International Österreich Rundfahrt 2016 (2.1), 2. - 9. júla (1288 km) - 68. ročník
P | 2.7. | Kitzbüheler Horn | 600 m | Clarke | ||
1. | 3.7. | Innsbruck > Salzburg | 186 km | Ruffoni | ||
2. | 4.7. | Mondsee > Steyr | 205 km | Venturini | ||
3. | 5.7. | Ardagger > Sonntagsberg | 181 km | Canty | ||
4. | 6.7. | Rottenmann > Edelweissspitze | 183 km | Hirt | ||
5. | 7.7. | Millstatt > Dobratsch | 147 km | Sterbini | ||
6. | 8.7. | Graz > Stegersbach | 204 km | Ruffoni | ||
7. | 9.7. | Bad Tatzsmannsdorf > Viedeň | 180 km | Backaert |
Štartová listina |
P | 2.7. | Kitzbüheler Horn | 600 m | Clarke |
Krátky prológ do kopca, ktorý mal priemerný sklon cez desať percent, nevytvoril medzi pretekármi veľké rozdiely, a z víťazstva sa tešil austrálsky jazdec Wiliam Clarke. Marek Čanecký zaknihoval stratu 12 sekúnd.
Výsledky | ||||||||
1. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 01:10 | 14 | ||||
2. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 00:01 | 5 | ||||
3. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:02 | 3 | ||||
4. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 00:03 | |||||
5. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:04 | |||||
6. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:04 |
47. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:12 |
7. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:04 | ||
8. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:04 | ||
9. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 00:04 | ||
10. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:04 | ||
11. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:06 | ||
12. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:06 | ||
13. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 00:06 | ||
14. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:06 | ||
15. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:06 | ||
16. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:07 | ||
17. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:07 | ||
18. | BELDA David | Team Roth | 00:07 | ||
19. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:08 | ||
20. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:08 | ||
21. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:09 | ||
22. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 00:09 | ||
23. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 00:09 | ||
24. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:09 | ||
25. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:09 | ||
26. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:10 | ||
27. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 00:10 | ||
28. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:10 | ||
29. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
30. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:10 | ||
31. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:10 | ||
32. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 00:10 | ||
33. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:11 | ||
34. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 00:11 | ||
35. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:11 | ||
36. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:11 | ||
37. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:11 | ||
38. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 00:11 | ||
39. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:11 | ||
40. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:11 | ||
41. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 00:11 | ||
42. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:11 | ||
43. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 00:11 | ||
44. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:12 | ||
45. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:12 | ||
46. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:12 | ||
47. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:12 | ||
48. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:12 | ||
49. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:12 | ||
50. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:12 | ||
51. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:12 | ||
52. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:12 | ||
53. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:12 | ||
54. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:12 | ||
55. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:12 | ||
56. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:13 | ||
57. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:13 | ||
58. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 00:13 | ||
59. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 00:13 | ||
60. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:13 | ||
61. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:13 | ||
62. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:13 | ||
63. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 00:13 | ||
64. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 00:13 | ||
65. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 00:14 | ||
66. | SPRENGER Michael | Wibatech Fuji | 00:14 | ||
67. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 00:14 | ||
68. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:14 | ||
69. | MEIER Alexander | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:14 | ||
70. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:14 | ||
71. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 00:14 | ||
72. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:14 | ||
73. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 00:14 | ||
74. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 00:14 | ||
75. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 00:14 | ||
76. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 00:15 | ||
77. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 00:15 | ||
78. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 00:15 | ||
79. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:15 | ||
80. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:15 | ||
81. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:15 | ||
82. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:16 | ||
83. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:16 | ||
84. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 00:16 | ||
85. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:16 | ||
86. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:16 | ||
87. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 00:17 | ||
88. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 00:17 | ||
89. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 00:17 | ||
90. | PER David | Adria Mobil | 00:17 | ||
91. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:17 | ||
92. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:17 | ||
93. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:17 | ||
94. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:18 | ||
95. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 00:18 | ||
96. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 00:18 | ||
97. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:18 | ||
98. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 00:18 | ||
99. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 00:18 | ||
100. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 00:18 | ||
101. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:18 | ||
102. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:19 | ||
103. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 00:19 | ||
104. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:19 | ||
105. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:19 | ||
106. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:19 | ||
107. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:19 | ||
108. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:19 | ||
109. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:20 | ||
110. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:20 | ||
111. | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | 00:20 | ||
112. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:20 | ||
113. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:20 | ||
114. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 00:21 | ||
115. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:21 | ||
116. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:21 | ||
117. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:21 | ||
118. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:22 | ||
119. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:22 | ||
120. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:22 | ||
121. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:22 | ||
122. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:22 | ||
123. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 00:23 | ||
124. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 00:23 | ||
125. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 00:24 | ||
126. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 00:24 | ||
127. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:24 | ||
128. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 00:25 | ||
129. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 00:25 | ||
130. | WIENEROITHER Matthias | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:26 | ||
131. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 00:28 | ||
132. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:38 | ||
133. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:46 | ||
DNS | KUMP Marko | Lampre - Merida | neštart. |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
1. | 3.7. | Innsbruck > Salzburg | 186 km | Ruffoni |
V hromadnom dojazde sa presadil Nicola Ruffoni, ktorý dosiahol prvé víťazstvo v sezóne. Marek Čanecký finišoval v hlavnom balíku.
Výsledky | ||||||||
1. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 4:00:51 | 14 | ||||
2. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | 5 | ||||
3. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | 3 | ||||
4. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | |||||
5. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | |||||
6. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 |
101. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:00 |
7. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
8. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 00:00 | ||
9. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
10. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
11. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
12. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
13. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
14. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
15. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:00 | ||
16. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
17. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
18. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
19. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
20. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 00:00 | ||
21. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
22. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
23. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
24. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
25. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
26. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
27. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
28. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
29. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:00 | ||
30. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
31. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
32. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
33. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
34. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
35. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
36. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
37. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
38. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:00 | ||
39. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
40. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
41. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 00:00 | ||
42. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
43. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
44. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 00:00 | ||
45. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
46. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
47. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
48. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
49. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
50. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
51. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
52. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:00 | ||
53. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
54. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
55. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
56. | BELDA David | Team Roth | 00:00 | ||
57. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
58. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
59. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
60. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
61. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
62. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
63. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
64. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
65. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
66. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
67. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:00 | ||
68. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:00 | ||
69. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
70. | PER David | Adria Mobil | 00:00 | ||
71. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
72. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
73. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
74. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
75. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
76. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:00 | ||
77. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 00:00 | ||
78. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
79. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
80. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
81. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
82. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
83. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
84. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
85. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
86. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
87. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
88. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:00 | ||
89. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
90. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
91. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 00:00 | ||
92. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
93. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
94. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
95. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
96. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
97. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
98. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
99. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
100. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
101. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
102. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 00:00 | ||
103. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
104. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
105. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 00:00 | ||
106. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
107. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 00:00 | ||
108. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:25 | ||
109. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:37 | ||
110. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:37 | ||
111. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
112. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 02:01 | ||
113. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 02:38 | ||
114. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 02:38 | ||
115. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 02:38 | ||
116. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 02:38 | ||
117. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 02:38 | ||
118. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 02:38 | ||
119. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 02:38 | ||
120. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 02:38 | ||
121. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 02:38 | ||
122. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 02:38 | ||
123. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 02:38 | ||
124. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 02:38 | ||
125. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 02:38 | ||
126. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 05:55 | ||
127. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 05:55 | ||
128. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 05:55 | ||
129. | WIENEROITHER Matthias | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 05:55 | ||
130. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:32 | ||
DNF | MEIER Alexander | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SPRENGER Michael | Wibatech Fuji | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 4:01:54 | 3 | ||||
2. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:05 | |||||
3. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:07 | |||||
4. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 00:08 | |||||
5. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:09 | |||||
6. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:11 |
41. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:19 |
7. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:11 | ||
8. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:11 | ||
9. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 00:11 | ||
10. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:11 | ||
11. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:12 | ||
12. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:13 | ||
13. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 00:13 | ||
14. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:13 | ||
15. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:14 | ||
16. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:14 | ||
17. | BELDA David | Team Roth | 00:14 | ||
18. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 00:14 | ||
19. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:15 | ||
20. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:16 | ||
21. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:16 | ||
22. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:16 | ||
23. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:17 | ||
24. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 00:17 | ||
25. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:17 | ||
26. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:17 | ||
27. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:17 | ||
28. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:17 | ||
29. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 00:18 | ||
30. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:18 | ||
31. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:18 | ||
32. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
33. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 00:18 | ||
34. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:18 | ||
35. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:18 | ||
36. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:18 | ||
37. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 00:18 | ||
38. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:19 | ||
39. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:19 | ||
40. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:19 | ||
41. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:19 | ||
42. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:19 | ||
43. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:19 | ||
44. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:19 | ||
45. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:19 | ||
46. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:19 | ||
47. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:19 | ||
48. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:19 | ||
49. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:19 | ||
50. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:20 | ||
51. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 00:20 | ||
52. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 00:20 | ||
53. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:20 | ||
54. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:20 | ||
55. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:20 | ||
56. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 00:20 | ||
57. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 00:20 | ||
58. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 00:21 | ||
59. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 00:21 | ||
60. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:21 | ||
61. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:21 | ||
62. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 00:21 | ||
63. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:21 | ||
64. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 00:21 | ||
65. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 00:21 | ||
66. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 00:22 | ||
67. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 00:22 | ||
68. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:22 | ||
69. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:22 | ||
70. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:22 | ||
71. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:22 | ||
72. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:23 | ||
73. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 00:23 | ||
74. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:23 | ||
75. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:23 | ||
76. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:23 | ||
77. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 00:23 | ||
78. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 00:24 | ||
79. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 00:24 | ||
80. | PER David | Adria Mobil | 00:24 | ||
81. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:24 | ||
82. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:24 | ||
83. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:24 | ||
84. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 00:25 | ||
85. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 00:25 | ||
86. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 00:25 | ||
87. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:25 | ||
88. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:25 | ||
89. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 00:26 | ||
90. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:26 | ||
91. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:26 | ||
92. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:26 | ||
93. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:26 | ||
94. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:26 | ||
95. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:26 | ||
96. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 00:27 | ||
97. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:27 | ||
98. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:28 | ||
99. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:28 | ||
100. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:29 | ||
101. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:29 | ||
102. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:29 | ||
103. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:29 | ||
104. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 00:31 | ||
105. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 00:31 | ||
106. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:31 | ||
107. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 00:32 | ||
108. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 00:32 | ||
109. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:52 | ||
110. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:53 | ||
111. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 01:02 | ||
112. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 02:23 | ||
113. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 02:54 | ||
114. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 02:54 | ||
115. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 02:55 | ||
116. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 02:55 | ||
117. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 02:57 | ||
118. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 03:03 | ||
119. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 03:03 | ||
120. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 03:05 | ||
121. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 03:06 | ||
122. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 03:07 | ||
123. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 03:08 | ||
124. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 03:23 | ||
125. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 03:31 | ||
126. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 06:11 | ||
127. | BRÜNGGER Nico | Team Roth | 06:17 | ||
128. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 06:25 | ||
129. | WIENEROITHER Matthias | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:28 | ||
130. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:56 |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
2. | 4.7. | Mondsee > Steyr | 205 km | Venturini |
V druhej etape neprišiel do cieľa kompletný hlavný balík, v špurte bol najrýchlejší Clément Venturini. Marek Čanecký sa udržal v hlavnej skupine a do cieľa prišiel v rovnakom čase ako víťaz. V celkovom poradí je na krásnom 23. mieste.
Výsledky | ||||||||
1. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 4:48:25 | 14 | ||||
2. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | 5 | ||||
3. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | 3 | ||||
4. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | |||||
5. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
6. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:00 |
43. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:00 |
7. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
8. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:00 | ||
9. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
10. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
11. | PER David | Adria Mobil | 00:00 | ||
12. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
13. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
14. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
15. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
16. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:00 | ||
17. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
18. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
19. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
20. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
21. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
22. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
23. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
24. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
25. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
26. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
27. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
28. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
29. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
30. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
31. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
32. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
33. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
34. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
35. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
36. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
37. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
38. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
39. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 00:00 | ||
40. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:00 | ||
41. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
42. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 00:00 | ||
43. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
44. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:12 | ||
45. | BELDA David | Team Roth | 00:12 | ||
46. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:12 | ||
47. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
48. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:12 | ||
49. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:12 | ||
50. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:12 | ||
51. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:12 | ||
52. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 00:12 | ||
53. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 00:12 | ||
54. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:12 | ||
55. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:12 | ||
56. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 00:12 | ||
57. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:12 | ||
58. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:12 | ||
59. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:12 | ||
60. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:12 | ||
61. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 00:12 | ||
62. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:12 | ||
63. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:12 | ||
64. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:12 | ||
65. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:26 | ||
66. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 00:42 | ||
67. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 02:07 | ||
68. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 02:07 | ||
69. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:07 | ||
70. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 02:07 | ||
71. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 02:07 | ||
72. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 02:07 | ||
73. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 02:07 | ||
74. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 02:07 | ||
75. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 02:07 | ||
76. | PER Gorazd | Adria Mobil | 02:07 | ||
77. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 02:07 | ||
78. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 02:07 | ||
79. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 02:07 | ||
80. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:07 | ||
81. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 02:07 | ||
82. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 02:07 | ||
83. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 02:07 | ||
84. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:07 | ||
85. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 02:07 | ||
86. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 02:07 | ||
87. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 02:07 | ||
88. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 02:07 | ||
89. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 02:07 | ||
90. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 02:07 | ||
91. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 02:07 | ||
92. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 02:07 | ||
93. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 02:07 | ||
94. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 02:07 | ||
95. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 02:07 | ||
96. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 02:07 | ||
97. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 02:07 | ||
98. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 02:07 | ||
99. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 02:42 | ||
100. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 04:39 | ||
101. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 04:39 | ||
102. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 04:39 | ||
103. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 04:39 | ||
104. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 04:39 | ||
105. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 04:39 | ||
106. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 04:39 | ||
107. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 04:39 | ||
108. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 04:39 | ||
109. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 04:39 | ||
110. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 04:39 | ||
111. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 04:39 | ||
112. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:04 | ||
113. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 08:04 | ||
114. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 08:04 | ||
115. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 08:04 | ||
116. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 08:04 | ||
117. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 08:04 | ||
118. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 08:04 | ||
119. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 08:04 | ||
120. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 08:04 | ||
121. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 08:04 | ||
122. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 08:04 | ||
123. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 08:04 | ||
124. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 08:04 | ||
125. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 08:04 | ||
126. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 08:04 | ||
127. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 08:04 | ||
128. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 12:02 | ||
129. | WIENEROITHER Matthias | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 12:02 | ||
DNS | BRÜNGGER Nico | Team Roth | neštart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 8:50:18 | 3 | ||||
2. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:04 | |||||
3. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:10 | |||||
4. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:10 | |||||
5. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:12 | |||||
6. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:12 |
23. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:20 |
7. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 00:12 | ||
8. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:12 | ||
9. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:15 | ||
10. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:16 | ||
11. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:16 | ||
12. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:17 | ||
13. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:18 | ||
14. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:18 | ||
15. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:19 | ||
16. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:19 | ||
17. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 00:19 | ||
18. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:19 | ||
19. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:19 | ||
20. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:20 | ||
21. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:20 | ||
22. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:20 | ||
23. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 00:20 | ||
24. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:20 | ||
25. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:20 | ||
26. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 00:21 | ||
27. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:21 | ||
28. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:21 | ||
29. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:21 | ||
30. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 00:23 | ||
31. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:23 | ||
32. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:23 | ||
33. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:23 | ||
34. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:24 | ||
35. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:24 | ||
36. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 00:25 | ||
37. | PER David | Adria Mobil | 00:25 | ||
38. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:25 | ||
39. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:26 | ||
40. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:27 | ||
41. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 00:27 | ||
42. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:27 | ||
43. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:27 | ||
44. | BELDA David | Team Roth | 00:27 | ||
45. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:27 | ||
46. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:27 | ||
47. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:29 | ||
48. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:30 | ||
49. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:31 | ||
50. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:32 | ||
51. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:32 | ||
52. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:33 | ||
53. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 00:33 | ||
54. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 00:34 | ||
55. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:34 | ||
56. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:34 | ||
57. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:34 | ||
58. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:35 | ||
59. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:36 | ||
60. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 00:36 | ||
61. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:37 | ||
62. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:40 | ||
63. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:42 | ||
64. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 00:53 | ||
65. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 01:20 | ||
66. | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | 01:45 | ||
67. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 02:08 | ||
68. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 02:16 | ||
69. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 02:19 | ||
70. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 02:22 | ||
71. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 02:23 | ||
72. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 02:24 | ||
73. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 02:25 | ||
74. | PER Gorazd | Adria Mobil | 02:25 | ||
75. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 02:25 | ||
76. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 02:26 | ||
77. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 02:26 | ||
78. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 02:26 | ||
79. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:27 | ||
80. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 02:27 | ||
81. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 02:28 | ||
82. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 02:29 | ||
83. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 02:29 | ||
84. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 02:30 | ||
85. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 02:31 | ||
86. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:31 | ||
87. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 02:33 | ||
88. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 02:33 | ||
89. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 02:34 | ||
90. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 02:34 | ||
91. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 02:34 | ||
92. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 02:34 | ||
93. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:37 | ||
94. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 02:39 | ||
95. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 02:40 | ||
96. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 02:40 | ||
97. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 02:57 | ||
98. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 04:53 | ||
99. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 04:55 | ||
100. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 05:01 | ||
101. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 05:04 | ||
102. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 05:08 | ||
103. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 05:09 | ||
104. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 05:11 | ||
105. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 05:13 | ||
106. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 05:39 | ||
107. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 07:34 | ||
108. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 07:34 | ||
109. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 07:37 | ||
110. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 07:48 | ||
111. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 08:11 | ||
112. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 08:26 | ||
113. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 08:28 | ||
114. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:29 | ||
115. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 08:30 | ||
116. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 08:30 | ||
117. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 08:34 | ||
118. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 10:28 | ||
119. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 10:51 | ||
120. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 11:00 | ||
121. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 11:00 | ||
122. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 11:08 | ||
123. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 11:08 | ||
124. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 11:11 | ||
125. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 11:12 | ||
126. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 11:28 | ||
127. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 14:30 | ||
128. | WIENEROITHER Matthias | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 18:31 | ||
129. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 18:59 |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
3. | 5.7. | Ardagger > Sonntagsberg | 181 km | Canty |
Víťazom prvej etapy, ktorá finišovala na vrchole stúpania, sa stal austrálsky jazdec Brendan Candy, ale na čelo poradia sa dostal Markus Eibegger, ktorého sme videli aj na Okolo Slovenska, kde obsadil desiatu priečku v GC a vyhral tretiu etapu. Marek Čanecký pokračoval vo veľmi dobrých výkonoch a udržal si svoju pozíciu v poradí.
Výsledky | ||||||||
1. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 4:59:20 | 14 | ||||
2. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:11 | 5 | ||||
3. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:17 | 3 | ||||
4. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:17 | |||||
5. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:17 | |||||
6. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:20 |
28. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 01:26 |
7. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:22 | ||
8. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:22 | ||
9. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 00:26 | ||
10. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:28 | ||
11. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:31 | ||
12. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:31 | ||
13. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:39 | ||
14. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:44 | ||
15. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:44 | ||
16. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:54 | ||
17. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 00:57 | ||
18. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:59 | ||
19. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 01:05 | ||
20. | BALDO Nicolas | Team Roth | 01:10 | ||
21. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:10 | ||
22. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 01:18 | ||
23. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 01:18 | ||
24. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 01:18 | ||
25. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 01:23 | ||
26. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 01:23 | ||
27. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 01:26 | ||
28. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 01:26 | ||
29. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 01:32 | ||
30. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 01:38 | ||
31. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 01:44 | ||
32. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 01:44 | ||
33. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 01:52 | ||
34. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 01:57 | ||
35. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 02:01 | ||
36. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 02:14 | ||
37. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 02:14 | ||
38. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 02:14 | ||
39. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 02:14 | ||
40. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 02:14 | ||
41. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 02:39 | ||
42. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 02:50 | ||
43. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 02:56 | ||
44. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:56 | ||
45. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 03:08 | ||
46. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 03:11 | ||
47. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 03:17 | ||
48. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 03:25 | ||
49. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 03:34 | ||
50. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 03:36 | ||
51. | BELDA David | Team Roth | 03:36 | ||
52. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 03:45 | ||
53. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 03:47 | ||
54. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 03:50 | ||
55. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 04:03 | ||
56. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 04:03 | ||
57. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 04:17 | ||
58. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 04:17 | ||
59. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 04:22 | ||
60. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 04:34 | ||
61. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 04:36 | ||
62. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 04:41 | ||
63. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 05:06 | ||
64. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 05:08 | ||
65. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 05:15 | ||
66. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 05:15 | ||
67. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 05:40 | ||
68. | PIRES Bruno | Team Roth | 05:40 | ||
69. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 05:45 | ||
70. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 05:45 | ||
71. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 05:45 | ||
72. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 06:03 | ||
73. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 06:13 | ||
74. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 06:17 | ||
75. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 06:26 | ||
76. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 06:26 | ||
77. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 06:26 | ||
78. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 06:33 | ||
79. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:34 | ||
80. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 06:34 | ||
81. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 06:47 | ||
82. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 06:52 | ||
83. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 06:56 | ||
84. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 06:56 | ||
85. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 07:00 | ||
86. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 07:00 | ||
87. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 07:00 | ||
88. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 07:11 | ||
89. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 07:11 | ||
90. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 07:14 | ||
91. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 07:17 | ||
92. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 07:24 | ||
93. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 07:26 | ||
94. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 07:26 | ||
95. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 07:26 | ||
96. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 07:26 | ||
97. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 07:26 | ||
98. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 07:26 | ||
99. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 07:39 | ||
100. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 08:02 | ||
101. | PER David | Adria Mobil | 08:16 | ||
102. | PER Gorazd | Adria Mobil | 08:16 | ||
103. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 08:16 | ||
104. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 08:16 | ||
105. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 08:21 | ||
106. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 08:25 | ||
107. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 08:25 | ||
108. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 08:35 | ||
109. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 08:35 | ||
110. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 08:51 | ||
111. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:51 | ||
112. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 08:51 | ||
113. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 09:03 | ||
114. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 09:03 | ||
115. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 09:32 | ||
116. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 09:32 | ||
117. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 09:49 | ||
118. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 09:49 | ||
119. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 10:16 | ||
120. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 10:16 | ||
121. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 10:21 | ||
122. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 10:49 | ||
123. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 11:23 | ||
124. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 11:42 | ||
125. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 12:25 | ||
126. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 13:13 | ||
127. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 13:13 | ||
DNF | THURAU Bjorn | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | WIENEROITHER Matthias | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 13:49:58 | 3 | ||||
2. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:04 | |||||
3. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 00:13 | |||||
4. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:17 | |||||
5. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:23 | |||||
6. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:24 |
22. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 01:26 |
7. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:27 | ||
8. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:29 | ||
9. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:30 | ||
10. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:31 | ||
11. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:33 | ||
12. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:44 | ||
13. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:47 | ||
14. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:51 | ||
15. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:57 | ||
16. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 01:03 | ||
17. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 01:03 | ||
18. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:06 | ||
19. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 01:19 | ||
20. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 01:21 | ||
21. | BALDO Nicolas | Team Roth | 01:24 | ||
22. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 01:26 | ||
23. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 01:26 | ||
24. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 01:27 | ||
25. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 01:31 | ||
26. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 01:34 | ||
27. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 01:34 | ||
28. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 01:35 | ||
29. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 01:36 | ||
30. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 01:52 | ||
31. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 01:53 | ||
32. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 01:54 | ||
33. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 02:11 | ||
34. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 02:14 | ||
35. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 02:19 | ||
36. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 02:21 | ||
37. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 02:21 | ||
38. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 02:28 | ||
39. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 02:36 | ||
40. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 02:36 | ||
41. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 03:00 | ||
42. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 03:03 | ||
43. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 03:05 | ||
44. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 03:25 | ||
45. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 03:35 | ||
46. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 03:39 | ||
47. | BELDA David | Team Roth | 03:43 | ||
48. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 03:48 | ||
49. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 03:58 | ||
50. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 04:26 | ||
51. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 04:42 | ||
52. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 05:27 | ||
53. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 05:32 | ||
54. | PIRES Bruno | Team Roth | 05:53 | ||
55. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 05:58 | ||
56. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 06:02 | ||
57. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 06:10 | ||
58. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 06:16 | ||
59. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 06:24 | ||
60. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 06:27 | ||
61. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 06:33 | ||
62. | WEENING Pieter | Roompot - Oranje Peloton | 06:33 | ||
63. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 06:48 | ||
64. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 06:52 | ||
65. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 06:53 | ||
66. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 06:54 | ||
67. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 06:54 | ||
68. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 07:12 | ||
69. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 07:18 | ||
70. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 07:35 | ||
71. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 07:44 | ||
72. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 07:59 | ||
73. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 08:16 | ||
74. | PER David | Adria Mobil | 08:21 | ||
75. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 08:24 | ||
76. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 08:29 | ||
77. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 08:32 | ||
78. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 08:53 | ||
79. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 08:53 | ||
80. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 08:58 | ||
81. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 09:02 | ||
82. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 09:13 | ||
83. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 09:22 | ||
84. | AHLSTRAND Jonas | Cofidis, Solutions Crédits | 09:29 | ||
85. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 09:30 | ||
86. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 09:31 | ||
87. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 09:56 | ||
88. | PER Gorazd | Adria Mobil | 10:21 | ||
89. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 10:25 | ||
90. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 10:30 | ||
91. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 10:42 | ||
92. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 10:46 | ||
93. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 11:02 | ||
94. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 11:05 | ||
95. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 11:20 | ||
96. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 11:21 | ||
97. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 11:51 | ||
98. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 11:53 | ||
99. | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | 12:53 | ||
100. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 12:59 | ||
101. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 13:11 | ||
102. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 13:18 | ||
103. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 13:20 | ||
104. | OMIRZAKOV Dias | Astana Pro Team | 13:48 | ||
105. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 13:48 | ||
106. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 13:48 | ||
107. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 13:55 | ||
108. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 14:14 | ||
109. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 14:24 | ||
110. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 14:43 | ||
111. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 15:17 | ||
112. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 15:38 | ||
113. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 15:49 | ||
114. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 17:00 | ||
115. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 17:05 | ||
116. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 17:34 | ||
117. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 17:48 | ||
118. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 17:57 | ||
119. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 18:17 | ||
120. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 18:22 | ||
121. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 18:56 | ||
122. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 19:10 | ||
123. | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | 19:43 | ||
124. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 20:41 | ||
125. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 21:24 | ||
126. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 23:36 | ||
127. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 26:05 |
Vyjadrenie Mareka Čaneckého pred etapou |
"V nedeľu som sa snažil dostať do úniku, ale chcelo sa tam dostať strašne veľa ľudí a pelotón nikoho nechcel pustiť, takže skončilo to špurtom. Zažil som už aj ja hromadný pád spôsobený motorkármi. Rozhodli sa nás predbiehať v zúženej ceste a padlo to. Ja som to ustál a keď som si myslel, že som sa tomu vyhol, zozadu do mňa vrazil pretekár Bardiani a vymrštilo ma z bicykla. Oškrel som sa, ale hlavne, že mohol pokračovať aspoň na rezerve, keďže na jednotke sa mi zlomila prehadzovačka. Odvtedy sa mi nejde dobre, ale budem sa snažiť ďalej. Mrzí ma, že som v nedeľu nepomohol Tratnikovi v šprintérskom vláčiku." |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
4. | 6.7. | Rottenmann > Edelweissspitze | 183 km | Hirt |
Náročné cieľové stúpanie najlepšie zvládol český jazdec Jan Hirt, ktorý si v cieli vybudoval pekný náskok a zároveň sa dostal na vedúcu priečku v GC. Marek Čanecký finišoval v druhej časti štartového poľa. Pred etapou avizoval, že ju vypustí, takýto supernáročný dojazd nie je nič pre neho a má za sebou veľmi ťažký jún. Bojovať o celkové poradie sa skôr pokúsi na augustovej Czech Cycling Tour.
