Arnhem - Veenendaal Classic 2016 (1.1), piatok 19. augusta (31. ročník)
ne | 19.8. | Arnhem > Veenendaal | 198 km | Groenewegen |
Štartová listina |
Mladý Holanďan v službách LottoNL - Jumbo Dylan Groenewegen je ako ryba vo vode na menších rovinatých jednorazovkách. Vlani mu pomohli k profesionálnemu angažmánu a tento rok vyhral už štvrtú klasiku, celkovo zaznamenal siedmy triumf. V slabej šprintérskej konkurencii sa dostali na pódium aj Christopher Opie (One Pro) a Kenny DeHaes (Wanty).
Výsledky | ||||||||
1. | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL - Jumbo | 4:37:56 | 125 | ||||
2. | OPIE Christopher | One Pro Cycling | 00:00 | 85 | ||||
3. | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | 70 | ||||
4. | DOCKER Mitchell | ORICA-BikeExchange | 00:00 | 60 | ||||
5. | HUTAROVIČ Jauhenij | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | 50 | ||||
6. | GODRIE Stan | Rabobank Development Team | 00:00 | 40 | ||||
7. | ARIESEN Johim | Metec - TKH Continental | 00:00 | 35 | ||||
8. | MARKUS Barry | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | 30 | ||||
9. | VERMELTFOORT Coen | Cyclingteam Join's - De Rijke | 00:00 | 25 | ||||
10. | DUQUENNOY Jimmy | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | 20 |
11. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | 15 | |
12. | VAN DER HOORN Taco | Cyclingteam Join's - De Rijke | 00:00 | 10 | |
13. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | 5 | |
14. | VEREECKEN Nicolas | An Post - Chain Reaction | 00:00 | 5 | |
15. | JENSEN August | Team Coop - ØsterHus | 00:00 | 5 | |
16. | FARAZIJN Maxime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 3 | |
17. | WASTYN Emiel | An Post - Chain Reaction | 00:00 | 3 | |
18. | RICKAERT Jonas | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 3 | |
19. | SALOMEIN Jarl | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 3 | |
20. | ARIESEN Tim | SEG Racing Academy | 00:00 | 3 | |
21. | LATHAM Christopher | Team Wiggins | 00:00 | 3 | |
22. | CALLEEUW Joeri | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | 3 | |
23. | WAGNER Robert | Team LottoNL - Jumbo | 00:00 | 3 | |
24. | DE KLEIJN Arvid | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | 3 | |
25. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | |
26. | BUDDING Martijn | Rabobank Development Team | 00:00 | ||
27. | GOUGH Fraser | Avanti IsoWhey Sport | 00:00 | ||
28. | VERMEER Tom | Baby-Dump Cyclingteam | 00:00 | ||
29. | ASSELMAN Jesper | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
30. | TE BRAKE Remco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
31. | BOVENHUIS Jasper | An Post - Chain Reaction | 00:00 | ||
32. | BAKKER Dennis | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
33. | VERSTRAETEN Jari | Verandas Willems Cycling Team | 00:00 | ||
34. | BOL Jetse | Cyclingteam Join's - De Rijke | 00:00 | ||
35. | DUFRASNE Jonathan | Wallonie - Bruxelles | 00:00 | ||
36. | BOSMAN Gert-Jan | Cyclingteam Jo Piels | 00:00 | ||
37. | LOOIJ Andre | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
38. | HOEM Bjørn Tore | Team Joker - Byggtorget | 00:06 | ||
39. | LINDENBURG Jim | Metec - TKH Continental | 00:06 | ||
40. | SWEERING Harry | Baby-Dump Cyclingteam | 00:06 | ||
41. | RAILEANU Cristian | Wilier - Southeast | 00:06 | ||
42. | HAVIK Yoeri | Team3M | 00:06 | ||
43. | BOL Cees | Rabobank Development Team | 00:06 | ||
44. | KELLY Jake | Team Wiggins | 00:06 | ||
45. | EVENSEN Henrik | SEG Racing Academy | 00:06 | ||
46. | MUDGEWAY Luke | Avanti IsoWhey Sport | 00:06 | ||
47. | VAN LERBERGHE Bert | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:06 | ||
48. | VON HOFF Steele | One Pro Cycling | 00:06 | ||
49. | HONKISZ Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:06 | ||
50. | ZHUPA Eugert | Wilier - Southeast | 00:06 | ||
51. | BRUN Frederic | Fortuneo - Vital Concept | 00:06 | ||
52. | O' LOUGHLIN Michael | Team Wiggins | 00:11 | ||
53. | BUGTER Luuc | Cyclingteam Join's - De Rijke | 00:11 | ||
54. | LOWE Samuel | Team Wiggins | 00:11 | ||
55. | CONTI Samuele | Wilier - Southeast | 00:11 | ||
56. | CHEVALIER Olivier | Wallonie - Bruxelles | 00:11 | ||
57. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 00:11 | ||
58. | KOREVAAR Merijn | Rabobank Development Team | 00:11 | ||
59. | KORSAETH Truls Engen | Team Joker - Byggtorget | 00:11 | ||
60. | TXURRUKA Amets | ORICA-BikeExchange | 00:11 | ||
61. | KUREK Adrian | CCC Sprandi Polkowice | 00:11 | ||
62. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:11 | ||
63. | KENT-SPARK Oliver | An Post - Chain Reaction | 00:11 | ||
64. | JANSSEN Adriaan | Cyclingteam Jo Piels | 00:11 | ||
65. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:11 | ||
66. | TE STROET Rens | Cyclingteam Jo Piels | 00:11 | ||
67. | HEREIJGERS Kobus | Cyclingteam Join's - De Rijke | 00:11 | ||
68. | AUSTEVOLL Ole Andre | Team Coop - ØsterHus | 00:11 | ||
69. | VACCHER Andrea | Team Roth | 00:11 | ||
70. | POWER Robert | ORICA-BikeExchange | 00:11 | ||
71. | REINDERS Elmar | Cyclingteam Jo Piels | 00:11 | ||
72. | PLAZA Rubén | ORICA-BikeExchange | 00:11 | ||
73. | BLIKRA Haavard | Team Coop - ØsterHus | 00:11 | ||
74. | DE VRIES Berden | Roompot - Oranje Peloton | 00:11 | ||
75. | VAN GOETHEM Brian | Roompot - Oranje Peloton | 00:11 | ||
76. | KERKHOF Tim | Roompot - Oranje Peloton | 00:11 | ||
77. | AITCHESON Liam | Avanti IsoWhey Sport | 00:11 | ||
78. | VERONA Carlos | ORICA-BikeExchange | 00:11 | ||
79. | MEIJERS Jeroen | Rabobank Development Team | 00:11 | ||
80. | VAN ASBROECK Tom | Team LottoNL - Jumbo | 00:11 | ||
81. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:11 | ||
82. | EISING Tijmen | Metec - TKH Continental | 00:19 | ||
83. | DE PAUW Moreno | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:19 | ||
84. | DE WINTER Ludwig | Wallonie - Bruxelles | 00:19 | ||
85. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:19 | ||
86. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:19 | ||
87. | DE MAN Jaap | Team3M | 00:19 | ||
88. | MROZEK Marcin | CCC Sprandi Polkowice | 00:19 | ||
89. | BERTAZZO Liam | Wilier - Southeast | 00:19 | ||
90. | GHYSELINCK Jan | Verandas Willems Cycling Team | 00:19 | ||
91. | VAN DEN BERG Julius | SEG Racing Academy | 00:19 | ||
92. | VAN DER HEIJDEN Maik | Rabobank Development Team | 00:19 | ||
93. | HAMELINK Jasper | Metec - TKH Continental | 00:19 | ||
