Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod konyk87 » Str 13. Jún 2018 14:31:51

Keby mal niekto zaujem, tak som si spravil jednoduchy skript, v ktorom si viete jednoducho pridat vami vybrane nicky do "ignore listu" a nebudu sa vam ich prispevky zobrazovat (vratane reakcii na ne) :D
V pripadne zaujmu napiste spravu a poslem vam navod ako na to.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Str 13. Jún 2018 16:51:06

@lukas

nevies co kto zas u nas pobabral ze bola zrusena etapa do Popradu na TdP?...aj ked za seba mozem povedat ze nahrad trasa pre mna super lebo zas to lize moje bydlisko :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 13. Jún 2018 23:45:18

@ostrihaneofce
význam diskusie sa preceňuje. Ak má článok 7831 čítaní, tak je nejakých osem príspevkov jedno promile názoru. Tým sa ani neoplatí zaoberať.

@majo
Mne tu celý čas uchádzala myšlienka, kto tú etapu TdP zaplatí a pomôže zorganizovať, ja som o tom nemal žiadne informácie. O tom sa v našom cyklo svete ani nešuškalo, každý krčil plecami a Dohňanci sa veľmi čudovali, že to pôjde aj bez nich. Tam ide o desiatky záležitostí, ktoré potrebujete zvládnuť a mať skúsenosti. To je World Tour. Zjavne to bola nejaká sľubotechna Popradu pred komunálnymi voľbami. Netuším.

@dexterko
Príloha bola zväčšená.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 14. Jún 2018 11:44:15

@lukas
ze ma to neprekvapuje ze to zas niekto posral...esteze sa to ukazalo uz teraz a nie az 2dni pred etapou...este otazocka...privara vcera hovoril uz o trase okolo slovenska...nejake detajly kadial ma viest ta etapa PP-Pleso nemame?...diky
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 15. Jún 2018 17:28:14

Ľudia, kolegovi sa podarilo tak rozbiť slovinský článok, že v jeho kóde je to katastrofa. Musíme vrátiť serverový čas, takže celý piatok na našom webe niekedy večer zmizne a nahodíme späť Švajčiarsko, Slovinsko aj Sud, avšak komentáre pod články to zruší, tie nebudeme vedieť vrátiť. Aby ste teda vedeli, prečo sa piatkové komentáre zrazu zmažú.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Uto 19. Jún 2018 22:01:28

lukas píše:
@dexterko
Príloha bola zväčšená.


Ďakujem, už aj vyskúšané, funguje ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 26. Jún 2018 20:20:44

Vysvetlenie k stiahnutiu diskusie pod sumárom MSR:
Priestor na urážky mojej osoby plne prenechám sociálnym sieťam. Na svojom vlastnom projekte, ktorému som zasvätil život, sa urážať nenechám. A komu sa moje názory nepáčia, môže si nájsť plejádu iných, kde len chce.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod rrYan* » Uto 26. Jún 2018 22:28:18

lukas píše:Vysvetlenie k stiahnutiu diskusie pod sumárom MSR:
Priestor na urážky mojej osoby plne prenechám sociálnym sieťam. Na svojom vlastnom projekte, ktorému som zasvätil život, sa urážať nenechám. A komu sa moje názory nepáčia, môže si nájsť plejádu iných, kde len chce.


Neviem sice, co bolo v tej diskusii, ale predstavit si to viem, a plne chapem rozhodnutie.
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Str 27. Jún 2018 7:43:04

lukas píše:Vysvetlenie k stiahnutiu diskusie pod sumárom MSR:
Priestor na urážky mojej osoby plne prenechám sociálnym sieťam. Na svojom vlastnom projekte, ktorému som zasvätil život, sa urážať nenechám. A komu sa moje názory nepáčia, môže si nájsť plejádu iných, kde len chce.


lukas hlavne kasli na tych magorov 8-)
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Str 27. Jún 2018 8:28:53

Myslím že tá diskusia asi nikomu nebude chýbať. :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Mino » Str 27. Jún 2018 10:12:07

lukas píše:Vysvetlenie k stiahnutiu diskusie pod sumárom MSR:

Konečne +++ zachytil som začiatok diskusie a... nemá význam ďalej písať. Viem prečo je SR šport tam kde je a viem aj to že sa to nezmení. Hádať sa v kluboch, na pretekoch, na konferenciách z očí do očí je už akosi normálne ale človek aspoň vie kto s kým. "sociálne siete" tomu dali zbraň anonymity a tá náš šport dorazí úplne a nie je to iba o cyklistike..

Lukáš napísal si to dobre. Nesúhlasím so všetkým ale ako názor to beriem v plnom rozsahu. Prosím, nevykašli sa na to pretože ak nebude C-I tak informácie o SR nebudú žiadne. Klubové stránky (ne)fungujú ako zdroje informácií. SZC informuje stroho. Potom je už veľmi málo ľudí čo je ochotných zdieľať informácie, taká Dukla nemá doteraz žiadne info o svojich z nedele na stránke, CyS je niekde v roku 2017. Facebokove stranky sú strohé... atď. Pre ľudí čo sa v cyklistike nepohybujú a berú ju iba ako relax je informovanosť nulová

Záver - viac informácií o našej cyklistike a kľudne pod každým článkom s Duklou a spol vypnite diskusiu. O závode 2.1 v belgicku sa dajú nájsť informácie na iných portáloch a tam môžu ...... diskutovať

držím palce
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 27. Jún 2018 10:36:18