Výsledky | ||||||||
1. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 5:17:23 | 14 | ||||
2. | BELDA David | Team Roth | 00:43 | 5 | ||||
3. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:18 | 3 | ||||
4. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 01:20 | |||||
5. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:20 | |||||
6. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 01:34 |
105. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 28:33 |
7. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 01:47 | ||
8. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 02:42 | ||
9. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 02:46 | ||
10. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 02:46 | ||
11. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 03:08 | ||
12. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 03:30 | ||
13. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 03:33 | ||
14. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 03:41 | ||
15. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 03:43 | ||
16. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:56 | ||
17. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 04:07 | ||
18. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 04:47 | ||
19. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 05:17 | ||
20. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 05:31 | ||
21. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 06:00 | ||
22. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 06:14 | ||
23. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 06:25 | ||
24. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 06:46 | ||
25. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 07:04 | ||
26. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 08:09 | ||
27. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 08:09 | ||
28. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 08:09 | ||
29. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 08:09 | ||
30. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 08:09 | ||
31. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 08:21 | ||
32. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 08:24 | ||
33. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 08:30 | ||
34. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 08:38 | ||
35. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 10:08 | ||
36. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 10:11 | ||
37. | BALDO Nicolas | Team Roth | 10:21 | ||
38. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 11:30 | ||
39. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 12:50 | ||
40. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 13:05 | ||
41. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 13:05 | ||
42. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 13:22 | ||
43. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 13:40 | ||
44. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 14:33 | ||
45. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 14:52 | ||
46. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 14:58 | ||
47. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 14:58 | ||
48. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 15:50 | ||
49. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 16:07 | ||
50. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 16:45 | ||
51. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 17:17 | ||
52. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 19:11 | ||
53. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 19:11 | ||
54. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 19:11 | ||
55. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 19:11 | ||
56. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 19:11 | ||
57. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 19:11 | ||
58. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 19:46 | ||
59. | PIRES Bruno | Team Roth | 20:06 | ||
60. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 20:06 | ||
61. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 20:06 | ||
62. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 20:31 | ||
63. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 20:34 | ||
64. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 20:37 | ||
65. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 20:37 | ||
66. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 20:51 | ||
67. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 21:20 | ||
68. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 21:27 | ||
69. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 22:06 | ||
70. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 22:15 | ||
71. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 23:07 | ||
72. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 23:07 | ||
73. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 23:07 | ||
74. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 23:27 | ||
75. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 24:38 | ||
76. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 24:38 | ||
77. | PER David | Adria Mobil | 24:38 | ||
78. | PER Gorazd | Adria Mobil | 24:38 | ||
79. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 24:38 | ||
80. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 24:38 | ||
81. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 24:38 | ||
82. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 24:38 | ||
83. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 24:38 | ||
84. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 24:38 | ||
85. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 24:38 | ||
86. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 24:38 | ||
87. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 24:38 | ||
88. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 25:00 | ||
89. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 25:08 | ||
90. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 25:08 | ||
91. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 25:08 | ||
92. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 25:11 | ||
93. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 25:17 | ||
94. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 25:23 | ||
95. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 25:48 | ||
96. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 26:04 | ||
97. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 26:38 | ||
98. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 26:56 | ||
99. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 27:12 | ||
100. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 27:47 | ||
101. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 28:01 | ||
102. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 28:01 | ||
103. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 28:01 | ||
104. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 28:01 | ||
105. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 28:33 | ||
106. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 29:51 | ||
107. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 29:56 | ||
108. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 31:29 | ||
109. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 31:41 | ||
110. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 31:41 | ||
111. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 32:07 | ||
112. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 32:07 | ||
113. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 32:07 | ||
114. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 32:39 | ||
115. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 34:25 | ||
116. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 35:47 | ||
117. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 37:26 | ||
118. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 37:29 | ||
119. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 37:29 | ||
120. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 39:15 | ||
121. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 41:18 | ||
DNF | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | MARTINEZ Yannick | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | WAUCH Tobias | Wibatech Fuji | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 19:07:35 | 3 | ||||
2. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:17 | |||||
3. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 01:29 | |||||
4. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:33 | |||||
5. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 01:49 | |||||
6. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 02:06 |
69. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 29:45 |
7. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 03:23 | ||
8. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 03:31 | ||
9. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:42 | ||
10. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 03:53 | ||
11. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 03:58 | ||
12. | BELDA David | Team Roth | 04:06 | ||
13. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 04:22 | ||
14. | NOVAK Domen | Adria Mobil | 04:32 | ||
15. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 05:00 | ||
16. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 05:08 | ||
17. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 05:54 | ||
18. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:07 | ||
19. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 06:29 | ||
20. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 07:36 | ||
21. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 07:53 | ||
22. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 08:08 | ||
23. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | 08:08 | ||
24. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 08:52 | ||
25. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 08:54 | ||
26. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 09:00 | ||
27. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 09:26 | ||
28. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 09:37 | ||
29. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 09:43 | ||
30. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 10:03 | ||
31. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 10:24 | ||
32. | BALDO Nicolas | Team Roth | 11:31 | ||
33. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 11:32 | ||
34. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 11:43 | ||
35. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 11:51 | ||
36. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 12:58 | ||
37. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 13:37 | ||
38. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 15:03 | ||
39. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 16:11 | ||
40. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 16:12 | ||
41. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 16:53 | ||
42. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 17:28 | ||
43. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 17:58 | ||
44. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 18:49 | ||
45. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 19:56 | ||
46. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 20:47 | ||
47. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 22:03 | ||
48. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 22:08 | ||
49. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 22:41 | ||
50. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 22:55 | ||
51. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 23:08 | ||
52. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 23:13 | ||
53. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 23:19 | ||
54. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 23:28 | ||
55. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 24:24 | ||
56. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 24:49 | ||
57. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 24:59 | ||
58. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 25:21 | ||
59. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 25:40 | ||
60. | PIRES Bruno | Team Roth | 25:45 | ||
61. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 25:49 | ||
62. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 25:51 | ||
63. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 26:30 | ||
64. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 26:44 | ||
65. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 27:29 | ||
66. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 27:39 | ||
67. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 27:59 | ||
68. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 29:05 | ||
69. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 29:45 | ||
70. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 29:47 | ||
71. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 31:12 | ||
72. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 31:42 | ||
73. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 31:42 | ||
74. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 31:59 | ||
75. | PER David | Adria Mobil | 32:45 | ||
76. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 33:03 | ||
77. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 33:12 | ||
78. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 33:18 | ||
79. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 33:26 | ||
80. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 33:35 | ||
81. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 33:55 | ||
82. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 34:05 | ||
83. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 34:16 | ||
84. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 34:33 | ||
85. | PER Gorazd | Adria Mobil | 34:45 | ||
86. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 34:53 | ||
87. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 35:10 | ||
88. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 35:16 | ||
89. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 35:44 | ||
90. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 35:46 | ||
91. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 36:29 | ||
92. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 37:17 | ||
93. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 37:23 | ||
94. | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | 37:56 | ||
95. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 38:12 | ||
96. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 38:17 | ||
97. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 38:19 | ||
98. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 38:29 | ||
99. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 39:08 | ||
100. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 39:24 | ||
101. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 40:14 | ||
102. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 40:46 | ||
103. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 40:47 | ||
104. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 43:16 | ||
105. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 43:17 | ||
106. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 43:46 | ||
107. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 44:07 | ||
108. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 45:35 | ||
109. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 45:54 | ||
110. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 46:08 | ||
111. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 46:58 | ||
112. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 47:31 | ||
113. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 48:32 | ||
114. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 49:01 | ||
115. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 50:23 | ||
116. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 53:52 | ||
117. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 54:51 | ||
118. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 54:52 | ||
119. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 56:01 | ||
120. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 56:25 | ||
121. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 59:01 |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
5. | 7.7. | Millstatt > Dobratsch | 147 km | Sterbini |
Druhú horskú etapu vyhral taliansky jazdec Simone Sterbini, ktorý však nebol nebezpečný z hľadiska GC. Vedúcu priečku si udržal Jan Hirt, Marek Čanecký je v poradí sedemdesiaty.
Výsledky | ||||||||
1. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 3:36:43 | 14 | ||||
2. | BELDA David | Team Roth | 02:02 | 5 | ||||
3. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:06 | 3 | ||||
4. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 02:12 | |||||
5. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 02:12 | |||||
6. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 02:12 |
87. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 19:06 |
7. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 02:12 | ||
8. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 02:12 | ||
9. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 02:12 | ||
10. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 02:12 | ||
11. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 02:17 | ||
12. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 02:17 | ||
13. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 02:17 | ||
14. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 02:17 | ||
15. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 02:48 | ||
16. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 02:57 | ||
17. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 02:59 | ||
18. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 03:15 | ||
19. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 03:28 | ||
20. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 03:32 | ||
21. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 03:49 | ||
22. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 03:58 | ||
23. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 04:18 | ||
24. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 04:24 | ||
25. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 04:24 | ||
26. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 05:08 | ||
27. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 05:08 | ||
28. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 05:14 | ||
29. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 05:24 | ||
30. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 05:47 | ||
31. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 06:13 | ||
32. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 07:35 | ||
33. | BALDO Nicolas | Team Roth | 07:35 | ||
34. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 07:35 | ||
35. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 07:41 | ||
36. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 09:15 | ||
37. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 10:18 | ||
38. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 10:18 | ||
39. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 10:34 | ||
40. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 11:19 | ||
41. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 11:19 | ||
42. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 11:19 | ||
43. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 12:27 | ||
44. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 13:44 | ||
45. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 13:44 | ||
46. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 13:44 | ||
47. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 13:44 | ||
48. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 13:44 | ||
49. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 13:44 | ||
50. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 13:44 | ||
51. | PER David | Adria Mobil | 13:44 | ||
52. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 15:29 | ||
53. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 15:29 | ||
54. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 16:38 | ||
55. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 16:38 | ||
56. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 16:52 | ||
57. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 16:52 | ||
58. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 18:21 | ||
59. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 18:21 | ||
60. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 18:21 | ||
61. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 19:06 | ||
62. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 19:06 | ||
63. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 19:06 | ||
64. | PER Gorazd | Adria Mobil | 19:06 | ||
65. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 19:06 | ||
66. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 19:06 | ||
67. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 19:06 | ||
68. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 19:06 | ||
69. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 19:06 | ||
70. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 19:06 | ||
71. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 19:06 | ||
72. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 19:06 | ||
73. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 19:06 | ||
74. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 19:06 | ||
75. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 19:06 | ||
76. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 19:06 | ||
77. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 19:06 | ||
78. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 19:06 | ||
79. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 19:06 | ||
80. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 19:06 | ||
81. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 19:06 | ||
82. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 19:06 | ||
83. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 19:06 | ||
84. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 19:06 | ||
85. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 19:06 | ||
86. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 19:06 | ||
87. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 19:06 | ||
88. | PIRES Bruno | Team Roth | 19:06 | ||
89. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 19:06 | ||
90. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 19:16 | ||
91. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 19:16 | ||
92. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 22:41 | ||
93. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 22:41 | ||
94. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 22:41 | ||
95. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 22:41 | ||
96. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 22:41 | ||
97. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 22:41 | ||
98. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 22:41 | ||
99. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 22:41 | ||
100. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 22:41 | ||
101. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 22:41 | ||
102. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 22:41 | ||
103. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 22:41 | ||
104. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 22:41 | ||
105. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 22:41 | ||
106. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 22:41 | ||
107. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 22:41 | ||
108. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 22:41 | ||
109. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 22:41 | ||
110. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 22:41 | ||
111. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 22:41 | ||
112. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 22:41 | ||
113. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 22:41 | ||
114. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 22:41 | ||
115. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 23:14 | ||
116. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 27:36 | ||
117. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 27:36 | ||
118. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 27:36 | ||
DNS | KREDER Wesley | Roompot - Oranje Peloton | neštart. | ||
DNS | NOVAK Domen | Adria Mobil | neštart. | ||
DNF | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Fuji | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 22:46:30 | 3 | ||||
2. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:17 | |||||
3. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 01:29 | |||||
4. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:33 | |||||
5. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 01:49 | |||||
6. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 02:11 |
70. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 46:39 |
7. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 03:28 | ||
8. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:32 | ||
9. | BELDA David | Team Roth | 03:50 | ||
10. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 03:58 | ||
11. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 04:27 | ||
12. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 05:08 | ||
13. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 06:10 | ||
14. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 06:20 | ||
15. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 06:39 | ||
16. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 08:12 | ||
17. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 08:13 | ||
18. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 09:11 | ||
19. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 09:30 | ||
20. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 09:41 | ||
21. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 10:03 | ||
22. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 10:46 | ||
23. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 12:57 | ||
24. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 13:12 | ||
25. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 13:24 | ||
26. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 13:27 | ||
27. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 14:28 | ||
28. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 15:10 | ||
29. | BALDO Nicolas | Team Roth | 16:54 | ||
30. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 16:58 | ||
31. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 17:13 | ||
32. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 19:59 | ||
33. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 20:35 | ||
34. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 21:15 | ||
35. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 21:34 | ||
36. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 24:01 | ||
37. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 29:58 | ||
38. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 30:21 | ||
39. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 30:31 | ||
40. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 31:48 | ||
41. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 31:53 | ||
42. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 32:44 | ||
43. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 33:06 | ||
44. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 33:28 | ||
45. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 34:22 | ||
46. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 34:40 | ||
47. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 34:52 | ||
48. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 35:13 | ||
49. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 36:43 | ||
50. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 36:50 | ||
51. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 37:06 | ||
52. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 37:11 | ||
53. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 37:21 | ||
54. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 39:02 | ||
55. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 39:08 | ||
56. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 39:37 | ||
57. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 40:13 | ||
58. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 41:08 | ||
59. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 41:23 | ||
60. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 41:30 | ||
61. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 42:34 | ||
62. | PIRES Bruno | Team Roth | 42:39 | ||
63. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 43:34 | ||
64. | PER David | Adria Mobil | 44:17 | ||
65. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 44:23 | ||
66. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 44:33 | ||
67. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 44:44 | ||
68. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 46:09 | ||
69. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 46:15 | ||
70. | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | 46:39 | ||
71. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 46:48 | ||
72. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 47:29 | ||
73. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 48:06 | ||
74. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 48:10 | ||
75. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 48:36 | ||
76. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 48:53 | ||
77. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 50:01 | ||
78. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 50:12 | ||
79. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 50:13 | ||
80. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 50:16 | ||
81. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 50:20 | ||
82. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 50:49 | ||
83. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 51:27 | ||
84. | PER Gorazd | Adria Mobil | 51:39 | ||
85. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 52:11 | ||
86. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 52:38 | ||
87. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 52:40 | ||
88. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 53:23 | ||
89. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 54:04 | ||
90. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 54:34 | ||
91. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 54:45 | ||
92. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 55:39 | ||
93. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 56:02 | ||
94. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 57:46 | ||
95. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 57:52 | ||
96. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 58:03 | ||
97. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 58:41 | ||
98. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 58:46 | ||
99. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 58:48 | ||
100. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 59:53 | ||
101. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 1:00:11 | ||
102. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 1:00:43 | ||
103. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 1:01:16 | ||
104. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 1:02:29 | ||
105. | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | 1:02:48 | ||
106. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 1:03:02 | ||
107. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 1:03:45 | ||
108. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 1:03:52 | ||
109. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 1:04:36 | ||
110. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 1:04:48 | ||
111. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 1:08:00 | ||
112. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 1:09:30 | ||
113. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 1:14:21 | ||
114. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 1:15:21 | ||
115. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 1:15:47 | ||
116. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 1:16:30 | ||
117. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 1:16:54 | ||
118. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 1:19:30 |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
6. | 8.7. | Graz > Stegersbach | 204 km | Ruffoni |
Výsledky | ||||||||
1. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 4:41:51 | 14 | ||||
2. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | 5 | ||||
3. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 00:00 | 3 | ||||
4. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | |||||
5. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | |||||
6. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 |
DNF | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | odstúpil |
7. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
8. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
9. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
10. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
11. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
12. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 00:00 | ||
13. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
14. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 00:00 | ||
15. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
16. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
17. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
18. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
19. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 00:00 | ||
20. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
21. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
22. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
23. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
24. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 00:00 | ||
25. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
26. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
27. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
28. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
29. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
30. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
31. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
32. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
33. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
34. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
35. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
36. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
37. | BELDA David | Team Roth | 00:00 | ||
38. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
39. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
40. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
41. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
42. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
43. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
44. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
45. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
46. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:00 | ||
47. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
48. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
49. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
50. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
51. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 00:00 | ||
52. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
53. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:00 | ||
54. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
55. | PER Gorazd | Adria Mobil | 00:00 | ||
56. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
57. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
58. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 00:00 | ||
59. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
60. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 00:00 | ||
61. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:00 | ||
62. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
63. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:00 | ||
64. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
65. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
66. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
67. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
68. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
69. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
70. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
71. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 00:00 | ||
72. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
73. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
74. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
75. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
76. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
77. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
78. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 00:00 | ||
79. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
80. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
81. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 00:00 | ||
82. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
83. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
84. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
85. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
86. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
87. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 00:00 | ||
88. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
89. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
90. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
91. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:00 | ||
92. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
93. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
94. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 00:00 | ||
95. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
96. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 00:00 | ||
97. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:00 | ||
98. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 00:00 | ||
99. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
100. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 00:00 | ||
101. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 00:00 | ||
102. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
103. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
104. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
105. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
106. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
107. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
108. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 00:00 | ||
109. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
110. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:00 | ||
111. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 02:21 | ||
112. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 02:21 | ||
113. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 07:17 | ||
114. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:38 | ||
DNF | BOŽIČ Jon | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | ČANECKÝ Marek | Amplatz - BMC | odstúpil | ||
DNF | PER David | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 27:28:21 | 3 | ||||
2. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:17 | |||||
3. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 01:29 | |||||
4. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:31 | |||||
5. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 01:49 | |||||
6. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 02:11 |
7. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 03:28 | ||
8. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:32 | ||
9. | BELDA David | Team Roth | 03:50 | ||
10. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 03:58 | ||
11. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 04:27 | ||
12. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 05:08 | ||
13. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 06:10 | ||
14. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 06:20 | ||
15. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 06:39 | ||
16. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 08:12 | ||
17. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 08:13 | ||
18. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 09:11 | ||
19. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 09:30 | ||
20. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 09:41 | ||
21. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 10:03 | ||
22. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 10:46 | ||
23. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 12:51 | ||
24. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 13:12 | ||
25. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 13:24 | ||
26. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 13:27 | ||
27. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 14:28 | ||
28. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 15:10 | ||
29. | BALDO Nicolas | Team Roth | 16:54 | ||
30. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 16:58 | ||
31. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 17:13 | ||
32. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 19:59 | ||
33. | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | 20:35 | ||
34. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 21:15 | ||
35. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 21:34 | ||
36. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 24:01 | ||
37. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 29:55 | ||
38. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 30:21 | ||
39. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 30:31 | ||
40. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 31:48 | ||
41. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 32:44 | ||
42. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 33:06 | ||
43. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 33:28 | ||
44. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 34:14 | ||
45. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 34:22 | ||
46. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 34:40 | ||
47. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 34:52 | ||
48. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 35:13 | ||
49. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 36:43 | ||
50. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 36:50 | ||
51. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 37:06 | ||
52. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 37:11 | ||
53. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 37:21 | ||
54. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 38:59 | ||
55. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 39:08 | ||
56. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 39:37 | ||
57. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 40:13 | ||
58. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 41:08 | ||
59. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 41:23 | ||
60. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 41:30 | ||
61. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 42:34 | ||
62. | PIRES Bruno | Team Roth | 42:39 | ||
63. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 43:34 | ||
64. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 44:23 | ||
65. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 44:33 | ||
66. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 44:44 | ||
67. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 46:09 | ||
68. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 46:12 | ||
69. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 46:48 | ||
70. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 47:29 | ||
71. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 48:06 | ||
72. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 48:36 | ||
73. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 48:53 | ||
74. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 50:01 | ||
75. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 50:12 | ||
76. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 50:13 | ||
77. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 50:16 | ||
78. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 50:20 | ||
79. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 50:31 | ||
80. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 50:49 | ||
81. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 51:27 | ||
82. | PER Gorazd | Adria Mobil | 51:39 | ||
83. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 52:11 | ||
84. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 52:38 | ||
85. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 52:40 | ||
86. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 53:23 | ||
87. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 54:04 | ||
88. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 54:34 | ||
89. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 54:45 | ||
90. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 55:39 | ||
91. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 56:02 | ||
92. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 57:46 | ||
93. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 57:52 | ||
94. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 58:03 | ||
95. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 58:41 | ||
96. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 58:46 | ||
97. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 58:48 | ||
98. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 59:53 | ||
99. | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | 1:00:11 | ||
100. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 1:00:43 | ||
101. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 1:01:16 | ||
102. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 1:02:29 | ||
103. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 1:02:58 | ||
104. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 1:03:45 | ||
105. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 1:03:52 | ||
106. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 1:04:48 | ||
107. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 1:08:00 | ||
108. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 1:09:30 | ||
109. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 1:15:20 | ||
110. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 1:15:37 | ||
111. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 1:16:54 | ||
112. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 1:19:24 | ||
113. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 1:21:38 | ||
114. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 1:25:08 |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |
7. | 9.7. | Bad Tatzsmannsdorf > Viedeň | 180 km | Backaert |
Záverečnú etapu na vrchol malého stúpania blízko Viedne vyhral Belgičan Frederik Backaert z Wanty Groupe - Gobert. Jan Hirt si bez problémov udržal žltý dres a celkovo vyhral prvé UCI preteky svojej kariéry, ktoré mu možno otvoria cestu na novú zmluvu.
Výsledky | ||||||||
1. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 3:23:34 | 14 | ||||
2. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 00:09 | 5 | ||||
3. | BELDA David | Team Roth | 00:14 | 3 | ||||
4. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:14 | |||||
5. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 00:14 | |||||
6. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:14 |
7. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 00:14 | ||
8. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:14 | ||
9. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 00:14 | ||
10. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 00:14 | ||
11. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 00:14 | ||
12. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 00:24 | ||
13. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 00:35 | ||
14. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:35 | ||
15. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 00:35 | ||
16. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:35 | ||
17. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:35 | ||
18. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 00:35 | ||
19. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 00:35 | ||
20. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 00:35 | ||
21. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:40 | ||
22. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 00:40 | ||
23. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 00:54 | ||
24. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 01:00 | ||
25. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 01:11 | ||
26. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 01:12 | ||
27. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 01:12 | ||
28. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 01:15 | ||
29. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 01:22 | ||
30. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 01:22 | ||
31. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 01:22 | ||
32. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 01:22 | ||
33. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 01:25 | ||
34. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 01:25 | ||
35. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 01:48 | ||
36. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 01:48 | ||
37. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 01:59 | ||
38. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 01:59 | ||
39. | BALDO Nicolas | Team Roth | 01:59 | ||
40. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 01:59 | ||
41. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 02:11 | ||
42. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 02:11 | ||
43. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 02:22 | ||
44. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 02:26 | ||
45. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 02:26 | ||
46. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 02:49 | ||
47. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 02:52 | ||
48. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 02:55 | ||
49. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 02:55 | ||
50. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 02:55 | ||
51. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 02:55 | ||
52. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 02:55 | ||
53. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 03:07 | ||
54. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:28 | ||
55. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 03:28 | ||
56. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 03:28 | ||
57. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 03:42 | ||
58. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 03:53 | ||
59. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 04:06 | ||
60. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 04:15 | ||
61. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 04:20 | ||
62. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 05:07 | ||
63. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 05:07 | ||
64. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 05:07 | ||
65. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 05:07 | ||
66. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 05:07 | ||
67. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 05:07 | ||
68. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 05:07 | ||
69. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 05:07 | ||
70. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 05:07 | ||
71. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 05:07 | ||
72. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 05:07 | ||
73. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 05:07 | ||
74. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 05:35 | ||
75. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 05:51 | ||
76. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 05:51 | ||
77. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 05:51 | ||
78. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:07 | ||
79. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 06:07 | ||
80. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 06:09 | ||
81. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 06:40 | ||
82. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 06:40 | ||
83. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 06:40 | ||
84. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 06:40 | ||
85. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 06:40 | ||
86. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 06:40 | ||
87. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 06:40 | ||
88. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 06:55 | ||
89. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 06:59 | ||
90. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 07:23 | ||
91. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 07:23 | ||
92. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 07:23 | ||
93. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 07:23 | ||
94. | PIRES Bruno | Team Roth | 07:23 | ||
95. | PER Gorazd | Adria Mobil | 07:23 | ||
96. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 08:11 | ||
97. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 08:11 | ||
98. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 08:15 | ||
99. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 08:56 | ||
100. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 09:18 | ||
101. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 09:20 | ||
102. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 09:27 | ||
103. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 10:28 | ||
104. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 10:28 | ||
105. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 10:28 | ||
106. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 10:28 | ||
107. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 10:28 | ||
108. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 10:33 | ||
109. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 10:43 | ||
110. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 10:43 | ||
111. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 10:48 | ||
DNS | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | neštart. | ||
DNF | BATEK Dariusz | Wibatech Fuji | odstúpil | ||
DNF | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 30:52:09 | 125 | ||||
2. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:17 | 85 | ||||
3. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 01:29 | 70 | ||||
4. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 01:31 | 60 | ||||
5. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 01:49 | 50 | ||||
6. | PERNSTEINER Hermann | Amplatz - BMC | 02:21 | 40 |
7. | EIBEGGER Markus | Team Felbermayr - Simplon Wels | 03:21 | 35 | |
8. | CANTY Brendan | Drapac Professional Cycling | 03:28 | 30 | |
9. | BELDA David | Team Roth | 03:46 | 25 | |
10. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 04:19 | 20 | |
11. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 04:48 | 15 | |
12. | RYBALKIN Aleksey | Gazprom-RusVelo | 05:54 | 10 | |
13. | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | 06:10 | 5 | |
14. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 07:05 | 5 | |
15. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 07:28 | 5 | |
16. | ROGINA Radoslav | Adria Mobil | 08:38 | 3 | |
17. | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:24 | 3 | |
18. | NORRIS Lachlan | Drapac Professional Cycling | 09:32 | 3 | |
19. | TRATNIK Jan | Amplatz - BMC | 09:51 | 3 | |
20. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 10:02 | 3 | |
21. | TOLHOEK Antwan | Roompot - Oranje Peloton | 10:24 | 3 | |
22. | MOLARD Rudy | Cofidis, Solutions Crédits | 10:46 | 3 | |
23. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 15:30 | 3 | |
24. | RABITSCH Stephan | Team Felbermayr - Simplon Wels | 15:32 | 3 | |
25. | TRETTWER Helmut | WSA-Greenlife | 15:39 | 3 | |
26. | BISSINGER Florian | WSA-Greenlife | 16:11 | ||
27. | GOLCER Jure | Adria Mobil | 17:18 | ||
28. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 17:56 | ||
29. | SZMYD Sylwester | CCC Sprandi Polkowice | 18:20 | ||
30. | BALDO Nicolas | Team Roth | 18:39 | ||
31. | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | 21:33 | ||
32. | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | 22:23 | ||
33. | MANNION Gavin | Drapac Professional Cycling | 22:34 | ||
34. | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 24:48 | ||
35. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 26:13 | ||
36. | ZAKHAROV Artyom | Astana Pro Team | 32:16 | ||
37. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 32:56 | ||
38. | VAN EMPEL Etienne | Roompot - Oranje Peloton | 33:33 | ||
39. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 34:48 | ||
40. | LEOPOLD Hans-Jörg | WSA-Greenlife | 36:06 | ||
41. | KUSZTOR Peter | Amplatz - BMC | 36:19 | ||
42. | KÄMNA Lennard | Stölting Service Group | 36:37 | ||
43. | BACKAERT Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 36:42 | ||
44. | MORAJKO Jacek | Wibatech Fuji | 37:32 | ||
45. | BAJČ Andi | Amplatz - BMC | 37:37 | ||
46. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 37:59 | ||
47. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 38:17 | ||
48. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 40:07 | ||
49. | REUTTER Sven | Stölting Service Group | 40:18 | ||
50. | BOSMAN Patrick | Tirol Cycling Team | 41:06 | ||
51. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | 41:39 | ||
52. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 43:05 | ||
53. | PIRAZZI Stefano | Bardiani - CSF | 43:18 | ||
54. | PHELAN Adam | Drapac Professional Cycling | 43:42 | ||
55. | POLL Stefan | WSA-Greenlife | 45:06 | ||
56. | AGNOLI Valerio | Astana Pro Team | 45:34 | ||
57. | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | 47:09 | ||
58. | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 47:25 | ||
59. | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | 47:35 | ||
60. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 47:35 | ||
61. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot - Oranje Peloton | 49:04 | ||
62. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 49:16 | ||
63. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 49:26 | ||
64. | PIRES Bruno | Team Roth | 49:48 | ||
65. | BROŽYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 49:51 | ||
66. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 51:44 | ||
67. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 51:51 | ||
68. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 52:22 | ||
69. | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | 52:28 | ||
70. | WEISS Martin | Tirol Cycling Team | 52:32 | ||
71. | KATRAŠNIK Gašper | Adria Mobil | 53:01 | ||
72. | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | 53:26 | ||
73. | AJAZBAJEV Maxat | Astana Pro Team | 54:08 | ||
74. | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | 54:45 | ||
75. | STERBINI Simone | Bardiani - CSF | 55:15 | ||
76. | MCLAUGHLIN James | Team Felbermayr - Simplon Wels | 55:53 | ||
77. | UMHALLER Andreas | Amplatz - BMC | 56:04 | ||
78. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 56:26 | ||
79. | SCHINNAGEL Johannes | Team Felbermayr - Simplon Wels | 56:27 | ||
80. | SCHLEMMER Lukas | WSA-Greenlife | 56:57 | ||
81. | WALZEL Andreas | Team Felbermayr - Simplon Wels | 57:18 | ||
82. | TURGIS Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 58:06 | ||
83. | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | 58:43 | ||
84. | PER Gorazd | Adria Mobil | 58:48 | ||
85. | CHIRICO Luca | Bardiani - CSF | 59:13 | ||
86. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 59:23 | ||
87. | KUEN Maximilian | Amplatz - BMC | 59:27 | ||
88. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 1:00:14 | ||
89. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 1:00:27 | ||
90. | SOKOL Jan | WSA-Greenlife | 1:00:55 | ||
91. | KOEP Thomas | Stölting Service Group | 1:01:51 | ||
92. | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | 1:03:34 | ||
93. | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | 1:04:18 | ||
94. | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 1:04:39 | ||
95. | GAMPER Patrick | Tirol Cycling Team | 1:05:14 | ||
96. | TENBROCK Jonas | Stölting Service Group | 1:05:22 | ||
97. | STEIMLE Jannik | Team Felbermayr - Simplon Wels | 1:06:08 | ||
98. | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | 1:06:09 | ||
99. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 1:08:05 | ||
100. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 1:09:29 | ||
101. | JANISZEWSKI Sylwester | Wibatech Fuji | 1:10:07 | ||
102. | CLARKE William | Drapac Professional Cycling | 1:11:10 | ||
103. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 1:11:46 | ||
104. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 1:11:57 | ||
105. | EVANS Brad | Drapac Professional Cycling | 1:14:41 | ||
106. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 1:15:56 | ||
107. | DER Zsolt | Team Vorarlberg | 1:22:29 | ||
108. | JANIACZYK Blazej | Wibatech Fuji | 1:24:03 | ||
109. | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 1:27:31 | ||
110. | AUER Daniel | Team Felbermayr - Simplon Wels | 1:29:38 | ||
111. | KOPFAUF Markus | WSA-Greenlife | 1:33:05 |
profil etapy (© oesterreich-rundfahrt.at) |