Štartová listina Sparkassen Münsterland Giro 2023

tim
krajinaJUMBO - VISMA
1 KOOIJ Olav
2 LAPORTE Christophe
3 VAN DER SANDE Tosh
4 VAN DIJKE Mick
5 VAN DIJKE Tim
6 VAN EMDEN Jos
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
11 LÜHRS Luis-Joe
12 GAMPER Patrick
13 KOCH Jonas
14 MEEUS Jordi
15 MULLEN Ryan
16 POLITT Nils
17 VAN POPPEL Danny
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
21 BALLERSTEDT Maurice
22 GHYS Robbe
23 GROVES Kaden
24 KRIEGER Alexander
25 PHILIPSEN Jasper
26 RIESEBEEK Oscar
27 SINKELDAM Ramon
tim
krajinaINTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
31 HUENS Axel
32 JOHANSEN Julius
33 PAQUOT Tom
34 PLANCKAERT Baptiste
35 THIJSSEN Gerben
36 VAN DER HOORN Taco
37 VAN POPPEL Boy
tim
krajinaLIDL - TREK
41 ABERASTURI Jon
42 BERNARD Julien
43 KIRSCH Alex
44 LIEPINS Emils
45 PEDERSEN Mads
46 PEDERSEN Martin
47 TEUTENBERG Tim Torn
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
51 ČERNÝ Josef
52 DECLERCQ Tim
53 MERLIER Tim
54 STEIMLE Jannik
55 SVRČEK Martin
56 VAN LERBERGHE Bert
57 VAN TRICHT Stan
tim
krajinaDSM - FIRMENICH
61 BITTNER Pavel
63 EDMONDSON Alex
64 EEKHOFF Nils
65 DAINESE Alberto
66 MÄRKL Niklas
67 VAN UDEN Casper
tim
krajinaJAYCO ALULA
71 GROENEWEGEN Dylan
72 HEPBURN Michael
73 MCKENZIE Hamish
74 MEZGEC Luka
75 PÖSTLBERGER Lukas
76 QUICK Blake
77 REINDERS Elmar
tim
krajinaBOLTON BLACK SPOKE
81 BATT Ethan
82 BOSTOCK Matthew
83 CHRISTENSEN Ryan
84 FOUCHE James
85 GATE Aaron
86 JACKSON George
87 SCOTT Jacob
tim
krajinaTEAM CORRATEC
91 QUARTUCCI Lorenzo
92 STÖCKLI Jan
93 STOJNIC Veljko
94 TIVANI Nicolas
95 VACEK Karel
96 VAN EMPEL Etienne
97 VIVIANI Attilio
tim
krajinaLOTTO DSTNY
101 DRIZNERS Jarrad
103 GIDDINGS Joshua
104 SCHWARZMANN Michael
105 SELIG Rüdiger
106 VAN DE PAAR Jarne
107 VAN DE WYNKELE Lorenz
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
111 BAUER Jack
112 LUDVIGSSON Tobias
113 MONK Cyrus
114 MOSCHETTI Matteo
115 PARISINI Nicolò
116 SAJNOK Szymon
117 ZUKOWSKY Nickolas
tim
krajinaFLANDERS - BALOISE
121 APERS Ruben
122 COLMAN Alex
123 DE VYLDER Lindsay
124 DENS Tuur
125 GERITS Vince
126 HESTERS Jules
127 VANDENBRANDEN Noah
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
131 DAUGÉ Lucas
132 DUNNEWIND Jan
133 HENTTALA Joonas
134 KOPECKÝ Matyáš
135 PERON Andrea
136 POLI Umberto
137 RIDOLFO Filippo
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
141 BOHLI Tom
142 HEMING Mika
143 KLUCKERS Arthur
144 PLUIMERS Rick
145 SUTER Joel
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
151 BENDIXEN Louis
152 BUGGE Martin Urianstad
153 HOLTER Ådne
155 LARSEN Niklas
156 NORMAN LETH Lasse
157 WAERENSKJOLD Søren
tim
krajinaMaloja Pushbikers
161 BERTAZZO Liam
162 FORTIN Filippo
163 MALMBERG Matias
164 MEO Felix
165 REIßIG Patrick
166 STEININGER Fabian
167 WEBER Philip
tim
P&S Benotti
171 ALBRECHT Anton
172 BRIESE Max
173 GATHEMANN Albert
174 NOLDE Tobias
175 PETER Jannis
176 RÖBER Dominik
177 WILK Luke
tim
Rad-Net Osswald
181 BUCK-GRAMCKO Tobias
182 GEBHARDT Philipp
183 KLUGE Roger
184 KRETSCHY Moritz
185 MÄRKL Max
186 MÜLLER Tobias
187 REINHARDT Theo
tim
krajinaSantic - Wibatech
191 GABELICA Laurin
192 GAMPER Mario
193 MESSERSCHMIDT Jonas
194 PROC Bartlomiej
195 PUSCHMANN Nils
196 ROHDE Leon
197 WOLLENBERG Tim
tim
krajinaSaris Rouvy Sauerland
201 APPELBAUM Henri
202 BAUER Dominik
203 BORRESCH Julian
204 ROTTMANN Jonathan-Malte
205 TEMMEN Jan
206 VOEGE Lennart
207 WEISS Dominik
tim
krajinaLotto - Kern Haus
211 GEßNER Jakob
212 JOCHUM Ben
213 KOCKELMANN Mathieu
214 LÜHRS Leslie
215 PAJUR Romet
216 THEILER Ole
217 WÜNSTEL Fabian
tim
krajinaNemecko
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop