BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT
1 BIDEAU Jean Marc
2 DELAPLACE Anthony
3 FEDRIGO Pierrick
4 FEILLU Brice
5 FONSECA Armindo
6 GERARD Arnaud
7 GUILLOU Florian
8 HIVERT Jonathan
BMC RACING TEAM
11 BOOKWALTER Brent
12 CARUSO Damiano
13 ATAPUMA Darwin Darwin
14 MOINARD Amaël
15 ROSSKOPF Joey
16 SENNI Manuel
17 STETINA Peter
ETIXX - QUICK-STEP
21 ALAPHILIPPE Julian
22 BOUET Maxime
23 BRAMBILLA Gianluca
24 DE LA CRUZ David
25 MEERSMAN Gianni
26 SERRY Pieter
27 URAN Rigoberto
28 VERONA Carlos
FDJ
31 ELISSONDE Kenny
32 GENIEZ Alexandre
33 VEIKKANEN Jussi
34 RÉZA Kévin
35 ROUX Anthony
36 PICHON Laurent
37 VAUGRENARD Benoit
38 VICHOT Arthur
TEAM LOTTO NL - JUMBO
41 BENNETT George
42 BULGAC Brian
43 KEIZER Martijn
44 LINDEMAN Bert-Jan
45 VAN DER LIJKE Nick
46 MARKUS Barry
47 MARTENS Paul
48 ROOSEN Timo
TREK FACTORY RACING
51 DIDIER Laurent
52 ARREDONDO Julián David
53 WATSON Calvin
54 BUSCHE Matthew
55 FELLINE Fabio
56 NIZZOLO Giacomo
57 MOLLEMA Bauke
58 STUYVEN Jasper
ORICA GREENEDGE
61 ALBASINI Michael
62 CHAVES Johan Esteban
63 IMPEY Daryl
64 CORT Magnus
65 MEIER Christian
66 SANTAROMITA Ivan
67 YATES Adam
68 YATES Simon
AG2R LA MONDIALE
71 BARDET Romain
72 BONNAFOND Guillaume
73 CHEREL Mikael
74 DUMOULIN Samuel
75 GASTAUER Ben
77 PERAUD Jean-Christophe
78 VUILLERMOZ Alexis
ANDRONI GIOCATTOLI
81 PELLIZOTTI Franco
82 APPOLLONIO Davide
83 BENFATTO Marco
84 GODOY Yonder
85 NARDIN Alberto
86 RODRIGUEZ Jackson
87 TVETCOV Serghei
88 ZORDAN Andrea
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
91 ARAMENDIA Javier
92 ARROYO David
93 MADRAZO Ángel
95 FERRARI Fabricio
96 GRIJALBA Fernando
97 BARBERO Carlos
98 FRAILE Omar
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
101 BAGOT Yoann
102 CHETOUT Loïc
103 EDET Nicolas
104 HARDY Romain
105 MOLARD Rudy
106 ROSSETTO Stephane
107 SIMON Julien
108 VAN STAEYEN Michael
TEAM COLOMBIA
111 AVILA Edwin
112 CASTIBLANCO Jorge Camilo
113 DUQUE Leonardo
114 PAREDES Jonathan
115 PEDRAZA MORALES Fernando
116 RAMIREZ Brayan Steven
117 RAMIREZ Carlos Mario
118 VALENCIA Juan Pablo
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
121 CAPIOT Amaury
122 JACOBS Pieter
123 LIETAER Eliot
124 STEELS Stijn
125 CAMPENAERTS Victor
126 DE TIER Floris
127 RICKAERT Jonas
128 VANOVERBERGHE Arthur
TEAM EUROPCAR
131 NAULEAU Bryan
132 COUSIN Jérôme
133 GAUTIER Cyril
134 ROLLAND Pierre
135 QUEMENEUR Perrig
136 MEDEREL Maxime
137 SICARD Romain
138 VOECKLER Thomas
WANTY - GROUPE GOBERT
141 DE GREEF Francis
142 GHYSELINCK Jan
143 DEVRIENDT Tom
144 DRON Boris
145 EIJSSEN Yannick
146 GASPAROTTO Enrico
147 MINNAARD Marco
148 SEYNAEVE Lander
UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
151 BAZZANA Alessandro
152 CANOLA Marco
153 EUSER Lucas
154 FRATTINI Davide
155 MURPHY John
156 RATTO Daniele
157 PUTT Tanner
158 ZURLO Federico
EQUIPE CYCLISTE ARMÉE DE TERRE
161 BARBAS Yoann
162 COMBAUD Romain
163 GUYOT Yann
164 LE ROUX Romain
165 LEVASSEUR Jordan
166 MAINARD Jerome
167 PACHER Quentin
168 RAIBAUD Jimmy
AUBER 93
171 BIHEL César
172 GOUAULT Pierre
173 GUAY Julien
174 JAKIN Alo
175 MENUT David
176 RENAULT Maxime
177 TRONET Steven
178 VIMPERE Theo
TEAM MARSEILLE 13 KTM
181 KONOVALOVAS Ignatas
182 DI GRĚGORIO Rémy
183 EL FARES Julien
184 LOUBET Julien
185 BLAIN Alexandre
186 SAINT MARTIN Clément
187 TARRIDE Grégoire
188 PAILLOT Yoann
WALLONIE - BRUXELLES
191 DELFOSSE Sebastien
192 HABEAUX Gregory
193 WARNIER Antoine
194 WERTZ Thomas
195 ANCIAUX Maxime
196 DUFRASNE Jonathan
197 EVRARD Laurent
Štartová listina Classic Sud Ardéche 2015
Diskusia
Diskusia neobsahuje príspevky.
Náš eshop