Opäť sme pripravili originálny kalendár s vyznačenými podujatiami v sezóne 2022

4.12.2021, 10:00 | Eshop | Redakcia C-I.sk
Aj v tejto neľahkej dobe prichádzame s unikátnym nástenným kalendárom, kde nájdete vyznačené podujatia World Tour v budúcej sezóne. Veríme, že bude opäť súčasťou Vašich domovov či kancelárií.
Ide o jedinečný projekt redakcie portálu, ktorá zostavila mesačný kalendár s prvotriednymi fotografiami nášich dvoch spolupracovníkov Jána Melichera a Igora Stančíka, ktorým veľmi ďakujeme za možnosť použitia ich záberov. Nájdete v ňom zaznačené všetky podujatia World Tour v budúcej sezóne, ako aj informácie o narodeninách slovenských i svetových cyklistov.
Je to nástenný mesačný kalendár formátu A3 od januára do decembra 2022 vytlačený na kvalitnom hrubom a lesklom papieri. Podarilo sa nám jeho cenu aj tento rok skresať o euro na 16 eur. Aj tak sa niekomu môže javiť drahý, no vzhľadom na jeho originalitu boli náklady na výrobu vysoké a netlačil sa v objeme tisícov kusov, ako to býva štandardne pri takýchto produktoch.
Mnohí už poznáte náš eshop, kde si môžete vybrať doručenie poštou, kuriérom, do najbližšej zásielkovne, či osobne prevziať v Banskej Bystrici. Platiť môžete kartou, pri preberaní dobierky (+1€) aj prevodom na účet. Pri objednávke nad 50 eur je doručenie zdarma.
Ďakujeme za podporu!
 
Náš eshop