Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod dexterko » Str 24. Feb 2016 20:32:22


FER-NAN-DO FER-NAN-DO A-LON-SO A-LON-SO :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Štv 25. Feb 2016 12:03:51

Tak Etixx od začiatku sezóny valcuje a z 12 víťazstiev mu 8 zabezpečili nováčikovia :P Včera predviedol pekné gesto Gaviria keď nechal zvíťaziť Martinelliho aby si pripísal svoje prvé profi víťazstvo.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2426
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod bloy » Štv 25. Feb 2016 14:01:47

ifčopifčo píše:Tak Etixx od začiatku sezóny valcuje a z 12 víťazstiev mu 8 zabezpečili nováčikovia :P Včera predviedol pekné gesto Gaviria keď nechal zvíťaziť Martinelliho aby si pripísal svoje prvé profi víťazstvo.


obzvlášť pekné gesto na to, že Gaviria nie je nejaký starý mazák, ktorý by mal za sebou roky profi-kariéry.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod rrYan* » Sob 27. Feb 2016 0:25:15

Roman píše:a dalsia vec, co s tym maju spolocne jeho vlasy? :D


som prave narazil na moznost, ze sa Peto len chce podobat na logo svojho timu... ;)
Prílohy
ps.jpg
ps.jpg (129.19 KiB) Zobrazené 18803 krát
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 27. Feb 2016 0:32:11

@rryan - skvelý postreh :lol:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2426
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod berloq » Ned 28. Feb 2016 19:32:03

Ad Tinkoff

@ondro načal tému ohľadne "zase slabého Tinkoffu".

Čo ja viem...
Minulý rok bol Tinkoff - Saxo slabý tím. Keď s nad tým tak spätne zamyslím, Tinkoff patril do skupiny tímov typu Lampre, AG2R, FDJ... myslím to v tom význame, že o úspech sa tam mali (asi to naozaj bolo naplánované) biť dvaja ľudia. Dvaja určení ľudia, tí ostatní im to mali uľahčiť. Ale, aby som to negeneralizoval bola to najmä časť sezóny do TdF (vrátane).

Čím to bolo? Malo to čím byť? Malo! Šialený Rus si zmyslel, že jeho tím na čele s Contadorom vyhraje Giro a Tour v jednom roku. Veľká paráda to bola, kampaň, reklama, vyhlásenia, proste všetko. Navyše sa k tomu pridal Sagan, ten najväčší talent, ktorí mal vďaka lepšiemu tímu vyhrávať na klasikách. No lenže... sezóna začala a Tinkoff sa nejako k víťazstvám nemal. Sagan síce s druhými miestami, no s potenciálom. Contador vyhral v Andalúzii, čím tímu trošku odľahčil... No nie príliš. Saganovi sa nedarilo a druhé víťazstvo tímu pridal až na T-A. To sú 2 hviezdy 2 víťazstvá. Ostatní členovia? No veľmi málo... Na klasikách Sagan prakticky osamelý, Contador taktiež príliš pomocnú ruku nedostával. V Ardenách sa trošku ukázal Kreuziger, no od víťazstva to bolo predsa len ďaleko. Na Gire? Contador ako štek, po tíme ani stopy. Ak by niekto čakal, že po víťazstve na Gire + Saganova Kalifornia to nejako zmenia, sa prepočítal. Sagan sa od vtedy síce viezol na dobrej vlne a Majka vyhral etapu na Tour, no oproti iným veľkým a silným tímom boli len slabý odvar. Skrátka ten tím jazdil pod obrovským tlakom od začiatku sezóny, k tomu odvolanie Riisa, proste bordel v tíme...

