Tour of Bihor - Bellotto 2016 (2.2), 19. - 22. mája (492 km) - 1. ročník
P | 19.5. | Oradea > Oradea | 2 km | Bissinger | ||
1. | 20.5. | Oradea > Cabana Padis | 123 km | Bernal | ||
2. | 1.5. | Oradea > Oradea | 186 km | Benfatto | ||
3. | 1.5. | Oradea > Oradea | 181 km | Benfatto |
Dukla Banská Bystrica odštartovala sezónu výborne. V Afrike roztočili nohy, dosiahli tri víťazstvá, no potom prišlo menšie trápenie popretkávané zdravotnými problémami Jozefa Palčáka, Maroša Kováča a napokon aj Patrika Tybora. Posledný menovaný ostal doma aj tento týždeň a v novom rumunskom etapáku dostali šancu Maroš Kováč, Martin Mahďar, Juraj Lajcha, Juraj Bellan, Vladimír Kováčik a Kristián Zimány.
"Zlé počasie vládne v Európe. Všade veľká zima. Z Afriky sme zvykli nabehnúť do pekných jarných teplôt, ale už dlho je 10ºC, prší. Prakticky všetkých pretekárov mám chorých, dokonca sám som ochorel. Čerešničkou na torte boli V4 minulý víkend vo veľkej zime a daždi. Je to zlé a Okolo Slovenska sa blíži," povedal nám športový riaditeľ Martin Fraňo.
Zišla sa tu zvláštna konkurencia. Pozvanie prijal slávny tím Androni Giocattoli, no boli tu aj slabučké klubové tímy z Maďarska či reprezentácie Grécka, Moldavska a dokonca Malty.
P | 19.5. | Oradea > Oradea | 2 km | Bissinger |
Maroš Kováč na Tour of Bihor necestoval pri plnom zdraví, ale potreboval sa otestovať v prológu, ktorý bude čakať pretekárov aj na Okolo Slovenska a skúsený mazák v ňom bude patriť medzi favoritov. Svoju pozíciu potvrdil aj dnes. Zaznamenal štvrté miesto. Vyhral Nemec Florian Bissinger (WSA-Greenlife) pred dvojicou Androni Giocattoli Lucou Pacionim a Daniele Rattom. Slušný výkon predviedol aj Juraj Bellan, ktorého klasifikovali na 26. mieste, čím potvrdil trošku prekvapujúco slušnú jazdu na Kuriéroch vo Veszpréme. Zatiaľ nie sú známe odstupy ani ďalšie výsledky.
Vyjadrenie Maroša Kováča (4. miesto) |
"Chcel som tu ísť, lebo už o tri týždne je Okolo Slovenska a prológ. Chcel som zistiť, ako som na tom. Bohužiaľ, bol som chorý, podarilo sa mi z toho dostať, ale včera som do toho zase padol. Mám strašne chytené dutiny, som úplne hotový. Našťastie nemám teplotu, takže sa dá pretekať.
Štvrté miesto je ok, škoda, že som sa nedostal na pódium, bolo to veľmi tesné. Na tú krátku vzdialenosť to bol dosť málo technický prológ. Hodila sa "koza". Prví traja šli na špeciáloch. Ja nie.
Zajtra bude veľmi náročná etapa. Určite nepôjdem do nej s odovzdaným postojom, budem sa snažiť bojovať, ale neviem čo mi dovolí zdravie a moja nevrchárska forma. Uvidíme."
|
Výsledky | ||||||||
1. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 02:27 | 7 | ||||
2. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli | 00:01 | 3 | ||||
3. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli | 00:02 | 1 | ||||
4. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 00:04 | |||||
26. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:08 | |||||
72. | KOVÁČIK Vladimír |
Dukla Banská Bystrica | 00:14 | |||||
91. | ZIMÁNY Kristián | Dukla Banská Bystrica | 00:16 | |||||
101. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:16 | |||||
127. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:20 |
profil etapy (© tourofbihor.ro) |
1. | 20.5. | Oradea > Cabana Padis | 123 km | Bernal |
Prvú klasickú a najťažšiu etapu nového rumunského podujatia podľa očakávania ovládli jazdci Androni Giocattoli, konkrétne Kolumbijska dvojica Egan Bernal a Rodolfo Torres. Pelotón sa rozdelil na množstvo skupín a úplne dominovali ľahkí vrchári. Maroš Kováč nemal šancu súperiť s nimi a z pretekárov Dukly dorazili do cieľa najvyššie práve typologicky ideálni jazdci Juraj Bellan s Martinom Mahďarom. Juraj na 24. a Martin na 29. mieste. Stratili takmer štyri minúty. Etapu dokončili všetci Slováci.
