRIGUEZ Wilson Enrique | Boyacá Raza de Campeones | 03:40 | ||
63. | RODRIGUEZ Michael | Boyacá Raza de Campeones | 03:54 | ||
64. | FERNáNDEZ Rubén | Movistar Team | 04:13 | ||
65. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 04:29 | ||
66. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 04:43 | ||
67. | OSORIO Juan Felipe | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
68. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 10:57 | ||
69. | HERNANDEZ Oscar | reprezentácia Španielska | 10:57 | ||
70. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 10:57 | ||
71. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 10:57 | ||
72. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 10:57 | ||
73. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 10:57 | ||
74. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 10:57 | ||
75. | SIERRA Yecid Arturo | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
76. | MOLANO Juan Sebastian | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
77. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 10:57 | ||
78. | OLABERRIA Pello | Euskadi Basque Country - Murias | 10:57 | ||
79. | VALE Ricardo | Rádio Popular Boavista | 10:57 | ||
80. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 10:57 | ||
81. | SILVA Daniel | Rádio Popular Boavista | 10:57 | ||
82. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 10:57 | ||
83. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 10:57 | ||
84. | SERRANO Gonzalo | reprezentácia Španielska | 10:57 | ||
85. | SOLER Marc | Movistar Team | 10:57 | ||
86. | GOIKOETXEA Peio | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
87. | ORTEGA Robinson Armando | Boyacá Raza de Campeones | 10:57 | ||
88. | MARTíN Víctor | Burgos-BH | 10:57 | ||
89. | UCHA Jacobo | Rádio Popular Boavista | 10:57 | ||
90. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 10:57 | ||
91. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 11:05 | ||
92. | GUZMAN William | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 11:05 | ||
93. | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | 21:46 | ||
94. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 21:46 | ||
95. | ROBREDO Álvaro | Burgos-BH | 21:46 | ||
96. | SOUSA BARBOSA Rui Miguel | Rádio Popular Boavista | 21:46 | ||
97. | CUETO Juan José | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 21:46 | ||
98. | MAGALHAES Samuel | Louletano - Hospital de Loulé | 21:46 | ||
99. | COUTINHO Leonel | LA Aluminios - Antarte | 38:32 | ||
100. | GARCIA Joel | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 38:32 | ||
101. | EVANGELISTA Andre Piedade | Louletano - Hospital de Loulé | 38:32 | ||
102. | NUÑEZ Adrian | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 38:32 | ||
103. | MAZARA Leonardo | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 38:32 | ||
DNF | ARISTI Mikel | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | CANADA Cristian | Louletano - Hospital de Loulé | odstúpil | ||
DNF | KRAGH ANDERSEN Asbjørn | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | PIRES Miguel | Louletano - Hospital de Loulé | odstúpil | ||
DNF | SOBRINO Joaquin | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | TERUEL Eloy | Louletano - Hospital de Loulé | odstúpil |
profil etapy (© lavueltamadrid.com) |
2. | 8.5. | Madrid > Madrid | 98 km | Molano |
Nedeľňajšia etapa sa niesla v znamení dažďa, až na úplnom konci pršať prestalo a Movistar udržiaval všetko tak, aby mohol Juan José Lobato znova špurtovať. To sa stalo, ale na prekvapenie všetkých zvíťazil mladý Kolumbijčan Sebastián Molano. Pripísal si tak veľmi cenný sklap. Lobato skončil druhý, potvrdil teda celkový triumf. Molano v tejto sezóne jazdí za nástupcu prokontinentálnej Kolumbie Manzana Postobon. Tento celok má už ale iba kontinentálnu licenciu.
