Memorial Marco Pantani 2016 (1.1), sobota 17. septembra (13. ročník)
so | 17.9. | Cesenatico > Cesenatico | 190 km | Gavazzi |
Štartová listina |
Taliani v sobotu ukázali, ako sa organizujú preteky, ktoré si totálne podmania. Do cieľa Memoriálu Marca Pantaniho (1.1) dorazila 15-členná skupina s jedenástimi Talianmi, a tí obsadili kompletnú Top 10. Dostali sa do nej pretekári deviatich rôznych tímov.
Z víťazstva sa radoval Francesco Gavazzi z Androni GIocattoli pred Matteom Busatom (Wilier) a Paolom Totom (Norda).
Výsledky | ||||||||
1. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 4:28:50 | 125 | ||||
2. | BUSATO Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | 85 | ||||
3. | TOTò Paolo | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | 70 | ||||
4. | MORI Manuele | Lampre - Merida | 00:00 | 60 | ||||
5. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | 50 | ||||
6. | DI FRANCESCO Gian Marco | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | 40 | ||||
7. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 00:00 | 35 | ||||
8. | REBELLIN Davide | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | 30 | ||||
9. | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | 00:00 | 25 | ||||
10. | TECCHIO Marco | Unieuro Wilier | 00:00 | 20 |
11. | MARTINEZ Daniel Felipe | Wilier - Southeast | 00:00 | 15 | |
12. | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | 00:00 | 10 | |
13. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 00:00 | 5 | |
14. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 00:00 | 5 | |
15. | TORRES Rodolfo | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 5 | |
16. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:27 | 3 | |
17. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 00:31 | 3 | |
18. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:35 | 3 | |
19. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 01:57 | 3 | |
20. | POZZATO Filippo | Wilier - Southeast | 01:57 | 3 | |
21. | VELASCO Simone | Bardiani - CSF | 01:57 | 3 | |
22. | DE NEGRI Pier Paolo | Nippo - Vini Fantini | 01:57 | 3 | |
23. | KOLOBNEV Alexandr | Gazprom-RusVelo | 01:57 | 3 | |
24. | GESBERT Elie | Fortuneo - Vital Concept | 01:57 | 3 | |
25. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 01:57 | 3 | |
26. | DLAMINI Nickolas | Dimension Data for Qhubeka | 01:57 | ||
27. | BALJKIN Ivan | GM Europa Ovini | 01:57 | ||
28. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 01:57 | ||
29. | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | 01:57 | ||
30. | DE BOD Stefan | Dimension Data for Qhubeka | 01:57 | ||
31. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 01:57 | ||
32. | SALVADOR Enrico | Unieuro Wilier | 01:57 | ||
33. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 01:57 | ||
34. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 01:57 | ||
35. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 01:57 | ||
36. | GAZZARA Michele | Norda-MG.Kvis Vega | 01:57 | ||
37. | FILOSI Iuri | Nippo - Vini Fantini | 01:57 | ||
38. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 01:57 | ||
39. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 01:57 | ||
40. | FIRSANOV Sergej | Gazprom-RusVelo | 01:57 | ||
41. | FEILLU Brice | Fortuneo - Vital Concept | 01:57 | ||
42. | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | 01:57 | ||
43. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 01:57 | ||
44. | FERRARI Fabricio | Caja Rural - Seguros RGA | 01:57 | ||
45. | ZAMPARELLA Marco | Amore & Vita - Selle SMP | 01:57 | ||
46. | TURRIN Alex | Unieuro Wilier | 01:57 | ||
47. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:57 | ||
48. | CACCIOTTI Andrea | Unieuro Wilier | 01:57 | ||
49. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:57 | ||
50. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 01:57 | ||
51. | FINETTO Mauro | Unieuro Wilier | 01:57 | ||
52. | MASNADA Fausto | Lampre - Merida | 01:57 | ||
53. | PETILLI Simone | Lampre - Merida | 01:57 | ||
54. | BENITO Miguel Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 01:57 | ||
55. | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | 01:57 | ||
56. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 01:57 | ||
57. | FEDI Andrea | Wilier - Southeast | 02:27 | ||
DNS | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | neštart. | ||
DNS | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | neštart. | ||
DNF | AMEZQUETA Julen | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | BALDAUF Sebastian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | BELLETTI Manuel | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | BELYKH Sergey | Lokosphinx | odstúpil | ||
DNF | BENETSEDER Josef | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | BEUKEBOOM Dion | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | BISOLTI Alessandro | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | BONDARENKO Pavlo | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | CAM Maxime | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | CAMPIGLI Nicola | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | CATTANEO Mattia | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | CELANO Danilo | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | DI GENOVA Pietro | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | JEVTUŠENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | FEDELI Alessandro | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | FICARA Pierpaolo | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | FRANGIONI Alessandro | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | GAFFURINI Nicola | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | GAUGL Florian | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | GIBBONS Ryan | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | GONCALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | GRAF Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | HAMMERSCHMID Marvin | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | HISHINUMA Yukinori | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | HOFER Andreas | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | HRINKOW Dominik | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | IVSHIN Vitalii | Lokosphinx | odstúpil | ||
DNF | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KACZMAREK Jakub | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | KATZMAYER Daniel | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KOBAYASHI Marino | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | KOISHI Yuma | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | KOŠEVOJ Ilja | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | MARQUEZ José | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | MEIER Alexander | Team Hrinkow Advarics Cycleang | odstúpil | ||
DNF | MORA Luis | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | MOVCHAN Sergii | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | NARDELLI Stefano | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | NAVARRA Junrey Janjan | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | NDAYISENGA Valens | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | NEUHAUSER Marcel | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PELEGRí Óscar | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | RAVANELLI Simone | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | SALIE Shameeg | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | SALVIETTI Niccolò | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | odstúpil | ||
DNF | SCARTEZZINI Michele | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | SENDROS Llibert | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | SEPÚLVEDA Eduardo | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | SHILOV Sergey | Lokosphinx | odstúpil | ||
DNF | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | odstúpil | ||
DNF | SOLTASIUK Vladyslav | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | STAŠ Mamir | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | SORENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | UWIZEYIMANA Bonaventure | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | ZURLO Federico | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | ZVERKOV Evgeny | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil |
profil pretekov (© gsemilia.it) |