Výsledky | ||||||||
1. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 3:03:19 | 7 | ||||
2. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 3 | ||||
3. | FABBRO Matteo | Cycling Team Friuli | 00:40 | 1 | ||||
4. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:02 | |||||
5. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 01:02 | |||||
6. | TINTORI Devid | Team Differdange - Losch | 01:04 |
24. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:48 | ||
29. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 03:48 | ||
85. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 11:11 | ||
96. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 14:09 | ||
103. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 17:23 | ||
125. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 21:46 |
7. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:05 | ||
8. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 01:43 | ||
9. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 01:43 | ||
10. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 01:52 | ||
11. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 02:36 | ||
12. | HRISTOV Stefan Koychev | 02:36 | |||
13. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 02:36 | ||
14. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 03:00 | ||
15. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 03:00 | ||
16. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 03:00 | ||
17. | GIACOBAZZI Roberto | 03:00 | |||
18. | REGUERO Gabriel | Team Differdange - Losch | 03:03 | ||
19. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 03:03 | ||
20. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 03:03 | ||
21. | MAVRIKAKIS Michail | 03:03 | |||
22. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 03:48 | ||
23. | KRIVTSOV Dmytro | ISD Continental Team | 03:48 | ||
24. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:48 | ||
25. | BAIS Mattia | 03:48 | |||
26. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 03:48 | ||
27. | BORISAVLJEVIC Miloš | 03:48 | |||
28. | CHOLAKOV Stanimir | 03:48 | |||
29. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 03:48 | ||
30. | PETKOV Georgi | 03:48 | |||
31. | FURLANSKI Velizar | 03:54 | |||
32. | GOLOVASH Oleksandr | Kolss BDC Team | 04:40 | ||
33. | NEILAS Georgios | 05:07 | |||
34. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 05:10 | ||
35. | LOVASSY Krisztian | Team Differdange - Losch | 05:10 | ||
36. | KOSTYUK Denys | Kolss BDC Team | 05:10 | ||
37. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 05:10 | ||
38. | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | 05:45 | ||
39. | RUčIGAJ Ziga | Radenska Ljubljana | 05:45 | ||
40. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | 05:45 | ||
41. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 05:45 | ||
42. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 05:45 | ||
43. | THILL Tom | Team Differdange - Losch | 05:45 | ||
44. | NIKA Iltjan | d'Amico - Bottecchia | 05:49 | ||
45. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:49 | ||
46. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 05:51 | ||
47. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 05:54 | ||
48. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 06:19 | ||
49. | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | 06:24 | ||
50. | KELES Fatih | Torku Sekerspor | 06:35 | ||
51. | CHRISTAPOPOULOS Pangiotis | 06:36 | |||
52. | MIRALLES Josep | Tusnad Cycling Team | 06:36 | ||
53. | DANILOVIC Marko | 06:36 | |||
54. | KUCUKBAY Kemal | 06:36 | |||
55. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 06:36 | ||
56. | AZHI Ivan | 06:36 | |||
57. | BALKAN Serkan | 06:36 | |||
58. | LOKI Bence | Szuper Beton | 07:44 | ||
59. | MORICZ Daniel | Szuper Beton | 07:44 | ||
60. | BALKAN Onur | 07:46 | |||
61. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 09:11 | ||
62. | DEMENTYEV Yegor | ISD Continental Team | 09:11 | ||
63. | TALHA Ayenes | 09:11 | |||
64. | STEFANOVIC Stefan | 09:11 | |||
65. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 09:33 | ||
66. | ZEKAVICA Jovan | 09:33 | |||
67. | KAUPAS Gediminas | Team Differdange - Losch | 09:33 | ||
68. | CHATZAKIS Panagiotis | 09:33 | |||
69. | RóZSA Balázs | Szuper Beton | 10:11 | ||
70. | ILIADIS Ioannis | 10:11 | |||
71. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 10:11 | ||
72. | ACAR Fethi | 10:11 | |||
73. | FILUTÁS Viktor | Szuper Beton | 11:11 | ||
74. | DE MARCHI Mattia | 11:11 | |||
75. | STANKOVIC Marko | 11:11 | |||
76. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 11:11 | ||
77. | BONELLO Etienne | 11:11 | |||
