Sazka Tour 2022 (2.1), 4-7. augusta
1. | 4.8. | Uničov > Prostějov | 181 km | Herregodts | ||
2. | 5.8. | Olomouc > Pustevny | 189 km | Rota | ||
3. | 6.8. | M. Třebová > Dlouhé stráně | 149 km | Bonneu | ||
4. | 7.8. | Šumperk > Šternberk | 180 km | Guerin |
Štartová listina | Dukla Banská Bystrica, Štoček |
Dukla Banská Bystica nastúpi v zložení: Patrik Tybor, Lukáš Kubiš, Pavol Rovder, Samuel Tuka, Samuel Kováč, Lukáš Sokolík a Dávid Kaško.
1. | 4.8. | Uničov > Prostějov | 181 km | cieľ: 15:25 |
profil etapy, 1680 nastúpaných metrov (© sazkatour.cz) |
Sazka Tour, teda bývalé Czech Cycling Tour, odštartovalo veľmi dlhou 196-kilometrovou zvlnenou etapou z Uničova do Prostějova, kde bol terén stále hore-dole, až sa prišlo na záverečné krátke rovinaté okruhy. Očakával sa šprint, alebo triumf nejakej skupiny, ktorej by sa podarilo zaskočiť nesúrodý pelotón bez top šprintérov, ktorým by to tri World Tour tímy kontrolovali.
Dopadlo to prekvapujúco, triumfoval únik, ktorý bol vpredu prakticky celý deň. Boli tam Rune Herregodts (Sport Vlaanderen), Johan Meens (Bingoal), Michael Kukrle (Elkov), Jan Kašpar (ATT) a Alexander Tarlton (Lotto - Kern). Rozdelili si všetky prémie na trase a v tomto poradí aj dorazili do cieľa, keď ukázal najlepšie nohy v samom závere Herregodts, pre ktorého je to tretie profi víťazstvo. Je to špecialista na úniky, aj predchádzajúce triumfy takto vybojoval.
Pelotón ich nedokázal dostihnúť napriek tomu, že nemali viac ako tri minúty náskoku. Bolo veľmi teplo, viacerí pretekári si vystupovali z pelotónu, a ten sa prepočítal. 20 kilometrov pred cieľom bola etapa prerušená, pretože únik zle odbočil, a tak sa muselo zastaviť a preteky reštartovať. Zo Slovákov prišiel v pelotóne so stratou 23 sekúnd Lukáš Kubiš a aj Matúš Štoček, ktorý počas etapy musel meniť bicykel.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:24:00 | 14 | ||||
2. | MEENS Johan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | 5 | ||||
3. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 00:00 | 3 | ||||
4. | KASPAR Jan | ATT Investments | 00:00 | |||||
5. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 00:03 | |||||
6. | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | 00:22 |
32. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:23 | ||
47. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 00:23 | ||
108. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 04:11 | ||
123. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 04:11 | ||
135. | KOVAC Samuel | Dukla Banská Bystrica | 07:27 | ||
138. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 07:29 | ||
148. | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | 10:01 | ||
149. | SOKOLIK Lukas | Dukla Banská Bystrica | 13:47 |
7. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 00:22 | ||
8. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 00:23 | ||
9. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 00:23 | ||
10. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 00:23 | ||
11. | GROSU Eduard Michael | Drone Hopper - Androni G. | 00:23 | ||
12. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
13. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 | ||
14. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 00:23 | ||
15. | DELACROIX Théo | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
16. | COLMAN Alex | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 | ||
17. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
18. | GUDMESTAD Tord | Uno-X Pro Cycling Team | 00:23 | ||
19. | BARTA Tomas | ATT Investments | 00:23 | ||
20. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 | ||
21. | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | 00:23 | ||
22. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 00:23 | ||
23. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 | ||
24. | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | 00:23 | ||
25. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 00:23 | ||
26. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:23 | ||
27. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 00:23 | ||
28. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 00:23 | ||
29. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 00:23 | ||
30. | PER David | Adria Mobil | 00:23 | ||
31. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 00:23 | ||
32. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:23 | ||
33. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:23 | ||
34. | BARTA Jan | Elkov-Kasper | 00:23 | ||
35. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 00:23 | ||
36. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:23 | ||
37. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 00:23 | ||
38. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 00:23 | ||
39. | PALZER Anton | BORA-hansgrohe | 00:23 | ||
40. | NABERMAN Tim | Development Team DSM | 00:23 | ||
41. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:23 | ||
42. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
43. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 00:23 | ||
44. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 00:23 | ||
45. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:23 | ||
46. | HEMING Mika | ATT Investments | 00:23 | ||
47. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 00:23 | ||
48. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:23 | ||
49. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 00:23 | ||
50. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
51. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 00:23 | ||
52. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 00:23 | ||
53. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 | ||
54. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
55. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
56. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
57. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:23 | ||
58. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
59. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 00:23 | ||
60. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
61. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 00:23 | ||
62. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 00:23 | ||
63. | VIVIANI Attilio | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:23 | ||
64. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:23 | ||
65. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:23 | ||
66. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
67. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
68. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:23 | ||
69. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
70. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
71. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:23 | ||
72. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 00:23 | ||
73. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
74. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
75. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto-Kern Haus | 00:23 | ||
76. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
77. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:23 | ||
78. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 00:23 | ||
79. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 00:23 | ||
80. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 00:23 | ||
81. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:23 | ||
82. | MUŇOZ Daniel | Drone Hopper - Androni G. | 00:23 | ||
83. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 00:23 | ||
84. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:23 | ||
85. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
86. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:23 | ||
87. | KOCH Christian | Team Lotto-Kern Haus | 00:23 | ||
88. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:23 | ||
89. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 00:23 | ||
90. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:23 | ||
91. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 00:23 | ||
92. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 00:23 | ||
93. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 00:23 | ||
94. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 00:23 | ||
95. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 00:23 | ||
96. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:23 | ||
97. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:41 | ||
98. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 00:51 | ||
99. | HAGA Chad | Human Powered Health | 00:51 | ||
100. | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | 03:44 | ||
101. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 04:09 | ||
102. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 04:10 | ||
103. | DIRNBAUER Josef | Team Felbermayr Simplon Wels | 04:11 | ||
104. | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | 04:11 | ||
105. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 04:11 | ||
106. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 04:11 | ||
107. | SCHUCH Mike | À Bloc CT | 04:11 | ||
108. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 04:11 | ||
109. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 04:11 | ||
110. | REIßIG Patrick | Maloja Pushbikers | 04:11 | ||
111. | MEO Felix | Maloja Pushbikers | 04:11 | ||
112. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 04:11 | ||
113. | REKITA Szymon | Voster ATS Team | 04:11 | ||
114. | CIESLIK Pawel | Voster ATS Team | 04:11 | ||
115. | OBDRZALEK Tomas | Elkov-Kasper | 04:11 | ||
116. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 04:11 | ||
117. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 04:11 | ||
118. | SKAARSETH Iver | Uno-X Pro Cycling Team | 04:11 | ||
119. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 04:11 | ||
120. | HOCEVAR Kristjan | Adria Mobil | 04:11 | ||
121. | COLNAR Aljaz | Adria Mobil | 04:11 | ||
122. | VERMEULEN Moran | Team Felbermayr Simplon Wels | 04:11 | ||
123. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 04:11 | ||
124. | MURN Bostijan | Adria Mobil | 04:11 | ||
125. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 04:11 | ||
126. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 04:11 | ||
127. | GIBSON Matthew | Human Powered Health | 05:49 | ||
128. | BICHLMANN Daniel | Maloja Pushbikers | 05:49 | ||
129. | KIERNER Florian | Team Felbermayr Simplon Wels | 05:49 | ||
130. | PAPIERSKI Damian | Voster ATS Team | 05:49 | ||
131. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 05:49 | ||
132. | KÄRSTEN Moritz | Development Team DSM | 05:49 | ||
133. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 05:49 | ||
