Tour of Qinghai Lake 2016 (2.HC), 17. - 30. júla (1913 km) - 15. ročník
1. | 17.7. | Xining > Xining | 113 km | Rubiano | ||
2. | 18.7. | Xining > Datong | 165 km | Mareczko | ||
3. | 19.7. | Duoba > Guide | 133 km | Gidich | ||
4. | 20.7. | Guide > Qinghai Lake | 147 km | Buts | ||
5. | 21.7. | Qinghai Lake > Gangcha | 185 km | Gidich | ||
6. | 22.7. | Xihai Town > Qilan | 207 km | Lakguti | ||
7. | 23.7. | Qilian > Qingshizui | 150 km | Zurlo | ||
8. | 24.7. | Ledu > Linxia | 235 km | Marini | ||
9. | 26.7. | Tianshui > Tianshui | 100 km | Kump | ||
10. | 27.7. | Tianshui > Pingliang | 240 km | Kump | ||
11. | 28.7. | Yinchuan > Yinchuan | 123 km | Mareczko | ||
12. | 29.7. | Zhongwei > Zhongwei | 22,6 km | Vasiljkuk | ||
13. | 30.7. | Baiyin > Baiyin | 95 km | Mareczko |
Štartová listina |
1. | 17.7. | Xining > Xining | 113 km | Rubiano |
Výsledky | ||||||||
1. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 2:20:26 | 20 | ||||
2. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 10 | ||||
3. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | 5 | ||||
4. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | |||||
5. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | |||||
6. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:00 |
38. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
46. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
63. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
64. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
86. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
87. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
88. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 |
7. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
8. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
9. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
10. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
11. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
12. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
13. | YANG Zeng Tao | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
14. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
15. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
16. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
17. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
18. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
19. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
20. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
21. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
22. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
23. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
24. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
25. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
26. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
27. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
28. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
29. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
30. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
31. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
32. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
33. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
34. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
35. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
36. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
37. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
38. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
39. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
40. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
41. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
42. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
43. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
44. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
45. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
46. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
47. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
48. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
49. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
50. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
51. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
52. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
53. | KELES Fatih | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
54. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
55. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
56. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
57. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
58. | KAZEMI Ahad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
59. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
60. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
61. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
62. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
63. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
64. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
65. | AKDILEK Ahmet | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
66. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
67. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
68. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
69. | CUMING Michael | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
70. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
71. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
72. | VACCHER Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
73. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
74. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
75. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
76. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
77. | MOHD SHAIFUL ANUAR Aziz | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
78. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
79. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
80. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
81. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
82. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
83. | GUEZET Bruno | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
84. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
85. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
86. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
87. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
88. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
89. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
90. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
91. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
92. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:00 | ||
93. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
94. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
95. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
96. | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
97. | VAN DER PLOEG Paul | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
98. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
99. | RAY Alexander | Team Illuminate | 00:00 | ||
100. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
101. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
102. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
103. | TAYLOR Joshua | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
104. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
105. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
106. | MAT AMIN Mohd Shahrul | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
107. | THöMEL Tino | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
108. | SALEH Mohd Hariff | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
109. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
110. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
111. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
112. | D' URBANO Marco | Team Roth | 00:00 | ||
113. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
114. | HAGHI Alireza | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
115. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
116. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
117. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
118. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
119. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
120. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
121. | GADAY Lucas Manuel | Team Roth | 00:00 | ||
122. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
123. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
124. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
125. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
126. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
127. | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | 00:00 | ||
128. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
129. | POZDNJAKOV Kirill | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
130. | KERRISON Jesse | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
131. | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
132. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
133. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
134. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
135. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
136. | VALADE Jayson | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
137. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
138. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
139. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
140. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
141. | SCHAFER Timo | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
142. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
143. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
144. | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
145. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
146. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 00:00 | ||
147. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
148. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
149. | VIOLA Antonio | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
150. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 00:00 | ||
151. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | ||
152. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
153. | SUNDERLAND Scott | Team Illuminate | 00:00 | ||
154. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
155. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
156. | TAMOURIDIS Ioannis | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
DNF | SMITH Morgan | Kenyan Riders Downunder | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
2. | 18.7. | Xining > Datong | 165 km | Mareczko |
Prvé dve etapy v Číne nepriniesli žiadnu selekciu a rozhodovalo sa v šprintérskej koncovke. Tu sa naplno ukázala absencia rýchlych Duklákov, ktorými boli v minulosti Kolář, Baška, ale aj Kováč. V utorok a stredu už príde pelotón do kopcov.
Výsledky | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 3:41:54 | 20 | ||||
2. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 00:00 | 10 | ||||
3. | KERRISON Jesse | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | 5 | ||||
4. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | |||||
5. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | |||||
6. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 |
24. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
33. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
107. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
116. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
119. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
129. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
147. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 01:18 |
7. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
8. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
9. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
10. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
11. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
12. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
13. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
14. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 00:00 | ||
15. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
16. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
17. | D' URBANO Marco | Team Roth | 00:00 | ||
18. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
19. | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
20. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
21. | KELES Fatih | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
22. | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | 00:00 | ||
23. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
24. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
25. | VALADE Jayson | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
26. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
27. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
28. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
29. | RAY Alexander | Team Illuminate | 00:00 | ||
30. | MAT AMIN Mohd Shahrul | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
31. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
32. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
33. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
34. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
35. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
36. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
37. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
38. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
39. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
40. | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
41. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
42. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
43. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
44. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
45. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
46. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
47. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
48. | SUNDERLAND Scott | Team Illuminate | 00:00 | ||
49. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
50. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
51. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
52. | VAN DER PLOEG Paul | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
53. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
54. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
55. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
56. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
57. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
58. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
59. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
60. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
61. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
62. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
63. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
64. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
65. | JAUN Lukas | Team Roth | 00:00 | ||
66. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
67. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
68. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
69. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
70. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
71. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
72. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
73. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
74. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
75. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
76. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
77. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
78. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
79. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
80. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
81. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
82. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
83. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
84. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
85. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
86. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
87. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
88. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
89. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
90. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
91. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
92. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
93. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
94. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
95. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
96. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
97. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
98. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
99. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
100. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
101. | TAYLOR Joshua | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
102. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
103. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
104. | KAZEMI Ahad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
105. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
106. | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
107. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
108. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
109. | THöMEL Tino | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
110. | GUEZET Bruno | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
111. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
112. | HAGHI Alireza | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
113. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
114. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
115. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
116. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
117. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
118. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
119. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
120. | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
121. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
122. | AKDILEK Ahmet | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
123. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
124. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
125. | YANG Zeng Tao | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
126. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
127. | CUMING Michael | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
128. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
129. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
130. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
131. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
132. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
133. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
134. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
135. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:00 | ||
136. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
137. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
138. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
139. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
140. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
141. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
142. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:22 | ||
143. | GADAY Lucas Manuel | Team Roth | 00:24 | ||
144. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:51 | ||
145. | VACCHER Andrea | Team Roth | 01:18 | ||
146. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:18 | ||
147. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 01:18 | ||
148. | SCHAFER Timo | Stradalli - Bike Aid | 02:16 | ||
149. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 09:58 | ||
150. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 16:39 | ||
DNS | TAMOURIDIS Ioannis | Synergy Baku Cycling Project | neštart. | ||
DNS | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | neštart. | ||
DNS | VIOLA Antonio | Nippo - Vini Fantini | neštart. | ||
DNF | MOHD SHAIFUL ANUAR Aziz | Terengganu Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | POZDNJAKOV Kirill | Synergy Baku Cycling Project | odstúpil | ||
DNF | SALEH Mohd Hariff | Terengganu Cycling Team | odstúpil |
profil etapy je na dvoch okruhoch |
3. | 19.7. | Duoba > Guide | 133 km | Gidich |
Výsledky | ||||||||
1. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 3:06:10 | 20 | ||||
2. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | 10 | ||||
3. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | 5 | ||||
4. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | |||||
5. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | |||||
6. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 |
50. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 05:21 | ||
72. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 11:57 | ||
114. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
121. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
122. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
135. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
136. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 20:35 |
7. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
8. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
9. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
10. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
11. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
12. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
13. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
14. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
15. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
16. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
17. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
18. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
19. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
20. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
21. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
22. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
23. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
24. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
25. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
26. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
27. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
28. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
29. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
30. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
31. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
32. | KAZEMI Ahad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
33. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
34. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
35. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
36. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
37. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
38. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
39. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
40. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
41. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
42. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
43. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
44. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
45. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 05:21 | ||
46. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:21 | ||
47. | JAUN Lukas | Team Roth | 05:21 | ||
48. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 05:21 | ||
49. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 05:21 | ||
50. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 05:21 | ||
51. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 05:25 | ||
52. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 08:02 | ||
53. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 08:02 | ||
54. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 08:02 | ||
55. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 08:02 | ||
56. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 08:02 | ||
57. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 08:02 | ||
58. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 08:02 | ||
59. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 08:02 | ||
60. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 08:02 | ||
61. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 08:02 | ||
62. | XU Gang | Lampre - Merida | 08:02 | ||
63. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 08:02 | ||
64. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 08:02 | ||
65. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 08:02 | ||
66. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 08:02 | ||
67. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 08:02 | ||
68. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 08:56 | ||
69. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 08:56 | ||
70. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 10:07 | ||
71. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:57 | ||
72. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 11:57 | ||
73. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 11:57 | ||
74. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 11:58 | ||
75. | HAGHI Alireza | Tabriz Shahrdari Team | 11:58 | ||
76. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 11:58 | ||
77. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 11:58 | ||
78. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 11:58 | ||
79. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:58 | ||
80. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 11:58 | ||
81. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 11:58 | ||
82. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 11:58 | ||
83. | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | 11:58 | ||
84. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 11:58 | ||
85. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 11:58 | ||
86. | CUMING Michael | State of Matter MAAP Racing | 11:58 | ||
87. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 12:05 | ||
88. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 12:47 | ||
89. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 12:47 | ||
90. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 14:02 | ||
91. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 14:02 | ||
92. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 14:02 | ||
93. | KERRISON Jesse | State of Matter MAAP Racing | 14:02 | ||
94. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 14:02 | ||
95. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 14:02 | ||
96. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 14:02 | ||
97. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 14:02 | ||
98. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 14:08 | ||
99. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 20:35 | ||
100. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 20:35 | ||
101. | SUNDERLAND Scott | Team Illuminate | 20:35 | ||
102. | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | 20:35 | ||
103. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 20:35 | ||
104. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 20:35 | ||
105. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 20:35 | ||
106. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 20:35 | ||
107. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 20:35 | ||
108. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 20:35 | ||
109. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 20:35 | ||
110. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 20:35 | ||
111. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 20:35 | ||
112. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 20:35 | ||
113. | GUEZET Bruno | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 20:35 | ||
114. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
115. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 20:35 | ||
116. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 20:35 | ||
117. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 20:35 | ||
118. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 20:35 | ||
119. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 20:35 | ||
120. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 20:35 | ||
121. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
122. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
123. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 20:35 | ||
124. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 20:35 | ||
125. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 20:35 | ||
126. | VACCHER Andrea | Team Roth | 20:35 | ||
127. | D' URBANO Marco | Team Roth | 20:35 | ||
128. | VAN DER PLOEG Paul | State of Matter MAAP Racing | 20:35 | ||
129. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 20:35 | ||
130. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 20:35 | ||
131. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 20:35 | ||
132. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 20:35 | ||
133. | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | 20:35 | ||
134. | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 20:35 | ||
135. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
136. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 20:35 | ||
137. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 20:35 | ||
138. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 20:35 | ||
139. | YANG Zeng Tao | China Continental Team of Gansu Bank | 20:35 | ||
OTL | TAYLOR Joshua | State of Matter MAAP Racing | - | ||
OTL | SAMLI Ferit | Torku Sekerspor | - | ||
OTL | KELES Fatih | Torku Sekerspor | - | ||
OTL | ÖRKEN Ahmet | Torku Sekerspor | - | ||
OTL | AKDILEK Ahmet | Torku Sekerspor | - | ||
OTL | SCHAFER Timo | Stradalli - Bike Aid | - | ||
OTL | THöMEL Tino | RTS-Santic Racing Team | - | ||
OTL | GADAY Lucas Manuel | Team Roth | - | ||
OTL | RAY Alexander | Team Illuminate | - | ||
DNF | MAT AMIN Mohd Shahrul | Terengganu Cycling Team | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
4. | 20.7. | Guide > Qinghai Lake | 147 km | Buts |
Výsledky | ||||||||
1. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 4:01:51 | 20 | ||||
2. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | 10 | ||||
3. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | 5 | ||||
4. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | |||||
5. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | |||||
6. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 |
79. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 10:36 | ||
114. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
115. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
123. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
125. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
128. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
131. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 18:52 |
7. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
8. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
9. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
10. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | ||
11. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
12. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:03 | ||
13. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:03 | ||
14. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:03 | ||
15. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:03 | ||
16. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:03 | ||
17. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:03 | ||
18. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:03 | ||
19. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:03 | ||
20. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:03 | ||
21. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:03 | ||
22. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:03 | ||
23. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:03 | ||
24. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:03 | ||
25. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:03 | ||
26. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:03 | ||
27. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:03 | ||
28. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:03 | ||
29. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:03 | ||
30. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:03 | ||
31. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:03 | ||
32. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:03 | ||
33. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:03 | ||
34. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:03 | ||
35. | KAZEMI Ahad | Tabriz Shahrdari Team | 00:03 | ||
36. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:03 | ||
37. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:03 | ||
38. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:03 | ||
39. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:03 | ||
40. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:11 | ||
41. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:11 | ||
42. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:11 | ||
43. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:11 | ||
44. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:11 | ||
45. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:13 | ||
46. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:24 | ||
47. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:37 | ||
48. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:40 | ||
49. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 01:07 | ||
50. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 01:07 | ||
51. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 10:35 | ||
52. | KERRISON Jesse | State of Matter MAAP Racing | 10:35 | ||
53. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 10:36 | ||
54. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 10:36 | ||
55. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:36 | ||
56. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 10:36 | ||
57. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 10:36 | ||
58. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 10:36 | ||
59. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 10:36 | ||
60. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 10:36 | ||
61. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 10:36 | ||
62. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 10:36 | ||
63. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:36 | ||
64. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 10:36 | ||
65. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 10:36 | ||
66. | JAUN Lukas | Team Roth | 10:36 | ||
67. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 10:36 | ||
68. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 10:36 | ||
69. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:36 | ||
70. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 10:36 | ||
71. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 10:36 | ||
72. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 10:36 | ||
73. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 10:36 | ||
74. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 10:36 | ||
75. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 10:36 | ||
76. | HAGHI Alireza | Tabriz Shahrdari Team | 10:36 | ||
77. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 10:36 | ||
78. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 10:36 | ||
79. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 10:36 | ||
80. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 10:36 | ||
81. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 10:36 | ||
82. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 10:36 | ||
83. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 10:36 | ||
84. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 10:36 | ||
85. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 10:36 | ||
86. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 10:36 | ||
87. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 10:36 | ||
88. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 10:36 | ||
89. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 10:36 | ||
90. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 10:36 | ||
91. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 10:36 | ||
92. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 10:36 | ||
93. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 10:36 | ||
94. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 10:36 | ||
95. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 10:36 | ||
96. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 10:36 | ||
97. | VACCHER Andrea | Team Roth | 10:36 | ||
98. | XU Gang | Lampre - Merida | 10:36 | ||
99. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 18:52 | ||
100. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 18:52 | ||
101. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 18:52 | ||
102. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 18:52 | ||
103. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 18:52 | ||
104. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 18:52 | ||
105. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 18:52 | ||
106. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 18:52 | ||
107. | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | 18:52 | ||
108. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 18:52 | ||
109. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 18:52 | ||
110. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 18:52 | ||
111. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 18:52 | ||
112. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 18:52 | ||
113. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 18:52 | ||
114. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
115. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
116. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 18:52 | ||
117. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 18:52 | ||
118. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 18:52 | ||
119. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 18:52 | ||
120. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 18:52 | ||
121. | CUMING Michael | State of Matter MAAP Racing | 18:52 | ||
122. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 18:52 | ||
123. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
124. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 18:52 | ||
125. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
126. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 18:52 | ||
127. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 18:52 | ||
128. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
129. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 18:52 | ||
130. | GUEZET Bruno | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 18:52 | ||
131. | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | 18:52 | ||
132. | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | 18:52 | ||
133. | YANG Zeng Tao | China Continental Team of Gansu Bank | 18:52 | ||
134. | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 18:52 | ||
DNS | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | neštart. | ||
DNF | D' URBANO Marco | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | RUMAC Josip | Synergy Baku Cycling Project | odstúpil | ||
DNF | SUNDERLAND Scott | Team Illuminate | odstúpil | ||
DNF | VAN DER PLOEG Paul | State of Matter MAAP Racing | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
5. | 21.7. | Qinghai Lake > Gangcha | 185 km | Gidich |
Výsledky | ||||||||
1. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 4:02:24 | 20 | ||||
2. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 10 | ||||
3. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | 5 | ||||
4. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | |||||
5. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 00:00 | |||||
6. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:02 |
96. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 22:06 | ||
111. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 22:06 | ||
118. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
124. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
128. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
129. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
DNF | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:02 | ||
8. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:02 | ||
9. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:02 | ||
10. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:02 | ||
11. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:05 | ||
12. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:05 | ||
13. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:09 | ||
14. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:09 | ||
15. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:25 | ||
16. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:53 | ||
17. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 01:09 | ||
18. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 04:53 | ||
19. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 04:53 | ||
20. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 06:13 | ||
21. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 06:40 | ||
22. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 06:40 | ||
23. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 06:40 | ||
24. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 06:40 | ||
25. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 06:40 | ||
26. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 06:40 | ||
27. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 06:40 | ||
28. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 06:40 | ||
29. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 06:40 | ||
30. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 06:40 | ||
31. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 06:40 | ||
32. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 06:40 | ||
33. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 06:40 | ||
34. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 06:40 | ||
35. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 06:40 | ||
36. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 06:40 | ||
37. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 06:40 | ||
38. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 06:40 | ||
39. | KAZEMI Ahad | Tabriz Shahrdari Team | 06:40 | ||
40. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 06:40 | ||
41. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 06:40 | ||
42. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 06:40 | ||
43. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 06:40 | ||
44. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 06:40 | ||
45. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 06:40 | ||
46. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 06:40 | ||
47. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 06:40 | ||
48. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 06:40 | ||
49. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 06:40 | ||
50. | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | 06:40 | ||
51. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 06:40 | ||
52. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 14:05 | ||
53. | HAGHI Alireza | Tabriz Shahrdari Team | 14:09 | ||
54. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 14:09 | ||
55. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 14:09 | ||
56. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 14:09 | ||
57. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 14:09 | ||
58. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 14:09 | ||
59. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 14:09 | ||
60. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 14:09 | ||
61. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 14:09 | ||
62. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 14:09 | ||
63. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 14:09 | ||
64. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 14:09 | ||
65. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 14:09 | ||
66. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 14:09 | ||
67. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 14:09 | ||
68. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 14:09 | ||
69. | KERRISON Jesse | State of Matter MAAP Racing | 14:09 | ||
70. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 14:09 | ||
71. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 14:09 | ||
72. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 14:09 | ||
73. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 14:09 | ||
74. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 14:09 | ||
75. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 14:09 | ||
76. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 14:09 | ||
77. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 14:09 | ||
78. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 14:09 | ||
79. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 14:09 | ||
80. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 14:09 | ||
81. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 14:09 | ||
82. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 14:09 | ||
83. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 14:09 | ||
84. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 14:09 | ||
85. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 14:09 | ||
86. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 14:09 | ||
87. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 14:09 | ||
88. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 14:09 | ||
89. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 14:09 | ||
90. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 14:09 | ||
91. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 14:09 | ||
92. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 14:09 | ||
93. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 22:06 | ||
94. | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 22:06 | ||
95. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 22:06 | ||
96. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 22:06 | ||
97. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 22:06 | ||
98. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 22:06 | ||
99. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 22:06 | ||
100. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 22:06 | ||
101. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 22:06 | ||
102. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 22:06 | ||
103. | JAUN Lukas | Team Roth | 22:06 | ||
104. | VACCHER Andrea | Team Roth | 22:06 | ||
105. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 22:06 | ||
106. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 22:06 | ||
107. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 22:06 | ||
108. | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | 22:06 | ||
109. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 22:06 | ||
110. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 22:06 | ||
111. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 22:06 | ||
112. | XU Gang | Lampre - Merida | 22:06 | ||
113. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 22:06 | ||
114. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 22:06 | ||
115. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 22:06 | ||
116. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 22:06 | ||
117. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 22:06 | ||
118. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
119. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 25:03 | ||
120. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 25:03 | ||
121. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 25:03 | ||
122. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 25:03 | ||
123. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 25:03 | ||
124. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
125. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 25:03 | ||
126. | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | 25:03 | ||
127. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 25:03 | ||
128. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
129. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 25:03 | ||
130. | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | 25:03 | ||
131. | YANG Zeng Tao | China Continental Team of Gansu Bank | 25:03 | ||
DNF | CUMING Michael | State of Matter MAAP Racing | odstúpil | ||
DNF | GUEZET Bruno | Qinghai Tianyoude Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KOVÁČ Maroš | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
6. | 22.7. | Xihai Town > Qilan | 207 km | Lakguti |
Výsledky | ||||||||
1. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 4:51:16 | 20 | ||||
2. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:02 | 10 | ||||
3. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:09 | 5 | ||||
4. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:13 | |||||
5. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:13 | |||||
6. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:13 |
95. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
99. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
114. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
117. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
119. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
120. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 26:49 |
7. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:13 | ||
8. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:13 | ||
9. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:13 | ||
10. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:13 | ||
11. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:13 | ||
12. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:13 | ||
13. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:22 | ||
14. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:22 | ||
15. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:22 | ||
16. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:22 | ||
17. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:22 | ||
18. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:22 | ||
19. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:22 | ||
20. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:22 | ||
21. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:22 | ||
22. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:22 | ||
23. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:22 | ||
24. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:22 | ||
25. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:22 | ||
26. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:22 | ||
27. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:22 | ||
28. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:22 | ||
29. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:22 | ||
30. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:22 | ||
31. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:22 | ||
32. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:22 | ||
33. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:22 | ||
34. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:22 | ||
35. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:22 | ||
36. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:22 | ||
37. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:22 | ||
38. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:22 | ||
39. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:22 | ||
40. | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | 02:52 | ||
41. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 03:15 | ||
42. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 04:16 | ||
43. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 04:16 | ||
44. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 04:16 | ||
45. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 04:16 | ||
46. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 04:16 | ||
47. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 04:16 | ||
48. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 04:16 | ||
49. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 04:16 | ||
50. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 04:16 | ||
51. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 04:16 | ||
52. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 04:16 | ||
53. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 04:16 | ||
54. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 04:16 | ||
55. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 04:16 | ||
56. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 06:41 | ||
57. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 06:41 | ||
58. | VACCHER Andrea | Team Roth | 06:41 | ||
59. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 06:41 | ||
60. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 07:20 | ||
61. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 07:20 | ||
62. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 07:20 | ||
63. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 07:20 | ||
64. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 09:29 | ||
65. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 09:29 | ||
66. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 09:29 | ||
67. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 09:30 | ||
68. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 09:30 | ||
69. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 09:30 | ||
70. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 09:37 | ||
71. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 14:26 | ||
72. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 14:26 | ||
73. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 14:26 | ||
74. | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | 19:19 | ||
75. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 19:19 | ||
76. | XU Gang | Lampre - Merida | 19:19 | ||
77. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 19:19 | ||
78. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 19:19 | ||
79. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 22:19 | ||
80. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 22:31 | ||
81. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 22:31 | ||
82. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 22:31 | ||
83. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 22:31 | ||
84. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 22:31 | ||
85. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 22:31 | ||
86. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 22:31 | ||
87. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 25:19 | ||
88. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 25:25 | ||
89. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 25:25 | ||
90. | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 25:25 | ||
91. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 26:49 | ||
92. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 26:49 | ||
93. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 26:49 | ||
94. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 26:49 | ||
95. | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
96. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 26:49 | ||
97. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 26:49 | ||
98. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 26:49 | ||
99. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
100. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 26:49 | ||
101. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 26:49 | ||
102. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 26:49 | ||
103. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 26:49 | ||
104. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 26:49 | ||
105. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 26:49 | ||
106. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 26:49 | ||
107. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 26:49 | ||
108. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 26:49 | ||
109. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 26:49 | ||
110. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 26:49 | ||
111. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 26:49 | ||
112. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 26:49 | ||
113. | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | 26:49 | ||
114. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
115. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 26:49 | ||
116. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 26:49 | ||
117. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
118. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 26:49 | ||
119. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
120. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 26:49 | ||
121. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 26:49 | ||
122. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 29:52 | ||
DNF | ASADOV Elchin | Synergy Baku Cycling Project | odstúpil | ||
DNF | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | HAGHI Alireza | Tabriz Shahrdari Team | odstúpil | ||
DNF | JAUN Lukas | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | KAZEMI Ahad | Tabriz Shahrdari Team | odstúpil | ||
DNF | KERRISON Jesse | State of Matter MAAP Racing | odstúpil | ||
DNF | SAYAR Mustafa | Torku Sekerspor | odstúpil | ||
DNF | YANG Zeng Tao | China Continental Team of Gansu Bank | odstúpil | ||
DNF | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
7. | 23.7. | Qilian > Qingshizui | 150 km | Zurlo |
Výsledky | ||||||||
1. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 3:41:37 | 20 | ||||
2. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | 10 | ||||
3. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:02 | 5 | ||||
4. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:04 | |||||
5. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:04 | |||||
6. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:04 |
31. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 02:45 | ||
87. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 05:16 | ||
112. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 21:40 | ||
114. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 21:40 | ||
DNF | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:04 | ||
8. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:04 | ||
9. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:04 | ||
10. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:04 | ||
11. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:04 | ||
12. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:04 | ||
13. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:04 | ||
14. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:04 | ||
15. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:04 | ||
16. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:04 | ||
17. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:04 | ||
18. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:04 | ||
19. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:09 | ||
20. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 02:45 | ||
21. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 02:45 | ||
22. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 02:45 | ||
23. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 02:45 | ||
24. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 02:45 | ||
25. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 02:45 | ||
26. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 02:45 | ||
27. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 02:45 | ||
28. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 02:45 | ||
29. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 02:45 | ||
30. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 02:45 | ||
31. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 02:45 | ||
32. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 02:45 | ||
33. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 02:45 | ||
34. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 02:45 | ||
35. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 02:45 | ||
36. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 02:45 | ||
37. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 02:45 | ||
38. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 02:45 | ||
39. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 02:45 | ||
40. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 02:45 | ||
41. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 02:45 | ||
42. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 02:45 | ||
43. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 02:45 | ||
44. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 02:45 | ||
45. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 02:45 | ||
46. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 02:45 | ||
47. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 02:45 | ||
48. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 02:45 | ||
49. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 02:45 | ||
50. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 02:45 | ||
51. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 02:45 | ||
52. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 02:45 | ||
53. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 02:45 | ||
54. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 02:45 | ||
55. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 02:45 | ||
56. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 02:45 | ||
57. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 02:45 | ||
58. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 02:45 | ||
59. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 02:45 | ||
60. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 02:45 | ||
61. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 02:45 | ||
62. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 02:45 | ||
63. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 02:45 | ||
64. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 02:45 | ||
65. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 02:45 | ||
66. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 02:45 | ||
67. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 02:45 | ||
68. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 02:45 | ||
69. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 02:45 | ||
70. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 02:45 | ||
71. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 02:45 | ||
72. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 02:45 | ||
73. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 02:45 | ||
74. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 02:45 | ||
75. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 02:45 | ||
76. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 02:45 | ||
77. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 02:45 | ||
78. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 02:45 | ||
79. | XU Gang | Lampre - Merida | 02:45 | ||
80. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 02:45 | ||
81. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 02:45 | ||
82. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 02:45 | ||
83. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 03:05 | ||
84. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 03:12 | ||
85. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 03:26 | ||
86. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 05:16 | ||
87. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 05:16 | ||
88. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 13:31 | ||
89. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:31 | ||
90. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 13:31 | ||
91. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 13:31 | ||
92. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 13:31 | ||
93. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:31 | ||
94. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 13:31 | ||
95. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 13:31 | ||
96. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 13:31 | ||
97. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 13:31 | ||
98. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 13:31 | ||
99. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 13:31 | ||
100. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 13:31 | ||
101. | VACCHER Andrea | Team Roth | 13:31 | ||
102. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 13:31 | ||
103. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 13:31 | ||
104. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 13:37 | ||
105. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 19:38 | ||
106. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 19:38 | ||
107. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 19:38 | ||
108. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 19:38 | ||
109. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 19:38 | ||
110. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 19:38 | ||
111. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 21:40 | ||
112. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 21:40 | ||
113. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 21:40 | ||
114. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 21:40 | ||
115. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 21:40 | ||
DNS | DONG Xiaoyong | Qinghai Tianyoude Cycling Team | neštart. | ||
DNF | AVERIN Maxim | Synergy Baku Cycling Project | odstúpil | ||
DNF | BELLAN Juraj | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | WHITEHOUSE Daniel | Terengganu Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | ZORDAN Andrea | Team Roth | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
8. | 24.7. | Ledu > Linxia | 235 km | Marini |
130 kilometrov z najdlhšej 235-kilometrovej etapy strávil v trojčlennom úniku Tomáš Harag. 20-ročný pretekár vyhral jednu z prémií a bol blízko aj k oceneniu pre najbojovnejšieho jazdca etapy. V špurte dokázal známejšiu trojicu Mareczko - Chicchi - Kump poraziť mladý Talian Nicolas Marini z Nippa. Celkové poradie ovládajú jazdci Kolssu Buts - Lagkuti.
Výsledky | ||||||||
1. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 5:19:18 | 20 | ||||
2. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 | 10 | ||||
3. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 5 | ||||
4. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 00:00 | |||||
5. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | |||||
6. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 |
59. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
104. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:55 | ||
113. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 10:04 | ||
115. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 10:04 |
7. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
8. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | ||
9. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
10. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
11. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
12. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
13. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
14. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
15. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
16. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
17. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
18. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
19. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
20. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
21. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
22. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
23. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
24. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
25. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
26. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
27. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
28. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
29. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
30. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
31. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
32. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
33. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
34. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
35. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
36. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
37. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
38. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
39. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
40. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
41. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
42. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
43. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
44. | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
45. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
46. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
47. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
48. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
49. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
50. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
51. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
52. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
53. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
54. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 00:00 | ||
55. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
56. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
57. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
58. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
59. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
60. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
61. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
62. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
63. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
64. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
65. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
66. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
67. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
68. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
69. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
70. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
71. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
72. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
73. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
74. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
75. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
76. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
77. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
78. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
79. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
80. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
81. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
82. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
83. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
84. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
85. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
86. | VACCHER Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
87. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
88. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
89. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
90. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:00 | ||
91. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
92. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
93. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
94. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
95. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
96. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
97. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:00 | ||
98. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
99. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
100. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
101. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
102. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:14 | ||
103. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:39 | ||
104. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:55 | ||
105. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:28 | ||
106. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 02:18 | ||
107. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 07:12 | ||
108. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 07:12 | ||
109. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 07:12 | ||
110. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 07:12 | ||
111. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 08:57 | ||
112. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 08:57 | ||
113. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 10:04 | ||
114. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 10:04 | ||
115. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 10:04 |
profil etapy (© tdql.cn) |
9. | 25.7. | Tianshui > Tianshui | 100 km | Kump |
Výsledky | ||||||||
1. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 2:00:13 | 20 | ||||
2. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 10 | ||||
3. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | 5 | ||||
4. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 | |||||
5. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | |||||
6. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 |
29. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
34. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
37. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
106. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 01:09 |
7. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
8. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
9. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
10. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
11. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
12. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
13. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
14. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | ||
15. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
16. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
17. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
18. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
19. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
20. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
21. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
22. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
23. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
24. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
25. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
26. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
27. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
28. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
29. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
30. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
31. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
32. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
33. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
34. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
35. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
36. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
37. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
38. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
39. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
40. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
41. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
42. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
43. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
44. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
45. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
46. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
47. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
48. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
49. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
50. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
51. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
52. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
53. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
54. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
55. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
56. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
57. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
58. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
59. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
60. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
61. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
62. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
63. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
64. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
65. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
66. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
67. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
68. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
69. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
70. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
71. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
72. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
73. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
74. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
75. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
76. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
77. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
78. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
79. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
80. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
81. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
82. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
83. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
84. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
85. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
86. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
87. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
88. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
89. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:00 | ||
90. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
91. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
92. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
93. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
94. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
95. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:14 | ||
96. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:14 | ||
97. | VACCHER Andrea | Team Roth | 00:14 | ||
98. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:17 | ||
99. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:26 | ||
100. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:31 | ||
101. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:40 | ||
102. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 01:00 | ||
103. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 01:00 | ||
104. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:00 | ||
105. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 01:07 | ||
106. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 01:09 | ||
107. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 01:09 | ||
108. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 01:09 | ||
109. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 01:09 | ||
110. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 01:16 | ||
111. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:16 | ||
112. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 02:00 | ||
113. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 02:01 | ||
114. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 04:01 | ||
DNF | BIZHIGITOV Zhandos | Vino 4ever SKO | odstúpil |
profil etapy (© tdql.cn) |
10. | 27.7. | Tianshui > Pingliang | 240 km | Kump |
V poslednej ťažkej etape s kopcami vo vysokej nadmorskej výške sa podarilo zvíťaziť Slovincovi Markovi Kumpovi z Lampre-Merida. Zo Slovákov finišoval v pelotóne Martin Haring.
Výsledky | ||||||||
1. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 5:31:08 | 20 | ||||
2. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | 10 | ||||
3. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 5 | ||||
4. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | |||||
5. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | |||||
6. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 |
25. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
93. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 11:23 | ||
106. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 13:44 | ||
108. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 13:44 |
7. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
8. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
9. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
10. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | ||
11. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
12. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
13. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
14. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
15. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
16. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
17. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
18. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
19. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
20. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
21. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
22. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
23. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
24. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
25. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
26. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
27. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
28. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
29. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
30. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
31. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
32. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
33. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
34. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
35. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
36. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
37. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
38. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
39. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
40. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
41. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
42. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
43. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
44. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
45. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
46. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
47. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
48. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
49. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
50. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
51. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
52. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
53. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
54. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
55. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
56. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
57. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
58. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
59. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
60. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
61. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
62. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
63. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
64. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
65. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
66. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:00 | ||
67. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
68. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
69. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
70. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
71. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
72. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
73. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
74. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
75. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:12 | ||
76. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:12 | ||
77. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:18 | ||
78. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 00:19 | ||
79. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:26 | ||
80. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:33 | ||
81. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:35 | ||
82. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:35 | ||
83. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:39 | ||
84. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 00:41 | ||
85. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 01:48 | ||
86. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 04:00 | ||
87. | VACCHER Andrea | Team Roth | 04:21 | ||
88. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 04:21 | ||
89. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 06:53 | ||
90. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 08:34 | ||
91. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 08:34 | ||
92. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 10:44 | ||
93. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 11:23 | ||
94. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 11:23 | ||
95. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 11:23 | ||
96. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:23 | ||
97. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 11:23 | ||
98. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:23 | ||
99. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:23 | ||
100. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 11:23 | ||
101. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 11:23 | ||
102. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 11:23 | ||
103. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:44 | ||
104. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 13:44 | ||
105. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 13:44 | ||
106. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 13:44 | ||
107. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 13:44 | ||
108. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 13:44 | ||
109. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:44 | ||
110. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 13:44 | ||
111. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 13:44 | ||
112. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 17:47 | ||
113. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 17:47 |
profil etapy (© tdql.cn) |
11. | 28.7. | Yinchuan > Yinchuan | 123 km | Mareczko |
Výsledky | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 2:39:02 | 20 | ||||
2. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | 10 | ||||
3. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 00:00 | 5 | ||||
4. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | |||||
5. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | |||||
6. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 |
24. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
43. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
108. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:23 | ||
110. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:30 |
7. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
8. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
9. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
10. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
11. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
12. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
13. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
14. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
15. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
16. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
17. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
18. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
19. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
20. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
21. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
22. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
23. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
24. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
25. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
26. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
27. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
28. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
29. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
30. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
31. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
32. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
33. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
34. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
35. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
36. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
37. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
38. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
39. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
40. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
41. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
42. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
43. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
44. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
45. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
46. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
47. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
48. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
49. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
50. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
51. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
52. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
53. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
54. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
55. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
56. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
57. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
58. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
59. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
60. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
61. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
62. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
63. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
64. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
65. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
66. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
67. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
68. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
69. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
70. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
71. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
72. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
73. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
74. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
75. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
76. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
77. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
78. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
79. | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | 00:00 | ||
80. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
81. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
82. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
83. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
