Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pon 19. Mar 2018 14:37:26

G-W je prestiznejsie to suhlasim s ifcom. urcite Danielovi a Marcusovi sa oddych hodi pred RvV a P-R. aj ked asi by som to poriesil opacne ze oddychovat by som ich nechal na G-W:) na G-W to podla mna bude rovnake ako posledne dve edicie. teda myslim tym ze Kemmelberg rozhodne. s touto zostavou co ma Bora na E3 bude Peto velmi skoro osamoteny. asi planuju niekoho poslat do uniku. mozno Misa?
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Pon 19. Mar 2018 15:27:32

Daniel a Marcus idú pred RVV ešte DDV 28. ako lídri. Oddych žiadny. Aj keď 2 dni by im mal bohato stačiť.

Celá zostava bez Petra čo je na E3 ide pozajtra DePanne. Nevidím v nich cyklistu čo by "zvládal" E3. Uvidíme som zvedavý ako to BORA zvládne.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Pon 19. Mar 2018 16:09:49

simko píše:G-W je prestiznejsie to suhlasim s ifcom. urcite Danielovi a Marcusovi sa oddych hodi pred RvV a P-R. aj ked asi by som to poriesil opacne ze oddychovat by som ich nechal na G-W:) na G-W to podla mna bude rovnake ako posledne dve edicie. teda myslim tym ze Kemmelberg rozhodne. s touto zostavou co ma Bora na E3 bude Peto velmi skoro osamoteny. asi planuju niekoho poslat do uniku. mozno Misa?


Na procyclingstats ale aj tu na portali pisu ze ide Postlberger takze si viem predstavit ze do nejakeho skorsieho uniku skoci Lukas a Sagan si ho doskoci po kombinaci Paterberg, Kwaremont a toho tretieho kopca co neviem ani napisat ani vyslovit. Karne nieco :lol: . Tieto tri kopce su od seba vzdialene len 12 km tam by mala byt slusna selekcia. Samozrejme toto je dost jednoduche zmyslanie. Vedel by som to zrealizovat na PCM ale preteky nie su videohra. :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod MichalJ » Pon 19. Mar 2018 16:27:40

Lukas ma zdravotne problémy a bohužiaľ všetko toto vynechá.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pon 19. Mar 2018 20:08:06

inak Bora mala na twitteri zverejnenu zostavu na E3 ale pozeram ze ten tweet dnes asi zmazali. nevidim ho tam. cize mozno budu zmeny este?
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Pon 19. Mar 2018 21:19:01

Na svojej stránke majú vypísané zostavy na E3. Inak odporúčam stránku pre "odborníkov" na taktiku dosť pekne majú hodnotenia pretekov aj s akou taktikou idú a ako sa im podarí. Tento rok to zatiaľ vačšinou končí: "It isn't the result we were hoping for but we have to accept it and focus on the upcoming races."

https://www.bora-hansgrohe.com/en/race/ ... beke/25759

https://www.bora-hansgrohe.com/en/race/ ... ijde/29934
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pon 19. Mar 2018 21:25:05

tak predsa je tam zmena. v tej zostave na twitteri, ktoru aj retweetol oficialny ucet E3 Harelbeke sa nenachadzal Daniel. povodne tam bol Erik. no teraz je to zaujimavejsie z pohladu Petovej pomoci do zaveru. lenze na stranke Bory ma Daniel aj G-W aj DDV a to si myslim ze zmenia. nie som si teda teraz isty ci ta zostava na stranke Bory pre E3 je naozaj finalna.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Pon 19. Mar 2018 22:24:10

Vidis, toho Ossa som si ani nevšimol. Hneď ta E3 vyzerá lepšie. Aj ke´d je škoda že vypadol zrovna Erik.
Väčšinou sa zostavy na stránke už nemenia ale člove nikdy nevie. Môže prísť choroba alebo zranenie. Daniel asi neabsolvuje všetko
tu sú odkazy na G-W a DDV
https://www.bora-hansgrohe.com/en/race/ ... lgem/25761
https://www.bora-hansgrohe.com/en/race/ ... ndre/25769
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 21. Mar 2018 18:02:26

Nemozem si pomoct ale tie Ackermanove spurty su horsie ako zle...myslim ze by bolo nacase z tej partie okolo neho dat sancu niekomu inemu lebo to ako on nezvlada posledny km to by mohol vyucovat...podlahari dalsie vitazstvo...idem im zatial tento rok...a boraci zbieraju podia ako na beziacom pase ale vitazstva velmj nie
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Str 21. Mar 2018 18:54:53

@majo

nie si sám, na twiteri bory sa tiež ozvali že by mal dostať šancu niekto druhý. Pascal všetky špurty začal skoro. Nemec bude preferovať nemca. Stále škoda že Erik tak pokašlal minulý rok Hadzam. Podľa mňa je lepší ako Pascal. Len teraz nosí flaše a prd z toho.
Mišo nakoniec 29. Na to že tam dosť ťahal pelotón vcelku dobrý výsledok. Rovnako ako na Nokere a Hadzame.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 21. Mar 2018 20:45:23

Mino píše:@majo

nie si sám, na twiteri bory sa tiež ozvali že by mal dostať šancu niekto druhý. Pascal všetky špurty začal skoro. Nemec bude preferovať nemca. Stále škoda že Erik tak pokašlal minulý rok Hadzam. Podľa mňa je lepší ako Pascal. Len teraz nosí flaše a prd z toho.
Mišo nakoniec 29. Na to že tam dosť ťahal pelotón vcelku dobrý výsledok. Rovnako ako na Nokere a Hadzame.