Výsledky | ||||||||
1. | MOLANO Juan Sebastian | Team Manzana Postobon | 1:39:32 | 14 | ||||
2. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 00:00 | 5 | ||||
3. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 00:00 | 3 | ||||
4. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 00:00 | |||||
5. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | |||||
6. | BAGUES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 |
7. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
8. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
9. | JIMENEZ Carlos | Rádio Popular Boavista | 00:00 | ||
10. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
11. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
12. | FERNÁNDEZ Egoitz | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
13. | FERRARI Fabricio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
14. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
15. | PARDILLA Sergio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
16. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 00:00 | ||
17. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
18. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 00:00 | ||
19. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
20. | PAULINHO Pedro | LA Aluminios - Antarte | 00:00 | ||
21. | CARTHY Hugh | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
22. | OSORIO Juan Felipe | Team Manzana Postobon | 00:00 | ||
23. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 00:00 | ||
24. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 00:00 | ||
25. | ANTUNES Amaro Manuel | LA Aluminios - Antarte | 00:00 | ||
26. | GARCIA Joel | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 00:00 | ||
27. | RODRIGUES David Miguel Costa | Rádio Popular Boavista | 00:00 | ||
28. | GUERRERO Pablo | Rádio Popular Boavista | 00:00 | ||
29. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
30. | HIGUITA Sergio Andres | Team Manzana Postobon | 00:00 | ||
31. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:07 | ||
32. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 00:07 | ||
33. | GARCIA Nestor Javier | Boyacá Raza de Campeones | 00:07 | ||
34. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:07 | ||
35. | PAREDES Wilmar | Team Manzana Postobon | 00:07 | ||
36. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:11 | ||
37. | DE SEGOVIA Jose Antonio | Louletano - Hospital de Loulé | 00:12 | ||
38. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 00:14 | ||
39. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 00:14 | ||
40. | REYES Aldemar | Team Manzana Postobon | 00:14 | ||
41. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:17 | ||
42. | PARRA Heiner Rodrigo | Boyacá Raza de Campeones | 00:17 | ||
43. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:17 | ||
44. | GRIJALBA Fernando | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 00:17 | ||
45. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 00:17 | ||
46. | ETXABE Jokin | reprezentácia Španielska | 00:17 | ||
47. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 00:21 | ||
48. | IZAGIRRE Gorka | Movistar Team | 00:23 | ||
49. | OLABERRIA Pello | Euskadi Basque Country - Murias | 00:24 | ||
50. | AFONSO Luis | LA Aluminios - Antarte | 00:26 | ||
51. | SANCHO Hugo | LA Aluminios - Antarte | 00:26 | ||
52. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:26 | ||
53. | SERRANO Gonzalo | reprezentácia Španielska | 00:28 | ||
54. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 00:34 | ||
55. | SIERRA Yecid Arturo | Team Manzana Postobon | 00:34 | ||
56. | OCHOA Diego | Boyacá Raza de Campeones | 00:34 | ||
57. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:45 | ||
58. | CHAPARRO Yeison Andres | Boyacá Raza de Campeones | 00:59 | ||
59. | RODRIGUEZ Michael | Boyacá Raza de Campeones | 00:59 | ||
60. | DIAGAMA Roller Camilo | Boyacá Raza de Campeones | 00:59 | ||
61. | SOUSA BARBOSA Rui Miguel | Rádio Popular Boavista | 00:59 | ||
62. | SILVA Daniel | Rádio Popular Boavista | 00:59 | ||
63. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 01:08 | ||
64. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 01:08 | ||
65. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 01:08 | ||
66. | FERNáNDEZ Rubén | Movistar Team | 01:08 | ||
67. | ISIDORO Micael | Louletano - Hospital de Loulé | 01:08 | ||
68. | HERNANDEZ Oscar | reprezentácia Španielska | 01:08 | ||
69. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 01:08 | ||
70. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 01:08 | ||
71. | BROCO Hernani | LA Aluminios - Antarte | 01:08 | ||
72. | SOLER Marc | Movistar Team | 01:08 | ||
73. | CUETO Juan José | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 01:08 | ||
74. | RODRIGUEZ Wilson Enrique | Boyacá Raza de Campeones | 01:08 | ||
75. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 01:08 | ||
76. | CARRETERO Héctor | reprezentácia Španielska | 01:08 | ||
77. | MAS Enric | reprezentácia Španielska | 01:08 | ||
78. | ANGULO Antonio | reprezentácia Španielska | 01:08 | ||
79. | UCHA Jacobo | Rádio Popular Boavista | 01:45 | ||
80. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 01:45 | ||
81. | MARTíN Víctor | Burgos-BH | 02:28 | ||
82. | GARCIA Vicente | Louletano - Hospital de Loulé | 02:28 | ||
83. | SARABIA Ignacio | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 02:48 | ||
84. | GUZMAN William | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 02:48 | ||
85. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 02:57 | ||
86. | GOIKOETXEA Peio | Team Manzana Postobon | 02:57 | ||
87. | RUBIO Diego | Caja Rural - Seguros RGA | 03:01 | ||
88. | MARQUE Alejandro | LA Aluminios - Antarte | 03:01 | ||
89. | COUTINHO Leonel | LA Aluminios - Antarte | 03:15 | ||
90. | SILVA Bruno | LA Aluminios - Antarte | 03:15 | ||
91. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 03:15 | ||
92. | ROBREDO Álvaro | Burgos-BH | 05:13 | ||
93. | MERINO Igor | Burgos-BH | 05:13 | ||
94. | ORTEGA Robinson Armando | Boyacá Raza de Campeones | 06:00 | ||
95. | AGUIRRE Hernan | Team Manzana Postobon | 06:00 | ||
96. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 06:04 | ||
97. | EVANGELISTA Andre Piedade | Louletano - Hospital de Loulé | 06:36 | ||
98. | MAZARA Leonardo | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 06:36 | ||
99. | MAGALHAES Samuel | Louletano - Hospital de Loulé | 06:36 | ||
100. | VALE Ricardo | Rádio Popular Boavista | 06:36 | ||
DNF | NUÑEZ Adrian | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PEDRERO Antonio | Movistar Team | odstúpil | ||
DNF | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 5:57:43 | 125 | ||||
2. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 00:00 | 85 | ||||
3. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 70 | ||||
4. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | 60 | ||||
5. | FERRARI Fabricio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 50 | ||||
6. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | 40 | ||||
7. | PARDILLA Sergio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 35 | ||||
8. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 30 | ||||
9. | CARTHY Hugh | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 25 | ||||
10. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 00:00 | 20 |
11. | RODRIGUES David Miguel Costa | Rádio Popular Boavista | 00:00 | 15 | |
12. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 10 | |
13. | GARCIA Vicente | Louletano - Hospital de Loulé | 00:00 | 5 | |
14. | ANTUNES Amaro Manuel | LA Aluminios - Antarte | 00:07 | 5 | |
15. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:07 | 5 | |
16. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 00:07 | 3 | |
17. | JIMENEZ Carlos | Rádio Popular Boavista | 00:14 | 3 | |
18. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:18 | 3 | |
19. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 00:26 | 3 | |
20. | PAREDES Wilmar | Team Manzana Postobon | 00:28 | 3 | |
21. | PARRA Heiner Rodrigo | Boyacá Raza de Campeones | 00:37 | 3 | |
22. | IZAGIRRE Gorka | Movistar Team | 00:43 | 3 | |
23. | CHAPARRO Yeison Andres | Boyacá Raza de Campeones | 01:08 | 3 | |
24. | ANGULO Antonio | reprezentácia Španielska | 01:15 | 3 | |
25. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 03:40 | 3 | |
26. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 03:40 | ||
27. | PAULINHO Pedro | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
28. | FERNÁNDEZ Egoitz | reprezentácia Španielska | 03:40 | ||
29. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:40 | ||
30. | ARANBURU Alex | Euskadi Basque Country - Murias | 03:40 | ||
31. | GUERRERO Pablo | Rádio Popular Boavista | 03:40 | ||
32. | HIGUITA Sergio Andres | Team Manzana Postobon | 03:40 | ||
33. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:40 | ||
34. | MARQUE Alejandro | LA Aluminios - Antarte | 03:40 | ||
35. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:47 | ||
36. | GARCIA Nestor Javier | Boyacá Raza de Campeones | 03:47 | ||
37. | DE SEGOVIA Jose Antonio | Louletano - Hospital de Loulé | 03:52 | ||
38. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 03:54 | ||
39. | REYES Aldemar | Team Manzana Postobon | 03:54 | ||
40. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 03:54 | ||
41. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 03:57 | ||
42. | ETXABE Jokin | reprezentácia Španielska | 03:57 | ||
43. | GRIJALBA Fernando | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 03:57 | ||
44. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:57 | ||
45. | AFONSO Luis | LA Aluminios - Antarte | 04:06 | ||
46. | SANCHO Hugo | LA Aluminios - Antarte | 04:06 | ||
47. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 04:08 | ||
48. | OCHOA Diego | Boyacá Raza de Campeones | 04:14 | ||
49. | DIAGAMA Roller Camilo | Boyacá Raza de Campeones | 04:39 | ||
50. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 04:43 | ||
51. | ISIDORO Micael | Louletano - Hospital de Loulé | 04:48 | ||
52. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 04:48 | ||
53. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 04:48 | ||
54. | BROCO Hernani | LA Aluminios - Antarte | 04:48 | ||
55. | MAS Enric | reprezentácia Španielska | 04:48 | ||
56. | CARRETERO Héctor | reprezentácia Španielska | 04:48 | ||
57. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 04:48 | ||
58. | RODRIGUEZ Wilson Enrique | Boyacá Raza de Campeones | 04:48 | ||
59. | RODRIGUEZ Michael | Boyacá Raza de Campeones | 04:53 | ||
60. | FERNáNDEZ Rubén | Movistar Team | 05:21 | ||
61. | SARABIA Ignacio | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 06:28 | ||
62. | RUBIO Diego | Caja Rural - Seguros RGA | 06:41 | ||
63. | SILVA Bruno | LA Aluminios - Antarte | 06:55 | ||
64. | MERINO Igor | Burgos-BH | 08:53 | ||
65. | AGUIRRE Hernan | Team Manzana Postobon | 09:40 | ||
66. | MOLANO Juan Sebastian | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
67. | GONZáLEZ Adrián | Euskadi Basque Country - Murias | 10:57 | ||
68. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 10:57 | ||
69. | OSORIO Juan Felipe | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
70. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 10:57 | ||
71. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 10:57 | ||
72. | GOIKOETXEA Peio | Team Manzana Postobon | 10:57 | ||
73. | LABORIE Christophe | Delko Marseille Provence KTM | 11:18 | ||
74. | OLABERRIA Pello | Euskadi Basque Country - Murias | 11:21 | ||
75. | SERRANO Gonzalo | reprezentácia Španielska | 11:25 | ||
76. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 11:31 | ||
77. | SIERRA Yecid Arturo | Team Manzana Postobon | 11:31 | ||
78. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:42 | ||
79. | SILVA Daniel | Rádio Popular Boavista | 11:56 | ||
80. | HERNANDEZ Oscar | reprezentácia Španielska | 12:05 | ||
81. | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | 12:05 | ||
82. | SOLER Marc | Movistar Team | 12:05 | ||
83. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 12:05 | ||
84. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 12:13 | ||
85. | UCHA Jacobo | Rádio Popular Boavista | 12:42 | ||
86. | MARTíN Víctor | Burgos-BH | 13:25 | ||
87. | GUZMAN William | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 13:53 | ||
88. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:54 | ||
89. | ORTEGA Robinson Armando | Boyacá Raza de Campeones | 16:57 | ||
90. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 17:01 | ||
91. | VALE Ricardo | Rádio Popular Boavista | 17:33 | ||
92. | SOUSA BARBOSA Rui Miguel | Rádio Popular Boavista | 22:45 | ||
93. | CUETO Juan José | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 22:54 | ||
94. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 25:01 | ||
95. | ROBREDO Álvaro | Burgos-BH | 26:59 | ||
96. | MAGALHAES Samuel | Louletano - Hospital de Loulé | 28:22 | ||
97. | GARCIA Joel | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 38:32 | ||
98. | COUTINHO Leonel | LA Aluminios - Antarte | 41:47 | ||
99. | EVANGELISTA Andre Piedade | Louletano - Hospital de Loulé | 45:08 | ||
100. | MAZARA Leonardo | Inteja-MMR Dominican Cycling Team | 45:08 |
profil etapy (© lavueltamadrid.com) |