94. | RIESEBEEK Oscar | Metec - TKH Continental | 00:19 | ||
95. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:19 | ||
96. | DE TROYER Tim | Verandas Willems Cycling Team | 00:19 | ||
97. | VAN WINDEN Dennis | Team LottoNL - Jumbo | 00:19 | ||
98. | LAKE Sean | Avanti IsoWhey Sport | 00:27 | ||
99. | KRUOPIS Aidis | Verandas Willems Cycling Team | 00:38 | ||
100. | ZENOVICH Matthew | Avanti IsoWhey Sport | 00:44 | ||
101. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:46 | ||
102. | TOFFALI Nicola | Team Roth | 00:46 | ||
103. | BIERMANS Jenthe | Wanty - Groupe Gobert | 00:55 | ||
104. | VEUCHELEN Frederik | Wanty - Groupe Gobert | 01:02 | ||
105. | STENUIT Robin | Wanty - Groupe Gobert | 01:11 | ||
106. | KERS Koos Jeroen | Baby-Dump Cyclingteam | 01:13 | ||
107. | BORGERSEN Reidar Bohlin | Team Joker - Byggtorget | 01:13 | ||
108. | STIEN Adrian Aas | Team Joker - Byggtorget | 01:13 | ||
109. | HARRISON Samuel | Team Wiggins | 02:12 | ||
110. | WATSON Calvin | An Post - Chain Reaction | 02:12 | ||
111. | VAN DER PLOEG Neil | Avanti IsoWhey Sport | 03:07 | ||
112. | MEIER Christian | ORICA-BikeExchange | 03:57 | ||
113. | ZORDAN Andrea | Team Roth | 03:57 | ||
114. | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | 03:57 | ||
115. | WYNANTS Maarten | Team LottoNL - Jumbo | 04:30 | ||
116. | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | 04:30 | ||
117. | WILLIAMS Samuel | One Pro Cycling | 04:30 | ||
118. | BAYLIS Tom | One Pro Cycling | 04:30 | ||
119. | BIDEAU Jean Marc | Fortuneo - Vital Concept | 06:33 | ||
120. | BONNAMOUR Franck | Fortuneo - Vital Concept | 06:33 | ||
121. | DOETS Marco | Baby-Dump Cyclingteam | 06:35 | ||
122. | DEKKER Sjors | Baby-Dump Cyclingteam | 06:36 | ||
123. | MOL Wouter | Cyclingteam Join's - De Rijke | 06:36 | ||
124. | KREDER Stefan | Metec - TKH Continental | 06:36 | ||
125. | WILSON Edvin | Team Joker - Byggtorget | 06:36 | ||
126. | BLIKRA Erlend | Team Coop - ØsterHus | 06:36 | ||
127. | BARKER Yanto | One Pro Cycling | 06:38 | ||
128. | TUNSET Anton | Team Coop - ØsterHus | 09:11 | ||
129. | CASTELIJNS Twan | Team LottoNL - Jumbo | 10:11 | ||
130. | MCCONVEY Connor | An Post - Chain Reaction | 20:14 | ||
DNF | DE JONG Martijn | SEG Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | DELFOSSE Florent | Wallonie - Bruxelles | odstúpil | ||
DNF | EVRARD Laurent | Team3M | odstúpil | ||
DNF | HAVIK Piotr | Team3M | odstúpil | ||
DNF | HOUSE Kristian | One Pro Cycling | odstúpil | ||
DNF | KOHLER Martin | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | LINDAU Philip | Team Joker - Byggtorget | odstúpil | ||
DNF | OLSEN Andreas | Team Coop - ØsterHus | odstúpil | ||
DNF | PONS Gaetan | Wallonie - Bruxelles | odstúpil | ||
DNF | RODENBURG Tim | Cyclingteam Jo Piels | odstúpil | ||
DNF | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | SLEURS Christophe | Team3M | odstúpil | ||
DNF | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | THOMPSON Michael | Team Wiggins | odstúpil | ||
DNF | TIMMERMANS Justin | Baby-Dump Cyclingteam | odstúpil | ||
DNF | VALLéE Boris | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | VINGERLING Michael | Team3M | odstúpil |
profil pretekov (© arnhemveenendaalclassic.nl) |