Podľa čoho predpokladáš, že je lepší? Myslíš si, že oni nepracujú s exaktnými číslami a nemajú cyklistov otestovaných? Je jasné, že nemecký tím bude uprednostňovať nemeckých cyklistov, pokiaľ majú porovnateľnú výkonnosť ako tímová konkurencia. Nosí flaše a prd z toho? Dostane sa na preteky, na ktoré by sa v konti tíme nikdy nedostal, má vybavenia a podmienky o ktorých konti tímy môžu iba snívať a veľmi dobré podmienky na rast a aj platovo je na tom lepšie.
Ackermann šprinty úplne nezvládol, to je fakt, ale Viviani je predsa len iná klasa ako on, Viviani patrí do šprintérskej špičky. Pascal ale ukázal húževnatosť a aj slušný pohyb v peletóne, vo všetkých pretekoch sa dostal do záveru a bol stále v popredí.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Str 21. Mar 2018 21:37:42

ifčopifčo píše:Podľa čoho predpokladáš, že je lepší?
Nosí flaše a prd z toho? .




napr. https://www.youtube.com/watch?v=toP0G197-yA
Hadzam 2016, Gronewegen sa nechytal a začali spolu, dlhý šprint bez vlaku
Jasne su to dva roky ale odvtedy mal Erik iba niekolo prilezitosti na zaverecný finiš, Naposledy Trofeo Palma kusok za Degenkolbom. AK by Erika hýčkali ako Jumbo Dylana mohol byť z neho už teraz špurtér na úrovni napr. Benneta. ACkerman pri všetkej úcte nevyhral ešte nič a nevie špurt načasovať a hlavne nevydrží dlhý špurt.

Ta druhá vypichnutá veta je len flustracia z toho že nemci sa rozhodli že Pascal bude líder nech sa deje čo sa deje. Je evidentne isté že z posledných 6 záverov P.A. 2 pokazil ( nolere a abu dhabi 1. )úplne a v dvoch mu došli sily pred páskov ( dnes asi nie dnes začal skoro ) čo sú chyby finišmena. Mišo keď začínal v Tinkoffe mal šancí až-až Erik ich toľo nedostal... To čo si napísal je OK. Vybavenie, podmienky ale to nám UCI body nedonese. Možem sa mýliť ale Osobne som presvedčený že Erik na Pascalovom mieste už má ďalšie víťaztvá.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 22. Mar 2018 14:07:46

startuje zajtra teda ten Daniel? na stranke Bory je napisany ale nikde inde nefiguruje zatial. Bora najprv zverejnila zostavu na twittery pre E3, potom ju zmazala a odvtedy novu nezverejnila. iba pre G-W.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Štv 22. Mar 2018 14:10:16

Stránka BORY je oficiálnym informáčným kanálom tímu. Treba tomu veriť
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod dexterko » Štv 22. Mar 2018 15:58:43

Ja by som veril tomuto:
https://www.cycling-info.sk/preteky/6309

Homepage tímov nie vždy bývajú denne aktualizované.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 22. Mar 2018 16:09:51

dexterko píše:Ja by som veril tomuto:
https://www.cycling-info.sk/preteky/6309

Homepage tímov nie vždy bývajú denne aktualizované.

inokedy ano ale v tomto pripade tomu netreba vôbec verit. je tam Gaviria (zraneny), Postlberger(choroba), chyba tam Landa(potvrdena ucast).
inak sa mi to zda take vlazne pred týmito pretekmi zo strany Bory:) vôbec som este nevidel ziadne fotky z nejakého tréningu od nikoho z Bory v podstate. ako keby tam zatial ani neboli. a mozno nie su:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 22. Mar 2018 18:27:34

ak niekto ma byt zlatym kolumbijskym chlapcom tak to snad bude Egan Bernal...to co dnes predvadzal v katalansku bola fakt nadhera...normalne som mu zelal nech vyskoli valverdeho a spol ale boli proste v presile no ukazal cyklistiku aku mam naozaj rad...nairov az prilis opatrny a premysleny styl jazdy mi nikdy moc nesedel ale egan by mohol byt uplne iny...takisto sa mi coraz viac paci Marc Soler...mohol by zaujat pistolerovo miesto aj ked v spamnielsku ma v tomto silnu konkurenciu v osobe Landy
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 22. Mar 2018 18:32:25

majo píše:...takisto sa mi coraz viac paci Marc Soler...mohol by zaujat pistolerovo miesto aj ked v spamnielsku ma v tomto silnu konkurenciu v osobe Landy


S tvojími tvrdeniami o Solerovi úplne súhlasím. Počas dnešnej etapy krásne vpredu pracoval a nakoniec finišoval šiesty. Landa + Soler = jagavá budúcnosť španielskej cyklistiky ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 23. Mar 2018 11:48:31

Dnes to začína, takže nech sa Peter nezraní a dobre sa naladí na Ronde. Nech nás popri tom aj zabaví, nechcem scenár z minulého roku, keď z jeho strany to bolo už 50 km pred cieľom stratené.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Pia 23. Mar 2018 17:52:59

:(
Forma či psychika?
Názor?
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 58 hostia

cron