Opäť sme pripravili originálny kalendár s vyznačenými podujatiami v sezóne 2021

4.1.2021, 13:00 | Eshop | Redakcia C-I.sk
Aj v tejto neľahkej dobe prichádzame s unikátnym nástenným kalendárom, kde nájdete vyznačené podujatia World Tour v tejto sezóne. Veríme, že bude opäť súčasťou Vašich domovov či kancelárií. Tento rok kvôli pandémii jeho príprava trvala dlhšie, s predajom sme začali až 4. januára.
 
Ide o jedinečný projekt redakcie portálu, ktorá zostavila mesačný kalendár s prvotriednymi fotografiami nášho spolupracovníka Igora Stančíka. Nájdete v ňom zaznačené všetky podujatia World Tour v budúcej sezóne, ako aj informácie o narodeninách slovenských i svetových cyklistov.
 
 
kalendar c i 2021 website
 
 
Je to nástenný mesačný kalendár formátu A3 od januára do decembra 2021 vytlačený na kvalitnom hrubom a lesklom papieri. Podarilo sa nám jeho cenu skresať o euro na 17 eur. Aj tak sa niekomu môže javiť drahý, no vzhľadom na jeho originalitu boli náklady na výrobu vysoké a netlačil sa v objeme tisícov kusov, ako to býva štandardne.
 
Mnohí už poznáte náš eshop, kde si môžete vybrať doručenie poštou, kuriérom, do najbližšej zásielkovne, či osobne prevziať v Banskej Bystrici. Platiť môžete kartou, pri preberaní dobierky (+1€) aj prevodom na účet. Pri objednávke nad 50 eur je doručenie zdarma.
 
 
Ďakujeme za podporu!
 
kalendar c i 2021 1 jul
 

Diskusia

Diskusia neobsahuje príspevky.
 
Náš eshop