134. | MEISEN Marcel | Team Lotto-Kern Haus | 07:25 | ||
135. | KOVAC Samuel | Dukla Banská Bystrica | 07:27 | ||
136. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 07:27 | ||
137. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 07:29 | ||
138. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 07:29 | ||
139. | KOSTANSKI Mateusz | Voster ATS Team | 07:29 | ||
140. | GAMPER Florian | Team Felbermayr Simplon Wels | 07:29 | ||
141. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 07:29 | ||
142. | ALBA Juan Diego | Drone Hopper - Androni G. | 07:32 | ||
143. | SZOSTKA Pawel | Santic-Wibatech | 07:32 | ||
144. | STITES Tyler | Human Powered Health | 07:34 | ||
145. | HALLER Patrick | Santic-Wibatech | 07:34 | ||
146. | PETER Michael | Santic-Wibatech | 07:34 | ||
147. | PROC Bartlomiej | Santic-Wibatech | 09:57 | ||
148. | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | 10:01 | ||
149. | SOKOLIK Lukas | Dukla Banská Bystrica | 13:47 | ||
150. | VON STETTEN Laurin | Maloja Pushbikers | 14:37 | ||
DNF | SONNLEITNER Jonas | Santic-Wibatech | odstúpil | ||
DNF | WOLLENBERG Tim | Santic-Wibatech | odstúpil |
7. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:33 | ||
8. | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | 00:34 | ||
9. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 00:34 | ||
10. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 00:34 | ||
11. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 00:35 | ||
12. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 00:35 | ||
13. | GROSU Eduard Michael | Drone Hopper - Androni G. | 00:35 | ||
14. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
15. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:35 | ||
16. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 00:35 | ||
17. | DELACROIX Théo | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
18. | COLMAN Alex | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:35 | ||
19. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
20. | GUDMESTAD Tord | Uno-X Pro Cycling Team | 00:35 | ||
21. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:35 | ||
22. | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | 00:35 | ||
23. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 00:35 | ||
24. | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | 00:35 | ||
25. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 00:35 | ||
26. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:35 | ||
27. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 00:35 | ||
28. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 00:35 | ||
29. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 00:35 | ||
30. | PER David | Adria Mobil | 00:35 | ||
31. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 00:35 | ||
32. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:35 | ||
33. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:35 | ||
34. | BÁRTA Jan | Elkov-Kasper | 00:35 | ||
35. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 00:35 | ||
36. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:35 | ||
37. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 00:35 | ||
38. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 00:35 | ||
39. | PALZER Anton | BORA-hansgrohe | 00:35 | ||
40. | NABERMAN Tim | Development Team DSM | 00:35 | ||
41. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:35 | ||
42. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
43. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 00:35 | ||
44. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 00:35 | ||
45. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:35 | ||
46. | HEMING Mika | ATT Investments | 00:35 | ||
47. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 00:35 | ||
48. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:35 | ||
49. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 00:35 | ||
50. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
51. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 00:35 | ||
52. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 00:35 | ||
53. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:35 | ||
54. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
55. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
56. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
57. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:35 | ||
58. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
59. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 00:35 | ||
60. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
61. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 00:35 | ||
62. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 00:35 | ||
63. | VIVIANI Attilio | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:35 | ||
64. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:35 | ||
65. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:35 | ||
66. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
67. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
68. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:35 | ||
69. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
70. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
71. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:35 | ||
72. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 00:35 | ||
73. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
74. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
75. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto-Kern Haus | 00:35 | ||
76. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
77. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:35 | ||
78. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 00:35 | ||
79. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 00:35 | ||
80. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 00:35 | ||
81. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:35 | ||
82. | MUŇOZ Daniel | Drone Hopper - Androni G. | 00:35 | ||
83. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 00:35 | ||
84. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:35 | ||
85. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 00:35 | ||
86. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:35 | ||
87. | KOCH Christian | Team Lotto-Kern Haus | 00:35 | ||
88. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:35 | ||
89. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 00:35 | ||
90. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:35 | ||
91. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 00:35 | ||
92. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 00:35 | ||
93. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 00:35 | ||
94. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 00:35 | ||
95. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 00:35 | ||
96. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:35 | ||
97. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:53 | ||
98. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 01:03 | ||
99. | HAGA Chad | Human Powered Health | 01:03 | ||
100. | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | 03:56 | ||
101. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 04:21 | ||
102. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 04:22 | ||
103. | DIRNBAUER Josef | Team Felbermayr Simplon Wels | 04:23 | ||
104. | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | 04:23 | ||
105. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 04:23 | ||
106. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 04:23 | ||
107. | SCHUCH Mike | À Bloc CT | 04:23 | ||
108. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 04:23 | ||
109. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 04:23 | ||
110. | REIßIG Patrick | Maloja Pushbikers | 04:23 | ||
111. | MEO Felix | Maloja Pushbikers | 04:23 | ||
112. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 04:23 | ||
113. | REKITA Szymon | Voster ATS Team | 04:23 | ||
114. | CIESLIK Pawel | Voster ATS Team | 04:23 | ||
115. | OBDRZALEK Tomas | Elkov-Kasper | 04:23 | ||
116. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 04:23 | ||
117. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 04:23 | ||
118. | SKAARSETH Iver | Uno-X Pro Cycling Team | 04:23 | ||
119. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 04:23 | ||
120. | HOCEVAR Kristjan | Adria Mobil | 04:23 | ||
121. | COLNAR Aljaz | Adria Mobil | 04:23 | ||
122. | VERMEULEN Moran | Team Felbermayr Simplon Wels | 04:23 | ||
123. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 04:23 | ||
124. | MURN Bostijan | Adria Mobil | 04:23 | ||
125. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 04:23 | ||
126. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 04:23 | ||
127. | GIBSON Matthew | Human Powered Health | 06:01 | ||
128. | BICHLMANN Daniel | Maloja Pushbikers | 06:01 | ||
129. | KIERNER Florian | Team Felbermayr Simplon Wels | 06:01 | ||
130. | PAPIERSKI Damian | Voster ATS Team | 06:01 | ||
131. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 06:01 | ||
132. | KÄRSTEN Moritz | Development Team DSM | 06:01 | ||
133. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 06:01 | ||
134. | MEISEN Marcel | Team Lotto-Kern Haus | 07:37 | ||
135. | KOVÁČ Samuel | Dukla Banská Bystrica | 07:39 | ||
136. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 07:39 | ||
137. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 07:41 | ||
138. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 07:41 | ||
139. | KOSTANSKI Mateusz | Voster ATS Team | 07:41 | ||
140. | GAMPER Florian | Team Felbermayr Simplon Wels | 07:41 | ||
141. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 07:41 | ||
142. | ALBA Juan Diego | Drone Hopper - Androni G. | 07:44 | ||
143. | SZOSTKA Pawel | Santic-Wibatech | 07:44 | ||
144. | STITES Tyler | Human Powered Health | 07:46 | ||
145. | HALLER Patrick | Santic-Wibatech | 07:46 | ||
146. | PETER Michael | Santic-Wibatech | 07:46 | ||
147. | PROC Bartlomiej | Santic-Wibatech | 10:09 | ||
148. | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | 10:13 | ||
149. | SOKOLÍK Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 13:59 | ||
150. | VON STETTEN Laurin | Maloja Pushbikers | 14:49 |
2. | 5.8. | Olomouc > Pustevny | 189 km | cieľ: 16:30 |
profil etapy, 2910 nastúpaných metrov (© sazkatour.cz) |
Druhý deň na českom Sazka Tour bol rezervovaný pre vrchárov. Na cieľovom stúpaní Pustevny (7,9 km, 6,6 %) sa mal rozohrať súboj o celkový titul. Medzi najväčších favoritov patrili bývalí víťazovia podujatia Filippo Zana (Bardiani) a Damien Howson (BikeExchange), či česká hviezda Jan Hirt (Intermarché), ktorý mal po svojom boku aj Pozzoviva alebo Taaramäeho.
