Na základe množstva Vašich reakcií, adresovaných rôznymi spôsobmi a vyjadrujúcich snahu podporiť naše online periodikum v súvislosti s padaním servera počas mimoriadne vysokého náporu čitateľov, sme sa rozhodli vytvoriť túto platformu na našu podporu. Keď s tým nemajú problém veľké mienkotvorné médiá a tvrdia, že sú od podpory čitateľov závislí, skúsili sme to krátkodobo aj my.
 
Financie od Vás sme použili na zvýšenie kapacity servera (CPU, RAM, HDD), aby ani v prípade obrovského záujmu nespadol, ale pracoval vždy najrýchlejšie, ako to len bude možné. Súhrnný príspevok bol vyšší ako náklady na server a jeho správu, zostávajúce financie doplníme do budgetu, ktorý potrebujeme na komplexnú rekonštrukciu portálu na prelome rokov 2015 a 2016. Okrem vynovenej grafiky bude portál bežať rýchlejšie, zmiznú chybové hlásenia, pripravujeme i mobilnú verziu a nové sekcie.
 
Táto platforma podpory bežala 18 dní - od 21.5. do 7.6. a ukončili sme ju.
 
Každé euro od Vás, či už cez sekciu Podporte nás, alebo touto formou, si veľmi vážime a berieme ako záväzok, aby sme napredovali a zlepšovali sa, pretože priestoru je ešte veľmi veľa.
 
Ďakujeme!
 
Redakcia Cycling-Info.sk
 
 

 
 
Podporili nás:
AVL TAX logo
 
UPRO, s.r.o.
 
logo-MP-BAU