Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Štv 14. Dec 2017 19:07:14

@lukáš
amen, dobre napísané, svätá pravda.

@miki
si robíš srandu, snáď tu nejdeš porovnávať weby ako c-news, velonews a podobné, a ešte k tomu aj tie naše mega redakcie ako sme a podobné sračky??? s prepáčením. Čo nevedia napísať sami od seba dve rozvité vety? Neporovnávaj to prosím z C-I. ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Štv 14. Dec 2017 19:35:07

Dexterko, klud, lebo do konca roka sem možno pridám dlhší prípsevok. A určite by sa to nepáčilo všetkým.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pon 12. Feb 2018 23:54:17

lukas dalsi skvely clanok...dakujem zan...k tomu konfliktu sa je skoda vyjadrovat lebo uplnu pravdu sa asi nikdy nedozvieme ale je mi smutno ze sa taketo nieco deje...skor by som rad par slov k vedeniu szc...darmo ono to fakt vyzera ze privara a spol makaju a ze zvaz napreduje...dufam ze sa im bude darit aj nadalej a ze to docenia hlavne ti ktori to docenit maju...diky aj za tie info ohladom popradu a pretekov...trosku som pozabudol na kurierov a info o pretekoch som nejako prehliadol a tu sa zrazu dozvedam ze kralovska etapa zacina takmer v mojej obyvacke :D uz teraz rozmyslam kde si pockam na peloton ale v podstate mi staci vyjst na balkon :D a nasledne sa este presunut do PP a uzit si tam prejazd a finish...paraaada...no a na druhy den vyjazd do SL a kuknut si casovku...som fakt zvedavy kde to tam bude lebo vela moznosti kde by sa dal spravit okruh aby to nezrujnovalo dopravu v Lubovni teda nieje...no a este ma caka aj okolo slovenska a znovu poprad a mozno ta etapa konciaca na strbskom zavita znovu az pod moju obyvacku...to by bola parada...a TdP?...privara tomu neveri ale na oficialnych strankach maju info o jednaniach so svagerkom a akosi sa mi nexce verit zeby to tam vesali ak by nakoniec z toho nic nebolo...nooo tolko skvelej cyklistiky na skok od domu ako tento rok uz asi mat nebudem...bomba...sorry lukas ze som sa tu takto rozpisal ale nedalo mi :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Andrej » Ned 04. Mar 2018 15:12:46

Co sa deje z diskusiou od clankami? Miznu z nej prispevky, uvadzany pocet prispevkov (cislo) nesuhlasi s poctom zverejnenych prispevkov,... co to???
Prílohy
C-I_komenty.png
ukazka
C-I_komenty.png (26.31 KiB) Zobrazené 11968 krát
Andrej
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod rrYan* » Ned 04. Mar 2018 15:34:18

@Andrej

Niektore prispevky pod clankami by si miznutie zasluzili ;) ale toto nieje ten pripad. Ja ich tam vidim.
Prílohy
coments.png
coments.png (66.02 KiB) Zobrazené 11963 krát
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Ned 04. Mar 2018 15:40:29

Mne sa tiež, nezobrazuje, kedže som tam aj ja dneska prispela. Ale asi majú dajaký problém technický, že sa nezobrazí.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Val » Ned 04. Mar 2018 15:40:54

Nemyslím si, že príspevky miznú. Len nové nenaskakujú. A nemení sa ani čas uverejnenia. Opraví sa len číslo o počte komentárov, ale diskusia akoby zamrzla.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Andrej » Ned 04. Mar 2018 15:47:00

V inej diskusii nevidim prispevky, ktore som tam pred tym videl,... zvlastne.
Andrej
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Mino » Ned 04. Mar 2018 18:25:54

mne sa tam objavili prispevky az o niekolkych hodinach, Cislo s poctom sa zmenilo ale prispevok nebol vidiet. Teraz tam je. :roll:
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 05. Mar 2018 15:42:15

Jedno je isté - komentáre nemažeme. Jedná sa o technický problém, ktorý vnímame už dlhšie, ale pred troma dňami sa kvôli zmenám na serveri umocnili. Riešime s programátormi tento problém, ale z ľudsko-kapacitných dôvodov sa momentálne venujeme základnému fungovaniu portálu, následne prídu na rad komentáre.
Ďakujeme za otázku, budeme radi, ak nás budete vždy konfrontovať s nedostatkami, aby sme sa posúvali dopredu, hoci o tomto sme, samozrejme, vedeli. Niekedy ale konkrétne pomenovanie problému od čitateľov pomáha lepšie identifikovať problém.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Ak1n0m » Pon 05. Mar 2018 16:47:12

Mne dnes konečne o 15,40 načítalo diskusiu, ale neviem pridať príspevok, síce ho odošlem ale v diskusii sa priráta, ale nezobrazí
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Mino » Str 04. Apr 2018 18:51:16

Lukáš nemáš náhodou informácie o postavení našich mlaďasov v BORE? Dnes na schelde to vyzeralo že Erika poslali s predu do prdele. Viditelne sa tam s niekym bavil a potom zvesil. Na stranke Bory Pascal v rozhovore spomenul: "In the end five of us made it to the finishing circuit and especially Schwarzi (Schwarzmann) and Pfingsti (Pfingsten) did a great job to keep me in position." Schwarzi zvesil 5km pred cielom. Je to s Erikom také zlé že nemá výkon alebo na neho v Bore úplne kašlú. Na Hadzame ani nerozbiehal, DePanne ho nechali zbytočne sa vetrať na čele 3km pred cieľom a teraz to vyzeralo všelijako len nie ako rozbiehanie špurtu. Po januári som čakal že dostane šancu ale nič...
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 05. Apr 2018 9:45:52

@Mino
Rozumiem ti, no nemám podrobnejšie informácie. Keď som sa naposledy rozprával s Erikom, tak on bol spokojný, je to jeho práca, za ktorú dostáva plat a plní si úlohy, ktoré mu určia. Rozhodne sa navonok nespráva tak, že je sklamaný, lebo nie je líder. To by do médií nikdy ani nepovedal.
Viem, že chalani sú špeciálne alergickí na naše texty a opisovanie záverov etáp zo strany Bory, čo ja rešpektujem, veď sa všetci snažia. Ale portál príliš v láske nemajú a navyše sú pod vplyvom Jána Valacha, ktorý so mnou a najnovšie už aj Ľudom Lučaničom nekomunikuje, pretože my komunikujeme s Fraňom. Takže hráme sa na gerojov ako typickí Slováci. To len na vysvetlenie, že informácií z Bory máme málo a ja už absolútne ani nemám chuť.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Mino » Štv 05. Apr 2018 10:22:49

Škoda. Nikdy som nejazdil v pelot=one a niekedy nerozumiem koncovkám a taktike. Našim držím palce vždy len sa bojím že po Saganovi už nebude komu.
Všetci na všetých urazený za malichernosti, cyklistika sa nepohne nikam.
Ďakujem za info
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Uto 15. Máj 2018 17:38:31

Lukáš, mám jednu otázku. Možno si o tom už v minulosti písal (alebo niekto iný), ale rád by som vedel, koľko by museli ,,zacálovať" :) organizátori Okolo Slovenska Eurosportu, aby preteky boli na ich kanáli. (Asi len na ES2.) Napadlo mi to už pri pozeraní Okolo Chorvátska, taktiež sa blíži susedné Okolo Slovinska - to tiež dávajú na ES2. Čítal som dajaký anglický článok, že Okolo Chorvátska sledovalo 15 miliónov divákov na rôznych kanáloch (ES, domáce televízie, stream, mobilné aplikácie). Vopred vďaka za odpoveď.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 16. Máj 2018 23:19:41

@zakliata.panna
nie sú to verejné informácie, nepísali sme o tom. je to zároveň aj veľmi hypotetické. Čo si pamätám z nejakých náhodných diskusií s vedením pretekov pri rôznych príležitostiach, tak sme niekde pri 300 000 eurách. Táto suma pôsobí hrozivo, ale treba si uvedomiť, že Eurosport nepodpíše prenos výroby RTVS, Digi Sportu alebo koho. Zmluvne musí byť garantovaná kvalita prenosu. Takže po zaplatení tej sumy Eurosportu by to oni aj vyrobili. Pochopiteľne, že by neprišli z Paríža s kamerami, ale oni by za ich podmienok zazmluvnili nejakú firmu, ktorá by to spravila. Momentálne sa to nedá inak. Ak by RTVS vyrobila dva kvalitné ročníky live s helikoptérou atď., tak by to už bolo iné, ale nevyrobí, nemá ako. Všetkým je jasné, že cesta rovno za Eurosportom je oveľa jednoduchšia, hoci drahšia. To by ale všetko muselo prísť z najvyšších kruhov - vláda by musela vyčleniť peniaze na mimoriadny projekt zviditeľnenia krajiny. Rozpočet pretekov by sa spolu s TV zvýšil na dvojnásobok.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Ned 20. Máj 2018 8:58:08

lukas posledny tyzden sa vam parkrat v textoch poplietli Yatesovci...mne to je osobne jedno ale urcite sa najdu dobroprajnici ktori vym to pri najblizsej prilezitosti budu vykrykovat...drzte sa cau
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Uto 12. Jún 2018 17:48:38

1. Mali by ste zrejme niečo začať robiť s diskusiou pod článkami. Je to už humus. A to sa blíži TdF. Si ani neviem predstaviť čo to tam bude. Riešenie nemám, ale isto si uvedomujete, že Vám to kliky asi nepridá.

2. Už som to raz spomínal, bez odozvy, preto sa pokúsim ešte raz. Nedá sa nastaviť väčsia veľkosť prílohy? Tých 256 kb je dosť málo. Myslím, že až toľko príloh sa sem nedáva, hádam až minimum by som povedal. Takže nejaké pamäťové problémy by asi nemali nastať. Neviem, nevyznám sa. Ale vďaka za odpoveď ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 12. Jún 2018 21:38:36

@dexterko
Ja tie diskusie ozaj nemám čas čítať ani riešiť. Áno, poveril som kolegu, aby to riešil a mazal už aj dnes niečo. Skúšali sme cestu registrácie, ale sú vtrvalci, ktorí by si stále zakladali nové účty a zasa úplne bez diskusie máme menej klikov, a tie potrebujeme. Takže budeme to regulovať. Nebude nad tým kolega stáť úplne stále, ale počas súťažných dní Sagana sa na to 3-4x pozrie.

Príloha. Aha, zapísal som si to. Neriešil som to ešte. Určite to programátor bude vedieť nastaviť.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Str 13. Jún 2018 12:22:01

@dexterko
ja by som nepovedal, že to nepridá kliky. Svet je zvrátený, myslím, že práve na tom sa to nakliká.
Popravde akonáhle je zúčastnený na pretekoch Sagan, tak sa diskusii vyhýbam, resp. vtedy keď je tam veľa príspevkov (ale to je prakticky vždy len pri Saganovi). Pokiaľ je tam pár príspevkov prečítam si, ale už to celkovo dosť vypúšťam. Nemám takú vnútornú silu, aby som dokázal čítať napr. po takom "bidonovi" :D Vtedy končí všetka sranda :D
Ale nech diskusia je, kto chce nečíta, kto chce nech číta.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia