Okolo Turecka 2021 (2.Pro), 11. - 18. apríla (km) - 1347. ročník
1. | 11.4. | Konya > Konya | 72 km | de Kleijn | ||
2. | 12.4. | Konya > Konya | 145 km | Cavendish | ||
3. | 13.4. | Beysehir > Alanya | 213 km | Cavendish | ||
4. | 14.4. | Alanya > Kemer | 184 km | Cavendish | ||
5. | 15.4. | Kemer > Elmali | 160 km | Díaz | ||
6. | 16.4. | Fethiye > Marmaris | 129 km | Philipsen | ||
7. | 17.4. | Marmaris > Turgutreis | 180 km | Philipsen | ||
8. | 18.4. | Bodrum > Kusadasi | 160 km | Cavendish |
Štartová listina |
1. | 11.4. | Konya > Konya | 72 km | de Kleijn |
profil etapy, 400 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
56th Presidential Cycling Tour of Turkey started!
— Tour of Turkey (@tourofturkeyTUR) April 11, 2021
56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başladı! #TUR2021 pic.twitter.com/bmIRnT1BHO
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
What a finish! Arvid de Kleijn from Rally Cycling outsprinted Uno-X Pro Cycling Team’s Kristoffer Halvorsen.
— Tour of Turkey (@tourofturkeyTUR) April 11, 2021
Ne finişti ama! Rally Cycling’den Arvid de Klijn, Uno-X Pro Cycling Team’den Kristoffer Halvorsen’i sprintte geride bıraktı. #TUR2021 pic.twitter.com/AoJxEZl5om
Tesný dojazd 1. etapy (© Presidential Cycling Tour of Turkey) |
Výsledky | ||||||||
1. | DE KLEIJN Arvid | Rally Cycling | 1:35:38 | 20 | ||||
2. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | 10 | ||||
3. | BARBIER Pierre | Delko | 00:00 | 5 | ||||
4. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | |||||
5. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:00 | |||||
6. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 |
7. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
8. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
9. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:00 | ||
10. | GROSU Eduard | Delko | 00:00 | ||
11. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
12. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:00 | ||
13. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
14. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
15. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
16. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 00:00 | ||
17. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
18. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
19. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
20. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
21. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
22. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:00 | ||
23. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
24. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
25. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
26. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:00 | ||
27. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:00 | ||
28. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
29. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:00 | ||
30. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
31. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
32. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:00 | ||
33. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
34. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:00 | ||
35. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
36. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
37. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
38. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
39. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:00 | ||
40. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
41. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
42. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
43. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
44. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
45. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
46. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
47. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
48. | BERTHET Clément | Delko | 00:00 | ||
49. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
50. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
51. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
52. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
53. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
54. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
55. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
56. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
57. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
58. | MODOLO Sacha | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
59. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
60. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
61. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
62. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
63. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
64. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
65. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
66. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
67. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:00 | ||
68. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
69. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
70. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
71. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
72. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
73. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:00 | ||
74. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
75. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
76. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
77. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
78. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
79. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
80. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
81. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
82. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
83. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
84. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
85. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
86. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
87. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
88. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
89. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 00:00 | ||
90. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
91. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
92. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
93. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:00 | ||
94. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
95. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
96. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
97. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
98. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
99. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
100. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
101. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
102. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
103. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
104. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
105. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
106. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
107. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
108. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
109. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
110. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
111. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
112. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
113. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
114. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
115. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:00 | ||
116. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:00 | ||
117. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
118. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
119. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
120. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
121. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
122. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:00 | ||
123. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
124. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:00 | ||
125. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:00 | ||
126. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:00 | ||
127. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
128. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
129. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
130. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
131. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
132. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
133. | BRITTON Rob | Rally Cycling | 00:00 | ||
134. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
135. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
136. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
137. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
138. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
139. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:00 | ||
140. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
141. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
142. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
143. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
144. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:00 | ||
145. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:00 | ||
146. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
147. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
148. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
149. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
150. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
151. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:00 | ||
152. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:00 | ||
153. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
154. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
155. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
156. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
157. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
158. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
159. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
160. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 00:33 | ||
161. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:36 | ||
162. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:36 | ||
163. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 00:54 | ||
164. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:59 | ||
165. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 01:09 | ||
166. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
167. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:00 | ||
168. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
169. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
170. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
171. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 |
2. | 12.4. | Konya > Konya | 145 km | cieľ: 13:40 |
profil etapy, 1313 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
Na začiatku na sformoval únik na zvlnenej časti a postupne sa dostalo na čelo pretekov osem jazdcov. Zakarov (Astana), Etxebarria (Caja Rural), López Cozar (Burgos), Tracz (Nippo), Zoccarato (Bardiani), Buts (S. Sakarya), Castillo (Wildlife) a Weulink (Ablock) sa snažili zaskočiť šprintérske tímy, ale tie im nedávali na trati veľký priestor. Rozdiel medzi skupinami nepresiahol dve minúty.
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Konya-Konya etabında müthiş finiş #TUR2021
— Anadolu'da Bugün Spor (@AndBugunSpor) April 12, 2021
pic.twitter.com/jclC7ZDDOM
Mark Cavendish (© Deceuninck - Quick-Step Cycling Team / Getty Images) |
Výsledky | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 3:17:26 | 20 | ||||
2. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:00 | 10 | ||||
3. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 | 5 | ||||
4. | KLEIJN Arviddede | Rally Cycling | 00:00 | |||||
5. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 00:00 | |||||
6. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:00 |
7. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
8. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
9. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
10. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
11. | BARBIER Pierre | Delko | 00:00 | ||
12. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
13. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:00 | ||
14. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:00 | ||
15. | GROSU Eduard | Delko | 00:00 | ||
16. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
17. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
18. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
19. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
20. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
21. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
22. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
23. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
24. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:00 | ||
25. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
26. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
27. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:00 | ||
28. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
29. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
30. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
31. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:00 | ||
32. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
33. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
34. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
35. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
36. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:00 | ||
37. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
38. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:00 | ||
39. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
40. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
41. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
42. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
43. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
44. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 00:00 | ||
45. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
46. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
47. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
48. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
49. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
50. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
51. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
52. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
53. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
54. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
55. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
56. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
57. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
58. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:00 | ||
59. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
60. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
61. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
62. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
63. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
64. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
65. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
66. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
67. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
68. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
69. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
70. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
71. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
72. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
73. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
74. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
75. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
76. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
77. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
78. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:00 | ||
79. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
80. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
81. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:00 | ||
82. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
83. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
84. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
85. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
86. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
87. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
88. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
89. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
90. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
91. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
92. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
93. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
94. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
95. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
96. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
97. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
98. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
99. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:00 | ||
100. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:00 | ||
101. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
102. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
103. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
104. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
105. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
106. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:00 | ||
107. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
108. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
109. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
110. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
111. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
112. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
113. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
114. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
115. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
116. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:00 | ||
117. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
118. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
119. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
120. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
121. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
122. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
123. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
124. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
125. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
126. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
127. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:00 | ||
128. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:00 | ||
129. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:00 | ||
130. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
131. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
132. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
133. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
134. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
135. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
136. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:00 | ||
137. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
138. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
139. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:00 | ||
140. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
141. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
142. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
143. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
144. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
145. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
146. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:00 | ||
147. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
148. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
149. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
150. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
151. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
152. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:00 | ||
153. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
154. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
155. | BERTHET Clément | Delko | 00:00 | ||
156. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:00 | ||
157. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
158. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:00 | ||
159. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
160. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
161. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
162. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
163. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
164. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
165. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:35 | ||
166. | MODOLO Sacha | Alpecin - Fenix | 00:46 | ||
167. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 01:46 | ||
168. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 01:46 | ||
169. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
170. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 08:27 | ||
DNS | BRITTON Rob | Rally Cycling | ne�tart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 4:52:54 | 5 | ||||
2. | KLEIJN Arvidde | Rally Cycling | 00:00 | |||||
3. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:04 | |||||
4. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:04 | |||||
5. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:06 | |||||
6. | BARBIER Pierre | Delko | 00:06 |
7. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:07 | ||
8. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:07 | ||
9. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:08 | ||
10. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:08 | ||
11. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:08 | ||
12. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
13. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:10 | ||
14. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 00:10 | ||
15. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:10 | ||
16. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:10 | ||
17. | GROSU Eduard | Delko | 00:10 | ||
18. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
19. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
20. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
21. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:10 | ||
22. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:10 | ||
23. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:10 | ||
24. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:10 | ||
25. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:10 | ||
26. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:10 | ||
27. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:10 | ||
28. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:10 | ||
29. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:10 | ||
30. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
31. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:10 | ||
32. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:10 | ||
33. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:10 | ||
34. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:10 | ||
35. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:10 | ||
36. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
37. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:10 | ||
38. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
39. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:10 | ||
40. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:10 | ||
41. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
42. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
43. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:10 | ||
44. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
45. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:10 | ||
46. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
47. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:10 | ||
48. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:10 | ||
49. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:10 | ||
50. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:10 | ||
51. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:10 | ||
52. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:10 | ||
53. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:10 | ||
54. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:10 | ||
55. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
56. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:10 | ||
57. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
58. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:10 | ||
59. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:10 | ||
60. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
61. | DíAZ José | Delko | 00:10 | ||
62. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:10 | ||
63. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:10 | ||
64. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 00:10 | ||
65. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
66. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:10 | ||
67. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:10 | ||
68. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:10 | ||
69. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:10 | ||
70. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
71. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:10 | ||
72. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:10 | ||
73. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:10 | ||
74. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
75. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
76. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:10 | ||
77. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:10 | ||
78. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:10 | ||
79. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:10 | ||
80. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
81. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
82. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:10 | ||
83. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:10 | ||
84. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:10 | ||
85. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
86. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:10 | ||
87. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:10 | ||
88. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:10 | ||
89. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
90. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:10 | ||
91. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
92. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:10 | ||
93. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:10 | ||
94. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:10 | ||
95. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
96. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:10 | ||
97. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:10 | ||
98. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:10 | ||
99. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:10 | ||
100. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:10 | ||
101. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
102. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:10 | ||
103. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
104. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
105. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:10 | ||
106. | BERTHET Clément | Delko | 00:10 | ||
107. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
108. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:10 | ||
109. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:10 | ||
110. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
111. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:10 | ||
112. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:10 | ||
113. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:10 | ||
114. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:10 | ||
115. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:10 | ||
116. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:10 | ||
117. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
118. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
119. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
120. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:10 | ||
121. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:10 | ||
122. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:10 | ||
123. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:10 | ||
124. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:10 | ||
125. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
126. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
127. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
128. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
129. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:10 | ||
130. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
131. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
132. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:10 | ||
133. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:10 | ||
134. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
135. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:10 | ||
136. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
137. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:10 | ||
138. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:10 | ||
139. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:10 | ||
140. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:10 | ||
141. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
142. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:10 | ||
143. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
144. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:10 | ||
145. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:10 | ||
146. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
147. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:10 | ||
148. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:10 | ||
149. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:10 | ||
150. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:10 | ||
151. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:10 | ||
152. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:10 | ||
153. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:10 | ||
154. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:10 | ||
155. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:10 | ||
156. | FINETTO Mauro | Delko | 00:10 | ||
157. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:10 | ||
158. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 00:10 | ||
159. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:10 | ||
160. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:10 | ||
161. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:10 | ||
162. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 00:43 | ||
163. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:46 | ||
164. | MODOLO Sacha | Alpecin - Fenix | 00:56 | ||
165. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 01:04 | ||
166. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 01:09 | ||
167. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 01:21 | ||
168. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 01:56 | ||
169. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 03:05 | ||
170. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 08:37 |
3. | 13.4. | Beysehir > Alanya | 213 km | Cavendish |
profil etapy, 2351 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Krátka spomienka na Keisseho triumf |
Manx Missile: launched.
— Team GB (@TeamGB) April 13, 2021
Two wins in two days for @MarkCavendish ????????????pic.twitter.com/As6rZxEU8a
Vyjadrenie Marka Cavendisha (víťaz) |
"Cítim to tak, že moja sebadôvera už nie je taká ako v minulosti, no vracia sa. Viem, že som mohol urobiť ešte viac. Snažili sme sa pracovať a aj držať na čele počas celej etapy a dopadlo to dobre." |
Výsledky | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 5:10:30 | 20 | ||||
2. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:00 | 10 | ||||
3. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 00:00 | 5 | ||||
4. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | |||||
5. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 | |||||
6. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:00 |
7. | KLEIJN Arviddede | Rally Cycling | 00:00 | ||
8. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
9. | GROSU Eduard | Delko | 00:00 | ||
10. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
11. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:00 | ||
12. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
13. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
14. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:00 | ||
15. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:00 | ||
16. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
17. | BARBIER Pierre | Delko | 00:00 | ||
18. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
19. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
20. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
21. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
22. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
23. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
24. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
25. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
26. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
27. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
28. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
29. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
30. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
31. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
32. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
33. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
34. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
35. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
36. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:00 | ||
37. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
38. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
39. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
40. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
41. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:00 | ||
42. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
43. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
44. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:00 | ||
45. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:00 | ||
46. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
47. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
48. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
49. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
50. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
51. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
52. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
53. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
54. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
55. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
56. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
57. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
58. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
59. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
60. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
61. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
62. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
63. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
64. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
65. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
66. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
67. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
68. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
69. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
70. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
71. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
72. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:00 | ||
73. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
74. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
75. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
76. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:00 | ||
77. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
78. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
79. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
80. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
81. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
82. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
83. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:00 | ||
84. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
85. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:00 | ||
86. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
87. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
88. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
89. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
90. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
91. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
92. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
93. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
94. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
95. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
96. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
97. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:00 | ||
98. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
99. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:00 | ||
100. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
101. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
102. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
103. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
104. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:00 | ||
105. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
106. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
107. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
108. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:00 | ||
109. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
110. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
111. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
112. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
113. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
114. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
115. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
116. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
117. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
118. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
119. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:00 | ||
120. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
121. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
122. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
123. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
124. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
125. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
126. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
127. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
128. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
129. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
130. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
131. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
132. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
133. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
134. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:00 | ||
135. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
136. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
137. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
138. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
139. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
140. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
141. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
142. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
143. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
144. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
145. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
146. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:00 | ||
147. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:00 | ||
148. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
149. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
150. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
151. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
152. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
153. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:00 | ||
154. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
155. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:00 | ||
156. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:00 | ||
157. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
158. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
159. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
160. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:00 | ||
161. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
162. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
163. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:24 | ||
164. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:24 | ||
165. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 00:54 | ||
166. | MODOLO Sacha | Alpecin - Fenix | 00:54 | ||
167. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 01:25 | ||
168. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 01:25 | ||
169. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 02:17 | ||
DNS | BERTHET Clément | Delko | ne�tart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 10:03:14 | 5 | ||||
2. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:08 | |||||
3. | KLEIJN Arvid | Rally Cycling | 00:10 | |||||
4. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:14 | |||||
5. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:16 | |||||
6. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 00:16 |
7. | BARBIER Pierre | Delko | 00:16 | ||
8. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:17 | ||
9. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:17 | ||
10. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:17 | ||
11. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:18 | ||
12. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:18 | ||
13. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:18 | ||
14. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:19 | ||
15. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
16. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:20 | ||
17. | GROSU Eduard | Delko | 00:20 | ||
18. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
19. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
20. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:20 | ||
21. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:20 | ||
22. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
23. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:20 | ||
24. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:20 | ||
25. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:20 | ||
26. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:20 | ||
27. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:20 | ||
28. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:20 | ||
29. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:20 | ||
30. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
31. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:20 | ||
32. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:20 | ||
33. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
34. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:20 | ||
35. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:20 | ||
36. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:20 | ||
37. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:20 | ||
38. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
39. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:20 | ||
40. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:20 | ||
41. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
42. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:20 | ||
43. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:20 | ||
44. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:20 | ||
45. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:20 | ||
46. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:20 | ||
47. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:20 | ||
48. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
49. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:20 | ||
50. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:20 | ||
51. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:20 | ||
52. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:20 | ||
53. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:20 | ||
54. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:20 | ||
55. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:20 | ||
56. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
57. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:20 | ||
58. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:20 | ||
59. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
60. | DíAZ José | Delko | 00:20 | ||
61. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:20 | ||
62. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
63. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:20 | ||
64. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:20 | ||
65. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:20 | ||
66. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:20 | ||
67. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:20 | ||
68. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:20 | ||
69. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:20 | ||
70. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:20 | ||
71. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:20 | ||
72. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:20 | ||
73. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
74. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
75. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:20 | ||
76. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:20 | ||
77. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:20 | ||
78. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:20 | ||
79. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:20 | ||
80. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
81. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
82. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:20 | ||
83. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
84. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:20 | ||
85. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
86. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:20 | ||
87. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:20 | ||
88. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
89. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
90. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:20 | ||
91. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
92. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:20 | ||
93. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
94. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:20 | ||
95. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:20 | ||
96. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
97. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:20 | ||
98. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:20 | ||
99. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:20 | ||
100. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:20 | ||
101. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:20 | ||
102. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:20 | ||
103. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
104. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:20 | ||
105. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:20 | ||
106. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
107. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
108. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:20 | ||
109. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:20 | ||
110. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
111. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:20 | ||
112. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:20 | ||
113. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
114. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
115. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
116. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
117. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:20 | ||
118. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:20 | ||
119. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:20 | ||
120. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:20 | ||
121. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:20 | ||
122. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:20 | ||
123. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:20 | ||
124. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:20 | ||
125. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
126. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:20 | ||
127. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
128. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
129. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:20 | ||
130. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:20 | ||
131. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:20 | ||
132. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
133. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
134. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
135. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
136. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:20 | ||
137. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:20 | ||
138. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:20 | ||
139. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:20 | ||
140. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:20 | ||
141. | FINETTO Mauro | Delko | 00:20 | ||
142. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:20 | ||
143. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:20 | ||
144. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:20 | ||
145. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:20 | ||
146. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
147. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:20 | ||
148. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:20 | ||
149. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:20 | ||
150. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:20 | ||
151. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:20 | ||
152. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:20 | ||
153. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
154. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:20 | ||
155. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:20 | ||
156. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:20 | ||
157. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:20 | ||
158. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:44 | ||
159. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:48 | ||
160. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 01:19 | ||
161. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 01:20 | ||
162. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 01:31 | ||
163. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 01:44 | ||
164. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 01:45 | ||
165. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 01:45 | ||
166. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 01:47 | ||
167. | MODOLO Sacha | Alpecin - Fenix | 02:00 | ||
168. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 02:06 | ||
169. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 05:32 |
4. | 14.4. | Alanya > Kemer | 184 km | Cavendish |
profil etapy, 873 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
Na rovinatej trase sa pohybovali pred pelotónom Stanislau Bazhkou (Minsk Cycling), Muhammad Bin Rosli (Team Sapura) a Kent Ross (Wildlife Generation). Brejk sa definitívne vytvoril až po šprintérskej prémii, ktorú získal Ivar Slik (ABLOC). Ten sa potom vrátil späť do balíka a dopredu sa dostal Bin Rosli.
