Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Fantasy Cyklistická ročná hra 2023: minimálne 12 500 € v cenách

16.1.2023, 09:00 | Inzercia | PR Zweeler
Rok 2022 priniesol veľa nezabudnuteľných cyklistických momentov. Napríklad žltý sen Wouta van Aerta v prvom týždni Tour či súboj Jonasa Vingegaarda a Tadeja Pogačára v celkovej klasifikácii. Alebo pôsobivá jeseň Remca Evenepoela s celkovým víťazstvom na Vuelte a jeho prvým titulom majstra sveta. Medzitým sa môžeme pripraviť na novú cyklistickú sezónu s nepochybne novými vrcholmi.
Samozrejme, že Zweeler má tento rok aj Fantasy Cycling 2023. S variantom pre skupiny aj s rozpočtom. V skupinovej hre sa musí vybrať maximálny počet jazdcov v skupine a v rozpočtovej hre dostane každý účastník 365 miliónov na nákup 25 jazdcov. Okrem toho bude k dispozícii aj Major League. Účasť v tejto rozpočtovej hre stojí viac peňazí, ale zároveň poskytuje väčšiu šancu na výhru. Takže si v nej každý nájde niečo pre seba. A to poskytuje v týchto temných dňoch veľa zábavy ako pri skladaní puzzle. Okrem toho je možné vyhrať obrovské peňažné ceny.
Kliknite sem a prejdite rovno na Fantasy Cycling 2023 (budget) s cenami minimálne 12 500 eur. (1. cena 2 500 eur)
Kliknite sem a prejdite rovno na Fantasy Cycling 2023 (groups) s cenami minimálne 7 500 eur. (1. cena 1 000 eur)
Prečo hrať Fantasy Cycling 2022?
- tvoj vzťah k cyklistike bude ešte väčší. Nie je to len o jednom cyklistovi, ale 35 a viac jazdcov budú súťažiť pre teba!
- len za 10 € zažiješ množstvo hodín zábavy navyše pred začiatkom pretekov a ešte viac hodín zážitku počas celej Cyklistickej ročnej hry 2023.
- ak sa ti podarí poraziť ostatných hráčov (je až 201 cien v hlavnom bodovaní), môžeš takisto vyhrať zaujímavé finančné ceny!
 
Náš eshop