Ako protiklad tomuto vidím Vueltu. A ani nie tak Saganove víťazstvo ako skôr celkovú silu tímu. Aj tu na fóre sa rozprávalo o tom ako Majka s takým tímom nemá nárok niečo uhrať. A inu div sa... ten tím nebol o nič slabší ako Tinkoff na Gire alebo Tour. Oveľa menej zvučné mená poskytli Majkovi taký istý komfort, aký si doprial Contador na svojich GT. Jednoducho ten tím už bol oveľa viac uvoľnený a opadol z nich ten drvivý tlak. A samozrejme dalo by sa povedať, že to mohlo mať pozitívny dopad aj na následného majstra sveta.

Lenže tento rok si už Tinkoff pár výhier pripísal. Už som síce zase niečo počul o tom ako idú vyhrať Olegovi rebríček WT a podobne, ale zatiaľ sa zdá, že ten tím pod takým tlakom ani zďaleka nie je. McCarthy, Majka, Kreuziger, Contador víťazstva v Andalúzii a v neposlednej rade Sagan. Z Ich pohľadu by to mohla byť oveľa lepšia sezóna.
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Ned 28. Feb 2016 22:34:12

@berloq

dobre zhrnutie aj dobre uvahy...klamal by som ak by som povedal ze s tebou nesuhlasim ale na druhej strane dnes okrem Peta nedokoncil nik z Tinkoff a to nieje velmi dobre znamenie...ved nielen peto sa potrebuje vyjazdit ale aj team ktory mu ma pomahat...dufam ze to bola minimalne v osobach ako bodnar, bennati ci gatto taktika alebo zamer lebo inak sa trosku bojim o to ci ta podpora na velkych klasikach bude dostatocna
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod berloq » Str 09. Mar 2016 22:39:43

Tu do toho vstúpim, keďže to začalo u mňa. Tak v prvom rade skonštatujem, to čím som toto začal, že Velitsov výkon bol slabý - to je fakt keďže skončil na 138./175. možných umiestnení. Tá podstatná otázka je... a o ktorej sa tu debatuje: PREČO? V minulom roku to bol zdravotný problém - ok, beriem. Vtedy skončil na 113. mieste s nejakou vadou na tepne, tento rok 138., teraz za to môžu tímové úlohy.

Ifčo
V prológoch idú naplno 3 skupiny cyklistov, jazdci na GC, tí ktorí sa cítia na dobrý výsledok trebárs top 10 a tí ktorí cítia v ďalších etapách šancu na žlté.

Tu nastáva otázka, prečo Velits (už) nepatrí do tej druhej skupiny? V minulosti do nej jednoznačne patril a že by bol nejaký top líder v Quick-Stepe povedať nikto nemôže. Ťahal roviny pre šprintérov, pomáhal v kopcoch sem tam sám na seba a nejaký prológ, to sa bralo ako samozrejmosť.

Ifčo
Ostatným je úplne jedno či skončia 15,13,80 alebo 30 .....

Možno relácia na prvú otázku, Velitsovi by to úplne jedno byť skutočne nemalo. On už nie je v pozícií, pôjdem/nepôjdem TdF on je v pozícií keď musí bojovať o zmluvu a to je v prípade jazdcov s robotou akú ma Velits, dosť dôležité, keďže dnes už nejaké vzťahy a kamarátstva (a možno už ani toľko skúsenosti) neplatia, dnes je jazdec buď platný alebo nie, a tým platným myslím, že je schopný zajazdiť aj nejaké výsledky... Doba príliš nepraje tým echt domestikom, ktorí boli ešte pred piatimi rokmi váženým a chceným tovarom.

A možno... Každý národný majster v časovke do toho podľa mňa dáva viac, chce sa ukázať. Peter ním síce nie je, ale svoju povesť má (alebo už iba mal?), a zahadzuje ju.

sportovec
Peter Velits predsa nie je Peter Sagan, a on to veľmi dobre vie. Jeho forma zo slávnej Vuelty sa mu už asi nikdy nevráti.

Ale nehovor, že nie je Peter Sagan... O čom to tu prosím ťa píšeš? Kto to tu spája s jeho výkonmi na Vuelte10? Nikto to po ňom nechce, ja tu hovorím o prológu.

sportovec
Je to jeden veľmi inteligentný mladý muž.

wow :roll:

sportovec
Robí domestika - zvykajme si.

Na to si netreba zvykať, ani to tu nemusíš písať, to tu každý plne akceptuje. Ale to nie je argument preboha... prečo Wyss, Hermans alebo Schar skončili pred ním a oni sú presne to isté.

Ifčo
je práve jádro pudla, nevieš aké mal pokyny Peter Velits, nevieš v akom je zdravotnom stave.

Áno samozrejme tu by pomohlo jeho vyjadrenie... Neviem... "grcal som, mal som teplotu, alebo proste aj necítil som sa". Ale prečo by mal mať človek, ktorý má z tej zostavy (po Portem) najväčší časovkársky potenciál (a aj výsledky) pokyny, ísť časovku úplne ležérne a ostatní "domestici" z tímu ju išli normálne.
PS: Gilberta neberme do úvahy, ten ledva šliape, nie je v pohode a už odstúpil.

sportovec
Ale robiť závery o forme z vypusteného prológu?

To je práve to subjektívne o čom sa tu bavíme. To je len tvoja teória, že Velits prológ vypustil. To si ja ani náhodou nemyslím.

Skrátka, určite zostávam s čím som začal, bolo to opäť sklamanie. Preto určite idem skôr smerom aký som načrtol a pridal sa aj @kvahon (aj keď teda o dosť radikálnejšie). Nikto nečaká, že Velits dostane v tíme ako je BMC priestor lídrovať etapák, nedajbože jednorázovku, ešte raz, jeho pozíciu domestika plne akceptujem, uznávam a nedaj Boh, vôbec sa z toho nevysmievam. A preto jeho jediná šanca sú časovky. To je šanca pre veľa ľudí z veľa tímov (Astana, Sky, Movistar... a vlastne asi vo všetkých). Ale nový rozmer to dostáva ako "bojovník" o zmluvu, pretože dnes vo WT nikto nečaká na "domestika" (takto natvrdo povedané), pretože vonku čakajú mladí, s obrovskými ambíciami, ktorých ide ľahko zapojiť aj ako pomocné sily.

Skrátka ak to niekto chápe ako nejaký "hejt", tak bohužiaľ, ja sa tu pred takým človekom nemám potrebu obhajovať. Tí bystrejší to pochopia... a prepáčte už za budúcnosť, určite sa nebudem báť ani v budúcnosti napísať "bolo to slabé". A nie nestrávil som v profi-tímoch ani mesiac, sezóny trávim v jednočlennom tíme, ktorý určite nie je profi.

PS: Páni niektorí ste veteráni :lol: (peace)

PS2: Presunul som to sem, keďže je to debata o cyklistovi
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Štv 10. Mar 2016 0:32:59

@berloq - Výkon a umiestnenie bolo slabé, to sa nedá poprieť. Otázka je prečo to tak bolo. Možno je jeho umiestnenie obrazom jeho súčasnej výkonnosti, možno mal zdravotné problémy, možno svoje zohralo aj to že prišiel celkom narýchlo ako náhradník .... Je tam veľa tých možno... Škoda že nemáme jeho vyjadrenie, aspoň teda ja som sa ho nikde nedočítal, všetky naše pochybnosti by boli vyriešené.

Základná otázka je či vôbec od Petra môžeme nejaké výrazné výsledky očakávať. Neviem čo je príčinou jeho stagnácie. Je to zlá tréningová morálka? Strata ambícií? Zdravotné problémy ktoré mal stále ovplyvňujú jeho výkonnosť? Sám si sa ma opýtal prečo Velits nepatrí do skupiny cyklistov ktorí sú schopní v časovke zájsť dobrý výsledok ale ja ti odpovedať neviem. Tak ako ti neviem odpovedať prečo Andy Schleck skončil tak ako skončili, prečo "Farrar" zabudol šprintovať, prečo Moreno Moser nevie aspoň zopakovať výsledky ktoré dosahoval pred tromi rokmi, prečo Haussler nevyhral ani jeden monument keď mu kedysi predpovedali veľkú budúcnosť .....
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2426
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod berloq » Štv 10. Mar 2016 1:01:54