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Na čele sa nachádzala trojica neznámych cyklistov a pelotón jazdil v pokojnom tempe v slnečných podmienkach so stratou v okolí štyroch minút. Vedúcu skupinu kontroloval Deceuninck - Quick-Step, ktorý bránil najcennejší dres a veril tomu, že Mark Cavendish môže vyhrať aj tretiu etapu za sebou.V balíku pracovali aj Alpecin - Fenix, pretože Jasper Philipsen chcel veľmi získať etapový triumf, alebo španielsky tím EOLO-Kometa. Štyridsať kilometrov pred cieľom klesol náskok brejku na jednu minútu.
Bitime 23 km kala peloton aç kurtlar gibi geliyor arkadan... #TUR2021. pic.twitter.com/ZFFWvGc9wG
— frontset (@FrontSet) April 14, 2021
Mark Cavendish makes it a threepeat at the Tour of Turkey! There's no doubt his sprinting is back to where he wants it to be.
— GlobalCyclingNetwork (@gcntweet) April 14, 2021
The Tour of Turkey is on GCN+ all week, be sure not to miss out! pic.twitter.com/rhpKMEtRgG
Výsledky | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 4:09:38 | 20 | ||||
2. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:00 | 10 | ||||
3. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 00:00 | 5 | ||||
4. | KLEIJN Arviddede | Rally Cycling | 00:00 | |||||
5. | BARBIER Pierre | Delko | 00:00 | |||||
6. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 |
7. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
8. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
9. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:00 | ||
10. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
11. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:00 | ||
12. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
13. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
14. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:00 | ||
15. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
16. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
17. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
18. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:00 | ||
19. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
20. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:00 | ||
21. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
22. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
23. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
24. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
25. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
26. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
27. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
28. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
29. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
30. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
31. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
32. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
33. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
34. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
35. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
36. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
37. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
38. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
39. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
40. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
41. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
42. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
43. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
44. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
45. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
46. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
47. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
48. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
49. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
50. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
51. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
52. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:00 | ||
53. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
54. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
55. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
56. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:00 | ||
57. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
58. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
59. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:00 | ||
60. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
61. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
62. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
63. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
64. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
65. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
66. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
67. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
68. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
69. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
70. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
71. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
72. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
73. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
74. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:00 | ||
75. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
76. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
77. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:00 | ||
78. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
79. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
80. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
81. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
82. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
83. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
84. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
85. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
86. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
87. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
88. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
89. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
90. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
91. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
92. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
93. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
94. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:00 | ||
95. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
96. | GROSU Eduard | Delko | 00:00 | ||
97. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
98. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:00 | ||
99. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
100. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
101. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
102. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
103. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
104. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
105. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
106. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
107. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
108. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
109. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
110. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
111. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
112. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:00 | ||
113. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
114. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
115. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
116. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
117. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
118. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
119. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:00 | ||
120. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:00 | ||
121. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:00 | ||
122. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
123. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
124. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:00 | ||
125. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
126. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
127. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
128. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
129. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
130. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
131. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
132. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
133. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:00 | ||
134. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
135. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
136. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
137. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:00 | ||
138. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 00:00 | ||
139. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
140. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
141. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
142. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
143. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:00 | ||
144. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
145. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
146. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
147. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
148. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
149. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
150. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
151. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
152. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
153. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
154. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:00 | ||
155. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:00 | ||
156. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
157. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
158. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
159. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:00 | ||
160. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
161. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
162. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
163. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
164. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
165. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
166. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
167. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
168. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:00 | ||
DNF | MODOLO Sacha | Alpecin - Fenix | odstúpil
|
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 14:12:42 | 5 | ||||
2. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:12 | |||||
3. | KLEIJN Arvidde | Rally Cycling | 00:20 | |||||
4. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 00:22 | |||||
5. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:24 | |||||
6. | BARBIER Pierre | Delko | 00:26 |
7. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:26 | ||
8. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 00:27 | ||
9. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:27 | ||
10. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:27 | ||
11. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:27 | ||
12. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:28 | ||
13. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:28 | ||
14. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 00:28 | ||
15. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:28 | ||
16. | LE TURNIER Mathias | Delko | 00:29 | ||
17. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:29 | ||
18. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:30 | ||
19. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 00:30 | ||
20. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:30 | ||
21. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
22. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 00:30 | ||
23. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:30 | ||
24. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:30 | ||
25. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
26. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:30 | ||
27. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:30 | ||
28. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:30 | ||
29. | GROSU Eduard | Delko | 00:30 | ||
30. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:30 | ||
31. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 | ||
32. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:30 | ||
33. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:30 | ||
34. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 00:30 | ||
35. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 00:30 | ||
36. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:30 | ||
37. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:30 | ||
38. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 00:30 | ||
39. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:30 | ||
40. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:30 | ||
41. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:30 | ||
42. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:30 | ||
43. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:30 | ||
44. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:30 | ||
45. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:30 | ||
46. | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
47. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:30 | ||
48. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:30 | ||
49. | DíAZ José | Delko | 00:30 | ||
50. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:30 | ||
51. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:30 | ||
52. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
53. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
54. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:30 | ||
55. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:30 | ||
56. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 00:30 | ||
57. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:30 | ||
58. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
59. | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | 00:30 | ||
60. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
61. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:30 | ||
62. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:30 | ||
63. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:30 | ||
64. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:30 | ||
65. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:30 | ||
66. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 00:30 | ||
67. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:30 | ||
68. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 | ||
69. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:30 | ||
70. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:30 | ||
71. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:30 | ||
72. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:30 | ||
73. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:30 | ||
74. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:30 | ||
75. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
76. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:30 | ||
77. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:30 | ||
78. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:30 | ||
79. | ODA Hijri | Nippo - Provence - | 00:30 | ||
80. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 00:30 | ||
81. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:30 | ||
82. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:30 | ||
83. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
84. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
85. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 00:30 | ||
86. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
87. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 | ||
88. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:30 | ||
89. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 00:30 | ||
90. | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | 00:30 | ||
91. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:30 | ||
92. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:30 | ||
93. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 00:30 | ||
94. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
95. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
96. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
97. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 | ||
98. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:30 | ||
99. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 00:30 | ||
100. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:30 | ||
101. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 00:30 | ||
102. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
103. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:30 | ||
104. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 00:30 | ||
105. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:30 | ||
106. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 00:30 | ||
107. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:30 | ||
108. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
109. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
110. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:30 | ||
111. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 00:30 | ||
112. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:30 | ||
113. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
114. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:30 | ||
115. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 00:30 | ||
116. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
117. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:30 | ||
118. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:30 | ||
119. | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | 00:30 | ||
120. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 00:30 | ||
121. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:30 | ||
122. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 00:30 | ||
123. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 00:30 | ||
124. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 00:30 | ||
125. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 00:30 | ||
126. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:30 | ||
127. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:30 | ||
128. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
129. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:30 | ||
130. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
131. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:30 | ||
132. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:30 | ||
133. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:30 | ||
134. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:30 | ||
135. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:30 | ||
136. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:30 | ||
137. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 00:30 | ||
138. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 00:30 | ||
139. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 00:30 | ||
140. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
141. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 00:30 | ||
142. | FINETTO Mauro | Delko | 00:30 | ||
143. | RICHARDSON Alexandar | Alpecin - Fenix | 00:30 | ||
144. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
145. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 00:30 | ||
146. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:30 | ||
147. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 00:30 | ||
148. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 00:30 | ||
149. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 00:30 | ||
150. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 00:30 | ||
151. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 00:30 | ||
152. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
153. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 00:30 | ||
154. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 00:30 | ||
155. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:30 | ||
156. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 00:30 | ||
157. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 00:30 | ||
158. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 00:54 | ||
159. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 00:58 | ||
160. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 01:29 | ||
161. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 01:30 | ||
162. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 01:41 | ||
163. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 01:54 | ||
164. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 01:55 | ||
165. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 01:55 | ||
166. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 01:57 | ||
167. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 02:16 | ||
168. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 05:42 |
5. | 15.4. | Kemer > Elmali | 160 km | Díaz |
profil etapy, 3215 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
Merhawi Kudus was very jokey this morning, showing how thin his legs are compared to André Greipel's. #TUR2021 pic.twitter.com/8XBQYxe9NH
— Tour of Turkey (@tourofturkeyTUR) April 15, 2021
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
José Manuel Diaz ???????? (Delko) remporte sa deuxième victoire pro dans un sprint à trois, sur l’étape-reine du Tour de Turquie (https://t.co/0UmbzpM5lX) au sommet d’Elmali, et devance Jay Vine ???????? (Alpecin-Fenix) et Eduardo Sepulveda ???????? (Androni Giocattoli-Sidermec) #TUR2021 pic.twitter.com/oWJfSzMcGl
— CyclismeRevue.be (@CyclismeRevue) April 15, 2021
Výsledky | ||||||||