84. | VACCHER Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
85. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
86. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
87. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
88. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
89. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:00 | ||
90. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
91. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
92. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
93. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
94. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
95. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
96. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
97. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
98. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:13 | ||
99. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:13 | ||
100. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:18 | ||
101. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:19 | ||
102. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:19 | ||
103. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:19 | ||
104. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:19 | ||
105. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 00:19 | ||
106. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:19 | ||
107. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:22 | ||
108. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:23 | ||
109. | XU Gang | Lampre - Merida | 00:25 | ||
110. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:30 | ||
111. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:34 | ||
112. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:44 | ||
113. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 02:45 |
profil etapy je na dvoch rovinatých okruhoch |
12. | 29.7. | Zhongwei > Zhongwei | 22,6 km | Vasiljuk |
Výsledky | ||||||||
1. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 28:35 | 20 | ||||
2. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:16 | 10 | ||||
3. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:28 | 5 | ||||
4. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:40 | |||||
5. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:40 | |||||
6. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:49 |
48. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 02:42 | ||
67. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 03:24 | ||
84. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 04:10 | ||
96. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 04:46 |
7. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:50 | ||
8. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:59 | ||
9. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 01:01 | ||
10. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 01:12 | ||
11. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 01:14 | ||
12. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 01:21 | ||
13. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 01:21 | ||
14. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 01:25 | ||
15. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 01:26 | ||
16. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 01:29 | ||
17. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 01:35 | ||
18. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 01:36 | ||
19. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 01:37 | ||
20. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 01:37 | ||
21. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 01:38 | ||
22. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 01:40 | ||
23. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 01:41 | ||
24. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 01:44 | ||
25. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 01:47 | ||
26. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 01:47 | ||
27. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 01:50 | ||
28. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 02:02 | ||
29. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 02:03 | ||
30. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 02:05 | ||
31. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 02:12 | ||
32. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 02:14 | ||
33. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 02:16 | ||
34. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 02:18 | ||
35. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 02:19 | ||
36. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 02:27 | ||
37. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 02:30 | ||
38. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 02:30 | ||
39. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 02:32 | ||
40. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 02:33 | ||
41. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 02:33 | ||
42. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 02:33 | ||
43. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 02:35 | ||
44. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 02:36 | ||
45. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 02:37 | ||
46. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 02:38 | ||
47. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 02:41 | ||
48. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 02:42 | ||
49. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 02:46 | ||
50. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 02:49 | ||
51. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 02:50 | ||
52. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 02:59 | ||
53. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 03:01 | ||
54. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 03:01 | ||
55. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 03:01 | ||
56. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 03:03 | ||
57. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 03:03 | ||
58. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 03:03 | ||
59. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 03:05 | ||
60. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 03:06 | ||
61. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 03:10 | ||
62. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 03:15 | ||
63. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 03:18 | ||
64. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 03:18 | ||
65. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 03:21 | ||
66. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 03:23 | ||
67. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 03:24 | ||
68. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:30 | ||
69. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 03:30 | ||
70. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 03:31 | ||
71. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 03:39 | ||
72. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 03:42 | ||
73. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 03:42 | ||
74. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:48 | ||
75. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:50 | ||
76. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 03:51 | ||
77. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:53 | ||
78. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 03:54 | ||
79. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 03:55 | ||
80. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 03:59 | ||
81. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 04:03 | ||
82. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 04:04 | ||
83. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 04:05 | ||
84. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 04:10 | ||
85. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 04:15 | ||
86. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 04:20 | ||
87. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 04:32 | ||
88. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 04:34 | ||
89. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 04:37 | ||
90. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 04:37 | ||
91. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 04:40 | ||
92. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 04:40 | ||
93. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:44 | ||
94. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 04:45 | ||
95. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 04:46 | ||
96. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 04:46 | ||
97. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 04:49 | ||
98. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:51 | ||
99. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 05:06 | ||
100. | VACCHER Andrea | Team Roth | 05:08 | ||
101. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 05:08 | ||
102. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 05:15 | ||
103. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 05:15 | ||
104. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:23 | ||
105. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 05:23 | ||
106. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:50 | ||
107. | XU Gang | Lampre - Merida | 06:08 | ||
108. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 06:22 | ||
109. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 07:25 | ||
110. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 07:28 | ||
111. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 10:11 | ||
112. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 10:50 | ||
DNS | MCCUTCHEON Connor | Team Illuminate | neštart. |
profil etapy (© tdql.cn) |
13. | 30.7. | Baiyin > Baiyin | 95 km | Mareczko |
Výsledky | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 1:58:40 | 20 | ||||
2. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 00:00 | 10 | ||||
3. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 5 | ||||
4. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | |||||
5. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 00:00 | |||||
6. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 |
46. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
52. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
63. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
87. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 |
7. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
8. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
9. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
10. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
11. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
12. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
13. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
14. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
15. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
16. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
17. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 00:00 | ||
18. | VACCHER Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
19. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
20. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
21. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
22. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
23. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 00:00 | ||
24. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
25. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
26. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
27. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
28. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
29. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
30. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
31. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
32. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
33. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
34. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 00:00 | ||
35. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
36. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
37. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
38. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
39. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
40. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:00 | ||
41. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
42. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
43. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 00:00 | ||
44. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
45. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
46. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
47. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
48. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 00:00 | ||
49. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
50. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
51. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
52. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
53. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
54. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
55. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
56. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
57. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 00:00 | ||
58. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
59. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
60. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
61. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
62. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 00:00 | ||
63. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
64. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
65. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
66. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 00:00 | ||
67. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 00:00 | ||
68. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:00 | ||
69. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
70. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 00:00 | ||
71. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
72. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 00:00 | ||
73. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
74. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
75. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
76. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
77. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
78. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 00:00 | ||
79. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
80. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
81. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 00:00 | ||
82. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
83. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 00:00 | ||
84. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 00:00 | ||
85. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 00:00 | ||
86. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 00:00 | ||
87. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
88. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 00:17 | ||
89. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 00:18 | ||
90. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 00:19 | ||
91. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 00:19 | ||
92. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 00:19 | ||
93. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 00:19 | ||
94. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:24 | ||
95. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 00:25 | ||
96. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 00:25 | ||
97. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 00:28 | ||
98. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:28 | ||
99. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 00:34 | ||
100. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 00:36 | ||
101. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:38 | ||
102. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 00:42 | ||
103. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 00:46 | ||
104. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:46 | ||
105. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 00:50 | ||
106. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 01:19 | ||
107. | XU Gang | Lampre - Merida | 01:19 | ||
108. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:30 | ||
109. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 01:54 | ||
110. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 02:21 | ||
111. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 02:21 | ||
DNF | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | 43:42:58 | 200 | ||||
2. | MUGERLI Matej | Synergy Baku Cycling Project | 00:37 | 150 | ||||
3. | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | 01:00 | 125 | ||||
4. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 01:30 | 100 | ||||
5. | VASILJUK Andrij | Kolss BDC Team | 02:54 | 85 | ||||
6. | KONONENKO Michajlo | Kolss BDC Team | 03:40 | 70 |
85. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 1:18:43 | ||
101. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 1:49:22 | ||
110. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 2:19:05 | ||
111. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 2:20:17 |
7. | GIDICH Jevgenij | Vino 4ever SKO | 05:05 | 60 | |
8. | KOLAHDOZHAGH Amir | Pishgaman Giant Team | 07:50 | 50 | |
9. | MIZBANI Ghader | Tabriz Shahrdari Team | 08:01 | 40 | |
10. | ZURLO Federico | Lampre - Merida | 08:24 | 35 | |
11. | PEREZ Jahir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 08:44 | 30 | |
12. | COLORADO Francisco Jarley | RTS-Santic Racing Team | 09:01 | 25 | |
13. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 09:18 | 20 | |
14. | ALIZADEH Hossein | RTS-Santic Racing Team | 10:10 | 15 | |
15. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 10:18 | 10 | |
16. | SAFARZADEH Saeeid | Tabriz Shahrdari Team | 10:34 | 5 | |
17. | EMAMI Rahim | Pishgaman Giant Team | 11:01 | 5 | |
18. | REZA Hossaini | Pishgaman Giant Team | 11:27 | 5 | |
19. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 11:56 | 5 | |
20. | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | 12:25 | 5 | |
21. | EASTER Griffin | Team Illuminate | 12:29 | 5 | |
22. | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | 12:46 | 5 | |
23. | AVILA Edwin | Team Illuminate | 14:03 | 5 | |
24. | RUBIANO Miguel | China Continental Team of Gansu Bank | 14:53 | 5 | |
25. | POURHASHEMI Hamid | Pishgaman Giant Team | 17:17 | 5 | |
26. | QUINTERO Carlos | China Continental Team of Gansu Bank | 20:05 | 5 | |
27. | ORTEGA Mauricio | RTS-Santic Racing Team | 20:37 | 5 | |
28. | HERRERA Pedro | RTS-Santic Racing Team | 21:35 | 5 | |
29. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 25:35 | 5 | |
30. | HOLLER Nikodemus | Stradalli - Bike Aid | 25:47 | 5 | |
31. | TVETCOV Sergej | Androni Giocattoli - Sidermec | 26:17 | 3 | |
32. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 26:48 | 3 | |
33. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 28:45 | 3 | |
34. | WILCHES Juan Pablo | China Continental Team of Gansu Bank | 29:27 | 3 | |
35. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 29:50 | 3 | |
36. | SURYADI Dadi | Terengganu Cycling Team | 30:54 | 3 | |
37. | DE LUNA Flavio | Team Illuminate | 31:28 | 3 | |
38. | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | 31:29 | 3 | |
39. | EASTER Cullen | Team Illuminate | 33:52 | 3 | |
40. | TESHOME Meron | Stradalli - Bike Aid | 34:05 | 3 | |
41. | NIñO Victor | RTS-Santic Racing Team | 34:51 | ||
42. | KANGANGI Suleiman | Kenyan Riders Downunder | 35:01 | ||
43. | ZEMLYAKOV Oleg | Vino 4ever SKO | 35:50 | ||
44. | MOAZEMI Arvin | Pishgaman Giant Team | 37:44 | ||
45. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 37:44 | ||
46. | POLIVODA Oleksandr | Kolss BDC Team | 38:28 | ||
47. | SHUSHEMOIN Alexandr | Vino 4ever SKO | 39:19 | ||
48. | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | 39:28 | ||
49. | SOHRABI Mehdi | Tabriz Shahrdari Team | 40:30 | ||
50. | KUMP Marko | Lampre - Merida | 40:31 | ||
51. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 40:32 | ||
52. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 42:17 | ||
53. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 44:14 | ||
54. | WILCHES Norberto | China Continental Team of Gansu Bank | 45:29 | ||
55. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 46:56 | ||
56. | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | 49:37 | ||
57. | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | 52:48 | ||
58. | ASTAFYEV Stepan | Vino 4ever SKO | 55:38 | ||
59. | JIAO Pengda | China Continental Team of Gansu Bank | 56:13 | ||
60. | VOLOSHIN Alexey | Vino 4ever SKO | 57:03 | ||
61. | KIPROTICH LANGAT Geffory | Kenyan Riders Downunder | 57:44 | ||
62. | CAVANAGH Ryan | State of Matter MAAP Racing | 57:49 | ||
63. | BOUGLAS Georgios | China Continental Team of Gansu Bank | 58:10 | ||
64. | JABRAYILOV Samir | Synergy Baku Cycling Project | 59:21 | ||
65. | ZHANG Zhishan | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 59:35 | ||
66. | KHORSHID Khalil | RTS-Santic Racing Team | 1:00:21 | ||
67. | BAKIRCI Nazim | Torku Sekerspor | 1:01:41 | ||
68. | POURSEYEDI Mirsamad | Tabriz Shahrdari Team | 1:02:38 | ||
69. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 1:03:27 | ||
70. | BEIKKHORMIZI Hamid | Pishgaman Giant Team | 1:03:47 | ||
71. | ELLIOTT Nathan | Kenyan Riders Downunder | 1:04:45 | ||
72. | VOROPAYEV Taras | Vino 4ever SKO | 1:05:06 | ||
73. | CHRISTIE Jason | Kenyan Riders Downunder | 1:07:14 | ||
74. | FERNANDEZ Alberto | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 1:08:47 | ||
75. | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | 1:08:52 | ||
76. | KULYK Andriy | Kolss BDC Team | 1:08:59 | ||
77. | TAMAYO Juan Sebastian | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 1:09:23 | ||
78. | XU Gang | Lampre - Merida | 1:10:42 | ||
79. | NOLTEN Bram | Parkhotel Valkenburg CT | 1:12:50 | ||
80. | SURUTKOVICH Alex | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 1:14:38 | ||
81. | GHAFFARI Vahid | Tabriz Shahrdari Team | 1:15:45 | ||
82. | MILLER Nick | Kenyan Riders Downunder | 1:16:33 | ||
83. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 1:17:41 | ||
84. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 1:18:27 | ||
85. | HARING Martin | Dukla Banská Bystrica | 1:18:43 | ||
86. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 1:23:15 | ||
87. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 1:23:16 | ||
88. | SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Moezeddin | Pishgaman Giant Team | 1:23:46 | ||
89. | VACCHER Andrea | Team Roth | 1:24:06 | ||
90. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 1:27:25 | ||
91. | BICHLMANN Daniel | Stradalli - Bike Aid | 1:28:55 | ||
92. | GOH Choon Huat | Terengganu Cycling Team | 1:33:42 | ||
93. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 1:33:53 | ||
94. | MORTAGH Conor | State of Matter MAAP Racing | 1:35:04 | ||
95. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 1:35:48 | ||
96. | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 1:43:01 | ||
97. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 1:44:57 | ||
98. | GHEBREINDRIAS Amanuel | Stradalli - Bike Aid | 1:45:10 | ||
99. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 1:47:00 | ||
100. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 1:48:03 | ||
101. | MAHĎAR Martin | Dukla Banská Bystrica | 1:49:22 | ||
102. | BULL Adam | State of Matter MAAP Racing | 1:50:09 | ||
103. | BATMUNKH Maral-erdene | Terengganu Cycling Team | 1:51:24 | ||
104. | BECK Joschka | Stradalli - Bike Aid | 1:51:27 | ||
105. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 1:51:48 | ||
106. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 1:52:49 | ||
107. | LECHNER Patrick | Stradalli - Bike Aid | 2:06:38 | ||
108. | ATALAY Muhammed | Torku Sekerspor | 2:06:38 | ||
109. | ZHANG Jinde | Qinghai Tianyoude Cycling Team | 2:13:13 | ||
110. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 2:19:05 | ||
111. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 2:20:17 |
profil etapy (© tdql.cn) |