V úniku sa počas celého dňa nachádzala štvorica v zložení Paul Double (HPH), Tim Van Dijke (Jumbo), Kristijan Koren (Adria) a Moritz Kärsten (DSM Development). Na štyroch vrchárskych prémiách počas dňa nazbieral vpredu najviac vrchárskych bodov Paul Double, šprintérske prémie pre zmenu vybral Van Dijke. Pri prvom prejazde cez Pustevny si pre jeden vrchársky bodík z pelotónu prišiel aj Matúš Štoček (ATT).
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Ako posledný z úniku vytrval vpredu Tim Van Dijke. Pelotón celý deň ťahalo Intermarché, čo jasne signalizovalo Hirtove ambície na víťazstvo v etape. Do cieľového stúpania už prišiel pelotón spolu a hneď v úvode sa z neho porúčal líder pretekov Herrogodts (Sport-Vlaanderen). Už štyri kilometre pred cieľom zaútočil Rein Taaramäe a dlho sa zdalo, že by mohol triumfovať.
V poslednom kilometri sa však cez neho prehnali šprintujúci vrchári z hlavnej skupiny, no prácu Intermarché dokázal našťastie pre Estónca zavŕšiť jeho kolega Lorenzo Rota. Na druhom mieste skončil iba 19-ročný britský talent Oscar Onley (DSM Development), tretí skončil Pozzovivo. V čelnej skupine sa ale prekvapivo neudržal domáci favorit Jan Hirt, ktorý tak do Vuelty ešte musí čo to natrénovať. Dnes stratil takmer minútu.
V GC sa do čela dostal Lorenzo Rota a poradie za ním je takmer totožné s poradím v etape. Hneď zajtra je ale pripravený dojazd na Dlouhé Stráňe, ktorý ešte s klasifikáciou zatočí. Slováci dnes podľa očakávania prvé husle nehrali a veríme, že zajtra sa objavia aspoň v úniku.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 04:51:46 | 14 | ||||
2. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:00 | 5 | ||||
3. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:00 | 3 | ||||
4. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:03 | |||||
5. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:03 | |||||
6. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:03 |
56. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 04:30 | ||
88. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 13:07 |
7. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:03 | ||
8. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:09 | ||
9. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:11 | ||
10. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:12 | ||
11. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:12 | ||
12. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 00:16 | ||
13. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 00:25 | ||
14. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:29 | ||
15. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 00:31 | ||
16. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:31 | ||
17. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:50 | ||
18. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 00:57 | ||
19. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:58 | ||
20. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 01:02 | ||
21. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 01:05 | ||
22. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:06 | ||
23. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 01:06 | ||
24. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 01:14 | ||
25. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 01:14 | ||
26. | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | 01:16 | ||
27. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:26 | ||
28. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 01:33 | ||
29. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:42 | ||
30. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 01:43 | ||
31. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 01:50 | ||
32. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 01:56 | ||
33. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 01:58 | ||
34. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 02:03 | ||
35. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 02:03 | ||
36. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 02:08 | ||
37. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 02:08 | ||
38. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 02:10 | ||
39. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 02:21 | ||
40. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 02:43 | ||
41. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 03:00 | ||
42. | BARTA Jan | Elkov-Kasper | 03:02 | ||
43. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 03:03 | ||
44. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 03:03 | ||
45. | HEMING Mika | ATT Investments | 03:03 | ||
46. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 03:05 | ||
47. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 03:05 | ||
48. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 03:05 | ||
49. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 03:09 | ||
50. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 03:15 | ||
51. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:18 | ||
52. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 03:20 | ||
53. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 03:24 | ||
54. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 03:31 | ||
55. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 04:13 | ||
56. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 04:30 | ||
57. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 04:31 | ||
58. | PALZER Anton | BORA-hansgrohe | 04:31 | ||
59. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 04:31 | ||
60. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 04:31 | ||
61. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 04:44 | ||
62. | HAGA Chad | Human Powered Health | 05:56 | ||
63. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 06:08 | ||
64. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 06:08 | ||
65. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 06:11 | ||
66. | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | 06:11 | ||
67. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 07:03 | ||
68. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 07:14 | ||
69. | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | 07:43 | ||
70. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:55 | ||
71. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:55 | ||
72. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 08:22 | ||
73. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 09:11 | ||
74. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 09:11 | ||
75. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 09:11 | ||
76. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 09:11 | ||
77. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 09:11 | ||
78. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 09:45 | ||
79. | MUŇOZ Daniel | Drone Hopper - Androni G. | 09:45 | ||
80. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 10:06 | ||
81. | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | 10:37 | ||
82. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 11:16 | ||
83. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 11:45 | ||
84. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:45 | ||
85. | MEENS Johan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 12:13 | ||
86. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 12:36 | ||
87. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 12:47 | ||
88. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 13:07 |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 09:15:59 | |||||
2. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:04 | |||||
3. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:06 | |||||
4. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:13 | |||||
5. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:13 | |||||
6. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:13 |
52. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 04:40 |
7. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:13 | ||
8. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:19 | ||
9. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:21 | ||
10. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:22 | ||
11. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:22 | ||
12. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 00:35 | ||
13. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:39 | ||
14. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 00:41 | ||
15. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:41 | ||
16. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:00 | ||
17. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 01:07 | ||
18. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:08 | ||
19. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 01:12 | ||
20. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 01:15 | ||
21. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 01:16 | ||
22. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:16 | ||
23. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 01:24 | ||
24. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 01:24 | ||
25. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:36 | ||
26. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 01:43 | ||
27. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:52 | ||
28. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 02:00 | ||
29. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 02:06 | ||
30. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 02:08 | ||
31. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 02:13 | ||
32. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 02:13 | ||
33. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 02:18 | ||
34. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 02:18 | ||
35. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 02:20 | ||
36. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 02:31 | ||
37. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 02:53 | ||
38. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 03:07 | ||
39. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 03:10 | ||
40. | BÁRTA Jan | Elkov-Kasper | 03:12 | ||
41. | HEMING Mika | ATT Investments | 03:13 | ||
42. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 03:13 | ||
43. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 03:15 | ||
44. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 03:15 | ||
45. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 03:15 | ||
46. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 03:19 | ||
47. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 03:25 | ||
48. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:28 | ||
49. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 03:41 | ||
50. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 04:14 | ||
51. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 04:23 | ||
52. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 04:40 | ||
53. | PALZER Anton | BORA-hansgrohe | 04:41 | ||
54. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 04:41 | ||
55. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 04:41 | ||
56. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 04:41 | ||
57. | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | 04:47 | ||
58. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 05:41 | ||
59. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 05:58 | ||
60. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 06:18 | ||
61. | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | 06:21 | ||
62. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 06:21 | ||
63. | HAGA Chad | Human Powered Health | 06:34 | ||
64. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 07:01 | ||
65. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 07:13 | ||
66. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:18 | ||
67. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:28 | ||
68. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:05 | ||
69. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 08:32 | ||
70. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 08:42 | ||
71. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 09:20 | ||
72. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 09:21 | ||
73. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 09:21 | ||
74. | MUŇOZ Daniel | Drone Hopper - Androni G. | 09:55 | ||
75. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 10:16 | ||
76. | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | 10:46 | ||
77. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 11:26 | ||
78. | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | 11:41 | ||
79. | MEENS Johan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 11:53 | ||
80. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:53 | ||
81. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 11:55 | ||
82. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 12:50 | ||
83. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 13:04 | ||
84. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 13:09 | ||
85. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 13:09 | ||
86. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 13:41 | ||
87. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 16:44 |
3. | 6.8. | M. Třebová > Dlouhé stráně | 149 km | Bonneu |
profil etapy, 2730 nastúpaných metrov (© sazkatour.cz) |
Kráľovská etapa českej Sazka Tour finišovala na najťažšom kopci pretekov. Dlouhé Stráňe v minulom roku rozhodli o celkovom triumfe Filippa Zanu a vytvorili veľké rozdiely. Včera na Pustevnách prišla do cieľa spolu väčšia skupinka pretekárov a Lorenzo Rota (Intermarché) mal na čele klasifikácie len minimálny náskok. Intermarché však disponovalo aj dvojicou zdatnejších vrchárov v podobe Reina Taaramäeho a Domenica Pozzoviva, takže belgický celok bol stále veľkým favoritom. Okrem obhajcu titulu boli pre nich hrozbou najmä Anthon Charmig (Uno-X) a Kevin Colleoni (BikeExchange).
Po dlhšom boji na začiatku etapy sa do úniku dostala veľká skupina v zložení Wandahl (Bora), Paasschens (Bingoal), Urianstad (Uno-X), Braet (Sport-Vlaanderen), Bárta a Otruba (2x Elkov), Turek (Felbermayr), Boven (Jumbo Development), Theiler (LKH), Appel (Á Bloc), Fortin (PushBikers) a Kašpar (ATT). Bohužiaľ, opäť sa tam nedostal žiadny zo Slovákov. Únik po celý deň prenasledovali tímy lídra pretekov a obhajcu titulu, teda Intermarché a Bardiani.
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Už na predposlednom kopci bol únik pohltený hlavnou skupinou, ktorá sa citeľne preriedila. V zjazde pod Dlouhé Stráňe následne zaútočil Roland Thalmann (Felbermayr). Švajčiar ukázal pekný útok, no päť kilometrov pod vrcholom bol chytený. Intermarché udávalo počas celého cieľového stúpania stabilné tempo, ktoré udržalo skupinu pokope až na vrchol. V šprinte vrchárov sa presadil Kamiel Bonneu (Sport-Vlaanderen), ktorý v závere porazil Nórov Anthona Charmiga (Uno-X) a Johannesa Stauneho-Mitteta (Jumbo development).
Lorenzo Rota dnes nemal také silné nohy ako včera, na šiestom mieste stratil dve sekundy a pred Charmigom udržal líderský dres len o jedinú sekundu. O celkovom víťazovi by tak mala rozhodnúť posledná klasikárska etapa do Šternberku. Z hry nie je ani obhajca titulu Filippo Zana, ktorý spolu s Colleonim strácajú iba tri sekundy.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:49:24 | 14 | ||||
2. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | 5 | ||||
3. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:00 | 3 | ||||
4. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:02 | |||||
5. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:02 | |||||
6. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:02 |
64. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 10:51 | ||
92. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 17:41 | ||
95. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 17:41 | ||
107. | KOVAC Samuel | Dukla Banská Bystrica | 19:31 | ||
119. | SOKOLIK Lukas | Dukla Banská Bystrica | 26:07 | ||
131. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 26:07 | ||
133. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 26:07 |
7. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:06 | ||
8. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:09 | ||
9. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:09 | ||
10. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:09 | ||
11. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:11 | ||
12. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:14 | ||
13. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:14 | ||
14. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:18 | ||
15. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 00:32 | ||
16. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:32 | ||
17. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 01:00 | ||
18. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 01:09 | ||
19. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 01:09 | ||
20. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 01:16 | ||
21. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:16 | ||
22. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 01:19 | ||
23. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 01:20 | ||
24. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 01:20 | ||
25. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 01:26 | ||
26. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 01:27 | ||
27. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 01:29 | ||
28. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 02:35 | ||
29. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 02:45 | ||
30. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:58 | ||
31. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 03:07 | ||
32. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 03:08 | ||
33. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 03:19 | ||
34. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 03:19 | ||
35. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 03:29 | ||
36. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 03:50 | ||
37. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 03:56 | ||
38. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 03:56 | ||
39. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 04:03 | ||
40. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 04:37 | ||
41. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 04:56 | ||
42. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 05:11 | ||
43. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 05:37 | ||
44. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:00 | ||
45. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 06:30 | ||
46. | BARTA Jan | Elkov-Kasper | 06:30 | ||
47. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:30 | ||
48. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 06:30 | ||
49. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 08:06 | ||
50. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 08:16 | ||
51. | HAGA Chad | Human Powered Health | 08:23 | ||
52. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 08:33 | ||
53. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 08:33 | ||
54. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:33 | ||
55. | HEMING Mika | ATT Investments | 09:55 | ||
56. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 09:55 | ||
57. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 09:55 | ||
58. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 09:55 | ||
59. | REIßIG Patrick | Maloja Pushbikers | 09:55 | ||
60. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 09:55 | ||
61. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 09:55 | ||
62. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 09:55 | ||
63. | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | 10:48 | ||
64. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 10:51 | ||
65. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 10:57 | ||
66. | REKITA Szymon | Voster ATS Team | 11:32 | ||
67. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 12:31 | ||
68. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 12:31 | ||
69. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 12:31 | ||
70. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 12:31 | ||
71. | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | 12:55 | ||
72. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 12:55 | ||
73. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 12:55 | ||
74. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 14:08 | ||
75. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 14:08 | ||
76. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 14:41 | ||
77. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 14:41 | ||
78. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 14:55 | ||
79. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 14:55 | ||
80. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 14:55 | ||
81. | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | 14:55 | ||
82. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 14:55 | ||
83. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 14:55 | ||
84. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 14:55 | ||
85. | CIESLIK Pawel | Voster ATS Team | 14:55 | ||
86. | KASPAR Jan | ATT Investments | 15:15 | ||
87. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 15:15 | ||
88. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 15:38 | ||
89. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 16:01 | ||
90. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 17:01 | ||
91. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 17:01 | ||
92. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 17:41 | ||
93. | OBDRZALEK Tomas | Elkov-Kasper | 17:41 | ||
94. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 17:41 | ||
95. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 17:41 | ||
96. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 17:41 | ||
97. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 17:41 | ||
98. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto-Kern Haus | 17:41 | ||
99. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 17:41 | ||
100. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 17:41 | ||
101. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 17:41 | ||
102. | PER David | Adria Mobil | 17:41 | ||
103. | KOCH Christian | Team Lotto-Kern Haus | 17:41 | ||
104. | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | 18:26 | ||
105. | MEO Felix | Maloja Pushbikers | 18:26 | ||
106. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 18:26 | ||
107. | KOVAC Samuel | Dukla Banská Bystrica | 19:31 | ||
108. | HOCEVAR Kristjan | Adria Mobil | 21:33 | ||
109. | COLNAR Aljaz | Adria Mobil | 21:33 | ||
110. | NABERMAN Tim | Development Team DSM | 22:04 | ||
111. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 22:04 | ||
112. | BARTA Tomas | ATT Investments | 22:04 | ||
113. | VIVIANI Attilio | Bingoal Pauwels Sauces WB | 22:04 | ||
114. | DELACROIX Théo | Intermarché - Wanty - Gobert | 26:07 | ||
115. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 26:07 | ||
116. | GIBSON Matthew | Human Powered Health | 26:07 | ||
117. | KÄRSTEN Moritz | Development Team DSM | 26:07 | ||
118. | COLMAN Alex | Sport Vlaanderen-Baloise | 26:07 | ||
119. | SOKOLIK Lukas | Dukla Banská Bystrica | 26:07 | ||
120. | GUDMESTAD Tord | Uno-X Pro Cycling Team | 26:07 | ||
121. | DIRNBAUER Josef | Team Felbermayr Simplon Wels | 26:07 | ||
122. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 26:07 | ||
123. | KOSTANSKI Mateusz | Voster ATS Team | 26:07 | ||
124. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 26:07 | ||
125. | STITES Tyler | Human Powered Health | 26:07 | ||
126. | BICHLMANN Daniel | Maloja Pushbikers | 26:07 | ||
127. | MEENS Johan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 26:07 | ||
128. | PAPIERSKI Damian | Voster ATS Team | 26:07 | ||
129. | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | 26:07 | ||
130. | MEISEN Marcel | Team Lotto-Kern Haus | 26:07 | ||
131. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 26:07 | ||
132. | SKAARSETH Iver | Uno-X Pro Cycling Team | 26:07 | ||
133. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 26:07 | ||
134. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 26:07 | ||
DNF | MUŇOZ Daniel | Drone Hopper - Androni G. | odstúpil | ||
DNS | PALZER Anton | BORA-hansgrohe | neštartoval | ||
DNS | SCHUCH Mike | À Bloc CT | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 13:05:35 | |||||
2. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:01 | |||||
3. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:03 | |||||
4. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:03 | |||||
5. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:04 | |||||
6. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:09 |
72. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 22:09 | ||
81. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 27:44 | ||
95. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 32:39 | ||
114. | KOVÁČ Samuel | Dukla Banská Bystrica | 41:33 | ||
117. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 44:53 | ||
133. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 01:04:06 | ||
134. | SOKOLÍK Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 01:13:34 |
7. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:15 | ||
8. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:16 | ||
9. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:19 | ||
10. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:28 | ||
11. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:30 | ||
12. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:43 | ||
13. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:59 | ||
14. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 01:13 | ||
15. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 01:32 | ||
16. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:43 | ||
17. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 01:55 | ||
18. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 02:00 | ||
19. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 02:12 | ||
20. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 02:24 | ||
21. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 02:38 | ||
22. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:16 | ||
23. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:54 | ||
24. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 03:57 | ||
25. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 04:56 | ||
26. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 05:13 | ||
27. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 05:21 | ||
28. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 05:25 | ||
29. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 06:15 | ||
30. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 06:45 | ||
31. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 06:53 | ||
32. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 07:25 | ||
33. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 07:38 | ||
34. | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:54 | ||
35. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 08:41 | ||
36. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 08:53 | ||
37. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 09:06 | ||
38. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 09:11 | ||
39. | BÁRTA Jan | Elkov-Kasper | 09:30 | ||
40. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 09:40 | ||
41. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 10:02 | ||
42. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 10:18 | ||
43. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 10:29 | ||
44. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 11:26 | ||
45. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 11:36 | ||
46. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 11:46 | ||
47. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 12:01 | ||
48. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 12:03 | ||
49. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 12:33 | ||
50. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 12:50 | ||
51. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 12:53 | ||
52. | HEMING Mika | ATT Investments | 12:56 | ||
53. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 13:53 | ||
54. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 14:07 | ||
55. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 14:19 | ||
56. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 14:19 | ||
57. | HAGA Chad | Human Powered Health | 14:45 | ||
58. | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | 15:23 | ||
59. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 15:34 | ||
60. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 15:39 | ||
61. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 16:55 | ||
62. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 17:48 | ||
63. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 17:53 | ||
64. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 17:56 | ||
65. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 18:37 | ||
66. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 19:06 | ||
67. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 19:10 | ||
68. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 20:27 | ||
69. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 20:54 | ||
70. | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | 21:04 | ||
71. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 21:14 | ||
72. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 22:09 | ||
73. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 22:35 | ||
74. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 23:19 | ||
75. | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | 23:30 | ||
76. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 23:31 | ||
77. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 24:14 | ||
78. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 24:42 | ||
79. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 24:53 | ||
80. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 26:24 | ||
81. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 27:44 | ||
82. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 27:52 | ||
83. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 28:13 | ||
84. | REIßIG Patrick | Maloja Pushbikers | 28:41 | ||
85. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 28:41 | ||
86. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 28:42 | ||
87. | KASPAR Jan | ATT Investments | 28:55 | ||
88. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 29:13 | ||
89. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 29:56 | ||
90. | REKITA Szymon | Voster ATS Team | 30:18 | ||
91. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 31:58 | ||
92. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 31:59 | ||
93. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 32:39 | ||
94. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 32:39 | ||
95. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 32:39 | ||
96. | PER David | Adria Mobil | 32:39 | ||
97. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto-Kern Haus | 32:39 | ||
98. | KOCH Christian | Team Lotto-Kern Haus | 32:39 | ||
99. | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | 33:23 | ||
100. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 33:41 | ||
101. | CIESLIK Pawel | Voster ATS Team | 33:41 | ||
102. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 34:13 | ||
103. | DELACROIX Théo | Intermarché - Wanty - Gobert | 35:16 | ||
104. | OBDRZALEK Tomas | Elkov-Kasper | 36:27 | ||
105. | NABERMAN Tim | Development Team DSM | 37:02 | ||
106. | VIVIANI Attilio | Bingoal Pauwels Sauces WB | 37:02 | ||
107. | MEO Felix | Maloja Pushbikers | 37:12 | ||
108. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 37:21 | ||
109. | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | 37:36 | ||
110. | MEENS Johan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 37:48 | ||
111. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 39:05 | ||
112. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 40:25 | ||
113. | COLMAN Alex | Sport Vlaanderen-Baloise | 41:05 | ||
114. | KOVÁČ Samuel | Dukla Banská Bystrica | 41:33 | ||
115. | COLNAR Aljaz | Adria Mobil | 43:05 | ||
116. | SKAARSETH Iver | Uno-X Pro Cycling Team | 44:53 | ||
117. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 44:53 | ||
118. | KÄRSTEN Moritz | Development Team DSM | 45:51 | ||
119. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 46:05 | ||
120. | BICHLMANN Daniel | Maloja Pushbikers | 46:31 | ||
121. | KOSTANSKI Mateusz | Voster ATS Team | 48:11 | ||
122. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 48:40 | ||
123. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 51:27 | ||
124. | BARTA Tomas | ATT Investments | 54:59 | ||
125. | GUDMESTAD Tord | Uno-X Pro Cycling Team | 57:18 | ||
126. | HOCEVAR Kristjan | Adria Mobil | 58:19 | ||
127. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 01:00:35 | ||
128. | GIBSON Matthew | Human Powered Health | 01:01:18 | ||
129. | PAPIERSKI Damian | Voster ATS Team | 01:01:28 | ||
130. | STITES Tyler | Human Powered Health | 01:03:16 | ||
131. | MEISEN Marcel | Team Lotto-Kern Haus | 01:03:17 | ||
132. | DIRNBAUER Josef | Team Felbermayr Simplon Wels | 01:03:34 | ||
133. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 01:04:06 | ||
134. | SOKOLÍK Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 01:13:34 |
4. | 7.8. | Šumperk > Šternberk | 180 km | Guerin |
profil etapy, 2720 nastúpaných metrov (© sazkatour.cz) |
V poslednej etape bolo na programe až desať horských prémií. O celkovom víťazovi zďaleka nebolo rozhodnuté, keďže Lorenzo Rota (Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux) mal iba sekundový náskok na Anthona Charmiga (Uno-X Pro Cycling Team) a do minútovej straty na lídra pretekov bolo dvanásť jazdcov. Na prvej šprintérskej prémii si Rota polepšil o jednu sekundu. Päť bodov na prvej horskej prémii získal Paul Double (Human Powered Health) a bodovo sa dotiahol na majiteľa bodkovaného dresu Jana Kašpara (ATT Investments).
Následne sa vytvorila vedúca skupina, do ktorej sa prepracovali Daniel Turek, Jack Burke (2x Felbermayr - Simplon Wels), Ide Schelling (Bora - hansgrohe), Tanel Kangert (BikeExchange - Jayco), Kenny Molly (Bingoal Pauwels Sauces), Jenno Berckmoes (Sport Vlaanderen Baloise), Michael Kukrle (Elkov - Kasper), Karel Camrda (ATT Investments), Tim Van Dijke (Jumbo-Visma Development), Alexis Guerin (Voralberg), Lorenzo Milesi (Development DSM) a Alexander Tarlton (Lotto - Kern Haus). Na druhej, tretej, štvrtej, piatej a šiestej vrchárskej prémii zvíťazil Van Dijke a polepšil si o 25 bodov. Preto bol virtuálne najlepším vrchárom.
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
95 kilometrov pred páskou sa k úniku pripojili aj Tsgabu Grmay (BikeExchange - Jayco) a Mathijs Paasschens (Bingoal Pauwels Sauces). 61 kilometrov pred cieľom vpredu atakovali Kukrle a Guerin. Táto dvojica sa osamostatnila na čele pretekov. V hlavnej skupine sa do práce pustili zástupcovia Bardiani-CSF-Faizané. Zo skupiny prenasledovateľov sa porúčal Camrda.
Pred príchodom do Šternberku na okruh malo vedúce duo náskok minúty a dvadsiatich sekúnd na druhú skupinu. Balík strácal štyri minúty. Z druhej skupiny si vystúpili aj Kangert, Molly, Turek a Van Dijke. Ostali tam Schelling, Grmay, Paasschens, Berckmoes, Burke, Milesi a Tarlton. Devätnásť kilometrov pred páskou už neboli súčasťou partie prenasledovateľov ani Schelling, Milesi a Tarlton. Paasschens virtuálne jazdil v žltom drese, keďže na Rotu strácal iba minútu a 43 sekúnd.
Guerin vyhral siedmu horskú prémiu a dvanásť kilometrov pred páskou atakoval. Z druhej skupiny vypadol Burke. V poslednom kole sa Kukrle vrátil na čelo pretekov. Tesne pred cieľom opäť zaútočil Alexis Guerin a prišiel si po etapové víťazstvo. Michael Kukrle sa musel uspokojiť s druhým miestom. Tretí napokon skončil Lorenzo Rota, ktorý prišiel do cieľa na čele skupiny favoritov. Talian sa stal celkovým víťazom pretekov.
Druhý skončil Anthon Charmig, osem sekúnd stratil tretí Kevin Colleoni. Štvrtú priečku v GC obsadil v poslednej etape šiesty Filippo Zana (Bardiani) a Top 5 uzavrel dnes desiaty Johannes Staune-Mittet (Jumbo-Visma Development). Spomedzi Slovákov sa najlepšie darilo Matúšovi Štočkovi (ATT Investments), ktorý prišiel do cieľa na 55. priečke s viac ako päťminútovým mankom. Najlepším mladým jazdcom sa stal Staune-Mittet. Bodovačku ovládol Rota a bodkovaný dres vďaka dnešnej aktivita uchmatol Van Dijke.
Vyjadrenie Matúša Štočka |
"Na Sazku sme sa celý tím dosť tešili a vedeli sme, že keď sme dostali šancu pretekať na takýchto pretekoch, tak sa musíme aj ukázať. Hneď prvá etapa nám vyšla, keď došiel do cieľa únik, kde sme mali Kašpara, ktorý si zabezpečil dres najlepšieho mladíka. Boli sme prípravní aj na šprint balíka s Bartom. Takže pokryté sme mali všetko dosť dobre. Ja osobne som sa najviac tešil na druhu etapu, ktorá išla popri hranici cez kopce na ktorých trénujem, keď som doma. Únik mi nevyšiel, ale snažil som sa držať vpredu a dostať sa v prvej skupine pod posledné Pustevny, kde som vedel, že musím pomôcť vrchárom dostať ich dopredu, alebo doniesť vodu a už som si mohol vkľude vyjsť hore… Bolo to fakt super, skoro domáce porostredie, parádny zážitok. Tretiu etapu som zobral čo najviac oddychovo, keďže dvakrát Dlouhé Stráne nie je nič pre mňa. Mali sme opäť Kašpara v úniku, ktorý sa po etape dostal do bodkovaneho dresu, takže nálada bola super. Štvrtá etapa bola ťažká na papieri a aj v realite. Už od štartu sa šlo naplno, keďže sa bojovalo aj o únik, ale aj o sekundy na šprintérskych. Vedel som, že základ je dostať sa na finálne okruhy v hlavnej skupine a tam už sa uvidí. Mal som toho už naozaj dosť a keď si to začali rozdávať medzi sebou ľudia na celkové poradie, tak som z toho vypadol a už som sa len nejak dostal do cieľa. Dúfam, že sa to v nohách chytí na nedeľňajšie ME." |
Vyjadrenie Lukáša Kubiša |
"Včerajšia etapa bola síce kráľovská, ale dnešná bola určite ťažšia. Hneď od štartu sa šlo do kopcov, kde sa šlo pekelné tempo. Ľudia si vystupovali jeden po druhom. Na sedemdesiatom kilometri sa vytvorila početná skupina, v ktorej som prišiel až do cieľa. Dnes to bol extrémne ťažký deň v kopcoch, resp. celé preteky boli veľmi ťažké. Po voľne a hypoxickej kúre si myslím, že to bol skvelý tréning na blížiaci sa Tour de l'Avenir." |
7. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:30 | ||
8. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 00:34 | ||
9. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 00:46 | ||
10. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:46 | ||
11. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 00:49 | ||
12. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:50 | ||
13. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:57 | ||
14. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 00:57 | ||
15. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 00:57 | ||
16. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:57 | ||
17. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 00:57 | ||
18. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:57 | ||
19. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 01:26 | ||
20. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:31 | ||
21. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 01:35 | ||
22. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 01:46 | ||
23. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:49 | ||
24. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 01:49 | ||
25. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 01:49 | ||
26. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 01:49 | ||
27. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:52 | ||
28. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 02:01 | ||
29. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 02:02 | ||
30. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 02:14 | ||
31. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 02:15 | ||
32. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 02:38 | ||
33. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 02:41 | ||
34. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 03:18 | ||
35. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 03:24 | ||
36. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 03:34 | ||
37. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 03:38 | ||
38. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 03:38 | ||
39. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 03:38 | ||
40. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:54 | ||
41. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 03:54 | ||
42. | BARTA Jan | Elkov-Kasper | 03:54 | ||
43. | HEMING Mika | ATT Investments | 04:36 | ||
44. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 04:38 | ||
45. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 04:41 | ||
46. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 04:41 | ||
47. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 04:41 | ||
48. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 04:41 | ||
49. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 04:41 | ||
50. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:41 | ||
51. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 04:41 | ||
52. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 04:51 | ||
53. | HAGA Chad | Human Powered Health | 05:05 | ||
54. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 05:12 | ||
55. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 05:12 | ||
56. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 05:12 | ||
57. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 05:12 | ||
58. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 05:12 | ||
59. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 05:15 | ||
60. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 05:15 | ||
61. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 05:18 | ||
62. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 05:18 | ||
63. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 05:18 | ||
64. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 05:18 | ||
65. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 05:18 | ||
66. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 05:18 | ||
67. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 05:18 | ||
68. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 05:23 | ||
69. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 06:28 | ||
70. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 07:13 | ||
71. | KASPAR Jan | ATT Investments | 07:27 | ||
72. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 07:27 | ||
73. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:40 | ||
74. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 08:07 | ||
75. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 08:07 | ||
76. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 08:07 | ||
77. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 08:51 | ||
78. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 09:13 | ||
79. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 09:59 |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 04:28:45 | 14 | ||||
2. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 00:04 | 5 | ||||
3. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:28 | 3 | ||||
4. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:28 | |||||
5. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:28 | |||||
6. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:28 |
67. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 05:12 | ||
96. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 24:44 | ||
98. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 24:44 | ||
DNF | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | SOKOLÍK Lukáš | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | KOVÁČ Samuel | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:28 | ||
8. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 00:28 | ||
9. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:28 | ||
10. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:28 | ||
11. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:28 | ||
12. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:28 | ||
13. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 00:34 | ||
14. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 00:46 | ||
15. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 00:46 | ||
16. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 00:46 | ||
17. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:46 | ||
18. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:46 | ||
19. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:46 | ||
20. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 00:49 | ||
21. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:50 | ||
22. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:57 | ||
23. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 00:57 | ||
24. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 00:57 | ||
25. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:57 | ||
26. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:57 | ||
27. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 00:57 | ||
28. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 00:57 | ||
29. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:57 | ||
30. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 00:57 | ||
31. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 01:26 | ||
32. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:31 | ||
33. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 01:35 | ||
34. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 01:46 | ||
35. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:49 | ||
36. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 01:49 | ||
37. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 01:49 | ||
38. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 01:49 | ||
39. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:52 | ||
40. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 02:01 | ||
41. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 02:01 | ||
42. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 02:14 | ||
43. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 02:15 | ||
44. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 02:38 | ||
45. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 02:41 | ||
46. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 03:18 | ||
47. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 03:24 | ||
48. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 03:34 | ||
49. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 03:38 | ||
50. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 03:38 | ||
51. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 03:38 | ||
52. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:54 | ||
53. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 03:54 | ||
54. | BARTA Jan | Elkov-Kasper | 03:54 | ||
55. | HEMING Mika | ATT Investments | 04:36 | ||
56. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 04:38 | ||
57. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 04:41 | ||
58. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 04:41 | ||
59. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 04:41 | ||
60. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 04:41 | ||
61. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 04:41 | ||
62. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:41 | ||
63. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 04:41 | ||
64. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 04:51 | ||
65. | HAGA Chad | Human Powered Health | 05:05 | ||
66. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 05:12 | ||
67. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 05:12 | ||
68. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 05:12 | ||
69. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 05:12 | ||
70. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 05:12 | ||
71. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 05:15 | ||
72. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 05:15 | ||
73. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 05:18 | ||
74. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 05:18 | ||
75. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 05:18 | ||
76. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 05:18 | ||
77. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 05:18 | ||
78. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 05:18 | ||
79. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 05:18 | ||
80. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 05:23 | ||
81. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 06:28 | ||
82. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 07:13 | ||
83. | KASPAR Jan | ATT Investments | 07:27 | ||
84. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 07:27 | ||
85. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:40 | ||
86. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 08:07 | ||
87. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 08:07 | ||
88. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 08:07 | ||
89. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 08:51 | ||
90. | DELACROIX Théo | Intermarché - Wanty - Gobert | 09:13 | ||
91. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 09:13 | ||
92. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 09:59 | ||
93. | BARTA Tomas | ATT Investments | 24:06 | ||
94. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 24:06 | ||
95. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 24:44 | ||
96. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 24:44 | ||
97. | DIRNBAUER Josef | Team Felbermayr Simplon Wels | 24:44 | ||
98. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 24:44 | ||
99. | BICHLMANN Daniel | Maloja Pushbikers | 24:44 | ||
100. | MEISEN Marcel | Team Lotto-Kern Haus | 27:49 | ||
101. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 27:49 | ||
102. | STITES Tyler | Human Powered Health | 27:49 | ||
DNF | APPEL Stijn | À Bloc CT | odstúpil | ||
DNF | CIESLIK Pawel | Voster ATS Team | odstúpil | ||
DNF | COLMAN Alex | Sport Vlaanderen-Baloise | odstúpil | ||
DNF | COLNAR Aljaz | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | EVANS Alexander | Maloja Pushbikers | odstúpil | ||
DNF | FINKST Tilen | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | odstúpil | ||
DNF | GIBSON Matthew | Human Powered Health | odstúpil | ||
DNF | GUDMESTAD Tord | Uno-X Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | HOCEVAR Kristjan | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto-Kern Haus | odstúpil | ||
DNF | JUNTUNEN Antti-Jussi | À Bloc CT | odstúpil | ||
DNF | KOCH Christian | Team Lotto-Kern Haus | odstúpil | ||
DNF | KOSTANSKI Mateusz | Voster ATS Team | odstúpil | ||
DNF | KOVAC Samuel | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | KÄRSTEN Moritz | Development Team DSM | odstúpil | ||
DNF | MEENS Johan | Bingoal Pauwels Sauces WB | odstúpil | ||
DNF | MEO Felix | Maloja Pushbikers | odstúpil | ||
DNF | NABERMAN Tim | Development Team DSM | odstúpil | ||
DNF | OBDRZALEK Tomas | Elkov-Kasper | odstúpil | ||
DNF | PAPIERSKI Damian | Voster ATS Team | odstúpil | ||
DNF | PER David | Adria Mobil | odstúpil | ||
DNF | PEŇA Jesus David | BikeExchange-Jayco | odstúpil | ||
DNF | PLUIMERS Rick | Jumbo-Visma Development Team | odstúpil | ||
DNF | REIßIG Patrick | Maloja Pushbikers | odstúpil | ||
DNF | REKITA Szymon | Voster ATS Team | odstúpil | ||
DNF | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | SKAARSETH Iver | Uno-X Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SOKOLIK Lukas | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | ||
DNF | VIVIANI Attilio | Bingoal Pauwels Sauces WB | odstúpil | ||
DNF | WIRTGEN Luc | Bingoal Pauwels Sauces WB | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | ROTA Lorenzo | Intermarché - Wanty - Gobert | 17:34:43 | |||||
2. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:06 | |||||
3. | COLLEONI Kevin | BikeExchange-Jayco | 00:08 | |||||
4. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:08 | |||||
5. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:14 | |||||
6. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:20 |
70. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 26:58 | ||
91. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 52:05 | ||
95. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 57:00 |
7. | ONLEY Oscar | Development Team DSM | 00:27 | ||
8. | ZOIDL Riccardo | Team Vorarlberg | 00:39 | ||
9. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 00:42 | ||
10. | POOLE Max | Development Team DSM | 00:48 | ||
11. | HIRT Jan | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:26 | ||
12. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:38 | ||
13. | PAASSCHENS Mathijs | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:48 | ||
14. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 01:55 | ||
15. | TAARAMÄE Rein | Intermarché - Wanty - Gobert | 01:57 | ||
16. | THALMANN Roland | Team Vorarlberg | 02:23 | ||
17. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 03:05 | ||
18. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:21 | ||
19. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 03:33 | ||
20. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 03:50 | ||
21. | MAAS Jan | BikeExchange-Jayco | 04:31 | ||
22. | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 05:30 | ||
23. | BOVEN Lars | Jumbo-Visma Development Team | 05:55 | ||
24. | PETILLI Simone | Intermarché - Wanty - Gobert | 05:59 | ||
25. | MULUBRHAN Henok | Bardiani CSF Faizanè | 06:30 | ||
26. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 06:36 | ||
27. | UMBA Santiago | Drone Hopper - Androni G. | 07:27 | ||
28. | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:12 | ||
29. | GUÉRIN Alexis | Team Vorarlberg | 08:31 | ||
30. | MACLEOD Callum | À Bloc CT | 08:33 | ||
31. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 10:05 | ||
32. | MILESI Lorenzo | Development Team DSM | 10:06 | ||
33. | GRMAY Tsgabu | BikeExchange-Jayco | 10:29 | ||
34. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 10:55 | ||
35. | PEKALA Piotr | Santic-Wibatech | 11:00 | ||
36. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Uno-X Pro Cycling Team | 11:31 | ||
37. | OTRUBA Jakub | Elkov-Kasper | 12:00 | ||
38. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma Development Team | 12:17 | ||
39. | KOPECKY Tomas | À Bloc CT | 12:20 | ||
40. | KUKRLE Michael | Elkov-Kasper | 12:22 | ||
41. | TUREK Daniel | Team Felbermayr Simplon Wels | 12:26 | ||
42. | TIZZA Marco | Bingoal Pauwels Sauces WB | 12:35 | ||
43. | JOHANNESSEN Anders Halland | Uno-X Pro Cycling Team | 12:58 | ||
44. | BÁRTA Jan | Elkov-Kasper | 13:01 | ||
45. | WANDAHL Frederik | BORA-hansgrohe | 14:12 | ||
46. | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen-Baloise | 14:27 | ||
47. | KOCH Jonas | BORA-hansgrohe | 14:42 | ||
48. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 14:53 | ||
49. | NEUMAN Dominik | Elkov-Kasper | 15:18 | ||
50. | EL GOUZI Omar | Bardiani CSF Faizanè | 16:41 | ||
51. | HEMING Mika | ATT Investments | 17:09 | ||
52. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 17:11 | ||
53. | MOLLY Kenny | Bingoal Pauwels Sauces WB | 18:19 | ||
54. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 19:11 | ||
55. | HAGA Chad | Human Powered Health | 19:27 | ||
56. | SOWINSKI Artur | Voster ATS Team | 19:37 | ||
57. | URIANSTAD Martin | Uno-X Pro Cycling Team | 19:57 | ||
58. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 20:26 | ||
59. | KANGERT Tanel | BikeExchange-Jayco | 20:36 | ||
60. | THEILER Ole | Team Lotto-Kern Haus | 22:11 | ||
61. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 22:21 | ||
62. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 22:43 | ||
63. | BOROS Michael | Elkov-Kasper | 22:48 | ||
64. | BURKE Jack | Team Felbermayr Simplon Wels | 23:35 | ||
65. | CAMRDA Karel | ATT Investments | 24:01 | ||
66. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 24:05 | ||
67. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 25:16 | ||
68. | MERTZ Remy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 26:09 | ||
69. | PETRUS Jiri | ATT Investments | 26:31 | ||
70. | ŠTOČEK Matúš | ATT Investments | 26:58 | ||
71. | PATERSKI Maciej | Voster ATS Team | 28:13 | ||
72. | HUGGER Jan | Team Lotto-Kern Haus | 29:09 | ||
73. | BRAET Vito | Sport Vlaanderen-Baloise | 30:48 | ||
74. | REHA Filip | Elkov-Kasper | 31:21 | ||
75. | APERS Ruben | Sport Vlaanderen-Baloise | 32:13 | ||
76. | GAMPER Mario | Team Felbermayr Simplon Wels | 32:47 | ||
77. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 32:51 | ||
78. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 32:55 | ||
79. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 33:30 | ||
80. | BATTAGLIN Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 34:08 | ||
81. | BLUME LEVY William | Uno-X Pro Cycling Team | 34:08 | ||
82. | KASPAR Jan | ATT Investments | 35:59 | ||
83. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma Development Team | 36:16 | ||
84. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 37:28 | ||
85. | BITTNER Pavel | Development Team DSM | 40:22 | ||
86. | JOYCE Colin | Human Powered Health | 41:57 | ||
87. | DOUBLE Paul | Human Powered Health | 44:05 | ||
88. | DELACROIX Théo | Intermarché - Wanty - Gobert | 44:06 | ||
89. | PEAK Barnabas | Intermarché - Wanty - Gobert | 47:15 | ||
90. | HAGENES Per Strand | Jumbo-Visma Development Team | 50:23 | ||
91. | TUKA Samuel | Dukla Banská Bystrica | 52:05 | ||
92. | RÜEGG Lukas | Team Vorarlberg | 52:34 | ||
93. | REUTIMANN Matthias | Team Vorarlberg | 53:32 | ||
94. | BENZ-KUCH Max | Maloja Pushbikers | 55:55 | ||
95. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 57:00 | ||
96. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 01:00:05 | ||
97. | LUND ANDRESEN Tobias | Development Team DSM | 01:08:16 | ||
98. | BICHLMANN Daniel | Maloja Pushbikers | 01:10:52 | ||
99. | BARTA Tomas | ATT Investments | 01:18:42 | ||
100. | DIRNBAUER Josef | Team Felbermayr Simplon Wels | 01:27:55 | ||
101. | STITES Tyler | Human Powered Health | 01:30:42 | ||
102. | MEISEN Marcel | Team Lotto-Kern Haus | 01:30:43 |
Skryť poradie