@Ifčo

Tí cyklisti sa jednoducho dostali do dlhodobého "utrumu", ich výkonnosť sa momentálne nachádza v depresii na pomyselnej krivke. Skrátka to tak je, tu nemôžme povedať, že to sú vždy nejaké momentálne faktory, pretože sa im nedarí dlhodobo. Ide o to, prečo, keď sa takéto niečo napíše napr. o spomínanom Velitsovi musí nasledovať to, čo nasledovalo? Ešte raz, to vyjadrenie by to asi vyjasnilo (aj keď ja beriem vyjadrenia športovcov, povedzme, s rezervou), lenže mne ide o to, prečo to veľa ľudí nechce ani pripustiť, že jednoducho forma je mizerná? Prečo hneď musí byť "má úlohy, vypustil to..."? Áno možno má, ale to sa pripúšťa ľahšie, ako to, že to 138. miesto je odraz reálnej, a dodávam, plnej výkonnosti, žiadne vypúšťanie ani nič.

Velits sa momentálne dostal do takého zabudnutia. "Radšej o ňom nič nepovedať...". Sagan víťazí a je proste stále skvelý, hovorme o ňom. Nemám najmenší dôvod nenapísať o Petrovi Velitsovi aj keď púta pozornosť skôr opačnými výsledkami, ako by ľudia (vrátane mňa) čakali. Ale ja vlastne ani neviem, prečo vždy tieto "obrany" niekoho prichádzajú. Veď ja som nenapísal nič, čo by niekoho malo nejako pohoršiť... Len konštatovanie výkonu, ale výkon bol slabý, tak o tom nemám napísať? Je zaujímavé, že o Petrovi sa tu napíše, len keď sa mu niečo extra podarí... Keď sa mu nedarí, radšej nikto nič nepíše... Keď to takto pôjde ďalej, tak tu za chvíľu nebude o čom písať.
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod MichalJ » Štv 10. Mar 2016 11:22:14

Mne v prvom rade príde zaujímavé, že sa idú dva WT etapáky naraz, a Peter pôvodne tuším nebol nominovaný na ani jeden (Alebo mal ísť T-A??). Že by sa aktuálne v BMC nevopchal ani do naj 16-ky jazdcov? Alebo má nastavený tréning tak, že teraz je ešte ďaleko od formy, a preto mal ísť len nejaký nižší pretek (3 dni v Západnom flámsku, tam síce mal byť, aspoň podľa čísla, tímová jednotka, len tam celkovo bola slušne slabá konkurencia)? Alebo znovu nejaké zdravotné problémy? Len keď o žiadnych človek nevie, vážne to nevyzerá nejak dobre.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Peter Velits

Poslaťod sportovec » Štv 10. Mar 2016 12:33:09

berloq píše:Tu nastáva otázka, prečo Velits (už) nepatrí do tej druhej skupiny? V minulosti do nej jednoznačne patril a že by bol nejaký top líder v Quick-Stepe povedať nikto nemôže.

Quick-Step team nikdy nešiel poriadne na GC. A ak išiel - tak len zhodou náhod a šťastia. Väčšinou boli v GC prevalcovaní. Pre nich boli dôležité etapové víťazstvá.

berloq píše:Áno samozrejme tu by pomohlo jeho vyjadrenie... Neviem... "grcal som, mal som teplotu, alebo proste aj necítil som sa".

S týmto sa dá na 100% súhlasiť, mal by dávať o sebe vedieť. Slovenských (asi aj iných) fanúšikov by to potešilo. Športovci sú hlavne herci a zabávači - robia nám vždy skvelé predstavenie.