@mino
CYS využíva viacmenej FB a instagram. Ja tam zvyknem vidieť informácie alebo fotky. Ja som sa do diskusie pod článkom nezapojila, čo zverejnil Lukáš. Ale je pravda ze tam boli urážky. Čo sa týka Dukly, tak tiež som z toho tímu sklamaná. Nič v zlom, ale CYS ma lepšie výsledky jak Dukla. Aj keď viacmenej tam jazdia juniori. V Dukle by som možno pochválila Bellana. On ešte môže byť dobrý. Tybor aj Canecky sú dobrý cyklisti, ale momentálne nemajú formu, alebo majú zranenia. Stocek vyrastal v CYS, a ďalej pokračuje v dobrých výsledkoch.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Pia 13. Júl 2018 19:12:12

Lukáš, dnes (piatok 13. 7.) si spomínal počas etapy aj Petrovu neúčasť na Okolo Slovenska - to bolo asi jasné; ale povedal si, že pôjde Vueltu iba prvú polovicu. Máš ohľadom tejto nekompletnej účasti info z vnútra Bory (Valach, Peter Sagan...)? Lebo už mnohí špekulujeme, či pôjde Peter celú Vueltu a zabojuje o zelený (tento rok je dosť klasikárskych a šprintérskych etáp). ;) Vďaka.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Pia 13. Júl 2018 20:06:23

Na 99% je to pravda (vuelta). Tiež som to prednedávnom niekde počul. Ale nespomeniem si už presne od koho. Ale bol to dôveryhodný zdroj.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod simko » Pia 13. Júl 2018 22:07:23

zakliata.panna píše:Lukáš, dnes (piatok 13. 7.) si spomínal počas etapy aj Petrovu neúčasť na Okolo Slovenska - to bolo asi jasné; ale povedal si, že pôjde Vueltu iba prvú polovicu. Máš ohľadom tejto nekompletnej účasti info z vnútra Bory (Valach, Peter Sagan...)? Lebo už mnohí špekulujeme, či pôjde Peter celú Vueltu a zabojuje o zelený (tento rok je dosť klasikárskych a šprintérskych etáp). ;) Vďaka.

ja som nemohol pozerat prenos, ale teda teraz som trochu prekvapeny:) ak pojde naozaj iba prvu polovicu tak co to teda znamena? ze chce byt naozaj poriadne pripraveny na nejake ine ciele v septembri? lebo som myslel ze ked uz je tohto roku takyto profil na MS a teda ked uz pojde na Vueltu ze ju dokonci. lebo teraz mi to nedava velmi zmysel vzdat sa BinckBank a kanadskych klasik kvoli polovici Vuelty.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Pia 13. Júl 2018 22:52:57

Tiež sa mi to nejako nevidí, obetuje klasiky a BB Tour za nejakých 10 etáp na Vuelte? Bude to súčasť prípravy na MS? Ak chce Bora skončiť vysoko vo WT Rankingu, tak je to kontraproduktívne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 13. Júl 2018 23:22:16

O Petrovi a Vuelte na 50 % som počul z druhej ruky na MSR a ČR. Ja som to v prenose povedal so slovom "asi", takže neberte to ako jasnú vec. Neviem ako presne sa rozhodnú.
A pri Okolo Slovenska je Petrova neúčasť rozumná, pretože preteky rastú, no stále ešte nie sú schopné ho tu privítať. Nemajú na to skrátka rozpočet - ani na jeho štartovné, ani na zvýšené technické zabezpečenie, ďalších 20 ľudí do konvoja atď. Tento ročník s dvomi WT tímami a Gilbertom bude veľmi dobrý na otestovanie ďalšieho medzikroku.

Ešte pri tejto príležitosti napíšem, keďže mnohí sa mi sťažovali na diskusiu pod článkami. Človek, ktorý to má za úlohu pozerať, sa už vrátil z dovolenky, takže ho zajtra požiadam, aby na to popoludní dohliadol.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Pia 13. Júl 2018 23:46:46

Máš pravdu Lukáš, keď si teraz spomenul MSR, tak sa mi zdá, že aj ja som to tam od niekoho počul, ale fakt si už nespomeniem s kým som sa to bavil.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod eres » Uto 31. Júl 2018 7:44:45

Celej redakcii za tohtoročnú Tour za mňa jedno obrovské poďakovanie.
Web šlapal ako mal, aspoň ja som nezaznamenal žiaden výpadok a hlavne sumár reakcii po etape a druhý deň ráno súhrn diania sú niečo neoceniteľné a obrovsky zjednodušujúce sledovanie celej TdF.
ĎAKUJEM!!!
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Uto 31. Júl 2018 13:33:32

eres píše:Celej redakcii za tohtoročnú Tour za mňa jedno obrovské poďakovanie.
Web šlapal ako mal, aspoň ja som nezaznamenal žiaden výpadok a hlavne sumár reakcii po etape a druhý deň ráno súhrn diania sú niečo neoceniteľné a obrovsky zjednodušujúce sledovanie celej TdF.
ĎAKUJEM!!!


Pridám sa aj a vďaka Lukášovi aj za prácu pri TV prenosoch, tento rok to bolo najlepšie, Velitsovci boli výborní.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia