Baloise Belgium Tour 2016 (2.HC), 25. - 29. mája (758 km) - 85. ročník
P | 25.5. | Beveren > Beveren | 6 km | Van Aert | ||
1. | 26.5. | Buggenhout > Knokke-Heist | 174 km | Theuns | ||
2. | 27.5. | Knokke-Heist > Herzele | 201 km | Devenyns | ||
3. | 28.5. | Verviers > Verviers | 203 km | zrušená | ||
4. | 29.5. | Tremelo > Tongeren | 174 km | Waeytens |
Štartová listina |
P | 25.5. | Beveren > Beveren | 6 km | Van Aert |
Na konci mája sa zvykli jazdiť preteky Okolo Belgicka a Bavorska. Keďže bolo nemecké podujatie zrušené, belgický etapák pritiahol silnejšiu konkurenciu vrátane ôsmich tímov World Tour, ktoré sem prišli s viacerými veľkými menami. Práve od jedného z nich, Tonyho Martina (Etixx), sa čakal triumf v úvodnom šesťkilometrovom prológu. Nestalo sa tak. Trojnásobného majstra sveta prekvapujúco zdolal mladý Belgičan Wout Van Aert z kontinentálneho celku Crelan. 21-ročný úradujúci majster sveta v cyklokrose zdolal Panzerwagena o dve sekundy.
Podujatie sa jazdí iba v rovinatom a zvlnenom teréne, ale určite nebude núdza o zaujímavé momenty, úniky a rozdiely v celkovom poradí. Van Aert to bude mať veľmi náročné v ďalších etapách, pretože tento rok ešte klasickú súťažnú cestnú etapu na UCI pretekoch neabsolvoval.
Výsledky | ||||||||
1. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 06:52 | 20 | ||||
2. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 00:02 | 10 | ||||
3. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:04 | 5 | ||||
4. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:04 | |||||
5. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:05 | |||||
6. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 00:06 |
7. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:07 | ||
8. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 00:10 | ||
9. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:11 | ||
10. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:11 | ||
11. | POLITT Nils | Team Katusha | 00:11 | ||
12. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 00:11 | ||
13. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:12 | ||
14. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 00:13 | ||
15. | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | 00:13 | ||
16. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:13 | ||
17. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:14 | ||
18. | SARAMOTINS Aleksejs | IAM Cycling | 00:14 | ||
19. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 00:15 | ||
20. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:16 | ||
21. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:16 | ||
22. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:16 | ||
23. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 00:17 | ||
24. | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | 00:17 | ||
25. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 00:17 | ||
26. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:18 | ||
27. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:18 | ||
28. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 00:19 | ||
29. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:19 | ||
30. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 00:19 | ||
31. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 00:19 | ||
32. | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | 00:19 | ||
33. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:20 | ||
34. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:20 | ||
35. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:20 | ||
36. | SIEBERG Marcel | Lotto Soudal | 00:20 | ||
37. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:20 | ||
38. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 00:20 | ||
39. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:20 | ||
40. | DEBUSSCHERE Jens | Lotto Soudal | 00:20 | ||
41. | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | 00:20 | ||
42. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:21 | ||
43. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 00:21 | ||
44. | BROECKX Stig | Lotto Soudal | 00:22 | ||
45. | DE JONGHE Kevin | Cibel -Cebon | 00:22 | ||
46. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 00:22 | ||
47. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 00:22 | ||
48. | ADAMS Jens | Crelan - Vastgoedservice | 00:22 | ||
49. | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | 00:23 | ||
50. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:23 | ||
51. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:23 | ||
52. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:23 | ||
53. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 00:23 | ||
54. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 00:23 | ||
55. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 00:24 | ||
56. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:24 | ||
57. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 00:24 | ||
58. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 00:24 | ||
59. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 00:24 | ||
60. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:24 | ||
61. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 | ||
62. | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | 00:25 | ||
63. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 00:25 | ||
64. | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | 00:25 | ||
65. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 00:25 | ||
66. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 00:25 | ||
67. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 00:26 | ||
68. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 00:26 | ||
69. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:26 | ||
70. | BENOOT Tiesj | Lotto Soudal | 00:26 | ||
71. | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | 00:26 | ||
72. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 00:27 | ||
73. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 00:27 | ||
74. | BOECKMANS Kris | Lotto Soudal | 00:27 | ||
75. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 00:27 | ||
76. | HAVIK Piotr | Team3M | 00:27 | ||
77. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 00:27 | ||
78. | SéNéCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:27 | ||
79. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 00:28 | ||
80. | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | 00:28 | ||
81. | MARCHAND Gianni | Cibel -Cebon | 00:28 | ||
82. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:28 | ||
83. | VINGERLING Michael | Team3M | 00:29 | ||
84. | HERMANS Quinten | Telenet - Fidea | 00:29 | ||
85. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:29 | ||
86. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:29 | ||
87. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 00:29 | ||
88. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 00:29 | ||
89. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:30 | ||
90. | MORICE Julien | Direct Energie | 00:30 | ||
91. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:31 | ||
92. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 00:31 | ||
93. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:31 | ||
94. | JACOBS Pieter | Crelan - Vastgoedservice | 00:31 | ||
95. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 00:32 | ||
96. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:32 | ||
97. | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | 00:32 | ||
98. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 00:32 | ||
99. | STUYVEN Jasper | Trek - Segafredo | 00:32 | ||
100. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 00:33 | ||
101. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 00:33 | ||
102. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 00:33 | ||
103. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:33 | ||
104. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:34 | ||
105. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 00:34 | ||
106. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:35 | ||
107. | HUZARSKI Bartosz | Bora-Argon 18 | 00:35 | ||
108. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 00:35 | ||
109. | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | 00:35 | ||
110. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 00:35 | ||
111. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 00:36 | ||
112. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 00:37 | ||
113. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:37 | ||
114. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 00:37 | ||
115. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 00:37 | ||
116. | DE MAN Jaap | Team3M | 00:37 | ||
117. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 00:38 | ||
118. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:38 | ||
119. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:38 | ||
120. | WILLEMS Kenny | Team3M | 00:39 | ||
121. | VAN STEENBERGHEN Jori | Cibel -Cebon | 00:39 | ||
122. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:39 | ||
123. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 00:39 | ||
124. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:39 | ||
125. | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | 00:39 | ||
126. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
127. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 00:40 | ||
128. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:40 | ||
129. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 00:42 | ||
130. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 00:42 | ||
131. | FARAZIJN Maxime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:42 | ||
132. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 00:42 | ||
133. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 00:42 | ||
134. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:42 | ||
135. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 00:43 | ||
136. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:43 | ||
137. | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | 00:43 | ||
138. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 00:44 | ||
139. | CHEVRIER Clément | IAM Cycling | 00:44 | ||
140. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:44 | ||
141. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 00:44 | ||
142. | EVRARD Laurent | Team3M | 00:44 | ||
143. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 00:44 | ||
144. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 00:44 | ||
145. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:45 | ||
146. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 00:45 | ||
147. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:46 | ||
148. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:46 | ||
149. | DIELEMAN Michiel | Cibel -Cebon | 00:46 | ||
150. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:46 | ||
151. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 00:47 | ||
152. | HIVERT Jonathan | Fortuneo - Vital Concept | 00:47 | ||
153. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 00:47 | ||
154. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 00:47 | ||
155. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 00:48 | ||
156. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:49 | ||
157. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 00:49 | ||
158. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 00:50 | ||
159. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:51 | ||
160. | AERTS Thijs | 00:51 | |||
161. | GODERIS Jelle | Team3M | 00:52 | ||
162. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 00:52 | ||
163. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 00:52 | ||
164. | TRONET Steven | Fortuneo - Vital Concept | 00:52 | ||
165. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 00:52 | ||
166. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:52 | ||
167. | DE VOS Gertjan | Team3M | 00:53 | ||
168. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 00:54 | ||
169. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 00:54 | ||
170. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 00:54 | ||
171. | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | 01:01 | ||
172. | AERNOUTS Jim | Telenet - Fidea | 01:07 |
Wout Van Aert (© Dieter Vanderlinden, Baloise Belgium Tour) |
1. | 26.5. | Buggenhout > Knokke-Heist | 174 km | Theuns |
Prvá klasická etapa bola najjednoduchšia a pelotón si poľahky poradil so všetkými pokusmi o prekvapenie. Špurtovalo sa s víťaznou koncovkou Edwarda Theunsa z Treku, ktorý tesne zdolal kométu tejto sezóny Daniela McLaya (Fortuneo). Záver ale poznačil pád 1500 metrov pred cieľom, o ktorý sa postarali jazdci Bory, ktorí o seba škrtli. Na zemi sa ocitol aj ich líder Sam Bennett. Všetci pretekári by pravdepodobne mali pokračovať ďalej. Lídrom ostal Wout Van Aert z Crelanu.
Fotogalériu si môžete pozrieť nižšie. Vedenie pretekov nám umožnilo zverejňovať ich kompletnú fotografiu, ale iba v menších rozmeroch.
Edward Theuns tesne zdolal súperov (© Dieter Vanderlinden, Baloise Belgium Tour) |
Výsledky | ||||||||
1. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 4:14:03 | 20 | ||||
2. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | 10 | ||||
3. | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | 5 | ||||
4. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | |||||
5. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | |||||
6. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:00 |
7. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
8. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:00 | ||
9. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
10. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
11. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
12. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
13. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
14. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
15. | DEBUSSCHERE Jens | Lotto Soudal | 00:00 | ||
16. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
17. | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | 00:00 | ||
18. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
19. | BOECKMANS Kris | Lotto Soudal | 00:00 | ||
20. | BENOOT Tiesj | Lotto Soudal | 00:00 | ||
21. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
22. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:00 | ||
23. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 00:00 | ||
24. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
25. | AERNOUTS Jim | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
26. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | ||
27. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
28. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
29. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 00:00 | ||
30. | DE MAN Jaap | Team3M | 00:00 | ||
31. | VAN STEENBERGHEN Jori | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
32. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
33. | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
34. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
35. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
36. | SIEBERG Marcel | Lotto Soudal | 00:00 | ||
37. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
38. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
39. | SéNéCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
40. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
41. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
42. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
43. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
44. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
45. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
46. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:00 | ||
47. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
48. | STUYVEN Jasper | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
49. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:00 | ||
50. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
51. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
52. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
53. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
54. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
55. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
56. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 00:00 | ||
57. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
58. | GODERIS Jelle | Team3M | 00:00 | ||
59. | EVRARD Laurent | Team3M | 00:00 | ||
60. | TRONET Steven | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
61. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
62. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
63. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
64. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:00 | ||
65. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
66. | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | 00:00 | ||
67. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
68. | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
69. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
70. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
71. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
72. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
73. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
74. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
75. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
76. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
77. | JACOBS Pieter | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
78. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
79. | MARCHAND Gianni | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
80. | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
81. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
82. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
83. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
84. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
85. | CHEVRIER Clément | IAM Cycling | 00:00 | ||
86. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
87. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
88. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
89. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
90. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:00 | ||
91. | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | 00:00 | ||
92. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 00:00 | ||
93. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
94. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
95. | DE JONGHE Kevin | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
96. | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
97. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
98. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:00 | ||
99. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
100. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 00:00 | ||
101. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 00:00 | ||
102. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:00 | ||
103. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
104. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
105. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 00:00 | ||
106. | VINGERLING Michael | Team3M | 00:00 | ||
107. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
108. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
109. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
110. | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
111. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
112. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 00:00 | ||
113. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
114. | SARAMOTINS Aleksejs | IAM Cycling | 00:00 | ||
115. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 00:00 | ||
116. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
117. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
118. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
119. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
120. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
121. | MORICE Julien | Direct Energie | 00:00 | ||
122. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
123. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 00:00 | ||
124. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
125. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
126. | HUZARSKI Bartosz | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
127. | DIELEMAN Michiel | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
128. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
129. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
130. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:00 | ||
131. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 00:00 | ||
132. | BROECKX Stig | Lotto Soudal | 00:00 | ||
133. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
134. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
135. | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
136. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
137. | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
138. | HERMANS Quinten | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
139. | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
140. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
141. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
142. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
143. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
144. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 00:00 | ||
145. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 00:00 | ||
146. | WILLEMS Kenny | Team3M | 00:00 | ||
147. | ADAMS Jens | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
148. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
149. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
150. | HIVERT Jonathan | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
151. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:00 | ||
152. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
153. | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
154. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
155. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:00 | ||
156. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
157. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
158. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
159. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
160. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
161. | POLITT Nils | Team Katusha | 00:00 | ||
162. | FARAZIJN Maxime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
163. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
164. | AERTS Thijs | 00:00 | |||
165. | DE VOS Gertjan | Team3M | 03:11 | ||
166. | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | 03:17 | ||
167. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
168. | HAVIK Piotr | Team3M | 00:00 | ||
169. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 00:00 | ||
170. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
171. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
172. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 00:00 |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 4:20:55 | 5 | ||||
2. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 00:02 | |||||
3. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:04 | |||||
4. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:04 | |||||
5. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:04 | |||||
6. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 00:05 |
7. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 00:06 | ||
8. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:07 | ||
9. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 00:10 | ||
10. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:10 | ||
11. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:11 | ||
12. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:11 | ||
13. | POLITT Nils | Team Katusha | 00:11 | ||
14. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 00:11 | ||
15. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:12 | ||
16. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:12 | ||
17. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 00:13 | ||
18. | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | 00:13 | ||
19. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:14 | ||
20. | SARAMOTINS Aleksejs | IAM Cycling | 00:14 | ||
21. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 00:15 | ||
22. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:16 | ||
23. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:16 | ||
24. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 00:17 | ||
25. | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | 00:17 | ||
26. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 00:17 | ||
27. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:18 | ||
28. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:18 | ||
29. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 00:19 | ||
30. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:19 | ||
31. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 00:19 | ||
32. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 00:19 | ||
33. | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | 00:19 | ||
34. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:20 | ||
35. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:20 | ||
36. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:20 | ||
37. | SIEBERG Marcel | Lotto Soudal | 00:20 | ||
38. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:20 | ||
39. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 00:20 | ||
40. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:20 | ||
41. | DEBUSSCHERE Jens | Lotto Soudal | 00:20 | ||
42. | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | 00:20 | ||
43. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:21 | ||
44. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 00:21 | ||
45. | BROECKX Stig | Lotto Soudal | 00:22 | ||
46. | DE JONGHE Kevin | Cibel -Cebon | 00:22 | ||
47. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 00:22 | ||
48. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 00:22 | ||
49. | ADAMS Jens | Crelan - Vastgoedservice | 00:22 | ||
50. | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | 00:23 | ||
51. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:23 | ||
52. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:23 | ||
53. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:23 | ||
54. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 00:23 | ||
55. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 00:23 | ||
56. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 00:24 | ||
57. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:24 | ||
58. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 00:24 | ||
59. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 00:24 | ||
60. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:24 | ||
61. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 | ||
62. | BENOOT Tiesj | Lotto Soudal | 00:25 | ||
63. | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | 00:25 | ||
64. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 00:25 | ||
65. | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | 00:25 | ||
66. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 00:25 | ||
67. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 00:25 | ||
68. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 00:26 | ||
69. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 00:26 | ||
70. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:26 | ||
71. | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | 00:26 | ||
72. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 00:27 | ||
73. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 00:27 | ||
74. | BOECKMANS Kris | Lotto Soudal | 00:27 | ||
75. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 00:27 | ||
76. | HAVIK Piotr | Team3M | 00:27 | ||
77. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 00:27 | ||
78. | SéNéCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:27 | ||
79. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 00:28 | ||
80. | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | 00:28 | ||
81. | MARCHAND Gianni | Cibel -Cebon | 00:28 | ||
82. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 00:28 | ||
83. | VINGERLING Michael | Team3M | 00:29 | ||
84. | HERMANS Quinten | Telenet - Fidea | 00:29 | ||
85. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:29 | ||
86. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:29 | ||
87. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 00:29 | ||
88. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 00:29 | ||
89. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:30 | ||
90. | MORICE Julien | Direct Energie | 00:30 | ||
91. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:31 | ||
92. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 00:31 | ||
93. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:31 | ||
94. | JACOBS Pieter | Crelan - Vastgoedservice | 00:31 | ||
95. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 00:32 | ||
96. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:32 | ||
97. | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | 00:32 | ||
98. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 00:32 | ||
99. | STUYVEN Jasper | Trek - Segafredo | 00:32 | ||
100. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 00:33 | ||
101. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 00:33 | ||
102. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 00:33 | ||
103. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:33 | ||
104. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:34 | ||
105. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 00:34 | ||
106. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:35 | ||
107. | HUZARSKI Bartosz | Bora-Argon 18 | 00:35 | ||
108. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 00:35 | ||
109. | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | 00:35 | ||
110. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 00:35 | ||
111. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 00:36 | ||
112. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 00:37 | ||
113. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:37 | ||
114. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 00:37 | ||
115. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 00:37 | ||
116. | DE MAN Jaap | Team3M | 00:37 | ||
117. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 00:38 | ||
118. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:38 | ||
119. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:38 | ||
120. | WILLEMS Kenny | Team3M | 00:39 | ||
121. | VAN STEENBERGHEN Jori | Cibel -Cebon | 00:39 | ||
122. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:39 | ||
123. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 00:39 | ||
124. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:39 | ||
125. | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | 00:39 | ||
126. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
127. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 00:40 | ||
128. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:40 | ||
129. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 00:42 | ||
130. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 00:42 | ||
131. | FARAZIJN Maxime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:42 | ||
132. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 00:42 | ||
133. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 00:42 | ||
134. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:42 | ||
135. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 00:43 | ||
136. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:43 | ||
137. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 00:44 | ||
138. | CHEVRIER Clément | IAM Cycling | 00:44 | ||
139. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:44 | ||
140. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 00:44 | ||
141. | EVRARD Laurent | Team3M | 00:44 | ||
142. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 00:44 | ||
143. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 00:44 | ||
144. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:45 | ||
145. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 00:45 | ||
146. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:46 | ||
147. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:46 | ||
148. | DIELEMAN Michiel | Cibel -Cebon | 00:46 | ||
149. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:46 | ||
150. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 00:47 | ||
151. | HIVERT Jonathan | Fortuneo - Vital Concept | 00:47 | ||
152. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 00:47 | ||
153. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 00:47 | ||
154. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 00:48 | ||
155. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:49 | ||
156. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 00:49 | ||
157. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 00:50 | ||
158. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:51 | ||
159. | AERTS Thijs | 00:51 | |||
160. | GODERIS Jelle | Team3M | 00:52 | ||
161. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 00:52 | ||
162. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 00:52 | ||
163. | TRONET Steven | Fortuneo - Vital Concept | 00:52 | ||
164. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 00:52 | ||
165. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 00:52 | ||
166. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 00:54 | ||
167. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 00:54 | ||
168. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 00:54 | ||
169. | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | 00:57 | ||
170. | AERNOUTS Jim | Telenet - Fidea | 01:07 | ||
171. | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | 03:54 | ||
172. | DE VOS Gertjan | Team3M | 04:04 |
Videosumár etapy aj s pádom |
2. | 27.5. | Knokke-Heist > Herzele | 201 km | Devenyns |
Celku IAM sa v poslednom období darí a dvojica Reto Hollenstein - Dries Devenyns vyprovokovala silný únik v druhej etape Okolo Belgicka. Pridali sa k nim Stijn Vandenbergh (Etixx), Tiesj Benoot (Lotto Soudal) či Enrico Gasparotto (Wanty) a pelotón na čele s kontinentálnym Crelanom mal veľké problémy. Napokon prišiel do cieľa až so stratou 40 sekúnd na unikajúcu partiu. Vyhral Dries Devenyns, ktorý stavil na veľmi dlhý špurt a prvých päť miest obsadili domáci pretekári.
Na základe bonifikácií sa dostal do čela pretekov Devenyns. Výborný prológ zajazdil Hollenstein, a preto je druhý. Priebežné pódium uzatvára Vandenbergh.
Dries Devenyns získal etapu aj GC (© Dieter Vanderlinden, Baloise Belgium Tour) |
Výsledky | ||||||||
1. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 4:32:26 | 20 | ||||
2. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:01 | 10 | ||||
3. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:01 | 5 | ||||
4. | BENOOT Tiesj | Lotto Soudal | 00:01 | |||||
5. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:01 | |||||
6. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:01 |
7. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:01 | ||
8. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:01 | ||
9. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:01 | ||
10. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 00:40 | ||
11. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 00:40 | ||
12. | SIEBERG Marcel | Lotto Soudal | 00:40 | ||
13. | DEBUSSCHERE Jens | Lotto Soudal | 00:40 | ||
14. | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | 00:40 | ||
15. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:40 | ||
16. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 00:40 | ||
17. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:40 | ||
18. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 00:40 | ||
19. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:40 | ||
20. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:40 | ||
21. | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | 00:40 | ||
22. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 00:40 | ||
23. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 00:40 | ||
24. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:40 | ||
25. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 00:40 | ||
26. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:40 | ||
27. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 00:40 | ||
28. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 00:40 | ||
29. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:40 | ||
30. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 00:40 | ||
31. | VAN STEENBERGHEN Jori | Cibel -Cebon | 00:40 | ||
32. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 00:40 | ||
33. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:40 | ||
34. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:40 | ||
35. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:40 | ||
36. | POLITT Nils | Team Katusha | 00:40 | ||
37. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:40 | ||
38. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 00:40 | ||
39. | TRONET Steven | Fortuneo - Vital Concept | 00:40 | ||
40. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 00:40 | ||
41. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:40 | ||
42. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:40 | ||
43. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 00:40 | ||
44. | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | 00:40 | ||
45. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 00:40 | ||
46. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:40 | ||
47. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
48. | SéNéCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 00:40 | ||
49. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:40 | ||
50. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:40 | ||
51. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:40 | ||
52. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 00:40 | ||
53. | HERMANS Quinten | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
54. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
55. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 00:40 | ||
56. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:40 | ||
57. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:40 | ||
58. | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | 00:40 | ||
59. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:40 | ||
60. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 00:40 | ||
61. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:40 | ||
62. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:40 | ||
63. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
64. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:40 | ||
65. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 00:40 | ||
66. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 00:40 | ||
67. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:40 | ||
68. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 00:40 | ||
69. | DE JONGHE Kevin | Cibel -Cebon | 00:40 | ||
70. | GENE Yohann | Direct Energie | 00:40 | ||
71. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 00:40 | ||
72. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 00:40 | ||
73. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 00:40 | ||
74. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:40 | ||
75. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 00:40 | ||
76. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:40 | ||
77. | AERNOUTS Jim | Telenet - Fidea | 00:40 | ||
78. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 00:40 | ||
79. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 00:40 | ||
80. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:40 | ||
81. | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | 00:40 | ||
82. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:40 | ||
83. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 00:40 | ||
84. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 00:40 | ||
85. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:40 | ||
86. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 00:40 | ||
87. | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | 01:59 | ||
88. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 01:59 | ||
89. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 03:03 | ||
90. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 03:03 | ||
91. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 03:03 | ||
92. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 03:03 | ||
93. | HUZARSKI Bartosz | Bora-Argon 18 | 03:03 | ||
94. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:37 | ||
95. | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | 03:37 | ||
96. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 03:37 | ||
97. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 03:37 | ||
98. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 03:37 | ||
99. | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | 03:37 | ||
100. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 03:37 | ||
101. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:37 | ||
102. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 03:37 | ||
103. | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | 03:37 | ||
104. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 03:37 | ||
105. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 03:37 | ||
106. | BROECKX Stig | Lotto Soudal | 03:37 | ||
107. | DIELEMAN Michiel | Cibel -Cebon | 03:37 | ||
108. | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | 05:28 | ||
109. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 06:29 | ||
110. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 08:07 | ||
111. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 08:07 | ||
112. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 08:07 | ||
113. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 08:07 | ||
114. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:07 | ||
115. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 08:07 | ||
116. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 08:07 | ||
117. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:07 | ||
118. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 08:07 | ||
119. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 08:07 | ||
120. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 08:07 | ||
121. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 08:07 | ||
122. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 10:45 | ||
123. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 10:45 | ||
124. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 10:45 | ||
125. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 10:45 | ||
126. | HUREL Tony | Direct Energie | 10:45 | ||
127. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 10:45 | ||
128. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 10:45 | ||
129. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 10:45 | ||
130. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 10:57 | ||
131. | CHEVRIER Clément | IAM Cycling | 10:57 | ||
132. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 14:03 | ||
133. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 14:03 | ||
134. | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | 15:37 | ||
135. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 15:37 | ||
136. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 15:37 | ||
137. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 15:37 | ||
138. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 15:37 | ||
139. | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | 15:37 | ||
140. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 15:37 | ||
141. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 15:37 | ||
142. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 15:37 | ||
143. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 15:37 | ||
144. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:37 | ||
145. | EVRARD Laurent | Team3M | 15:37 | ||
146. | JACOBS Pieter | Crelan - Vastgoedservice | 15:37 | ||
147. | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | 15:37 | ||
148. | BOECKMANS Kris | Lotto Soudal | 15:47 | ||
149. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 18:14 | ||
150. | AERTS Thijs | 18:56 | |||
151. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 18:56 | ||
152. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 18:56 | ||
153. | DE MAN Jaap | Team3M | 18:56 | ||
154. | MORICE Julien | Direct Energie | 18:56 | ||
155. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 18:56 | ||
156. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 18:56 | ||
157. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 18:56 | ||
158. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 19:36 | ||
159. | MARCHAND Gianni | Cibel -Cebon | 19:36 | ||
160. | VINGERLING Michael | Team3M | 19:36 | ||
161. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 19:36 | ||
162. | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | 19:36 | ||
163. | WILLEMS Kenny | Team3M | 21:05 | ||
164. | GODERIS Jelle | Team3M | 21:05 | ||
165. | DE VOS Gertjan | Team3M | 21:05 | ||
166. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 22:51 | ||
167. | HIVERT Jonathan | Fortuneo - Vital Concept | 22:51 | ||
DNS | STUYVEN Jasper | Trek - Segafredo | neštart. | ||
DNS | HAVIK Piotr | Team3M | neštart. | ||
DNF | ADAMS Jens | Crelan - Vastgoedservice | odstúpil | ||
DNF | FARAZIJN Maxime | Topsport Vlaanderen - Baloise | odstúpil | ||
DNF | SARAMOTINS Aleksejs | IAM Cycling | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 8:53:22 | 5 | ||||
2. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:04 | |||||
3. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:07 | |||||
4. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:16 | |||||
5. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:18 | |||||
6. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:20 |
7. | BENOOT Tiesj | Lotto Soudal | 00:23 | ||
8. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:23 | ||
9. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 00:39 | ||
10. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:43 | ||
11. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:43 | ||
12. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 00:44 | ||
13. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:46 | ||
14. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:48 | ||
15. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:49 | ||
16. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:50 | ||
17. | POLITT Nils | Team Katusha | 00:50 | ||
18. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:51 | ||
19. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:53 | ||
20. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:55 | ||
21. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:56 | ||
22. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 00:56 | ||
23. | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | 00:56 | ||
24. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:57 | ||
25. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
26. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 00:58 | ||
27. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:59 | ||
28. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:59 | ||
29. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:59 | ||
30. | SIEBERG Marcel | Lotto Soudal | 00:59 | ||
31. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 00:59 | ||
32. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:59 | ||
33. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 00:59 | ||
34. | DEBUSSCHERE Jens | Lotto Soudal | 00:59 | ||
35. | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | 00:59 | ||
36. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 01:00 | ||
37. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 01:00 | ||
38. | DE JONGHE Kevin | Cibel -Cebon | 01:01 | ||
39. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 01:03 | ||
40. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 01:03 | ||
41. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 01:04 | ||
42. | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | 01:04 | ||
43. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 01:05 | ||
44. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:05 | ||
45. | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | 01:05 | ||
46. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 01:06 | ||
47. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 01:06 | ||
48. | SéNéCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | 01:06 | ||
49. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 01:07 | ||
50. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 01:07 | ||
51. | HERMANS Quinten | Telenet - Fidea | 01:08 | ||
52. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:08 | ||
53. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 01:09 | ||
54. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 01:10 | ||
55. | PICHOT Alexandre | Direct Energie | 01:11 | ||
56. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:11 | ||
57. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 01:11 | ||
58. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 01:13 | ||
59. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 01:14 | ||
60. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 01:14 | ||
61. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 01:15 | ||
62. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 01:16 | ||
63. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 01:16 | ||
64. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
65. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
66. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:17 | ||
67. | GENE Yohann | Direct Energie | 01:17 | ||
68. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:17 | ||
69. | VAN STEENBERGHEN Jori | Cibel -Cebon | 01:18 | ||
70. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 01:18 | ||
71. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 01:19 | ||
72. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 01:19 | ||
73. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 01:21 | ||
74. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:21 | ||
75. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 01:23 | ||
76. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 01:23 | ||
77. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 01:24 | ||
78. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 01:25 | ||
79. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 01:25 | ||
80. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 01:26 | ||
81. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 01:26 | ||
82. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 01:28 | ||
83. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 01:29 | ||
84. | TRONET Steven | Fortuneo - Vital Concept | 01:31 | ||
85. | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | 01:36 | ||
86. | AERNOUTS Jim | Telenet - Fidea | 01:46 | ||
87. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 02:04 | ||
88. | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | 02:26 | ||
89. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 03:15 | ||
90. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 03:25 | ||
91. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 03:26 | ||
92. | HUZARSKI Bartosz | Bora-Argon 18 | 03:37 | ||
93. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 03:38 | ||
94. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 03:42 | ||
95. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 03:53 | ||
96. | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | 03:55 | ||
97. | BROECKX Stig | Lotto Soudal | 03:58 | ||
98. | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | 03:59 | ||
99. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 03:59 | ||
100. | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | 04:08 | ||
101. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 04:09 | ||
102. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 04:10 | ||
103. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:15 | ||
104. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 04:18 | ||
105. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 04:19 | ||
106. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:20 | ||
107. | DIELEMAN Michiel | Cibel -Cebon | 04:22 | ||
108. | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | 05:40 | ||
109. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 06:48 | ||
110. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 08:25 | ||
111. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 08:25 | ||
112. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 08:30 | ||
113. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 08:31 | ||
114. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 08:31 | ||
115. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 08:32 | ||
116. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 08:41 | ||
117. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:49 | ||
118. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:52 | ||
119. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 08:57 | ||
120. | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | 08:58 | ||
121. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 09:00 | ||
122. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 11:03 | ||
123. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 11:06 | ||
124. | HUREL Tony | Direct Energie | 11:13 | ||
125. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 11:22 | ||
126. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 11:26 | ||
127. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 11:28 | ||
128. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 11:36 | ||
129. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 11:38 | ||
130. | CHEVRIER Clément | IAM Cycling | 11:40 | ||
131. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 11:43 | ||
132. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 14:12 | ||
133. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 14:44 | ||
134. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 15:51 | ||
135. | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | 16:01 | ||
136. | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | 16:04 | ||
137. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 16:05 | ||
138. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 16:07 | ||
139. | JACOBS Pieter | Crelan - Vastgoedservice | 16:07 | ||
140. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 16:09 | ||
141. | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | 16:11 | ||
142. | BOECKMANS Kris | Lotto Soudal | 16:13 | ||
143. | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | 16:15 | ||
144. | EVRARD Laurent | Team3M | 16:20 | ||
145. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 16:20 | ||
146. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 16:21 | ||
147. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 16:24 | ||
148. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 16:28 | ||
149. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 18:40 | ||
150. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 19:19 | ||
151. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 19:22 | ||
152. | MORICE Julien | Direct Energie | 19:25 | ||
153. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 19:26 | ||
154. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 19:28 | ||
155. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 19:28 | ||
156. | DE MAN Jaap | Team3M | 19:32 | ||
157. | AERTS Thijs | 19:46 | |||
158. | MARCHAND Gianni | Cibel -Cebon | 20:03 | ||
159. | VINGERLING Michael | Team3M | 20:04 | ||
160. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 20:27 | ||
161. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 20:29 | ||
162. | WILLEMS Kenny | Team3M | 21:43 | ||
163. | GODERIS Jelle | Team3M | 21:56 | ||
164. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 23:00 | ||
165. | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | 23:29 | ||
166. | HIVERT Jonathan | Fortuneo - Vital Concept | 23:37 | ||
167. | DE VOS Gertjan | Team3M | 25:08 |
3. | 28.5. | Verviers > Verviers | 203 km | zrušená |
Sobota bola v Belgicku veľmi smutná. 203-kilometrovú etapu v jej priebehu najprv pozstavili a nakoniec aj úplne zrušili. Dôvodom bol ťažký pád množstva pretekárov v pelotóne, o ktorý sa podľa prvých informácií mali postarať sprievodné motorky, ktoré sa zrazili a do nich cyklisti.
Do nemocnice bolo odvezených jedenásť pretekárov. Najhoršie dopadol domáci Stig Broeckx z Lotta Soudal, ktorý silno krvácal a museli ho ratovať najviac. Žiaľ, utrpel aj krvácanie do mozgu a ostáva vo vážnom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti. O vývoji jeho zdravia vás budeme informovať v krátkych správach. Ošetrovali tiež kolegu Frederika Frisona, ktorý šiel vedľa neho. Pieter Jacobs z Landbouwkrediet si zlomil ruku. Zle dopadli aj traja jazdci Roompotu Jesper Asselman, Barry Markus a Berden de Vries, ktorí tiež s rôznymi zraneniami putovali do nemocnice. Ocitol sa v nej aj Fredrik Ludvigsson, ktorý 23. januára patril medzi šiestich pretekárov Giantu zastihnutých nehodou v Calpe.
Preteky by mali podľa pôvodného plánu pokračovať zajtra.
Organizátori nám dnes, žiaľ, fotografie neposlali. V pondelok o 12:00 budeme publikovať špeciálny článok venujúci sa doprovodným motorkám v pelotóne napísaný priamo vodičom motorky.
Video situácie po páde |
4. | 29.5. | Tremelo > Tongeren | 174 km | Waeytens |
Giant-Alpecin sa dnes trochu prekvapujúco radoval na Gire a aj v Belgicku. Daniela McLaya i Timothyho Duponta v špurte hlavného poľa porazil Zico Waeytens. Domáci jazdec mal štastie na zdravotné indispozície Andreu Guardiniho a Samuela Bennetta. Z kolegiálnosti ku ťažko zranenému Stigovi Broeckxovi celé Lotto Soudal nenastúpilo na záverečnú etapu.
V celkovom poradí sa nič nezmenilo, double zaznamenali jazdci IAM Dries Devenyns - Reto Hollenstein. Na pódiu ich doplnil Stijn Vandenbergh z Etixxu.
Výsledky | ||||||||
1. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 3:34:08 | 20 | ||||
2. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | 10 | ||||
3. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | 5 | ||||
4. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | |||||
5. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 00:00 | |||||
6. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 |
7. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
8. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
9. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
10. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
11. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
12. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
13. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
14. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
15. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 00:00 | ||
16. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
17. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
18. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
19. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
20. | EVRARD Laurent | Team3M | 00:00 | ||
21. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
22. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
23. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:00 | ||
24. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:00 | ||
25. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
26. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
27. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
28. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:00 | ||
29. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
30. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 00:00 | ||
31. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:00 | ||
32. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
33. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
34. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:00 | ||
35. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
36. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
37. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
38. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:00 | ||
39. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
40. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
41. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
42. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 00:00 | ||
43. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
44. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
45. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 00:00 | ||
46. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
47. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
48. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
49. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
50. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
51. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | &nbsnbsp; | |
52. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
53. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
54. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
55. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
56. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
57. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 00:00 | ||
58. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
59. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
60. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 00:00 | ||
61. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
62. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
63. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
64. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:00 | ||
65. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 00:00 | ||
66. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
67. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:00 | ||
68. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
69. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
70. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
71. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
72. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:00 | ||
73. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
74. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
75. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 00:00 | ||
76. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
77. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
78. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
79. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 00:00 | ||
80. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:00 | ||
81. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 00:00 | ||
82. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 00:00 | ||
83. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
84. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
85. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 00:00 | ||
86. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
87. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
88. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
89. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
90. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 00:00 | ||
91. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
92. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 00:00 | ||
93. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
94. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 00:00 | ||
95. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
96. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 02:49 | ||
97. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 02:49 | ||
98. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
99. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 03:44 | ||
100. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 05:59 | ||
101. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 05:59 | ||
102. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 05:59 | ||
103. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 05:59 | ||
104. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 05:59 | ||
105. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 05:59 | ||
106. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 05:59 | ||
107. | DE VOS Gertjan | Team3M | 05:59 | ||
108. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 05:59 | ||
109. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 05:59 | ||
110. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:59 | ||
111. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 05:59 | ||
112. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 05:59 | ||
113. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 05:59 | ||
114. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 05:59 | ||
115. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 05:59 | ||
116. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 05:59 | ||
117. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 05:59 | ||
DNS | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | neštart. | ||
DNS | LUDVIGSSON Fredrik | Team Giant - Alpecin | neštart. | ||
DNS | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | neštart. | ||
DNS | HOFSTETTER Hugo | Cofidis, Solutions Crédits | neštart. | ||
DNS | JACOBS Pieter | Crelan - Vastgoedservice | neštart. | ||
DNS | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | neštart. | ||
DNS | WALLAYS Jelle | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | SIEBERG Marcel | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | FRISON Frederik | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | DEBUSSCHERE Jens | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | BROECKX Stig | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | BOECKMANS Kris | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | BENOOT Tiesj | Lotto Soudal | neštart. | ||
DNS | WARNIER Antoine | Wallonie - Bruxelles | neštart. | ||
DNF | AERNOUTS Jim | Telenet - Fidea | odstúpil | ||
DNF | AERTS Thijs | Telenet - Fidea | odstúpil | ||
DNF | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | odstúpil | ||
DNF | CHEVRIER Clément | IAM Cycling | odstúpil | ||
DNF | DE JONGHE Kevin | Cibel -Cebon | odstúpil | ||
DNF | DE MAN Jaap | Team3M | odstúpil | ||
DNF | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | odstúpil | ||
DNF | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | odstúpil | ||
DNF | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | DIELEMAN Michiel | Cibel -Cebon | odstúpil | ||
DNF | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | GENE Yohann | Direct Energie | odstúpil | ||
DNF | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | GODERIS Jelle | Team3M | odstúpil | ||
DNF | GUARDINI Andrea | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | HERMANS Quinten | Telenet - Fidea | odstúpil | ||
DNF | HIVERT Jonathan | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | HUZARSKI Bartosz | Bora-Argon 18 | odstúpil | ||
DNF | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | odstúpil | ||
DNF | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | odstúpil | ||
DNF | MARCHAND Gianni | Cibel -Cebon | odstúpil | ||
DNF | MORICE Julien | Direct Energie | odstúpil | ||
DNF | PICHOT Alexandre | Direct Energie | odstúpil | ||
DNF | POLITT Nils | Team Katusha | odstúpil | ||
DNF | SéNéCHAL Florian | Cofidis, Solutions Crédits | odstúpil | ||
DNF | TRONET Steven | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | VAN STEENBERGHEN Jori | Cibel -Cebon | odstúpil | ||
DNF | VANBILSEN Kenneth | Cofidis, Solutions Crédits | odstúpil | ||
DNF | VINGERLING Michael | Team3M | odstúpil | ||
DNF | VOECKLER Thomas | Direct Energie | odstúpil | ||
DNF | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | WILLEMS Kenny | Team3M | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | DEVENYNS Dries | IAM Cycling | 12:27:30 | 200 | ||||
2. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:04 | 150 | ||||
3. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:04 | 125 | ||||
4. | CHERNETCKII Sergei | Team Katusha | 00:16 | 100 | ||||
5. | PLANCKAERT Baptiste | Wallonie - Bruxelles | 00:18 | 85 | ||||
6. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:20 | 70 |
7. | VANSPEYBROUCK Pieter | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:23 | 60 | |
8. | VAN AERT Wout | Crelan - Vastgoedservice | 00:39 | 50 | |
9. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:43 | 40 | |
10. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:43 | 35 | |
11. | THEUNS Edward | Trek - Segafredo | 00:44 | 30 | |
12. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 00:46 | 25 | |
13. | CHAVANEL Sylvain | Direct Energie | 00:48 | 20 | |
14. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:49 | 15 | |
15. | VAN HOECKE Gijs | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:50 | 10 | |
16. | BáRTA Jan | Bora-Argon 18 | 00:51 | 5 | |
17. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:53 | 5 | |
18. | WAEYTENS Zico | Team Giant - Alpecin | 00:54 | 5 | |
19. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:55 | 5 | |
20. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:56 | 5 | |
21. | VAN DER HAAR Lars | Team Giant - Alpecin | 00:57 | 5 | |
22. | VERRAES Benjamin | Cibel -Cebon | 00:57 | 5 | |
23. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 00:59 | 5 | |
24. | DUPONT Timothy | Verandas Willems Cycling Team | 00:59 | 5 | |
25. | LANGEVELD Sebastian | Cannondale Pro Cycling Team | 00:59 | 5 | |
26. | VAN BAARLE Dylan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:59 | 5 | |
27. | VAN POPPEL Boy | Trek - Segafredo | 00:59 | 5 | |
28. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 01:00 | 5 | |
29. | ŠPILAK Simon | Team Katusha | 01:00 | 5 | |
30. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 01:05 | 5 | |
31. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:05 | 3 | |
32. | MüHLBERGER Gregor | Bora-Argon 18 | 01:06 | 3 | |
33. | OOMEN Sam | Team Giant - Alpecin | 01:06 | 3 | |
34. | DE PLUS Laurens | Etixx - Quick-Step | 01:07 | 3 | |
35. | VERMOTE Julien | Etixx - Quick-Step | 01:07 | 3 | |
36. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:08 | 3 | |
37. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 01:09 | 3 | |
38. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 01:10 | 3 | |
39. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:11 | 3 | |
40. | JANSSENS Jimmy | Team3M | 01:11 | 3 | |
41. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 01:13 | ||
42. | SELIG Rüdiger | Bora-Argon 18 | 01:14 | ||
43. | DHAENE Brecht | Verandas Willems Cycling Team | 01:14 | ||
44. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 01:15 | ||
45. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 01:16 | ||
46. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 01:16 | ||
47. | NERZ Dominik | Bora-Argon 18 | 01:16 | ||
48. | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | 01:16 | ||
49. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:17 | ||
50. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:17 | ||
51. | MEEUSEN Tom | Telenet - Fidea | 01:18 | ||
52. | VAN AMERONGEN Thijs | Telenet - Fidea | 01:19 | ||
53. | RAST Gregory | Trek - Segafredo | 01:19 | ||
54. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 01:21 | ||
55. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:21 | ||
56. | KREDER Michel | Roompot - Oranje Peloton | 01:23 | ||
57. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 01:23 | ||
58. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 01:24 | ||
59. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 01:25 | ||
60. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 01:25 | ||
61. | STALLAERT Joeri | Cibel -Cebon | 01:26 | ||
62. | VAN KESSEL Corne | Telenet - Fidea | 01:29 | ||
63. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 02:04 | ||
64. | PREMONT Christophe | Verandas Willems Cycling Team | 03:26 | ||
65. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 03:42 | ||
66. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 04:09 | ||
67. | AERTS Toon | Telenet - Fidea | 04:10 | ||
68. | NAESEN Lawrence | Cibel -Cebon | 04:19 | ||
69. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:20 | ||
70. | MARTIN Tony | Etixx - Quick-Step | 06:27 | ||
71. | BOUDAT Thomas | Direct Energie | 06:48 | ||
72. | NAESEN Oliver | IAM Cycling | 06:55 | ||
73. | CORDEEL Sander | Verandas Willems Cycling Team | 06:57 | ||
74. | GESCHKE Simon | Team Giant - Alpecin | 06:58 | ||
75. | CLAEYS Dimitri | Wanty - Groupe Gobert | 06:58 | ||
76. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 06:59 | ||
77. | HABEAUX Gregory | Wallonie - Bruxelles | 07:25 | ||
78. | BREEN Vegard | Fortuneo - Vital Concept | 08:25 | ||
79. | MEURISSE Xandro | Crelan - Vastgoedservice | 08:25 | ||
80. | VAN KEIRSBULCK Guillaume | Etixx - Quick-Step | 08:31 | ||
81. | GRUZDEV Dmitriy | Astana Pro Team | 08:32 | ||
82. | TLEUBAYEV Ruslan | Astana Pro Team | 08:41 | ||
83. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 08:52 | ||
84. | FRöHLINGER Johannes | Team Giant - Alpecin | 08:57 | ||
85. | VAN STAEYEN Michael | Cofidis, Solutions Crédits | 09:00 | ||
86. | SMUKULIS Gatis | Astana Pro Team | 09:58 | ||
87. | MULLEN Ryan | Cannondale Pro Cycling Team | 11:03 | ||
88. | MERLIER Tim | Crelan - Vastgoedservice | 11:06 | ||
89. | HUREL Tony | Direct Energie | 11:13 | ||
90. | KEISSE Iljo | Etixx - Quick-Step | 11:14 | ||
91. | QUEMENEUR Perrig | Direct Energie | 11:22 | ||
92. | CLEPPE Nicolas | Telenet - Fidea | 11:26 | ||
93. | BEPPU Fumiyuki | Trek - Segafredo | 11:28 | ||
94. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 11:36 | ||
95. | MCLAY Daniel | Fortuneo - Vital Concept | 14:06 | ||
96. | VAN ZUMMEREN Stef | Verandas Willems Cycling Team | 14:29 | ||
97. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 14:48 | ||
98. | DELFOSSE Sebastien | Wallonie - Bruxelles | 15:56 | ||
99. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 16:07 | ||
100. | STEVENS Timothy | Crelan - Vastgoedservice | 16:09 | ||
101. | EVRARD Laurent | Team3M | 16:20 | ||
102. | LAGUTIN Sergey | Team Katusha | 16:20 | ||
103. | CAPIOT Amaury | Topsport Vlaanderen - Baloise | 16:21 | ||
104. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 17:37 | ||
105. | STASSEN Julien | Wallonie - Bruxelles | 17:42 | ||
106. | RUIJGH Rob | Crelan - Vastgoedservice | 19:26 | ||
107. | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | 19:28 | ||
108. | ARCHBOLD Shane | Bora-Argon 18 | 20:29 | ||
109. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 20:43 | ||
110. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 21:50 | ||
111. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 22:23 | ||
112. | BOUCHER David | Crelan - Vastgoedservice | 23:00 | ||
113. | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | 24:39 | ||
114. | BENNETT Sam | Bora-Argon 18 | 25:21 | ||
115. | WALSCHEID Max | Team Giant - Alpecin | 25:27 | ||
116. | FRANCKAERT Gregory | Cibel -Cebon | 26:26 | ||
117. | DE VOS Gertjan | Team3M | 31:07 |