Tento svoj twitter neaktualizoval už dávno: https://twitter.com/petervelits
Facebok - všeobecné texty (t.j. o ničom): https://www.facebook.com/Velits-Brothers-131324109072/

@berloq
Tu je text čo napísal slávny domestik Froome o časoch pred časovkou na Vuelte 2011, kde sa dostal do dresu lídra:

"Brad would be going flat out and the stage would be between him, Tony Martin and Fabian Cancellara. The rest of us would fight for scraps. Well, I would. In a nod to my new status within the team, I was allowed to go flat out too, whereas everybody else would be riding within themselves. It was time trial today, and a rest day tomorrow."

Upozornil by som hlavne na časť: "... I was allowed to go flat out too ... "

(Samozrejme hierarchia v SKY nakoniec musela zostať dodržaná, britský sponzor si tlačil svoje a tak všetci vieme ako to dopadlo.)

Na ten tvoj zvyšný balast nemá zmysel reagovať.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod kvahon » Štv 10. Mar 2016 19:23:46

@sportovec:
niekedy mi berloqove príspevky pripadajú zbytočne dlhé, ale toto o Velitsovi určite nebol balast

@berloq:
Nechcem vyzerať ako poklonkujúci pritakávač /niekedy s Tebou vôbec nesúhlasím/, ale s tým Velitsom si to vystihol úplne presne, v podstate je to "zdvorilé" vyjadrenie názoru na jeho súčasné postavenie.
Pred dvoma, či troma rokmi ľudia nedokázali stráviť fakt, že sa stal domestikom, veľmi dlho sa to tu nesmelo napísať, hneď človeka všetci obvinili, že sa posmieva a uráža a nerozumie cyklistike atď. Teraz sa úplne vytratil z éteru, v podstate už nikto od neho nič nečaká , ale niektorí ľudia akoby sa to stále báli povedať nahlas. Vlastne teraz už môže len príjemne prekvapiť. A myslím si, že ak takýto prológ prejde tak, ako prešiel, nezaslúži si ospravedlňovanie.
Keď preteká Peter Sagan, všetci tu špekulujú, ktorá etapa je akurát šitá pre neho a v ktorej nemá šancu. Keď má Velits možnosť sa ukázať ,a pritom totálne vybuchne, tak niektorí ľudia stále hľadajú ospravedlnenia.
Osobne mi pripadá, akoby od istého času jazdil bez záujmu, chuti, možno strata motivácie, vyhorenie, neviem. Som presvedčený, že aj jednonohý Jožko Metelka by ho v tom prológu dal.
kvahon
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod paula@sile » Štv 10. Mar 2016 21:36:08

mozno je to blbost, ale od doby, ked peto sagan vstupil aj do povedomia slovenskej verejnosti, (nie fanusikov cestnej cyklistiky) a cim viac sa o nom pisalo, sa peter velits akoby stracal, ustupoval do uzadia, ako clovek a neskor aj vykonmi, na verejnosti posobil az ostychavo, ako by mu to bolo vsetko privela, teraz je tu sagan a ja som zbytocny… die schau gestohlen, neviem, ci existuje slovensky vyraz...
nemozem a ani nechcem porovnavat tych dvoch, peter velits urcite nevyhladava „svetla reflektorov“ale raz zastupuju svk a aj take „neprijemne veci“ ako dat interview alebo obcas nejake to vyjadrenie, patria k tomu. ked uz nie pre novinarov, tak koli fanusikom, tych by to urcite potesilo, tak to vyzera, ze na nich nejako…pozabudol
v 2014 sme ho boli povzbudit na amstel a prechadzali sme okolo bmc- busu, cakali sme, ze sa ukaze, aspon vystrci hlavu, ale nic..
sagi stale vykukne, nieco zamrmle, da par podpisov a zmizne… on to s fanusikmi proste vie...