78. | MOLNAR Istvan | 11:11 | |||
79. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 11:11 | ||
80. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 11:11 | ||
81. | MISKULIN Jure | Radenska Ljubljana | 11:11 | ||
82. | MOGYORÓSI Máté | Szuper Beton | 11:11 | ||
83. | PLESEA Valentin | 11:11 | |||
84. | PETTETT Alexander | 11:11 | |||
85. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 11:11 | ||
86. | TZORTZAKIS Polychronis | 12:53 | |||
87. | VARGA Péter | 13:18 | |||
88. | RUTTKAY Zoltan | Szuper Beton | 13:18 | ||
89. | KLEPIKOV Illya | ISD Continental Team | 13:30 | ||
90. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 13:30 | ||
91. | LENGYEL Zoltán | Szuper Beton | 13:30 | ||
92. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 13:37 | ||
93. | DIMOV Plamen | 13:37 | |||
94. | PALYI Csaba | 14:03 | |||
95. | SHCHERBAKOV Oleksii | ISD Continental Team | 14:03 | ||
96. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 14:09 | ||
97. | MUSTAFA Mustafa | 14:09 | |||
98. | FORMOSA Maurice | 14:20 | |||
99. | FEGYVERES Máté | 15:19 | |||
100. | SOBENNICOV Andrei | 15:21 | |||
101. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:23 | ||
102. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:23 | ||
103. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 17:23 | ||
104. | RATKIC Robin | WSA-Greenlife | 17:23 | ||
105. | PESSOT Alessandro | 17:23 | |||
106. | BUTTAZZONI Alex | 17:23 | |||
107. | TAKACS Tamas | 17:23 | |||
108. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 17:23 | ||
109. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 17:23 | ||
110. | STEVIC Ivan | Start - Vaxes Cycling Team | 17:23 | ||
111. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD Continental Team | 17:44 | ||
112. | STIJNS Wayne | Team Differdange - Losch | 17:44 | ||
113. | BEGANOVIC Ernad | Start - Vaxes Cycling Team | 18:21 | ||
114. | SDRAILA Ionut-adrian | 18:27 | |||
115. | KÁDÁR Csaba | 18:27 | |||
116. | BARBU Andrei | Tusnad Cycling Team | 18:27 | ||
117. | DRAGOJEVIC Milan | 18:36 | |||
118. | DALLINGER Christian | WSA-Greenlife | 18:56 | ||
119. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 18:56 | ||
120. | ANDREEV Yordan | 19:25 | |||
121. | HAJDU Barna | 19:29 | |||
122. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 21:46 | ||
123. | KOZOMARA Nikola | 21:46 | |||
124. | MARIC Dejan | 21:46 | |||
125. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 21:46 | ||
126. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | 22:18 | ||
127. | BAZALAC Miloje | 22:20 | |||
128. | KOC Vedat | 22:57 | |||
129. | DEMIRBAG Alihan | 22:57 | |||
130. | ANTONIJEVIC Goran | 23:06 | |||
131. | BERTALAN Balazs | 23:09 | |||
132. | HARTMANN Jozsef | 23:14 | |||
133. | KOVÁCS Máté | 24:40 | |||
134. | BUMBU Dumitru | 26:23 | |||
135. | BARBU Leonard | 26:46 | |||
136. | HORVAT Roland | 27:30 | |||
DNF | BONNICI Mark | odstúpil | |||
DNF | COVALCIUC Andrei | odstúpil | |||
DNF | FORMOSA Christian | odstúpil | |||
DNF | GALOVIC Andrej | Start - Vaxes Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | HILI William | odstúpil | |||
DNF | IURII Scripniciuc | odstúpil | |||
DNF | MIFSUD James | odstúpil | |||
DNF | REABUHA Maxim | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 3:05:44 | 1 | ||||
2. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:08 | |||||
3. | FABBRO Matteo | Cycling Team Friuli | 00:46 | |||||
4. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:07 | |||||
5. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:14 | |||||
6. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 01:19 |
23. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:59 | ||
29. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 04:07 | ||
74. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 11:18 | ||
96. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 14:28 | ||
109. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 17:46 | ||
124. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 22:03 |
7. | TINTORI Devid | Team Differdange - Losch | 01:22 | ||
8. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 01:46 | ||
9. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 02:02 | ||
10. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 02:05 | ||
11. | HRISTOV Stefan Koychev | 02:47 | |||
12. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 02:52 | ||
13. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 02:56 | ||
14. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 03:08 | ||
15. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 03:13 | ||
16. | GIACOBAZZI Roberto | 03:17 | |||
17. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 03:17 | ||
18. | REGUERO Gabriel | Team Differdange - Losch | 03:18 | ||
19. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 03:18 | ||
20. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 03:23 | ||
21. | MAVRIKAKIS Michail | 03:46 | |||
22. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 03:59 | ||
23. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:59 | ||
24. | PETKOV Georgi | 04:02 | |||
25. | BORISAVLJEVIC Miloš | 04:02 | |||
26. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 04:03 | ||
27. | BAIS Mattia | 04:05 | |||
28. | KRIVTSOV Dmytro | ISD Continental Team | 04:05 | ||
29. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 04:07 | ||
30. | CHOLAKOV Stanimir | 04:09 | |||
31. | FURLANSKI Velizar | 04:17 | |||
32. | GOLOVASH Oleksandr | Kolss BDC Team | 04:51 | ||
33. | LOVASSY Krisztian | Team Differdange - Losch | 05:20 | ||
34. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 05:26 | ||
35. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 05:26 | ||
36. | NEILAS Georgios | 05:28 | |||
37. | KOSTYUK Denys | Kolss BDC Team | 05:29 | ||
38. | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | 05:52 | ||
39. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:53 | ||
40. | RUčIGAJ Ziga | Radenska Ljubljana | 05:55 | ||
41. | THILL Tom | Team Differdange - Losch | 05:55 | ||
42. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 05:55 | ||
43. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 05:57 | ||
44. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | 05:58 | ||
45. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 06:01 | ||
46. | NIKA Iltjan | d'Amico - Bottecchia | 06:02 | ||
47. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 06:12 | ||
48. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 06:27 | ||
49. | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | 06:37 | ||
50. | KUCUKBAY Kemal | 06:50 | |||
51. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 06:53 | ||
52. | BALKAN Serkan | 06:53 | |||
53. | MIRALLES Josep | Tusnad Cycling Team | 06:54 | ||
54. | DANILOVIC Marko | 06:54 | |||
55. | KELES Fatih | Torku Sekerspor | 06:54 | ||
56. | CHRISTAPOPOULOS Pangiotis | 06:58 | |||
57. | AZHI Ivan | 07:01 | |||
58. | BALKAN Onur | 07:58 | |||
59. | MORICZ Daniel | Szuper Beton | 08:03 | ||
60. | LOKI Bence | Szuper Beton | 08:05 | ||
61. | DEMENTYEV Yegor | ISD Continental Team | 09:27 | ||
62. | STEFANOVIC Stefan | 09:30 | |||
63. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 09:33 | ||
64. | TALHA Ayenes | 09:35 | |||
65. | KAUPAS Gediminas | Team Differdange - Losch | 09:43 | ||
66. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 09:50 | ||
67. | ZEKAVICA Jovan | 09:50 | |||
68. | CHATZAKIS Panagiotis | 09:51 | |||
69. | RóZSA Balázs | Szuper Beton | 10:27 | ||
70. | ACAR Fethi | 10:32 | |||
71. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 10:33 | ||
72. | ILIADIS Ioannis | 10:34 | |||
73. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 11:18 | ||
74. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 11:18 | ||
75. | MISKULIN Jure | Radenska Ljubljana | 11:20 | ||
76. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 11:21 | ||
77. | DE MARCHI Mattia | 11:22 | |||
78. | FILUTÁS Viktor | Szuper Beton | 11:22 | ||
79. | MOGYORÓSI Máté | Szuper Beton | 11:24 | ||
80. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 11:24 | ||
81. | STANKOVIC Marko | 11:28 | |||
82. | PLESEA Valentin | 11:28 | |||
83. | MOLNAR Istvan | 11:30 | |||
84. | BONELLO Etienne | 11:30 | |||
85. | PETTETT Alexander | 11:33 | |||
86. | TZORTZAKIS Polychronis | 13:04 | |||
87. | VARGA Péter | 13:35 | |||
88. | RUTTKAY Zoltan | Szuper Beton | 13:37 | ||
89. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 13:44 | ||
90. | LENGYEL Zoltán | Szuper Beton | 13:50 | ||
91. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 13:51 | ||
92. | KLEPIKOV Illya | ISD Continental Team | 13:53 | ||
93. | DIMOV Plamen | 14:09 | |||
94. | SHCHERBAKOV Oleksii | ISD Continental Team | 14:21 | ||
95. | MUSTAFA Mustafa | 14:25 | |||
96. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 14:28 | ||
97. | PALYI Csaba | 14:29 | |||
98. | FORMOSA Maurice | 14:43 | |||
99. | FEGYVERES Máté | 15:42 | |||
100. | SOBENNICOV Andrei | 15:43 | |||
101. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:30 | ||
102. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 17:31 | ||
103. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:31 | ||
104. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 17:32 | ||
105. | STEVIC Ivan | Start - Vaxes Cycling Team | 17:34 | ||
106. | PESSOT Alessandro | 17:35 | |||
107. | RATKIC Robin | WSA-Greenlife | 17:39 | ||
108. | BUTTAZZONI Alex | 17:39 | |||
109. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 17:46 | ||
110. | TAKACS Tamas | 17:48 | |||
111. | STIJNS Wayne | Team Differdange - Losch | 18:00 | ||
112. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD Continental Team | 18:02 | ||
113. | BARBU Andrei | Tusnad Cycling Team | 18:44 | ||
114. | BEGANOVIC Ernad | Start - Vaxes Cycling Team | 18:45 | ||
115. | SDRAILA Ionut-adrian | 18:51 | |||
116. | DRAGOJEVIC Milan | 18:53 | |||
117. | KÁDÁR Csaba | 18:54 | |||
118. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 19:01 | ||
119. | DALLINGER Christian | WSA-Greenlife | 19:12 | ||
120. | HAJDU Barna | 19:50 | |||
121. | ANDREEV Yordan | 19:54 | |||
122. | KOZOMARA Nikola | 22:02 | |||
123. | MARIC Dejan | 22:03 | |||
124. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 22:03 | ||
125. | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | 22:07 | ||
126. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | 22:36 | ||
127. | BAZALAC Miloje | 22:37 | |||
128. | KOC Vedat | 23:15 | |||
129. | DEMIRBAG Alihan | 23:18 | |||
130. | ANTONIJEVIC Goran | 23:25 | |||
131. | HARTMANN Jozsef | 23:37 | |||
132. | BERTALAN Balazs | 23:46 | |||
133. | KOVÁCS Máté | 25:01 | |||
134. | BUMBU Dumitru | 26:54 | |||
135. | BARBU Leonard | 27:08 | |||
136. | HORVAT Roland | 28:05 |
profil etapy (© tourofbihor.ro) |
2. | 1.5. | Oradea > Oradea | 186 km | Benfatto |
Etapa číslo dva vyvrcholila špurtom a víťazstvom ďalšieho z jazdcov Androni Giocattoli Marca Benfatta. Najvyššie z našich skončil Juraj Bellan na 19. pozícii, keď si hlavne kontroloval pozíciu, aby nezaznamenal stratu. Do špurtu sa chcel dostať Maroš Kováč, ale urobil chybu. V celkovom poradí sa nič nezmenilo. Bellan ostáva na 23. pozícii.
Vyjadrenie Martina Fraňa (športový riaditeľ Dukly) |
"Skúšali sme úniky, ale Androni nikoho nepustili. Špurtovalo sa. Maroš zle odbočil päť kilometrov pred cielom do druhej strany cesty za zvodidlá a bolo vybavené. Bol to velmi nebezpečný špurt na kockách." |
Výsledky | ||||||||
1. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 4:36:42 | 7 | ||||
2. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | 3 | ||||
3. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | 1 | ||||
4. | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | 00:00 | |||||
5. | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | |||||
6. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 00:00 |
19. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
51. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
75. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
97. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
114. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 02:47 | ||
119. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 03:16 |
7. | DE MARCHI Mattia | 00:00 | |||
8. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
9. | DEMENTYEV Yegor | ISD Continental Team | 00:00 | ||
10. | MORICZ Daniel | Szuper Beton | 00:00 | ||
11. | LOVASSY Krisztian | Team Differdange - Losch | 00:00 | ||
12. | STANKOVIC Marko | 00:00 | |||
13. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
14. | MIRALLES Josep | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
15. | CHATZAKIS Panagiotis | 00:00 | |||
16. | TINTORI Devid | Team Differdange - Losch | 00:00 | ||
17. | NIKA Iltjan | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
18. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
19. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
20. | KOC Vedat | 00:00 | |||
21. | STIJNS Wayne | Team Differdange - Losch | 00:00 | ||
22. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
23. | KELES Fatih | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
24. | RóZSA Balázs | Szuper Beton | 00:00 | ||
25. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
26. | STEVIC Ivan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
27. | TZORTZAKIS Polychronis | 00:00 | |||
28. | ANTONIJEVIC Goran | 00:00 | |||
29. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
30. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
31. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
32. | KOZOMARA Nikola | 00:00 | |||
33. | MOLNAR Istvan | 00:00 | |||
34. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
35. | KÁDÁR Csaba | 00:00 | |||
36. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
37. | ZEKAVICA Jovan | 00:00 | |||
38. | KAUPAS Gediminas | Team Differdange - Losch | 00:00 | ||
39. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
40. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 00:00 | ||
41. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 00:00 | ||
42. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
43. | PESSOT Alessandro | 00:00 | |||
44. | FABBRO Matteo | 00:00 | |||
45. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
46. | KRIVTSOV Dmytro | ISD Continental Team | 00:00 | ||
47. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
48. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
49. | GIACOBAZZI Roberto | 00:00 | |||
50. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
51. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
52. | BONELLO Etienne | 00:00 | |||
53. | FURLANSKI Velizar | 00:00 | |||
54. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
55. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
56. | ILIADIS Ioannis | 00:00 | |||
57. | PETKOV Georgi | 00:00 | |||
58. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
59. | KLEPIKOV Illya | ISD Continental Team | 00:00 | ||
60. | THILL Tom | Team Differdange - Losch | 00:00 | ||
61. | LENGYEL Zoltán | Szuper Beton | 00:00 | ||
62. | LOKI Bence | Szuper Beton | 00:00 | ||
63. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD Continental Team | 00:00 | ||
64. | MOGYORÓSI Máté | Szuper Beton | 00:00 | ||
65. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
66. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
67. | TAKACS Tamas | 00:00 | |||
68. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
69. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
70. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
71. | MAVRIKAKIS Michail | 00:00 | |||
72. | KOVÁCS Máté | 00:00 | |||
73. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
74. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 00:00 | ||
75. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
76. | HAJDU Barna | 00:00 | |||
77. | BALKAN Serkan | 00:00 | |||
78. | KöKLü Mustafa | 00:00 | |||
79. | DANILOVIC Marko | 00:00 | |||
80. | NEILAS Georgios | 00:00 | |||
81. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 00:00 | ||
82. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
83. | SHCHERBAKOV Oleksii | ISD Continental Team | 00:00 | ||
84. | SOBENNICOV Andrei | 00:00 | |||
85. | CHRISTAPOPOULOS Pangiotis | 00:00 | |||
86. | BARBU Andrei | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
87. | KUCUKBAY Kemal | 00:00 | |||
88. | HRISTOV Stefan Koychev | 00:00 | |||
89. | BAZALAC Miloje | 00:00 | |||
90. | BALKAN Onur | 00:00 | |||
91. | DIMOV Plamen | 00:00 | |||
92. | MISKULIN Jure | Radenska Ljubljana | 00:00 | ||
93. | STEFANOVIC Stefan | 00:00 | |||
94. | RUTTKAY Zoltan | Szuper Beton | 00:00 | ||
95. | BORISAVLJEVIC Miloš | 00:00 | |||
96. | CHOLAKOV Stanimir | 00:00 | |||
97. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 00:00 | ||
98. | TALHA Ayenes | 00:00 | |||
99. | PALYI Csaba | 00:00 | |||
100. | DRAGOJEVIC Milan | 00:00 | |||
101. | AZHI Ivan | 00:00 | |||
102. | KOSTYUK Denys | Kolss BDC Team | 01:27 | ||
103. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
104. | REGUERO Gabriel | Team Differdange - Losch | 00:00 | ||
105. | FILUTÁS Viktor | Szuper Beton | 01:51 | ||
106. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | 01:55 | ||
107. | BAIS Mattia | 01:55 | |||
108. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 01:55 | ||
109. | RUčIGAJ Ziga | Radenska Ljubljana | 01:55 | ||
110. | FEGYVERES Máté | 01:59 | |||
111. | RATKIC Robin | WSA-Greenlife | 02:01 | ||
112. | DALLINGER Christian | WSA-Greenlife | 02:01 | ||
113. | SDRAILA Ionut-adrian | 02:05 | |||
114. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 02:47 | ||
115. | GOLOVASH Oleksandr | Kolss BDC Team | 03:00 | ||
116. | ACAR Fethi | 03:02 | |||
117. | BUTTAZZONI Alex | 03:05 | |||
118. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:06 | ||
119. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 03:16 | ||
120. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 03:30 | ||
121. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
122. | VARGA Péter | 10:08 | |||
123. | ANDREEV Yordan | 21:22 | |||
124. | BARBU Leonard | 22:35 | |||
125. | BEGANOVIC Ernad | Start - Vaxes Cycling Team | 22:43 | ||
126. | PLESEA Valentin | 24:21 | |||
127. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 25:34 | ||
128. | HARTMANN Jozsef | 25:34 | |||
129. | MARIC Dejan | 00:00 | |||
OTL | PETTETT Alexander | - | |||
OTL | HORVAT Roland | - | |||
DNF | BERTALAN Balazs | odstúpil | |||
DNF | BUMBU Dumitru | odstúpil | |||
DNF | DEMIRBAG Alihan | odstúpil | |||
DNF | FORMOSA Maurice | odstúpil | |||
DNF | SKORENKO Mykyta | Kolss BDC Team | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 7:42:26 | 1 | ||||
2. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:08 | |||||
3. | FABBRO Matteo | Cycling Team Friuli | 00:46 | |||||
4. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:07 | |||||
5. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:14 | |||||
6. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 01:19 |
22. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:59 | ||
28. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 04:07 | ||
92. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 14:34 | ||
94. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 17:15 | ||
101. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 17:46 | ||
117. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 22:03 |
7. | TINTORI Devid | Team Differdange - Losch | 01:22 | ||
8. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 01:46 | ||
9. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 02:05 | ||
10. | HRISTOV Stefan Koychev | 02:47 | |||
11. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 02:52 | ||
12. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 02:56 | ||
13. | KOROšEC Rok | Radenska Ljubljana | 03:08 | ||
14. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 03:13 | ||
15. | GIACOBAZZI Roberto | 03:17 | |||
16. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 03:17 | ||
17. | REGUERO Gabriel | Team Differdange - Losch | 03:18 | ||
18. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 03:18 | ||
19. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 03:23 | ||
20. | MAVRIKAKIS Michail | 03:46 | |||
21. | PENKO Izidor | Radenska Ljubljana | 03:59 | ||
22. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:59 | ||
23. | PETKOV Georgi | 04:02 | |||
24. | BORISAVLJEVIC Miloš | 04:02 | |||
25. | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | 04:03 | ||
26. | BAIS Mattia | 04:05 | |||
27. | KRIVTSOV Dmytro | ISD Continental Team | 04:05 | ||
28. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 04:07 | ||
29. | CHOLAKOV Stanimir | 04:09 | |||
30. | FURLANSKI Velizar | 04:17 | |||
31. | LOVASSY Krisztian | Team Differdange - Losch | 05:20 | ||
32. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 05:26 | ||
33. | NEILAS Georgios | 05:28 | |||
34. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 05:32 | ||
35. | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | 05:52 | ||
36. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:53 | ||
37. | THILL Tom | Team Differdange - Losch | 05:55 | ||
38. | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | 05:55 | ||
39. | MALYNIVSKYI Vasyl | Kolss BDC Team | 05:57 | ||
40. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 05:57 | ||
41. | NIKA Iltjan | d'Amico - Bottecchia | 06:01 | ||
42. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 06:12 | ||
43. | FINKST Tilen | Radenska Ljubljana | 06:27 | ||
44. | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | 06:37 | ||
45. | KUCUKBAY Kemal | 06:50 | |||
46. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 06:52 | ||
47. | BALKAN Serkan | 06:53 | |||
48. | MIRALLES Josep | Tusnad Cycling Team | 06:54 | ||
49. | DANILOVIC Marko | 06:54 | |||
50. | KELES Fatih | Torku Sekerspor | 06:54 | ||
51. | KOSTYUK Denys | Kolss BDC Team | 06:56 | ||
52. | CHRISTAPOPOULOS Pangiotis | 06:58 | |||
53. | AZHI Ivan | 07:01 | |||
54. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 07:21 | ||
55. | RUčIGAJ Ziga | Radenska Ljubljana | 07:50 | ||
56. | GOLOVASH Oleksandr | Kolss BDC Team | 07:51 | ||
57. | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | 07:53 | ||
58. | BALKAN Onur | 07:58 | |||
59. | MORICZ Daniel | Szuper Beton | 08:03 | ||
60. | LOKI Bence | Szuper Beton | 08:05 | ||
61. | DEMENTYEV Yegor | ISD Continental Team | 09:27 | ||
62. | STEFANOVIC Stefan | 09:30 | |||
63. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 09:27 | ||
64. | TALHA Ayenes | 09:35 | |||
65. | KAUPAS Gediminas | Team Differdange - Losch | 09:43 | ||
66. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 09:50 | ||
67. | ZEKAVICA Jovan | 09:50 | |||
68. | CHATZAKIS Panagiotis | 09:51 | |||
69. | RóZSA Balázs | Szuper Beton | 10:27 | ||
70. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 10:33 | ||
71. | ILIADIS Ioannis | 10:34 | |||
72. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 11:18 | ||
73. | MISKULIN Jure | Radenska Ljubljana | 11:20 | ||
74. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 11:21 | ||
75. | MOGYORÓSI Máté | Szuper Beton | 11:24 | ||
76. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 11:24 | ||
77. | DE MARCHI Mattia | 11:22 | |||
78. | STANKOVIC Marko | 11:28 | |||
79. | MOLNAR Istvan | 11:30 | |||
80. | BONELLO Etienne | 11:30 | |||
81. | TZORTZAKIS Polychronis | 13:04 | |||
82. | FILUTÁS Viktor | Szuper Beton | 13:13 | ||
83. | ACAR Fethi | 13:34 | |||
84. | RUTTKAY Zoltan | Szuper Beton | 13:37 | ||
85. | VASILYEV Maksym | Kolss BDC Team | 13:44 | ||
86. | LENGYEL Zoltán | Szuper Beton | 13:50 | ||
87. | KLEPIKOV Illya | ISD Continental Team | 13:53 | ||
88. | DIMOV Plamen | 14:09 | |||
89. | SHCHERBAKOV Oleksii | ISD Continental Team | 14:21 | ||
90. | KöKLü Mustafa | 14:25 | |||
91. | PALYI Csaba | 14:29 | |||
92. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 14:34 | ||
93. | SOBENNICOV Andrei | 15:43 | |||
94. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 17:15 | ||
95. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 17:20 | ||
96. | JENKO Robert | Radenska Ljubljana | 17:31 | ||
97. | MALTAR Bruno | Radenska Ljubljana | 17:29 | ||
98. | STEVIC Ivan | Start - Vaxes Cycling Team | 17:32 | ||
99. | PESSOT Alessandro | 17:35 | |||
100. | FEGYVERES Máté | 17:41 | |||
101. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 17:46 | ||
102. | TAKACS Tamas | 17:48 | |||
103. | STIJNS Wayne | Team Differdange - Losch | 18:00 | ||
104. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD Continental Team | 18:02 | ||
105. | BARBU Andrei | Tusnad Cycling Team | 18:44 | ||
106. | DRAGOJEVIC Milan | 18:53 | |||
107. | KÁDÁR Csaba | 18:54 | |||
108. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 18:56 | ||
109. | RATKIC Robin | WSA-Greenlife | 19:40 | ||
110. | HAJDU Barna | 19:50 | |||
111. | CECCHINEL Giorgio | Androni Giocattoli - Sidermec | 20:37 | ||
112. | BUTTAZZONI Alex | 20:44 | |||
113. | SDRAILA Ionut-adrian | 20:56 | |||
114. | DALLINGER Christian | WSA-Greenlife | 21:13 | ||
115. | KOZOMARA Nikola | 22:02 | |||
116. | MARIC Dejan | 22:03 | |||
117. | KOVACIK Vladimir | Dukla Banska Bystrica | 22:03 | ||
118. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | 22:36 | ||
119. | BAZALAC Miloje | 22:37 | |||
120. | KOC Vedat | 23:15 | |||
121. | ANTONIJEVIC Goran | 23:25 | |||
122. | KOVÁCS Máté | 25:01 | |||
123. | PLESEA Valentin | 35:49 | |||
124. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 39:25 | ||
125. | ANDREEV Yordan | 41:16 | |||
126. | BEGANOVIC Ernad | Start - Vaxes Cycling Team | 41:28 | ||
127. | HARTMANN Jozsef | 49:11 | |||
128. | BARBU Leonard | 49:43 |
profil etapy (© tourofbihor.ro) |
3. | 1.5. | Oradea > Oradea | 181 km | Benfatto |
Ani v záverečný deň to nebola prechádzka ružovou záhradou. Na ceste stál ešte jeden ťahavý kopec, ktorý ale žiadne prekvapenie nepriniesol a päťčlenný únik bol zlikvidovaný. Slovenskí priaznivci museli smútiť, pretože v ňom bol Maroš Kováč. Mal smolu, že vpredu s ním bol aj desiaty muž celkového poradia Stefan Hristov z Birsasporu a Androni Giocattoli za žiadnych okolností nemohlo dopustiť senzáciu. Keďže je Maroš najrýchlejším jazdcom Dukly, nikto iný z našich sa v špurte nepresadil. Vyhral Marco Benfatto z jediného prokontinentálneho celku na podujatí. Vladimír Kováčik etapu nedokončil.
Celkovým víťazom sa stal Egan Bernal, Kolumbijčan, ktorý vyhral najťažšiu piatkovú etapu. 20. miesto pre Juraja Bellana (po poslednej etape ešte poskočil o tri miesta) sa dá považovať za jeho kariérny výsledok na etapových pretekoch v druhej sezóne medzi mužmi. Taktiež ani 26. pozícia Martina Mahďara nevyzerá zle a zdá sa, že po problematickej minulej sezóne by sa mohol dostávať späť do hry.
Dukláci napokon neabsolvujú jednorazovky a etapák na Ukrajine. Do Okolo Slovenska už UCI preteky neabsolvujú.
Krátke výsledky | ||||||||
1. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli | 4:25:20 | 7 | ||||
2. | GENOVESE Nicola | d'Amico-Botecchia | 00:00 | 3 | ||||
3. | ORKEN Ahmet | Konya Tohm | 00:00 | 1 | ||||
44. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | |||||
69. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:07:46 | 40 | ||||
2. | TORRES Rodolfo Andres | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:08 | 30 | ||||
3. | FABBRO Matteo | Cycling Team Friuli | 00:46 | 25 | ||||
4. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:07 | 20 | ||||
5. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:14 | 15 | ||||
6. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 01:19 | 10 |
20. | BELLAN Juraj | Dukla Banska Bystrica | 03:59 | ||
26. | MAHĎAR Martin | Dukla Banska Bystrica | 04:07 | ||
88. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banska Bystrica | 14:51 | ||
92. | ZIMANY Kristian | Dukla Banska Bystrica | 17:32 | ||
99. | LAJCHA Juraj | Dukla Banska Bystrica | 18:03 |
Maroš Kováč na pretekoch V4 (© Jaroslav Maliňák, Cycling-Info.sk) |
profil etapy (© tourofbihor.ro) |