Štartová listina Il Lombardia 2023

tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
1 POGAČAR Tadej
2 BAX Sjoerd
3 FORMOLO Davide
4 HIRSCHI Marc
tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
11 O'CONNOR Ben
12 BERTHET Clément
13 GALL Felix
14 PARET-PEINTRE Valentin
15 PARET-PEINTRE Aurélien
16 PRODHOMME Nicolas
17 WARBASSE Lawrence
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
21 OLDANI Stefano
22 BAYER Tobias
23 CONCI Nicola
24 GOGL Michael
25 JANSSENS Jimmy
26 OSBORNE Jason
27 SBARAGLI Kristian
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
31 VELASCO Simone
32 BATTISTELLA Samuele
33 DE LA CRUZ David
34 FELLINE Fabio
35 GAROFOLI Gianmarco
36 MOSCON Gianni
37 SCARONI Cristian
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
42 BUITRAGO Santiago
43 BURATTI Nicolo
44 PASQUALON Andrea
45 PERNSTEINER Hermann
46 TIBERI Antonio
47 ZAMBANINI Edoardo
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
51 HINDLEY Jai
52 ALEOTTI Giovanni
53 BUCHMANN Emanuel
54 HIGUITA Sergio
55 JUNGELS Bob
56 VLASOV Aleksandr
57 WANDAHL Frederik
tim
krajinaCOFIDIS
61 MARTIN Guillaume
62 IZAGIRRE Ion
63 LAFAY Victor
64 MARIAULT Axel
65 GESCHKE Simon
66 TOUMIRE Hugo
67 WOOD Harrison
tim
krajinaEF EDUCATION - EASYPOST
71 CARAPAZ Richard
72 CAICEDO Jonathan
74 HEALY Ben
75 HONORE Mikkel
76 PICCOLO Andrea
77 URAN Rigoberto
tim
krajinaEOLO - KOMETA
81 FORTUNATO Lorenzo
82 BAIS Mattia
83 FANCELLU Alessandro
84 FETTER Erik
85 GAROSIO Andrea
86 PIGANZOLI Davide
87 SEVILLA Diego
tim
krajinaGREEN PROJECT - BARDIANI-CSF
91 COVILI Luca
92 LUCCA Riccardo
93 MAGLI Filippo
94 MARCELLUSI Martin
95 MULUBRHAN Henok
96 TOLIO Alex
97 TONELLI Alessandro
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
102 GRÉGOIRE Romain
103 MADOUAS Valentin
104 MARTINEZ Lenny
105 MOLARD Rudy
106 PACHER Quentin
107 VAN DEN BERG Lars
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
111 RODRIGUEZ Carlos
112 GANNA Filippo
113 PUCCIO Salvatore
114 SHEFFIELD Magnus
115 SIVAKOV Pavel
116 SWIFT Ben
117 TURNER Ben
tim
krajinaINTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
122 BONIFAZIO Niccolo
123 MEINTJES Louis
124 PETILLI Simone
125 ROTA Lorenzo
126 TAARAMÄE Rein
127 ZIMMERMANN Georg
tim
krajinaISRAEL - PREMIER TECH
131 FUGLSANG Jakob
132 HOULE Hugo
133 NEILANDS Krists
134 SCHULTZ Nick
135 TEUNS Dylan
136 WILLIAMS Stephen
137 WOODS Michael
tim
krajinaJUMBO - VISMA
141 ROGLIČ Primož
142 BENOOT Tiesj
143 BOUWMAN Koen
145 OOMEN Sam
146 TRATNIK Jan
147 VALTER Attila
tim
krajinaLIDL - TREK
152 BERNARD Julien
153 GEBREIGZABHIER Amanuel
154 HELLEMOSE Asbjørn
155 LOPEZ Juan Pedro
156 MOSCA Jacopo
157 TESFAZION Natnael
tim
krajinaLOTTO DSTNY
161 DE GENDT Thomas
162 KRON Andreas
163 MONIQUET Sylvain
164 PAASSCHENS Mathijs
165 SEPULVEDA Eduardo
166 VAN EETVELT Lennert
167 VAN GILS Maxim
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
171 MAS Enric
172 BARTA William
173 ERVITI Imanol
174 JORGENSON Matteo
175 MÜHLBERGER Gregor
176 RODRÍGUEZ Óscar
177 VERONA Carlos
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
181 BRAMBILLA Gianluca
182 ABREHA Negasi Haylu
183 CALZONI Walter
184 DAVIS Corey
185 DONOVAN Mark
186 HOWSON Damien
187 MALECKI Kamil
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
191 EVENEPOEL Remco
193 BAGIOLI Andrea
194 CATTANEO Mattia
195 MASNADA Fausto
196 VAN WILDER Ilan
197 VANSEVENANT Mauri
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
202 COSTIOU Ewen
203 CHAMPOUSSIN Clément
204 GUGLIELMI Simon
205 DELAPLACE Anthony
206 VAUQUELIN Kévin
207 VERRE Alessandro
tim
krajinaDSM - FIRMENICH
212 DINHAM Matthew
213 HAMILTON Chris
214 ONLEY Oscar
215 HVIDEBERG Jonas Iversby
216 STORK Florian
217 VERMAERKE Kevin
tim
krajinaJAYCO ALULA
222 COLLEONI Kevin
223 DE MARCHI Alessandro
224 DUNBAR Edward
225 HAMILTON Lucas
226 HARPER Chris
227 ZANA Filippo
tim
krajinaTEAM TOTALENERGIES
231 LATOUR Pierre
232 CABOT Jérémy
233 GRELLIER Fabien
234 FERRON Valentin
235 OURSELIN Paul
236 VERCHER Mattéo
237 VUILLERMOZ Alexis
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
241 PELLAUD Simon
242 ERIKSSON Jacob
243 BRUN Nils
244 KLUCKERS Arthur
245 REICHENBACH Sebastien
246 VOISARD Yannis
247 WILKSCH Hannes
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop