Vrcholí súťaž o dres podpísaný Erikom Baškom, v eshope máme originálne darčeky

12.12.2019, 19:00 | Eshop | Redakcia C-I.sk
V predvianočnom čase Vám náš portál v spolupráci so spoločnosťou BIKEPRO pripravil viacero zaujímavých ponúk. V týchto dňoch vrcholí súťaž o dres najlepšieho Slováka tohtoročného Okolo Slovenska, ktorý je podpísaný Erikom Baškom.
 
Do súťaže ho venoval organizátor pretekov Slovenský zväz cyklistiky. Do súťaže sú zaradení všetci, ktorí si do utorka 17. decembra kúpia najnovšiu verziu slovenského reprezentačného dresu. Už v stredu ráno 18. decembra budeme žrebovať výhercu, aby sme mu okamžite poslali výhru a určite bola doručená pred sviatkami.
 
 
banner slovakia dres baska 2
 
 
Veľký záujem je naďalej o originálne a veľmi kvalitné cyklistické aj biatlonové nástenné kalendáre s vyznačenými podujatiami v nasledujúcej cyklistickej a aktuálnej biatlonovej sezóne. Môžete nimi potešiť pravých fanúšikov, ktorí jediným pohľadom vedia zistiť, aké preteky sa daný deň jazdia.
 
Pre najmenších fanúšikov sme vymysleli veľmi jedinečnú kolekciu detského oblečenia s motívom budúceho cyklistu v rôznych prevedeniach, biatlonistu v našej reprezentačnej kombinéze, či budúceho olympijského víťaza. Vybrať si môžete tričko v trinástich rôznych detských veľkostiach, overal, body či dupačky pre najmenších.
 
 
detske oblecenie motiv cyklistika
 
 
Okrem toho si máte možnosť vybrať z viac ako tisíc produktov pre cyklistov. Stále pracujeme na rozšírení našej ponuky. Ďakujeme, že blízkych potešíte originálnym vianočným darčekom z nášho eshopu!
 
 

Diskusia

Diskusia neobsahuje príspevky.
 
Náš eshop