1. | DíAZ José | Delko | 4:25:25 | 20 | ||||
2. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | 10 | ||||
3. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | 5 | ||||
4. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:15 | |||||
5. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:15 | |||||
6. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:18 |
7. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
8. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:23 | ||
9. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:38 | ||
10. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:42 | ||
11. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:45 | ||
12. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:54 | ||
13. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 01:11 | ||
14. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 01:19 | ||
15. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 01:19 | ||
16. | FINETTO Mauro | Delko | 01:21 | ||
17. | BOL Jetse | Burgos - BH | 01:23 | ||
18. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 01:31 | ||
19. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 01:40 | ||
20. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 01:59 | ||
21. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 02:03 | ||
22. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:20 | ||
23. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:20 | ||
24. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 02:20 | ||
25. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 02:33 | ||
26. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 02:39 | ||
27. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 02:46 | ||
28. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 03:00 | ||
29. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 03:00 | ||
30. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 03:00 | ||
31. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:06 | ||
32. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 03:13 | ||
33. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 03:21 | ||
34. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 03:25 | ||
35. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 03:25 | ||
36. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:30 | ||
37. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 03:36 | ||
38. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 03:46 | ||
39. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 03:52 | ||
40. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 03:53 | ||
41. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 03:57 | ||
42. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 03:57 | ||
43. | LE TURNIER Mathias | Delko | 04:02 | ||
44. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 04:14 | ||
45. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 04:14 | ||
46. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 04:57 | ||
47. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 05:06 | ||
48. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 05:09 | ||
49. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 05:09 | ||
50. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 05:09 | ||
51. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 05:17 | ||
52. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 05:19 | ||
53. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 05:19 | ||
54. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 05:23 | ||
55. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 05:28 | ||
56. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 05:43 | ||
57. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 06:31 | ||
58. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 06:42 | ||
59. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 06:52 | ||
60. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 06:59 | ||
61. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 07:16 | ||
62. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 07:34 | ||
63. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 07:38 | ||
64. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 07:50 | ||
65. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 08:05 | ||
66. | SMIT Willie | Burgos - BH | 08:36 | ||
67. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 08:48 | ||
68. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 08:53 | ||
69. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 09:08 | ||
70. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 09:38 | ||
71. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 09:45 | ||
72. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 09:55 | ||
73. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 09:55 | ||
74. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 09:55 | ||
75. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 09:55 | ||
76. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 10:34 | ||
77. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 10:34 | ||
78. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 10:36 | ||
79. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 10:54 | ||
80. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 10:54 | ||
81. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 10:54 | ||
82. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 10:58 | ||
83. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 10:58 | ||
84. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 11:06 | ||
85. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 12:29 | ||
86. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 12:29 | ||
87. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 12:29 | ||
88. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 12:29 | ||
89. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 12:29 | ||
90. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 12:29 | ||
91. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 12:29 | ||
92. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 12:29 | ||
93. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 12:29 | ||
94. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 12:29 | ||
95. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 12:29 | ||
96. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 12:29 | ||
97. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 12:29 | ||
98. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 12:29 | ||
99. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 12:29 | ||
100. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 12:29 | ||
101. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 12:29 | ||
102. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 12:29 | ||
103. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 12:29 | ||
104. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 12:29 | ||
105. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 12:29 | ||
106. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 12:29 | ||
107. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 12:29 | ||
108. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 12:29 | ||
109. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 12:29 | ||
110. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:29 | ||
111. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 12:29 | ||
112. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 12:29 | ||
113. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 12:29 | ||
114. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 12:29 | ||
115. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 12:29 | ||
116. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 12:29 | ||
117. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 12:49 | ||
118. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 12:49 | ||
119. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 13:18 | ||
120. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 15:22 | ||
121. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 15:22 | ||
122. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 15:24 | ||
123. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 16:11 | ||
124. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 16:31 | ||
125. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 16:31 | ||
126. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 16:40 | ||
127. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 16:50 | ||
128. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 16:59 | ||
129. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 17:16 | ||
130. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 17:16 | ||
131. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 17:16 | ||
132. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 17:16 | ||
133. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 17:30 | ||
134. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 17:34 | ||
135. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 17:38 | ||
136. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 17:38 | ||
137. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 18:04 | ||
138. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 18:08 | ||
139. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 18:14 | ||
140. | GROSU Eduard | Delko | 18:14 | ||
141. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 18:14 | ||
142. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 18:14 | ||
143. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 18:14 | ||
144. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 18:17 | ||
145. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 18:52 | ||
146. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 18:52 | ||
147. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 18:53 | ||
148. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 18:53 | ||
149. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 18:53 | ||
150. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 18:56 | ||
151. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 18:56 | ||
152. | KLEIJN Arviddede | Rally Cycling | 18:56 | ||
153. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 18:58 | ||
154. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 18:58 | ||
155. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 19:09 | ||
156. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 19:19 | ||
157. | BARBIER Pierre | Delko | 19:22 | ||
158. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 19:24 | ||
159. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 19:55 | ||
160. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 20:00 | ||
161. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 22:23 | ||
162. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 37:46 | ||
DNF | ADAMIETZ Johannes | Team SKS - Sauerland NRW | odstúpil
|
||
DNS | KRIEGER Alexander | Alpecin - Fenix | ne�tart. | ||
DNS | BELLETTI Manuel | EOLO-Kometa | ne�tart. | ||
DNS | ODA Hijri | Nippo - Provence - | ne�tart. | ||
DNS | GRANIGAN Noah | Wildlife Generation | ne�tart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | DíAZ José | Delko | 18:38:27 | 5 | ||||
2. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:04 | |||||
3. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:06 | |||||
4. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:25 | |||||
5. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:28 | |||||
6. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 |
7. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:33 | ||
8. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:48 | ||
9. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:52 | ||
10. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:55 | ||
11. | MANNION Gavin | Rally Cycling | 00:55 | ||
12. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 01:01 | ||
13. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 01:21 | ||
14. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 01:29 | ||
15. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 01:29 | ||
16. | FINETTO Mauro | Delko | 01:31 | ||
17. | BOL Jetse | Burgos - BH | 01:33 | ||
18. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 01:39 | ||
19. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 01:50 | ||
20. | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | 02:09 | ||
21. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 02:13 | ||
22. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 02:30 | ||
23. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | ||
24. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | ||
25. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 02:43 | ||
26. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 02:49 | ||
27. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 02:56 | ||
28. | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | 03:10 | ||
29. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 03:10 | ||
30. | MURPHY Kyle | Rally Cycling | 03:10 | ||
31. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:16 | ||
32. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 03:23 | ||
33. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 03:31 | ||
34. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 03:35 | ||
35. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 03:35 | ||
36. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:40 | ||
37. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 03:46 | ||
38. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 03:56 | ||
39. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 04:00 | ||
40. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 04:03 | ||
41. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 04:07 | ||
42. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 04:07 | ||
43. | LE TURNIER Mathias | Delko | 04:11 | ||
44. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 04:24 | ||
45. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 04:24 | ||
46. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 05:07 | ||
47. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 05:16 | ||
48. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 05:19 | ||
49. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 05:19 | ||
50. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 05:19 | ||
51. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 05:27 | ||
52. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 05:29 | ||
53. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 05:29 | ||
54. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 05:31 | ||
55. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 05:38 | ||
56. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 05:53 | ||
57. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 06:41 | ||
58. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 06:52 | ||
59. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 07:02 | ||
60. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 07:09 | ||
61. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 07:26 | ||
62. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 07:44 | ||
63. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 07:48 | ||
64. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 08:00 | ||
65. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 08:15 | ||
66. | SMIT Willie | Burgos - BH | 08:46 | ||
67. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 08:58 | ||
68. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 09:03 | ||
69. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 09:18 | ||
70. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 09:48 | ||
71. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 09:55 | ||
72. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 10:05 | ||
73. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 10:05 | ||
74. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 10:05 | ||
75. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 10:05 | ||
76. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 10:40 | ||
77. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 10:44 | ||
78. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 10:50 | ||
79. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 11:01 | ||
80. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 11:04 | ||
81. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 11:04 | ||
82. | ORONTE Emerson | Rally Cycling | 11:16 | ||
83. | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | 11:32 | ||
84. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 11:45 | ||
85. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 12:09 | ||
86. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 12:33 | ||
87. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 12:36 | ||
88. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 12:37 | ||
89. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 12:39 | ||
90. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 12:39 | ||
91. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:39 | ||
92. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
93. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 12:39 | ||
94. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 12:39 | ||
95. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 12:39 | ||
96. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 12:39 | ||
97. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 12:39 | ||
98. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 12:39 | ||
99. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 12:39 | ||
100. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
101. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 12:39 | ||
102. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 12:39 | ||
103. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 12:39 | ||
104. | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | 12:39 | ||
105. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 12:39 | ||
106. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
107. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 12:39 | ||
108. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 12:39 | ||
109. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 12:39 | ||
110. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 12:39 | ||
111. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 12:39 | ||
112. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 12:59 | ||
113. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 12:59 | ||
114. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 13:07 | ||
115. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 13:50 | ||
116. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 14:04 | ||
117. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 14:04 | ||
118. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 14:55 | ||
119. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 15:32 | ||
120. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 15:32 | ||
121. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 16:13 | ||
122. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 16:40 | ||
123. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 16:41 | ||
124. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 16:50 | ||
125. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 17:09 | ||
126. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 17:18 | ||
127. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 17:26 | ||
128. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 17:26 | ||
129. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 17:26 | ||
130. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 17:27 | ||
131. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 17:40 | ||
132. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 17:44 | ||
133. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 17:48 | ||
134. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 17:48 | ||
135. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 17:51 | ||
136. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 18:14 | ||
137. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 18:15 | ||
138. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 18:23 | ||
139. | GROSU Eduard | Delko | 18:24 | ||
140. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 18:24 | ||
141. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 18:24 | ||
142. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 18:24 | ||
143. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 18:26 | ||
144. | DIK Calvin | Nippo - Provence - | 18:27 | ||
145. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 19:02 | ||
146. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
147. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
148. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
149. | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | 19:06 | ||
150. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 19:06 | ||
151. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 19:08 | ||
152. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 19:08 | ||
153. | KLEIJN Arvidde | Rally Cycling | 19:16 | ||
154. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 19:19 | ||
155. | BARBIER Pierre | Delko | 19:28 | ||
156. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 19:34 | ||
157. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 19:49 | ||
158. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 20:05 | ||
159. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 20:10 | ||
160. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 20:26 | ||
161. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 22:33 | ||
162. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 37:56 |
6. | 16.4. | Fethiye > Marmaris | 129 km | Philipsen |
profil etapy, 1632 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
Etapa prebiehala hektickým spôsobom a ani množstvo atakov v prej časti nedokázalo vytvoriť brejk. Na horskej prémii sa presadil v pelotóne líder vrchárskej klasifikácie Vitalij Buts (Salcano Sakarya) a klasický brejk sa sformoval až po rýchlostnej prémii. Od balíka sa odpútali Sebastian Schönberger (B&B Hotels), Samuele Zoccarato (Bardiani), Samuele Rivi (EOLO-Kometa), Tom Paquot (Bingoal) a Ivar Slik (ABLOC CT), ktorým sa podarilo získať náskok presahujúci dve minúty.
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
???? 30 kilomètres de l’arrivée. Le @TeamDelko à l’avant du peloton pour emmener le leader du @tourofturkeyTUR, @josediazgallego.#TUR2021 100%ForTheTeam | #TeamDelko pic.twitter.com/fUNDG6vPvQ
— Team Delko (@TeamDelko) April 16, 2021
A photo finish ????
— Eurosport UK (@Eurosport_UK) April 16, 2021
Jasper Philipsen steals the stage win from Andre Greipel in a thrilling sprint finish ????♂️????#TUR2021 pic.twitter.com/GVLh5w7f5p
Výsledky | ||||||||
1. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 2:55:50 | 20 | ||||
2. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 | 10 | ||||
3. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | 5 | ||||
4. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | |||||
5. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 00:00 | |||||
6. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 |
7. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
8. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
9. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
10. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:00 | ||
11. | GROSU Eduard | Delko | 00:00 | ||
12. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
13. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
14. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
15. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
16. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
17. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
18. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
19. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
20. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
21. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
22. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
23. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
24. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:00 | ||
25. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
26. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
27. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
28. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
29. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
30. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
31. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
32. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
33. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
34. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
35. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
36. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
37. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
38. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
39. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
40. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
41. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
42. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
43. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
44. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
45. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
46. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
47. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
48. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
49. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
50. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
51. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
52. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
53. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
54. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
55. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
56. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
57. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
58. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
59. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
60. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
61. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
62. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
63. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:00 | ||
64. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
65. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
66. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
67. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
68. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
69. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
70. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
71. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
72. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
73. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
74. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
75. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
76. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
77. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:00 | ||
78. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
79. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
80. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
81. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
82. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
83. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
84. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
85. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:38 | ||
86. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 01:22 | ||
87. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 01:36 | ||
88. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 01:38 | ||
89. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 01:38 | ||
90. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 01:38 | ||
91. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 01:38 | ||
92. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 01:38 | ||
93. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 02:19 | ||
94. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 02:19 | ||
95. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 02:19 | ||
96. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 02:19 | ||
97. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 02:19 | ||
98. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 02:19 | ||
99. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 02:19 | ||
100. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 02:19 | ||
101. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 02:19 | ||
102. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 02:19 | ||
103. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 02:19 | ||
104. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 02:19 | ||
105. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 02:19 | ||
106. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 02:19 | ||
107. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 02:19 | ||
108. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 02:19 | ||
109. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 02:19 | ||
110. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 02:19 | ||
111. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 02:19 | ||
112. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 02:19 | ||
113. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 02:19 | ||
114. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 02:19 | ||
115. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 02:19 | ||
116. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 02:19 | ||
117. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 02:19 | ||
118. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 02:19 | ||
119. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 02:19 | ||
120. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 02:19 | ||
121. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 02:19 | ||
122. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 02:19 | ||
123. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 02:19 | ||
124. | BARBIER Pierre | Delko | 02:19 | ||
125. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 02:19 | ||
126. | LE TURNIER Mathias | Delko | 02:19 | ||
127. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 02:19 | ||
128. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 02:19 | ||
129. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:19 | ||
130. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 05:14 | ||
131. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 05:14 | ||
132. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 05:15 | ||
133. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 05:15 | ||
134. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 05:41 | ||
135. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 05:41 | ||
136. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 07:29 | ||
137. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 07:56 | ||
138. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 07:56 | ||
139. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 07:56 | ||
140. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 07:56 | ||
141. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 07:56 | ||
142. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 07:56 | ||
143. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 07:56 | ||
144. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 07:56 | ||
145. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 07:56 | ||
146. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 07:56 | ||
147. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 07:58 | ||
148. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 07:58 | ||
149. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 07:58 | ||
150. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 07:58 | ||
151. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 07:58 | ||
152. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 09:10 | ||
DNF | DIK Calvin | Nippo - Provence - | odstúpil
|
||
DNF | CASTILLO Ulises | Wildlife Generation | odstúpil
|
||
DNS | CHERKASOV Nikolay | Gazprom - RusVelo | ne�tart. | ||
DNS | KUZMIN Anton | Gazprom - RusVelo | ne�tart. | ||
DNS | CôTE Pierre-André | Rally Cycling | ne�tart. | ||
DNS | KLEIJN Arviddede | Rally Cycling | ne�tart. | ||
DNS | MANNION Gavin | Rally Cycling | ne�tart. | ||
DNS | MURPHY Kyle | Rally Cycling | ne�tart. | ||
DNS | ORONTE Emerson | Rally Cycling | ne�tart. | ||
DNS | ZUKOWSKY Nickolas | Rally Cycling | ne�tart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | DíAZ José | Delko | 21:34:17 | 5 | ||||
2. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:04 | |||||
3. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:06 | |||||
4. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:25 | |||||
5. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:28 | |||||
6. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 |
7. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:33 | ||
8. | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:48 | ||
9. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:52 | ||
10. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:55 | ||
11. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 01:01 | ||
12. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 01:21 | ||
13. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 01:29 | ||
14. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 01:29 | ||
15. | FINETTO Mauro | Delko | 01:31 | ||
16. | BOL Jetse | Burgos - BH | 01:33 | ||
17. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 01:39 | ||
18. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 02:13 | ||
19. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 02:30 | ||
20. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | ||
21. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | ||
22. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 02:43 | ||
23. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 02:49 | ||
24. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 02:56 | ||
25. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 03:10 | ||
26. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:16 | ||
27. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 03:23 | ||
28. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 03:31 | ||
29. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 03:35 | ||
30. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 03:35 | ||
31. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 03:46 | ||
32. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 03:56 | ||
33. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 04:00 | ||
34. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 04:03 | ||
35. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 04:07 | ||
36. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 04:09 | ||
37. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 04:24 | ||
38. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 04:24 | ||
39. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 05:07 | ||
40. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 05:19 | ||
41. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 05:19 | ||
42. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 05:29 | ||
43. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 05:29 | ||
44. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 05:31 | ||
45. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 05:38 | ||
46. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 05:59 | ||
47. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 06:26 | ||
48. | LE TURNIER Mathias | Delko | 06:30 | ||
49. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 07:26 | ||
50. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 07:31 | ||
51. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 07:38 | ||
52. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 07:42 | ||
53. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 07:46 | ||
54. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 07:48 | ||
55. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 08:00 | ||
56. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 08:15 | ||
57. | SMIT Willie | Burgos - BH | 08:46 | ||
58. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 09:00 | ||
59. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 09:11 | ||
60. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 09:18 | ||
61. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 09:21 | ||
62. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 09:28 | ||
63. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 09:55 | ||
64. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 10:05 | ||
65. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 10:34 | ||
66. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 10:40 | ||
67. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 11:04 | ||
68. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 11:17 | ||
69. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 11:22 | ||
70. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 11:41 | ||
71. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 11:43 | ||
72. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 12:09 | ||
73. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 12:23 | ||
74. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 12:29 | ||
75. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 12:36 | ||
76. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 12:36 | ||
77. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:39 | ||
78. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 12:39 | ||
79. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
80. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 12:39 | ||
81. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 12:39 | ||
82. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 12:39 | ||
83. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 12:39 | ||
84. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
85. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 12:39 | ||
86. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 12:39 | ||
87. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 13:03 | ||
88. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 13:12 | ||
89. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 13:20 | ||
90. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 13:50 | ||
91. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 14:17 | ||
92. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 14:57 | ||
93. | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | 14:58 | ||
94. | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | 14:58 | ||
95. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 14:58 | ||
96. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 14:58 | ||
97. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 14:58 | ||
98. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 14:58 | ||
99. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 15:03 | ||
100. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 15:18 | ||
101. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 15:26 | ||
102. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 15:32 | ||
103. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 16:13 | ||
104. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 16:41 | ||
105. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 17:10 | ||
106. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 17:26 | ||
107. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 17:26 | ||
108. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 17:44 | ||
109. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 18:01 | ||
110. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 18:13 | ||
111. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 18:15 | ||
112. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 18:18 | ||
113. | GROSU Eduard | Delko | 18:24 | ||
114. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 18:24 | ||
115. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 18:59 | ||
116. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 19:00 | ||
117. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
118. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
119. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 19:08 | ||
120. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 19:26 | ||
121. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 19:28 | ||
122. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 19:34 | ||
123. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 19:39 | ||
124. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 19:45 | ||
125. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 19:46 | ||
126. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 19:59 | ||
127. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 20:35 | ||
128. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 20:35 | ||
129. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 20:37 | ||
130. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 20:42 | ||
131. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 20:43 | ||
132. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 20:43 | ||
133. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 21:05 | ||
134. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 21:21 | ||
135. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 21:22 | ||
136. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 21:25 | ||
137. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 21:38 | ||
138. | BARBIER Pierre | Delko | 21:47 | ||
139. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 22:00 | ||
140. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 22:29 | ||
141. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 22:51 | ||
142. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 23:03 | ||
143. | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | 24:22 | ||
144. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 25:46 | ||
145. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 25:49 | ||
146. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 26:12 | ||
147. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 26:24 | ||
148. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 26:28 | ||
149. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 27:45 | ||
150. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 28:22 | ||
151. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 30:29 | ||
152. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 45:25 |
7. | 17.4. | Marmaris > Turgutreis | 180 km | cieľ: 13:40 |
profil etapy, 2814 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
Greetings from Marmaris ????#TUR2021 pic.twitter.com/8g77juyTFp
— Deceuninck-QuickStep (@deceuninck_qst) April 17, 2021
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Two in a row for @JasperPhilipsen!
— Tour of Turkey (@tourofturkeyTUR) April 17, 2021
Jasper Philipsen’den üst üste 2. galibiyet! #TUR2021 pic.twitter.com/39wcXuTtxf
Jasper Philipsen (víťaz etapy, zelený dres) |
"Bol to náročný deň. Začalo sa tvrdým stúpaním, kde niektorí pretekári chceli preteky sťažiť. Pelotón sa rozdelil, ale potom sa to opäť spojilo. Dnes to nikde nebolo ľahké. Na poslednej šprintérskej prémii som sa sústredil na to, aby Jay Vine získal bonusové sekundy. Zajtra to bude pekný deň, kedy budeme bojovať o víťazstvo v GC. Čo sa týka mňa, vyhrať dve etapy je pekné. Uvidíme, čo prinesie zajtrajšok." |
Výsledky | ||||||||
1. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 4:20:45 | 20 | ||||
2. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 | 10 | ||||
3. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | 5 | ||||
4. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 00:00 | |||||
5. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 | |||||
6. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:00 |
7. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
8. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
9. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
10. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
11. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
12. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
13. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
14. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
15. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
16. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
17. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
18. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
19. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
20. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
21. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
22. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
23. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
24. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
25. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
26. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
27. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
28. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
29. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
30. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
31. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
32. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
33. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
34. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
35. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
36. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
37. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
38. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
39. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
40. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
41. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
42. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
43. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
44. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
45. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
46. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
47. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
48. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
49. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
50. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
51. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
52. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 00:00 | ||
53. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
54. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
55. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
56. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 00:00 | ||
57. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
58. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
59. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
60. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
61. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
62. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
63. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
64. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
65. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
66. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
67. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
68. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
69. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
70. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 00:00 | ||
71. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
72. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
73. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
74. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 00:00 | ||
75. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
76. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
77. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
78. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 01:03 | ||
79. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
80. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
81. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
82. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
83. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
84. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 02:01 | ||
85. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 02:20 | ||
86. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 02:23 | ||
87. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 00:00 | ||
88. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 02:52 | ||
89. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 02:52 | ||
90. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 02:52 | ||
91. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 02:52 | ||
92. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 03:15 | ||
93. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 03:15 | ||
94. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 03:15 | ||
95. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 03:15 | ||
96. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 03:15 | ||
97. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 03:15 | ||
98. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 03:15 | ||
99. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 03:15 | ||
100. | SMIT Willie | Burgos - BH | 03:15 | ||
101. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 03:15 | ||
102. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 03:15 | ||
103. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 03:15 | ||
104. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 03:15 | ||
105. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 03:15 | ||
106. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 03:15 | ||
107. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 03:15 | ||
108. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 03:15 | ||
109. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 03:15 | ||
110. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 03:15 | ||
111. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 03:15 | ||
112. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 03:15 | ||
113. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 03:15 | ||
114. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 03:15 | ||
115. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 06:03 | ||
116. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 06:03 | ||
117. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 06:03 | ||
118. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 06:03 | ||
119. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 06:03 | ||
120. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 06:03 | ||
121. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 06:13 | ||
122. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 06:22 | ||
123. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 06:27 | ||
124. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 06:27 | ||
125. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 06:42 | ||
126. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 06:42 | ||
127. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 06:42 | ||
128. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 06:42 | ||
129. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 06:42 | ||
130. | LE TURNIER Mathias | Delko | 07:09 | ||
131. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 07:14 | ||
132. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 07:14 | ||
133. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 07:14 | ||
134. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 07:14 | ||
135. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 07:14 | ||
136. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 07:14 | ||
137. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 07:14 | ||
138. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 07:14 | ||
139. | GROSU Eduard | Delko | 07:18 | ||
140. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 07:18 | ||
141. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 07:18 | ||
142. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 08:18 | ||
143. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 08:18 | ||
144. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 08:18 | ||
145. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 08:18 | ||
146. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 09:18 | ||
147. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 18:33 | ||
DNF | PACHER Quentin | B&B Hôtels p/b KTM | odstúpil
|
||
DNF | BARBIER Pierre | Delko | odstúpil
|
||
DNF | KULBE Lars | Team SKS - Sauerland NRW | odstúpil
|
||
DNF | NEFFGEN Tim | Team SKS - Sauerland NRW | odstúpil
|
||
DNS | KONONENKO Mykhailo | Salcano Sakarya BB Team | ne�tart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | DíAZ José | Delko | 25:55:02 | 5 | ||||
2. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:01 | |||||
3. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:06 | |||||
4. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:25 | |||||
5. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:28 | |||||
6. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 |
7. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:33 | ||
8. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:52 | ||
9. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:55 | ||
10. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 01:01 | ||
11. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 01:21 | ||
12. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 01:29 | ||
13. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 01:29 | ||
14. | FINETTO Mauro | Delko | 01:31 | ||
15. | BOL Jetse | Burgos - BH | 01:33 | ||
16. | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | 01:39 | ||
17. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 02:13 | ||
18. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 02:30 | ||
19. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | ||
20. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | ||
21. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 02:43 | ||
22. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 02:49 | ||
23. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 02:56 | ||
24. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 03:10 | ||
25. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:16 | ||
26. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 03:23 | ||
27. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 03:31 | ||
28. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 03:35 | ||
29. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 03:56 | ||
30. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 04:00 | ||
31. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 04:03 | ||
32. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 04:07 | ||
33. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 04:24 | ||
34. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 04:24 | ||
35. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 05:07 | ||
36. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 05:19 | ||
37. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 05:19 | ||
38. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 05:29 | ||
39. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 05:31 | ||
40. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 05:36 | ||
41. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 05:38 | ||
42. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 06:26 | ||
43. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 06:38 | ||
44. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 07:26 | ||
45. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 07:31 | ||
46. | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | 07:38 | ||
47. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 07:48 | ||
48. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 08:00 | ||
49. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 08:21 | ||
50. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 09:11 | ||
51. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 09:21 | ||
52. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 09:55 | ||
53. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 10:05 | ||
54. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 10:09 | ||
55. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 10:28 | ||
56. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 10:28 | ||
57. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 10:36 | ||
58. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 11:17 | ||
59. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 11:30 | ||
60. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 11:43 | ||
61. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 11:52 | ||
62. | SMIT Willie | Burgos - BH | 12:01 | ||
63. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:02 | ||
64. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 12:05 | ||
65. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 12:23 | ||
66. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 12:29 | ||
67. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 12:36 | ||
68. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:39 | ||
69. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 12:39 | ||
70. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
71. | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | 12:39 | ||
72. | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | 12:39 | ||
73. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 12:39 | ||
74. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 12:43 | ||
75. | LE TURNIER Mathias | Delko | 13:39 | ||
76. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 13:50 | ||
77. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 14:19 | ||
78. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 14:23 | ||
79. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 14:24 | ||
80. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 14:56 | ||
81. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 15:03 | ||
82. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 15:18 | ||
83. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 15:21 | ||
84. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 15:26 | ||
85. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 15:31 | ||
86. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 15:32 | ||
87. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 15:51 | ||
88. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 15:54 | ||
89. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 15:54 | ||
90. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 16:13 | ||
91. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 16:18 | ||
92. | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | 17:44 | ||
93. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 18:04 | ||
94. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 18:12 | ||
95. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 18:13 | ||
96. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 18:13 | ||
97. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 18:13 | ||
98. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 18:13 | ||
99. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 18:15 | ||
100. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 18:42 | ||
101. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
102. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
103. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 19:15 | ||
104. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 19:26 | ||
105. | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | 19:34 | ||
106. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 19:45 | ||
107. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 19:56 | ||
108. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 20:25 | ||
109. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 20:35 | ||
110. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 20:40 | ||
111. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 20:41 | ||
112. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 20:42 | ||
113. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 21:31 | ||
114. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 21:33 | ||
115. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 22:29 | ||
116. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 22:54 | ||
117. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 23:01 | ||
118. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 23:14 | ||
119. | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | 23:16 | ||
120. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 23:52 | ||
121. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 24:20 | ||
122. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 25:12 | ||
123. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 25:15 | ||
124. | GROSU Eduard | Delko | 25:42 | ||
125. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 25:49 | ||
126. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 25:50 | ||
127. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 26:10 | ||
128. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 26:12 | ||
129. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 26:14 | ||
130. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 26:18 | ||
131. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 26:46 | ||
132. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 27:02 | ||
133. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 27:08 | ||
134. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 27:42 | ||
135. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 27:47 | ||
136. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 28:01 | ||
137. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 28:35 | ||
138. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 28:56 | ||
139. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 31:09 | ||
140. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 33:00 | ||
141. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 33:10 | ||
142. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 33:38 | ||
143. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 35:36 | ||
144. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 36:03 | ||
145. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 37:43 | ||
146. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 39:55 | ||
147. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 53:43 |
8. | 18.4. | Bodrum > Kusadasi | 160 km | Cavendish |
profil etapy, 1600 nastúpaných metrov (© tourofturkey.org.tr) |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Mark Cavendish Efsanesi! ✨????
— TRT SPOR2 (@trtspor2) April 18, 2021
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda 4. etap zaferi... ???? pic.twitter.com/qlM1JH2GKu
Výsledky | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 3:24:38 | 20 | ||||
2. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 00:00 | 10 | ||||
3. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | 5 | ||||
4. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 00:00 | |||||
5. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | |||||
6. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 00:00 |
7. | ANIOłKOWSKI | Bingoal - WB | 00:00 | ||
8. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
9. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
10. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
11. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
12. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
13. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
14. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
15. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
16. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
17. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 00:00 | ||
18. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 00:00 | ||
19. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
20. | BOL Jetse | Burgos - BH | 00:00 | ||
21. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 00:00 | ||
22. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
23. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
24. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
25. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
26. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
27. | DíAZ José | Delko | 00:00 | ||
28. | FINETTO Mauro | Delko | 00:00 | ||
29. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
30. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 00:00 | ||
31. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
32. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
33. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 00:00 | ||
34. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
35. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:00 | ||
36. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
37. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
38. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
39. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
40. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
41. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
42. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
43. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 00:00 | ||
44. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
45. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
46. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
47. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
48. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
49. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 00:00 | ||
50. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:00 | ||
51. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 00:00 | ||
52. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 00:00 | ||
53. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
54. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 00:00 | ||
55. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 00:00 | ||
56. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 00:00 | ||
57. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
58. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 00:00 | ||
59. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
60. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 00:00 | ||
61. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 00:00 | ||
62. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 00:13 | ||
63. | SMIT Willie | Burgos - BH | 00:13 | ||
64. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 00:19 | ||
65. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 00:19 | ||
66. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:19 | ||
67. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:19 | ||
68. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 00:19 | ||
69. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:19 | ||
70. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 00:19 | ||
71. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 00:35 | ||
72. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 00:41 | ||
73. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 00:49 | ||
74. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 00:49 | ||
75. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 00:58 | ||
76. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 00:00 | ||
77. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 01:19 | ||
78. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:00 | ||
79. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 01:19 | ||
80. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 00:00 | ||
81. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 01:37 | ||
82. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 02:03 | ||
83. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 02:08 | ||
84. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 02:38 | ||
85. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 03:02 | ||
86. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 03:15 | ||
87. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 03:24 | ||
88. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 03:24 | ||
89. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 03:28 | ||
90. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 03:28 | ||
91. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 03:28 | ||
92. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 03:28 | ||
93. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 03:28 | ||
94. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 03:28 | ||
95. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 03:28 | ||
96. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 03:28 | ||
97. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 03:28 | ||
98. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 04:25 | ||
99. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 05:39 | ||
100. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 05:39 | ||
101. | LE TURNIER Mathias | Delko | 06:23 | ||
102. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 06:23 | ||
103. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 06:54 | ||
104. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 07:17 | ||
105. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 07:46 | ||
106. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 07:46 | ||
107. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 10:13 | ||
108. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 10:13 | ||
109. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 10:13 | ||
110. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 10:13 | ||
111. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 10:13 | ||
112. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 10:13 | ||
113. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 10:13 | ||
114. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 10:13 | ||
115. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 10:13 | ||
116. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 10:13 | ||
117. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 10:13 | ||
118. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 10:13 | ||
119. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 10:13 | ||
120. | GROSU Eduard | Delko | 10:13 | ||
121. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 10:13 | ||
122. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 10:16 | ||
123. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 10:16 | ||
124. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 10:16 | ||
125. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 10:16 | ||
126. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 10:16 | ||
127. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 10:16 | ||
128. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 10:16 | ||
129. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 10:16 | ||
130. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 10:16 | ||
131. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 10:16 | ||
132. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 10:16 | ||
133. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 10:16 | ||
134. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 10:16 | ||
135. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 10:16 | ||
136. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 10:16 | ||
137. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 10:21 | ||
138. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 10:23 | ||
139. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 13:19 | ||
DNF | MüLLER Gabriel | Burgos - BH | odstúpil
|
||
DNF | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | odstúpil
|
||
DNS | CHEVALIER Maxime | B&B Hôtels p/b KTM | ne�tart. | ||
DNS | GAUTIER Cyril | B&B Hôtels p/b KTM | ne�tart. | ||
DNS | MOZZATO Luca | B&B Hôtels p/b KTM | ne�tart. | ||
DNS | RéZA Kévin | B&B Hôtels p/b KTM | ne�tart. | ||
DNS | ROLLAND Pierre | B&B Hôtels p/b KTM | ne�tart. | ||
DNS | SCHöNBERGER Sebastian | B&B Hôtels p/b KTM | ne�tart. |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | DíAZ José | Delko | 29:19:40 | 200 | ||||
2. | VINE Jay | Alpecin - Fenix | 00:01 | 150 | ||||
3. | SEPúLVEDA Eduardo | Androni Giocattoli | 00:06 | 125 | ||||
4. | GARCIA Jhojan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:25 | 100 | ||||
5. | KUDUS Merhawi | Astana - Premier Tech | 00:28 | 85 | ||||
6. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:30 | 70 |
7. | FERNáNDEZ Delio | Delko | 00:33 | 60 | |
8. | NIC Artem | Gazprom - RusVelo | 00:52 | 50 | |
9. | JOHANNESSEN Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 00:55 | 40 | |
10. | BRAVO Garikoitz | Euskaltel - Euskadi | 01:01 | 35 | |
11. | ROMO Javier | Astana - Premier Tech | 01:21 | 30 | |
12. | FINETTO Mauro | Delko | 01:28 | 25 | |
13. | HOEHN Alex | Wildlife Generation | 01:29 | 20 | |
14. | CONTRERAS Rodrigo | Astana - Premier Tech | 01:29 | 15 | |
15. | BOL Jetse | Burgos - BH | 01:31 | 10 | |
16. | WACKERMANN Luca | EOLO-Kometa | 02:13 | 5 | |
17. | RUBIO Diego | Burgos - BH | 02:30 | 5 | |
18. | VISCONTI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:30 | 5 | |
19. | SUTER Joël | Bingoal - WB | 02:43 | 5 | |
20. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel - Euskadi | 02:49 | 5 | |
21. | TONELLI Alessandro | Bardiani - CSF - Faizanè | 02:49 | 5 | |
22. | DOWSETT Alex | Israel Start-Up Nation | 02:56 | 5 | |
23. | BUDIAK Anatolii | Spor Toto Cycling Team | 03:10 | 5 | |
24. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani - CSF - Faizanè | 03:16 | 5 | |
25. | ÖRKEN Ahmet | Team Sapura Cycling | 03:31 | 5 | |
26. | REGUERO Gabriel | Spor Toto Cycling Team | 03:35 | 5 | |
27. | EWART Jesse | Team Sapura Cycling | 03:36 | 5 | |
28. | TRACZ Szymon | Nippo - Provence - | 04:00 | 5 | |
29. | WEULINK Meindert | À Bloc CT | 04:03 | 5 | |
30. | RUMAC Josip | Androni Giocattoli | 04:07 | 5 | |
31. | GAVAZZI Francesco | EOLO-Kometa | 04:24 | 3 | |
32. | TVETCOV Sergej | Wildlife Generation | 05:07 | 3 | |
33. | NICOLAU Joel | Caja Rural - Seguros RGA | 05:19 | 3 | |
34. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 05:19 | 3 | |
35. | �ALUNOV Jevgenij | Gazprom - RusVelo | 05:29 | 3 | |
36. | BUTS Vitalij | Salcano Sakarya BB Team | 05:31 | 3 | |
37. | DAEMEN Stijn | À Bloc CT | 05:38 | 3 | |
38. | SAMOILAV Branislav | Minsk Cycling Club | 05:59 | 3 | |
39. | BALLARIN Iker | Euskaltel - Euskadi | 06:26 | 3 | |
40. | IRIZAR Julen | Euskaltel - Euskadi | 07:19 | 3 | |
41. | ALBANESE Vincenzo | EOLO-Kometa | 07:26 | ||
42. | RAILEANU Cristian | Team Sapura Cycling | 08:00 | ||
43. | BöGLI Jonathan | Nippo - Provence - | 08:06 | ||
44. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF - Faizanè | 08:07 | ||
45. | STALNOV Nikita | Astana - Premier Tech | 09:19 | ||
46. | ZABEL Rick | Israel Start-Up Nation | 09:21 | ||
47. | MARENGO Umberto | Bardiani - CSF - Faizanè | 10:05 | ||
48. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin - Fenix | 10:21 | ||
49. | GREIPEL André | Israel Start-Up Nation | 10:28 | ||
50. | BRUSSENSKIY Gleb | Astana - Premier Tech | 11:17 | ||
51. | SEVILLA Diego | EOLO-Kometa | 11:18 | ||
52. | APPEL Stijn | À Bloc CT | 11:43 | ||
53. | CANTóN Isaac | Burgos - BH | 11:49 | ||
54. | ARANBURU Jokin | Euskaltel - Euskadi | 11:52 | ||
55. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 11:55 | ||
56. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 12:03 | ||
57. | ABAY Burak | Salcano Sakarya BB Team | 12:13 | ||
58. | SMIT Willie | Burgos - BH | 12:14 | ||
59. | BRäNDLE Matthias | Israel Start-Up Nation | 12:23 | ||
60. | HALVORSEN Kristoffer | Uno-X Pro Cycling Team | 12:25 | ||
61. | VENCHIARUTTI Nicola | Androni Giocattoli | 12:36 | ||
62. | LONARDI Giovanni | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:39 | ||
63. | BAGüES Aritz | Caja Rural - Seguros RGA | 12:39 | ||
64. | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
65. | RIVERA Kevin | Bardiani - CSF - Faizanè | 12:51 | ||
66. | BERWICK Sebastian | Israel Start-Up Nation | 13:14 | ||
67. | TIRYAKI Oğuzhan | Spor Toto Cycling Team | 13:24 | ||
68. | CIMOLAI Davide | Israel Start-Up Nation | 13:50 | ||
69. | RESELL Erik | Uno-X Pro Cycling Team | 13:58 | ||
70. | CELANO Danilo | Team Sapura Cycling | 14:43 | ||
71. | GIEßELMANN Michel | Team SKS - Sauerland NRW | 15:15 | ||
72. | LOBATO JuanJosé | Euskaltel - Euskadi | 15:31 | ||
73. | ARCHBOLD Shane | Deceuninck - Quick-Step | 15:32 | ||
74. | SAYAR Mustafa | Salcano Sakarya BB Team | 15:49 | ||
75. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 15:54 | ||
76. | PLUTO Martin | À Bloc CT | 15:54 | ||
77. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 16:10 | ||
78. | ANIOłKOWSKI Stanisław | Bingoal - WB | 16:13 | ||
79. | GIDICH Jevgenij | Astana - Premier Tech | 17:47 | ||
80. | ZACHAROV Artom | Astana - Premier Tech | 17:51 | ||
81. | KUHN Kevin | Nippo - Provence - | 18:13 | ||
82. | STEELS Stijn | Deceuninck - Quick-Step | 18:54 | ||
83. | BOEV Igor | Gazprom - RusVelo | 19:01 | ||
84. | GONZáLEZ David | Caja Rural - Seguros RGA | 19:03 | ||
85. | CIMA Damiano | Gazprom - RusVelo | 19:26 | ||
86. | LE TURNIER Mathias | Delko | 20:02 | ||
87. | MCGEOUGH Cormac | Wildlife Generation | 21:57 | ||
88. | VENNER Quentin | Bingoal - WB | 22:56 | ||
89. | FRAPPORTI Mattia | EOLO-Kometa | 23:07 | ||
90. | SAGIV Guy | Israel Start-Up Nation | 23:08 | ||
91. | MüNSTERMANN Per | Team SKS - Sauerland NRW | 23:13 | ||
92. | CASTRIQUE Jonas | Bingoal - WB | 24:03 | ||
93. | CHRISTEN Fabio | Nippo - Provence - | 24:09 | ||
94. | JERMAN Žiga | Androni Giocattoli | 25:16 | ||
95. | HODEG Alvaro | Deceuninck - Quick-Step | 25:39 | ||
96. | PAQUOT Tom | Bingoal - WB | 25:39 | ||
97. | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 25:49 | ||
98. | SHAUCHENKA Siarhei | Minsk Cycling Club | 25:50 | ||
99. | PEñALVER Manuel | Burgos - BH | 25:53 | ||
100. | ROSS Kent | Wildlife Generation | 25:58 | ||
101. | WæRENSKJOLD Søren | Uno-X Pro Cycling Team | 26:12 | ||
102. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 26:21 | ||
103. | ASADOV Elcin | Salcano Sakarya BB Team | 26:22 | ||
104. | ROSLI Muhammad | Team Sapura Cycling | 26:29 | ||
105. | KNOLLE Jon | Team SKS - Sauerland NRW | 27:20 | ||
106. | SINSCHEK Nils | À Bloc CT | 28:20 | ||
107. | GOIKOETXEA Peio | Euskaltel - Euskadi | 28:25 | ||
108. | TAMINIAUX Lionel | Alpecin - Fenix | 28:26 | ||
109. | VIGO DEL ARCO Marti | Androni Giocattoli | 28:26 | ||
110. | CLARKE Jonathan | Wildlife Generation | 28:29 | ||
111. | DE BIE Sean | Bingoal - WB | 28:31 | ||
112. | AZMAN Muhammad | Team Sapura Cycling | 28:50 | ||
113. | SáEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 29:19 | ||
114. | RIVI Samuele | EOLO-Kometa | 29:31 | ||
115. | BOUGLAS Georgios | Salcano Sakarya BB Team | 30:09 | ||
116. | DEL GROSSO Bodi | À Bloc CT | 30:41 | ||
117. | MEISEN Marcel | Alpecin - Fenix | 30:53 | ||
118. | URBANO Carmelo | Caja Rural - Seguros RGA | 31:06 | ||
119. | DOğAN Halil | Spor Toto Cycling Team | 32:32 | ||
120. | STA� Mamir | Spor Toto Cycling Team | 33:09 | ||
121. | YAVUZ Emre | Spor Toto Cycling Team | 33:30 | ||
122. | SLIK Ivar | À Bloc CT | 34:54 | ||
123. | ZAKARIA Akmal | Team Sapura Cycling | 35:28 | ||
124. | GROSU Eduard | Delko | 35:55 | ||
125. | STROKAU Vasili | Minsk Cycling Club | 36:26 | ||
126. | MALUCELLI Matteo | Androni Giocattoli | 36:31 | ||
127. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 37:15 | ||
128. | LóPEZ-CóZAR Juan | Burgos - BH | 38:03 | ||
129. | BALKAN Onur | Salcano Sakarya BB Team | 38:51 | ||
130. | VERCAMST Wesley | Bingoal - WB | 39:09 | ||
131. | MAMJKIN Matvej | Nippo - Provence - | 39:33 | ||
132. | POLI Umberto | Team Novo Nordisk | 41:25 | ||
133. | JAKOBSEN Fabio | Deceuninck - Quick-Step | 43:33 | ||
134. | RODENBERG Frederik | Uno-X Pro Cycling Team | 43:54 | ||
135. | ŞAMLI Ferit | Spor Toto Cycling Team | 45:49 | ||
136. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 46:16 | ||
137. | SHNYRKO Aliaksei | Minsk Cycling Club | 47:59 | ||
138. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural - Seguros RGA | 50:11 | ||
139. | CHARNIAUSKI Ivan | Minsk Cycling Club | 1:03:56 |