@lukas
mate asi plne ruky prace, ako citam na CI- same staznosti koli serveru, to nemyslia ti ludia vazne,
ale planujete do buducnosti nejaky ten rozhovor s petrom velitsom, tak by sme sa mozno dozvedeli o jeho motivacii, planoch, zdravi…
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Roman » Štv 10. Mar 2016 22:15:43

no s tym serverom, samozrejme, ze to myslia ti ludia vazne....a aj sam lukas sa vyjadril, ze je v ich zaujme aby im to islo tak ako ma
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod paula@sile » Štv 10. Mar 2016 22:33:25

Roman píše:no s tym serverom, samozrejme, ze to myslia ti ludia vazne....a aj sam lukas sa vyjadril, ze je v ich zaujme aby im to islo tak ako ma


no ved prave, lukas to tu napisal, ze sam nevie kde je chyba a ze na tom pracuju…
tak naco sa to stale dookola omliela…co necita nikto diskusiu? urcite nesedia so zalozenymi rukami a cakaju na zazrak…
ci- portal je pre nas fanusikov bezplatny, zatial… ved napr. noviny si musis priplatit, ked si chces nieco extra precitat…tak budme radi, ze vobec existuje
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Štv 10. Mar 2016 22:48:32

ano PV je mimo formy uz nejaky cas a preco to tak je to neviem a nevie to nikto z vas(nas)...je to forum cize sa tu diskutuje, vyjadruju sa nazory a vymienaju myslienky...to je v poriadku a tak to ma byt...jedny kritizuju druhy obhajuju a dalsi spekuluju preco je nieco tak alebo tak...mna vzdy len vytoci ak niekto zacne nadavat a zhadzovat...tym nemyslim teraz slusne pomenovanie zlej vykonosti ale priame vysmievanie sa a nadavanie...nikto a uz vobec PV si to nezasluzi...kazdy kto robil akykolvek sport nalno(profesionalne) by si take nieco nikdy nedovolil...lebo taky ludia vedia co to je ked sa mozete v treningu aj v zavode kludne aj potrhat a napriek tomu to nejde a konci v poli porazeny...vedia ze jednoducho prichadzaju obdobia ked to telo a s nim vacsinou aj hlava proste ani pri najvacsej snahe nefunguju alebo ked pride vyhorenie...to je znova spojene hlavne s psychikou...hlava to vzda a nepracuje a telo reaguje obdobne...kazdy sportovec raz zazije taketo chvile a vie ich pochopit a preto nebude ineho zhadzovat...cize taketo blbosti podla mna mozu napisat len hrdinovia spoza klavesnice alebo amatersky sportovci ktory sice maju chut a zapalenie sportovat ale nikdy sa dany sport nestal ich denodennym chlebickom...nech to nikto neberie ako urazku prosim...a nazor typu PV zlenivel a prestal trenovat alebo ze serie na to tak to je pre mna vrchol debilizmu pretoze ak by to tak bolo tak by uz nepretekal ani za CK HNOJTEAM anieto za BMC...slusnost a ucta by mala byt medzi sportovcami na prvom mieste nemyslite?...ja fandim kazdemu aby bol zdravy aby mal chut trenovat aby dosiahol maximum moznej vykonnosti a potom nech vyhra ten najlepsi a rozhodne nemienim nikoho zhadzovat...pekny vecer vsetkym
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Štv 10. Mar 2016 23:08:09

@majo - aj by som napísal že s tebou súhlasím ale nechcem byť "poklonkujúci pritakávač" (mimochodom pekná sprostosť) a tak to neurobím :lol:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2426
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod bloy » Štv 10. Mar 2016 23:15:21

@majo - ostáva mi len pritakať Ti a dovolím si zároveň zložiť i poklonu. ;)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod paula@sile » Pia 11. Mar 2016 8:51:06

a mne sa zasa nepaci, ze sa uroven komentarov z CI pomaly ale isto zacina zakradat aj sem…
ten ton sa tu v poslednej dobe nejako zmenil, myslim tym vzajomne napadanie, provokovanie, obvinovanie atd…prestante s tym
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron